İsmek Kursları!!!!

berfinbilgen
8-09-09, 08:09
MİYAVMİİİ
grafik kursu haftasonu ders saati bellidir.ilk kur yani ilk başlayan öğrencilerin dersdleri bitip sertifika sınavlarından sonra 2. kur başlar ve sizi telefonla bilgilendirirler. ama içiniz rahat olsun isterseniz aralık ocak gibi gidip kurs merkezinize de sorabilirsiniz..
Teşekkür ederim, hafta sonu oglenı tercıh ettım ben 2 kur denmıs arıcaklarmıs evet, ocakta baslar herhalde

sweet_dreams16
8-09-09, 10:09
Arkadaşlar ben yeni ismeğin ingilizce kursuna kayıt oldum ingilizce kursuna giden arkadaşlar şöyle genel bir bilgi verebilirseniz sevinirim kaydirigubbakcemile5

EU3
sweet_dreams16
Arkadaşlar ben yeni ismeğin ingilizce kursuna kayıt oldum ingilizce kursuna giden arkadaşlar şöyle genel bir bilgi verebilirseniz sevinirim kaydirigubbakcemile5
bende bugun gıdıp kayıt olmak ıstıyorum canım ama kararsızım ingılızcemı bılgısayarmı:kedi:

berfinbilgen
susu18
bende bugun gıdıp kayıt olmak ıstıyorum canım ama kararsızım ingılızcemı bılgısayarmı:kedi:
bence çabuk karar vermelisin yoksa açikta kalirsin çok çabuk kontenjan hatta yedekler bile dolabiliyor çünkü en çok rağbet gören bölümler

speedy-gonzales
ıstanbulun neresindekilere gidiyorsunuz Kızlar
Bende ıstiyorum ama çok üşengeçim malesef ki

EU3
kadıkoydekıne gıdıcem canımm bende usenıorumm valllaakaydirigubbakcemile3 ustumu yavas yavas gıyınmeye basladım ama ya alllah

berfinbilgen
speedy-gonzales
İstanbulun neresindekilere gidiyorsunuz Kızlar
Bende İstiyorum ama çok üşengeçim malesef ki
ben istanbul bahçelievler çalışlar kursuna yazıldım ( grafikerlik 2.kur )

speedy-gonzales
Ben Kasımpaşadayım Takı Tasarım Falan Filan o tarz bişeye istiyorum amaç zaman geçirmek için
hafta içi akşam

sweet_dreams16
8-09-09, 12:09
ben ingilizce deidğim gibi ama kimsede bilgilerini paylaşmıyor şöyle güzelce açıklasalar kafamızdaki soruları giderseler ne güzel olucak fisfisfis

EU3
8-09-09, 13:09
gittim ingılızceye kayıt oldumm geldımm haber verıcez dedıler bakalım nolucak.

sweet_dreams16
8-09-09, 13:09
hayrılı olsun susu banada öyle dediler bari çevrene fln sor bende soruyorumgene anlatırız duyduklarımızı

MİYAVMİİİ
8-09-09, 21:09
sweet_dreams16
bildiğim kadar anlatayım önce 1.kur da temel bilgileri alıyorsun kur arası ve kur bitirme sınavlarına giriyorsun. başarılı görülürsen sertifika almaya hak kazanıyorsun ilk kurda temel ingilizce alıyorsun zamanalrın 1 kısmı kendini tanıtma meslekler ülkeler gibi
ama dediğim gibi ingilizce hakkında tam bilgim yok ben sadece izlemci olarak gördüklerimi aktardım ve bence güzelde eğitim veriyorlar. sonuçta işin ehli kişilerden ders alıyoruz

hoscakal
Kizlar,

Ismek´te Dikis kursu veriliyormu? Veriliyorsa, hangi bölüm altinda?? HAftasonu kursu olarak düsünüyordum ama varmidir acaba? Bir bilgisi olan varmi?

Ben yinede yarin bana en yakin Ismek merkezini arayip bilgi alayim..!

Bilgisi olan varsa, lütfen burada paylassin..! opuyorumnanaktan

samyeli34
ısteyerek eglenerek yaptıgım meslekler..
bu yıl 9 katılımım olmuş olacak hatırladıgım kadarıyla.)

MİYAVMİİİ
9-09-09, 21:09
hoscakal
Kizlar,

Ismek´te Dikis kursu veriliyormu? Veriliyorsa, hangi bölüm altinda?? HAftasonu kursu olarak düsünüyordum ama varmidir acaba? Bir bilgisi olan varmi?

Ben yinede yarin bana en yakin Ismek merkezini arayip bilgi alayim..!

Bilgisi olan varsa, lütfen burada paylassin..! opuyorumnanaktan
dikiş kursu her ilçede var giyim adı altında ama haftasonları yok büyük ihtimalle hafta sonları modelistlik ve stilistlik var tekstille ilgili

AsiNaz
9-09-09, 23:09
Diksiyon.
Osmanlıca.
Takı Tasarımı.
Kurslarına gittim, çok memnunum..Keşke okulum uzakta olmasa da tekrar gidebilsem :KK43:
ıstanbul'da olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

speedy-gonzales
Takı tasarım istiyorum ama
malesef yine söylüyorum Üşeniyorum

AsiNaz
speedy-gonzales
Takı tasarım istiyorum ama
malesef yine söylüyorum Üşeniyorum
Hiç tasvip etmedim :)))

Eğer bu sezon evimde olsaydım, kesinlikle ve Allah'ın izniyle giderdim.
Bence İsmek bambaşka...

speedy-gonzales
AsiNaz
Hiç tasvip etmedim :)))

Eğer bu sezon evimde olsaydım, kesinlikle ve Allah'ın izniyle giderdim.
Bence İsmek bambaşka...
işten fırsat bulup gidemiyorum
bide şimdi Ehliyete gidicem sonra bana saatide uymuyor kendime göre bulabilmem için
tüm Avrupa yakasını gezmem lazım buna üşeniyorum

AsiNaz
speedy-gonzales

işten fırsat bulup gidemiyorum
bide şimdi Ehliyete gidicem sonra bana saatide uymuyor kendime göre bulabilmem için
tüm Avrupa yakasını gezmem lazım buna üşeniyorum
Doğru haklısın, çalışanlar için zor.
Ben bu kurslara giderken öğrenciydim ya da ev kızıydım.
Hayırlısın olsun, ehliyet kursu da güzel :)

speedy-gonzales
AsiNaz
Doğru haklısın, çalışanlar için zor.
Ben bu kurslara giderken öğrenciydim ya da ev kızıydım.
Hayırlısın olsun, ehliyet kursu da güzel :)
O yüzden büyük Problem oluyor
Bakalım hayırlısı olmadı Ehliyetten sonra giderim
ŞenizŞenizŞenizŞeniz

AsiNaz
speedy-gonzales

O yüzden büyük Problem oluyor
Bakalım hayırlısı olmadı Ehliyetten sonra giderim
ŞenizŞenizŞenizŞeniz
İnşallah.

speedy-gonzales
bu arada Sen hangi semttekine gittin
Takı tasarım düşündüm bende bi ara

AsiNaz
Sultanbeyli.

maeves
fotoğrafçılık branşıyla ilgili bilgisi olan varmı... faydalı bi kursmu yoksa sadece teknik bilgilermi veriliyo... hafta sonu varsa ve kayıtlar dolmadıysa gitmeyi düşünüyorum...