Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Suzgun
15-03-08, 23:03
merhaba arkadasım ben madecassol e baslayalı 3 gün oldu sivilce izleri için sonucları yazarım kımyasal peelıng yaptırmak istemıyorum sonucları yazarm eğer işe yaramazsa bugday yağını denıycem kantoron ve aynısefa kremı de var aklımda aynısefa yı renk acmak için önerdiler izlerede düşünüyorum

semanehir10
16-03-08, 12:03
avonun cilt temizleme ürünlerini kullanıyorum ama pek işe yaramıyor...

pubikanne
19-03-08, 06:03
Kızlar bende dün aktara kükürtlü sabun almaya gittim bana bi doktor söylemişti bu sabunun sivilcelere çok iyi geldiğini.Aktardaki adam birde üstüne arap kızı diye bişey verdi bu sabunu kullandıktan sonra bu kremi sivilce olan yerlere iyice yediriceksin dedi dün akşam yaptım sabah kalktığımda sadece çene bölgemde(sivilce çoktu bu bölgede)pul pul olmuştu deri soyuluyodu sanırım bu yöntem işe yarayacak, biraz daha kullanayım ardadaşlar sonuçlarını yazıcam size ok a.s

yabaz
19-03-08, 16:03
komedonlar ve akne lekesi için size BEPANTHEN öneririm kesin sonuc alırsınız 5milyon fiyatı

lazer yada epilasyon sonrasında kullanılacak kremde PANTENOL PLUS ikiside çok etkili

adalet44
19-03-08, 17:03
ne pantenol plus ne bepanten ne de madecassol işe yaradı arkadaşlar. kesinlikle içten tedavi şart. monodoks antibiyotik kullanıyorum. 100 mg dozu çok düşük. benim karaciğerimde sorun olmalı ki doktorum bu ilacı yazdı. ama çok iyi geliyor. doktorunuza danışarak kullanın. sivilce çıkmasını da engelliyo, izlere de iyi. sevgiler

yabaz
19-03-08, 19:03
adalet44
ne pantenol plus ne bepanten ne de madecassol işe yaradı arkadaşlar. kesinlikle içten tedavi şart. monodoks antibiyotik kullanıyorum. 100 mg dozu çok düşük. benim karaciğerimde sorun olmalı ki doktorum bu ilacı yazdı. ama çok iyi geliyor. doktorunuza danışarak kullanın. sivilce çıkmasını da engelliyo, izlere de iyi. sevgiler
hayırr sende bilemem ama kesinlikle ama kesinlikle faydası var ben 2kez kullanmama ragmen cildimde suan hiç leke kalmadı diyecek kadar az bu bir mucize yaratıyor ciğerlrinden problemi olan için doktora gitmek sart tabiki bu kremi sürsende ne kadar fayda eder ki

yabaz
19-03-08, 19:03
tuuba86
yabazcım bu bepanthene dediğin hangi rengi canım? yaralar, yanıklar vb. için mavisi çok etkili, şiddetle tavsiye ederim ama yüz için hangisini kullanmıştın sen canım?

tuuba86 mavili beyazlı olani aynısından söz ediyoruz bence ben cilt bakımı için kursa gidiyorum ve hocamız bu ikisini önerdi ve kurs arkadaşlarımda kullanıyor hepimiz çok memnunuz yerimseniben

yabaz
19-03-08, 22:03
valla benim sivilcelerimi 2günde iyileşti süper bişi rica ederim ama akşam uyumadan önce temiz cilde sür makyajını temizlemeyide unutma üşenme hııısengözlerimebaksanab

pharmacea
Kizlar Bunun Tek çözümü Var Ya Kimyasal Peeling Yada Fraxel Yada Dolgu Yaptirmak...lazer.....gerisi Boş....burda Yazanlar Sadece Sivilce Tedavisi Için

Suzgun
pharmacea
Kizlar Bunun Tek çözümü Var Ya Kimyasal Peeling Yada Fraxel Yada Dolgu Yaptirmak...lazer.....gerisi Boş....burda Yazanlar Sadece Sivilce Tedavisi Için
neden boş olsun arkadaşım insanlar kullanıp da yaşadıklarını yazıyolar bence dr önermesi ne kadar güvenilir ise kullananların önerisi de o kadar önemli tabi herkes de aynı sonuçlar görülmeyebilir ama bence yazılanlar boş diil hatta yaptıranlar kımyasal pelıngın boş oldugunu yazmıslar

yabaz
19-03-08, 23:03
Kimyasal Peeling , Fraxel , Dolgu bunları öğrenicem kimyasal biraz bana itici geliyor ama araştırmakta fayda var

yabaz
19-03-08, 23:03
.............................................................................................................

pharmacea
20-03-08, 07:03
süzgün hepsini kullandım ve fayda görmedim cnm....ve eczacıyım sürekli araştırıyorum...cilddeki skarlardan kurtulmak için ya cildi soymak gerek yada orayı doldurmak yada lazerler o skarların içine yara açıp iyileşmesini sağlamak...boş olduğunu söylüyorum boşuna uğraşmayın diye....tabii istiyen denesin gene...

cemrem_78
20-03-08, 09:03
madecassol krem be bepanthen cildi tüylenme yapıyor arkadaşlar sakın haaaaaaa

yabaz
20-03-08, 12:03
cildi soymak hiç iyi bişey değill ilk yaptırdığında memnun kalırsınız ama sonra sakınn derim cilt soyman çokmu iyi sanki cilt soymak diyorsunuz burda yazık milletin yüzünü mahvediceksiniz

Suzgun
20-03-08, 22:03
cemrem_78
bepanthene i cok duydum ama madecassolunde tüylenme yaptığını su anda öğrendm yanı basbayağı tüylenıyomu yüzünüz tüh üzüldm bende ümitlenıyodum bu ilaç için

Suzgun
20-03-08, 22:03
pharmacea
süzgün hepsini kullandım ve fayda görmedim cnm....ve eczacıyım sürekli araştırıyorum...cilddeki skarlardan kurtulmak için ya cildi soymak gerek yada orayı doldurmak yada lazerler o skarların içine yara açıp iyileşmesini sağlamak...boş olduğunu söylüyorum boşuna uğraşmayın diye....tabii istiyen denesin gene...
tabıkı sen bılgılısın bılınçlisin ama yani şu forumları gez oku inan kımy peelıng için inan 1 kişi bile memnun kalmamış benm de yüzümde iz var sivilce izleri dr kımy peeling önerdi ama ne parasal açıdan ne sonuç olarak değeceğini sanmıyorum zamana bıraktım biraz ,bide novıderm exfolıant ve ısotrexın kullanıyorm inşallah kurtulucm umudum var hala

ojesss
21-03-08, 16:03
arkadaşlar ben mikrodermabrazyon die bir işlem yapıldığını ve iyi sonuçlar verdiğini öğrendim hala araştırıyorum ama bilgisi olan varsa anlatabilirmi . benim gözeneklerimde açılma oldu izler çok kötü değil ama beni rahatsız ediyor .en fazla 2.3 senasta geçiceni sölüyorlar az olduğu için ve son bir senede oluştu bu izler .çok derin ve uzun zaman geçen izlerin tedavizi daha zor oluomuş die duydum . bilginize .

Suzgun
22-03-08, 00:03
ojesss
arkadaşlar ben mikrodermabrazyon die bir işlem yapıldığını ve iyi sonuçlar verdiğini öğrendim hala araştırıyorum ama bilgisi olan varsa anlatabilirmi . benim gözeneklerimde açılma oldu izler çok kötü değil ama beni rahatsız ediyor .en fazla 2.3 senasta geçiceni sölüyorlar az olduğu için ve son bir senede oluştu bu izler .çok derin ve uzun zaman geçen izlerin tedavizi daha zor oluomuş die duydum . bilginize .
yaptıranların resmlerını gordm arastırdm ama yaptırmadm zor işlem doğrusu yüzün ciger gibi gezeceksn 2 3 hafta ıyı düşünmek lazm

Suzgun
22-03-08, 02:03
ojesss
ben izler icin su anda novıderm ve exfolıant kullanıyorum sankı yavas yavas toparlanıyo kuculuyo ayrıca cıldım canlı ve parlaklastı bence bu yontemden önce butun olasılıkları dene arastır tamamen gecmedıler ama yavas yavas duzelıyolar zaten 1 yıl zarfında cılt zaten kendını yenılıyo kendılıgınden gecme payıda var acele etme bence

gamze21
22-03-08, 12:03
yabaz
valla benim sivilcelerimi 2günde iyileşti süper bişi rica ederim ama akşam uyumadan önce temiz cilde sür makyajını temizlemeyide unutma üşenme hııısengözlerimebaksanab
canım bende bepanten plus var oda işe yararmı yoksa kremini mi almalıyım.
bende hem sivilce var hemde lekeleri,izleri komedonlar,siyah noktalarsenağlama offfff...

Suzgun
22-03-08, 16:03
ophelia82
tereyagını ben de duydum. ben şu an bugday yağı kullanıyorum sivilce izleri için.
canm bu mesajı uzun zaman önce yazmıssın acaba o gunden bu gune degişiklik oldumu bende merak edyorum bu yağları sen de durum nedr bılgılendrrsen sevınırım benm deizlerm var cok dııl ama yıne de bellı oluyolar sevgıler

Ashkim
22-03-08, 21:03
canım geçenlerde Suna haımın yazısını okudum sivilce izleri için yumurta akı bal ve limon suyunu tavsiye ediyor ama devamlı yapmak lazım

tiramisu
23-03-08, 04:03
aegeanss
Ben dün dr. murad acne kit 'ini aldım, 1 adet temizleme jeli, 1 adet soyucu, 1 adet leke giderici, 1 adet de renk düzenleyici losyon var kitin içerisinde.. Umarım işe yarar arkadaşlar..
ne zamandır araştırıyorm murad'ı ama kullanan birinin tecrübesini öğrenip almak istedim, canım senden haber bekliyorm..

@Ceren@
24-03-08, 00:03
Arkadaşlar merhaba benım cildimde hem doğum hemde sivilce lekeleri vardı ; ben 6 aydan beri aloe vera freedom msm body gel kullanıyorum, hem cildimi tedavi etti hemde lekelerimden kurtuldum sizlerede gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

wylan
24-03-08, 18:03
kimyasal peling ise cok yarıyo yanlız bikac sefer yaptırmak gerekebilir ciltteki ölü deri soyuluyo tertemiz bir cilde kavusuyosun yanlız günese koruyucu sürmeden cıkamıyosun bakırköy jfk hst de yapıyolar.ben orda yaptırıyorum faydasını fazlasıyla gördüm..

BenUgurBocugu
27-03-08, 06:03
benım cıldımde akne yada egzama yok ama sıze bı tavsıyeede bulunabılrım kükürtlü sabun bu tamamen bıtkısel bı sabun olmakla bırlıkte kasıntılı cıldlerdede kullanılır tum baharat ve bıtkısel urunler satan yerlerde bulmak mumkun hatta sıze marka bıle verırım ama yasakmı bılmem ama kükürtlü sabun denemelısınız

bahar_1987
28-03-08, 10:03
arkadaşlar hiçbir yağğğ sivilceyi gidermezzzzz azdırır.

blueeyes
28-03-08, 11:03
benimde size tavsiyem sivilceleriniz için aynı sefa kremi aktarlarda mevcut,eğer akne ve lekerleriniz varsa da salyongoz kremi var.ben şu an aynı sefa kremini kullanıyorum hem cilde tazelik veriyor hemde sivilcelrim 1 hafta olmasına ragmen geçmeye başladı

mutluluk perisi
28-03-08, 19:03
arkadaşlar bu konuda yapabileceğiniz en iyi şey bir adet yumurta akına 4 -5 çay kaşığı limon suyu karıştırıp bunu yüzünüzde kuruyana kadar bekletmek sonra ılık suyla yıkamak bunu düzenli üşenmeden yaparsanız cildinizdeki durulu farkedersiniz.sonrada ara da organik kayısı yağı sürün .kayısı yağı cildi lekenlerden arındırır.bunları yapmadan önce geniş bir tencerede su ısıyıp yüzümü 10 dakika buharla açıyorum...

çiçek çocuk
30-03-08, 16:03
arkadaşlar hayvansal içerikli ve özellikle hiçbir katı yağın vücuda hiçbir faydası yoktur fakat günde yarım çay bardağı zeytinyağı yemek güzel bir cilde ve sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmanızı sağlar.

tiramisu
31-03-08, 02:03
mutluluk perisi
arkadaşlar bu konuda yapabileceğiniz en iyi şey bir adet yumurta akına 4 -5 çay kaşığı limon suyu karıştırıp bunu yüzünüzde kuruyana kadar bekletmek sonra ılık suyla yıkamak bunu düzenli üşenmeden yaparsanız cildinizdeki durulu farkedersiniz.sonrada ara da organik kayısı yağı sürün .kayısı yağı cildi lekenlerden arındırır.bunları yapmadan önce geniş bir tencerede su ısıyıp yüzümü 10 dakika buharla açıyorum...
canım bu konuda yüzlerce şey okuduktan sora kendimce senin tarifini uygulamayı uygun gördüm, bugünden itibaren başlıyorum :dance: sonuçtan haberdar edrm..bendeki lekeler akne izleri canım, onun dışında yüzümde renksel bi fark ya da leke yok, sadece minik çukurcuklar var, bilmiyorum bakalım işe yarıycak mı?? işallah faydasını görürüm

Julesses
2-04-08, 19:04
Açıkçası bana neyin yardımcı olacağını bilemedim.. Doğal maskelerden burada yazanların çoğunu daha önce de denemiştim, kozmetik ürünü derseniz kullanmadığım ürün kalmadı ancak birbirinden fazla farkları olmadığını anladım. Cildim o kadar yağlı ki doktorun cildini çok kurutacak, pul pul döküntü olacak diye verdiği ilaçlar bana mısın demedi :)

Sivilce arada çıkıyor, hormonal olduğu için dışarıdan bir etkisi olacağını sanmıyorum. Asıl sorunum izlerle.. Sadece sivilce izleri değil, yüzümün sağ tarafından yaklaşık 7-8 aydır zona izleri de bulunuyor. Bir ara "Çil Fazıl" denen bir ürün denedim, en etkili gelen o oldu ama içinde cıva olduğunu öğrenince bıraktım. Bana da çare bulunursa herkese bulunabilir gibime geliyor :KK70:

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

ayca88
2-04-08, 20:04
cemrem_78
madecassol u çok uzun süredir kullanıyorum ama öyle bir sorun olmadı belki kişinin cilt yapısına göre değişen bir şeydir ama bilemem

amazon570
2-04-08, 21:04
ciltteki kılları besleyen bence bepanthen bende madecassol kullanıorum ama normal bi nemlendiriciyle karıştırıyorum bi haftadır kullanmama rağmen işe yaradı....tavsiye ederim!

Suzgun
2-04-08, 22:04
amazon570
ciltteki kılları besleyen bence bepanthen bende madecassol kullanıorum ama normal bi nemlendiriciyle karıştırıyorum bi haftadır kullanmama rağmen işe yaradı....tavsiye ederim!
arkadasım sen izlr içinmi kullanıyosun madecassolu izlerınemi iyi geldi acaba bılgı verrsen sevnrm akne izlerı bahsettıım