TEST

İsmek Kursları!!!!

berfinbilgen
16-09-09, 05:09
pin0kyo
grafikerLiq weya fotoGrafcıLıq'a qiDen war Mı...?
ben grafikerliğe yazıldım, 2. kur kaldım

hoscakal
17-09-09, 18:09
o_efruz
arkadaşlar ismek kurs merkezleri hafta sonu açıkmı kayıt yaptırmak için
Gecen haftasonu kapatmislar...Internet sitelerinde yaziyordu bilgi olarak! Yani demek istedigim: Haftsonu kayit yapilmamis ama Pazartesi normal kayitlara devam etmisler..!

decemBer
17-09-09, 20:09
ben dün gittim arapçaya kaydoldum, boş yerlere kayıtlar devam ediyo.

Surre
18-09-09, 09:09
bende stilistliğe kaydoldumm...şakkıdı
daha öncede bilgisayara gitmiştim süper öğretiyorlar...a.s

enthu89
24-09-09, 15:09
bende keman kursuna gitmek istiyorum ortaköy kadıköy ve fındıkzadede varmış ama internet sitesinde açılmamış gözüküo web tasarımına gidecğim sanırım

sweethand
24-09-09, 18:09
Ben de aerobike gitmeyi düşünüyorum bir de web tasarımına

EU3
24-09-09, 18:09
sizi aradılarmı kızlar ne zaman baslıyo

Lyre
24-09-09, 21:09
bana bayramdan sonra arayacağız dediler cnm opuyorumnanaktan

NesNeBilimCi
25-09-09, 07:09
bende ebru kursuna yazıldım daha once gıdenler var mı acaba ebruya ne kadar suruyo

asilya
25-09-09, 09:09
kızlar bu sene iki branşa kayıt olunmuyo derken ayrı ayrı kurs merkezlerinde de mi olmuyo yoksa tek kurs merkezindemi bilgisi olan varmı?

shqiptare
25-09-09, 12:09
ben bu sene çinicilik ve seramığe yazıldım ekimde başlıcak dediler hadi hayırlısı..

asilya
25-09-09, 14:09
canım ben bu sene iki bransa kayıt yok diye biliyorum sen nasıl kayıt oldun bilgilendirirsen sevinirim çünkü benmde gitmek istegim bir kaç branş varda:)

decemBer
25-09-09, 22:09
boş yer olursa iki branşa müsade ediyolar ancak.

Dark
26-09-09, 10:09
enthu89
bende keman kursuna gitmek istiyorum ortaköy kadıköy ve fındıkzadede varmış ama internet sitesinde açılmamış gözüküo web tasarımına gidecğim sanırım
bende webtasarımı istemiştim ancak almıyorlar webtasarımına. Bilgisayar kullanabildigine dair sertifikan varsa alıyorlar.
cok sacma geldi bana da bilgisayar kulllanmasını cok iyi biliyorum, böyle birsey cıkarttıkları icin kaydolamadım. aslında haklı sayılırlar daha bilgisayarın bsini bilmeyen bile kaydoluyordur onlar da haklı ama en azından belge isteyene kdr sınavdan gecirip alabilirlerdi.

decemBer
26-09-09, 19:09
Dark
bende webtasarımı istemiştim ancak almıyorlar webtasarımına. Bilgisayar kullanabildigine dair sertifikan varsa alıyorlar.
cok sacma geldi bana da bilgisayar kulllanmasını cok iyi biliyorum, böyle birsey cıkarttıkları icin kaydolamadım. aslında haklı sayılırlar daha bilgisayarın bsini bilmeyen bile kaydoluyordur onlar da haklı ama en azından belge isteyene kdr sınavdan gecirip alabilirlerdi.
ben 2 sene önce gitmiştim web tasarıma, bilgisayara falan da gitmemiştim. girişte bi sınav yapmışlardı onu geçmiştim sadece. ve evet bilgisayar bilmeyenler bile katılmaya kalkıyo ama bu sınavla pek geçemiyolardı. hoş geçen de biliyorum sınıfta hakkaten maus tutmayı bilmeyen insanlar vardı, onlar nası geçiolar onu bilmiyorum. şimdi belki sınavda sallayıp tutturma olasılığını ortadan kaldırmak için böle bişi çıkarmışlardır. benim babam bilgisayara gitti sert,f,ka da aldı ama hala çift tıklamayı beceremiyo. babamı web tasarıma alabilirler yani ölemi pff.

minis
28-09-09, 14:09
bende modelistliğe yazıldım bakalm haftasonu gidecem acaba ne kadar sürüyor.?

MİYAVMİİİ
30-09-09, 18:09
miniş
bende modelistliğe yazıldım bakalm haftasonu gidecem acaba ne kadar sürüyor.?
hangi kursa yazıldın nerelerde var . mayıs- haziran a kadar sürer. çünkü modelistliğe ancak zaman yeter...

minis
30-09-09, 19:09
MİYAVMİİİ
hangi kursa yazıldın nerelerde var . mayıs- haziran a kadar sürer. çünkü modelistliğe ancak zaman yeter...
ismek kocamustafaşa ya..sen yazıldın mı?

decemBer
30-09-09, 19:09
hatunlar aranızdan aranan oldumu kurs başlıyo diye?

MİYAVMİİİ
30-09-09, 21:09
miniş
ismek kocamustafaşa ya..sen yazıldın mı?
yok yazılmdımmm

xxtinaxözqe
1-10-09, 12:10
kurs kayıtları hala devam ediyomu arkadasşlar ...bidekayıtiçin neler gerekli nasılkayıt oluyoruz fisfisfis

Surre
1-10-09, 13:10
xxtinaxözqe
kurs kayıtları hala devam ediyomu arkadasşlar ...bidekayıtiçin neler gerekli nasılkayıt oluyoruz fisfisfis

ismekin sitesinden bulunduğunuz semtin kurs bilgilerine bakın..açık yazıyorsa başvurabilirsiniz..kimlik fotokopisiyle ve diploma fotokopisiyle başvuruyorsunuz..a.s.

hoscakal
1-10-09, 18:10
Kaydim hakkinda bilgi alamadigim icin kayit yaptirdigim kurs (Alibeyköy) yerini aradim...önümüzdeki günlerde tlf ile ögrencileri aramaya baslayacaklarmis..! Hadi HAYIRLISI! opuyorumnanaktan

supurgelicadi
1-10-09, 20:10
diploma almadıysam peki napcam :S

supurgelicadi

minis
supurgelicadi
tuçecimm ben kaydımı yaptırdım kimse diploma felan istemedii
isterlerse heralde öğrenci belgesi götürürüz.

supurgelicadi
sitesinde de yazmıyor tamam cnm sağol
modelistliğe gidiyordun dimi sen
kayıtlar bittimi
kurs saatleri önceden bilinebilirmi

supurgelicadi
kayıtlar bittimi

minis
supurgelicadi
kayıtlar bittimi
evet modelistlik canım
dersler 7 ekimde başlıycakmış ben haftasonuna gidiyorum
sabah 9 dan 4 e kadar
sen hangi bölüme gitmeyi düşünüyorsun eğer ingilizce gibi yoğunluk olan bi branşsa kontenjanı dolmuş olabilir canım

supurgelicadi
ben daha karar veremedim cnm :S

minis
1-10-09, 21:10
kayıtlar bitmiş olabilir bnce acele et cnm..

supurgelicadi
tmm cnm
şiş örücülüğünü düşünüyorum

Asmin
diploma felan ne alaka ya
yok oyle bisi kizlar nufus cuzdani fotokopisi ile gidin ordan forum veriyolar eksiksiz doldurun
hepsi bu kadar.
kontejan kalmamis olabilir bu saatten sonra ama ilk 1 aydan sonra da bazi yerler acilabiliyor birakan felan olabiliyor.

minis
supurgelicadi
tmm cnm
şiş örücülüğünü düşünüyorum
hiç duymadım valla böyle bi bölüm varsa git tabi..

Surre
2-10-09, 05:10
Asmin
diploma felan ne alaka ya
yok oyle bisi kizlar nufus cuzdani fotokopisi ile gidin ordan forum veriyolar eksiksiz doldurun
hepsi bu kadar.
kontejan kalmamis olabilir bu saatten sonra ama ilk 1 aydan sonra da bazi yerler acilabiliyor birakan felan olabiliyor.
nasıl yok öyle bişi...
ben stilistlik kaydı yaptırdırm..en son okuduğum okulun fotokopisi istendi hala öğrenci olduğum için öğrenci kimlik kartımın fotokopisini çekip verdim..gözümün önünde dosyama koydu..bahsettiğiniz o forma ekledi yani..annemdende ilkokul diploma fotokopisi istediler o da götürdü verdi...

Surre
miniş
tuçecimm ben kaydımı yaptırdım kimse diploma felan istemedii
isterlerse heralde öğrenci belgesi götürürüz.
evet bu şekildede oluyor..ben hala öğrenci olduğum için diploma fotokopisi veremeyeceğimi söledim..idareye yönlendirdiler..idaredeki bayanada öğrenci kimlik kartımın fotokopisini versem olurmu diye sordum..olur dedi..çektirip verdim.. bizim burdaki kurs merkezine diploma fotokopisini mutlaka istiyorlar...,

Surre
ben ilk defa yazılmadım ismek kursuna daha öncede bilgisayar işletmenliğine gitmiştim..o zamanda üniversite okumuyordum lise fotokopimi vermiştim..yani olmayan istenmeyen bir şeyi sölemiyorum size..

hanedan_34
2-10-09, 06:10
Bendende sadece nufus cüzdanı sureti istendi ve form doldurdum bu kadar hatta ben resim bile götürdüm gerek yok dediler

minis
2-10-09, 07:10
demek ki şubeye göreye değişiyor kızlar.. yada ön kayıt olduğu için istemediler daha sonra isteyeceklerdir..Bende 2005 yılında gitmiştim o zaman istemişlerdi
neyse ben bugün uğrayacağım

Surre
2-10-09, 07:10
miniş
demek ki şubeye göreye değişiyor kızlar.. yada ön kayıt olduğu için istemediler daha sonra isteyeceklerdir..Bende 2005 yılında gitmiştim o zaman istemişlerdi
neyse ben bugün uğrayacağım
evet olabilir..şubeye göre değişiyor bencede..

DERin83
2-10-09, 09:10
ismekte resim kursuna giden varmı? ben gitmek istiyorum. h.sonu hangi günler var saatleri nedir bilgisi olan varmı?

supurgelicadi
2-10-09, 09:10
örücülük-şiş örücülüğü yeni açılmış branmış

minis
4-10-09, 13:10
Dün telefon açtılar bugün için saat 10 da gelmemi söylediler toplantı için diplomamla beraber sabah 10 da gittik 13-15 kişi vardı pk yoğun değildi sınıf..Haftaya ders başlıycakmış gerekli malzemeleri söylediler o kadar..

decemBer
dersler kesin bu hafta başlıyomu?
ben arapçaya hafta sonu yazıldım, o zaman bizim de bu haftasonu başlar herhalde. ama kimse aramadı beni..

minis
¤ decemBer ¤
dersler kesin bu hafta başlıyomu?
ben arapçaya hafta sonu yazıldım, o zaman bizim de bu haftasonu başlar herhalde. ama kimse aramadı beni..
haftaya başlıycak dersler..haftaiçi ararlar heralde...

Ebruli84
5-10-09, 16:10
kızlar bende ingilizce kursuna yazıldım ama henüz arandım bekliyorum :hulya: sizleri aradılar mı CADIARZU

Ebruli84
5-10-09, 16:10
Ebruli84
kızlar bende ingilizce kursuna yazıldım ama henüz arandım bekliyorum :hulya: sizleri aradılar mı CADIARZU
kızlar bende ingilizce kursuna yazıldım ama henüz aranmadım bekliyorum :hulya: sizleri aradılar mı CADIARZU

hoscakal
5-10-09, 18:10
DERin83
ismekte resim kursuna giden varmı? ben gitmek istiyorum. h.sonu hangi günler var saatleri nedir bilgisi olan varmı?
Canim, bende yazildim ama henüz cevap gelmedi...bekliyorum..! Daha önce gitmedim hic..HAYIRLISI!

Ebruli84
6-10-09, 12:10
arkadaşlar ben ingilizce kursuna yazılmıştım az önce aradılar dersler pazartesi-salı-perşembe saat 1 le 4 arasıymış bu perşembe başlıyoruz zemuszemus

decemBer
6-10-09, 16:10
DERin83
merhaba, ben gitmedim ama sormuştum günlerini.
haftaiçi 3 gün (ptesi salı çarşamba) tam gün yaptıklarını sölemişlerdi, haftasonu yoktu.
yani resim kursu bayağı kapsamlı bi kurs haftada 3 gün burada.. sanırım diğer şubelerde de öledir.