Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

sarışın01
24-09-07, 10:09
arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis

şanslıkız
sarışın01
arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis
valla sarımsak dediler banada calışıyorum kokar diye sürmüyorum care bulursan banada söyle

mesure
Hakiki zeytinyağı deneyin ben geçen sene yaz boyunca güneş kremi yerine bunu kullanmıştım gerçi o güneş yağlarının mis gibi kokusu yoktu bu formülümde ama yaz boyu yüzüme sürdüğüm zeytin yağı kaşlarımı gürleştirip çoğaltmıştı benimde çok seyrekti.

yeshim_01
kuaförden aldığım bir tarif daha önce denedik.kokma olayına bir çözüm yok.gece yatmadan sürmeniz sizin için bir kolaylık olabilir.

1 kutu bepantene iğne(şimdi üretimde değil ama ona benzer ilaç bulabilirisiniz)4-5 ytl
4-5 diş sarımsak
has zeytinyağı
macun kıvamına gelecek şekilde ayarlayıp eski bir ilaç kutusuna koyup buzdolabında saklayın.akşamkları bir parça pamuk yardımıyla kaşlarınıza yedirin.saça da kullanabilirsiniz.
not:kızkardeşim daha önce denedi.kaşlarına yarım kaş modeli vermişti.kaşlar küsmüş uzun süre hiç çıkmamıştı.bu karışımı bitene kadar kullandı.kutunun yarısı bitmeden sonuç almış olursunuz.

sarışın01
24-09-07, 12:09
cevaplarınız için teşekkürler mutlaka denerim

EU2
24-01-08, 22:01
sarışın01
Hint yağı kullanabilirsiniz.Çok faydalı olduğunu duymuştum.

EU1
24-01-08, 22:01
canim benim onerim seni biraz zorlar ama calismayan bi bayansan
derim ki sana kaslarini tamamen
permatikle kazi ve disari cikacagin zaman kas kalemiyle istedigin sekil kas ciz
benim tanidigim birinin bu sayede cook guzel sik ve kapkara kaslara sahip oldu
bu benim onerim
denemesi bedava
sevgileeeer

pubikanne
25-01-08, 06:01
asya.ak
canim benim onerim seni biraz zorlar ama calismayan bi bayansan
derim ki sana kaslarini tamamen
permatikle kazi ve disari cikacagin zaman kas kalemiyle istedigin sekil kas ciz
benim tanidigim birinin bu sayede cook guzel sik ve kapkara kaslara sahip oldu
bu benim onerim
denemesi bedava
sevgileeeer
ya çalışanlar ne yapsın:1no2:benneyaptımki

bisquit
25-01-08, 08:01
badem yağını da deneyebilirsin.......a.s.a.s.a.s.

Summer
25-01-08, 09:01
ela_lena
badem yağını da deneyebilirsin.......a.s.a.s.a.s.
evet badem yağı çok işe yarıyor anneminde kaşları seyrekti iyi geliyor yani bu yöntemide dene derim ben

sipru
25-01-08, 09:01
Ben de 1 aydır hint yağıve badem yağını karıştırıp sürüyorum her gece, hiçbi etkisi olmadı...

mütevazı
27-01-08, 16:01
kızlar benim kaşımın biri seyrek ama hafif bir bölümü ,sarımsak kullanıyorum biraz sıklaştı ama seyrek olan taraf diğerlerine göre daha soluk rengi ne yapabilirim acaba?

lacrimosa
27-01-08, 19:01
kızlar peki bu sarımsagı nasıl uyguluyorsunuz gece surunce sabaha kadar kokusu geciyo mu

mütevazı
28-01-08, 14:01
sarımsağı ikiye ayırıp gece yatmadan sürüyorsun zaten fazla kokmuyor sabaha birşey kalmıyor

*DREAM*
28-01-08, 14:01
Hint yağına katılıyorum saçlarıma uygulamıştım kuaförüm bile şaşırdı. Ben kaşlarımın seğrekliğinde çözümü kalıcı makyajda buldum. Çok rahatım, doğal ve mükemmel oldu..

- SwééT -
28-01-08, 16:01
hint yağı ve tatlı badem yağını karıştırıp 1 ay boyunca düzenli olarak kaşlarına sürmelisin. ben denedim ve faydasını gördüm. tavsiye ederim a.s

mütevazı
2-02-08, 16:02
badem yağı yerine badem sütünü kullansak veya bebak yağını olur mu acaba?

Yeliz
2-02-08, 16:02
badem yağı tavsiye etmişlerdi bana ama ben yağlı şeyleri süremem pek vıcık vıcık.denemedim ama işe yarıyor diye duydum...

SUTASAYRAN
3-02-08, 10:02
badem yağını dene canım hint yağıyla da karıştırıp sürebilirsin hemide miss gibi kokuyo bence

dilberli
6-05-08, 16:05
ya arkadaşlar badem yagını denedim ama bir sonuç alamadım gerçekten dökülme nedenlerinden biride günlük kullandıgımız nemlendiricileri kaşlarada sürmemiz ona dikkat edin

ece_kaan
6-05-08, 17:05
http://www.kadinlarkulubu.com/kasla...akimli-olmasi-icin-tarifler-t45472/index.html
burdan devam lütfen

giznur
6-05-08, 17:05
benim de kaşlarım seyrek ve açık renk saç boyasıyla boyadım daha çok döktü fındık yağı kullandım biraz iyi geldi
...acaba bu servi kozalağı ve çam tomurcuğunu aktarda bulabilirmiyizki bide bunları deneyim bakalım ..
şeytan diyo jiletle kazı bıktım bu kaşsızlıktan ya...Kötü Kazen

biopelin
7-05-08, 12:05
BADEM YAĞI KESİNLİKLE yasakkelime

daisy06
26-05-08, 19:05
sarmısak surerseniz mutlaka aynı yone dogru surun ben rastgele surdum kasım cıksın derken biraz kasımı doktum :)

Gozzy
27-05-08, 00:05
tras edildigini duymustum