İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

amylee_55
6-02-08, 22:02
cok tskler önerileriniz için.
perma yaptırmıcam.zaten sac seti aldım.arada onla dalga yaparım.ya aslında düz saca bayılıyorum.ama yüzüm tombul yakısmıyo bana yaaa....
son kararım sarıya boyatacam kıslar.avril lavigne nin sac rengine.
avrilin resmini nası koyacam buraya koyamıyorum.

roseaysegul
6-02-08, 22:02
canim senin imaj yapmana gerek yok henuz 17 yasindasin gencligin dogalligin yeter bence 30'lu yaslardan sonra degisiklikleri dusunsen daha guzel olur ama sen bilirsin

amylee_55
12-02-08, 20:02
olsen twins kim ya.olsen ikizlerindenmi bahsediyosun cnm sen.onları biliyom.ya zaten sarı yaparsam dogal bişe olcak

güneşimm
14-02-08, 10:02
bende buğday tenliim her türlü renge boyadım saçımı ama birtürlü bir renkte kara kılamadım çok çabuk sıkılıyorum şimdi karameli düşünüyorum sizce yakışırmı bugday tenlililere yada hangi renkler daha gider

Summer
19-02-08, 21:02
buğday tenlilere ben kumral yakıştırıyorum yada palette nin bronz kahvesiydi sanırım karamelde çok yakışır

Summer
19-02-08, 21:02
amylee_55
olsen twins kim ya.olsen ikizlerindenmi bahsediyosun cnm sen.onları biliyom.ya zaten sarı yaparsam dogal bişe olcak
beğenirmisin bilemem ama bir kaç saç rengi koyim aynı yaştayız ztn :KK66:

ay_cim
2-03-08, 16:03
amylee_55
cok tskler önerileriniz için.
perma yaptırmıcam.zaten sac seti aldım.arada onla dalga yaparım.ya aslında düz saca bayılıyorum.ama yüzüm tombul yakısmıyo bana yaaa....
son kararım sarıya boyatacam kıslar.avril lavigne nin sac rengine.
avrilin resmini nası koyacam buraya koyamıyorum.
bence doğal saç rengine geri dön şuan için yaptırabileceğin herhangi bir saç rengi seni olduğundan büyük gösterir imajını değiştimek istiyosan değişik saç kesimleri deneyebilirsin ama illa ki boyatmalıyım diyorsan aralara saçının bir kaç açığı balyajlar attırabilirsin.. perma olayına gelince inan bu yaşta sana hiç gitmeyecek bir saç stili olur. ama ara sıra çok istediğin zamanlar kuaförde maşa il su dalgası yaptırırsın hem yaşına uygun olur hem saçların yıpranmaz..

eğer yüzün tombul ise saçının tepesinden başlayıp çok fazla kat attırıp saçlarını jöle ile hafif kabarta bilirsin daha çılgın bir model olur ayrıca perçem de çok hoş olur bence onuda düşün ama doğal kalmayı dene yerimseniben

güneşimm
11-03-08, 14:03
:1no2::1no2::1no2:kızlar ben hala saçımı boyamadım çok kararsızım ne yapıyım ben

ay_cim
11-03-08, 18:03
canım karamelden bahsetmişsin bende buğday tenliyim ve saçlarımı karamele boyattım yakıştırdılar bende beğendim yani tenini sorun etme buğdaya karamel yakışıyor.

baby_dilay
17-03-08, 14:03
KUPAKIZI44
Artık sarışınların cazibesi kalmdı bana sorarsan... Esmer ve kumrallar daha revaçta. Hem yaşın çok genç. Seni büyük gösterecek olan ve sürekli makyaj isteyen sarı saçları tavsiye etmem. Hem esmerler daha seksi:)
Canım sen esmersin galibaa:roflol::roflol::roflol:

Verite
17-03-08, 14:03
ben de yakın zamanda imajımı değiştirdim yorumlarınızı bekliyorum :)

asii
17-03-08, 18:03
ikiside yakismis ama sari sanki daha tatli gibi duruyor canisi

Verite
17-03-08, 19:03
teşekkürler canım ama 2 senedir sarı olunca değişiklik yapmaya gidiyo insan :)

deruş
17-03-08, 21:03
a.s.
clementine88
ben de yakın zamanda imajımı değiştirdim yorumlarınızı bekliyorum :)

bu öncesi

bu da sonrası
ikincisi süper.. hatta seni daha canlı ve genç göstermiş güle güle kullan...

Summer
21-03-08, 20:03
kumral halinle daha şeker görünüyorsun ama şu anda saçlarını uzatsan yada değişik bir model denesen süper olur.

Verite
22-03-08, 07:03
saçımı yeni kestirdim :KK43: böhü

Alice in Wonderland
30-03-08, 13:03
ya bende sarışınım kendi saçımın rengi kumraldı.ama çikolata kahvesi yada karamel rengine boyatmak istiyorum fakat korkuyorum yakışmaz diye birde pişman olursam sarıya dönmekte çok zor olacak sarı saç çok havalı gösteriyor birde bundan dolayı boyatamıyorum karamel rengine...

cilem77
3-04-08, 08:04
dogal ol bence boyama yada hafif bir gölge attirabilirsin.bence bu zamanda dogal olmak gerek cünkü dogallik aranilan bir özellik oldu.yasini yasa dogal ol.

haze-0445
14-04-08, 17:04
yerimseniben
clementine88
teşekkürler canım ama 2 senedir sarı olunca değişiklik yapmaya gidiyo insan :)
canım ya bnce ilk halin daha güsel daha doğal ve masum bilioyomusun :):) bana öyle geldi diğeride hoş ama kesim ve renk olarak ilk halin derim ben

figenn
23-04-08, 20:04
kizlar bana da bir fikir verin.saclarim dalgali ve siyah tuhaf kat kat bir kesim vardi oldukca kisaydi ve ben bu kesimi hic kullanamadim yani sürekli fön cekmem gerekiyordu acikcasi cok fazla ugrasmadim cunku cocuk ev isi zaman ayiramiyordum.simdi saclarim omuzlarimda ve ben sürekli bagliyorum istiyorumki degisik bir model bana yakisan bir kesim olsun ama bu zamana kadar haaaa bu sac modeli bana gidiyor diyemedim.sizce dalgali bir sac tipine hanigi modeller gider yuzum yuvarlak ve bugday tenliyim gecen 12.ayda sacimi siyaha boyadim simdii buyuk bir degisiklik istiyorum önerilerinizi bekliyorum

*SILA*
27-04-08, 11:04
kızlar bende değişiklik yapmak istiyorum ilk defa boyatıcam saçımı,şimdi değil ama 2-3 hafta sonra.
beyaz tenliyim, gözlerim yeşil.saçlarımda kumral.
yaa sizce ne renk boyasam yakışır?
ben siyah istiyorum aslında simsiyah olsun istiyorum aklımda o var,bazılarıda sarı yakışır falan diyo ama sarı da büyük göstermez mi,hem ne biliym sarı istemiyorum nedense.
bi ara kızıl diyodum ama o da çok uğraştırıyormuş,akıyormuş.. bilmiyorum..
siyah saç hakkında ne düşünüyorsunuz,fikir verin kızlar
a.s.a.s.

gözdey_85
3-05-08, 06:05
siyah büyük ihtimal çok yakışır cnm da o zaman koyu kahverengine boyatmanı öneririm siyahtan zor kurtulunuor koyu kahverengi de siyah etkisi yaratıor özellikle kendin boyayacaksan koleston koyu kahverengi aynı siyah gibi şu da var saçın açık kumrala yakınsa dipler çıktıkça altlar siyah üstler açık pek hoş olmaz o yuzden devamlı boyayacaksın demektir bence çikolata kahve gibi kızıl ve kahve karışımı bir renk ya da meslea karamel yaparsan hem saç diplerinle uyumlu olur hem de gene çok yakışır die tahmin ediorm istediğin zaman koyu bir boyayla kapatabilirsin ya da sarıya geçmek istersen kolay geçersin gibime gelior ya da saçını koyulaştıracaksan saçından bir ton koyu bir boyaya boyat derim ki her zaman boyamak zorunda kalma ve daha naturel bir görüntü oluşsun çünkü bazen siyah boya çok yapay duruor

gözdey_85
3-05-08, 07:05
arkadaşlar ben de ne yapacağımı bilmiorum
şöyle söyleyeyim beyaz tenliyim ama daha çok soluk bir beyaz ve göz rengim ve kendi saç rengim çok koyu siyaha yakın yani ,şu an saçım orta kumral tonlarında ne çok koyu ne de açık
ben makyajsızken de canlı gösterecek bir renk istiorm aslında sizce kendi saçım gibi koyu bir renk mi yapmalıyım o zaman daha canl ıoluor ama sanki daha sert bir imaj oluor yoksa çikolata kahve tarzı renklerle böyle orta tonda mı olmalıyım ?

Esmerxxx
3-05-08, 21:05
arkadaşlar bende değişiklik istiyorum... 22 yaşındayım esmerim hafif elaya kaçan açık kahve göz rengim var.saçlarım belime kadar ve düz (pırasa diyelim) simsiyah va çok gür daha hiç boyamadım. hep doğal oldum, şu son 2 aydır fön çektiriyorum,aralarına kızıl attırayım diyorum sizce yakışırmı, yada yakışcanı umduğunuz fikirleriniz varmı

Calma
4-05-08, 13:05
Kızlaar arkadaşım bana danıştı imajını değiştirmek istiyoo ama ben tek başıma pek yardımcı olamadım siz de bi el atın lütfeen.
Gözleri koyu yeşil,teni beyaz zayıf bir yüzü var saçları şimdi kumral ve uzun doğal rengi.Saçını hangi renk ve ne model yaptıracağına bir türlü karar veremedik.Siz ne dersiniz?