TEST

Emla Kremi SSK karşılıyor

Azalea
23-10-07, 12:10
arkadaşlar emla kremi ilk defa burda duymuştum,bikini bölgesindeki tüyleri alırken rahat oluyor diye okumuştum. bugün saglık ocagına gittim kızım grip olmuştu,doktora sordum emla kremi ssk karşılıyormu diye evet veriyor dedi.bende reçeteme yazdırdım, eczaneden almaya dittigimde eczacı bunu ssk vermiyor dedi ama nsl olır doktor veriyor diyince tekrar deneyelim dedi ve sonuç emla kremi 4.50 ytl ye aldım.sizde deneyin isterseniz:teytey:

royall
bir kutu içinde 5 ufak tüp te görmüştüm emla kremi yoksa tek olarakta satılıyormu?

yilmaaz5285
ayy arkadaşımm ciddimisinn sen hemen bende deniycem inş yazıyolardır bu rada etkisi nasıl denedinmii????

Azalea
23-10-07, 20:10
güldenn
ayy arkadaşımm ciddimisinn sen hemen bende deniycem inş yazıyolardır bu rada etkisi nasıl denedinmii????
Şaka yaparmıyım hiç aşk olsun denedim oldu.etkisi mükemmel dene ve gör:1hug:

Azalea
23-10-07, 20:10
royall
bir kutu içinde 5 ufak tüp te görmüştüm emla kremi yoksa tek olarakta satılıyormu?
tek olarak satılması hakkında bilgim yok ama ssk varsa eczanadan aldıgın kutusuyla beraber(5 tüp) halinde alıyorsun.a.s.

ESPRIT
24-10-07, 08:10
bu kremi misal ağda yaparken almadan öncemi aldıktan sonramı sürüyoruz malum bölgeye????

Ayselce
sadece acıyımı azaltıyo tüyleri azaltma gibi bir özelliğide var mı ?

HeartLess
emla kremi tüy dökücü krem mi___

HeartLess
pink angel
ben emlayı lazer epilasyon için kullanıyorum ve işe yarıyor acıyı ciddi manada azaltıyor tavsiye ederim
peki zararı veya yan etkisi varmı_?:uhm::uhm:

HeartLess

güzelkızMS
24-10-07, 09:10
kızlar emla kremi normal fiyatı ne kadar bende alam gı bagkura yazılıyormu acabe

melek elif
24-10-07, 09:10
ya peki doktora ne diyelim cildiyeciye mi gideceğiz,bu ilacımı yazın yada sağlık ocağı yazarmı

Azalea
26-10-07, 13:10
melek elif
ya peki doktora ne diyelim cildiyeciye mi gideceğiz,bu ilacımı yazın yada sağlık ocağı yazarmı
ben saglık ocagına gittim doktordan yazmasını istedim,bana niye istiyorsun yada niye kullanıyorsun diye sormadı

Azalea
güzelkızMS
kızlar emla kremi normal fiyatı ne kadar bende alam gı bagkura yazılıyormu acabe
normal fiyatı 28ytl sskya verdigine göre bagkurada verir diye düşünüyorum ama sen genede eczaneye danış işini garantiye alıp salık ocagına öyle git istersen boşuna vakit kaybetmemiş olursun

Azalea
songülll
tüy dökücü krem degil,tüyleri alırken oluşan acıyı azaltıyor hatta hiç hissetmiyorsun diye bilirim, ben çok memnunum kullanmaktan sanada arkadaş tavsiyesi dene ve gör

Azalea
ESPRIT
bu kremi misal ağda yaparken almadan öncemi aldıktan sonramı sürüyoruz malum bölgeye????
almadan önce sürüyorsun yarım saat içinde uyusuyor ama kişiden kişiye de degişiyor olabilir,zaten kremi sürdükten sonra kendin hissediyorsun uyuşuklugu

gamzem_35
26-10-07, 14:10
bende bugün yengeme aldırttım yengem 5 ytlye almış ayrıca bu tüy dökücü veya azaltıcı değil sadece uyuşturuyor

seda2207
23-01-08, 16:01
lazer epilasyona gittiğimde bana da sürdüler ama hiç etkisini görmedim

kardelen18
23-01-08, 19:01
bende almak istiyorum ama etkili olacakmı ya benim canım çok yanıyo bari acısını hissetmem yarın sorayım bakalım ssk karşılıyormu

sessizliginsesi
28-01-08, 10:01
hanımlar,
emlayı ağda/epilasyon yapılacak yüzeye bolca sürüyoruz ve sera streç bant ile kapıyoruz. cildi hassas olanlar 2 saat, normal olanlar 1 saat önce sürerse daha iyi sonuç alınıyor. ağrısız ve acısızdır, deneme ile sabit herkese tavsiye ediyorum. ben ilk kez 5 yıl önce kızımı ağdaya götürürken doktor tavsiyesi ile kullandım, çünkü o zaman sadece 11 yaşındaydı ve çok canı acıyordu. onda iyi sonuç verince ben de denedim, harika. bana göre makina yerine eski usul ağda yaparsanız 5 dakikada işlem bitiyor. eğer sürdüğünüz halde yeterli uyuşma olmuyorsa bekleme süresini uzatın. epilasyonda kıl kökünü büzdüğü için epilatörler sevmiyor, ama dayanamayanlar için iyi bit çözüm.

GULCİCEK
28-01-08, 10:01
seda2207
lazer epilasyona gittiğimde bana da sürdüler ama hiç etkisini görmedim
BENDE KULLANDIM HİÇ ETKİSİNİ GÖRMEDİM 5 TÜPTEN BEN SADECE 1 Nİ KULLANDIM AMA ILK DEFA KULLANACAGIM İÇİN ZARARI OLUR MU OLMAZ MI BILMIYORDUM HIC ETKISI OLMADI SIZ KAC TUP SÜRÜYORSUNUZ KISLARR.

karalım
8-07-08, 13:07
yakızlar yapan varsa nasıl yaptıgını ne zaman kullandıgını açıklarsa cok sevınırım bende denemeyı duşunuyorumda

karalım
8-07-08, 13:07
sessizliginsesi
hanımlar,
emlayı ağda/epilasyon yapılacak yüzeye bolca sürüyoruz ve sera streç bant ile kapıyoruz. cildi hassas olanlar 2 saat, normal olanlar 1 saat önce sürerse daha iyi sonuç alınıyor. ağrısız ve acısızdır, deneme ile sabit herkese tavsiye ediyorum. ben ilk kez 5 yıl önce kızımı ağdaya götürürken doktor tavsiyesi ile kullandım, çünkü o zaman sadece 11 yaşındaydı ve çok canı acıyordu. onda iyi sonuç verince ben de denedim, harika. bana göre makina yerine eski usul ağda yaparsanız 5 dakikada işlem bitiyor. eğer sürdüğünüz halde yeterli uyuşma olmuyorsa bekleme süresini uzatın. epilasyonda kıl kökünü büzdüğü için epilatörler sevmiyor, ama dayanamayanlar için iyi bit çözüm.
ya ozaman hıç acı duymuyormusun bende denemek ıstıyorum da ama yan etkı yapar dıye korkuyorum bu krem suruldugun de agda yaparken yıne kokunden alıyor demı kırmıyor yanı

Patricia
28-07-08, 14:07
Arkadaşlar bundan önceki iş yerim bir lazer epilasyon merkeziydi ve yeni çıkan lazerler acı verdığınden dolayı bizde emla kremi müşterilerimize tavsiye ediyorduk.
ben ağdada çok canı yanan biriyim, en sonunda geçen gün bir emla krem aldım kutusu 30ytl yanlış hatırlamıyorsam ve içinde 5 küçük tüp var. genital için bir tüp yetiyor tek seferde.
nasıl kullandım. daha önce emla kremi bir kremmiş gibi sürdüm yedirdim :)))) ama bi etkisi olmadı :)
bir sonraki seansta kremi yoğun olarak sürdüm yani tabaka halinde kalacak sekilde, sonra etkisini göstermesi için folyo streç le sardım:))))) (allahtan eşim evde yoktu)
ve bekledim bir saat, sonra açtım folyoyu ve kremi bir bez parçasıyla aldıktan sonra ağdanın yapışkanlığını krem bozmasın diye o bölgeye pudra sürdüm. ve sonuç tam anlamıyla mükemmel, kesinlikle bir acı hissetmiyorsunuz. kuaforde ağda yaptırdığımda bile ciyak ciyak bağıran ben hiç canım acımadı:))))))
şiddetle tavsiye ediyorum herkese.
emla bir anestesi kremi arkadaşlar küçük operasyonlarda onu kullanıyorlar, aslında ssk basuru olan hastalara veriyor. ama ağdada etkisi, doğru kullanıldığı taktirde kesinlikle tartısılmaz:)))))
hadi seanslar başlasın :)

janet
kızlar bu kremi anladığım kadarıyla devlet karsılıyor hangi bölüme yazdırmak lazım bunu eğer yazdıran varsa yardımcı olursanız sevinirim

janet
veya bu kremi doktorumdan isterken hanği klıfı uydurmam ğerek ağda isi biraz ğıcıkta

Yeliz
pratisyen hekime yazdırabilirsin uzman olması gerekmiyor.hemroitim var diyebilirsin mesela ama ağdayıda söylesen olur..yalan kötü bişeydir hehe..

OnlyTime
28-07-08, 15:07
ya afedersiniz ama genital bölgenin heryerine yani assaı yukarısı heryerine sürebiliomusunuz:uhm:tam olarak biri anlatsa cok ii olur:çok üzgünüm:

se_ma_nur
17-09-08, 09:09
ya ben sağlık ocagından emla kremi yazdırdım ancak piyasada olmadıgını söylediler şimdi ne olacak bana yardım edin:çok üzgünüm:benneyaptımkisenağlama

atalay-uğur
17-09-08, 14:09
ayyy inanmıyorum ya. bugün gördüm bu yazıyı ve sonunda piyasada olmadgının okudum. ne yapacagız şimdi. sevinmiştim ne güzel. kızlar son dakika haberlerini bekliyoruz . dertler aynı.......

güz_güzeli
17-09-08, 15:09
her seferinde dr banada öyle diyo. ssk karşılıyor ve ben bulabiliyorum..

Lilyum_
17-09-08, 16:09
doktorların gıcıklıgı.antıbıyotık bıle yazmıyor artık yalovadakı doktorlar ya . ssk kemerı sıkacak dıye bız ssk prımını gunu gunune oduyorken ılacımızı alamıcakmıyız ya! gıdıp gıcıklıgına her ay yazdırıp paşalar gıbı surunucem bu kremı pehlıvanlar gıbı.ohh :eek:klava: :mymeka:

atalay-uğur
17-09-08, 19:09
lılyum hayatım valla artık piyasada bulunmuyo diyolar canım. ne yapcaz peki.:nazar:

Lilyum_
21-09-08, 09:09
farklı eczanelere gitmeyı deneyebılırsın.normalde bıle bazı ılacları her eczanede bulamayabılıyorsun..:lepi:

pinti
bende dün aldım bu kremi arkadaşlar hatta eczanede kalmamişdi depo dan istediler ve 1 gün sonra geldi yani piyasada var

Lilyum_
ben dedım ya.uretılmıyor pıyasada yok vs. bahane hepsı.

NohutluPilav
21-09-08, 10:09
her ilaç bazen yoka girebiliyor ve ilaç depolarında olmayabılıyor bunun sebebı de ilaçın ya ambalajı yada fıyatı degişiyor diye veyahut ilaçın etken maddesı eksık oldugunda üretime ara verılebılıyor. bu birdaha çıkmayacak anlamına gelmıyor yani. Bende eczanede çalışıyorum fakat emlayı vermıyoruz evet ilaç provizyonunda pratısyen hekımde ödenir diyor fakat altındakı nota hiç bir eczacı veya teknısyenı dıkkat etmıyor anlaşılan diyaliz hekım reçetesınde olmalıdır diye de açıklamaya devam ediliyor yanı eczacı bunu verıyor fakat 3 ay sonra yanı reçete kontrollerınden sonra o reçete eczacıya geri dönüyor.a.s

atalay-uğur
22-09-08, 12:09
yani arkadaşlar alabilirsem gidip yazdırayım. bebegim var. saglık ocagı biraz uzak bana. eger vermiyolarsa hiç gitmiym ya. inşallah verir. ne diym doktora siz ne diyosunuz. ayyyy kıpkırmızı olurum ben şimdi.:eek:

JJuLiEtt
22-09-08, 12:09
arkadaslar ben kullandım
uyusturmadığı gibi birde allerji yaptı 1 hafta canım yandı ve o bölge şişti kızardı

yapmadan önce küçük bir bölgeye deneyip te yapın yerimseniben

atalay-uğur
22-09-08, 17:09
JJuLiEtt
arkadaslar ben kullandım
uyusturmadığı gibi birde allerji yaptı 1 hafta canım yandı ve o bölge şişti kızardı

yapmadan önce küçük bir bölgeye deneyip te yapın yerimseniben
nasıl yani. yan etki yaptı o zaman. valla bi denemek istiyorum. ama önce küçük bir bölgeye uygulamalı demekki. arkadaşlar böyle olan varmı daha yazın lütfen.:uhm:

çamaşırsuyu
22-09-08, 17:09
ben de işe yarıyor açıkcası...uyuşuyor ve daha az canım yanıyor ama 25 YTL ye almıştım ve kendim sir yapamıyorum. üstüne bir de sir parası veriyorum. bana tuzluya maloluyor..devlet karşılar mı bilmiyorum ama karşılasa bile ben bunu sürekli doktora yazdıramam ki....tamamen acısız olmuyor ayrıca, sadece uyuşuk olduğu için daha az canım yanmıştı ama can yine aynı can:)))))))

aynurenes
9-10-08, 14:10
Patricia
Arkadaşlar bundan önceki iş yerim bir lazer epilasyon merkeziydi ve yeni çıkan lazerler acı verdığınden dolayı bizde emla kremi müşterilerimize tavsiye ediyorduk.
ben ağdada çok canı yanan biriyim, en sonunda geçen gün bir emla krem aldım kutusu 30ytl yanlış hatırlamıyorsam ve içinde 5 küçük tüp var. genital için bir tüp yetiyor tek seferde.
nasıl kullandım. daha önce emla kremi bir kremmiş gibi sürdüm yedirdim :)))) ama bi etkisi olmadı :)
bir sonraki seansta kremi yoğun olarak sürdüm yani tabaka halinde kalacak sekilde, sonra etkisini göstermesi için folyo streç le sardım:))))) (allahtan eşim evde yoktu)
ve bekledim bir saat, sonra açtım folyoyu ve kremi bir bez parçasıyla aldıktan sonra ağdanın yapışkanlığını krem bozmasın diye o bölgeye pudra sürdüm. ve sonuç tam anlamıyla mükemmel, kesinlikle bir acı hissetmiyorsunuz. kuaforde ağda yaptırdığımda bile ciyak ciyak bağıran ben hiç canım acımadı:))))))
şiddetle tavsiye ediyorum herkese.
emla bir anestesi kremi arkadaşlar küçük operasyonlarda onu kullanıyorlar, aslında ssk basuru olan hastalara veriyor. ama ağdada etkisi, doğru kullanıldığı taktirde kesinlikle tartısılmaz:)))))
hadi seanslar başlasın :)
arkadaşım genital bölgeyi nasıl streçledin merak ettim.:roflol::roflol::roflol:

whiteice67
9-10-08, 17:10
arkadaşlar emla krem piyasada yok satılmıyomuş artık 2 defa yazdırdım eczanelere baktım hepside öyle söyledi

NohutluPilav
whiteice67
arkadaşlar emla krem piyasada yok satılmıyomuş artık 2 defa yazdırdım eczanelere baktım hepside öyle söyledi
bizim eczanedevararkadaşım eger parasıyla almak istersen verebiliriz çünkü sigorta emlayı belırlı şartlarda ödüyor fakat bu sartlarsaglık ocagında yazdırmak degil sevgilerle:1hug:

dimple2
arkadaşlar bu kremin bir çok yan ekisi var bununla ilgili bi link açılmıştı lüfen okuyun ben şuanda haırlayamadım hatınızı riske atmayın

mihracem_67
2-12-08, 09:12
mrb arkadaşlar ben yeni katılıorum aranıza ya bu emlayı bana bi arkadaşım tavsiye etti kendiside hemşire hiç bir yan etkisi olmadığını anestetik etkisi olduğunu söledi. dimple2 arkadaşım da yan etkilerinden bahsedio ya ne yapmalıyım arkadaşlar hiç kullanmadım kullanmıyım mı sizce ne dersini? acil cevap bekliorum sizlerden

khandan
2-12-08, 10:12
peki bu emla kremi ağda gibi kökündenmi alıyo yoksa tüy dökücüler gibi yüzeysel mi?fisfisfis

mihracem_67
khandan
peki bu emla kremi ağda gibi kökündenmi alıyo yoksa tüy dökücüler gibi yüzeysel mi?fisfisfis
mrblar.. hayır bu krem ne kökünden alıyor nede yüzeysel. sadece bu kremin misyonu uyuşturma etkisi yapıyor. yani rahat bi epilasyon sağlıo uyuştuğu için acı filan hissetmiosun o kadarkaydirigubbakcemile5

mihracem_67
bayanlar ya bu kremi doktor tavsiyesi üzerine alan var mı? ben hiç kullanmadım.açıkcası kullanmaya korkuyorum.yukardaki soruma cvp verilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

yesilim
2-12-08, 17:12
içerik nedeniyle " vücut bakımı " bölümüne taşıyorum bilginize