Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

denizaysim
15-05-09, 14:05
ama benim çillerim burun ve elmacık kemiği bölgemde sık bi şekilde duruyo yani lekelerin üzerine tek tek sürmek gibi bi şansım yok. ama mesela yüzümüzün her tarafına sürsek mesela yüzümüzü değilde sadece çilli bölgeyemi etki eder??

hannatos
15-05-09, 14:05
hayır yüzünün hertarafına sürersen hertarafı etkiler lekeleride açar diğer yerlerdede daha uzun sürede olmak kaydıyla renk açar o zman ton afrklılığı olur .
cnm bendede aynıydı burun ve elmacık kemiğimin üzzerinde lekeler vardı ve çoktular yanı tek tek sürmem imkansızdı.ben burnumun kemikli olan tarafı yni üst tarafına ve elmacık kemiklerime sürüodum sdece.çenem elmacık kemiğimin altı alnım flan oralara değil sadece lekerln olduğu yere yani. ha sen şeyi diosan elmacık kemğimde burnumda lekeler arasındaki ufak tefek lekesiz yerelerede sürmüş olucam bişi olurmu oralarıda açarmı die bişi olmaz mrk etme sadece çilli bölgene sür tmmdır cnnmm.

denizaysim
15-05-09, 15:05
tmm cNm çok teşekkür ederim=)) çillerimin
rengini açsın bana yeter zaten.bu içimi rahatlattı:KK70::KK70:

hannatos
rica ederimm cnm umarım istediğin gibi olur.çilsiz günler :)

denizaysim
umaRm tşk edeRm:)

adyali
17-05-09, 16:05
slm arkadaşlar ben 12 gündür dr tavsiyesiyle kullanıyorum.. dr um bana özellikle lekelerin (sivilce lekeleri benimki) üstüne sür demediği için ben tüm cildime kullanıyorum geceleri.. cildimin ve lekelrin renginde farkedilir açılma var.. tabi gündüzleri de 50 faktör güneş kremi sürüyorum... bu arada benim cildim de soyulma olmadı ve nemlendi de... çevremden pozitif yorumlar alıyorum cildim için...

blush
17-05-09, 18:05
adyali
slm arkadaşlar ben 12 gündür dr tavsiyesiyle kullanıyorum.. dr um bana özellikle lekelerin (sivilce lekeleri benimki) üstüne sür demediği için ben tüm cildime kullanıyorum geceleri.. cildimin ve lekelrin renginde farkedilir açılma var.. tabi gündüzleri de 50 faktör güneş kremi sürüyorum... bu arada benim cildim de soyulma olmadı ve nemlendi de... çevremden pozitif yorumlar alıyorum cildim için...
Çok güzel.. Sizinki de cilt benimki de cilt. Acaba ben de 3 haftadır kullandığım halde neden hiçbir işe yaramadı acaba bir fikri olan var mı? :eek:klava:

hannatos
17-05-09, 21:05
blush cnm bence 3 hafta az bi zaman işe yaramadı demen için.Bi 3 hafta daha kullan derim ben. Bide malum İstnblda havaalr çok sıcak koruyucu kremini aksatma elbet sonuç alacaksındır çnkü sonuçda bu bi ilaç kozmetik bir ürün değil az veya çok işe yaradığı kşiye göre değişir ama mutlaka yarayacaktır işe.Pembe düşün pembe olsun :KK70:

adyali
18-05-09, 07:05
blush
Çok güzel.. Sizinki de cilt benimki de cilt. Acaba ben de 3 haftadır kullandığım halde neden hiçbir işe yaramadı acaba bir fikri olan var mı? :eek:klava:
sizinki de cilt benimki de cilt bu mantık bence yanlış çünkü herkezin cildi farklıdır.. benim lekelerimin yoğunluğu farklı olabilir bence dr una danışmanda yarar var.. dr nekadar bir süre kullan dedi buda önemli tabiki... güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin birde gece kullanın expigmenti...

pippi_langstrumpf
19-05-09, 15:05
Cilt rengini açmak için yüzünün her tarafına sürenler bunu bizimle paylaşabilrmi? Acaba zarar veriyormu?

roll
20-05-09, 12:05
kızlar ben de deneyecem :KK70: kardesime ilk surecem eğer ona çösüm olursa bana hayli cozum olur hehe

hadin
21-05-09, 14:05
kızlar benim de dudak üstümde sir ağdadan dolayı oluşan lekeler var . Bende kullansam geçermi. bu yüzden lekesi olupda kullanan varmı aramızda.

denizaysim
26-05-09, 15:05
bn bişeY sorucam bu kremi yazın kullanabiliyomuyum*

hannatos
27-05-09, 21:05
denizatsim kullanabilirsin cnm.tabiki yüksek faktörlü güneş koruyucunu gündüz sürerek.eğer sürmezsen sonç istedigin gibi olmaz cnm aman ihmal etme

incikuboncik
27-05-09, 21:05
kızlar aman dikkat yazın çok tehlikeli bu kullanmak doktoruma sordum çok kızdı yazın kullanılmaz dedi cilt pigmentleriyle oynayacak hiç bir krem kullanılmazmış kaş yapayım derken göz çıkartmayan
ammmmmmaaaaannnn dikkaaaaattttttttt

denizaysim
28-05-09, 12:05
ya kullanılırmı kullanılma<zmı kafam karısTı
yazın kullananlar varmı acabaa?

incikuboncik
28-05-09, 13:05
ya vallahi ayrı ayrı bi sürü doktordan duydum bunu.
yazın hiç bişi yapmayın diyorlar:eek:klava:
güneşten korunun elinizden geldiği kadarıyla

sibushe
28-05-09, 14:05
soledad
ben koltuk altım için %4 ünü kullandım,bayağı açılma oldu memenun kaldım yani,alnımdada bi güneş lekesi var şimdi onun için kullanıyorum..
ne kadar süre kullandın canım ? banada bunu annemin bi arkadaşı söylemişti koltuk altım için çok bi leke değil güneşlenmekten oldu ama ben rahatsız oluyorum bide dirseklerim için kullanmak istiyorum ama korkuyorum ne kadar sürede faydasını gördün cvp yazarsan sevinirim

hannatos
28-05-09, 16:05
denizyasim ben doktoruma geçen senede bunu sormuştum kullan demilşti kullanmıştımda tüm yaz boyunca aynı şekilde bu yazda kullanmaya devam edicemm çnkü geçen gün braz bronzlaştımm lekelerm koyulaştı.korumayacaksan cildini evet kesnlkle kullanma yazın ama gece expigmenti kullanırım gündüzde 3-4 saat arayla yüksek faktörlü koruyucumu kullanırım diyosan kullanmaman için bi engel yok cnm.doktorumun cvbı ve tecrübeyle sabit benm kullanmam.ynede sana kalmş tbi

denizaysim
28-05-09, 19:05
yok yok ben mutalaka korunurum zaten=)
ozaman yazında kullanayım ben bunu.cok tesekkur ederım=)

blush
28-05-09, 20:05
ıyi güzel de bir de yağlı olmasa

busraGFB
30-05-09, 11:05
bsey sorucam acaba expigmentle isotrexın birlkte kullansam bi sorun olur mu acaba ?

misterioso
31-05-09, 11:05
bu krem sivilce lekelerine de iyi geliyor mu

hannatos
1-06-09, 22:06
denizaysim rca ederm cnm.
buşracm evet cnm kullanablrsn bn regl dnemlerimde öyle yapıyorum.önce ısotrexınbikaç saat snra expigment kullanıorum

denizaysim
3-06-09, 09:06
isotrexın ne işe yarıyor ki??