Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

ömrüm
11-11-07, 22:11
benim yüzümde iz gibi bir leke vardı kullandım ama o leke dahada kızardı ve belirgin hale geldi bende hemen bıraktım bence ilk önce cildinizde ufak bi yerinde deneyin herzaman istenilen sonuç olmuyor

ozlemn
14-11-07, 10:11
slm, banada cildiye dr u bacaklarımdaki batıkları sıktıgım için sivilce izleri yara izleri olmustu onun için vermişti.. akşamları sadece lekelerın üzerine sur dedi, 1 2 hafta yaptım ama sonucta epilasyona devam ettıkce yeni batıklar yeni izler oluşuyor bıraktım bende.. cok ınce olarak soyulma oluyordu.. ama devam etmedim... birde dr "sakın lekenın dısına tasırma dikatlı sür " demişti haberiniz olsun..

özlemax
6-01-08, 22:01
arkadaşlar bende kullandım bıyık bölgemdeki lekeler geçti

özlemax
4-02-08, 19:02
arkadaşlar düzenli kullanım sonuç veriyor.ben kullandım

PastelBoya
29-03-08, 12:03
ömrüm
benim yüzümde iz gibi bir leke vardı kullandım ama o leke dahada kızardı ve belirgin hale geldi bende hemen bıraktım bence ilk önce cildinizde ufak bi yerinde deneyin herzaman istenilen sonuç olmuyor
canım ama bu kremi gece kullan ve güneşe kesinlikle koruyucu br krem sürmeden çıkma o zman yaptığın tersine döner zatenn ...

gecenin_hüznü
1-04-08, 18:04
arqdaslar bugun aldım ve suan surdum 1 hafta sonra gozlemledıklerımız yazcm:KK70:

SARI KELEBEK
1-04-08, 19:04
ben de çilliyim kış boyu kullandım expigmenti ama hiç bi değişiklik olmadı soyulma falanda olmadı biraz çillerim hafifledi gibi ama benim zaten kışın azalıyor yazın çoğalıyordu yinede aklma estikçe kullanıyorum bazı geceler iğrenç kokuyor çünkü herif yatağa almıyor beni ayolllllllllllllll

EU1
1-04-08, 19:04
slm kıslarrr:ben expigmentten çok bahsettiğinis için gittim aldım va suan 2.sının bıtırıyorum ve hemen 12 günde etkisini gösterdi bana.gerçekten yüzümde çil kalmadı.kendi cilt rengminde açtı.bence çil sorunu olanlar için iyi bir çare....taylan seni seviyorum...

BULUTT
1-04-08, 21:04
bende 2 ay kulllandım güneş lekelerine pek fark yokk

oyamelek
5-04-08, 22:04
merahaba bende kremi kullanmak istiorum ama ciltte soyulma yaıyorsa günese cıkıldığında leke olmuyormu bununla birlikte günes kremi kullanmaya gerek varmı? cevap yazarsanız cok sevinim simdedn tesekkürler

LenOosh
8-04-08, 14:04
ben de aldım ugün bu kremi ama lekeler için değil cilt rengini açmak için aldım..Acaba daha sonraki yıllarda pigmentasyon bozukluğu yapar mı?
ben beyaz tenliyim ama daha beyaz olmak istiyorum bildiğiniz başka bir yöntem var mı?

darkemotion
15-04-08, 08:04
arkadaşlar ben 1 haftadır kullanıyorum kremi. sitede kolaltı renk koyuluklarında kullananları okuduktan sonra kullanmaya karar verdim. ancak bugün fark ettim ki kızarıklık oluşmuş... kolaltına gece yatmadan sürüyorum ve sanırım kıvrımlı olan ksime toplanmış krem ve o bölge kızarmış. herhangibir hassasiyet ya da acı yok ancak kızarıklık var.
endişen bu kızarıklığın geçmemsi yönünde. kremi kullanıp böle bir sorun yaşayan var mı?
bırakmalı mıyım?

EbRuu
15-04-08, 17:04
bence cıllerde harıka sonuc saglıyor 2arkadasımda bu krem sayesınde cıllerden kurtuldular durmayın hemen baslayınderım ...:)

Sadako
19-04-08, 19:04
benim yüzümde bi kaç tane sivilce lekesi var aslında onları pek dert etmiyorum ama cildim daha açık renk olsun isterdim tabi (buğday tenliyim bu arada...) yorumlarınızı okudukça da şeytan dürtüyo..:eek:
millet ne dersiniz? lekeden izden yana derdi olmayıp sadece beyazlamak için kullanan varsa sonuçlarını & önerilerini öğrenebilir miyim? ya da bu etkiyi gösteren başka bir ilaç?:uhm:

EU1
26-04-08, 13:04
slm kıslarr.ben su noktaya değiniyim.evt ilk başta soyulma yapıyor ama.en geç 5--6 gün içinde eski düzenine giriyor.zaten soyulma yapmassa nasıl çiller yok olsun ki.bende de her yaz artardı bu sefer önlemimi aldım gerçketen çillerim çıkmayacak artık.kullanım seklim.sabah sürersem dışarı çıkmıyorum akşam yatmadan önce mutlaka sürerim.alnım bilhassa çok beyazladı pürüssüzleşti.soyulma olduğu zaman.kendinize göre krem alın sürün yakıcaktır ama o iyi geliyo.soyulmusların üstüne.yalnız bi uyarıda daha bulunuyum.mutlaka yemizlenmiş cilde uygulayın.makjaj vs.olmasın.benden bukadar ben bunları yaptım sonuc mükemmel.haydi sizi kurtARSIN expigment.

manikepizod
30-04-08, 17:04
biri söylesin lütfen cilt rengini açmak adına tüm yüze uygulanabilir mi?

EU1
evet evet expigment tam çillilere göre.sahsen bana çok iyigeldi.kaldıki belirgin çilll yokk aRTIK.güvenle kullananbilirsiniz.tedirgin olmayın kıslarr ilk başta yünüzüz de hafif sisme ve kızarıklık olur.sonra bu soyulmaya dönüşür.ama böyle olursa zaten çillerre deva oluo .ondasn sonra cildin kreme alısıyo.ve yavas yavas değil süratle çiller yok olmaya mahkum oluyo.güvenin expigmente.

EU1
manikepizot canım.bak bu aynı zamanda cit rengini açıyo.hemde cildine uygun bişekilde.abartılı ve çirkin durmuyo.gerçekten.bembeya olmuyosun ama yonun bayağı açılıyorr.okeymi.benim 3.kremimi bitiriyorum ve müthiş bi cilde sahip oldum allaha sukur.dene zarar gelmmes.ama dediğim gb ilk başta yanma olur cildinde oda etkisini gösterdiğini belli ediyo zate3n hadi byeee

bjklikiz
3-05-08, 14:05
arkadaşlar benimde koltukaltımda kararma var bu ilacı kulansam işe yarar mı?

Zuhal_
5-05-08, 04:05
arkadaslar soyulmaya karsi su önerim var.bebek yagi ve pudra sekerini karistirarak yüzünüze pieling yapin,cilt tahris olmadan soyuluyor.bu durumda expigmenti sürekli kullanip sonuca ulasirsinizyerimseniben

jeyloo
5-05-08, 04:05
Benimde cillerim var, simdi bu kremi kullansam ,cillerim yok olursa,
daha sonra günese ciktigmda gene cikarmi???
Yoksa cikmazmi buda önemli benim icin.
Birde dr. ami gitmek lazim yoksa eczaneden gidip ala bilirmiyim?

yıldan74
5-05-08, 05:05
tutuklu
soyucu etkiyi expigment değil acnelyse yapar. kremlerin kullanımı sırasında aşırı kızarıklık, yanma, aşırı soyulma olursa kremleri öncelikle acnelyse i bırakın. devam ederse diğer kremleri de bırakın. expigmenti özellikle koyu renkli bölgelere sürerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

geçmiş olsun.
valla arkadaş gayet güzel açıklamış.ben expigment kullanıyorum soyma yada kaşınma gibi bir yanetkisi yok sadece akşamları sürüp sabah yıkamak gerekiyor ama acnelyse gerçekten çokkötü soyulma ve kızarma yapıyor ve pek etkisini de göremedik.expigment güneş lekeleri ve doğum lekeleri üzerine etkili bence (tecrübelerimmme göre)

yaren33
5-05-08, 08:05
koltuk altı renginide açarmı bu krem?

tılsım33
5-05-08, 08:05
arkadaşalr bana bu kremi habibullah hoca verdi nette bikini bölgesindeki koylugu gidermek için dahada karardı eskisinden daha kötü

babys07
5-05-08, 09:05
cnm benimde günes lekelerim var ev yapımı maskelerle biras gecirdim ama hala var cildim karma ve hassas bende kullanmayı cok düsündüm ama cesaret edemedim kızlar hassas ciltlerde nasıl bi etki yapıyor kötü degilse ben de almak istiyorum hemen günes koruyucuda ztn kullanıyorum tsk ler