iNGiLTERE Paylasim Alani(Tanisma)

berfu_mersin
5-09-07, 19:09
Ya Berfu Ben Ingiltere Hayatta Görmek Isticeğim Tek Yer Diyebilirim Gerçekten çok şanslisinisss:):) Keşke Bende Orda Olsam Neyse Yokluğumu Aratmassiniz Artik:)..

besnili
9-09-07, 18:09
berfu_mersin
Ya Berfu Ben Ingiltere Hayatta Görmek Isticeğim Tek Yer Diyebilirim Gerçekten çok şanslisinisss:):) Keşke Bende Orda Olsam Neyse Yokluğumu Aratmassiniz Artik:)..
ben ingiltere oxfordda yasiyorum ama eger butun firatla eline gecerse gorursen yaparsan basarirsan hic bi degeri kalmiyo ben ingiltere yi fazla sevmiyorum turkiyeyi cok ozledim!!

meral76
10-09-07, 08:09
Merhaba arkadaslar... Ben Ingiltere'de 1 sene yasadim. 2003-2004 yillari arasinda au-pairlik yaptim. Ilk baslarda hic sevmiyordum, donecegim gunun hayalini kuruyordum. Ama simdi oyle ozluyorum ki... Kismetse bayramda ordayim tekrar... bu kez esimle.. vize sonucunu bekliyoruz, insallah bir aksilik cikmaz... Dugunumuze gelen Ingiliz arkadaslarim vardi, onlari ziyaret edecegiz... Insallah verirler vizeyi... Bunlarin sagi solu pek belli olmuyor...

melda_rose
24-09-07, 21:09
selamm ingilteredeki arkadaslara

melda_rose
25-09-07, 08:09
merhaba arkadaslar bende londradan yaa aranizda londradan olan yok sanirim :uhm: neyse bende 2 senedir burdayim au pair olarak gelmistim ama suanda evliyim esim ingiliz .. londra guzelde hayat monoton yaa ..turkiyeyi ozledimmmm

selma_hedwig
8-10-07, 11:10
Cruciatus
ingiltereden katılan arkadaşlara bir şeyler sormak istiyorum.. benim en çok merak ettiğim ülke orası.. hatta orada yaşamak bile istiyorum..a.s tabii burdan konuşması kolay :çok üzgünüm: siz de ülkenizi çok özlüyorsunuzdur eminim :a015: orada yaşam nasıl? türklere nasıl davranıyorlar? bunlara cevap verirseniz sevinirim.. şimdiden teşekkürler yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
benimde gitmek istediğim yer ingiltere.şuan aupair programını araştırıyorum olmazsa dil eğitimi için gidicem.au pairlik yapmış kimse yokmu sitede bea

Yelizz
8-10-07, 21:10
Cruciatus
ingiltereden katılan arkadaşlara bir şeyler sormak istiyorum.. benim en çok merak ettiğim ülke orası.. hatta orada yaşamak bile istiyorum..a.s tabii burdan konuşması kolay :çok üzgünüm: siz de ülkenizi çok özlüyorsunuzdur eminim :a015: orada yaşam nasıl? türklere nasıl davranıyorlar? bunlara cevap verirseniz sevinirim.. şimdiden teşekkürler yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
Selam arkadasim..ben ilgilterede dogdum ve buyudum..iyi guzel ulke genelde turklere karsi cogu kisi iyi davraniyorlar ama bazilari da yabancilari iyi karsilamiyor..is imkanlari cok verdikleri para da iyi para..isler genelde 8 saat gunde oluyor ama tabiki ise gore degisen birsey bu.. baska sorularin varsa sorabilirsin seve seve yardimci olurm.

melda_rose
10-10-07, 14:10
selma_hedwig
benimde gitmek istediğim yer ingiltere.şuan aupair programını araştırıyorum olmazsa dil eğitimi için gidicem.au pairlik yapmış kimse yokmu sitede bea
selam ben au pairlik yapmadim ama benim cok tanidigim var au pair olarak.seni korkatmiyayim ama hepside cok pisman zaten geri donduler geneli. birincisi .aile iyi olmasi cok onemli birnevi kumar gibi bisi oluyo..

benim bir yakin arkadasim geldi 2 ay once kizi 3.gun kapi disari ettiler .nedenide kiz cop atmaya cikmis evdede kimse yokmus cop bidonu burada dis kapinin orada olur kiz cikinca kapi ruzgardan ortulmus.kiz 4 saat kapida beklemis aileyi.kadinda gelmis kiza kizmis ben sana evimi guvenemem diye hemen git.kiza zaman bile vermemis 1 hafta icinde cik diye felan.ben olmasam kiz disarda kalacakti.
tabikide herkez bole olacak diye bir kaide yok.ama genelde zor sartlar altinda kaliyolar. sana derimki au pair olacam diyosan illaki aileni iyi sec.onceden herseyi konus.ve ajansla geleceksen buraya ajansinla iyice konus eger zor durumda kalacaksan ingilterede kalabilecegin yerleri varmiymis?

umarim yardimci olmusumdur

Yelizz
13-10-07, 20:10
Ya ingiltereden baska biri yokmu ? bu kadarcikmiyiz biz

Yelizz
13-10-07, 20:10
Arkadaslar ingilterenin nereden oldugnu yazin bakalim..merak ettim..tahminim cogu kisi londra taraflardandir.. ama bakalim cevaplar gelsin bir

melda_rose
14-10-07, 17:10
selammm ben londradan :içelim:

sumgodya
22-10-07, 09:10
Ya arkadaşlar bence hiç orda yaşamaya özenmeyin, bence hiç de yaşanılası bir yer değil. Ben tam bir yıl kaldım, oradaki insanlardan hele ki Türklerden nefret ediyorum. Hişntliler zenciler ıraklılar ingilizler Allahım ne keşmekeş...

İnanın Ülkemiz çok güzel, geleneklerimiz,göreneklerimiz... İnsanın insana duyduguğu sıcaklık Türkiye'deki Türklerden başkasında yok.

Kendinizi şanslı sayın dünyanın en güzel ülkesinin bir parçasısınız. O yaşamaya can attığınız ülkede kimse kendınden baskası ıcın ağlamıyor...

melda_rose
22-10-07, 14:10
sumgodya
Ya arkadaşlar bence hiç orda yaşamaya özenmeyin, bence hiç de yaşanılası bir yer değil. Ben tam bir yıl kaldım, oradaki insanlardan hele ki Türklerden nefret ediyorum. Hişntliler zenciler ıraklılar ingilizler Allahım ne keşmekeş...

İnanın Ülkemiz çok güzel, geleneklerimiz,göreneklerimiz... İnsanın insana duyduguğu sıcaklık Türkiye'deki Türklerden başkasında yok.

Kendinizi şanslı sayın dünyanın en güzel ülkesinin bir parçasısınız. O yaşamaya can attığınız ülkede kimse kendınden baskası ıcın ağlamıyor...
selam,bence hicde oyle dedigin gibi kotu yer degil .ama senin kaldigin bolge kotu yermis sanirim.her ulkenin kotu ve iyi yeri olur.turkiyedede var . ben tabiki turkiye kotu demiyorum.ulkemi cok seviyorum .ama ingilterede cok guzel.oyle olmasa dunyanin en guclu ulkeleri arasinda yer gelmezdi,turist acisindanda cok iyi bir ulke.

ebrusu_22
26-10-07, 04:10
mrb benim hiç arkadaşım olmadı yurt dışından bende biriyle arkadaş olmak isterimm.tşkler

melda_rose
9-11-07, 21:11
ya arkadaslar londradakiler nerede acaba koskoca sitede londradan olan yokmu yaa :KK43: nerdesiniz

ay06
11-11-07, 15:11
slm besnili sohbette hiç karsılasmadım seninle ben türkiye ankaradan bolselam sana

meral76
21-11-07, 15:11
selma_hedwig
Sevgili Selma,
Mesajını şimdi gördüm. Ben 2003-2004 yılları arasında au-pairlik yaptım. Sormak istediğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.
Sevgiler,

uzak ufuklar
27-11-07, 20:11
herkese merhaba, bende ingiltrede yasiyorum. bu sitede daha yeniyim. mesajlarinizi bekliyorum.a.s

melda_rose
28-11-07, 18:11
uzak ufuklar
herkese merhaba, bende ingiltrede yasiyorum. bu sitede daha yeniyim. mesajlarinizi bekliyorum.a.s
a.s.

selam hosgeldin.neresindensin ingilterenin? ben londra

uzak ufuklar
29-11-07, 16:11
merhaba melda rose ben cheltenham da yasiyorum londra ya 2 saatlik uzaklikta. Daha once londra nin watforda yasiyordum esimin isi nedeniyle buraya tasindik. cok guzel burasi. sen londra nin merkezindemisin? Ne kadar oldu bu ulkede?

melda_rose
29-11-07, 18:11
uzak ufuklar
merhaba melda rose ben cheltenham da yasiyorum londra ya 2 saatlik uzaklikta. Daha once londra nin watforda yasiyordum esimin isi nedeniyle buraya tasindik. cok guzel burasi. sen londra nin merkezindemisin? Ne kadar oldu bu ulkede?
merhaba ,ben 2 senedir burdayim.bende evliyim ingiliz biriyle.bectonda yasiyorum east londonda.ben londranin disinda hicbiyerde yapamiyorum nedese,londrayi cok seviyorum.sen nekadardir burdasin? cocuk felan varmi?

uzak ufuklar
30-11-07, 16:11
melda_rose
merhaba ,ben 2 senedir burdayim.bende evliyim ingiliz biriyle.bectonda yasiyorum east londonda.ben londranin disinda hicbiyerde yapamiyorum nedese,londrayi cok seviyorum.sen nekadardir burdasin? cocuk felan varmi?
Bende londra yi cook seviyorum. Such a beautiful and exciting city. i do come and see it time to time. I love coming there. anyway. 8 yildir bu ulkedeyim. 4 yil watford da kaldim sonra buraya tasindik. Evet bir kizim var 4 yasina girdi. ismi isabelle. 7 yildir evliyim. benimde esim ingiliz. yarismacilara basarilar dilerim. bu bir yarismada kendini tanitmak gibi oldu.:roflol: :dance:
peki sen canim calisiyormusun? Okuyormusun?

melda_rose
30-11-07, 18:11
uzak ufuklar
Bende londra yi cook seviyorum. Such a beautiful and exciting city. i do come and see it time to time. I love coming there. anyway. 8 yildir bu ulkedeyim. 4 yil watford da kaldim sonra buraya tasindik. Evet bir kizim var 4 yasina girdi. ismi isabelle. 7 yildir evliyim. benimde esim ingiliz. yarismacilara basarilar dilerim. bu bir yarismada kendini tanitmak gibi oldu.:roflol: :dance:
peki sen canim calisiyormusun? Okuyormusun?
:roflol: evet cidden ayni yarismalardaki gibi oldu..

ben 6 aydir evliyim:asigim:. cocuk felan yok simdilik.zatenh yasim daha erken 21 yasindayim.ben suan calismiyorum.koleje gidiyorum kolej bitince universiteye girecem hemsirelik icin.
sen okul felan okuyomusun yoksa bitirdinmi ? suanda calisiyomusun yada cocukla ilgileniyosun sanirim. cok soru sordum sanki :uhm: :içelim:

uzak ufuklar
1-12-07, 15:12
melda_rose
:roflol: evet cidden ayni yarismalardaki gibi oldu..

ben 6 aydir evliyim:asigim:. cocuk felan yok simdilik.zatenh yasim daha erken 21 yasindayim.ben suan calismiyorum.koleje gidiyorum kolej bitince universiteye girecem hemsirelik icin.
sen okul felan okuyomusun yoksa bitirdinmi ? suanda calisiyomusun yada cocukla ilgileniyosun sanirim. cok soru sordum sanki :uhm: :içelim:
canim cokda gencsin ve yeni evlisin. mutluluklar diliyorum. ben de koleji yeni bitirdim 2 sene guzellik uzmanligi okudum. simdi kendim icin calisiyorum. Turkiyenin neresindensin? ben izmirdenim. eger yolunuz buraya duserse beklerim.:kahve: gercekten guzel burasi.

melda_rose
1-12-07, 18:12
uzak ufuklar
canim cokda gencsin ve yeni evlisin. mutluluklar diliyorum. ben de koleji yeni bitirdim 2 sene guzellik uzmanligi okudum. simdi kendim icin calisiyorum. Turkiyenin neresindensin? ben izmirdenim. eger yolunuz buraya duserse beklerim.:kahve: gercekten guzel burasi.
saol canim iyi dileklerin icin.. guzellik uzmanligi super bir meslek vede bu ulkede cok iyi dusunmussun. senin oralara yolum duserse ugrarim mutlaka .ben mersindenim turkiyeye gidecem bu ayin 14 dunde 1 ay kalip donecem.suan hazirlik icerisindeyim cokta heycanliyim cok ozledim turkiyeyi :sm_cool: