TEST

Erkeklerin Saç Tercihi Nelerdir ??

butterfly
22-11-07, 04:11
bence erkekler sarı ve uzun sacı begeniyor. ama kız arkadaslarının sarı saclı olmasını istemezler cünkü dikkat cekici buluyorlar

crazy
22-11-07, 15:11
aynen katılıyorum sana başka yorum yokmu?

PastelBoya
22-11-07, 16:11
valla ben birçoğndan doğal sarıyı beğendiklerini duydum açık kumral yadasarı saçlı uzun boylu renkli gözlü olucakk:)onlra sorarsal böylee

cakra4
22-11-07, 17:11
sarı ve uzun saçı seviyorlar. dikkat çekici oldugu içinde evlenicekleri kızların kumral ve benzeri olmasını istiyorlar

mavi misket
23-11-07, 17:11
saçın rengini bilmem ama

"iki defa bileğe dolayabilmeli" dediydi benimki şakayla karışık... şutarafagitti

DERİNDENİZ
24-11-07, 00:11
mavi misket
saçın rengini bilmem ama

"iki defa bileğe dolayabilmeli" dediydi benimki şakayla karışık... şutarafagitti
:roflol: :roflol: :roflol: koparttın beni yaaaaa:teytey:

ben son zamanlarda hacimli, uzun, kızıl saç hayranlığının da arttığını gözlemliyorum erkeklerde...en azından kızılın daha seksi, sarı saçın(doğal sarı tabii ki) ise daha masum bir hava kattığını ifade ediyorlar.

EU1
24-11-07, 00:11
valla ben bu konu da hangi arkadaşımla konuştuysam ööle acaip bi sarı fanatiği falan yoktu.. herkesin zevki farklı ama genelde uzun saçı seviolar....

EU1
24-11-07, 08:11
sarı uzun katsız kakulsuz duz sac seviolar bunlar:eek:klava:

mavi misket
24-11-07, 09:11
DERİNDENİZ
:roflol: :roflol: :roflol: koparttın beni yaaaaa:teytey:
:)))))

arkadaşlar arkadaşlar...

kaçımız kuzeyliyiz ki; cemil cümlesi bizden; bele kadar uzun gür ve de sarı saç ilaveten renkli göz, uzun boy falan feşmekan isteyebilir?

hadi onlar, diyelim ki, bunu istedi...

her ay caanım orijinal kuzgun siyah saçlarını, ya da kızıl olsun kahve olsun, kumral olsun farketmez, siyah en zor açılan saç olduğundan ilk örneğim oldu, oryalle çılgınlar gibi açtırıp, yüzünüzü de limon suyuyla bilimum zaman zımparalarcasına lifleyecek, aynı zamanda onar santimlik platform ayakkabılarla mı dolaşacaksınız?

iki mesaj üstte, sevgilimin, saçlarımın uzun olmasını istediğini söylemiştim. bunu bana bir iki ay önce söylemişti... ama ben, dün saçlarımı kestirdimjeyyar... kısacık değil tabi ama bileğe dolanacak kadar da uzun değil sırnaşık şey... daha beni görmedi, haberi bile yok garibimin, kıyamam ona ama yoluk, çitik, kırık saçla dolaşmaya da dayanamam :teytey:

iyisi mi bırakın doğal kalsın, valla, kendimizi harap, heba, heder ettiğimize değmiyor... saç bu, adamı terkediveriyor, dökülüyor, kırılıyor, kopuyor vıdı vıdı vıdı...

sadede geleyim; önce sağlık :asigim:

o zaman: kalın sağlıcakla!

sürmeli_kız
24-11-07, 13:11
sarı sacı oldum olası sevmıyrm.cevremdede sarı sactan hoslanan erkek sayısı az.zaten onlarda her yeri yapay sarısınlar basmıs diyolar:):):)

ewt uzun sacı sevdıklerı dogru ama :)

EU1
24-11-07, 16:11
sürmeli_kız
sarı sacı oldum olası sevmıyrm.cevremdede sarı sactan hoslanan erkek sayısı az.zaten onlarda her yeri yapay sarısınlar basmıs diyolar:):):)

ewt uzun sacı sevdıklerı dogru ama :)
kesinlikle katılıorum.. fazla abartıya kaçamadan değişikler güzel.. sakın sarışınlar yanlış anlamasın ama bence de çok fazla... öyle olunca da bi kıymeti kalmıo ki....

EU3
25-11-07, 10:11
mavi misket
saçın rengini bilmem ama

:dance::dance::dance:
uzun saçlar fare kapanında peynir gibiymiş erkekler için....bi kadın dergisinde okumuştum canım:sm_cool::teytey:

mavi misket
25-11-07, 12:11
tugche
:dance::dance::dance:
uzun saçlar fare kapanında peynir gibiymiş erkekler için....bi kadın dergisinde okumuştum canım:sm_cool::teytey:

kesinlikle canım
ensemiz göründü mü, adamlar ürküyor sırnaşık şey

elmayra4
9-12-07, 16:12
evet ya bende kestiremiyorum saçımı eşim istemiyo kısa saç sevmezmiş

yesimexpo
10-12-07, 10:12
cakra4
sarı ve uzun saçı seviyorlar. dikkat çekici oldugu içinde evlenicekleri kızların kumral ve benzeri olmasını istiyorlar
canım sen de biliyosun ki ben ne zaman saç rengimi koyultsam doğru düzgün bi ilişki yaşıyorum yani ciddi ve uzun süreli ilişkilerimi hep saçım kumralken yaşadım. Evlendiğimde de kumraldım

Kelebek
10-12-07, 11:12
mavi misket
saçın rengini bilmem ama

:roflol::roflol:çok güldüm buna ya:roflol:
h-kaya
kesinlikle katılıorum.. fazla abartıya kaçamadan değişikler güzel.. sakın sarışınlar yanlış anlamasın ama bence de çok fazla... öyle olunca da bi kıymeti kalmıo ki....
valla öyle nereye baksan sarı sarı:çok üzgünüm:ama allahtan kalitesiz çırtlak sarı boyayanlara hiççç yakışmıyor ve çok itici gözüküyorjeyyar
işin kötüsü postiş çıktı mertlik bozuldu herkesin beline kadar saçları var:roflol:

barsed
10-12-07, 11:12
ben uzun süre sarısındım(tabı doğal degil röflejeyyar)
ama yaklasık 4-5 ay once nişanlımında desteğiyle saçımı koyu kahve yaptım.
ama gelin görünki nişanlım ısrarla tekrar sarı olmamı istiyor yerimseniben
uzun saçı sever saçımı kestirmeden önce nakadar kestirecegim konusunda anlaşıyoruz :kahve:

Beltin
10-12-07, 12:12
Sarışınlar çok fazla oldugu için bence artık pek makmul degil

Simsiyah saçları çok çekici buluyolarmış ):

ve tabiki her erkek gibi uzun saçların hastasılar

emilia
1-06-09, 13:06
Erkekeler sarı saçlı bayanlarla flört etmeyi,siyah saçlı bayanlarlada evlenmeyi istiyorlarmış ...bir dergiden okudum

Sineks
1-06-09, 14:06
valla cevremde kızıl hastası esmer ve sarısın hastası bir cok erkek var... yani geneline birden şundan bundan hoslanır denemezki...yasakkelime

tenim beyaz.. saclarım düz siyah.. renkli gözlü falanda degilim ama daha gecenlerde biri beni sormus arkadasıma..sırnaşık şey yani nişanlı olmasam talibim cıkıyo.. :roflol:

aynı sekilde sarısınlarıda begenen var bgenmeyen var.. kızıllarıda aynı sekilde... bizim fakültede 3 hatun var.. 3üde esmer bomba.. hakikaten bomba.. kızlar gecerken erkeklerin azgı bi karıs acık kalıyo.. salyasını toparlayamıyo cogu.. kısaca iş kadında biter..o sacı tasıyan kadındadır olay.. sacta işin ekstrası...:1rolleyes:

A_GS_A
2-06-09, 21:06
valla benim çevremdeki erkeklerde sarışınlardan hoşlanıo.. ama çoğunun sevgilisi esmer yada kumral :bbo: sarışınlarda hakikaten dikkat çekio ama !!! bayan halimle ben bile bakıorum.. gerçi % 90 da türk sarışını oluo , doğal sarışın çok az kaydirigubbakcemile3 tipik türk erkeği işte; ben bakarım ama bnm sevgilime bakmasınlar.. o yüzden tercihleri sarışın olmayanlar :mymeka:

shesnirvana
5-06-09, 14:06
ERKEKLER KESİNLİKLE SİYAH VEDE UZUN SACLARA BAYILIYOLAR KISA SACLARI SEVMIYOLAR ACIK RENKLI SAC RENKLERINIDE FAZLA SEVMIYOLAR ESKI SEFGİLİMDEN BİLİYORUM kaydirigubbakcemile2

merrymoon
5-06-09, 14:06
bende renk olarak bişe diyemem ama uzun saçı sevdikleri kesin.ek olarak çekici ve güzel olsun,ister sarışın ister esmer olsun...sengözlerimebaksanab

boomba58
19-06-09, 17:06
erkekler kesinlikle sarı ve uzun saç hastası..belli etmeyenleri olsa bile bu böyle..hepsinin içindedir yanii..sarışın renkli göz bi sevgili...ama kıskanıolar doğal olarak benim sevgilim öyle mesela..çk gösterişli duruorum yanında..o da bunun farkındazemuszemus

seljan
20-06-09, 08:06
herkes uzun saç konusunda hemfikir kaydirigubbakcemile3 renge gelincede adamda bitiyo her iş bazıları siyahı bazıları kızılı sarıyı daha çekici bulur.
ciksss olmaya çalışan aptal kızlar (kaşarlar) modaya göre gidio erkeklerde onlara göre :KK70::KK70::KK70: :roflol:
önemli olan saçı hakkını vererek taşımak vereliniortak

Akasha
20-06-09, 10:06
bana hep koyu saçı beğenne erkekler rastladı sanıırm, saçlarım açık olduğu zaman, keşke koyu olsa, diyorlardı hep.. Gözlerimi daha güzel gösteriyormuş koyu saçç.. Açık renk göze, koyu saç diyorlar yani kızlar.. :)

Akasha
20-06-09, 10:06
Haa, bir de uzun olacak tabi. :) Dağınık ve bakımlı saçlar..

twetty84
24-06-09, 09:06
sarı ve uzun saça dönüp bakmayan erkek yoktur bu kadar da emin konuşuyorum ..sengözlerimebaksanab
birgün otobüsle metrocity nin önünden geçerken sarışın saçları beline kadar olan iki hatun yan yana salına salına yürüyorlardı.. yemin ederim yoldakileri geçtim otobüsteki bütün erkekler genci yaşlısı camdan dışarı fırlıyorlardı..:1shok:

esmer556
5-07-09, 11:07
valla ben çok öğle cırtlak denecek kadar sarıyı basit buluyorum kızları basit ve kalitesiz gösteriyo ama koyu renkler her zaman agır ve cekici durur her erkek evlenecegi kızdan koyu uzun saç ister...

Doro
twetty84
sarı ve uzun saça dönüp bakmayan erkek yoktur bu kadar da emin konuşuyorum ..sengözlerimebaksanab
birgün otobüsle metrocity nin önünden geçerken sarışın saçları beline kadar olan iki hatun yan yana salına salına yürüyorlardı.. yemin ederim yoldakileri geçtim otobüsteki bütün erkekler genci yaşlısı camdan dışarı fırlıyorlardı..:1shok:
bence o kadar emin konuşma canım benim sevgilim kesinlikle sarı saça bakmıyor fark ettim
siyah bele kadar upuzun düz saçı seviyorzemuszemus

okypete
esmer556
valla ben çok öğle cırtlak denecek kadar sarıyı basit buluyorum kızları basit ve kalitesiz gösteriyo ama koyu renkler her zaman agır ve cekici durur her erkek evlenecegi kızdan koyu uzun saç ister...
komik ve hakaretvari bir cümle olmuş.
önce kelimelere dikkat . basit ne demek. esmer olmanız sarı saçlılara hakaret etmenizi gerektirmez. biz esmerlere basit demiyorsak ,sizde biraz dikkatli olacaksınız.
ayrıca genelleme yapmanız çok yanlış. her erkek koyu saç ve uzun,ister diye bir kural yok:nazar:

okypete
youthanasia7
bence o kadar emin konuşma canım benim sevgilim kesinlikle sarı saça bakmıyor fark ettim,hatta sordum iğrenç olduğunu söyledi:lepi:
siyah bele kadar upuzun düz saçı seviyorzemuszemus
onun içinmi ,platin saç da olabilir boyatabilirim,deyip platin saçlı bir kızın resmini , koydun...

graceful
5-07-09, 12:07
uzun saç erkekler için önemli olduğu gerçek... tabii rengide sarı uzun alımlı bir şeklde taranmış kesilmiş vs.. ise çok daha dikkat çekici oluyor ama sevgili eş olmaya gelince koyu renge sahip bayanlar tercih ediliyormuş bir araştırmada koyu renk saçlı insanlar daha güveilir bir imaj yaratıyorlarmış insanların gözünde... şahsen bende erkekte de bayanda da sarı sevmiyorum doğalıda boyasıda benim hoşuma gitmyor...

kriegerin
şu sonuç çıkıyor erkekler açısından bilemem ama
bazı esmer arkadaşlar saçlarını sarıya çeviremedikleri için sarı saçtan nefret ediyor
ama malesef erkekler aynı fikirde değil

kriegerin
esmer556
ah canım benim bu nasıl bir komplekstir
sarışınların zekasından şüphe eden kesim birde seni görseydi :kahve:

Womanizer
esmer556
ben hiçbir insanı saç rengine göre değerlendirmediğimden sizin gözlemlediğiniz şeyleri gözlemlemedim şakkıdı

''basit ve kalitesiz'' diyerek hele hele saç rengine göre değerlendirme yaparak insanları yaftalamak kolay geliyor galiba

Selenais
herkes yüzüne yakisan renkle kalsa sorun yok bence..benim esim sarisevmez, ama sevzeydide kalkip sari yapmazdim,biliyorum bana yakismaz:)

okypete
ben şunu hiç anlamam. hiçbir sarı saçlı bayanın koyu renk saç , basit duruyor dediğini ,duymadım. ama bazı koyu saçlılar, nedense bunu demekle bir israr içindeler. anlaşılır gibi değil...

Doro
okypete
komik ve hakaretvari bir cümle olmuş.
önce kelimelere dikkat . basit ne demek. esmer olmanız sarı saçlılara hakaret etmenizi gerektirmez. biz esmerlere basit demiyorsak ,sizde biraz dikkatli olacaksınız.
ayrıca genelleme yapmanız çok yanlış. her erkek koyu saç ve uzun,ister diye bir kural yok:nazar:
bence de arkadaşlar yorum yaparken 'her erkek', 'çok emin konuşuyorum', 'erkekler kesinlikle bunu sever' gibi yorumlar yapmanız çok yanlış ve saçma,komik duruma düşmeyelim nasıl emin olabilirsin ki anket mi yaptın gidip tek tek sordun mu erkeklerekaydirigubbakcemile3

Doro
okypete
onun içinmi ,platin saç da olabilir boyatabilirim,deyip platin saçlı bir kızın resmini , koydun...
onun ne düşündüğü değil bana ne yakıştığı önemli :lepi:
beğenmiyorsa ayrılır:nazar:

:KK66:

bekolim
youthanasia7
onun ne düşündüğü değil bana ne yakıştığı önemli :lepi:
beğenmiyorsa ayrılır:nazar:

:KK66:
Yuru be :lepi:
Aynen onun ne istedigi degil senin nasil istedigin onemli istemiyorsa ayrilirda cuk diye oturmus katilmaktayim ..

Doro
tadLi
Yuru be :lepi:
Aynen onun ne istedigi degil senin nasil istedigin onemli istemiyorsa ayrilirda cuk diye oturmus katilmaktayim ..
teşekkür ederim ama bazı arkadaşlar bu düşüncemi olay yaptı nedense forumdaki itibarımı sarsmaya çalışıyorlar :çok üzgünüm:
herkesin saç rengi kendineea.s.

gamze_esra
5-07-09, 13:07
a.s.bence genelleme yapmak yanlıs..yuzu guzelse bır bayanın sac rengı cokta onemlı degıl.sacı sarı olupta yuzune bakılmıcakta cok sıyah kızıl vs de...bence sac rengınden once havası olmalı sacların.mesela bazıları sarı sewdasına saclarını kırık ıcınde bırakıyolar cok itici oluyo (ki bende bır zamanlar o kervana katılıyodum :) yanı sarısınında guzelı vardır esmerınde kızılında turuncununda ..vs..vs... ama bana soracak olursanız eskıden daha cok sarısın bayanları hoş bulurdum bır bayan olarak ama nedense 2 yılddır falan daha cok esmer kadınları..mesela tam bır penelope cruıse hayranıyım...sewgılerrhihoyyytalkisalkisalkis

iremsu
Sarı saçı seviyor olabilirler ama ben sevmiyorum :eek:lmaz:
Sarı saç bana yakışır mı bilmiyorum ama görünüşünü, duruşunu sevmedim, sevemedim bi türlü :umursamaz:
Ben siyah saçlıyım..Saçlarımıda boyatmayı düşünmüyorum..Benim seveceğim erkek benden sarı istemesin harbiden sevmiyorum yav :kedi:

Doro
gamze_esra
a.s.bence genelleme yapmak yanlıs..yuzu guzelse bır bayanın sac rengı cokta onemlı degıl.sacı sarı olupta yuzune bakılmıcakta cok sıyah kızıl vs de...bence sac rengınden once havası olmalı sacların.mesela bazıları sarı sewdasına saclarını kırık ıcınde bırakıyolar cok itici oluyo (ki bende bır zamanlar o kervana katılıyodum :) yanı sarısınında guzelı vardır esmerınde kızılında turuncununda ..vs..vs... ama bana soracak olursanız eskıden daha cok sarısın bayanları hoş bulurdum bır bayan olarak ama nedense 2 yılddır falan daha cok esmer kadınları..mesela tam bır penelope cruıse hayranıyım...sewgılerrhihoyyytalkisalkisalkis
ayy evet yüz güzelliği zarifliği önemli aslında yüz güzelse o saçı boyasız da taşır kaydirigubbakcemile5
ama boyalı saç=bakımlı kadın gibi geliyor bana tabi kedi tüyü gibi kırık saçlar olmayacak opuyorumnanaktan

gamze_esra
5-07-09, 14:07
youthanasia7
ayy evet yüz güzelliği zarifliği önemli aslında yüz güzelse o saçı boyasız da taşır kaydirigubbakcemile5
ama boyalı saç=bakımlı kadın gibi geliyor bana tabi kedi tüyü gibi kırık saçlar olmayacak opuyorumnanaktan
katılıyorum tatlımkaydirigubbakcemile5

seljan
6-07-09, 06:07
gamze_esra
katılıyorum canım renkten önce saçın kişiye uygunluğu duruşu önemlidir :1closedeyes: :içelim:

gamsee
6-07-09, 08:07
amman aman, boya siyah saç olmasın da ne renk olursa olsun, tam siyah kömür karası saç yapay duruyor bence, bir de sırf saçını sarıya boyamış olmak için boyatan bayanlar, dümdüz platin sarısı saç, doğal sarışınlarda bile o kadar tek tonlu sarı şaç yok, senin neyine, bari röfle yaptır, ya da başka bir sarı...

ozlem_anqel
6-07-09, 09:07
evet erkeklerin uzun saç sevdiği kesinlikle doğru.. sarı saç konusuna gelince..; bn doğal sarışın olduğum ve saçlarım çok açık renk olmadığı halde erkek arkadaşım çok dikkat çektiğimi ve ilerde saçımı boyatmam gerektiğini söylüyor.. ama saç rengimi de çok beğeniyor blmiyorm napıcaz :uhm::eek:klava::sm_confused:eek:puyorumnanaktan

Doro
6-07-09, 09:07
gamsee
amman aman, boya siyah saç olmasın da ne renk olursa olsun, tam siyah kömür karası saç yapay duruyor bence, bir de sırf saçını sarıya boyamış olmak için boyatan bayanlar, dümdüz platin sarısı saç, doğal sarışınlarda bile o kadar tek tonlu sarı şaç yok, senin neyine, bari röfle yaptır, ya da başka bir sarı...
beyaz pürüzsüz bi teni varsa çok hafif siyah makyajla uzun siyah saç çok güzel duruyor bence. zemuszemus