klomen tdv si gören arkadaşlara bir sorum var

Karagözlü
13-11-07, 17:11
arkadaşlar klomen tdv sine yeni başladım adetimin12. günü doktor yine geleceksin dedi vajinal ultrason ile kaç yumurtam olduğuna bakacakmış esas sorum şu klomen tedavisinde 12. gün çatlatma iğnesi yapılıyormu yoksa sadece ilç tedavisimi uygulanıyor:sm_confused::sm_confused: çünkü doktorum çatlatma iğnesinden bana hiç

aysen_balikesir
13-11-07, 19:11
canımla seninle aynı tedavi aşamasındayız bende bu ay ilk defa klomene başladım benim doktorumda beni 12-13.gün çağardı yumurtalarımı izlececek ve eğer yumurtalarım iyi gelişip yani 18-20capına gelince çatlama iğnesi uygulayacak seninde aynı şekilde olur heralde

AnlamadanDinlemeden
13-11-07, 20:11
eğer yumurtalar çok iyiyse vermeyebilirde çatlatma iğnesi bana bi kere öyle yapmıştı doktor.

aysi
bende bu ay klomene başladım inşallah olur.adetimin 3. günü başladım 7 gün kullanıcakmışım doktorum öyle söyledi

aysi
kimse yokmu arkadaşlar sizden cevap bekliyorum aşamalar hakkında sizlerden fikirler almak istiyorum

AnlamadanDinlemeden
aysi
kimse yokmu arkadaşlar sizden cevap bekliyorum aşamalar hakkında sizlerden fikirler almak istiyorum
kullandıktan sonra doktorun yumurtalarındaki gelişime bakıp en az 18 mm olunca çatlatma iğnesi verebilir.Çatlatma iğnesinden sonrada gün aşırı beraberlik tavsiye eder sanırım.

aysen_balikesir
14-11-07, 05:11
evet aynen öyle ama bana doktor 5gün kullanaaksın dedi zaten sabah akşam toplam 10tane var kutuda 5günde bitiyor

hesretim68
14-11-07, 12:11
slm aysen bende klomen kullandım 5 gün kullandım günde 1tane aldım birde pregnyl iyne vurundum bakalım sonuç ne çıkacak

aysen_balikesir
14-11-07, 13:11
canım inşallah iyi sonuçlar alırızz burda bizde hamileyim diye bağırırız.......
senin sonucun ne zaman belli olacak

<yumyum>
14-11-07, 13:11
aysen canm bende balıkesirliyim ve bende aynı aşamadayım dr bana muhtemelen tabi büyürlerse yarın yapacak çatlatma iğnesini merzovi arkadaşım ben 12. günü gittim dr a yumartalıklar istenilen büyüklüğe gelince yapılıyo iğne canm şimdi yarın yine gidecem yarın tam 14. gün oluyo benim çatlatma iğnesi yapılacak yani dr zaten söyler sana günlerinia.s.

sevce
14-11-07, 16:11
merhaba arkadaşlar ben klomeni kullandığım ilk ay allahıma şükürler olsun hamile kaldım ve şu an 11 haftalık hamileyim.benim doktorum adetimin 5.günü kullanmamı ve akşamları 2 şer tane birden içmemi söyledi.zaten içinde 10 tane var 5 günde bitti.ayrıca yumurta takibi için falanda çağırmadı beni çatlatma iğneside olmadım.ben o ilacı çok inanarak içmiştim ve ilk ayda oldu inşallah sizlerde hemen hamile kalırsınız.rahat olun moralinizi yüksek tutun.he unutmadan ben de polikistik over var demişti doktor.ama yapılan bütün tahlillerim normal çıkıyodu.bol bol allaha dua edin allah isterse olmucak birşey yoktur.

AnlamadanDinlemeden
14-11-07, 18:11
Sevce allah analı babalı büyütsün bebeğini.senin demekki başka bir problemin yokmuş.Bizim için çok zor gebe kalmak inan.Fazla bir sorun görünmediği halde kalamıyoruz.Hayırlısı hepimiz için napalım.

hesretim68
14-11-07, 20:11
slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende klomen kullandım ama 5 gün kullandı günde 1 tane aldım birde iyne vurundum artık bekliyorum sonuç ne olacak sizce bir umut varmı

hesretim68
aysencim senin sonucun belli oldumu benim daha var 10 günüm var

AnlamadanDinlemeden
Hayırlı olsun hesreti68.Umut olmazmı herzaman vardır umut.10 gün sonra bi bakmışsın güzel heberlerle gelmişsin..inş.

aysen_balikesir
15-11-07, 05:11
yok canım benim adetim daha yeni bitti ilaçlarımda 3.günündeyim(klomenin) salı günü gideceğim doktora büyümeye göre çatlama iğnesi yapacakmış ve ilişki saatleri benim benim sonuç 20-25günü bulur heralde

Saruboceq
15-11-07, 07:11
çatlatma iğnesini çatlama gecikiyorsa veriyorlar.ilk aşamada öncelikle yumurtana bakılacak eğer herhangi bir çatlama yoksa iğneyi ozaman verir.

^ESRA^
15-11-07, 07:11
canım ben 3 aydır kullanıyorum ama bi faydasını görmedim..iğne felanda demedi hiç doktor..ama inşallah en kısa zamanda hepimisin bebişi olur yav

trabzonlu
15-11-07, 15:11
cnm bende araniza yeni katildim allah size bagislasin inan cok sevindim bende kullaniyom inş bende bu mütlulugu yasarim ve sizle paylasirim

hesretim68
15-11-07, 15:11
hoşgeldin trabzonlu sen kaç yıllık evlisin allah isteyen herkese versin canım

hesretim68
15-11-07, 16:11
derkinlife umudum tükendi sanki iki aydır adetim iki gün gecikmeli geliyor sen tedavi görüyormusun

silasu
24-11-07, 21:11
sevcecım mrb benım dr bana klomen verdı ve bana catlama ıgnesı vermdı aynen senın gbı ve benım yumurtalıklarım 18cm ve dr daha erken gıtseydım
20de olurdu ama ben klomenı korkumdan kulanmadım senın msj okurken
kulanmak ıstıyorum yanı bı umut oldun bana sagol canım

aşkitom
24-03-08, 11:03
bende kullanıyorum klomen uzun süredir ama dr bana hiç iğne vermedi..

kayra06
24-03-08, 17:03
Karagözlü
arkadaşlar klomen tdv sine yeni başladım adetimin12. günü doktor yine geleceksin dedi vajinal ultrason ile kaç yumurtam olduğuna bakacakmış esas sorum şu klomen tedavisinde 12. gün çatlatma iğnesi yapılıyormu yoksa sadece ilç tedavisimi uygulanıyor:sm_confused::sm_confused: çünkü doktorum çatlatma iğnesinden bana hiç
canım o biraz da yumurtnın büyüyüp büyümediğine bağlı benim çatlama iğnem14. gün oldu 36 saat içindede aşılamam yapıldı

pilli
24-03-08, 18:03
hilal kekil
arkadaşlar kşlomen ve iğne kullandım ya şu anda hamileyim allah herkese bu duyguyu tattırsın....................................................
Gözün aydın,hayırlısı olsun.Bende klomen kullandım ve bu gece doktorum nöbetçi kontrole gidicem bakalım ne olacak.Allahtan hayırlısı.Senin adına çok sevindim.a.s.:1hug: