TEST

Hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar?

bedef
13-10-07, 19:10
hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar ve bacaklarda kramp olurmu

SEN_KOLIK
bedef hamilemisin

bedef
hayır adetime daha var 1 haftam kaldı

Paspal
13-10-07, 20:10
valla ben adet olmadan 10 günönceden bşladı koptu belim kasığım çok ağrıdı ...adet tarihimde 6 gün geçti test yaptık pozitif...

SEN_KOLIK
Paspal
valla ben adet olmadan 10 günönceden bşladı koptu belim kasığım çok ağrıdı ...adet tarihimde 6 gün geçti test yaptık pozitif...
paspal cigim öncelikle hayirli olsun
actigin topici gördüm bebeginin görünmemesi bebegin yok demek degildir hem daha cok erken bekle biraz tekrar git doktora insallah hamissindir

bedef
peki kramplar falan oluyomu ne zaman başlıyo

bedef
niye kimse cevap yazmıyo hiç kimsenin kasıkları ağrımadı mı yada kramplar girmedi mi

SEN_KOLIK
14-10-07, 08:10
bedefcigim ben bilmiyorum ama ablamdan biliyorum 5 ayi bitirdi kramplar basladi

bedef
14-10-07, 12:10
sağol zazacım napalım danışacak başka insan bulurum bende kk hep tanıdıklarının sorularını cevaplandırıyo chattede öle çok sağolasın canım

gulara
14-10-07, 13:10
benimde 10 gün öncesinden başlamıştı kasık ve bel ağrısı

swetlana
14-10-07, 14:10
ya inş hamıssındır
kasık ve bel agrısı ılk aylarda baslıo dıye bılıom

aysegülyld
14-10-07, 15:10
bedefcim sen aşılamamı yaptırdın

aysegülyld
14-10-07, 15:10
canım sen aşılamamı yaptırdın

bedef
14-10-07, 22:10
hayır canım yaptırmadımda eşimde varikosel vardı amelyat oldu bu 3, ayımız bekliyoruz da o yüzden merak ediyorum peki bu kasık ağrıları çok şiddetli mi olur her kadında olurmu

bilgen16
15-10-07, 11:10
bedef
hayır canım yaptırmadımda eşimde varikosel vardı amelyat oldu bu 3, ayımız bekliyoruz da o yüzden merak ediyorum peki bu kasık ağrıları çok şiddetli mi olur her kadında olurmu
Canım benimde hamile olduğumu öğrenmeden 10 gün önce başladı kasık ağrım ve ilk ayda kramplarım başladı canım

bedef
15-10-07, 20:10
çok sağolun arkadaşlar inşallah bende en kısa zamanda hamiş olurum adetime 5 gün kaldı inşallah olmamda hamişimdir şuan belirtim falan yok kiminde hiç belirtide olmuyormuş sadece gen gün sağ bacağımda acayip bi kasıntı vardı yürüyemiyordumtabi bu normal bişeydir sanırım kasık ağrılarıda çok şiddetli oluyo sanırım bilgencim sanırım sen adetin bittikten kısa bi zaman sonra kalmışsın ki ağrıların 10 gün öncesinden başlamış bakalım bende cumartesiyi beklicem yada cuma inşallah beklediğim sonucu kısa zamanda alırım...

seLis
16-10-07, 07:10
insallah bedefcim sonucu bizede bildir!!

Ms.Eda
16-10-07, 08:10
Kramplar çook ilerleyen zamanlarda başlıyor ve herkeste başlamıyor. Benim 6.5 ayım bitti Allah'a şükürler daha çok feci vbir kramp girmedi. Kasık ağrılarımda olmadı bunlar kişiden kişiye değişen özellikler sanırım.

_ASLI_
16-10-07, 08:10
Bedef Benim Eşimde Varikosel Ameliyati Oldu 3 Ayi Doldurduk Ama Henüz Tekrar Test Yaptirmadik.sizin Sperm Değerleriniz Nasildi Bi Senin Için Sakincasi Yoksa Yazarmisin

burcuavcı
16-10-07, 09:10
benim 6 ay bitmek üzere ama şükür allaha ağrılarım başlamadı henüz

bedef
16-10-07, 10:10
_ASLI_
Bedef Benim Eşimde Varikosel Ameliyati Oldu 3 Ayi Doldurduk Ama Henüz Tekrar Test Yaptirmadik.sizin Sperm Değerleriniz Nasildi Bi Senin Için Sakincasi Yoksa Yazarmisin
bizimde 3 ay dolmak üzere26 sında.bizde daha yaptırmadık ramazan olduğu için valla nasıl yazacağımı bilmiyordum yeni taşındıkta sonuçların nerde olduğunu bilmiyorum.ama sperm sayısı 1,000 a kadar düşmüştü.ilk baktırdığımızda 8000 falandı bi yükseldi 16000 oldu bida hep düştüşöyle diyip yapısı hareketliliği falan bozuktu kimi değerler çok iyiydi kimisi çok bozuktu anca bu kadar söyleyebilirim ama sonuçları bulursam özelden yazarım ok.sağol canım

silagul
sperm degerleri dusuk olanlar keci boynuzu basligi altinda sanirim melissa78 acmisti konuyu oraya ibrahim saracoglunun yazisini gonderdim lutfen okuyun ve deneyin denemekten ne cikar,yaradanim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin

bedef
silagul
sperm degerleri dusuk olanlar keci boynuzu basligi altinda sanirim melissa78 acmisti konuyu oraya ibrahim saracoglunun yazisini gonderdim lutfen okuyun ve deneyin denemekten ne cikar,yaradanim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin
biliyorum sılacım çok sağol...biz zaten denemiştik keçi boynuzunu hem kaynatıp suyunu içirdim hemde pekmezini yedirdim...ama suyunu içemedi çok kötü oluyo tadı diye baştan içerim yeterki bebeğimiz olsun dedi ama sonradan dayanamadı.amelyat oldu meğer varilosel varmış.tahlil sonucuna göre hareket edecez artık inşallah değerler yükselmiştir...

naxar
7-09-08, 20:09
ayy bedeff aynı şekilde benimde ağrımvar ve aynen adetime 6 gün kaldı yazını şimdi gördüm cnm ama bende bilmiyom hamilemiyim deilmiyim diye:KK43:

DatluCan
7-09-08, 20:09
on gün önce başlıyo
kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet
sanki adet olucakmışsın gibi belirtiler oluyo

Kancicegim
8-09-08, 16:09
slm kizlar hamilelikte bel ve kasik agrisi cogu zaman olur bende halen var bazen batmalarim oluyor...rahim buyudukce kasiliyor ve o bizde agri yapiyor...cok siddetli olmadigi surece sorun yok demektir...

gelmesendeolur
10-10-08, 19:10
oturup kalkarken batma şeklinde hafif kasık ağrısı oluyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi? adetime14 gün var????

gelmesendeolur
11-10-08, 17:10
olabilirmi?????acaba kızlar ?????

geist
11-10-08, 20:10
illa ki ağrı oluyor mu kıslar?

ange_et_demon
22-10-08, 23:10
yaw kizlar benim de adetim 6 gün gecikti yani bugün 6. günü,gelmeye de niyeti yok gibi sirtim,gögüslerim,basim agriyo ve karnimda hafif batmaya benzer sancilarim oluyo! Hamile miyim ne.:çok üzgünüm: Eczaneden test almaya korkuyorum ama yarin alacam galiba,yani olur da cesaret toplayabilirsem!!
Eger sonuç pozitif çikarsa tepkim sevinç mi yoksa üzüntü mü olur onu bile kestiremiyorum,2 gecedir yatamiyorum çok yorgunum ellerim okudugum kitabi bile tasimaktan aciz...
Of neyse tüm yazdiklarimin konuyla alakasi bile yok.
Sonuç:benim de agrilarim var acaba hamilelik belirtisi mi???

ecemete
24-10-08, 13:10
kızlar 2 aylık hamileyken sol kasıkta zaman zaman iğnelenmeler normal mi sizce bicevap yazın ne olur

nursist
24-10-08, 17:10
benim de hep solda uyuşma tarzında sancı iğnelenmeler oluyordu normal deselerde çok tedirgin ediyordu bu durum beni hemşire bebek yerleşiyordur demişti sancı yaparmış bu ama heralde yerleştiki allahıma bin şükür 8.haftadan sonra kalmadı ağrı sancı inşlhta olmaz kanama olmadığı sürece içini ferah tut bide dinlen bol bol yorma kendini faydası oluyor

YETERRR3624
25-10-08, 14:10
merhaba bedefcim bende yeni üyeyim neyi ne şekilde yazıcam tamda bilemiyorum ama ben şu anda 3 aylık hamileyim ve ben daha hamileliğimi öğrenmeden başlamıştı kasık ağrılarım halende devam ediyor

YETERRR3624
sevgili nursist bu aşağıda görünen bebek linklerini nereden ekliyorsun??????

YETERRR3624
çocuğun yerleştiği yere göre ağrıların yoğun olduğu bölgeler olabilir benim 3 ay oldu halen aynı durumları yaşıyorum zaman zaman iğnelenmeyide geçiyor yanii

babyml
25-10-08, 17:10
arkadaslar bendede basladı kasık agrısı sag tarafta ve 3 gündür böyle.bugun 18. günüm.sanırım sag yumurtalıgın oralarda.acaba hamile olabilirmiyım bilen arkadaslar söylermisiniz.baska bi belirtim yok ama

nursist
25-10-08, 23:10
YETERRR3624
sevgili nursist bu aşağıda görünen bebek linklerini nereden ekliyorsun??????

google a 7910.org yaz ikincisini tıkla ordan seç resimlerini kids te güzel şeyler war
sonra time yazan yere son adet tarihinii gir yanındaki in weeks i işaretle hafta olarak görünmesini istersen enter message bölümüne istedigin notu yaz resmin altında çıkıcak yazdıgın not...time zonedan gmt artı2yi seç font color tercih ettiğin yazı rengi istedigini işaretle ordanda sonra after ı seç we create my ticker and get diye uzayan bi yazı war kutunun içinde onu tıkla oluşturdugun resmi gör bütünüyle
sonrada resmin hemen altındaki your link yazan adresi tıkla bi sayfa açılıcak orda en üstte solda adres yazan biyer waronun yanındaki adresi kopyala kadınlar kulübünden profil sayfana gel profil düzenle de en alttaki kilo boy v.s takibi denen yere yapıştır o adresi ve değişiklikleri kaydet de bukadar canım
kolay gelsin
güle güle kullanyerimseniben

babyml
26-10-08, 12:10
arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinirim bu kasık agrısı hamilelik belirtisi olabilirmi.4. gün ara ara agrıyo gecmedi hala

nursist
26-10-08, 15:10
beklenen gün gelmeden bunu anlaman imkansız gibi bişey babyml herkezde farklı ortaya çıkar çünkü belirtileri ben her ay sancıdan geberirken bir gram sancım olmadı ne öncesi ne sonrasında takii 5haftadan sonra başladı minik minik
bol şans

canooom
19-04-09, 15:04
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
bedef
hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar ve bacaklarda kramp olurmu
canım ben yenı üye oldum aynı sekılde benımde oluyor kasık ağrılarım ve belim çatlar gıbı agrıyor adetıme 2 gun var bakalım ne olcak inş hamişizdir

serpilyurt
merhaba arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorumda varikosel ameliyatı olan birinin sorunu ne oluyor yani varikosel ne demek

Nagihan
canooom
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım ben yenı üye oldum aynı sekılde benımde oluyor kasık ağrılarım ve belim çatlar gıbı agrıyor adetıme 2 gun var bakalım ne olcak inş hamişizdir
canım o hamilede olsa sana yardım cı olamaz 2007 de deki farketmedin galiba hoşgeldin aramıza delikafadulden

Nagihan
serpilyurt
merhaba arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorumda varikosel ameliyatı olan birinin sorunu ne oluyor yani varikosel ne demek
sipermi az demek onun için ameliyat olurlar çoğalır ben öyle biliyorum

sevda19872009
24-04-09, 07:04
gulara ben çatlatma iğnesi oldum adetime bir hafta kaldı adet ağrısı diye düşünüyorum hamile olsanda bu sancılar normalmi bilgin varsa cevap bekliyorum çok endişeliyim sende hamilelik varmı

sevda19872009
serpilcim benim eşimde varikösel ameliyatı oldu eşin sperm testi yaptırdımı

sevda19872009
teşekkür ederim farketmedim sendemi beklemedesin canım

babyroze
28-04-09, 13:04
Arkadaşlar benim adetime 3 dört gün kala sağ kasıgımda iğne batması tarzında sancılar oldu ve sonrasında öğrendikki çok şükür bebiş vaa . .Allah bize bağışlar sağlıkla inşallah ve bekleyen tüm kardeşlerime nasip olur . .

bocukk
2-05-09, 06:05
selam kızlar benim daha adetime 10 gün var ama 2 gündür kasıklarım çok agrıyo bugün belimde agrımaya başladı bebeğim olmasını çok istiyorum ve 1 aydır korunmuyoruz acaba hemen hamile kalmış olabilirmiyim bilenler sölesin valla çatlıcam düşünmekten testte yaptırmak istemiyorum yoksa üzülmeyim diye :bbo:

laviniaebru
2-06-09, 08:06
bocukk
selam kızlar benim daha adetime 10 gün var ama 2 gündür kasıklarım çok agrıyo bugün belimde agrımaya başladı bebeğim olmasını çok istiyorum ve 1 aydır korunmuyoruz acaba hemen hamile kalmış olabilirmiyim bilenler sölesin valla çatlıcam düşünmekten testte yaptırmak istemiyorum yoksa üzülmeyim diye :bbo:
merhaba..senin agrın belki yumurtlamadan kaynaklanıyo olabilir..ama inşallah allah gönlüne göre versin..kimileri ilk denemede hamile kalabi,liyo kimileride aylarca ugrasıyo..hepimiz için hayırlısı..:)

sunways
3-07-09, 16:07
kasık agrısı cok normal helekı adetı yenı gecme zamanında adet sancısı gıbı olur ılerleen donemlerde ıse
farklı bı sancı olur kasıklarda