Bacak dolgusu yaptıran var mı?

guzelderya
18-06-08, 07:06
Arkadaşlar.Ben de istanbulda Erol kışlaoğluna bacak dolgusu yaptımayı düşünüyorum.Ama ameliyat yeri anadolu yakasında sanırım ben de leventte oturuyorum..Yanımda kimse olmayacağı için altından kalabilir miyim.Gidişattan biri beni bilgilendirebilir mi? Tşk

leydi063
18-06-08, 20:06
guzelderya
Arkadaşlar.Ben de istanbulda Erol kışlaoğluna bacak dolgusu yaptımayı düşünüyorum.Ama ameliyat yeri anadolu yakasında sanırım ben de leventte oturuyorum..Yanımda kimse olmayacağı için altından kalabilir miyim.Gidişattan biri beni bilgilendirebilir mi? Tşk
mrb bende yaptırdım daha ılk seansım oldu 2 3 seansım daha var yanında biri olsa ıyı olur amelıyattan sonra 1 gece yatıyosunuz hastahanede yanı bende öyle oldu refakatcı olursa yanınızda ıyı olur ılk birkac gun yürümek zor çünkü baska sorunuz olursa yardımcı olmaya calısırım iyi aksamlar

anix
19-06-08, 08:06
dr. erol kışlaoğlunda yağları saklama olayı varmıydı arkadaşlar çünki benim öyle her 6 ayda bir alıncak yağım yok vücudumda. bekli tek seferde göbekten alınır o kadar yani. yoksa onepi mi tercih etsem mi diye düşünüyorum.

-bella-
19-06-08, 11:06
leydi063
mrb bende yaptırdım daha ılk seansım oldu 2 3 seansım daha var yanında biri olsa ıyı olur amelıyattan sonra 1 gece yatıyosunuz hastahanede yanı bende öyle oldu refakatcı olursa yanınızda ıyı olur ılk birkac gun yürümek zor çünkü baska sorunuz olursa yardımcı olmaya calısırım iyi aksamlar
peki kalıcımı olucak seninki?ve maliyeti nedir?vücudunun belli bi bölgedsinden yağmı aldılar?

guzelderya
19-06-08, 13:06
Arkadaşlar,dün Güner Uysala muayeneye gittim.Bana muahanede lipo ve ardından yağ enjeksiyonu yapabileceğini,sedesyon ve loka anestezi ile yapıldığından bahsetti.Lady öyle hastaneye gerek yokmuş 3-4 kilo yağa kadar .Maliyet olarak da 1500 euro dedi.Sizce nasıl arkadaşlar hemen karar vermem gerekiyor şu aşamada?

leydi063
19-06-08, 17:06
karacicek
peki kalıcımı olucak seninki?ve maliyeti nedir?vücudunun belli bi bölgedsinden yağmı aldılar?
mrb karaçiçek doktorum bana en az 2 3 seanstan sonra kalıcı olur dedı özellıkle sordum omur boyu kalıcı olacakmı dıye evet dedı cunku kendı vucudunun yagı dedı yaglar enjekte edıldıklerı yerde yasamaya devam ederler demıstı bırkac doktorlada gorusmustum onlarda en az 2 3 seans dedıler tek seansta kalıcı olur dıyen doktora ınanmam ben melıyetı bıraz tuzlu oldu ben onepte yaptırdım hıfzı beye 1800 euro doktora 1300 ytl hastahaneye ödemem oldu 150 ytl de korseye ve daha 2 seanssım var seans basıda 1500 euro denıldı bastan ucretı duyunca vazgecmıstım ama sonra etek gıymek ıstedıgım ıcın son anda karar verıp yaptırdım benım bel bolgemden alındı yag zaten aldıkları yagda 1 kılo bıle degıl ılk seansım lıpoyla beraber oldu suan 2 ay oldu yapılalı erıdı tabı yaglar ama kalıcılık var eskıye nazaran bıraz daha kalın 2cı seansım temmuzda 3ay olmadan ıkıncı seans olmuyo 3cu seansta bıtırırcem ben tabı kalıcı olacak ılk seansta kalıcılık olduguna gore 3 cu seanstan sonra daha da ıyı olur

leydi063
19-06-08, 17:06
guzelderya
Arkadaşlar,dün Güner Uysala muayeneye gittim.Bana muahanede lipo ve ardından yağ enjeksiyonu yapabileceğini,sedesyon ve loka anestezi ile yapıldığından bahsetti.Lady öyle hastaneye gerek yokmuş 3-4 kilo yağa kadar .Maliyet olarak da 1500 euro dedi.Sizce nasıl arkadaşlar hemen karar vermem gerekiyor şu aşamada?[/QUOT
mrb derya muanede olabılır belkı bende bırkac doktorla görüşmüştüm birisi sabahtan gırersen aksama anca cıkarsın demıstı ama hastahanede olacaktı hıfzı beyse tamamen uyuman ve bır gece kalman daha ıyı olur dedı tamam aldıkları yag 1 kılo bıle degıl ama yınede saglık bu ve lıpo oyle kolay bişey degıl benım 2 ay oldu ve yag alınan yerlerımde bazen sızı seklınde agrım hala oluyo malıyet olarak benım tuzlu oldu bıraz bır doktorda bana 3000ytl fıyat vermıstı ve tek seans olacaktı ıkıncısı gerekırse tekrar lıpo yaparız demıstı tekrar amelıyat ıcın 3000 alırmıydı bılmıyorum eger oylede olsaydı bana aynı malıyata gelecektı şuan için sunu dıyebılırımkı ıyıkı hıfzı beyı dınlemısım ve hastahanede kalmısım tamam basıt bır amelıyat ama lıpo oyle kolay bişey degıl kendınızı rıske atmayın derım ve mutlaka yaglarınızı saklayan bır doktor bulun ILK SEANSTA KESINLIKLE KALICI OLMUYOR kendımden bılıyorum tekrar lıpo olurum dıyen arkadaslar tabıkı kendılerı bılırler

wowo
7-07-08, 23:07
gelişmeleri anlatırmısınız arkadaşlar a.s. son donemde yaptıranlar vardır sanırım şakkıdı

leydi063
8-07-08, 11:07
wowo
gelişmeleri anlatırmısınız arkadaşlar a.s. son donemde yaptıranlar vardır sanırım şakkıdı
ben yaptırdım cnm dün 2ci seansım oldu yag enjekte edıldı ılk seansta sol bacakdakı yag daha çok erıdıgı için ona daha çok enjekte edıldı hafıf daha kalınlastı bıleklere falan da enjekte edıldı benım dızden asagıdakı bolgemde acıklık vardı 2cı senastan sonra biraz daha azaldı açıklık inşlh yaglar bu sefer cok erımezde 3cuseansta ıyıce kapanır acıklık sendemı yaptırmayı düşünüyosun

guzelderya
9-07-08, 21:07
Lady ,ben de yaptırdım yağ enjeksiyonu bacaklarıma..Bileklere uygulamak istemiyor pek doktorlar. Bileklerim hala ince ,diz altı kısım fena olmadı ama.2 hafta oldu bide benim .. daha erir ve ne hale gelir bilemiyorum tabii.Lady doktorun sana ayak bileklerine enjekte etmenin sakıncalı olduğuna dair bir bilgi verdi mi? Belki ikinciyi özellikle bileklere yaptırırım diye düşünüyorum daçç

nurgul_gul
10-07-08, 06:07
merhaba güzelderya,çok geçmiş olsun canım,inş yağların çoğu hatta hepsi kalıcı olur ,kime yaptırdın ve toplam ne kadar ödedin diğer senaslar için yağ salkattın mı bilgi verirsen sevinirim

anix
10-07-08, 10:07
öncelikle geçmiş olsun güzelderya. bende merak içerisindeyim görüntü ve maliyet hakkında. ayrıca yağ saklama olayı da oldu mu? anlatabilirsen seviniriz.

leydi063
10-07-08, 17:07
guzelderya
Lady ,ben de yaptırdım yağ enjeksiyonu bacaklarıma..Bileklere uygulamak istemiyor pek doktorlar. Bileklerim hala ince ,diz altı kısım fena olmadı ama.2 hafta oldu bide benim .. daha erir ve ne hale gelir bilemiyorum tabii.Lady doktorun sana ayak bileklerine enjekte etmenin sakıncalı olduğuna dair bir bilgi verdi mi? Belki ikinciyi özellikle bileklere yaptırırım diye düşünüyorum daçç
cnm geçmiş olsun çok çok bende 2cı seansımı oldum pazartesı gunu tabıkı erıyo yaglar az bişeyı kalıyo ben bıleklerıme de yaptırdım ve doktorum bana önermıyoruz falan demedı sen kıme yaptırdın acaba yaglarını saklattınmı yoksa 2cısınde yıne lıpomu olacaksın bıleklere yaptırmanın bı sakıncası var falan demedı doktor ama bılek ınceltmek sakıncalıymıs onu duydum sadece kalınlastırmanın sakıncalı oldugunu sanmıyorum doktorun neden sakıncalı gormus anlattımı sana tekrar geçmiş olsun cnm

wowo
23-07-08, 16:07
ben halen karAr veremiyorum :1no2:

anix
24-07-08, 13:07
bende kışı bekliyorum ve de doktor arayışındayım. inşallah caymam

leydi063
24-07-08, 22:07
anix
bende kışı bekliyorum ve de doktor arayışındayım. inşallah caymam
düşündügün bir doktor varmı acaba karar veremezsen kötü bende cok kararsızdım ama en sonunda yaptırcam dedım ölelıkle yaptırdım gönlüne göre olur inşlh

anix
25-07-08, 10:07
sağol leydi inşallah hepimiz için engüzeli olur. karar veremememin sebebi yağları saklayacak bir doktor bulmam gerek. çünki benim hiç fazla kilom yok. gerçi hiç bir doktorla yüzyüze görüşmedim. o yüzden araştırma içerisindeyim.

dedokido
25-07-08, 18:07
tebeta
arkadaşlar herkese merhaba ben de bacak eğriliğinden şikayetçiyim ve benim de hiç yağım yok bu yağ enjeksiyonu o zaman nasıl olacak. yaptıranlar ya da bilenlenler bilgi verebilirlerse çok sevinirim.
teşekkürler

canım eğer vücudunda alınabilecek yağ yoksa baldırlara silikon implant koyuyorlar.ama doktorlar bunu pek tavsiye etmiyor,daha doğrusu kimisi sıcak bakarken kimisi kesinlikle yaptırmayın diyor.birde sıvı dolgu malzemeleri var ki onlardan kesinlikle uzak dur.

dedokido
25-07-08, 18:07
bu arada leydi sen ne yaptın canım, 2. seansa gittin mi,sonuç nasıl?

leydi063
25-07-08, 20:07
gittim cnm ayın 7sınde 2cıseansım oldu sonuc fena degıl sol bacak sag bacaga oranla bıraz daha fazla erimiş erıyen yere takvıye yapıldı biraz daha kalınlaştı ama seasnlar bitmeden bellı olmıcak sanırım sonuc 2 seansım daha kaldı benım 3 saesta bıtmıcekk sen neler yaptın yoksun uzun zamandır karar verdınmı

leydi063
tebeta
arkadaşlar herkese merhaba ben de bacak eğriliğinden şikayetçiyim ve benim de hiç yağım yok bu yağ enjeksiyonu o zaman nasıl olacak. yaptıranlar ya da bilenlenler bilgi verebilirlerse çok sevinirim.
teşekkürler
mrblar ne kadar zayıf olursan ol mutlaka yagın vardır vücudunda ama yeteri kadar varsa yaptırın dıyor doktorlar ben bıkac doktorla görüştüm önce hıfzı beye gıttım 3 4 seans gerekır dedı herseyı anlattı yagları saklayacaktı sonra namık kemal barana gittim slıkon önerdı bıcok doktor sılıkona sıcak bakmıyor cunku zamanla kasları yırtıyor ayrıca dız arkasında koca koca dikişler oluyorkı zaten ohalde etek giyilmez sonra netten ufuk bılkayla görüştüm en az 2 3 seans gerekır dedı sonra nebıl beye gıttım ama o yagları saklamıyor ve 2 cı seans gerekırse tekrar lıpoşaksın yaparız dedı ve bunada ben sıcak bakmadım tekrar bıcak altına yatmak ıstemedım yıne netten naci çelıkle görüştüm eger vucudunda enjeksıyon ıcın yeterı kadar yagın varsa yag enjeksıyonu yaptır ama 2 3 seasn gerekır dedı eger yeterı kadar yagın yoksa hiçbişey yaptırmamanı tavsıye ederım dedı ve ben ilk gittigim doktora gerı döndüm hıfzı beye nısanda amelıyat oldum 2 cı seasnsıda buay oldum ılk halıne göre düzelme var ama tabi bütün seasnlar bittginde daha net bellı olacak umarım yardımcı olmusumdur sormak ıstedıgın bişey olursa ben burdayıım yardımcı olmaya çalısırım

dedokido
leydi063
gittim cnm ayın 7sınde 2cıseansım oldu sonuc fena degıl sol bacak sag bacaga oranla bıraz daha fazla erimiş erıyen yere takvıye yapıldı biraz daha kalınlaştı ama seasnlar bitmeden bellı olmıcak sanırım sonuc 2 seansım daha kaldı benım 3 saesta bıtmıcekk sen neler yaptın yoksun uzun zamandır karar verdınmı
canım ben bacaklarıma yağ enjeksiyonu yaptırmaktan vazgeçtim.gerçekten maddi manevi çok sabır gerektiriyor.ama dizlerimin içini törpületmeye kararlıyım.eğer güvenliyse ve çok maliyetli değilse bunu yaptırıcam.alt bacaklarım kaslanıyor yaptığım egzersizlerle,benim sorunum diz içlerim galiba.seni öpüyorum canım..

leydi063
26-07-08, 15:07
mrb cnm egzersiz demişsin nasıl egzersizler bunlar neler yapıyosun mesela bende öptüm bye

dedokido
26-07-08, 18:07
parmak uçlarımda yürüyorum ya da merdiven çıkıyorum.ayakta dururken parmak uçlarımı kaldırmadan sadece topuklarımı kaldırıp indiriyorum buna benzer şeyler.tamamen dümdüz tabanlı ayakkabıyla yapılan yürüyüş de baldırları çok çalıştırıyor.artık kalınlaştığı kadar idare ederim canım..

wowo
29-07-08, 15:07
dizlerini törpületmek nasıl oluyo canım bilgi verirmisin