Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

sarışın01
24-09-07, 10:09
arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis

şanslıkız
sarışın01
arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis
valla sarımsak dediler banada calışıyorum kokar diye sürmüyorum care bulursan banada söyle

mesure
Hakiki zeytinyağı deneyin ben geçen sene yaz boyunca güneş kremi yerine bunu kullanmıştım gerçi o güneş yağlarının mis gibi kokusu yoktu bu formülümde ama yaz boyu yüzüme sürdüğüm zeytin yağı kaşlarımı gürleştirip çoğaltmıştı benimde çok seyrekti.

yeshim_01
kuaförden aldığım bir tarif daha önce denedik.kokma olayına bir çözüm yok.gece yatmadan sürmeniz sizin için bir kolaylık olabilir.

1 kutu bepantene iğne(şimdi üretimde değil ama ona benzer ilaç bulabilirisiniz)4-5 ytl
4-5 diş sarımsak
has zeytinyağı
macun kıvamına gelecek şekilde ayarlayıp eski bir ilaç kutusuna koyup buzdolabında saklayın.akşamkları bir parça pamuk yardımıyla kaşlarınıza yedirin.saça da kullanabilirsiniz.
not:kızkardeşim daha önce denedi.kaşlarına yarım kaş modeli vermişti.kaşlar küsmüş uzun süre hiç çıkmamıştı.bu karışımı bitene kadar kullandı.kutunun yarısı bitmeden sonuç almış olursunuz.

sarışın01
24-09-07, 12:09
cevaplarınız için teşekkürler mutlaka denerim

EU2
24-01-08, 22:01
sarışın01
Hint yağı kullanabilirsiniz.Çok faydalı olduğunu duymuştum.

EU1
24-01-08, 22:01
canim benim onerim seni biraz zorlar ama calismayan bi bayansan
derim ki sana kaslarini tamamen
permatikle kazi ve disari cikacagin zaman kas kalemiyle istedigin sekil kas ciz
benim tanidigim birinin bu sayede cook guzel sik ve kapkara kaslara sahip oldu
bu benim onerim
denemesi bedava
sevgileeeer

pubikanne
25-01-08, 06:01
asya.ak
canim benim onerim seni biraz zorlar ama calismayan bi bayansan
derim ki sana kaslarini tamamen
permatikle kazi ve disari cikacagin zaman kas kalemiyle istedigin sekil kas ciz
benim tanidigim birinin bu sayede cook guzel sik ve kapkara kaslara sahip oldu
bu benim onerim
denemesi bedava
sevgileeeer
ya çalışanlar ne yapsın:1no2:benneyaptımki

bisquit
25-01-08, 08:01
badem yağını da deneyebilirsin.......a.s.a.s.a.s.

Summer
25-01-08, 09:01
ela_lena
badem yağını da deneyebilirsin.......a.s.a.s.a.s.
evet badem yağı çok işe yarıyor anneminde kaşları seyrekti iyi geliyor yani bu yöntemide dene derim ben

sipru
25-01-08, 09:01
Ben de 1 aydır hint yağıve badem yağını karıştırıp sürüyorum her gece, hiçbi etkisi olmadı...

mütevazı
27-01-08, 16:01
kızlar benim kaşımın biri seyrek ama hafif bir bölümü ,sarımsak kullanıyorum biraz sıklaştı ama seyrek olan taraf diğerlerine göre daha soluk rengi ne yapabilirim acaba?

lacrimosa
27-01-08, 19:01
kızlar peki bu sarımsagı nasıl uyguluyorsunuz gece surunce sabaha kadar kokusu geciyo mu

mütevazı
28-01-08, 14:01
sarımsağı ikiye ayırıp gece yatmadan sürüyorsun zaten fazla kokmuyor sabaha birşey kalmıyor

*DREAM*
28-01-08, 14:01
Hint yağına katılıyorum saçlarıma uygulamıştım kuaförüm bile şaşırdı. Ben kaşlarımın seğrekliğinde çözümü kalıcı makyajda buldum. Çok rahatım, doğal ve mükemmel oldu..

- SwééT -
28-01-08, 16:01
hint yağı ve tatlı badem yağını karıştırıp 1 ay boyunca düzenli olarak kaşlarına sürmelisin. ben denedim ve faydasını gördüm. tavsiye ederim a.s

mütevazı
2-02-08, 16:02
badem yağı yerine badem sütünü kullansak veya bebak yağını olur mu acaba?

Yeliz
2-02-08, 16:02
badem yağı tavsiye etmişlerdi bana ama ben yağlı şeyleri süremem pek vıcık vıcık.denemedim ama işe yarıyor diye duydum...

SUTASAYRAN
3-02-08, 10:02
badem yağını dene canım hint yağıyla da karıştırıp sürebilirsin hemide miss gibi kokuyo bence

dilberli
6-05-08, 16:05
ya arkadaşlar badem yagını denedim ama bir sonuç alamadım gerçekten dökülme nedenlerinden biride günlük kullandıgımız nemlendiricileri kaşlarada sürmemiz ona dikkat edin

ece_kaan
6-05-08, 17:05
http://www.kadinlarkulubu.com/kasla...akimli-olmasi-icin-tarifler-t45472/index.html
burdan devam lütfen

giznur
6-05-08, 17:05
benim de kaşlarım seyrek ve açık renk saç boyasıyla boyadım daha çok döktü fındık yağı kullandım biraz iyi geldi
...acaba bu servi kozalağı ve çam tomurcuğunu aktarda bulabilirmiyizki bide bunları deneyim bakalım ..
şeytan diyo jiletle kazı bıktım bu kaşsızlıktan ya...Kötü Kazen

biopelin
7-05-08, 12:05
BADEM YAĞI KESİNLİKLE yasakkelime

daisy06
26-05-08, 19:05
sarmısak surerseniz mutlaka aynı yone dogru surun ben rastgele surdum kasım cıksın derken biraz kasımı doktum :)

Gozzy
27-05-08, 00:05
tras edildigini duymustum

EU3
3-06-08, 23:06
bende yaşıorum aynı sorunu çok deil ama sol kaşımda badem yağı sürüorum her gece yatmadan önce ve gün içinde de aklıma geldiğinde faydaıs oluo zaten eskiden de bilirim bi arkaaşımda kirpiklerine sürerdi uzasınlar die.kaşta işe yarıo ben uyguluorum 10 gün falan oldu başlayalı fark edilir derecede düzeldi ebnce onu deneyin

nurkerkoc
6-07-08, 11:07
bende permatikle kazıyorum arık cıkmayan yerlerden bıle cıkıyo ama cok emek lazım kazıdıgım ıcınde sac seklımı degıstırdım kaslarımı kapayacak modeller yapıyorum kas kalemıyle cızıyorum ama cok emek lazım

çokoprens
6-08-08, 10:08
selam kızlar permatikle kazırken hangi yöne doğru kazımak gerekir sizce

çamaşırsuyu
6-08-08, 19:08
bence sakın permatikle kazımayın, çünkü yapan tanıdıklarım var, hiç hoş sonuçları olmadı. ama bence badem yağı ve hint yağını karıştırıp sürmek en iyisi, kirpikler içinde ama göze kaçınca müthiş acıyor. dikkatli olmak gerek. bir de piyasada kaşlar için özel üretilmiş ürünler var. kaşının renginin tonuna uygun da bulabilirsin, çeşitleri var yani.

PurpleRain
6-08-08, 19:08
akşamları yatmadan önce bi pamuğa hint yağı döküp sürün, çok iyi geliyor.

EU1
6-08-08, 22:08
kaslarinizin dolgunlasmasini istiyorsaniz kuaföre gidin onlarin 2 haftalik kas boyalari cok düzeltiyo,benim teyze kizinin cok feciydi resmen kas kalmamisti sanki tras etmis gibi...kuaföre danisti boyuyayim düzelir dedi,biz yapma daha kötü olur dedik ama denedi sonucta... ,simdi sürekli kuaförde 2 haftalik boyatiyo ve kaslari muhtesem oldu inanamadik vallah bukadar ise yaricagini tahmin etmedik,simdi kaslari hem dolgunlasti hem uzadi hemde rengi koyulasti ..boyanin özelligi tabi icindeki özel yaglarmis !!! sizde isterseniz deneyin bende denicemk...:)

misty
6-08-08, 22:08
susam yağı sürebilirsin.........................

tuanam_07
6-08-08, 23:08
hanımlar eczanelerden reçetesiz alabileceğiniz bi merhem var tiramisin diye okunuyor ama tam adını bilemedim şimdi, eczacılar bilir. gece yatarken nerde kıl çıkmasını istiyorsanız o bölgeye ince bi tabaka halinde sürün kıl çıkartıyormuş. bi deneyin isterseniz. fiyatı da 3-4 ytl civarında olsa gerek......

nurkerkoc
8-08-08, 15:08
karakız22 benım kaslarım düsük biraz kaldırmak ıcın ustlere jılet sürüyorum biraz ince ince cıktı bende senın dedıgını denesem olurmu acaba kıl olmayan yerdende cıkartırmı

nurkerkoc
8-08-08, 15:08
tuıanam bende var o dedıgın krem terramycin dıyemı yazılıyo
ama onun kas cıkartacagına pek ınanamıyorum
hıc deneyen olmusmu

tatlı-kıss
20-08-08, 12:08
arkadaşlar bence kesinlikle sarmısak deneyin çok işe yarıyor ilk 5 dakika kokuyor sonra koklasan bile kokmuyor sadece ıslanınca kokuyor:) ben ilk önce sarımsağı ortadan ayırıyorum onu kaşıma iyice bastırrarak sürüyorum kızarınca birde sarmısağı dövüp kızaran yerlere sürüyorum iyice içine giriyor inş işinize yarar

Şahnaz
Sarmısahhhhhhhhhhhhhh tek geçerim... Ayrıca badem yağı diğer susam yağı, hint yağından daha etkili sölim...hihoyyyt:lepi:

-ışık-
ben jiletle kazıdım valla.. mis gibi oldu.. hemde bi kaç günde:KK46:

yapışkan'daki konus baslıgına yazdım ama kimse pek ilgilenmedi galiba:icecream:
olsun ben yine anlatim kaslarım inceydi benim alına alına seyreklesti inceldi.. bende kaşlarımın cevresini komple jiletledim bi kac günde hemen cıkıverdi sert koyu renkte.. bi hafta evde kapalı kalmaya cesaret etsem hepsini kazıcam kaslarımın ama zor..

sema001
23-08-08, 23:08
ya ben de kaşlarmı kazıdıııım.zaten kahküllerm war.ewden de çıkmıyorm.her sabah da çiziyorm.ama 1aya kadar okul başlycak. nezamn we nekdr zamnda çıkar????

yagmur_tanesi
24-08-08, 19:08
sarım sak badem yagı dene eger kullanmam uzun iş diyorsan kalem kullan kalemle belirginlestirebilirsin kaş kalemleride var öyle hemen bi dokunmaya cıkmayanlardan kendinize cici bakın bayanlar:teytey::enbuyukkk:a.s.

serapxx
11-11-08, 13:11
Benim kaslarim cok kotuydu, sonra uzatiyim dedim, simdii cok guzeller ama dokuluyorlar, model gidiyor. Aglayacam, ben once hint yagi kullandim, sanki yardim etmedi, sonra susam yaga gectim, sanki o fayda etti. Dokulmesi durdu. Dun solaryume gittim, ehh dogal olarak vucud kuruyor, eh ondan sonra gene dokuldu, dokulmesini engellemek isteyen kaslarini yagla nemlendirsin,
birde cok uzayan kas dokuluyor, buna da care yok

EsmerYarim
11-11-08, 13:11
çam telebentini denediniz mi hiç.çam telebenti kaşlara pamuk yardımıyla sürüldüğünde dökmeyi engelliyor hatta dökülenin yerine de yenisini çıkarıyor.kaş alanlar kaşlarını aldıktan sonra sürsünler azcık sızlama oluyor ama geçiyor sonra .çam telebenti dökülen saçlarada iyi geliyor bilginize

simeranya
12-11-08, 22:11
kizlar bu aksamdan itibaren kaslarimi kalinlastirip dolgunlastirmak icin bademyagi kürü yapacagim... daha önce yapmisdim ise yaramisdi aksam yatmadan ve sabah kalkinca sürüyorum... ama öyle akacak seklinde degil...

sizlere nasil uzadigini görmek icin bugün resim cekindim onu ekleyecegim... fark daha iyi görünür :KK70:

anatoliaz
13-11-08, 16:11
Merhaba arkadaşlar..
Benim kaşlarım oldukça dolgun ve siyahtı. fakat zaman içerisinde kaşlarımla fazla uğraşmalarım ve oldukça çok inceltmem sonucunda henüz 24 yaşında olmama rağmen sanırım kaşlarımı küstürdüm ve kalınlaştırmak istesemde uzamıyolar. artı inanılmaz döküldüler. yine siyahlar ve kalın telliler fakat inanılmaz seyrekler.
Bu yüzden uzun ve derin araştırmalarım sonucunda internetten 3 tane yağın karışımı ile kaşların dolgunlaşacağını, hatta ve hatta kiprik diplerine sürdüğümüz takdirde kipriklerin dahi sıklaşıp uzayacağını öğrendim. 3 günden beri bu kürü uyguluyorum. zaman içerisinde nasıl sonuçlar verdiğini sizlerle paylaşacağım. bu özel formül için gerekli olan yağları yazıyorum..

-Tatlı badem yağı
-Hint yağı
-Susam yağı...

Genellikle hint ve tatlı badem yağını okuyordum fakat susam yağını hiç duymamıştım. bu yağları teker teker araştırıp faydalarına bakınca, kiprik ve kaşlar için faydalı olduklarını da öğrendim.

Nasıl kullanacağız?
Ben kapağı olan küçük bi plastik kutunun içine, 1'er tatlı kaşığı bu 3 yağdan koyup karıştırdım. Kulak temizleyici ile akşam 6'dan sonra, yani yatsı namazımı kılınca kaşlarıma sürüyorum. Fakat öyle şapır şupur değil, bir kere hafiften içine daldırıp çıkarmanız yetecektir, iyiceme dibine kadar da daldırmanıza gerek yok. Onun haricinde, yumuşak fırçalı bi diş fırçası ile de bu yağları sürdükten sonra kaşlarımı tarıyorum. (Şöyle hatırlayın. Saçlarımızın gürleşmesi ve dökülmemesi için taramamızın bi masaj şekli olduğunu söyler hep saç bakım uzmanları. Bende bu şekilde düşünüp, netice de kıl olan kaşlarımızında, saçlarımız gibi olduğunu ve taramamızın faydalı olacağını düşünüyorum.)
Gece yatarken sebamed sabunum ile yıkıyorum. Sebamed sabun ciltteki yağları yani ph'ları düzenleyici bir etkiye sahiptir. Cildiniz içinde tavsiye ederim. Sonra üst ve alt kipriklerimin diplerine, gözüme kaçmayacak şekilde son derece dikkatli sürüp yatıyorum. sabah uyandığımda yeniden yıkıyorum.
Bugün tam 3.günüm. Kaşlarımı zaten uzamaları için bırakmıştım fakat çok bağımsız çıkıyolardı, çok uzak yerlerden. Şimdi ise kaşlarımın arasında da çıkmaya başladıklarını hissediyorum. Aynı zamanda kaşlarımın başlangıç yerleri, kaşlarım simsiyah olmasına rağmen çok daha fazla seyrek hatta yok gibilerdi. Oralarında 3. gün olmasına rağmen biraz daha hareketlendiler gibime geliyor. Zaman ilerledikçe sizlerle paylaşacağım.
Kaşlar ve ikinci olarakta kiprikler bir insanın suratı için gerçekten çok önemliler.. Rabbimiz şifamızı verir inşallah...
İyi günler dilerim..

serapxx
13-11-08, 18:11
EsmerYarim
çam telebentini denediniz mi hiç.çam telebenti kaşlara pamuk yardımıyla sürüldüğünde dökmeyi engelliyor hatta dökülenin yerine de yenisini çıkarıyor.kaş alanlar kaşlarını aldıktan sonra sürsünler azcık sızlama oluyor ama geçiyor sonra .çam telebenti dökülen saçlarada iyi geliyor bilginize
Merhaba
ben hollanda da oturuyorum, cam telebentini ne oluyor, resmi varmi ya da ingilizcesi ne.
malesef orda olan burda olmuyor ya da ismi varkli diye bulamiyorum
gercek nerdeyse yikanmaktan cekiniyorum yikaninca dokulur diyee
ya da kafayi taktim diyee oyle geliyor ama kaslarim simdi cok guzel
kendimi uzun zaman boyle guzel hissetmedim, simdi de dokuluyor cok sinirimi bozuyor

anatoliaz
13-11-08, 19:11
simeranya
kizlar bu aksamdan itibaren kaslarimi kalinlastirip dolgunlastirmak icin bademyagi kürü yapacagim... daha önce yapmisdim ise yaramisdi aksam yatmadan ve sabah kalkinca sürüyorum... ama öyle akacak seklinde degil...

sizlere nasil uzadigini görmek icin bugün resim cekindim onu ekleyecegim... fark daha iyi görünür :KK70:

canım yine senin kaşlar gür maşallah, benimkiler o kadar seyrek ki :KK43: Bak benim yazdığım formülle de deneyebilirsin. benim anlamadığım şey şu ; kaşlarının yukarısında inceden inceden çıkmaya başlamış, onlarla normal kaşını mı birleştirmek istiyosun? badem de, benim yazdığım gibi tatlı badem mi?
İnşallah en yakın zamanda istediğimiz şekle girer kaşlarımız...hihoyyyt

simeranya
13-11-08, 21:11
anatoliaz
canım yine senin kaşlar gür maşallah, benimkiler o kadar seyrek ki :KK43: Bak benim yazdığım formülle de deneyebilirsin. benim anlamadığım şey şu ; kaşlarının yukarısında inceden inceden çıkmaya başlamış, onlarla normal kaşını mı birleştirmek istiyosun? badem de, benim yazdığım gibi tatlı badem mi?
İnşallah en yakın zamanda istediğimiz şekle girer kaşlarımız...hihoyyyt
canim bu daha benim kaslarin seyrek hali... ah ah eskiden gencligimde dahada gürdü :S

evet canim inceden inceye cikan yerden uzatmak istiyorum cikartmak istiyorum... ins. uzar ya.. birazdan gene sürecem :KK70: evet tatli badem yagi :KK70:

bebekimmm
15-11-08, 20:11
merhabalar ben burda henüz yeniyimm sizden fikir almak istiyorum 18 yaşındayım ve kaşlarım çok seyrek ve açık renk badem yağı kullandım ama bi faydasını göremedim tavsiyesi olan varmı ilginiz için şimdiden teşekkürler

simeranya
20-11-08, 21:11
Kizlar, bakin 7 gün sonra nasil uzadi kaslarim :KK70:

hergün sabah kalkinca, bide aksam yatmadan bademyagi sürdüm :KK70:

serapxx
23-11-08, 22:11
Vallah hicbirsey dokulen kaslara yardim etmiyor, ben sinirlendim dokunamadigim kaslara bir dokundum, bursuru killar geldi elime, acayip sinirimi bozdu, usrasmak kafa takma istemiyorum
arkadaslar taktin diyorlar, ben de hemen dokulmesinden sonra vasalin surdum, kan dolasimi hizlansin diyee, ama birseyin de varkina vardim,

kaslarima yag surerken, akiyorlardi. simdi kac gun dikkati mi cekti, kipriklerim dokulmuyor, hic dokulmuyor, ama bu kaslarimda aynii seyi vermedi