TEST

Makyaj çantanızda Ne Var?

kalipso
11-09-07, 13:09
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]makiyaj çantanızda ne var acaba ve hangi markalar var acaba?

gizzem
11-09-07, 19:09
allık lip gloss lip stick yeşil far

EU1
11-09-07, 20:09
Maybelline Köpük Fondoten
Maybelline Köpük Allık
Cecil sütlü kahwe parlatıcı
Maybelline Volume Express Rimel
Siyah Göz Kalemi ve
Siyah Far

kalipso
12-09-07, 07:09
benim çantamda 6 lı JESSİCA SİMPSON TROPİK tatlı ve kokulu glosslar+1 adet JESSİCA SİMPSON karamelli gloss vardır,REVLON toz pudra,REVLON illuminator parlatıcı,LANCASTER in ve GİVENCHY nin allıkları vardır,GİVENCHY nin TEİNT MİROİR fondöteni ve CHAMELEON far kiti vardır.

cranberry
12-09-07, 08:09
La prairie pudra sheseido allık rimel ve far flor mar glossy ruj vs..

cranberry
12-09-07, 08:09
kalipso
benim çantamda 6 lı JESSİCA SİMPSON TROPİK tatlı ve kokulu glosslar+1 adet JESSİCA SİMPSON karamelli gloss vardır,REVLON toz pudra,REVLON illuminator parlatıcı,LANCASTER in ve GİVENCHY nin allıkları vardır,GİVENCHY nin TEİNT MİROİR fondöteni ve CHAMELEON far kiti vardır.
Kalipsocum jessica simpsonun glosslarından memnunmusun bende almak istiyorumda kararsız kaldım :uhm:birde ben dudağımdaki ruju yerim sürekli tatları güzel diyorsun tam bana göre o zamanyerimseniben

kalipso
12-09-07, 12:09
cranberry
Kalipsocum jessica simpsonun glosslarından memnunmusun bende almak istiyorumda kararsız kaldım :uhm:birde ben dudağımdaki ruju yerim sürekli tatları güzel diyorsun tam bana göre o zamanyerimseniben
evet tatları harika,tropik meyve tatlarında ve makiyaj çantam harika kokuyor.Renglerde güzel,ama sadece tropical serisini ve butterscoth toffe yani karamelli olanını beğeniyorum.Başkaları fazla parlamıyor,ama tatlar gerçekten harika.Bu arada ben satışlarını yapıyorum ve elimde 6 tanesi vardır.Sana mesajla satış yaptığım sitenin linkini göndere bilirim.
Sevgiler

kalipso
12-09-07, 12:09
Hüzün_Güzeli
o linki bende ricca etsem
güzelim,sana gönderdim,fakat senin özel mesajların kapalıdır,kontrol panelden açarsınsa sanada gönderirim,birtanem

matrax
13-09-07, 10:09
beyaz far , şeftali allık ,rimel.her zaman her durumda kurtarıcı:)

cambaz
13-09-07, 13:09
ne yokki:Roflol::Roflol:

herşey var makyaj çantamda ama genelde tazelemek için yanıma aldıklarım

rimel, maskara, allık ve tabiki en az 2 renk rujjj

kullandığım ürünlerin çoğu avon zaten o yüzden tek tek yazmadım

kalipso
gong
canım fondöteninden memnun musun ben fondöten arıyorum da merak ettim yağlandırıyo mu mesela?
güzelim,ben sana tavsiyye ede bilirim iyi bir fondöten:GİVENCHY TEİNT MİROİR ben beyaz tenli olduğum için 02 rose rengini kullanıyorum ,ama daha koyularıda vardır,çok güzel bir fondöten ve harika kokuyor,yüzüm maqazin dergilerindeki gibi oluyor ve parlamıyor

kalipso
cambaz
ne yokki:Roflol::Roflol:

herşey var makyaj çantamda ama genelde tazelemek için yanıma aldıklarım

rimel, maskara, allık ve tabiki en az 2 renk rujjj

kullandığım ürünlerin çoğu avon zaten o yüzden tek tek yazmadım
ilgine teşekkür ederim
sevgiler

cambaz
kalipso
ilgine teşekkür ederim
sevgiler
rica ederim yerimsenibenyerimseniben

ay_ten
13-09-07, 14:09
max factor pudra
max factor kapatıcı
avon ve max factor un likit rujları
ve tabiki de pembe allığım:)))
(göz makyajı yapmıorum ben, çünkü göz kapağım yok gibi bişi:))kalemde çekemiyorum çekince gözlerim dahada küçük oluo zaten küçük:)))

istavrit
13-09-07, 19:09
maybelline rimel,golden rose siyah ve kahverengi göz kalemi,allık ve ruj

anatolian star
Avonun köpük fondoteni, toz pudrası, Loreal double extension maskara, Givency terra cotta, avonun bazı farları, loreal ve maybelline glosslar.

rose01
kalipso
evet tatları harika,tropik meyve tatlarında ve makiyaj çantam harika kokuyor.Renglerde güzel,ama sadece tropical serisini ve butterscoth toffe yani karamelli olanını beğeniyorum.Başkaları fazla parlamıyor,ama tatlar gerçekten harika.Bu arada ben satışlarını yapıyorum ve elimde 6 tanesi vardır.Sana mesajla satış yaptığım sitenin linkini göndere bilirim.
Sevgiler
linki bende alabilirmiyim acaba

kalipso
14-09-07, 03:09
gong
teşekkür ederim tatlım.denemeye değer.a.s.
Rica ederim,birtanem,her zaman

kalipso
14-09-07, 03:09
rose01
linki bende alabilirmiyim acaba
Tabi,canım,sana özel mesajla attım linki
sevgiler

kalipso
14-09-07, 05:09
evla
her zaman makyaj yapmam hatta 10 günde 15 günde bir arada sadece kalem far sürerim düğün dernek dışında fondoten hiç kullanmıyorum o yüzden çantamda makyaj çantası taşımam makyaj çantam evdedir onun içinde de kullandığım kullanmadığım bir sürü şey var

Farlar
Rujlar
Fondoten
Kapatıcı
Dudak parlatıcısı
Göz kalemleri
Rimeller
Ojeler
Makyaj temizleme pamuğu
şimdi hatırladığım bunlar makyaj malzemeleri almak hoşuma gidiyo ama sürmüyorum :)
İlgine teşekkürler,canım

dilara28584
14-09-07, 06:09
clarins allık,pastel 37 numara pembe ruj bide pastelin parlatıcısı var şekerim.

kalipso
14-09-07, 07:09
dilara28584
clarins allık,pastel 37 numara pembe ruj bide pastelin parlatıcısı var şekerim.
iLGİNE TEŞEKKÜRLER,GÜZELİM
SEVGİLER[​IMG]

kalipso
14-09-07, 07:09

dilara28584
14-09-07, 08:09
rica ederim o link ne linki anlamadım ama kıslar clarins allık diyorum dahada biş demiyorum.şimdi bi allığa 79 ytl verilirmi bence verilir gidip bi deneyin yüzünüzde insanın tipini değiştiriyo vallaa.

kalipso
14-09-07, 08:09
dilara28584
rica ederim o link ne linki anlamadım ama kıslar clarins allık diyorum dahada biş demiyorum.şimdi bi allığa 79 ytl verilirmi bence verilir gidip bi deneyin yüzünüzde insanın tipini değiştiriyo vallaa.
Bende bir link gözükmüyor ama:KK43: Ama yinede paylaşım için teşekkür ederim.Bende iyi makiyaj markalarını severim ve parasına bakmam yani alırım iyi olsun yete[​IMG]r
sevgiler

lightcola fun
14-09-07, 11:09
benim makyaj malzemem olmadığı için otomatikman çantamda yoksırnaşık şey

ama yüzümde fazla sivilce çıkıp kötü görünürse sadece o bölgelere kapatıcı sürerim ve şuan çantamda sadece o varsırnaşık şey

kalipso
14-09-07, 13:09
lightcola fun
benim makyaj malzemem olmadığı için otomatikman çantamda yoksırnaşık şey

ama yüzümde fazla sivilce çıkıp kötü görünürse sadece o bölgelere kapatıcı sürerim ve şuan çantamda sadece o varsırnaşık şey
Paylaım için teşekkürler,gülüm[​IMG]

Yuhanna
18-09-07, 10:09
Loreal fondoten,carmina pudra,pastel ikili allık,oriflame'ın ikili farları(çok güzel),golden rose parlatıcı paleti,golden rose göz kalemleri (renkleri çok güzel),golden rose 5li far seti,elite krem farlar,golden rose bronzlaştırıcı pudra,flormar parlatıcı,avon stick far,top allık vs vs vs

pinkdram
24-09-07, 15:09
güzellik uzmanı olduğum için bir çok markanın bir çok ürünü var. en severek kullandıklarım ise:
mac select spf 15 fondoten
mac krem allık
goldenlady long lash mascara
golden lady lip gloss ( ateş kırmızısı inanılmaz güzel no:05)
este lauder ideal light likit concealer
lancome ikili far.( koyu rengini, Kalem yerine ince fırçayla kullanıyorum, sonuç buğulu gözler)

Huli81
24-09-07, 16:09
pudra, parlatici, dudak losyonu, nemlendirici, islak mendil, fondöten, parfum, el kremi, rimel, fircalar, ...

vahsıguzel
24-09-07, 18:09
benim makyaj çantamda neler yok ki , ne ararsan var : köpük fondoten , krem fondoten , göz altı kapatıcısı , pudra , allık , ruj , göz kalemi , renkli farlar , rimel , dudak parlatıcı.........

gamsee
24-09-07, 20:09
ya evde yüzlercesi duruyo ama bence en iyisi 2,li en fazla 3lü kombinasyonlar halinde kullanmak makyaj malzemelerini günlük hayatta,yani ben öğrenciyim, valla işe başlayınca nolur bilmiyorum ama pudra fondten işini abartmamak hatta bırakmak, karşınızdaki insanları hayal kırıklığına uğratmamak en iyisi ,çünkü çok farklı sonuçlar veriyo..

m&m's
24-09-07, 20:09
özellkle allık

eylul_nil
10-10-07, 11:10
benim makyaj çantam da yok yoktur aklınıza gelebilecek herşey var,sanırım biraz fazla süslüyüm...

didosh
11-10-07, 07:10
pudra, rembe allık, rimel, kalem, far, ruj

en cok kullandiklarim allık ve ruj

bersu
11-10-07, 10:10
ruj,rimel,allık,göz kalemleri,far.Fondötenin dışında her şeyim var.

Gulpare
27-10-07, 01:10
Aklina ne gelirse var,saymaya kalksam bi sayfa tutar sanirim...:)))

Ama normalde bir rimel,göz kalemi ve allik sürerim,baska bi sey sürmem..Far,fondöten gibi seyleri tercih etmiyorum.

Ama özel bir geceyse simler,piriltilar...:)))

sny
27-10-07, 01:10
makyaj malzemelerine düşkünüm kullanmasam bile hepsi bulunur makyaj çantamda bir tek fondtn ve pudra olmaz onları da hayatım boyunca kullanmadım ve bir uzman olarak kullanılmasınıda tavsiye etmem makyaj çantamda olmazsa olmazım kirpik maşası,rimel,dudak parlatıcısı ve allık yerimseniben

Yuhanna
27-10-07, 13:10
Daha yeni 2 tane simli eyeliner aldım sırnaşık şey biri gümüş biri bakır tonlarında çok güzelllll,gelecek aya da altın sarısıyla morunu alcam :teytey:

zinedila
29-10-07, 21:10
ne arasanız war makyaj malz.çantamda çok seviyorum makyaj yapmayı ama fondoten kullanmıyorum onun yerine pudra kullanıyorum fondoteni sewmiyorum:)

mız mız
29-10-07, 23:10
allık vazgecılmezım avon
rımelım avon
sıkılastırlmıs pudram avon
kırmızı rujum ve parlatıcım avon
goz kalemım markasını hatırlamıom
kokulu vucut kremım avon
fondeten pek kullanmam ama genede var avon
gozaltı aydınlatıcısı
kapatıcım avon
bırde parfum var

sürmeli_kız
31-10-07, 13:10
göz kalemi(flormar),
rimel(flormar),
dudak parlatıcısı(flormar),
dudak kalemi(flormar),
parfüm
ıslak mendil,
el losyonu(avon),
lavanta(kolnya küçük şişede),
far(avon),
allık(avon) bunları eksik etmem çantamdan.vazgeçilmezlerim bunlar
(fondtenı bende kullanmam.digerlerini saymaya kalksam bu parmaklarım pes eder.bütün harclıklarım makyaj malzemelerine gidiyo zaten)

dj_oznur_0106
31-10-07, 13:10
göz kalemi_avon
rimel_avon
Köpük fpndöten_avon
dudak kalem_avon
ruj_ve parlatıcı_avon
allık_avon
kapatıcı_avon
Likit Eyeliner_avon
göz farlar_avon
Kokulu Vücut krem_avon
ıslak mendil
ve parfüm _avon
kucuk testler_rujlar ve pafumler_avon :KK70:

Yuhanna
31-10-07, 14:10
dj_oznur_0106
göz kalemi_avon
rimel_avon
Köpük fpndöten_avon
dudak kalem_avon
ruj_ve parlatıcı_avon
allık_avon
kapatıcı_avon
Likit Eyeliner_avon
göz farlar_avon
Kokulu Vücut krem_avon
ıslak mendil
ve parfüm _avon
kucuk testler_rujlar ve pafumler_avon :KK70:
sen de amma reklam yapmışsın haaa :1shok:

UfuruktenPrenses
31-10-07, 14:10
makyaj çantamın vazgeçilmezleri :
şeftali tonlarında allık loreal
bronz allık charme
stick gözaltı kapatıcı alix avien
rimel loreal-flormar
parlatıcı he türlüsü her markası var!

seda2207
20-12-07, 14:12
bende shıseıdopoudra fondoten bourjoıs,bourjoıs clubbır mascara(dehşet volum veriyor)bourjoıs allık ,ysl allıkk.touch eclat 2 numara ysl.vazgecemedıklerimmm

cookseker
22-01-08, 10:01
the body shopun allığı var..mybellinin pudrsaı var...christian dior göz kalemi...Loreal rimel...claris lipgloss...bonjour-avon-claris in pembe rujları...mybelline köpük fondaten...Jessica simpsons candy 30 ml parfüm ve muzlu simli vücut spreyi...the body shopun allık fırçası...cımbızzzz ve törpüüü :1rolleyes: bişeyyy eksikk diilmi GÖZ FARI yerimseniben ben asla far kullanmam arkadaslar oyüzdenn hiççç farım yokkk:sm_cool: SEVMİORMMMMMMMMM çünkütatlicadiarzu

Asortie
22-01-08, 11:01
golden rose ve oriflamenin ne ararsan var

berna87
22-01-08, 11:01
bnim makyaj cantam yok cünkü makyaj yapmıyom ve bebek gibi yüzüm var yıpranmıyo cildim :KK46: ama birsürü makyaj malzemem vardır bazenn yapıyom:teytey: cok özel günlerde

meci
24-01-08, 11:01
of sığmıyor artık malzemeler çantama ne yapacağımı şaşırdım..ama her gittiğim yere götürdüklerim sheseidonun föndöteni ve pudrası,clinique göz altı kapatıcısı,lancome allık,sheseido parlatıcı,max factor ruj ve maxfactor rimel,birde far paleti