Evde hazrladmz bakmlar

kivilcim
13-11-07, 16:11
bir miktar limon suyunu , bir tatlı kaşığı bal ve biraz su ile karıştırıp akşam yüzünüze sürüp 1 saat bekletin ve yıkayın..yağlı ciltler için çok iyi bir formulmuş kızlar cildi sıkılaştırıyormuş..limon da sıkılaştırıcı özelliğe sahip olduğundan çok iyi geliyormuş.yalnız ben denemedim çünkü cildim yağlı omadığından denemek istemedim fakat özelliklede limonun iyi geleceğine inanıyorum
özelliklede gözeneklere..a.s.

hll_legend
15-11-07, 14:11
kamelya
Kızlar 1 haftadır bugday yağını kullanıyorum cildime cok iyi geldi benim cildim karma üstelik sivilce izlerimide yavaş yavaş gecirdigini görüyorum yalnız kullanmak isteyenlere tavsiyem ben pamuga döküp ıslatıyorum direk sürmüyorum ve akşam yatarken kullanmanızı tavsiye ederim

Ya buğday yağını nemli pamuğa döküpmü kullanıyosun????Doğrumu anlamışım???

hll_legend
15-11-07, 14:11
mız mız
:dance:arkadaslar sıze su fıkrı paylasmak ıstıyorum ben ne zman meyve yesem mesela bugun greyfut yedım bırazını yedım bırazınıda suratıma surdum acayıp bır canlılık verıo surata tafsıye ederım lımon,greyfut, ne bılıyım aklınıza gelen tum sulu meyvenın suyunu suratına surun mennun kalcaksınız bır parlaklık canlılık ılk suruste meydana gelıo meyve ozlerııııı bence kullandıgımız kremlerden daha ıyı derım bılırsınızkı bazı kremlerde meyve ozlerı ıle yapılıo

az once surdum suratım bıraz gerıldıııı sankı lıposaksın yapmıs gıbı hıssettım bıraz bekledım kurudu sonraaaaa yıkadım :dance:

Aynısını bende yapıyorum.İşe yarıyo gerçekten.....Ayrıca cilt yumuşacık oluyo ...

xulay
17-11-07, 16:11
sorunum sizinkiyle aynıydı ve yazınızı okuyunca gidip rezene ve kayısı yağı aldım ama kullanım şeklini öğrenmek istiyorum.

eger nasıl sürüldüğünü, hangi saatte, ne kadar süre ile sürmem gerektiğini ve ne kadar zaman sonra morlukların geçtiğini söyleyebilir misiniz?

chili
merhaba arkadaslar göz altı morluklarından kım ne kadar sıkayetcı bılmıyorum ama ben hayatım boyunca bır eroınmanmısım gıbı mosmor gozlerle gezdım hayatım boyuncva hıc bır arkadasımın gozlerı benım kı kadar mor olmadı , nefret ederdım bu durumdan , kı babamın gozlerıde boyledır bırazda soya cekım sanırım , ayrıca cok duzensız yasıyorum onunda etkısı oldugu kesın genelde gecelerı uyanık kalıp gunduz uyurum bıyolojık saatım tam tersıne donmus durumda
bu sonunu ziraat fakultesınden mezun olup almanyada şifalı bitkilerin ilaçlarda kullanılması uzerıne arastırma yapmıs bır bayana anlatmıstım , rezene yagı kullanmamı soyledı
rezene yagı hanı su sıskınlıge sındırım bozukluklarına ıyı gelen bıtkının yagı
once fazla ınanmadım bu arada goz cevremde sanıyorum makyaj malzemelerınden oldu bılmıyorum ama bır kuruma derılerın dokulmesı gıbı bır sorun olustu neutrogenanın urunlerıne her zaman guvenmısımdır goz cevresı nemlendırıcısını aldım ama masaj fılan yapmak bana gore degıl sadece surdum , soyulmalar gectı morluklarada bıraz faydası oldu
daha sonra bu rezene yagını aldım , ve ınanamazsınız su an gozlerımın altı mor fılan degıl , kendımı cok yıprattıgım zamanlarda morarıyor sadce sınav donemlerınde fılan

rezene yagı ucucu bır yag oldugundan gozcevresınde yag bezesı fılan olusturmuyor ayrıca yıne ucucu yag oldugundan sabıt yaglardan bırıyle kullanılması gerekıyor kayısı yagı fılan gıbı
ılk surdugunuzde bır kac dakıka suren bır yanma oluyor kı ılk zamanlarda cok yakıyor sonra sanırım alısıyor ınsan

sımdı aklıma gelırse ayda yılda bır kere suruyorum rezene yagını ve eskı morluklarımdan eser yok

bızzat denedım gordum tavsıye ederım boyle bır sorunu olanlara

bu arada yas mayayı yzuunuzun heryerıne ve boynunuza surebılırsınız sıkılasma saglar , ama nemlendırmesıyle ılgılı bırsey hıc duymadım ferahlatıyor bu durum nem hıssı verebılır bırde sıvılcelı cıltlere mayayı sadece suyla karıstırıp surersenız azalacaktır sıvılceler

kupakızı
17-11-07, 20:11
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçı
bir kaç damla limon
çok süper bir karışım.yüzüme sürdükten sonra streçle sarıyorum,yarım saat bekletiyorum.her gün yapılırsa sivilce,iz ne varsa geçiriyor.

pubikanne
20-11-07, 11:11
Meraba arkadaşlar..Benim çene bölgemde sivilceler ve sivilce izleri var özelliklede mens dönemlerinde biraz artıyo..Özelliklede lekeler için ne yapmalıyım..Ayrıca biraz sa diyah noktalarım var.Ben beyaz tenliyim o yüzden azda olsa çok dikkat çekiyo..
Önerileriniz bekliyorum..Bu arada buğday yağı nelere iyi geliyo..

pubikanne
21-11-07, 07:11
Arkadaşlar yardımcı olacak yok mu aşk olsun ya..:KK43:((

xulay
23-11-07, 22:11
kızlar, gözaltı morluğuna rezene yağı, kayısı yağı kullanan var mı?

leaf
24-11-07, 09:11
ECRİNA
ARKADAŞLAR HEPİMİZİN MALUM YA GÖZ ALTLARINDA KIRIŞIK YADA MORLUK MUTLAKA VARDIR.

BUNU ÖNLEMEK İÇİN KOZMETİK ÜRÜNLERENİ ÇOKÇA PARA YATIRMAYIN.BEN KULLANDIM MEMNUNKALDIM .

AKTARLARDA SATILAN BUĞDAY YAĞI MORLUK VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOR.:1yes2: :1yes2: :1yes2:

AKŞAMLARI PARMAK UCUNUZLA MASAJ YAPARAK SÜRÜN.KULANDIKTAN SONRA DEĞİŞİKLİĞİ FARKEDECESİNİZ...

GÜZEL GÜNLER...:içelim: :içelim: :içelim:

Bende 3 Günde Farketti.göz Altlarim Artik Okadar Güzel Geliyorki Tavsiye Ederim Inanin.içine Birazcikta Hint Yaği Katin Etkisi Dahada Artacak.emin Olun Masaj Yapmayi Unutmayin Ufak Dokunuşlar Halinde Ama...

Bide Unutmadan Belirteyim Buğday Yaği Içinde çokça Vitamini Varmiş Ve Cildi Besliyormuş.aldiğim Aktar Tavsiye Etti Hakikaten Yumaşik Yapiyor...sonuçta Doğal Bi Yağ...
iyide buğday yağı göz altı morlukları içinmi neresi için kırışıklık içinmi nereye süreyim yazmamışsınki tatlım cvp verirsen sevinirim

Elasu
24-11-07, 16:11
merhaba benim bu gece acilen yüzümü canlandıracak bir formüle ihtiyacım var aranızda bilen varsa lütfen cevap yazın

mavi misket
24-11-07, 18:11
seda_sivas
Meraba arkadaşlar..Benim çene bölgemde sivilceler ve sivilce izleri var özelliklede mens dönemlerinde biraz artıyo..Özelliklede lekeler için ne yapmalıyım..Ayrıca biraz sa diyah noktalarım var.Ben beyaz tenliyim o yüzden azda olsa çok dikkat çekiyo..
Önerileriniz bekliyorum..Bu arada buğday yağı nelere iyi geliyo..

mavi misket
canım, suna dumankaya'nın kitabına bir göz attım da, sana uyan tarifleri yazıyorum, en kolaylarını yazıyorum bu arada
bunları hiç denemedim ama, onu söyleyeyim

1- dolapta kalmaktan sararmış bir salatalığı ikiye bölüp lekelere sür, demiş. bunu haftada 3 gün yapabilirmişsin.

2- MALZEMELER:

1 elma
1 şeftali
bir tutam şeker
5-6 adet kara üzüm
4 yemek kaşığı şarap

meyveler mikserden geçirilir, kavanoza konur. şeker ve şarap da üzerine ilave edilir, bu karışım karanlık ve soğuk bir yerde 10 gün muhafaza edilir. sonra süzülüp cam şişeye konur. her gün cilde sürülüp 30 dk bekletilir.

3- MALZEMELER:

1 kivi
1 çay kaşığı arı sütü

kivi mikserden geçirilir, üzerine arı sütü ilave edilir. gazlı bez üzerinden veya direkt olarak 30 dk ciltte bekletilir.

4- MALZEMELER:

2 çay kaşığı sirke
1 çay kaşığı limon suyu
1 çay kaşığı su

malzemeler karıştırılır, cilde her gece pamuk ile sürülür
.

kolaygelsin a.s.

sedacım buraya da yazdım nereye bakacağını tam olarak kestiremediğimden...

mavi misket
24-11-07, 18:11
geçen cuma annemlere gittim, kursa... cildim kurudur normalde, zımpara kağıdı gibi de oluyor kış gelince...

bana tahmini 45 dk. süren bir maske yaptı anacığım, farka inanamadımmm!

MALZEMELER:

Mısırunu
Yoğurt
Gülsuyu
Pamuk ya da sürme işini görebilecek herhangi bir şey
kaynatılmış papatya

1. BASAMAK:

kaynatılmış papatyalarla yüzünüze 10-15 dk. buhar banyosu yaptırın

2. BASAMAK:

yüzünüzü kurulamayın ve yüzünüze yedirebileceğiniz kadar mısır unu ve yoğurdu karıştırıp, bulamaç halinde yüzünüze yayın ve kurumasını bekleyin...
kuruduktan sonra avuç içlerinizle nazikçe, yön yukarıya doğru olacak şekilde, karışımı çıkartın...

3. BASAMAK:

ardından, pudra ve gülsuyu karışımından, yüzünüzden kayıp düşmeyecek kıvamda, hazırlayıp, bu defa bunu yüzünüze sürün, pamukla... ve pudra yüzünüzde kuruyup, bembeyaz olana kadar yüzünüzde tutun... önceki basamakta olduğu gibi ellerinizle yüzünüzü temizleyin... en sonunda gülsuyu ile yüzünüzü yıkayıp, 5-10 dk dinlenin... ve o gün içinde 3-4 saat kadar yüzünüze su değdirmeyin

inanılmaz sonuç veriyor ve 15 günde bir yapılması kafi...

kolaygelsin
a.s.

Sympathique
25-11-07, 20:11
mrb arkadaslar yuzumde lekeler var bunlari giderebilmek icin , evde uygulayabilcegim bi maske varmi veya ne yapmam gerekir

EU1
26-11-07, 00:11
cok güsel bilgiler paylaşım için tşkrler

mavi misket
26-11-07, 07:11
cappadocia
mrb arkadaslar yuzumde lekeler var bunlari giderebilmek icin , evde uygulayabilcegim bi maske varmi veya ne yapmam gerekir

cappadociacım az yukarda yazdığım rengarenk tarifler var, bir dene istersen... Suna Dumankaya'nın tarifleri, kolaygelsin.

karenkoran
26-11-07, 12:11
Oldukça yoğun çalışan biri olarak ,evde krem hazırlamama imkanım yok.Ama müthiş bir ürün buldum.OHT Peptide göz altı kremi.Eczacıma sorduğum zaman memnun kalırsın dedi.Haklıymış.Kendimi bildim bileli göz altım hep şiş ve mordur.Sürekli kapatıcı kullanıyordum.Bu ürünü kullanmaya başlayalı 1 ay oldu ve sonuç muhteşem.Tavsiye ederim.

ayhatol
26-11-07, 13:11
selamm valla ben gözaltlarıma naptıysam olmadı:)

hala mor
buğday yağını deneyeceğim
denedikten sonra size yazarımm bye

aleyna72
30-11-07, 17:11
ay cogunluk yogurt ve limon dıyo oylemı kızlar sıyah noktalar için denemekte fayda var denıyelım haydı iş basına

pubikanne
4-12-07, 06:12
Kızlar bapanten blus krem+bepanten merhem+mediascoll üçlüsünü kullanan varmı..Sivilce izleri için iyi gelldiğini okumuştum burda...Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum..Şimididen teşekkürler..

EU1
4-12-07, 12:12
Merhabalar
Ben bu siteye yeni üye oldum. Bana faydalı bilgiler verdiği için. Bende elimden geldiğince sizle paylaşmak isterim.
Bende buğday yağı ve kayısı çekirdeği yağı kullannalardanım.Ve ikisindende çok memnunum tavsiye ederim herkeze kızlar istediğiniz yağ bilgileri bende saklı :KK66:

EU1
4-12-07, 12:12
Buğday yağı ve kayısı çekirdeği yağını kyllanın derim kızlar.Memnun kaldım her ikisindende.Yağlar uzmanı konuşuyo burda :KK66:

<sermin>
5-12-07, 22:12
yaw burada ne kadar çok tarif,yağ var aklım karıştı kafamçokkarıştı

ozlemkurul
6-12-07, 16:12
Kızlar yağları direk yüze sürmek iyi değilmiş,birkaç arkadaş öyle yazmış,valla benimde kafam karıştı ama buğday yağını denemek istiyorum,yoğurt ve limon karışımınıda tabi...

gkcylmz
6-12-07, 16:12
arkadaşlar E vitamini cilde ve saça çok iyi geliyomuş.Cildin yaşlanmasını önlüyormuş diye duydum hatta internette araştırdım doğruluğunu kanıtlayan yazılar buldum hatta hilary duffta saçı ve cildi için E vitamini kullanıyomuş...:uhm:

selenayhan
8-12-07, 17:12
60 yaşında doktor bir bayanla tanıştım harika bir cildi vardı kırışıklık yok denecek kadar azdı ben botox filan yaptırıyordur diye düşünmüştüm bana ingiltere de çok satılan bitkisel bir kremden bahsetti onun içeriğindekileri söyledi senelerdir cildime ondan başka hiç bir şey sürmem dedi içeriğide aynen şu ACE vitamin ampulu eczanelerde satılıyor a c ve e vitamini yani bunları kırıyorsunuz içine eşit miktarda tatlı bademyağı ve gülyagı koyuyorsunuz göz çevreside dahil sürüyorsunuz inanın başka hiç bir krem sürmenize gerek yok düzenli olarak kullanınca farkı görüyorsunuz

Lisa_
9-12-07, 14:12
benden de bi tarif cilt bakımı yapmak isteyenlere
geceden yapıp yüzünüze yatabilirsiniz yastığa bi tülbent koyup suna dumankayanın tarifiydi yanlış hatırlamıyorsam
yarım avokadoyu ez çatalla
1 tatlı kaşığı bal
çeyrek limonu sık(çekirdekleriyle) peeling yap

guray2503
9-12-07, 15:12
bunu bana bıraz acabıleckmısın arkadasım

guray2503
selenayhan
60 yaşında doktor bir bayanla tanıştım harika bir cildi vardı kırışıklık yok denecek kadar azdı ben botox filan yaptırıyordur diye düşünmüştüm bana ingiltere de çok satılan bitkisel bir kremden bahsetti onun içeriğindekileri söyledi senelerdir cildime ondan başka hiç bir şey sürmem dedi içeriğide aynen şu ACE vitamin ampulu eczanelerde satılıyor a c ve e vitamini yani bunları kırıyorsunuz içine eşit miktarda tatlı bademyağı ve gülyagı koyuyorsunuz göz çevreside dahil sürüyorsunuz inanın başka hiç bir krem sürmenize gerek yok düzenli olarak kullanınca farkı görüyorsunuz
bunu bana abıraz acarmısınarkadasım
daha acıklayıcı bılgı versen sevınırım:1hug:

selenayhan
eczaneden ACE vitamin ampulu alıyorsunuz bunları kırıyorsunuz içine eşit miktarda bademyağını ve gülyağını koyup yüzünüze sürüyorsunuz yıkamaya gerek yok.aşırı derecede hassas bir cildim var çok ürün kullandım en pahalısından ucuzuna kadar bir çoğu cildimde kızarıklık yaptı bazılarındada hiç bir değişiklik hissetmedim.1 haftadır kullanıyorum memnunum sonuçta kremlerin içinde vitamin var diyorlar cilde iyi geliyor diyorlar varmı yokmu ne derece doğru bilmiyoruz bunda vitamini alıp kendimiz sürüyoruz.benim fikrim cildinize iyi gelen bir karışımı düzenli olarak kullanın günde iki kere temizleyin yaz kış güneş koruyucu kremi sürün birde beslenmenize dikkat edin gerisi boş

guray2503
9-12-07, 16:12
selenayhan
eczaneden ACE vitamin ampulu alıyorsunuz bunları kırıyorsunuz içine eşit miktarda bademyağını ve gülyağını koyup yüzünüze sürüyorsunuz yıkamaya gerek yok.aşırı derecede hassas bir cildim var çok ürün kullandım en pahalısından ucuzuna kadar bir çoğu cildimde kızarıklık yaptı bazılarındada hiç bir değişiklik hissetmedim.1 haftadır kullanıyorum memnunum sonuçta kremlerin içinde vitamin var diyorlar cilde iyi geliyor diyorlar varmı yokmu ne derece doğru bilmiyoruz bunda vitamini alıp kendimiz sürüyoruz.benim fikrim cildinize iyi gelen bir karışımı düzenli olarak kullanın günde iki kere temizleyin yaz kış güneş koruyucu kremi sürün birde beslenmenize dikkat edin gerisi boş
arkadasım tsk ederım
denıyecem benım cıldımde kızarıklık oluyro bırde kırısmalar basladı...daha saglıklı ve genc gorunmesı ıcın yapacam..:1hug:

chocotripi
9-12-07, 23:12
bu vitaminler pahalı bir sey mi acaba

selenayhan
11-12-07, 05:12
15 -20 ytl arasında pahalı değiller

hilalay
11-12-07, 14:12
yuzdekı egzamayı ne gecırır bıtkısek bır yontem bılen varmı

RedRose
11-12-07, 15:12
herkes tarif vermiş çok güzel ama şöle dicem yoğurt ve limon yapıcam haftada kaç kez yada hergünmü kafam karıştı hepsini okumaktan çenemde sivilcelerim var varmı öneriniz senağlama

gkcylmz
13-12-07, 22:12
hilalay
yuzdekı egzamayı ne gecırır bıtkısek bır yontem bılen varmı
temetex diye bi krem var 7- 9 milyon arası bişey egzamayı geçiriyo bendede egzema vardı bu krem sayesinde geçti yinede eczaneye bi sor

mıracle__
14-12-07, 11:12
ESPRIT
benimde 27imden sonra çene bölgemde hayvan gibi sivilceler çıkmaya başladı koskocamanlar bu arada 4ledim cinnet geçiriyorum.cildim kupkuru ama çenem yağlı ondan çıkıyo sanırım..şimdi baktım netten imex adında eczanelerde satılan bir sabun varmış ve sivilcelere birebirmiş pahalıda diil pek 12 ytl...ondan alıcam ben sende al..bide bu formül çok hoşuma gitti hemde masrafsız..imexle yıkayıp sonra sodayla masah yapıcam güsel olcak cildim eminim..bi de suna dumankayanın şu tarifini yaptım akşam sonuç inanılmazzz:)

2 tatlı kaşığı yğurt
1 talı kaşığı kabartma tozunu karıştırıp yüzüme sürdüm..remen fokur fokur oluyor yoğurt cildimdede fokurdadı ama gözenekleri açtığını hissettim yıkadıktan sonra ten rengimi açılmış,ve gergin bir hal aldığını gördüm inanılmaz bir maske herkes denesin...yerimseniben
BUNU DENEDİM AMA CİLDİMDE KIZARIKLIK OLUŞTU ACABA YAZILANLARIN HARİCİNDE BİŞİYMİ VAR

Beltin
15-12-07, 11:12
Arkadaşlar suratınızı sakın sirkeyle silmeyin kızarıklık yapıyo ..

<sermin>
15-12-07, 20:12
siyah noktaları temizleme başlıklı yazılardan birinde de elma sirkesini siyah noktaları temizledikten sonra sürülmüş ve gayet de iyi gelmiş.

celile57
16-12-07, 09:12
en kısa zamanda deneyecem teşekkürler

deryailt
16-12-07, 10:12
Selam... Ben yeni bir üyeyim. Buğday yağı ya da diğer bitkisel yağlar ile ilgili önerileriniz temelde doğru. Ancak aktarlarda satılan haliyle kullanmanız uzun vadede çok riskli. Bu konuda uyarmak istedim. Epidermis denilen ölü deri tabakasının altına yani dermis denilen canlı tabakaya geçen her madde dermatolojik uygunlukta olmalıdır.yoksa uzun sürede hasar verir. Bitkisel yağlar çok iyi vitamin taşıyıcılarıdır. Bu nedenle dermo-kozmetik krem ve losyonlarda kullanılırlar. İnsan derisine uygun bir hale getirilmeleri, alt tabaka geçirgenlerinin oluşturulması ise çok profesyonel bir iştir. Benim size önerim klinik etkileri olan ve ekonomik krem ve losyonlara yönelmenizdir. Sayıları çok değil. Reklam olarak algılanmaması dileğiyle ( benimle hiç ilgileri yok ) bir marka önerebilirim. Pharmady Clinic. Hem fiyatları çok uygun hem de çok ciddi ürünler. Anti aging ve anti oksidanlar içeriyor ve etkileri çok belirgin. Tek sorun bulmak zor. Yurtdışından çok pahalıya geliyor, yurtiçinde ucuz ama ulaşması sorun. Yine de ben pharmadyclinic adlı internet sitesindeki bize ulaşın telefon numarasından ulaşarak ürünleri elde ettim...Birkaç tane daha benzer marka var... Araştırıldığında farkları hemen anlaşılıyor zaten...
Sevgiler.

deryailt
18-12-07, 09:12
Selam... Ben yeni bir üyeyim. Buğday yağı ya da diğer bitkisel yağlar ile ilgili önerileriniz temelde doğru. Ancak aktarlarda satılan haliyle kullanmanız uzun vadede çok riskli. Bu konuda uyarmak istedim. Epidermis denilen ölü deri tabakasının altına yani dermis denilen canlı tabakaya geçen her madde dermatolojik uygunlukta olmalıdır.yoksa uzun sürede hasar verir. Bitkisel yağlar çok iyi vitamin taşıyıcılarıdır. Bu nedenle dermo-kozmetik krem ve losyonlarda kullanılırlar. İnsan derisine uygun bir hale getirilmeleri, alt tabaka geçirgenlerinin oluşturulması ise çok profesyonel bir iştir. Benim size önerim klinik etkileri olan ve ekonomik krem ve losyonlara yönelmenizdir. Sayıları çok değil. Reklam olarak algılanmaması dileğiyle ( benimle hiç ilgileri yok ) bir marka önerebilirim. Pharmady Clinic. Hem fiyatları çok uygun hem de çok ciddi ürünler. Anti aging ve anti oksidanlar içeriyor ve etkileri çok belirgin. Tek sorun bulmak zor. Yurtdışından çok pahalıya geliyor, yurtiçinde ucuz ama ulaşması sorun. Yine de ben pharmadyclinic adlı internet sitesindeki bize ulaşın telefon numarasından ulaşarak ürünleri elde ettim...Birkaç tane daha benzer marka var... Araştırıldığında farkları hemen anlaşılıyor zaten...
Sevgiler.

Lisa_
1-01-08, 18:01
tek tük çıkan sivilceler için deneyip memnun kaldığım bi tarif çok basit bi asprini çay kaşığıyla ez bir iki damla limon sık üstüne ve sivilcenin üstüne koyup yara bandıyla kapat limon sivilceyi kuruttuğu için bu tarif bayağı işe yarıyo

yavulu
5-01-08, 22:01
_CapriCe_
Ben bugun birşey keşfettim gözeneklerim için
Yoğurt ve limonu karıştırdım 20 dk suratımda beklettim ve
ciddi diyorum bir gelişme olduğunu yıkayınca gördüm
Başka önerisi olan varmı arkadaşlar
evet arkadaşlar bende bu arkadaş gibi haftada bir kere yoğurt ve limon suyunu karıştırıp sürüyorum ve cildimde gözle görülür derecede değişiklikler oluştu gözenekleri temizledi birde bu maskeyi uyguladıktan sonra yüzünüze bir tülbent geçirip buhar banyosu yaptırırsanız çok ama çok güzel bir cilde sahip olursunuz İNŞALLAh

yavulu
5-01-08, 23:01
arkadaşlar birde akne ve sivilceler için yulaf maskesini deneyin belki duymuştursunuz bir miktar yulafı kaynatın elinizde ezilecek şekilde piştikten sonra süzün ve kaşık yardımıyla ezip yüzünüze maske yapın 15-20dk sonra ılık su ile yıkayın ve yine yüzünüze buhar banyosu yaparsanız çok güzel olur

yavulu
arkadaşlar benim yüzümde siyah nokta çok iç ergenlik geçiriyormuş sivilcelerim yani dışarıya doğru çıkacağı yerine ters dönüp içe çıkıyomuş bir çok doktora gitmeme rağmen kullandığım ilaçlarda pek olumlu sonuç göremedim ama birşey keşfettim PEYNİR KEKİK SUYU aktarlarda satılıyor çok güzel bir su yüzünüze pamuk yardımıyla sürün ve yarım saat bekletin sonra yıkayın ben genelde gece sürüyorum ve sabaha kadar duruya eğer bu ürünü günde bir sefer kullanırsanız çok güzel sonuçlar elde edersiniz sivilcelerinizden kurtulup beyaz ve parlak bir cilde sahip olursunuz

yavulu
bu arada arkadaşlar peynir kekik suyunu sürüp güneşte durmayın yan etki yapabilir

<sermin>
6-01-08, 16:01
peynir kekik suyunu hiç duymamıştımm

Filo
7-01-08, 20:01
ya arkadslar bu buğday yağı baya dikkatimi çekti...kullanan arkadaslarımız biraz bilgi verebilirlermi.........

aprileylem
10-01-08, 09:01
arkadaşlar benim yüzümde siyah noktalar çıkıyor bunları nasıl yok etmeliyim.cevap yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkşr ederim...

Şahnaz
11-01-08, 00:01
Beyaz toz şekerden çok memnun kaldım tavsiye ederim :teytey: