Anway vitamin haplarını kullandınız mı?

butterfly
8-11-07, 20:11
arkadaslar ben sebze meyva yemediğim için vitamin alamıyorum. bildiğiniz iyi bi multi vitamin var mı? anway'in vitaminlerini iyi oldugunu söylediler kullanan var mı?

URANUS
10-11-07, 23:11
Canım ben pharmaton kullanıyorum ,tabi daha ziyade nezle olduğumda. Ablamın özel sigortası sadece bunu karşılıyor ve kullanmaktan memnunuz. Anyway hakkında ise hiç bi fikrim yok canım ama pharmatonu tavsiye ederim. Alakasız bi cevap olduysa kusura bakma canım.

encelik
11-11-07, 00:11
ben kullanıyorum canım. çevremde nutriwayin değişik içerikli tabletlerini de kullananlar var. hiçbir yan etkisi yok ve gerçekten de güzel sonuç veriyor. ben tavsiye ederim

ilona
12-11-07, 12:11
anway ın değil ama herbilafın vitaminini kilo almak için kullandım :kahve:

cevahirx
6-12-07, 22:12
Ben amwayin omega3 ünü ve sarımsak tabletini kullanıyorum Şimdi Bvitaminleri içeren Natural source B Complex ini alıcam

EFSUNN
7-12-07, 04:12
bilimadamları bitkilerdeki vitaminin bir bıçak darbesiyle bile zarar görebileceğini söylüyorlar. açıkta bir kaç saat bırakılınca bile vitaminler zarar görüyor
vitamin kapsüllerinin içinde nasıl saklandığını tahmin etmek zor değil bir sürü kimyasal maddeyle sabitleştirmeye çalışıyorlar . birde şu bu özelliği var diye reklam yapıyorlar markası önemli değil ama doğal yollardan almak daha doğru diye düşünüyorum

hadin
7-12-07, 08:12
ben kızıma almıştım iki yıl önce anway yada herbalife dı tam hatırlamıyorum ama sıvı şekildeydi fakat televizyonlarda kanser yapma riski olduğu ve kullanılmaması konusunda epey bir söyleşiler yapıldı dinleyince attım hemen dünyanında parasını vermiştim bence kullanma ama yinede sen bilirsin

cevahirx
7-12-07, 12:12
Evet herşeyin doğal olarak tüketilmesi çok daha güzel ama maalesef mutfağımıza giren hiç bişeyde doğallık kalmadı :1no2:

EU3
amway vitaminlerini kullanıyorum.Dünya Sağlık örgütünce onaylanan bir vitamindir.tamamen doğladır.Daily ve selenyum öneririm çocuklar içinde var tabiyki.Kendimi daha iyi ve dirençli hissediyorum.

Barcman
bende anwayin selenyumlu e vitaminini kullandım gerçekten çok güzel cildinizin ışıldadığını hissediyorsunuz ayrıca selenyum kanserden koruyor sevgiler

edda1985
amway vitaminleri güyam iyiii.. hep bitkisel git bitki çayı al iç daha iyi bi vitamine 70 milyon verecem .. amway ürünlerindan bazıları çok güzel LOC meselaa temizlik için kullanışlı ama vitaminleriii normal bitki...

cigercan
26-10-08, 22:10
arkadaskar bende zayıf olmakdan şikayetciyim kullanıyoum diyenler peki kilo alımınız arttımı o vitaminlerden sonrabana bunu yazarmısınız

benim yolum
28-10-08, 11:10
amway vitamin hapını az bir süre bende kullandım hem tadını beğenmedim hiç bir etkisinide görmediğim için bıraktım.

tatlırüya
28-10-08, 15:10
benim bir tanıdığım kullanıyor ve her ürününden de cok memnun.......

emndgkn
17-11-08, 19:11
amaç sadece bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ise ekinezya tabletini önerebilirim .

kriegerin
17-11-08, 21:11
daily ve selenyum e yi kullandım şuan chewable yi kullanıyorum.tavsiye ederim

dergem
22-11-08, 15:11
ben kendimde çocuklarıma da kullanıyorum.faydasını görüyorum daily i çocuklarıma b vitamini ve calsiyum magntürtmtklgvjefgezyumu da kendim kullanıyorum.kayın validem de bosllewia adlı bir bitkisel hapı var kemik aralarındaki kıkırdak dokusunun korunması ve oluşmasını sağlayan hapıkullanıyor.birde selenyum e si var.onu çevremde kullanan pek çok arkadaşım var.ben çocuk doktoru ve dahiliye uzmanına da gösterdim.halen de kullanıyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir.özellikle daily adlı vitamin çocuklarıma iyi geldi.kızım yaşında birde ekinezya hapı var onuda ailecek hepimiz kullanıyoruz.

nerminkorkut
23-11-08, 12:11
ben amwayin kalsiyum ve b vitaminini kullanıyorum şimdiye kadar bir faydasını görmedim (2 ay oldu kullanalı) en güzeli doğal yollardan almak

orko
16-01-09, 17:01
Ailecek beslenme destek ürünlerini kullanıyoruz. Daily denilen beslenme destek ürünü bedenimizin bir gün içinde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındıran sıkıştırılmış besin tabletidir. Daily nin yutmakta zorluk çekenler için özel olarak hazırlanmış çiğnenebilir çeşidi de vardır. Kalsiyum magnezyum menopoz döneminde ve kemik erimesinden şikayetçi olan bayanlar için en ideal beslenme destek ürünüdür çünkü hepinizin bildiği gibi en çok bu dönemde vücudumuzun kalsiyum ve magnezyum a ihtiyacı vardır. Selenium E denilen beslenme destek ürünü özellikle stresli bir yaşamı olan ve sigara içenler kişilere öneriliyor.

Çocuklar için de multivitamin mevcut. Ayrıca bence en önemlilerinden ikisi de C vitamini ve Complex B

Omega 3 den sanırım bahsetmeme gerek yok :)

Glucosamine with Boswellia denilen bir diğer beslenme desteği ise kemik arasında bulunan ve rahat hareket etmemizi sağlayan eklem sıvısının artmasında oldukça etkili bir ürün. O sıvı azaldıkça eklem yerlerindeki ağrı dayanılmaz bir hale gelir çünkü.

aten çoğunun amerikan malı olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden bu konuya değinmiyorum bile. Keşke ülkemizde yetiştirilse de biz amerikaya pazarlasak...

Nutrilite markanın orjinal adıdır. Amway in beslenme destek ürünü Türkiye de Nutriway olarak satılıyor.

orko
16-01-09, 17:01
Ayrıca bu başlıkta kullananlar olduğunu gördüğüm ve kullanmak isteyenler için bir hatırlatma,
beslenme destek ürünü öğünle beraber alınır ancak sabah kahvaltısında alıyorsanız meyve suyu ya da süt içmeye özen gösterin çünkü çay ve kahve içindeki vitamin ve minarel değerlerini bağlıyor ve vücut o vitamini ve minerali alamadan vücut dışına atılıyor. Önerilen sabah kahvaltısında almanız çünkü yeni bir güne başlıyorsunuz metabolizmanız için daha iyi olacaktır.

EvCadisi
25-01-09, 00:01
ben 2 yıl önce kullanmıştım...tamamen bitkisel olduğuy için kilo aldırmıyo..memnun kalmıştım ama şuan pharmaton kullanıyorum...

Kuzey
28-01-09, 14:01
Anway vitamin haplarını kullandınız mı? konu bu konu anway yada diger ürünleri degil, deneyimler aktarilsin lütfen, reklam satis amacli yazilar yazilmasin...şutarafagitti

orko
29-01-09, 14:01
Anway degil Amwaydir. bir onceki sayfada yazmis oldugum yaziya bakman yeterli. Ayrica bu baslikta herkes fikrini yazmisti zaten.

Ben duzenli olarak multivitamin ve C kullaniyorum ve vucudumun cok daha direncli oldugunu soyleyebilirim. Ayrica kalsiyum magnezyum kullananlarin da kemik agrilarinda ozellikle cok memnun olduklarini biliyorum. Taaa Yunanistan a yolluyoruz biz bu beslenme destek urunlerini :)

irna
2-03-09, 22:03
daily kızım kullandı ama hiç bir etkisini görmedi.

zuyill
5-03-09, 19:03
Herkese slm.Aranıza yeni katıldım.Ben cal mag denilen nutriway ürününden kullanıyorum.Stresli bir işim var ve artık anti depresan düşünüyordum.Eşim saolsun stres anında ilk olarak magnezyum depolarının boşaldığını anlattı bana ve gerçekten öyleymiş.Günde bir tane içiyorum ve faydasını ciddi olarak gördüm.

Plummy
6-03-09, 01:03
C vitaminini kullanıyorum bi yan etki vs.görmedim memnunum sanırım :)

Castefella
6-03-09, 07:03
Merhabalar, ben de Nutriway 'in CalMag, B Complex, Selenium E ve Multifiber'ini kullandım
Yalnız Calsium Magnesium'u kullanırken aşırı kabızlık yaptı normalde kabızlık sorunuı olan insanlarda eksradan çoğalması normalmiş bu tür ilaçlarla.

Sonra Mulrifiber Lifli çiğneme tabletlerini aldım kabızlığa çözüm olsun diye onu da pek kullanamadım çiğneme olayı hoşuma gitmediği için:1closedeyes: Bu sefer hem Cal Mag hem Multiber dolu olmasına rağmen 2007 sonunda son kullanma tarihleri geçti atmaya da kıyamadım. Bayağı pahalıya almıştım çünkü.. Bitkisel vitaminlerin ve hatta ilaçların son kullanma süresi üzerindeki tarihten sonra da bozulmayacağını bir süre daha kullanılabileceğini bu yüzden haberlerde sağlık görevlilerinin toplayıp sınıflandırıp ihtiyacı olan vatandaşa ücretsiz dağıttığını duyduğum içinde atmaya kıyamamışta olabilirim. Tabletler aynen duruyor, sizce artık kullanılamaz mı ne dersiniz?

nil_oz
14-04-09, 14:04
bende kandaki demir oranı aalmıştı o yüzden Amway in demir hapını kullandım biri küçük 30luk dieri 90lıktı iyi geldi.tavsiye ederim. kansız olan varsa alabilir.. çünkü diğer verilen hap ve ilaçların hiçbirini içemedim şurupların tadı inanılmaz kötü oluyor verilen haplarda çikolatalı fln deselerde o demirin tadı iğrenç.. ama bu hap çiğnenebiliyor ve vişneli bir tadı var.. hergün şeker yer gibi yiyorsunuz..

BtL.
14-04-09, 16:04
Vitamin haplarından
şeker dengeliyiciyi babaannem kullanıyor..
Bende kabızlık gidericiyi kullanyorum.. Çokda memnunum.

mrw1988
6-06-09, 19:06
slmlar ben bitkisel bi marka olan florever ın omega3 ü ve ürün içeriğinde polen olan be polen adında vitamini kullandım gerçekten iyi geldi ve bu hapla bütün gün su içseniz bütün vitaminlri almış oluyorsnuz. ben bilmediğim markayı almam sonuçta kimyasal var içlerinde estetisynim buna dayanarak sölüyorum araştırmadan almayın snuçta miğdenize gidicek

maibeyaz
22-07-09, 09:07
kızlar bunu bir çok çeşidi var..
yorgunluğu alacak kendimizi dinç hissettirecek olan var mı içlerinde biliyor musunuz...
ya da başka bi tavsiyeniz... artık yorgunluktan gözlerimi açamıyorum... ölü gibi geziyorum ortalıkta...
var mı bana derman olacak tavsiyeleriniz...

YAMAN
13-01-10, 09:01
mrb
bende amway in ekinezya b vitamini loc ve 3 tane daha vitaminini aldım
çok faydalı olduğu söyleniyor yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.umarım hiçbir zararını görmeyiz

haticek
20-03-10, 14:03
selamlar nutriway ürünlerinin hiç bir zararını görmezsiniz arkadaşlar buna emin olun aksine doğru yönlendirilip ihtiyacınız olanı kullanırsanız emin olun faydasını hissedersiniz.Ama muattaplarınız lütfen bilinçli serbest girişimci arkadaşlarım olsun.Sadece satmak için kapınıza gelmemiş olsunlar,eğer konusunda uzman bir arkadaşla muhattapsanız size zaten çook detaylı bilgisini verecektir.

bego39
29-03-10, 08:03
Anwayin Cla 500 ürünü için kilo vermeye yardımcı olduğu söyleniyor..ne kadar doğru?..görüşlerinizi paylaşırmsınız?..

haticek
8-04-10, 15:04
bego39
Anwayin Cla 500 ürünü için kilo vermeye yardımcı olduğu söyleniyor..ne kadar doğru?..görüşlerinizi paylaşırmsınız?..
evet cla 500 bir yağ yakıcıdır aslında vücüdun kas yağ oranını dengeleyerek yağ yakımına yardımcı olur egzersizle desteklenirse bölgesel incelme sağlar

bursefa
30-06-10, 07:06
haticek
evet cla 500 bir yağ yakıcıdır aslında vücüdun kas yağ oranını dengeleyerek yağ yakımına yardımcı olur egzersizle desteklenirse bölgesel incelme sağlar

Ben geçen sene amwayin cal 500 vitaminini kullandım... yanında hergün düzenli 1 saat yürümek gerekiyor.. ben yürüyüş artı spor yaptım yanındada diyet yaptım ve güzel bir sonuç aldım.. 11 kilo vermiştim ama görüntü 20 kilo vermiş gibiydi.. Görenler çok şaşırıyorlar hala.. Daha önce veremeyen biriydim ama düzenli yapmak gerek.. Üzerimden acayip bir yük kalktı... 11 kiloluk bir poşeti her an bir yere taşır gibi üzerimde taşıyordum.. Kalp ve damar ağlığı içinde çok önemli bir vitamin.. Gözle görmesekde vücuttaki yağları yakıyor kalp krizini önlediğini ve kollestorolü düşürdüğünü biliyorum.. İsteyen olursa daha detaylı bilgi verebilirim..

Amwayin vitaminleri özel tarlalarda organik olarak üzerinden uçak geçmesine bile izin verilmeden yetiştirilip vitamin dereği hangi saatte çoksa o saatlerde tolanarak tarlaın yanında bulunan üretim tesislerinde vitamin değerlerinden hiçbirşey kaybetmeden anında işleniyor.. Hiç bir yan etkisi olmayan bu vitaminlerden demir hapı, cla500, b complex, omega 3 , c vitaminini kendim kullandım... Annemde birçok ürününü kullanıyor ve 95 yaşındaki anneannem kullanıyor güvenle kullanabilirsiniz... vitaminler hakkında bilgi almak isteyen özelden mesaj yazabilir..

ekmek
3-07-10, 20:07
ben bu hapların hicbirisine güvenmiyorum, 10 yıl önce herballife kullanmıştım kilo almak icin, kesinlikle fayda etmedi...herseyin tazesi en güzeli..

arzenaz
6-07-10, 10:07
ben kendimi cok yorgun hissediyorum o hapların banada bi etkisi olurmu??

taçsız prenses
25-11-10, 07:11
Amway daily die bir vitamini var tavsiye ederim..Ben yaklaşık 3 aydır amway işi ile uğraşıyor ve kullanıyorum..Eğitimlerini de aldığım için gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim..Ben 23 haftalık gebeyim ve bende vitaminlerini kullanıyorum..

taçsız prenses
arzenaz

Hiç bir şekilde yan etkisi yok.. Ürünlerin her biri buna temizlik ürünleri de dahil olmak üzere her biri % 100 doğaldır..Ben 23. haftalık gebeyim amway vitaminleri dışında vitamin kullanmıyorum.. Kilo da yapmadığı ve % 100 doğal olduğu için tercih ediyorum..

taçsız prenses
arzenaz

Hiç bir şekilde yan etkisi yok.. Ürünlerin her biri buna temizlik ürünleri de dahil olmak üzere her biri % 100 doğaldır..Ben 23. haftalık gebeyim amway vitaminleri dışında vitamin kullanmıyorum.. Kilo da yapmadığı ve % 100 doğal olduğu için tercih ediyorum..

bestceny
13-01-11, 13:01
ben sebze meyve pek sevmem. halsizlik vardı bende enerjik olamıyordum bir türlü. o yüzden anvay vitaminden kullandım ama adını unuttum. bende bir işe yaramadı. ama ablam gayet memnundu. yuvarlak kutuda yeşil yazılı flndı sanırım rengi hapın yeşildi.

carmelon
26-01-11, 14:01
anyway ürünlerinin fiyatları bence çok pahallı yurt dışında 3.99 dolara aldığım selenyum 200mcg 180 kapsül anywayde 100 kapsülü 49tl demişlerdi yani fiyat farkını siz düşünün

incimiz
15-04-11, 19:04
bendede asiri halsizlik vardi bir arkadasimin tavsiyesi üzere anwayin cal-mag ve b complex kullandim...cok faydasini gördüm sadece zindelik vermekle kalmadi saclarimida onardi ve cok hizli uzuyordular... 100% organik oldugu icin faydasi cok yüksek..beslenme uzmani olan arkadasim tavsiye etmisti kendiside kullaniyordu...baska vitaminler deneme hicbirinin faydasi yok demisti
suan ise omega 3 kullaniyorum ama digerleri gibi etki yapmiyor bitince yine digerlerinden alacagim ins.

yasemin_ozbek
9-08-11, 09:08
butterfly
arkadaslar ben sebze meyva yemediğim için vitamin alamıyorum. bildiğiniz iyi bi multi vitamin var mı? anway'in vitaminlerini iyi oldugunu söylediler kullanan var mı?
içeriğinde domuz jelatini olduğunu söylüyorlar yeterince incelemeden araştırmadan sakın kullanmayın

olimbera
9-08-11, 09:08
isimlerini tam hatırlayamıyorum ama bundan 5 sene önce acerola -c magnezyum birde zayfılamaya yardımdı olanı kardeşim kullanmıştı.arkadaşımda içersinde selenyum olan vitamini ve memnun kalmışlardı...özellikle diet yaparken çok yardımcı...

nil88ay
1-10-11, 11:10
doğum kontrol hapı yasmin ile amwatın chewable iron vitamini kullanılabiliyormu bilen varmı ?

nihalciz
6-10-11, 22:10
EFSUNN
bilimadamları bitkilerdeki vitaminin bir bıçak darbesiyle bile zarar görebileceğini söylüyorlar. açıkta bir kaç saat bırakılınca bile vitaminler zarar görüyor
vitamin kapsüllerinin içinde nasıl saklandığını tahmin etmek zor değil bir sürü kimyasal maddeyle sabitleştirmeye çalışıyorlar . birde şu bu özelliği var diye reklam yapıyorlar markası önemli değil ama doğal yollardan almak daha doğru diye düşünüyorum
e zaten bitkilerdeki vitaminler bir bıçak darbesiyle bile zarar gördüğü için vitamin haplarına ihtiyaç duyuyoruz ya

dem_0905
16-10-11, 10:10
ben hem amway temsilcisi hem de kullanıcısıyım ve de çoook memnunum artık market alışverişlerinde hiç temizlik reyonuna uğramıyorum.3 yaşında oğlum var hergün 1 tane çiğnenebilen multivitamin veriyorum 1 senedir ondan da memnunum daha az hastalanıyor...bu arada amwayin tüm destek ürünleri incir sütüyle biraraya getirildiğini duymuştum yapay hiç bir katkı maddesi yok rahatlıkla kullanabilirsiniz.....

ReinedelAmour
17-10-11, 11:10
benim saçlarım dökülüyor son zamanlarda. 3 aydır fena halde dökülüyor. b complex hapını sipariş verdim.

Düzenli kullanmaya karar verdim