Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

YaŞaMm
1-11-07, 19:11
Pamuk
kabartma tozu yerine karbonat daha etkili olmazmı ki??
bilmiyorum ki canım onu da kullanıyorlar ben bunu kullandım.onu da deneyen onu da kullanan ve memnun olan var

YaŞaMm
1-11-07, 20:11
(: Duygu :)
Dişlerinizi bembeyaz yapıp napıcaksınız ki..Dişlerin doğal hali asla beyaz değildir,kremsi bir rengi vardır.Böyle karışımlarla diş minelerinizi ve diş etlerinizi boşuna zedelemeyin derim.Önce kullandığınız şeyleri azaltmaya bakın,çay,sigara vs...Hem bunları kullanıp hem de dişlerim bembeyaz olsun diyosanız siz bilirsiniz tabiki...Ama benim bildiğim kadarıyla sağlığınıza zararlı...
düşünceni paylaştığın için tşkler.

SeJer_Kis
2-11-07, 12:11
madem ıse yarıo bızde yapalım:KK70:

Saruboceq
2-11-07, 14:11
Paylaşimin Için Saol
Ama Benim Dişlerim Zaten Bembeyazzzsüprizzzzz

Pamuk
2-11-07, 16:11
(: Duygu :)
Dişlerinizi bembeyaz yapıp napıcaksınız ki..Dişlerin doğal hali asla beyaz değildir,kremsi bir rengi vardır.Böyle karışımlarla diş minelerinizi ve diş etlerinizi boşuna zedelemeyin derim.Önce kullandığınız şeyleri azaltmaya bakın,çay,sigara vs...Hem bunları kullanıp hem de dişlerim bembeyaz olsun diyosanız siz bilirsiniz tabiki...Ama benim bildiğim kadarıyla sağlığınıza zararlı...
ne çay ne sigara ne kahve kullanmam ama zamanla dişlerim sararıyor yemek yemeyide mi bıraksam??? bembeyaz dişleri zaten bu yöntemlerle elde etmek mümkün değil, sadece dişlerimizi normal rengine çevirmeye çalışıyoruz

nese28
2-11-07, 17:11
kizlar limonun disyapisina zarar verdigini,yumusattigini okumustum,
o yüzden cesaret edemiyorumfisfisfis

YaŞaMm
2-11-07, 19:11
nese28
kizlar limonun disyapisina zarar verdigini,yumusattigini okumustum,
o yüzden cesaret edemiyorumfisfisfis
sorunun sadece limonsa limonsuz yap canım ne olacak ki ama limon var diye salata falan da mı yemiyorsun sen.sonuçtahemen su ile yıkayacaksın

YaŞaMm
2-11-07, 19:11
Pamuk
ne çay ne sigara ne kahve kullanmam ama zamanla dişlerim sararıyor yemek yemeyide mi bıraksam??? bembeyaz dişleri zaten bu yöntemlerle elde etmek mümkün değil, sadece dişlerimizi normal rengine çevirmeye çalışıyoruz
aç yaşasak da tükrük cinsinden bile dişlerin sararıyormuş doktorum demişti,ağzımıza tükrük de almayalımmsırnaşık şey

neyra
3-11-07, 05:11
opalesence marka diş beyazlatma jeli aldım bi kaç güne uygularım sonucu yazacağım...umarım işe yarar.artık hiçbirşey eskisi kadar zor değil benceşakkıdı

EU1
3-11-07, 07:11
umarim isimize yarar deneyelim bunuda bakalim paylasimin icin saol

YaŞaMm
4-11-07, 15:11
neyra
opalesence marka diş beyazlatma jeli aldım bi kaç güne uygularım sonucu yazacağım...umarım işe yarar.artık hiçbirşey eskisi kadar zor değil benceşakkıdı
senden msj bekliyoruz bizi unutmaaa

demothy
4-11-07, 15:11
kuzen yurtdışından bantlar almış..inanılmaz beyazlatmş ,çok şaşırdım..adını bulursam yazarım..ya da bılen varsa?

YaŞaMm
5-11-07, 12:11
demothy
kuzen yurtdışından bantlar almış..inanılmaz beyazlatmş ,çok şaşırdım..adını bulursam yazarım..ya da bılen varsa?
bilgi sayibi olunca bizle de paylaşırsan sevinirizyerimseniben

aprileylem
5-11-07, 13:11
dişlerle bence fazla oynamayın dönüşü olmayan hasara yol açarsınız diş hekimi tanıdıklarım var bana hiç bir şey önermedi
özellikle dişlerinizi gece yatmadan fırçalayın.Diş minenizi öldürmeyin...

Pamuk
5-11-07, 14:11
eskiden beyazlatıcı macunlar vardı diş macunundan sonra kullanırdık, hani diş hekimlerinin bi aletle vıyyyyyy diye sürüp temizledikleri alçı gibi bi karışım var ya (beyazlatmak için kullanılan diil, hani cilalar gibi yapıyolar o) onun tadındaydı aslında onu mu bulsak???

JOJOVA
5-11-07, 21:11
kızlar bende denedım ıse yarıyor

JOJOVA
5-11-07, 21:11
bırde ben aranıza yenı katıldım

YaŞaMm
6-11-07, 16:11
Pamuk
eskiden beyazlatıcı macunlar vardı diş macunundan sonra kullanırdık, hani diş hekimlerinin bi aletle vıyyyyyy diye sürüp temizledikleri alçı gibi bi karışım var ya (beyazlatmak için kullanılan diil, hani cilalar gibi yapıyolar o) onun tadındaydı aslında onu mu bulsak???
o alet diş minelerine zararmış dişi çiziyormuş.hem bence çok zor bulunurrr

YaŞaMm
JOJOVA
bırde ben aranıza yenı katıldım
aramızaaa hoş geldinnn a.s.sen neyi denedin

YaŞaMm
arkadaşlar ne diyeceğimn sizeeeeee;
1 haftadır aloe vera nın diş macununu kullanıyorum.
zaten o markalı ürünlerdoğal ürünler.
dişlerimin gerçekten temizlendiğini hissediyorum
nefesim daha ferah.
kullanmanızı tavsiye ederim
ben çok memnun kaldım

butterfly
8-11-07, 20:11
YaŞaMm
nefesim daha ferah.
ben çok memnun kaldım
aaa hiç duymadım nerden aldın?

YaŞaMm
9-11-07, 06:11
senem81
aaa hiç duymadım nerden aldın?
canım bana bir arkadaşım getirdi annesi satıyormuş
o sparişle gelen bir ürün ama bulmanı ve kullanmanı tavsiye ederim

sweetgirl00
10-11-07, 12:11
teskler kizlar :)

YaŞaMm
10-11-07, 23:11
asabikız
slm ben yeni üyeyim ben de katılıyorum verdiğiniz bilgilere. bilgiler için sağol
a.s.hoş geldiinn aramızaaaaa sırnaşık şey inşallah işine yarar bende yaradı kiiiiiiiiiiibbbbbb

mız mız
11-11-07, 09:11
kızlar saten benı aldıgm aynı dıs macunu gıbı goruntusu tadı aynıııııı ve bayadır yapıyorum gercekden beyazladı gıbı gercı zaten beyazdı ama sımdı daha canlııııı fıyatı ucuz zaten

edna1905
11-11-07, 14:11
Benim duyduğuma göre de karbonat dişleri çiziyormuş.Kendim denemedim ama genelde böyle söylüyorlar

dhilek
11-11-07, 16:11
YaŞaMm
nefesim daha ferah.
ben çok memnun kaldım
Bir Şey diyeceğim bu aloe veralı diş macunu LR diye bi ürünmü?

YaŞaMm
13-11-07, 20:11
dhilek
Bir Şey diyeceğim bu aloe veralı diş macunu LR diye bi ürünmü?
yok canım direk aloevera ürünleri var ya bitkisel ürünler onun macunu .markası o yani

YaŞaMm
13-11-07, 23:11
fatoss
evet canım LR dıye bir fırma satıyor ben almıştım ama pek beyazlatmıyor sadece ferahlık verıyor

canım benim dediğim o değil zaten ben marka olarak demiştim doğal ürünler olarak var

eminegultekin
15-11-07, 10:11
Kızlaaar merhaba.Ben de aloe veranın diş macununu kullanıyorum.Çok memnunum.Ayrıca içinde propolis de var.Propolis arının kovanına balı koymadan önce ağaç reçineleriyle kovanını sıvadığı steril bir madde.Yaşam arkadaşımızın dediği gibi çoğu ürünü doğal.ben çoğu ürününü kullanıyorum ve memnunum.(özellikle cilt bakımı)Canım bu arada firma adı LR değil.sitesine bakabilirsiniz.www.flptr.com

eminegultekin
Kızlaaar merhaba.Ben de aloe veranın diş macununu kullanıyorum.Çok memnunum.Ayrıca içinde propolis de var.Propolis arının kovanına balı koymadan önce ağaç reçineleriyle kovanını sıvadığı steril bir madde.Yaşam arkadaşımızın dediği gibi çoğu ürünü doğal.ben çoğu ürününü kullanıyorum ve memnunum.(özellikle cilt bakımı)Canım bu arada firma adı LR değil.sitesine bakabilirsiniz.www.flptr.com

eminegultekin
Kızlar kusura bakmayın yazdığım mesaj birden fazla gelmiş.Sistemde bir hata vardı.Ben de üst üste gönderince böyle olmuş.Özürrrrr

YaŞaMm
16-11-07, 18:11
eminegultekin
ben o sayfayı bilmiyordum şimdi ürünlerine daha rahat bakabilirim her halde tşklerrr

eminegultekin
16-11-07, 18:11
önemli değil canım.Hem daha da bilinçlenmiş olursun.Ben de kullanıyorum çoğunu.Besin tamamlayıcılarını ve cilt bakımını.

barbie20
17-11-07, 11:11
daha önce bunları bende denedim ama diş etlerim hassas olduğu için zarar görüyordu.diş doktorum Sensodyne diş macunu tavsiye etti ve düzenli fırçalıyorum bembeyaz dişlerim.

EU3
18-11-07, 22:11
arkadaşlar mrh.sizlere glister diş macununu öneririm.dişdeki lekeleri yok etmek ve dişleri beyazlatmak amacıyla nazikçe parlatan çok etkin bir temizlik maddesi olan sylodent silika ve florür içerir.diş çürüklerinin önlenmesine yardım eder,ağızı ve nefesi ferahlatır.hepinize şiddetle öneriyorum düzenli olarak kullandığınızda sizde dişlerinizde olan değişimi farkedeceksiniz

soluk papatya
19-11-07, 00:11
yaş cevizin kabuguda daha yeşilken 1hafta dişlere sürüldügünde oda beyazlatıyor not.ama eldiven takın elinize biliyorsunuz ceviz yas ken elleri kına gibi boyar

YaŞaMm
21-11-07, 12:11
soluk papatya
yaş cevizin kabuguda daha yeşilken 1hafta dişlere sürüldügünde oda beyazlatıyor not.ama eldiven takın elinize biliyorsunuz ceviz yas ken elleri kına gibi boyar
dişimizi de kına gibi boyamasınnnn:sm_confused:

aolzpgeer1
23-11-07, 07:11
arkadaslar piyasada beyazlatma icin yeni sistemler cikmis,internette ortalama 50 ytl civarinda fiyatlari,sanirim ismi smile brigth gibi bisey,ben en kisa zamanda deneyip size sonucu yazacagim,gorusuruz

Make_me_ReaL
23-11-07, 10:11
benim dişlerım beyaz ama beyazlığı muhafaza etmek istıyorum

YaŞaMm
23-11-07, 22:11
lala1bahcesi
selam arkadaslar. dislerinizin mine rengini beyazlatmak icin evde kullanabileceginiz pratik bir sistem var. million dollar smile ismi. mavi isik sistemi ile kullaniliyor yani plazma lazer. ben faydasini gordum. turkiye'de dukkanlarda satilmiyor ama alisveris sitelerinde var.

crest strips diye bir sey daha var, oda cok kaliteli bir sistem ama turkiye'de cok pahali. halbuki amerika'da ucuz. yurt disinda tanidiginiz varsa mutlaka crest strips onerebilirim. oyle bir imkaniniz yoksa million dollar smile ozaman kullanabilirsiniz.

aranizda kullanan baskalari varsa onlarda da netice buyuk bir ihtimal olumlu olmustur.

bu arada dis macunlarin beyazlatmasi icin, once dislerinizi temizlettirmenizde fayda var. 6 ayda bir temizletirseniz bem beyaz disleriniz olur. temizlettirmek ise 50 ytl civarinda. daha fazla ise orda degil daha ucuz bir yerde yaptirabilirsiniz.

bilginize sunarim :) :)
teşekkürler canım araştıracağım bende ilgimi çekti ama korkuyorum da acaba dişçiler ne der bu yeni yönteme

geniekiller
24-11-07, 18:11
tuba1
arkadaşlar mrh.sizlere glister diş macununu öneririm.dişdeki lekeleri yok etmek ve dişleri beyazlatmak amacıyla nazikçe parlatan çok etkin bir temizlik maddesi olan sylodent silika ve florür içerir.diş çürüklerinin önlenmesine yardım eder,ağızı ve nefesi ferahlatır.hepinize şiddetle öneriyorum düzenli olarak kullandığınızda sizde dişlerinizde olan değişimi farkedeceksiniz
daha bugun aldım o dıs macununu bı tanıdık gelmıstı bıze amway satıomus urunlere bakarken dıkkatımı cektı cok pahalıda gelmedı denıcez bakalım

YaŞaMm
24-11-07, 22:11
geniekiller
daha bugun aldım o dıs macununu bı tanıdık gelmıstı bıze amway satıomus urunlere bakarken dıkkatımı cektı cok pahalıda gelmedı denıcez bakalım
ne kadarmış ki ne kadara aldın

shekermish
26-11-07, 16:11
çok saol ya,walla deniceçünkü hayatım hayatım çay,kahve ve sigara üzerine kurulu,çok ihtiyacım var:KK43:(((( teşekkürler

zeynepsıla
26-11-07, 19:11
dişlerin beyazlamasını istiyenler tuz+karbonat
sadece tuz daha çok dişleri parlatuyor ama diş etlerini de kanatıyor

bu yöntemi her gün yapmayın çünki diş etleriniz şişer
hafta da bir defa yeter

özverili
26-11-07, 23:11
diş fırçasınamı yada bez parçası yardımıylamı kullanıcaz

şanslıkız
27-11-07, 08:11
lala1bahcesi
bende aldim amway dismacunu. bende pek bir fark yapmadi ama tadi guzel :)
banada bi faydası olmadı canım 11 ytl almıştım 3 yıl önce

MUTLUYUM
10-12-07, 13:12
YaŞaMm
arkadaşlar bakın ne buldum okudum kendim yaptım ve faydasını gördüm sizlerle paylaşmak istedim

1 çay kaşığı kabartma tozu
tatlı kaşığı tarçın tozu
5_6 dmla limon suyu
bunlatı karıştırdım ve dişlerimi fırçaladıktan sonra bu karışımla bir kez daha fırçaladım inşallah sizin de işinize yarar
yerimseniben
ya gerçekten etkili oluyor mu ? bir de haftada kaç defa uyguladın ?CADIARZU

fguney
10-12-07, 14:12
Arkadaşlar ben bu konuda çok araştırma yaptım dediğiniz yöntem dişlerinize zarar verir beyazlıkta geçicidir yani diş minelerinize geçici olacak beyazlık için neden zarar veriyorsunuz böyle yöntemleri denemeden bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim

egecadısı
10-12-07, 14:12
teşekkürler bende deneyeceğim umarım faydalı olur..