Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

EU1
22-09-07, 09:09
BENDE Bİ SOYULMA OLMADI AMA DİKKAT EDİN 1 HAFTADAN SONRA 2-3 GÜNDE BİR KULLANIN TAHRİŞ OLABİLİYOR BEN FEDA ETTİM KENDİMİ DENİYİM DİYE 1 HAFTADAN SORA KIZARIKLIK OLDU.. SİZ ÖNCEKİ DEDİĞİM GİBİ KULLANIN YANİ 1 HAFTA SONRA 2-3 GÜNDE 1!şutarafagitti

<sermin>
22-09-07, 09:09
dışarı çıktığımda hemen alıcam ya çok teşekkürler valla ilaç gibi geldi sengözlerimebaksanab:Roflol:

icel
24-09-07, 22:09
biyerde de lekeler için fucidin demişlerdi.gerçi o günelş lekeleri olabilir ve sanırım soyarak iyileştiriyor. sizin söylediğinizde acaba güneş lekelerine iyi gelirmi acaba?

EU1
25-09-07, 20:09
Güneş lekelerini geçirir mi hiç bilmiorum canım ama sanmıorum.. bende fucidini duydum onu da denicem inşallahsiwilce lekeleri için. ya bu arada alakasız olcak ama bişii sorcam kızlar bu yasmin d.k.hapı ilk hafta siwilce çıkarıor mu ya fisfisfis benim hiç çıkmazdı normalde yaklaşık 5-6 aydır ama kullanmaya başladıktan sora (işte 1 haftadır) çıkmaya başladı:çok üzgünüm:

tülay90
28-09-07, 17:09
arkadaşlar daha önce yazdım ben bu krem mucize bişey sivilcelere faydası yok ama sivilce izlerini yok ediyor ben mart ayından beri kullanıorum ve yüzümde sivilve izinde eser yok bence kesin kullanın ama sabır gerekiyor inşallah faydasını görürsünüz artık yüzümde sivilce izi yok ama makyaj altı kremi olarak kullanıorum içinde ıtır ve lavanta esansı olduğu için çok hoş bi kokusu var

tülay90
28-09-07, 18:09
tek kelime kesinlikle kullanın benim kullanmadığım ilaç kalmadı (hepside çok pahalı ilaçlardı)ama şuan çok şükürrr

kalemkitap2
28-09-07, 18:09
peki bacaktaki çatlaklara kullanan var mı???

tiramisu
28-09-07, 23:09
tülaycım yaşın 17 görünüyor daha çok gençsin acaba cilt kendini o yüzden mi daha çabuk yeniliyor diye düşündüm sen bu kadar kesin bi sonuç alınca çünkü sivilce izini geçirmek çooooook zor. bi de bi arkadaşa doktor iz bikaç yılda geçer demiş benim tam on sene önceki izim şuanda yüzümde mevcut valla. hiç biyere kıpırdamadısenağlama

tülay90
29-09-07, 17:09
tiramisu
tülaycım yaşın 17 görünüyor daha çok gençsin acaba cilt kendini o yüzden mi daha çabuk yeniliyor diye düşündüm sen bu kadar kesin bi sonuç alınca çünkü sivilce izini geçirmek çooooook zor. bi de bi arkadaşa doktor iz bikaç yılda geçer demiş benim tam on sene önceki izim şuanda yüzümde mevcut valla. hiç biyere kıpırdamadısenağlama
tiramisu haklısın ama bende 12 yaşından beri sivilcelerle savaşıyorum 5 yıldır kullanmadığım ilaç kalmamıştı 6 aydır madecassol kullanıyorum ve memnunum deneyin bi zararı yok inan pişman olmayacaksın Allah şifasını verir inşallah

tiramisu
30-09-07, 22:09
tülaycım saol valla deniycem. yalnız merak ediyorum senin izlerin derin miydi yüzeysel mi? benimkiler çok derin diil ama pek yüzeysel de :1no2:sayılmazlar

Safinaz
1-10-07, 10:10
kızlar bende burda okudum evdede vardı kullanmaya başladım benim omuzlarımda yazın sivilceler çıkar ama küçük küçük onların izleri ise hep kalır bir haftadır aklıma geldikçe sürüyorum bakalım sanki yok olmaya başladılar gibi gelişmelerden haberdar edicem.

Pamuk
ya karar veremedim denesemmi denemesiemmi, o kadar kötü ki sivilce izlerim. deniyim dimi yaa

Safinaz
pamukcum dene bence aklında kalıcagına dene yanı
bızde ne zamandan berı varmıs bı yaralı bıldırcın bulduk dıkıs atıldı ona kullanıyoruz su anda

tülay90
1-10-07, 11:10
canım inş.faydalı olur benimkide derin deildi ama dediğin gibi yüzeysel de sayılmazdı orta dereceli yani sabırla kullanman gerekior ama

birdys
4-10-07, 19:10
Arkadaşlar ben de bu gün kremi aldım ve kullanmaya başladım.Benim de yüzümde eski sivilce izleri var ve yazın güneş bunları daha da belirginleştirdi.Gelişmeleri kremi merak eden arkadaşlar için yazacağım.

twenty_one
4-10-07, 21:10
arkadaşlar bahsettiğiniz izler çukurluklar mı yoksa hani o sivilceden sonra kızamık olmuşsun gibi kalan kızarıklıklar mı benim öyle de özellikle güneşe çıktığımda iyice
kızarıyorum bu krem o kızarıklıklara da iyi gelir mi acaba bilgisi olan varsa yazsın n'olur bıktım kırmızı yüzdensenağlama

<sermin>
4-10-07, 21:10
ben de bu gece ilk defa kullanmaya başladım,yatmadan sürdüm yüzüme kokusu hoş hiç rahatsızlık vermiyor.benim çok fazla yok ama roaccutane dan sonra yanağımda biraz iz kaldı.çok hafif çukurluk ve kızarıklık var.benim de güneşe soğuğa çıkınca kızarıyor yüzüm.beyaz tenliyim ve de hassas olduğundan öyle oluo.inşallah işe yarar.

Verite
8-10-07, 15:10
ben yüzüme ilk defa kullandım bir süre sonra kızarıklık oldu ne yapmalıyım sizce? beyaz tenli olduğumdan olabilir mi? akşam kullandım üstelik ... biraz hassasımdır da..

EU1
8-10-07, 19:10
clementine88
ben yüzüme ilk defa kullandım bir süre sonra kızarıklık oldu ne yapmalıyım sizce? beyaz tenli olduğumdan olabilir mi? akşam kullandım üstelik ... biraz hassasımdır da..
Canım bir kaç gün ara wer bence.. Bende de 4-5 kullanımdan sonra oldu kızarıklık 1 hafta sonra tekrar dewam ettim ama eğer kızarıklığın dewam ederse bırak bence ne olur ne olmaz bide cildin hassasmış zaten etkisi daha fazla olabilir. sengözlerimebaksanab

<sermin>
8-10-07, 19:10
bende de oldu kızarıklık,beyaz tenli ve hassastır cildimin kendileri.2gündür kullanmıyorum daha yeni kendine geliyor.bir hafta kullanmıcam bakalım nolcakk...

twenty_one
9-10-07, 22:10
tülay90
arkadaşlar daha önce yazdım ben bu krem mucize bişey sivilcelere faydası yok ama sivilce izlerini yok ediyor ben mart ayından beri kullanıorum ve yüzümde sivilve izinde eser yok bence kesin kullanın ama sabır gerekiyor inşallah faydasını görürsünüz artık yüzümde sivilce izi yok ama makyaj altı kremi olarak kullanıorum içinde ıtır ve lavanta esansı olduğu için çok hoş bi kokusu var
tülay dediğin sivilce izleri nasıl izler çukurluk şeklinde mi kızarıklık şeklinde mi ayy nolur yardım edin bana yüzümdeki kırmızı kırmızı sivilce izlerinden bıktım artık bende çukurluk yok sadece kırmızı izler var burnuma yakın yerde gözeneklerin olduğu yerde bi de cildim yağlı ve hassas ii gelir mi bu krem offf offf:çok üzgünüm:

EU1
10-10-07, 04:10
Slm arkadaslar, sizlere bir sorum olacakti. Bu krem veya bildiginiz baska krem varsa dudagimin üstüne sivilceler cikmisti ben onlari sIktIm ve simdi siya nokta gibi lekeler oldu.. ne yapabilirim

emotionum
10-10-07, 05:10
:dance:bende 4 gündür kullanıyorum. bırakın sivilce izlerini olan sivilceleri daha çabuk yo ediyor. ben çok memnunum:dance::dance::dance::dance::dance:

birdys
16-10-07, 10:10
12 gündür merhemi kullanıyorum.Lekelerde hafifleme var ama tamammen yok olmadılar.Cildim daha iyi görünüyor,yağlanma bayağı bir azaldı.Ama birçok ürünü ilk denediğim bir ay iyi gelir sonra etki göstermez olur.Bu ihtimali düşünerek daha uzun vadedeki etkilerini tekrardan sizlerle paylaşacağım.

tatlicadiarzu
16-10-07, 10:10
seviniriz canım...