TEST

Saçları Kazıtmak Acayip iyi Geliyor

rabiaaa
17-11-07, 19:11
valla nerden baksan 20 tane kuaförle konuştum ve saçları kazıtmak çokkk iiii geliyo dediler bende kazıttım gerçekten şu anda mükemmel saçlara sahibim herkeze tavsiyeee ederimm:teytey:teytey:

mız mız
17-11-07, 23:11
benım kuzende kazıttı ama gene aynı gene yanıııııı olan bosa gecen zamanına oldu cunku o saclar cıkana kadar evde kalmak zorunda kaldııııııı ne bır arkadas gezıntısı ne bır dugun ne bılıyım hıc bır etkınlıgı olmadııııı

benım bıldıgm bebekken bu ıse yarıooooo

EU1
18-11-07, 14:11
benim bildiğim bir kerede bişey olmuo ama bayanlarda birden fazla saç kazıtmak saçların bir daha çıkmamasına neden oluo.. hatta hani teomanın gönülçelen klibinde oynayan bi kız vardı kel o da kazıtırmış şaçlarını güçlü olsun die ama bi daha hiç çıkmamış ve şu an sürekli peruk kullanıormuş.. bir röportajında okumuştum.. benim şahri fikrim yapmayın sadece zaman kaybıdır.. ayrıca uzayana kadar ya sahte şeyler kullanacaksınız peruk gibi ya da evde oturacaksınız....

butterfly
ben küt sacı uzatamıyorum kazıtsam 5 senede anca küt haline getiririm herhalde :)

hüzün_yılı
kesınlıkle bende tavsıye edıyorum 3 sene once sacımı kazıttım çok dokuluyodu.ve su anda saçlarım kalcalarıma kadar uzadı 3 sene ıcınde ve dökülmesıde bıttı daha kalın ve gur cıktı herkeze tavsıye edıyorum....

PastelBoya
18-11-07, 16:11
bende gür olmasını isterim ama kazıtama ki saçımı dershanem var ve 3 sene boyunca ben ne yaparım...

Summer
18-11-07, 16:11
benim saçlarım çok ince telli ve azmış bn 3 yaşındayken falan 2 kere kazıtmışlar şu an gür ve kalın telli gerek yok yani :)

burcumm23
20-11-07, 12:11
benimde saçlarımı küçükken annem kazıtmış hiçte memnun değil çok gür saçlarım

merrrweee
20-11-07, 18:11
vala kazıtmayı bnde istiorum ama cesaret edemiorum evden çıkamam oklum var dersanem varr olmaz yanii:KK43:(((

Gelincik
21-11-07, 10:11
aynen arkadaşlar bende duydum yapanlar var ve gerçekten gür çıkıyor ama bende cesaret edemiyorum bigün kafayı bozup yapacam ama:eek:klava:

Calma
21-11-07, 11:11
Kafamdan küçük bir opearsyon geçirmiştim o bölgeyi kazımışlardı anam bi güzel çıktı şimdi ordan saçlar bir de hızlı uzadı parıl parıl maşallah :icecream:

Beltin
2-12-07, 09:12
ya bende memnun degidim kendi saçlarım çok aşırı gürdü toklar tutmazdı ama şu an iki te kaldı ama kazıtmayı düşünemiyorum.

mavi misket
2-12-07, 15:12
bu yaz kızkardeşim kazıttı saçını, daha doğrusu ben kazıdım...
deliye dedim ki gel hazır kazınmışken bakım falan yapalım...
yok dedi inanmam ben öyle şeylere...

eskiye oranla daha sıklaştı saçları ama yine de...

şayet bir gün kazıtırsam saçlarımı sığır iliği kürü ve entele kullanırdım...
ama peruk fiyatları dehşet... bir de babam, erkek kardeşim ve sevgilim kısa saçı sevmezler...

ooy oy...

yine de cesaret edenlere helal olsun diyorum...

BenLiLa
13-01-08, 22:01
her yiğidin harcı değil kazıtmak:1no2:
yok annem bu yaştan sonra tefe koyarlar valla:mymeka:

Sarı
14-01-08, 04:01
İyi de kazıtınca işe nasıl giderim nohut kafa halimletatlicadiarzu

EU1
27-01-08, 02:01
oldu cnm hepimiz kazıtalım artk 5 yıl sonra falan normal boyutlara ulaşır heralde :eek:klava:

aycan1999
27-01-08, 07:01
arkadaşlar kazıtmanın faydasını bende gördüm ve daha çabuk uzadı nasıl istenmeyen tüyleri ağda ile aldığımızda daha geç ve yumuşak geliyor jiletle aldığımızda daha sert ve gür çıkıyor bunun en açık kanıtı ama saç döküldüyse onu çıkarmaz söyleyeyim zayıf saçlılar dökülmeden deneyebilir1.5 ayda erkek saçı gibi olsada normale dönüyor

aycan38
23-04-08, 10:04
bende kazıtmayıı düsünyorum saclarım cokk ince sizce faydası olurmu???

Tarrcinn
23-04-08, 15:04
:1shok: :1shok: :1shok: benim saçlarım çok gürdü ama bir yıldır normalden fazla dökülüyo, ben iki sene önce omuzlarımda kestirdiğimde kısa oldu diye bunalıma girmiştim kazıtsam kafayı yerim heralde. iyi cesaret walla

BeyazLilyum
23-04-08, 19:04
offf benim kaçtır aklıma geliyor cesaret edemiyorum.keşke kapalı olsaydım yaa belli olmazdı en azından...okulda olsam bile yaz tatilinde uzardı....

princess.17
24-04-08, 09:04
benım kuzenin saçLarı cok seyrekti defaLarca kazıttı hemde 20 yasından sonRa peruk taKıp gezdi dısarda ama yine aynı yine aynı . . ben ondn yasca baya kucuğum heveslendım bende kazıttım saçımı yine cok cok gür deiL yani bosuna oLanlarada yazık etmeyin küçük oLsak neyse sıcakta bide perukLada geziLmez keL keLde doLaşmak tuaf oLur (=

BenLiLa
21-07-08, 22:07
Sarı
İyi de kazıtınca işe nasıl giderim nohut kafa halimletatlicadiarzu
koptuuuuummmmmmmmmmmsırnaşık şeysırnaşık şey

hersey_eskir
Cesaret edememm :çok üzgünüm:

life_city
hiç alakası yok kızlar boşu boşuna yazık etmeyin saçlarınıza

EU1
22-07-08, 16:07
cesaretim olsa kesinlikle kazıtırım annem keske küçükken kazıtsaydım sacını ama simdi olmaz diyo gezilmez kel kel simdi saclarım uzun omuzlarmda kestirmek istiyorum ama ona bile kıyamıyorum yine uclarından aldırcam heralde :KK43:

seda
2-08-08, 20:08
[COLOR="Purple"]arkadaşlar ben bu kazıtma işini doktota sormuştum kazıtılurken dikkat edilmesi gerekiyormuş çizik ve kanama olan yerlerden saç çıkmaz dedi ama düzgün yapılırsa ve arkasından sarmısak la bakım yapılıp güçlendirildiğinde %30 falan artış olur dedi[/COLOR]

seda
arkadaşlar ben bu kazıtma işini doktora sormuştum kazıtılırken dikkat edilmesi gerekiyormus çizik ve kesiklerden saç çıkmazmış ama düzgün kazıtılırsa arkasındanda sarmısakla bakım yapılırsa %30 falan artış oluyomuş kazıtmayı düşünenlere duyurulur

gzmklc
çok küçükken annem de çook kısa kestirmişti saçlarımı şimdii ooof o kadar gür ki

fadimem
9-08-08, 18:08
Saçlarını kazıtmak isteyen arkadaşlar önce şunu sorsunlar kendilerine.Benim saçım normal seyrinde uzayan türdenmi,yoksa ayda yılsa 1 2 cm uzayan cinsinden mi?Eğer saçınızın uzamama gib bir durumu varsa kesinlikle ama kesinlikle denemeyin.Onun yerine kısa güzel birşey kestirin.Uzaması yada bakımı için daha iyi olur diye düşünüyorum.Ama kesinlikle kazıtmayın.Hani bir atasözü var. ya Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olduk gibi.iyi düşünün.ona göre karar verin.

saral
9-08-08, 18:08
rabiaaa
valla nerden baksan 20 tane kuaförle konuştum ve saçları kazıtmak çokkk iiii geliyo dediler bende kazıttım gerçekten şu anda mükemmel saçlara sahibim herkeze tavsiyeee ederimm:teytey:teytey:
bacım en başta kocan ne dedi kazınmış haline .çok cesursun doğrusu.-tatlicadiarzu-

Proserpine
10-08-08, 09:08
Diyelim saçım ince telli, yıpranmış, dökük vb. ne kadar meymeletsiz şey varsa benim kafamda...
Kazıtmam!
Para versinler üstüne - gene kazıtmam!

yasakkelime

şakkıdı

Kazıttıktan sonra herkesin daha iyi bir saça sahip olabileceği de, buradaki herkesin fikir belirtmesinden sonra kesin birşey değil demek ki...

Ya kötü çıkarsa?

Ya bi de tutarsa? fisfisfis

karamellidondurma
20-08-08, 15:08
ya benimde saçım önlerden seyrek anlımın yan tarafları kışın kazıtıp kahküllerle kamufle ederim.. birde sarımsak sürdükmü bidahaki yaza at kuyruğu yaparım rahatlıkla :KK70:

beatrise
21-08-08, 17:08
arkadaslar ben bugun bir delilik yaptim ve kafami tras ettim.simdi guleyimmi aglayayimmi sasirdim.benimki birazdan eve gelicek.kafami nasil saklicam ondan.gulmesinden korkuyorum ay ne kotu.ama ne yapim saçlarim çok dokuluyordu.artik canima tak dedi.bende aldim makasi elime.sonrada tras.ama beceremedim.kafamin yarisinda saç var yarisinda yok.çok komok ya:roflol:hemen kendime peruk aldim.bakalim insallah kazitmanin faydasini gorurum.:Saruboceq:

küllümango
21-08-08, 20:08
beatrise
arkadaslar ben bugun bir delilik yaptim ve kafami tras ettim.simdi guleyimmi aglayayimmi sasirdim.benimki birazdan eve gelicek.kafami nasil saklicam ondan.gulmesinden korkuyorum ay ne kotu.ama ne yapim saçlarim çok dokuluyordu.artik canima tak dedi.bende aldim makasi elime.sonrada tras.ama beceremedim.kafamin yarisinda saç var yarisinda yok.çok komok ya:roflol:hemen kendime peruk aldim.bakalim insallah kazitmanin faydasini gorurum.:Saruboceq:
canım saçının yarısı kazınmış halde nasıl peruk almaya gittin? eşin geldiğinde tum yerını duzeltsın artık sonrada vıtamın haplarıyla uzat saçını

chantyclarie
21-08-08, 23:08
o bebeklerde olmuyo mu onlarda işe yarıyo diye biliyorum

dmple
22-08-08, 00:08
yalan yanlış bilgilerle beyin yıkamayın yaaa:mymeka:

EgeDenizi
saçların güçlenmesi bebekken kazıtıldığında olur diye biliyorum ben de :bbo:
yok ben cesaret edemem kazıtmaya

EgeDenizi
eğer saçların kuvvetlenmesini istiyorsanız,kuru karanfili suyun içine atıp koyu çay haline gelene kadar kaynatın
sonra suyu soğutup bu suyla saçlarınızı tarayın
dökülmeyi de önler aynı zamanda
her taradığınızda kullanabilirsiniz bu çayı,yan etkisi yoktur

beatrise
22-08-08, 06:08
küllümango
canım saçının yarısı kazınmış halde nasıl peruk almaya gittin? eşin geldiğinde tum yerını duzeltsın artık sonrada vıtamın haplarıyla uzat saçını
canim esarp taktim oyle aldim.aceleyle bir afrika dukkanindan aldim.onlar peruk kullaniyor genelde.esime ordan aldigimi soylemedim tabi.ama çok çirkin olmadi ya imaj yapmis oldum:roflol:valla faydasi olurmu bilmem ama en azindan dokulmeyi durdurur.benim zaten saçlari gurlestirecek diye bir iddiam yok.deneyip gorucez artik.

keryneia
22-08-08, 09:08
Arkadaslar kazitmayi bilmemde saclari devamli 3 - 4 sene boyunca her 3 ayda kesmek kaydiyle kesmek gerekiyomus. Oyle bi kerede kesmek ise yaramiyo diye biliyorum ben. Kuaforlerin coguda soylemezmis bu gercegi.. saci devamli kesmek gerekiyo ama kisa bi sekilde :KK66:. Ben saclarimi kut kestirdim bundan sonrada boyle kestirmeye devam edicem.. bakalim bi faydasini gorucekmiyim.

ada!!!
22-08-08, 09:08
ben bebekken annem 3 kere kazıtmış saçlarımı inanamazsınız zaten gürmüş resimlerimden görüyorum bide 3 kez kazıtınca okulun en gür saçları bende:jeyyar:kaydirigubbakcemile3şakkıdı

NDR
31-08-08, 09:08
benimde ailemin zorlamasıyla 8. sınıfa kadar saçlarım kazıtıldı dökülme kellik vb. bir sorun suana kadar olmadı ama bence bütün zorluklar gidip koltuğa oturana kadardır daha sonra o çok korktuğumuz çevrenin tepkisi hiçde beklediğimiz kadar çok olmuyor zaten 1 - 1,5 ayda erkek saçı şekline geliyor birde arkadaslar size sorum olucak kazıtmaktan kastını usturala sıfır numaramı yoksa makine üç numara tıraş mı???

darkblue
31-08-08, 10:08
:1shok::1shok:sengözlerimebaksanabamann yapmayın arkadaşlar bebeklik donemınde yaparlar saç kazıtmayı daha fazla falan cıkmaz saclar sacların sık sık kesılmesı olayı dogrudur uclarından kesıldıkce sac hava alırmıs daha cabuk uzarmıs kuaforler soyluyor onun yerıne vıtamın hapları ve sacları besleyı maskelerle falan saclarınızı daha gurlestırın dazlak bır sekılde gezılmezkı ...

ades_ballibadem
31-08-08, 11:08
kazıtmakmı:1shok:

bu nasıl bir cesarettir ya ..

ben hayatta eşimin karşısına çıkamam heralde hastalık olsa tamam da kendim hayatta bunu yapmam:1no2:

ades_ballibadem
31-08-08, 11:08
beatrise
eşinin tepkisini çok merak ettim ya kaydirigubbakcemile3

adamcağız şoke oldu demi:roflol:

ne dedin

BenLiLa
22-09-08, 04:09
doktorum dediki :kazıtmak saçların iyi yada gür çıkmasını sağlamaz :nazar:

beatrise
22-09-08, 11:09
evet saglamiyormus uygulayip gormus durumdayim.simdi uzamasini bekliyorum.

gothic666
16-08-09, 14:08
ama bazı kişilerde işe yarıyo. genelde işe yaramıyo değil. beatrise belki uzadıkça anlaşılır işe yarayıp yaramadığı. bu arada sen sıfıra mı vurdurdun . bazıları uzamadan bikaçkere daha kazıyo . 1 kere yetmiyo mu acaba . ben de kazıtıcam araştırıyorum bu konuyu ayrıntılı :)

daylight
17-08-09, 05:08
rabiaaa
anam kıss bir de hatıra fotografı çektireydin neyse büyük cesaret seni takdir ediyorum ;ama ben asla yapamam bırak kazıtmayı kısa saç bile yakışmıyo neyse sıhhatler olsun

zlmm
17-08-09, 11:08
valla kimine yarıyor kimine yaramıyor kazıtmak anlamadım gitti