TEST

Mucizevi tonik gülsuyu

Sahra81
21-10-07, 19:10
arkadaşlar tanıdık bir cilt doktoru gülsuyunu tavsiye etmiş bir arkadaşıma.akneler üzerinde çok olumlu etkiler gösteriyor demiş.Bende denedim cildim çok yağlı ve sivilceliydi.daha 4 gün olmasına rağmen kullanalı baya söndüler tavsiye ederim sebamedin hassas ciltler için olan sabunla sabah akşam sabunlayın ve gülsuyunu pamuğa döküp cildinizi iyice silin.Çok etkili:teytey:

Yuhanna
21-10-07, 19:10
Ben de gülsuyu kullanıyorum senelerdir gerçekten çok güzel çok memnunum

mız mız
21-10-07, 20:10
ayyyyyy hemen denıyımde gul suyuu has gulsuyumu yoksa ole alıverıs dukkanlarıda satılandanmııı kı aceppppp

Sahra81
21-10-07, 20:10
otacının güllü su diye satılıyor ondan kullanmanı tavsiye ederim.Cilt için ideal.

kardelen18
22-10-07, 20:10
evet bende kullanıyorum çok iyi

mary87
23-10-07, 19:10
Gül suyu gerçekten çok etkili. Ben de kullanıyorum. Eğer cildiniz yağlıysa gül suyu ile silmeden önce yüzünüze bir miktar limonu bir çay tabağının içine sıkıp biraz su ile sulandırdıktan sonra sürün ve 10 dakika bekletin bu şekilde. Daha sonra pamuğa damlattığınız gül suyu ile cildinizi silerseniz hem yağlanması azalıyor hem de cilt daha parlak oluyor.

EU1
25-10-07, 12:10
bende kullanıorum cokta memnunummm

butterfly
25-10-07, 13:10
benim cildim cok kuru banada iyi gelirmi dersiniz?

kkibele
25-10-07, 14:10
senem81
benim cildim cok kuru banada iyi gelirmi dersiniz?
ben de kullanıyorum ve benim cildim de kuru iyi geliyo canım sen de kullanabilirsin bence .. bi de kzılar siz hangi marka gül suyunu kullanıyorsunuz?ben daha önce farklı bi marka almıştım şimdi hatırlamıyorum adını da daha sonra rosense alayım dedim %100 doğal felan diyorlardı ama çok kötü kokuyor ya dayanamıyorum kokusuna çok ekşi kokuyo önceki hiç öle değildi..hiç rosense kullanan oldu mu ?

island
25-10-07, 14:10
kkibele
ben de kullanıyorum ve benim cildim de kuru iyi geliyo canım sen de kullanabilirsin bence .. bi de kzılar siz hangi marka gül suyunu kullanıyorsunuz?ben daha önce farklı bi marka almıştım şimdi hatırlamıyorum adını da daha sonra rosense alayım dedim %100 doğal felan diyorlardı ama çok kötü kokuyor ya dayanamıyorum kokusuna çok ekşi kokuyo önceki hiç öle değildi..hiç rosense kullanan oldu mu ?
Ben rosense kullanıyorum ve hiç de rahatsız edici bir kokusu yok canım ben de %100 doğal olduğu için onu tercih ettim seninkinde mi bir sorun var acaba rosense bayisine git kokusuna bakarak al istersenyerimseniben

kkibele
25-10-07, 19:10
alla alla ya niye ki acaba ya anlamadım ben de...bi de ben begendik ten almıştım .acaba bozuk felan mıydı ki..gül suyu bozulur mu bi de o var ama bozulur sanırım niye bozulmasın demi?

karıncaa
25-10-07, 19:10
kkibele
alla alla ya niye ki acaba ya anlamadım ben de...bi de ben begendik ten almıştım .acaba bozuk felan mıydı ki..gül suyu bozulur mu bi de o var ama bozulur sanırım niye bozulmasın demi?
canım bende rosense kullandım %100 doğal olduğu için ekşiyo içinde koruyucu yokya.yani ekşimiş seninki onu buzdolabında muhafaza et.hem soğuk olunca cildi diriltiyo ben sürmeyi unutuyom hep :1rolleyes:dolapta duruyo.ama benim cildim kuru onu sürünce dahada kuruyo beraberinde kullanacağım bişey varsa önerirmisiniz.ama doğal şeyler.ben kozmetik ürünler kullanmıyorum içide çok kimyasal olduğu için

kkibele
25-10-07, 20:10
teşekkür ederim canım sağol ben de koyayım buzdolabına o zaman a.s.

kkibele
25-10-07, 21:10
island
Ben rosense kullanıyorum ve hiç de rahatsız edici bir kokusu yok canım ben de %100 doğal olduğu için onu tercih ettim seninkinde mi bir sorun var acaba rosense bayisine git kokusuna bakarak al istersenyerimseniben
peki canım sen de mi buzdolabında saklıyorsun ??

island
kkibele
peki canım sen de mi buzdolabında saklıyorsun ??
İlk başlarda öyle yapıyordum ama uzun bir süredir odada duruyor ve kokusunda bir değişme olmadı canım. Benim de bu aralar yüzümde küçük küçük sivilceler oluyor. Kullandığım tek şey temizledikten sonra gül suyuyla silmek.Ay sinir oluorum ya sürekli ilgileniyorum cildimle bakımını yapıorum bu aralar noluo bilmem.Gülsuyundan şüphelencem nerdeyse çünkü farklı bir ürün kullanmıorum siz ne derseniz:sm_confused:

nbatur55
ewet bende kullanıyorum ama su marketler de satılan gül sularından değil hakiki gül suyunu kullanın rosanse nin bütün gül ürünleri var onları tavsiye ederim...

nbatur55
birde kırmızı mercimegi lapa gibi yapın o da cildi cok güzel yapıyo temizliyo parlatıyo maske giibi sürün deneyin...

butterfly
26-10-07, 09:10
bende dün otacının gül suyunu aldım. tonik olarak bundan sonra onu kullanacam.

butterfly
karıncaa
canım bende rosense kullandım %100 doğal olduğu için ekşiyo içinde koruyucu yokya.yani ekşimiş seninki onu buzdolabında muhafaza et.hem soğuk olunca cildi diriltiyo ben sürmeyi unutuyom hep :1rolleyes:dolapta duruyo.ama benim cildim kuru onu sürünce dahada kuruyo beraberinde kullanacağım bişey varsa önerirmisiniz.ama doğal şeyler.ben kozmetik ürünler kullanmıyorum içide çok kimyasal olduğu için
aktarda rosense'nın gül suyunu önermişti ama ilk basta otacı tavsiye ettikleri için otacı aldım

edakrşk
Bende Kullaniyorum Arada Bir Ve çok Yararini Gördüm Bunu Bana Annem Söylemişti Onlar Genç Kizliğinda Kullanirlarmişti Hakli çiktim Canim Annem

kkibele
island
İlk başlarda öyle yapıyordum ama uzun bir süredir odada duruyor ve kokusunda bir değişme olmadı canım. Benim de bu aralar yüzümde küçük küçük sivilceler oluyor. Kullandığım tek şey temizledikten sonra gül suyuyla silmek.Ay sinir oluorum ya sürekli ilgileniyorum cildimle bakımını yapıorum bu aralar noluo bilmem.Gülsuyundan şüphelencem nerdeyse çünkü farklı bir ürün kullanmıorum siz ne derseniz:sm_confused:
gülsuyunun yaptığını sanmıyorum ben canım...başka bi sebebi vardır bence..yüz temizleme jeli felan kullanıyor musun?

island
26-10-07, 13:10
kkibele
gülsuyunun yaptığını sanmıyorum ben canım...başka bi sebebi vardır bence..yüz temizleme jeli felan kullanıyor musun?
Body shop'un çay ağacı yağı temizleme jelini kullanıyorum. Bence de gülsuyu dokunmaz zaten cildimde çok hassas alerjik bir cilt değil bu aralar ne istio bilmem adet dönemime de daha çok :sm_confused: düzelir inşallah hepimize güzel sağlıklı günlera.s.

gamze33
18-05-08, 22:05
rosesnsin gülsuyu çok güzel ve doğal.

Esmerxxx
18-05-08, 23:05
ben rosense markasını hiçbiyerde bulamıyorum,bitane aldım miray marka 1kere sürdüm bıraktım daha sürmüyorum çünkü sanki sırf su biraz koku var okadar ne gerginleştiriyo ne bişe yapıyo limon bile ondan daha etkili, gözüm hep rosense markasında bi rastlasam hemen alıcam,

Sadako
19-05-08, 04:05
aynen benimde annem genç kızken gülsuyu sürermiş cildine hala da çok güzeldir yüzü maşaallah..bana da hep der kırk tane şey sürene kadar sabah akşam tonikle gül suyuyla diye faydası var inanıyorum ama çoook kötü kokuyo hiç dayanamıyorum ya :KK43: kullananlar en hafif kokan markaya denk geldilerse banada söyleyebilir mi lütfen?

jeyloo
19-05-08, 04:05
Kizlar ben eyüp sabrininkini kullaniyorum,
ve baya memnunum, yani kokusu haffif ve hos,
cildimede iyi gedli saniyorum,
gerci ben toniklerde yakanini daha cok severim, ki faydasi oldugunu anlayayim diye, yani sivilceyi yakti iyi geldi gibime gelyior,
ama heralde yakmayan tonikde iyidir.

Varmi eyüp sabri gülsuyunla bilgiis olan?

sis___
19-05-08, 11:05
ben de bu siteden aldıgım bilgiler dogrultusunda gulleri topladım, yapraklarını suya bastım, 2 kaşık da elma sirkesi kattım. 4-5 gun fln oldu buzdolabında kavonozda takılıyolar öyle. arada bi bakıp çalkalıyorum. olacak gibi, bakalım. sonra da eger basarılı bir gulsuyu elde edebilirsem yuzume surmeye baslıcam :KK70:

ALAGUL1983
30-06-08, 10:06
jeyloo
Kizlar ben eyüp sabrininkini kullaniyorum,
ve baya memnunum, yani kokusu haffif ve hos,
cildimede iyi gedli saniyorum,
gerci ben toniklerde yakanini daha cok severim, ki faydasi oldugunu anlayayim diye, yani sivilceyi yakti iyi geldi gibime gelyior,
ama heralde yakmayan tonikde iyidir.

Varmi eyüp sabri gülsuyunla bilgiis olan?
canım bende otacı kullandım 1-2 şişe bu seferde eyüp sabrininkinde aldım gayet memnunun hem eyüp sabri tuncer zararlı olmaz çünkü tanınmış bir marka fiyatı da uygun 1.25 ytl

sis___
1-07-08, 18:07
TATLIBADEM
rosensenın gulsuyu dogal oldugu ıcın hmen eksıyo ve bende sıvılce yaptı cunku cıldm cok haasas ve alerjık vede yaglı
otacı gulsuyunun ıcındekılerı okudum sanırım otacıydı markası
ıcınde su parfum vs var dogal bısey yok zaten oda cok etkılı olmadı cunku benım gozeneklerım cook
genıs hıcbırsey gozeneklerımı eskı halıne getıremıyo maleseffff :::KK43:((
şekerim gülsuyu zaten her şekilde dolapta tutulması gereken bir şey. yoksa hepsi ekşir, iğrenc ağır bi kokusu olur.

alisha
2-07-08, 17:07
doğal gülsuyu kullandım üstelik parfüm fln katkı da yoktu. hiçbir sonuç alamadın tonik gibi diil belki bana yaramadı ama onun yerine su sürerim aynı şey:)

ayçaşum
23-07-08, 22:07
gerçekten kıslar gül suyu mükemmel bende kullanıyorum gece yatmadan önce uyguluyorum tavsiye ederim gül günlerr

uhuvvet
24-07-08, 14:07
kızlar benm cildim kuru
iyi geldiğini söyleyen
arkadaslar cildinin yağlı olduğunu söylemis
acaba bende etki eder mş

eylultamer
8-09-08, 08:09
2 gün önce bende burdan okuduklarımdan sonra otacı marka güllü su alıp kullanmaya başladım arkadaşlar , cilt tipim karmadır .
şunu söyleyebilirimki kızlar aldığım gün çenemde yeni oluşan 2 tane sivilcem vardı , o gün birde aktardan defne yapraklı ve zeytinyağlı sabunda almıştım ,
gece yatmadan önce önce sabunla yüzümü yıkadım ve ardından pamukla gülsuyunu yüzüme tonik gibi sürdüm ve inanın çenemde o 2 sivilce sabah baya baya sönmüştü ve bugün hiçbişey yok .

hepinize tşk ederim arkadaşlar ya bundan önce boşu boşuna kozmetik ürünlerine dünya kadar paralar dükmüşüm üstüne sonuç bu kadar çabuk bile değildi , ne varsa herşeyin doğalında var

sevgilera.s.a.s.

Demet
9-09-08, 12:09
benim kardeşimin cildide baya bozuktu
1 seneyi aşkındır hergece gülsuyuyla siler
şimdi cildi çok güzel

alex
9-09-08, 13:09
Demet
benim kardeşimin cildide baya bozuktu
1 seneyi aşkındır hergece gülsuyuyla siler
şimdi cildi çok güzel
evet gülsuyu muhteşem bir tonik.
cildi yumuşacık ve ipek gibi yapıyor,çok da doğal .)))

incisu
ayy bende alayım hemen.:eek:

alex
PARLAYANYILDIZ
ayy bende alayım hemen.:eek:
inşallah sen de memnun kalırsın canım:)))
yorumlarını bekliyoruz a.s.

melekimsi
ben şimdi burda okudum ve evde gül suyu vardı hemen aldım pamuğa ve sürdüma.s
bakalım bi süre düzenli uygulayayım neler olacak:sm_confused:

EU3
9-09-08, 14:09
Benim cildim yağlıya dönük olduğu için kullanmıyorum...
Ama güzel bi ürün gülsuyu hihoyyyt

EU1
1-10-08, 11:10
yağlı cilt için kullanılmıomu gülsuyu???????????????

gulumsee
3-10-08, 22:10
ya kizlar su pembe kolonya hani gul suyu diye olan onuda surebilirmiyiz ben burda baktim bir gul suyu diye onu buldum mevlutlerde dukulurdu onuda ordan biliyorum

barbiex-hepsi
4-10-08, 15:10
Bende hiç kullanmadım ama abim kullanıyordu yüzündeki sivilcelerin tamamı geçti diyebilirim,benim yüzümde hiç sivilce yok ancak arada burnumun üzerinde oluyor onlar için kullansam olur mu acaba ve geçirir mi?

barbiex-hepsi
5-10-08, 17:10
Ya kimse burayle ilgilenmiyor mu? :)

tugce86
kızlar bende kullanıyorum am abır sorun olacak benım ılk aldıgım pembe rengındeydı suyu sımdıkı beyaz yanı onerecegınız bır marka ıstıyorum

MeDuSa
bende tonik olarak gülsuyu kullanıorum
eeeeeeee ıspartalıyım ya kullanmasam ayıp olur sırnaşık şey

pikolata
7-10-08, 06:10
kkibele
hakiki gül suyu bekleyince ekşi ekşi kokar. bende doğal gül suyu kullanıyorum, kokusu güzel değil ama daha etkili.

pikolata
7-10-08, 07:10
hylgzlm
yağlı cilt için kullanılmıomu gülsuyu???????????????
evet her cilt tipi için uygun, rahatlıkla kullanabilirsin.

pikolata
7-10-08, 07:10
barbiex-hepsi
Bende hiç kullanmadım ama abim kullanıyordu yüzündeki sivilcelerin tamamı geçti diyebilirim,benim yüzümde hiç sivilce yok ancak arada burnumun üzerinde oluyor onlar için kullansam olur mu acaba ve geçirir mi?
gül suyunu tonik niyetine kullanmaya başlamıştım, bir baktım ki sivilcelerim geçmiş. gerçekten sivilceleri kurutuyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. kullanmanı tavsiye ederim.

barbiex-hepsi
16-10-08, 21:10
İyi bari bende kullanmaya başlıyayım
Ya ben yeni bir konu açıcam ama açamıyorum burda sorsam hemen cevap verseniz olur mu?

EU1
16-10-08, 21:10
ne konusu açacaksın tatlım???????