How i met your mother

DoLL_
20-01-11, 19:01
yahu bu dizi neden gerilerde kalmış böyle.süper vallahi.eşimle sonradan başladık ve tamamladık şimdide yeni bölümler çıktıkça izliyoruz çok komik.özelliklede barney.

laraangel
21-01-11, 17:01
Favorilerimden yaa! Komedinin doruğuna ulaşıyo bazen bu dizi.. Çok eğleniyorum valla.. :KK66:

lerler
27-01-11, 19:01
gerçekten eğlenceli yahu. barney cınim cınim :)

bi playbook muhabbeti vardı o bölüme hastayım adam neler düşünmüş :KK70:

orchidea
10-02-11, 19:02
uzun zamandır izlemek istediğim bir diziydi. henüz ikinci sezondayım o yüzden diğer sayfalara bakmadım. ancak neden forumda bu kadar az izleyeni var anlamış değilim.

dove
17-02-11, 09:02
yılbaşından beri izlemedim internet kotalı diye, yeni bölümlerini çok merak ediyorum :)

ezgis
15-03-11, 16:03
6.sezonu ilk sezonlarındaki dinamiği tekrar yakalamış

absinthe
26-03-11, 23:03
ilk 3 sezonda hastasıydım bu dizinin, sonra çok bozdu, ben de bıraktım izlemeyi. artık izlerken gülmek yerine öff der olmuştum

xpapatyamx
31-03-11, 10:03
6 sezondur izliyorum.Tamam bazen üff diyorum ama çoğunlukla gülüyorum.Barney'in normal hayatta tercihi erkeklerden yanaymış :KK53: Bi bu dizi bide desperate housewife benim favorilerim.Onuda 7 sezondur izliyorum.

Mat_MazeL
11-06-11, 22:06
7. sezon gelsin artık umarım evlenen Barney değildir :KK37:

aswang
18-08-11, 22:08
CBS'nin açıkladığı takvime göre 19 Eylül Pazartesi akşamı ekranlara geri dönecek olan dizinin yeni sezonunun ilk bölümünün ismi ise 'The Best Man' olarak açıklandı.

2005 yılından bu yana ekranlarda olan CBS'nin romantik komedisi 'How I Met Your Mother'in hatırlanacağı üzere Mart ayından kanaldan yapılan açıklamayla iki sezon daha bizlerle olacağı duyurulmuştu. Yüksek izlenme oranları ile kanalın yüzünü güldüren sevilen dizi 2013'e kadar ekranlarda olmaya devam edecek.

Ted'in (Josh Radnor) çocukluk çağındaki en yakın arkadaşı Punchy (Chris Romanski) sonunda evleniyor. Robin (Cobie Smulders) ve Barney (Neil Patrick Harris) ise dans pistinde oldukça yakın gözüküyorlar.

Eki Görüntüle 243482

Eki Görüntüle 243483

Eki Görüntüle 243484

Eki Görüntüle 243485

Eki Görüntüle 243486

berra_
20-08-11, 13:08
en azından bu sezon çıkartsınlar anneyi

acrofobi
20-08-11, 14:08
çok severek izlediğim dizilerden. ama hiç biri benim için one tree hill'i geçemedi :)

aswang
4-09-11, 14:09
CBS'nin geçtiğimiz haftalarda açıkladığı takvime göre 19 Eylül Pazartesi akşamı 7.sezonuyla ekranlara geri dönecek olan 'How I Met Your Mother'ın yeni sezonunun ilk bölümünün ismi 'The Best Man' olacak.

Ve yayıncı kanal CBS, merakla beklenen yeni sezonun prömiyerine dair ilk tanıtım fragmanını bir kaç saat önce yayınladı. 30 saniyelik fragmanı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2005 yılından bu yana ekranlarda olan CBS'nin romantik komedisi 'How I Met Your Mother'in hatırlanacağı üzere Mart ayından kanaldan yapılan açıklamayla iki sezon daha bizlerle olacağı duyurulmuştu. Yüksek izlenme oranları ile kanalın yüzünü güldüren sevilen dizi 2013'e kadar ekranlarda olmaya devam edecek.

Alıntıdır!

nees
4-09-11, 21:09
Yeni sezonu iple çekiyorum. :)

*KurabiYe*
20-09-11, 06:09
Bugün yeni bölümü var.. Nihayet!

glsns
21-09-11, 15:09
evet bu sezon tanışsın anneyle

kitie
22-09-11, 12:09
sonunda başladı :81: sanırım bu sezon da anne yok çünkü dizi en az 8 sezon olacakmış. kaç sezon daha oynayacağı kesin değilmiş. 8. sezon son olabilir de olmayabilir de.

sedulu
22-09-11, 17:09
püf yani 7. sezondan 2 bölüm izledim şu barney kimle evlenio bi türlü göstermediler
ama olmuo böle merak ediyorum :KK9:
ted umarım tanışır artık şu anneyle de bide onların aşkını izleyelim
ama bu almanyaya giden pastacı kız yine geldi onu gördü öle bitti 2. bölüm aciba ne olcak ?

Yazagelen
28-09-11, 16:09
sedulu
püf yani 7. sezondan 2 bölüm izledim şu barney kimle evlenio bi türlü göstermediler
ama olmuo böle merak ediyorum :KK9:
ted umarım tanışır artık şu anneyle de bide onların aşkını izleyelim
ama bu almanyaya giden pastacı kız yine geldi onu gördü öle bitti 2. bölüm aciba ne olcak ?
O pastacı kız anne çıksın ya :KK70: Benim kanım kaynıyor o kıza, hem tipi çocuklara da benziyor zaten :KK66:

sedulu
28-09-11, 20:09
Funda08
O pastacı kız anne çıksın ya :KK70: Benim kanım kaynıyor o kıza, hem tipi çocuklara da benziyor zaten :KK66:
ay evet tam bi amerikan ev hanımıydı kendisi :KK9::KK9:

Yazagelen
28-09-11, 20:09
sedulu
ay evet tam bi amerikan ev hanımıydı kendisi :KK9::KK9:
Zoey vardı bir aralar... Tüylerimi diken diken ediyordu. Hiç istememiştim o olmasını... En geç sevdiğim karakter Robin'di benim, ama ona bile en geç ilk sezonda alışmışımdır. O kadar uzun zamandır (yıllardır) bu 5'linin içindeyiz ki umarım şu meşhur anne de seveceğimiz biri olur. Ona da Zoey gibi bakmak istemiyorum :KK70: Gerçi anne ortaya çıkınca dizi ne kadar devam eder o da şüpheli tabi... 10 yıl verseler, 10 yılı da izlerim. Hiç bitmesin ya... İlerki maceralarını da izleyelim :KK43:

*KurabiYe*
30-09-11, 18:09
Pastacı kız değilmiş anne onuda öğrendik
Bu arada Robin çok çirkinleşmiş , ilk sezondaki güzelliği nerde
Şimdi eser bile yok :KK19:

Yazagelen
*KurabiYe*
Pastacı kız değilmiş anne onuda öğrendik
Bu arada Robin çok çirkinleşmiş , ilk sezondaki güzelliği nerde
Şimdi eser bile yok :KK19:
Hadi ya, o değilmiymiş... :KK43: Ben bu bilginin geçtiği kısmı hatırlamıyorum, nerde geçiyordu? 7 sezon/3. bölüm mü ki? Ben onu daha izlemedim... Aklıma gelmişken de izleyim bari :KK70:

*KurabiYe*
Evet 7 sezon 3. bölümde... Anlatmıyım izle sen en iyisi:KK34:

Yazagelen
*KurabiYe*
Evet 7 sezon 3. bölümde... Anlatmıyım izle sen en iyisi:KK34:
İzledim bölümü... Öyle bir şey demedi ya... :KK43: Ama şu Ted-Barney-Robin meselesi var bir de... O ne olacak acaba? Sevdiğim ve harika giidşatı olan o kadar çok dizinin içine edildi ki umarım bu da öyle olmaz... Gerçi Ted çocuklara hep "Robin Teyzeniz..." diye bahseder ama... Barney ile Robin'i (hani şu meşhur düğünde) evlendirseler de nasıl olur bilmiyorum ki... Kafam karıştı şimdi :KK43:

*KurabiYe*
30-09-11, 19:09
Victoria başka biriyle nişanlanıyor , olmıyacağınıda ima ettiler
Ama bu dizide heran herşey olabilir :KK53:

Yazagelen
*KurabiYe*
Victoria başka biriyle nişanlanıyor , olmıyacağınıda ima ettiler
Ama bu dizide heran herşey olabilir :KK53:
Aynen... :) Nişanlandı demediler ama; Ted "Şimdiye nişanlanmıştır" dedi, o kadar. Dediğin gibi, bu dizide ne olacağı hiç belli olmaz. Belki de herkesin sonunda birlikte olacağı kişiyi çoktan görmüşüzdür de, çaktırmamışlardır. :KK66: 7. sezon ilk bölümde Lily'nin Ted'e "Gelin seni çağırıyor." demesi Robin konusunda beni de kıllandırmadı değil aslında...

*KurabiYe*
Robin Barneylede evleniyor olabilir ama o gelin Norada olabilir
Bu dizide şu olabilir yada bu olabilir diye tahmin yürütmiyeceksin
Sadece izliyecek , yorum yapmıyacaksın çünkü ; hiç bir yorumumuz tutmuyor ..:KK53:

Yazagelen
*KurabiYe*
Robin Barneylede evleniyor olabilir ama o gelin Norada olabilir
Bu dizide şu olabilir yada bu olabilir diye tahmin yürütmiyeceksin
Sadece izliyecek , yorum yapmıyacaksın çünkü ; hiç bir yorumumuz tutmuyor ..:KK53:
Aynen, süreçten keyif almaya bakmak lazım :KK66:

Yazagelen
Üst üste "Aynen." deyince kendimi papağan gibi hissettim şimdi... :) Neyse; bari ilk sezondan izlemeye tekrar başlayım, kaçırdıklarımı görmüş olurum. Zaten başka dizi izlediğimde yok pek...

sedulu
30-09-11, 20:09
ben 6. sezon biterken robin ve barney evleniyor diye düşünmüştüm
ama pastacı kız iyi söyledi sorun robin
üçü hiç birşey olmamış gibi takılamaz
ama ted robinle arkadaşlığını da kesmez çünkü çocuklar robin teyzeyi biliyor fotoğrafı falan vardı
7.sezon 4. bölümü iple çekiyorum :KK9:

berra_
18-10-11, 20:10
7.sezonun ilk başında barney hatamı yaptım diyordu bana hala robinle evlencek gibi geliyor:44:
bide 7.sezonun başlangıcı hiç iyi olmadı çok durağan geçior 6.bölümüde çıkmış bugün merak iştee izliyoruzz

minikbarni
20-10-11, 17:10
Artık 7.sezon eski tadını vermiyor,dizi çok fazla uzadı bence :KK19:

minikbarni
20-10-11, 17:10
....................................

sedabayrak
28-10-11, 08:10
biraz fazla zorluyorlar sanki bencede.. eski sezonlar kadar iyi değil ama yine de alışkanlık oldu izliyorum :)

*KurabiYe*
16-11-11, 07:11
Bu bölüm harikaydı
Daha doğrusu Barney Stinson harikaydı
Bayılıyorum ben bu adama
Aşık gerçekten Robine aşık
Onun yerine ben kahroldum , gitti yatağın üzerindeki gül yapraklarını mumları söndürdü ya içim acıdı

sedulu
16-11-11, 22:11
barney e sanırım ilk kez bu kadar üzüldüm robinle birbirlerini mükemmel tamamlıyorlar

SekersizYesilCay
29-12-11, 12:12
son bolumde robinin bebek sahibi olamaması ağlattı beni,
2 kez izledim ikisinde de ağladım :KK43:
tatil bitse de devam etsek kopmaya...

Melampus
29-12-11, 12:12
Dizi başladı mı sınavlarımdan takip bile edemiyorum çok sıkıldım bu durumdan artık izleyeceğim :KK47: Hangi günlerde çıkıyor cnbc-e de çıkıyor de mi yoksa e2'de de verilmeye başlandı mı?

sedulu
29-12-11, 13:12
Melampus
Dizi başladı mı sınavlarımdan takip bile edemiyorum çok sıkıldım bu durumdan artık izleyeceğim :KK47: Hangi günlerde çıkıyor cnbc-e de çıkıyor de mi yoksa e2'de de verilmeye başlandı mı?
yanış hatırlamıyorsam perşembe günleri oluyor cnbc e de ama tabi geriden geliyor bölümler
ben internetten indirip izliyorum sıcağı sıcağına

plasebo
robinin bebek sahibi olmamasına çok üzüldüm çünkü bütün bölüm gerçekten ahmile olduğuna inanmıştım onun yaa...

Melampus
sedulu
yanış hatırlamıyorsam perşembe günleri oluyor cnbc e de ama tabi geriden geliyor bölümler
ben internetten indirip izliyorum sıcağı sıcağına
Sedulu cevap için sağol:) Nerden indiriyorsun gerekirse özelden yazar mısın yasak mı site paylaşmak forumda bilmiyorum da...Tekrardan teşekkürler

berra_
4-01-12, 09:01
ara verdikten sonra koydukları yılbaşı bölümü tam bir vasattı:KK19:

Pluie
30-01-12, 22:01
Nerdesiniz himym cular :KK15:
Ara konusunda coştular resmen 6 şubattaymış yeni bölüm :KK19:

sedulu
31-01-12, 11:01
nalet ara nefret ediyorum
amma uzun sürüyor ya
bu kadar bekledik şimdi bi de bi bölüm yayınlayıp 2 hafta tekrar ara vermesinler :KK53:
olmaz değil daha önce çok yaptılar böyle

berra_
1-02-12, 22:02
sedulu
nalet ara nefret ediyorum
amma uzun sürüyor ya
bu kadar bekledik şimdi bi de bi bölüm yayınlayıp 2 hafta tekrar ara vermesinler :KK53:
olmaz değil daha önce çok yaptılar böyle
14 şubattaymış yeni bölüm malesef :KK31:

sedulu
24-02-12, 21:02
barney için gerçekten üzüldüm
robinle olması gerekirdi ona en yakışan her anlamda birbirlerini tamamlayan robindi. yazık ya o mumları söndürdüğü sahne içime işlemişti
hiç barneyden beklenilcek hareket değildi.
ya ted ? tekrar başa sarıp robin i istedi :KK4:
of artık şu barney kimle evleniyor öğrenelim sezon sonu gelsin diye bu yüzden çok istiyorum :KK9:

kitie
25-02-12, 12:02
sedulu
barney için gerçekten üzüldüm
robinle olması gerekirdi ona en yakışan her anlamda birbirlerini tamamlayan robindi. yazık ya o mumları söndürdüğü sahne içime işlemişti
hiç barneyden beklenilcek hareket değildi.
ya ted ? tekrar başa sarıp robin i istedi :KK4:
of artık şu barney kimle evleniyor öğrenelim sezon sonu gelsin diye bu yüzden çok istiyorum :KK9:
evet barney evlensin de düğünde tanışalım artık anneyle :)
tanışırsa dizi biter ama :84:

Sayumi
26-02-12, 19:02
Çok seviyorum bu diziyi yaa. Hele Barney'i :KK16:

Zeynepce2011
2-03-12, 00:03
Bu TED kiminle EVLENİCEK cok merak ediyorum :))sıkı takipçisinin gece seyrediyorum tekrarlarını