sevgilisi,nişanlısı veya eşi şırnakta askerlik yapan varmı?..........

ELZKRY
29-10-07, 16:10
aşkımı çok özledim ve bu terör olayları yüzünden uykularım kaçıyor allah rüm askerlere sağ salim gelmesini ailelerine kavuşmasını dilerim ş:120:nazar:Şeniz

yessillim
29-10-07, 16:10
amin canım
Allah kimseye böyle bi acı göstermesin bir daha
kimsenin yüreği yanmasın

minis
29-10-07, 17:10
var var benim şafak 17

ELZKRY
30-10-07, 08:10
miniş
var var benim şafak 17

MİNİŞ SENİNKİ NERESİNDE BENİMKİ GÜLYAZI SENİN AZ KALMIŞ NE GÜZEL BENİM DAHA ÇOOOOOOK:nazar:

KarKralicesi
30-10-07, 08:10
Ailelerine sabır versin...
Allah onları başımızdan eksik etmesin..
Tez zamanda kavuşunnn

minis
30-10-07, 10:10
ELZKRY
MİNİŞ SENİNKİ NERESİNDE BENİMKİ GÜLYAZI SENİN AZ KALMIŞ NE GÜZEL BENİM DAHA ÇOOOOOOK:nazar:
benim ki çakırsöğüt diye biyerde...Buğün konvoyları belli olucak..Çok heyecanlıyım vallahii...ALlahın izniyle bi gelse..Darısı başına inşAllah..Allah Türk ü korusun:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

minis
30-10-07, 10:10
aminnnnn inşAllah...Allah razı olsun

ELZKRY
30-10-07, 11:10
Allah Yardimcisi Olsun Bende Bu Günleri Bir Görsem Canim

Selen_Ay
30-10-07, 11:10
Benim ne sevgilim ne eşim Şırnakta. Şu an bi arkadaşım Şırnakta vatani görevini yapıyor : ( daha sabah görüştük 1 aydır dağdan yeni inmiş ve 1 aydır ilk kez banyo yaptım dedi :KK43:

Allah tüm askerlerimizi korusun

ELZKRY
30-10-07, 14:10
Hadi Kizlar Yokmu şirnak Askerleriiiiiiiiiiiii

ELZKRY
31-10-07, 15:10
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

ELZKRY
2-11-07, 21:11
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

ELZKRY
13-11-07, 15:11
bi benim aşkım mı orda kızlar beni yalnız bıraktınız

http://eliz.e.sitemynet.com/
aşkımla benim sitemiz

özo_35
13-11-07, 15:11
miniş
benim ki çakırsöğüt diye biyerde...Buğün konvoyları belli olucak..Çok heyecanlıyım vallahii...ALlahın izniyle bi gelse..Darısı başına inşAllah..Allah Türk ü korusun:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
allahımın izniyle inşallah çabucak gelir canım benim gönlünü freah tut. benim nişanlımda 1 ay sonra teslim olacak askere gidecek senağlama

fedaix
13-11-07, 16:11
benim sevgilim yeni gidecek.buyüzden ayrıldı benden.öyle bir çaresizlikle mesaj atmışki.içim parçalanıyor.elimden hiçbirşeyde gelmiyor dua etmekten başka.seni seviyorum diyemedimde en çok o dokunuyor.Allah tüm askerlerin yardımcısı olsun.canım bitanem komutanım öyetmenin seni çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiii

ELZKRY
14-11-07, 13:11
fedaix
benim sevgilim yeni gidecek.buyüzden ayrıldı benden.öyle bir çaresizlikle mesaj atmışki.içim parçalanıyor.elimden hiçbirşeyde gelmiyor dua etmekten başka.seni seviyorum diyemedimde en çok o dokunuyor.Allah tüm askerlerin yardımcısı olsun.canım bitanem komutanım öyetmenin seni çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiii
NEDEN AYRILDINIZ ANLAYAMADIM DAHADA BİRBİRİNİZE SARILMANIZ GEREKLİ
NEYSE YİNEDEALLAH KAVUŞTURSUN SENİ VE TÜM BEKLEYENLERİ
BENİDEEEEEEEEEE ÇOK ÖZLEDİM AŞKIMI:nazar::nazar::nazar:

özo_35
fedaix
aaa neden ayrıldınız ki. elbet dönecek yani. daha fazla birbirinizi sevmeniz gerek. onun şimdi daha çok desteğe ihitiyacı var. ben kendi nişanlımdan biliom.
:1hug:

münevveraydın
esim ..sevgilim değil ama ...yeğenim şırnakta ALLAH tum askrlerimizi korusun ..

fedaix
14-11-07, 16:11
onun mesleği askerlik .orada görev almak için gidiyor.2-3 yıl kalacak.ben öğretmenim onunla benimde gitmem gerekiyordu yada ayrı yerlerde kalmamız gerekiyordu..bu şartlar altında beni oraya götürmek ona ağır geldi bunu bana söyleyemedi bile.3 yıl bekle de diyemedi o psikolojiyle ayrılmak istedi.ben gidermiydim evet giderdim.onun için her koşul değerdi.böylesi durumlarda kopmak değil daha sıkı sarılmak lazım bende biliyorum.ama ona bunu söylemeye imkanım yokki.ona hiç ulaşamıyorum artık.nerde nasıl ne yapıyor şimdi...bir ses bir haber bekliyorum işte.elimden dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor.onu çok özledimmmmmmmmmm

aylin86
14-11-07, 22:11
benimde nişanlım askerde şırnakta değil ama kıbrısta...bende çokk özledim bizim daha çok var...şafak karanlık...mehtap:24(10 aralıkta izine geliyorr):çok üzgünüm::teselli:

ELZKRY
19-11-07, 09:11
Beraberliğinizin Tadini çikarin Izin Günleri
Göz Açip Kapar Gibi Geçiyor Mutluluklar ş:99
Seni çok özledim Aşkim

ELZKRY
30-11-07, 09:11
yok
canım ya sitenize baktım cok güzel yapmıısın.. ayrıca cokk yakışıyorsunuz...iç geçire geçire baktım...maalesef... benimde eski sevgilim askerden s:60 hayırlısıyla gelicek az kaldı... eski diyorum çünkü artık barışmama kararı aldım....ıspartada...en kısa zamanda kavusman dilegiyle canım:asigim::asigim:

GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM AMİN
İNŞALLAH ALLAH TÜM SEVENLERİ KAVUŞTURUR.

SENİ ÇOK ÖZLEDİM Ş:88

http://eliz.e.sitemynet.com/

aşkım ve ben
:nazar::nazar::nazar:

geniekiller
30-11-07, 18:11
benımde nısanlım askerde safak83 ehh.. azaldı artık 460 gun nerdeee dımı ama cok zor vallahı asker beklemek allah herkesın yardımcısı olsun allah askerlerımızı korusun:nazar:

joiee
1-12-07, 19:12
benim aşkım kıbrıs gazimagosada... :KK43:(

ELZKRY
3-12-07, 14:12
ş:85 Seni Bekliyorum Aşkimsinnnnnnnnnnn

Aylin
3-12-07, 16:12
ELZKRY
aşkımı çok özledim ve bu terör olayları yüzünden uykularım kaçıyor allah rüm askerlere sağ salim gelmesini ailelerine kavuşmasını dilerim ş:120:nazar:Şeniz
allah kavustursun..ama canını sıkma derim. su anda vatani görevini yapan yada işi askerlik oldugu için dogu ve güneydoguda bulununan cok insan var.. kader bu allah korusun orada şehit olmaz ama gelir yanuına trafik terörüne kurban gider. allah kimsenin basına vermesin.. endişelenmekte haklısın.. içini ferah tut.. hayırlı teskereler......

ELZKRY
4-12-07, 14:12
Teşekkürler ..............

YeniBirHayat
4-12-07, 18:12
ALLAH TÜM ASKERLERİ SAĞSALİM SEVDİKLERİNE KAVUŞTURSUN.(benim böceğim de gidecek içime sızısı çöktü)

YeniBirHayat
4-12-07, 18:12
canım şimdi bakttım sitenize ne kadar güzel olmuş.sen de çok tatlısın.allah tamamın aerdirsin.nazarlardan korusun amiinn.

ELZKRY
10-12-07, 08:12
küçük dünya
canım şimdi bakttım sitenize ne kadar güzel olmuş.sen de çok tatlısın.allah tamamın aerdirsin.nazarlardan korusun amiinn.
TEŞEKKÜRLER KÜÇÜK DÜNYA CIM BEYENMENİZE ÇOK SEVİNİYORUM SİTEDEKİ HERKESTEN OLUMLU CEVAPLAR GELİYOR VE İYİKİDE YAPMIŞIM DİYORUM HERKESE TEKRARDAN ÇOK TEŞEKKÜRLER
AŞKIMIN BU GÜN Ş:78 (KARABÜK) GEL TESKERE GEL SENİ ÇOK ÖZLEDİM ARTIK

aşkım ve ben
:nazar::nazar::nazar:
ALLAHIM BİZİ NAZARLARDAN KORUUU:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ELZKRY
24-12-07, 16:12
SADECE BENİM AŞKIMIMI ŞIRNAK A GÖNDERMİŞLER YAAAAAA
BEN AŞKIMI ÇOK ÖZLEDİM AMA Ş:64 UŞAK BİTSİN ARTIK BU HASRET
SENİ ÇOK SEVİYORUM ASKERİMMMMMM.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

edda1985
benim sevgilim hakkari çukurcada asker ve hiç kaygılanmadım rahatım wallaaa:)

edda1985
bu arada şafak 25 bizim :)

ELZKRY
8-01-08, 16:01
BU GÜN ŞAFAK 49
SENİ ÇOK ÖZLEDİM
AŞKIM
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Gullusen
ELZKRY
canım benim kardeşimin eşi şırnak silopide valla bizimde öle uykularımız kaçıyo zor allah kolaylık versin gelene kadarda bize uyku yok:1no2:

Tuluu
bacım yanlız değilsin benimde canım kardeşim şırnak silopi desenağlamaAllah asker yolu bekleyenlere sabır versin hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin inşllh (ŞAFAK:54)AMİNNNNNNNN..

ELZKRY
11-01-08, 09:01
Tuluu
bacım yanlız değilsin benimde canım kardeşim şırnak silopi desenağlamaAllah asker yolu bekleyenlere sabır versin hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin inşllh (ŞAFAK:54)AMİNNNNNNNN..

kıyamam tüm askerlere benimde ş:46 seninde az kalmış Allah kavuştursun
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

ELZKRY
8-02-08, 08:02
şafakkkkkkkkkkkkkkkkk
18 ama galiba aşkım bana süpriz yapıyor 10 da olabilir..........

Japon KIZ
8-02-08, 08:02
Oooooo çok az kalmış arkadaşım.
Güzel haberleri kavuştum demeni dört gözle bekliyorum inan.
Allah nazarlardan saklasın.
:nazar::1hug:

elmas85
8-02-08, 09:02
Allah kavustursun bir an önce

mavis87
8-02-08, 15:02
Allah hepinizi bir an önce sevdiginiz kavustursun...

sormak istedigim birsey var.
bu safak deginiz ne demek? safak 17 olunca 17 gün kadldi anlaminami geliyor?
yurtdisinda oturdugum icin bilmiyorum kusura bakmayin

ELZKRY
10-02-08, 18:02
mavis87
Allah hepinizi bir an önce sevdiginiz kavustursun...

sormak istedigim birsey var.
bu safak deginiz ne demek? safak 17 olunca 17 gün kadldi anlaminami geliyor?
yurtdisinda oturdugum icin bilmiyorum kusura bakmayin
teşekkürler evet arkadaşım şafak gün demek :nazar:

ELZKRY
10-02-08, 18:02
Camdan Kalp
Oooooo çok az kalmış arkadaşım.
Güzel haberleri kavuştum demeni dört gözle bekliyorum inan.
Allah nazarlardan saklasın.
:nazar::1hug:
evet çok az kaldı ama son günler hiç geçmiyor son haftamıza giricez yarın çok heyecanlıyım güzel dileklerin için çok teşekkürler canım:nazar:

ELZKRY
19-02-08, 15:02
Evet Aşkimin Gelmesine çok Az Kaldiiiiiiiiiii
Son 7 Gün

ELZKRY
26-02-08, 07:02
arkadaşlar askerlik bitti ama benim aşkım hala birliğinden çıkamadı yaaaa........:KK43:

mavis87
27-02-08, 17:02
slm elzkry!
eniste geldimi?

ELZKRY
28-02-08, 10:02
mavis87
slm elzkry!
eniste geldimi?
merhaba lar askerlik bitti 26 şubatta konvoy bekledi ve bu gün yola çıktı.
inşallah hafta sonu kavuşacağız dualarınızı bekliyorum allah hiç kimseyi sev
diğinden ayırmasın (amin):nazar:

Asortie
28-02-08, 11:02
ayyyyy allah yardımcınız olsun allah kavuştursun inşallah sağ salim dönerler de yüreklerde yanmaz benim kimsem yok orada ama çok üzülüyorum bu tür şeylere annemi tutamıyorum zaten hemen ağlıyor allah bunu yaptıranlara çektirsin inşallah

mavis87
28-02-08, 21:02
canim az kalmis Allah kavustursun. ikiniz icinde bu son günler dahada zordur ama yakinda kavusma gerceklesecek. oooooollllllllllleeeeeeeeeyyyyyyyyy

tutuile
28-02-08, 22:02
ben şırnakta 2 yıl yasadım ALLAH YARDIMCIN OLSUN