Aşılama yolunda tecrübelerimiz

akdas
7-04-08, 16:04
bebişko
kızlar aşılamanın 8.günü hem idar testi yaptım çift çizgi çıktı hemde kan testi yaptırdım b hcg 25 çıktı napcamı bilmiyorum 2 gün sonra yine kan testi yapılacak sizce hamişmiyim benim gibi olan varmı aranızda lütfen yardım istiyorum????:uhm::uhm:
canım idrar testi pozitif bile verir. çünkü çatlatma iğnesindeki hormon hamilelik hormonu ile aynı. iğnenin etkisi 10 günde geçiyor. o yüzden bizi kan testi yapmaya 12. gün çağırıyorlar. yoksa erken gebelik testleri ile 7. gün belli olurdu canım.çok erken bir test olmuş.ama umarım hislerin doğrudur canımmmmm

kuzi
bebişko
kızlar aşılamanın 8.günü hem idar testi yaptım çift çizgi çıktı hemde kan testi yaptırdım b hcg 25 çıktı napcamı bilmiyorum 2 gün sonra yine kan testi yapılacak sizce hamişmiyim benim gibi olan varmı aranızda lütfen yardım istiyorum????:uhm::uhm:
Aaaa öteki sayfaya kan testi yaptır diye yazmıştım bende şimdi, harika haber gözün aydın, 8.günde böyle çıktıysa dahada yükselir o inşallah merak etme, Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar:

kayra06
demiray
inşallah canım nasıl istoyorum buradan hamişim diye yazmayı bir bilsen.rabbim bizlerede gösterecek o günleri en kısa zamanda.sende kendine dikkat et.en kısa zamanda hayırlı haberlerle görüşmek üzere....
dmeiraycım benim de kistler gitmiş vallaha
bugün klomene başladım of sevindim şu kistlerin gittiğine:dance:
inşallah darısı hamiş haberlerimize hepimizina.s.

elmacık
7-04-08, 17:04
Kızlar selam,benim aşılamadan sonra bugün 14.gün. az evvel idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Biraz canım sıkıldı.

serbey
Bebişko Inşallah Hamilesindir Canim Ama Bencede Erken Yapmişsin Gibi.

serbey
elmacık
Kızlar selam,benim aşılamadan sonra bugün 14.gün. az evvel idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Biraz canım sıkıldı.

CANIM ÜZÜLDÜM YAA.NE DİYEBİLİRİMKİ İNŞALLAH BİR DAHAKİ SEFERE.

elmacık
serbeycim sağol canım. Yarın kan testine gitmem gerekiyor ama cuma gitmeyi düşünüyorum. Bu arada regl olmazsam biraz daha ümidim artar diye. Bu arada bir de sabah idrar testi yapacağim . Aslında sağlıklı olanın sabah ara idrar olduğunu biliyorum. Bakalım artık.

AnlamadanDinlemeden
elmacık
elmacık
serbeycim sağol canım. Yarın kan testine gitmem gerekiyor ama cuma gitmeyi düşünüyorum. Bu arada regl olmazsam biraz daha ümidim artar diye. Bu arada bir de sabah idrar testi yapacağim . Aslında sağlıklı olanın sabah ara idrar olduğunu biliyorum. Bakalım artık.
İnşallah kan testin pozitif çıkar canım.a.s.

bebişko inşallah ilaçlardan dolayı pozitif çıkmamıştır da gerçekten pozitiftir canım.:nazar:

Ecetuna tebrikler canım kucağına almak da nasip olsun.:nazar:

AnlamadanDinlemeden
ze_nannn
Darkinlife benım bugun 15.günüm 24ve 26 martta aşılamalarım olmuştu aslında ctesi test için çağırmıştı doktor ama ben gitmedim biraz daha beklim :çok üzgünüm:
ilkinde kan sonucunu alınca baya üzülmüştüm zaten sanki regl olcak gibiyim
hayırlısı :çok üzgünüm:

ze_nannn
benım bugun 15 .gun daha bugun karnım şişmeye başladı gögüslerimde ara ara sızlıyor ama geçiyor bu kullanılan ilaçlardanda olabilir ama bakalım ben 17.gun yani 9Nisanda kantestine gidicem ilkaşılamada 17.gunde adet olmuştum.. niş budefa adet olmam..inşallah ikimiz içinde hayırlısı olsun ...
idrar testi yapmamak içinde Zor tutuyorum kendimi yani laf aramızda :roflol:

Ay çatlicam yaptırsana bak Ecetuna yaptırmış ne güzel.
Olmazsa idrar yaptır belki çıkar idrarda.
Canım bırak regl belirtilerini şimdi.Zaten ilk zamanlarda hamile olduğunu uzun süre anlayamıyorsun bile.

bebişko
Canım inşallah yanıltıcı bi sonuç değildir diyorum ben. 12 gün yaptır tekrar bakalım.a.s.

demiray
7-04-08, 18:04
kayra06
dmeiraycım benim de kistler gitmiş vallaha
bugün klomene başladım of sevindim şu kistlerin gittiğine:dance:
inşallah darısı hamiş haberlerimize hepimizina.s.
çooook şükürrrr canım çok sevindim inşallah bu defa tutacak aşılamamız.benim içimden öyle geçiyor.(yada öyle istediğim içinde olabilir) ama olsun iyi düşünelim iyi olsun...

bebişko
7-04-08, 20:04
ama kızlar ben aşılamadan sonra 3 gün arayla pregly 1500 iğne oluyorum taki 10 nisanda son iğnem ve 12 sinde doktor sonucu getir dedi peki bunların etkisi nasıl geçmiş olcak onu anlayamıyorum bu iğneleri zaten vuruluyorum kafayı yicem sağolun desteğiniz için....

EU2
8-04-08, 05:04
_DaRKiNLiFe_
Ay çatlicam yaptırsana bak Ecetuna yaptırmış ne güzel.
Olmazsa idrar yaptır belki çıkar idrarda.
Canım bırak regl belirtilerini şimdi.Zaten ilk zamanlarda hamile olduğunu uzun süre anlayamıyorsun bile.

darkcım zaten bende meraktan havale geçiricem... bugün16.gun.. benneyaptımki
korkuyorum test yapmaktan ilkinde çok ağladım diye ama yarın sabah ilk idrarla bi idrar testi yapıcam ...duruma görede kantestine giderim
hayırlısı bakalım...

EU2
sahrap23
eşimde sperm sorunu falan yok kısaca yazayım hızlı hareketlilik %98 spermiogram sayısı 78milyon ama olmuyor işte sadece prolaktinim engeldi ama sizce birdahaki aya hap etki edermi çok merak ediyorum
eşinin sayı ve hareketi iyimiş baya özellikle haraket çok ii ama tutmamış üzülme vardır bi hayır çünkü bu işler kader,kısmet ve şans meselesi... ben artık buna inandım Canım
en kısa zamanda gönlünden geçen Dilek Gerçek Olsun

EU2
bebişko
bence 8.gun erken gibi...12.gunde bizi kantestine çağırmalarının mutlaka bi anlamı vardır diyorumben demekki iğnelerin etkisi ancak geçiyor bizi yanıltmasın diye
ama inşallah senınki ilaçların etkisi değildir inşallah..inşallah Doğrudur :asigim:
allah yüzünü güldürsün... :nazar:

EU2
serbey
sen sona gelmişsin artık inş mutlu son olur canım.güzel haberlerini bekliyoruzzzzz:dance:
ay inşallah canım Çok Saol....sevinmeyi hayal etmekten bile korkar oldum nedense?

ECETUNA
8-04-08, 06:04
ze_nannn
ay inşallah canım Çok Saol....sevinmeyi hayal etmekten bile korkar oldum nedense?
ze_nannn sen daha test yapmadın mı? hadi ama sen benden de beter çıktın. bak sen benim hamiş olduğumu hissetmiştin. bence sen de olabilirsin. korkunun ecele faydası yok derler, içindeki karamsar havayı atıp o testi artık yapmanı tavsiye ederim. hadi bekliyoruz.

EU2
ECETUNA
ze_nannn sen daha test yapmadın mı? hadi ama sen benden de beter çıktın. bak sen benim hamiş olduğumu hissetmiştin. bence sen de olabilirsin. korkunun ecele faydası yok derler, içindeki karamsar havayı atıp o testi artık yapmanı tavsiye ederim. hadi bekliyoruz.
Tamam Canım yarın sabah ilk idrarla yapıcam testi...size yazarım burdan
aslımda şimdide yapasım var ama işyerime eczaneler Çok uzak... benneyaptımki
senın hamiş olduğum gerçekten içimden Geçmişti...
bi arkdaşımada senın tuttu hamişsin dedim dedim şimdi hamiş...
bikendimi hissedemedim :roflol:

Halay
arkadaşlar benim 2. aşılama hüsran oldu. cuma günü kanama başlamıştı kahverengi hala hastalamadım tam olarak. çok küçük bir kist oluşmuş. dr buay tedavi yok dedi. Tam olarak hastalanınca mı kayboluyor bu kist bilen var mı? Bir de benim gibi günlerce kahcerengi hastalanmayı yaşayan var mı? Kistten mi kaynaklanıyor bu?

ECETUNA
8-04-08, 07:04
ze_nannn
Tamam Canım yarın sabah ilk idrarla yapıcam testi...size yazarım burdan
aslımda şimdide yapasım var ama işyerime eczaneler Çok uzak... benneyaptımki
senın hamiş olduğum gerçekten içimden Geçmişti...
bi arkdaşımada senın tuttu hamişsin dedim dedim şimdi hamiş...
bikendimi hissedemedim :roflol:
kendini hissetmek daha zor oluyor. kesin çözüm test. benimde iş yerim şehir merkezine uzak. test alamıyordum sinir oluyordum. ama ne hikmetse bir önceki adet dönemimde evimizin yakınıda nöbetçi bir eczane bulunca hemen iki tane almıştım. ilkini o ay kullandım ama bişey çıkmadı. ikinciyi yapmadım o zaman. evde duruyordu 1 aydır test :) ayy inşallah sen de iyi bir haber vericen bize.a.s.

ALİN
8-04-08, 07:04
Arkadaşlar merhaba, bu hafta sonu doktora gittim ve doktorum artık aşılama dedi. Bana aşılamanın sürecini anlatır mısınız? Bir de hamiş kalanlar nelere dikkat ettiniz?

EU2
8-04-08, 08:04
ECETUNA
kendini hissetmek daha zor oluyor. kesin çözüm test. benimde iş yerim şehir merkezine uzak. test alamıyordum sinir oluyordum. ama ne hikmetse bir önceki adet dönemimde evimizin yakınıda nöbetçi bir eczane bulunca hemen iki tane almıştım. ilkini o ay kullandım ama bişey çıkmadı. ikinciyi yapmadım o zaman. evde duruyordu 1 aydır test :) ayy inşallah sen de iyi bir haber vericen bize.a.s.
UMUTLANMAK İSTEMİYORUM AMA İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHH CANIM :asigim:

serbey
8-04-08, 08:04
ze naaaaan hadi artık ay açar açmaz dedim belki testi yapmıştır ama yapmamışsın.

EU2
8-04-08, 09:04
serbey
ze naaaaan hadi artık ay açar açmaz dedim belki testi yapmıştır ama yapmamışsın.
canım işyerime eczaneler uzak
akşam test alıp yarın sabah yapıcam ...bakalım inşallah ozamana kadar adet olmazsam tabi

serbey
8-04-08, 09:04
Inşallah Olmazsin Canim.merakla Bekliyorum.bugün Benim Aşilamadan Sonraki 9 .gün Aşilama Gününde Sayarsak 10

EU2
8-04-08, 10:04
serbey
Inşallah Olmazsin Canim.merakla Bekliyorum.bugün Benim Aşilamadan Sonraki 9 .gün Aşilama Gününde Sayarsak 10
BANA DOKTORUM AŞILAMA GUNUNUDE SAY DEMİŞTİ BİKERE
YANI 10 GUN CUMA TEST YAPTIRCAN HADİ HAYIRLISI yerimseniben
AĞRIN FİLAN VARMI YAAD BAŞKA BİŞE