13. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

elmaliturta
4-07-11, 19:07
ozlemmtekinn
günaydın kızlarrrr......

nasılsınız bugün... dün pek giremedim bütün gün dışardaydık gecede tatil turlarına baktım durdum.... bişiyde bulamadım yaaa hem bütçeye uygun hem güzel bi yer...

tatile gidecek arkadaşlar nerlere gidiyo bi fikir verccek olan var mı???
neyneysem biz ayın 12 siyle 16 sı arasında tatilde olucaz... ayın 15 i cumaya geliyo sanırsam... o hafta izinli yazılabilirim... belki nete girebilirim aslında ama tartı bulmak zor olur muhtamelen...

deryayla selena hasta olmuş çooookkkk geçmiş olsun...

bugün annemle dolaşçaz... birazdan çıkıcam... akşama burda olurum ama... öptüm hepinizi.... rabişim senide çoookkkk özledim... sanırım tüm grup özledi...:KK70:
valla canım bende onlara bakıyorum da erken rezervasyon yaptırmadıgından mütevellit hepsi pahalıya geliyor o paraya ben yurt dışına gideirm daha iyi :KK51::KK52::KK52:

elmaliturta
_ferdici_
ayy benim boğazlar daha da şişti ateşimde var sanırım dün gece uykum kaçtı abimin yanına bi gittim dokunmamla onun kaçması bir oldu sen yanıyosun dedi ateşim çıkmış haberim yok :KK14:uyumadım gece boyu tvdeki filmleri izledim sabah 5e kadar ...2 film izledim filmlerin hepside katil filmii hehehe tam gece izlencek filmler ha korktum olan uykumda kaçtı ama filmin sonunu mrak ettim :KK53:izledim bitene kadarr tabi ben bi o kanepeye bi bu kanepeye :KK37:şimdide öksürüyomm oy izin alcam inş izin verirler yarında hastaneye gitcem kan için gitmişken dahiliyeye bi görünim :KK5:yarın giremicem kızlarrr bugünlük son yazışım olabilir yarın akşam girebilirim belki menülerime gelince kaçamak falan yaptığım yok ama karnım davul gibi adt olcam onunda sancısı var hepsi bir olsun bitsin yaaa :KK14:
geçmiş olsun canım yazın gribide bir kötü olur :KK71::KK71:

elmaliturta
selam canlarımmmmm napansınızzz ben gene bugun bir ayakkabımın gazabına ugradım bu seferki spor ayakkabımdı üstüne basa basa gezdim bütün gün neyseki pantolonumun paçaları uzunduda gözükmedi :KK60: yeminle her günüm ayrı bir olay yaaaaaaaaaaa yok böle bişi şimdi pisikletimle arkadaşıma geldim fal seansına ama kahveyi öle bir acı yapmışım ki kendim bile zor içiyorum :KK60: :KK60: umarım eve dönerken başıma gene bişi gelmez :KK60: :KK60:

bugün kü yediklerimi yazayım bende

sabah : yarım simit
ara : 1 sütlü nescafe
öğlen : 2 kaşık pilav köfteli bir yemek vardı adını bilmiyorum birde yarım kase ezogelin corbası + salata
ara : karpuzz :KK52::KK52:
2 saat sona : yarım bardak üçü bir arada
akşam : bir kase mercimek çorbası

bu arada kızlar cok erken kalkıp kahvaltı yapmak zorunda oldugum için akşama dogru ara öğünlerimin sayısı artıyor :KK60: saat 7 de kahvaltı yapıyorum sekize kdr işteyim doğal olarak o saatten sonra yemek yememek için araa ögünlerimi arttırdım meyve vs olarak

spor olarak da : 1,5 saat pisiklet
20 dk yürüyüş
mekik + dumbell

elmaliturta
bu arada bugün sevindirik oldugum şeyler var ilk ay maaşının on beş günü içerde kalıyomuş sanıyordum ya ben kalmıyormuşş :KK52: birde bizim şirket maaşları ayın onundan ayın onuna ödermiş dolayısıyla bu ayın onunda 12 13 günlük maaş alıcam 200 300 ne gelirse kardır :KK60::KK60: banka kartımda çıkmış zatüü sevindirik oldum :KK60::KK60:

en önemlisi de çok şükür köpeğim bugün biraz kendine geldi atti götürdüm onu uzun zamandır yapmadıgı bir hareket vardı onu yaptı umarım gene kötüleşmez gerçi biliyorum çok yaşlı gene aynı şeyler olucak ama uzun zamandır beni öpmzdii bugün öptüü o kadar mutlu oldum kii öp diyince yanagimi yalardi ne zamandir yapmıyodu bugun atti gidince yaptı aşkum benimm :KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dryrgp
chika
Sana da kuzuna da geçmiş olsun canım..
Ben de dünden beri çok halsizim ya, parmağımı kıpırdatamıyorum..
çok saol cnm sanada geçmişler olsun :KK16:

neyneyse
çok çok geçmiş olsun deryacım.
şebeke suyuyla ilgili bir sıkıntıdır belki de.
teşkr ederim. sanırım öyle bişey cnm.. bakalım şimdilik iyiye gidiyorum.
kedican
çok geçmiş olsun!
sudan mı olmuş nasıl olabilir ki? suyumuzu da mı kirlettiler lanet olasıcalar?!

oğluşun iyileşmiş, sen de bir an önce toparlanırsın canım acil şifalar diliyorum :KK71:

1 kilo da serumdandır ödem gibi bişeydir atarsın hemen merak etme. peki şimdi su içemiyor musunuz napıcaksınız hava da çok sıcak?!
valla cnm saat 4 den sonra su içmeye başladım.. yemek yiyemiyorum herşey midemi bulandırıyo :KK59:

elmaliturta
geçmiş olsun canım serum şişlik yapar vücutta geçer bir kaç güne merak etme. bu arada resimde çok tatlı çıkmışsınız :21::KK16:
saol cnm. bakalım canım cumaya kadar tartılmıycam zaten bakak görek :KK9: bu arada teşkr ederimmmm :)

dryrgp
menüm:

biberiye suyum
20 dkk sonra

3 yeşil zeytin
yarım dilim çavdar ekmeği
1 çay kaşığı çiko
1 bardak şekersiz çay

ara yok öğlen yok

ara: yarım biber dolması çeyrek çavdar ekmeği ile.

biraz önce bir bardak ılık süt 3 petibör püskevit yedim :KK9:

içtiğim su miktarı 3 litre. spor: dışarda akşam 1 saat yürüyüş.

hepsi bu kızlar. düzensiz oldu bugün ama rahatsızdım.. yarın düzelirim sanırım.

neyneyse
chika
hee, bir kıpırdamış pir kıpırdamış.. net çekmiodu da hep hata veriyodu bende yeniliyodum sayfayı, hepsinde de göndermiş meğer :KK1:
Madem gönderiyon niye haber vermiyon dimi ama :63: (evet diyet ve sıcaklar sağolsun, internetle de kavga etmeye başladım :KK1: )

Vayyyy işte 2 haftadır eksik olan enerji buymuş.. Kaptan 2 hafta işi var diye az girdi hepimiz böreklere kolalara cipslere saldırdık :KK52:
Gelir gelmez de gösterdi sopasını :KK1:
Allah nasip ederse haftaya tam olarak burdayım. arada kaçıranlara cezalar gelebilir ona göre:KK61:

elmaliturta
bu arada bugün sevindirik oldugum şeyler var ilk ay maaşının on beş günü içerde kalıyomuş sanıyordum ya ben kalmıyormuşş :KK52: birde bizim şirket maaşları ayın onundan ayın onuna ödermiş dolayısıyla bu ayın onunda 12 13 günlük maaş alıcam 200 300 ne gelirse kardır :KK60::KK60: banka kartımda çıkmış zatüü sevindirik oldum :KK60::KK60:

en önemlisi de çok şükür köpeğim bugün biraz kendine geldi atti götürdüm onu uzun zamandır yapmadıgı bir hareket vardı onu yaptı umarım gene kötüleşmez gerçi biliyorum çok yaşlı gene aynı şeyler olucak ama uzun zamandır beni öpmzdii bugün öptüü o kadar mutlu oldum kii öp diyince yanagimi yalardi ne zamandir yapmıyodu bugun atti gidince yaptı aşkum benimm :KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
sevindirik turta bu da:KK60: güzel haberler arka arkaya gelmiş, gayet güzel olmuş.
ilk maaşın da hayırlı olur inşallah.

ysfmir
hafta sonu uğryamadım..pazar sabahı oğlumun kolu çıktı..sağ kol dirsekten hemde:KK43:(( sabah sabah acile gittik şükür halloldu ama doktor tekrar eder dedi büyüyene kadar dikkat etmeliymişiz..ordan ve gelince dayımız halamız teyzemiz dedemiz herkes bize toplandı .hafta sonu bir hengameyle geçti..
bugünde eşim telefonunu görev dönüşü düşrümüş onu teslim almaya gittik ordan alışverişe ordan gelincede ev göçüyordu onu topla temizle çocukları yıka derken akşama misafirm geldi..ne yoğun günmüş..kısaca böyle..az geçmişe bakayım..eskisi kadar katılamıyorum sürekli gelenim gidenim oluyor..:KK50:

ysfmir
derya geçmiş olsun oğlunda sanda acil şifalar canım..:KK9::KK71:
elmelı turta köpeğin bugün iyi olmuş sevindim :KK70:..hayvan bakımı zor kaybıda çok daha zor:KK14:...
ferdici sanada geçmiş olsun..:KK9::KK71:
rabia başımıza gelmiş daha bir tikatli olmak geerek..:26::KK52::KK42:

balkaymak
4-07-11, 20:07
slm kızlar... sabah evden bi çıktım o çıkış şu saat oldu yeni giriyorum ... mahvoldum yorgunluktan...ama değdi diyebilirim... tatil işini ayarladık... 11temmuzla 15 temmuz arası yokkum rabiacım istersen o hafta izinli yaz, istersen aynı geçelim cnm nasıl uygunsa... şimdi biraz geçmiş okuym bakalım bugün neler kaynamış burda:KK34:

hamutran
herkese merhabaaaaaaaaaaaaa
hemen geçmişi okuyup şuana geleyim bii :KK1::KK53:

hamutran
yagmurcini3
günaydın bayanlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar uyuor musunuz daha ben yürüyüsümü yaptım geldm smdi dusa giriorum kalkın hayde tempooooo :KK64:
helal olsun wallaa:KK9:
ne de güzel enerjik başlamışsın güne bravooooooo

hamutran
dryrgp
kızlar günaydın..

iki gündür yoktum. c.tesi sabahı kahvaltıya gidicez dedim ya... yalan oldu. sabah 6 da çıkıcaktk evden.

oğlum sabah 4 gibi uyandı su istedi suyu getirdim içmesiyle istifra etti.. inanılmaz ekşi bir koku anlatamam.. sabah sabah midenizi bulandırmak istemezdim :KK59:
sonra tabi gün boyu devam etti.. sonra ishal başladı doktora götürdüm. çok su kaybetmiş mideyi üşütmüş dediler.. serum taktılar bulantı ilacı verdiler. dün çok şükür iyiydi yaylaya festivale gidelim dedik.. bu kez ben aynı oldum.. dünden beri öldüm öldüm dirildim.. inanılmaz bitkindim.. su içemiyodum korkudan geri çıkıcak diye. dün bende akşam üstü acile gittim serum taktılar yine. neyse evdeyim şuan fena sayılmam ama çok bitkinim.. şimdi bi tartılıyım dedim 1 kg fazla görünüyor. doğru düzgün bişey yiyemedim kaç gündür. serum mu kilo yaptıki anlayamadım :26: sizler napıyosunuz nasılsınız?
çok geçmiş olsun canım, bu durumda 1 kilo fazlalığı hiç düşünmemelisin bence, sağlık daha önemli. şimdi nasılsın. bi salgın mı yoksa yiyecek zehirlenmesi gibi birşey mi merak ettim şimdi, tekrar çok geçmiş olsunnnnnn

hamutran
neyneyse
günaydınnlarr kızlar:79:
o ne tatlı avatar resmidir yaa, yakışır kaptanıma

balkaymak
serena-
sanada gunaydin canim:KK70: ah yavrum kiyamam hastami olmus:KK25: sebeke suyundan olmasin canim sakin! sende hastalandigina gore ilk aklima sudan olmasi geldi:26:
neyse bununla gecmis olsun..
o 1 kilo kilo degildir canim serumdan sonra su toplamisindir. bulabilirsen isirgan sayi ic canim:KK70:

sanada gunaydin canim:KK71:

sagol canim tsk ederim:KK70: bugun dunden daha kotuyum sanki:KK14:
neyse tek iyi tarafi istahim hic yok zorla bir seyler yiyorumki metebolizmam yavaslamasin:2:
sanada iyi tatiller bak sakin tatilde kacirayim kilo alayim deme olurmu:KK71:

:
bende ondan korkuyorum ama 4 gün ya... senede bi kere... ye gitsin diyom gelince veririrm... inş yani:18:
neyneyse
normalde burda olmam lazım ama bu aralar üst üste şehirdışına çıktım.
biz almanyaya gidiyoruz, frankfurt, berlin vs gezicez inşallah.
ayın 12'sinde döneceğim inşallah. seninle denk gelemiyeceğiz bir süre daha sanırım.:KK5:
ben de sizi çok özledim canım. bir yanım boşlukta gibi oluyor böyle:KK43:

?
oh oh ne güzel bbol bol eğlenin inş... biz yakına gidiyoruz kuşadasına... bu arada sen gelcen ben gitçem yine 2 hafta ayrı gayrıyız... ben yokken mezun olayım deme hııııı.......sakın diyim gelince beni hizaya sokucan sen:KK1:
elmaliturta
selam canlarımmmmm napansınızzz ben gene bugun bir ayakkabımın gazabına ugradım bu seferki spor ayakkabımdı üstüne basa basa gezdim bütün gün neyseki pantolonumun paçaları uzunduda gözükmedi :KK60: yeminle her günüm ayrı bir olay yaaaaaaaaaaa yok böle bişi şimdi pisikletimle arkadaşıma geldim fal seansına ama kahveyi öle bir acı yapmışım ki kendim bile zor içiyorum :KK60: :KK60: umarım eve dönerken başıma gene bişi gelmez :KK60: :KK60:

bugün kü yediklerimi yazayım bende

sabah : yarım simit
ara : 1 sütlü nescafe
öğlen : 2 kaşık pilav köfteli bir yemek vardı adını bilmiyorum birde yarım kase ezogelin corbası + salata
ara : karpuzz :KK52::KK52:
2 saat sona : yarım bardak üçü bir arada
akşam : bir kase mercimek çorbası

bu arada kızlar cok erken kalkıp kahvaltı yapmak zorunda oldugum için akşama dogru ara öğünlerimin sayısı artıyor :KK60: saat 7 de kahvaltı yapıyorum sekize kdr işteyim doğal olarak o saatten sonra yemek yememek için araa ögünlerimi arttırdım meyve vs olarak

spor olarak da : 1,5 saat pisiklet
20 dk yürüyüş
mekik + dumbell
menün çok güzel cnm... sporun her zmanki gibi süper... darısı bana... ne spor ne düzgün menü yüzü göremiyom bu ara...
sakaleynmaster
hafta sonu uğryamadım..pazar sabahı oğlumun kolu çıktı..sağ kol dirsekten hemde:KK43:(( sabah sabah acile gittik şükür halloldu ama doktor tekrar eder dedi büyüyene kadar dikkat etmeliymişiz..ordan ve gelince dayımız halamız teyzemiz dedemiz herkes bize toplandı .hafta sonu bir hengameyle geçti..
bugünde eşim telefonunu görev dönüşü düşrümüş onu teslim almaya gittik ordan alışverişe ordan gelincede ev göçüyordu onu topla temizle çocukları yıka derken akşama misafirm geldi..ne yoğun günmüş..kısaca böyle..az geçmişe bakayım..eskisi kadar katılamıyorum sürekli gelenim gidenim oluyor..:KK50:
amannın nasıl çıktı yaaa kıyamam ona ben... valla dikkatli olmak lasım... benim arkadaşım vardı bitane istediği zaman kolunu çıkarabiliyodu... yalama olmuş gire çıka... allah korusun....:KK53:

balkaymak
hamutran
herkese merhabaaaaaaaaaaaaa
hemen geçmişi okuyup şuana geleyim bii :KK1::KK53:
hoşgeldin cnm ... ya biz senle pek denk gelmedik sanırım... hiç bişiy bilmiyorum hakkında adın ne nerde yaşıyon kaç yaşındasın...
senin gruba katılman benim hastaneye gittiğim döneme denk gelmişti okumuşsundur belki ondan kaçırdım seeninle ilgili detayları... ben izmirde yşıyorm 24 yaşındym.. adım özlem ztn belli:KK1: sen neler yapıyosun... tanışalım kaynaşalım:KK52:

hamutran
kedican
yokyok sadeleştirmedim dün canım hiçbişey istemiyodu, bi tek pide istiyodu onu da yedirmedim kendime.
aynen yazdığım gibi yani...

su içiyoum ama burda 4 lt içenler var ben içemiyorm o kadar =( 1,5-2 lt
yürüyorum bol bol onu yazmadım hiç buraya. bir de akşamları kedimle maç yapıyoruz evde o sayılır mı :KK1:
sayılır sayılırrr :KK34:
ama menündeki herşeyi yaz bence, çünkü hem eksiklerimizi görüyoruz böylece.hem de iyi birşeyler yapınca diğer arkadaşlara da örnek olmuş oluyoruz.

dryrgp
hamutran
çok geçmiş olsun canım, bu durumda 1 kilo fazlalığı hiç düşünmemelisin bence, sağlık daha önemli. şimdi nasılsın. bi salgın mı yoksa yiyecek zehirlenmesi gibi birşey mi merak ettim şimdi, tekrar çok geçmiş olsunnnnnn
saol cnm benim. mide üşütmesi dediler.. acilin doktorundan çokta bişey beklemiyorum açıkçası. çok şükür şuan iyiye gidiyorum saol cnm benim :KK70:

balkaymak
dryrgp
saol cnm benim. mide üşütmesi dediler.. acilin doktorundan çokta bişey beklemiyorum açıkçası. çok şükür şuan iyiye gidiyorum saol cnm benim :KK70:
cnm geçmiş olsun yalnız hem sen hem oğluşun aynı anda nasıl midenizi üşüttünüz... bana yediğiniz bişiy dokundu gibi geliyo... bu arada oğluşına maş... çok tatlı çıkmış...:nazar:

hamutran
_ferdici_
ayy benim boğazlar daha da şişti ateşimde var sanırım dün gece uykum kaçtı abimin yanına bi gittim dokunmamla onun kaçması bir oldu sen yanıyosun dedi ateşim çıkmış haberim yok :KK14:uyumadım gece boyu tvdeki filmleri izledim sabah 5e kadar ...2 film izledim filmlerin hepside katil filmii hehehe tam gece izlencek filmler ha korktum olan uykumda kaçtı ama filmin sonunu mrak ettim :KK53:izledim bitene kadarr tabi ben bi o kanepeye bi bu kanepeye :KK37:şimdide öksürüyomm oy izin alcam inş izin verirler yarında hastaneye gitcem kan için gitmişken dahiliyeye bi görünim :KK5:yarın giremicem kızlarrr bugünlük son yazışım olabilir yarın akşam girebilirim belki menülerime gelince kaçamak falan yaptığım yok ama karnım davul gibi adt olcam onunda sancısı var hepsi bir olsun bitsin yaaa :KK14:
çook geçmiş olsun

13. takıma nazar mı değdi ne, herkes hasta :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dryrgp
ozlemmtekinn
cnm geçmiş olsun yalnız hem sen hem oğluşun aynı anda nasıl midenizi üşüttünüz... bana yediğiniz bişiy dokundu gibi geliyo... bu arada oğluşına maş... çok tatlı çıkmış...:nazar:
canım oğlan hasta oldu düzelmeye başladı ben aniden akşam oldum.. farklı şeyler yedik. öle olsa eşimede dokunurdu. teşkr ederim teyzesi anasına çekmiş :KK9::KK9:

hamutran
ozlemmtekinn
hoşgeldin cnm ... ya biz senle pek denk gelmedik sanırım... hiç bişiy bilmiyorum hakkında adın ne nerde yaşıyon kaç yaşındasın...
senin gruba katılman benim hastaneye gittiğim döneme denk gelmişti okumuşsundur belki ondan kaçırdım seeninle ilgili detayları... ben izmirde yşıyorm 24 yaşındym.. adım özlem ztn belli:KK1: sen neler yapıyosun... tanışalım kaynaşalım:KK52:
hoşbuldukkk,
ismim hatice. şuan almanya dayım. doktora öğrencisiyim. 29 um:KK59: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimmmm :KK53:
65 kilo ile başladım burda. 55 olmak istiyorum. ekimde evleniyorum, biraz geç oldu ama okul , uzaklık falan yıllar geçiverdi işte. ekime kadar vermem lazım kiloları, ama çok zor veriyorum, metabolizmamla başım dertte , öyle işteee
hadi bakalım sıra sende özlem :KK34:

balkaymak
4-07-11, 21:07
hamutran
hoşbuldukkk,
ismim hatice. şuan almanya dayım. doktora öğrencisiyim. 29 um:KK59: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimmmm :KK53:
65 kilo ile başladım burda. 55 olmak istiyorum. ekimde evleniyorum, biraz geç oldu ama okul , uzaklık falan yıllar geçiverdi işte. ekime kadar vermem lazım kiloları, ama çok zor veriyorum, metabolizmamla başım dertte , öyle işteee
olsun cnm geç olsun güç olmasın... ben bir yıllık evliyim, ama genelde herkes bana erken evlenmişsin diyor... seninki gayet normal bence yani... bu arada bugünerde menülerine dikkat et malum kaptan da almanya ya geliyo... kaçamak yapma çıkıveriri karşına ... :KK52:
bu arada bende kpss ye çalışıyorum güya.. bu h. sonu sınav var bu sene kapak açmadım.. önümüzdeki sene dersaneye gitmeyi düşünüyorum....eğer hala iş bulamamış olursam...
kilo durummuma gelirsek bende mayısta katıldım gruba... 76 civarıydım... 72 ye kadar indim ama geçen hafta troidlerim çok az çalıştığını bu yüzden kilo veeremediğimi vs öğrendim... inanılmaz rejimime darbe vurdu bu olay... daha hormonlarım tam düzene girmedi nasılsa kilo vermem zor deyip yemeye başladım... moral bozukluğunun da etkisi çok tabii... inş geri almadan tekrar konsantre olucam ama... sanırım hemen değil belki önümüzdeki hafta tatil dönüşü başşlarım...

hamutran
bu arada menümü yazayım bende

sabah form çayı, 1 saat yürüyüş, su
kahvaltı: 1 yumurta, domates,salatalık, zeytin, beyaz peynir, şekersiz çay
öğle: bi parça beyaz çikolata
1 saat yürüyüş-su
akşam : şeftali-süt

evet, tamam kızın bana, çok haklısınız. ama önce bir sorun niye yedim ben o çikolatayı :KK1:
ara yapamadım.kahve bitmiş,süt bitmiş meyve bitmiş, kalktım alışverişe gittim.sonra çikolata reyonundan hızla geçmeme rağmen nasıl olmuşsa 1 tanesi elimdekalmış. önce onu yiyememek bende sinirli bir hal oluşturdu. sonra onu yerken sinir yok oldu.yedikten sonra suçluluk psikolojisiyle tekrar sinirli oldum. inanın çok sinirlendim kendime.ama kahve olsaydı bu kaçamak da olmayacaktı.
sonra da sanki hiçbişe olmamış gibi akşam yürüyüşüme devam ettim. hatta sırf kalori yakayım diye elde çamaşır yıkadım. off ya, daha sı bu hafta 2 tane doğumgünü partisi var. bakalım nasıl atlatacağımmmm:KK50:

balkaymak
hamutran

1 saat yürüyüş-su

evet, tamam kızın bana, çok haklısınız. ama önce bir sorun niye yedim ben o çikolatayı :KK1:
ara yapamadım.kahve bitmiş,süt bitmiş meyve bitmiş, kalktım alışverişe gittim.sonra çikolata reyonundan hızla geçmeme rağmen nasıl olmuşsa 1 tanesi elimdekalmış. önce onu yiyememek bende sinirli bir hal oluşturdu. sonra onu yerken sinir yok oldu.yedikten sonra suçluluk psikolojisiyle tekrar sinirli oldum. inanın çok sinirlendim kendime.ama kahve olsaydı bu kaçamak da olmayacaktı.
sonra da sanki hiçbişe olmamış gibi akşam yürüyüşüme devam ettim. hatta sırf kalori yakayım diye elde çamaşır yıkadım. off ya, daha sı bu hafta 2 tane doğumgünü partisi var. bakalım nasıl atlatacağımmmm:KK50:
cnm sen hiç bişey yememişsinki öğle yok akşam yok... senin öğle ve akşam menün bana göre ara sayılır... ama kahvaltı on numara onu sevdim... bence birazcık yemek eklemek lasım bu menüye... yoksa metabolizman düşer kilo vermek zorlaşır.... bi yerde okumuştum vücut yaşamını devam ettirebilmek senin aldığın kadar enerji yakmaya başlıyormuş bu tip kıtlık durumlarında... o yüzden vücyda çaktırmadan yapmak lasım rejimi:KK1:
çikolatan çok masum kalmış...:KK34:

hamutran
ozlemmtekinn
olsun cnm geç olsun güç olmasın... ben bir yıllık evliyim, ama genelde herkes bana erken evlenmişsin diyor... seninki gayet normal bence yani... bu arada bugünerde menülerine dikkat et malum kaptan da almanya ya geliyo... kaçamak yapma çıkıveriri karşına ... :KK52:
bu arada bende kpss ye çalışıyorum güya.. bu h. sonu sınav var bu sene kapak açmadım.. önümüzdeki sene dersaneye gitmeyi düşünüyorum....eğer hala iş bulamamış olursam...
kilo durummuma gelirsek bende mayısta katıldım gruba... 76 civarıydım... 72 ye kadar indim ama geçen hafta troidlerim çok az çalıştığını bu yüzden kilo veeremediğimi vs öğrendim... inanılmaz rejimime darbe vurdu bu olay... daha hormonlarım tam düzene girmedi nasılsa kilo vermem zor deyip yemeye başladım... moral bozukluğunun da etkisi çok tabii... inş geri almadan tekrar konsantre olucam ama... sanırım hemen değil belki önümüzdeki hafta tatil dönüşü başşlarım...
artık çok geç, yaptım kaçamağı :78:
kaptan gelmeden ben almanyadan ayrılayım en iyisi :KK61:
sınavın umarım iyi geçer. dershaneye gidersen tabi daha iyi olabilir,çünkü düzenli çalışmanı sağlar.
aslında diyet yapmak yerine yaşam şeklimizi sağlıklı hale getirmemiz lazım. bakma aceleciyiz hepimiz, biran önce verelim istiyoruz. ama en iyisi yavaş yavaş, herşeyden aza azar yemek ve tabi düzenli spor yapabilmek.diyet sayesinde yoğurt süt yumurta peynir falan düzenli yemeye başladım, yani diyet bana çok şey öğretiyor.

hamutran
ozlemmtekinn
cnm sen hiç bişey yememişsinki öğle yok akşam yok... senin öğle ve akşam menün bana göre ara sayılır... ama kahvaltı on numara onu sevdim... bence birazcık yemek eklemek lasım bu menüye... yoksa metabolizman düşer kilo vermek zorlaşır.... bi yerde okumuştum vücut yaşamını devam ettirebilmek senin aldığın kadar enerji yakmaya başlıyormuş bu tip kıtlık durumlarında... o yüzden vücyda çaktırmadan yapmak lasım rejimi:KK1:
çikolatan çok masum kalmış...:KK34:
kahvaltıyı iyi yapıyorum, öğle de genelde tavuklu/balıklı/b.peynirli salata yerdim ama çikolata olunca yemedim. akşamı da hafif yapıyorum. yemek olayına gelince, yurttayım ve biraz zor oluyor. arada çorba yapıyorum sadece.eve dönünce bir düzen oturtacam inş. ama bisüre daha böyle maalesef.

balkaymak
hamutran
artık çok geç, yaptım kaçamağı :78:
kaptan gelmeden ben almanyadan ayrılayım en iyisi :KK61:
sınavın umarım iyi geçer. dershaneye gidersen tabi daha iyi olabilir,çünkü düzenli çalışmanı sağlar.
aslında diyet yapmak yerine yaşam şeklimizi sağlıklı hale getirmemiz lazım. bakma aceleciyiz hepimiz, biran önce verelim istiyoruz. ama en iyisi yavaş yavaş, herşeyden aza azar yemek ve tabi düzenli spor yapabilmek.diyet sayesinde yoğurt süt yumurta peynir falan düzenli yemeye başladım, yani diyet bana çok şey öğretiyor.
diyet benimde doğru düzgün yemek yememi sağlıyordu ör öğlen kendime ızgara köfte yapıp yiyordum diyetteyken... ama şimdi sor öğlen ne yedin diye... kumru...rejimle daha çok vitamin alıyordum vallaha...

balkaymak
kızlar benim çok yukum geldi herkese iyi geceler tatlı rüyalar... yrn grşrz....

dryrgp
iyi geceler kızlar ben çıkıyorum... hepinize Allah rahatlık versin..

kaptanım hayırlı yolculuklar.. kazasız belasız gidin gelin inşallah.. :KK16::KK16::KK16:

hamutran
ozlemmtekinn
kızlar benim çok yukum geldi herkese iyi geceler tatlı rüyalar... yrn grşrz....
iyi geceler, ben de kaçıyorum,
13. takımıma aman nazar değmesinnnnn:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
yarın görüşmek üzere
herkese iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

serena-
dryrgp
bende sudan diye düşündüm cnm... içme suyu alıyoruz şimdi.

aynen cnm tatile gitmeyenlerle birlikte takılırız vakit buldukça istanbula gidene kadar 7 li rakamları görmem lazım.. ablam'a süprüz yapmam lazım :KK9:

çoook geçmiş olsun cnm sanada... kış geçti hastalanmadım yaz geldi hastayız :KK14:
sogol canim daha iyiyim simdi:KK70:
benimde tatilde olan arkadaslarim var onlari sasirtip supriz yapmak istedigim icin dahada asildim diyetime:KK76:
neyneyse
merhabalar kızlar,
yetişecek ütülerim vardı onları hallettim. yarın yolcuyum inşallah. haftaya salı gününe kadar yokum. bu aralar hep üst üste geldi, böyle oldu. bu duruma geleceğini bilsem izin alırdım.
şimdiye kadar liste işini gayet güzel yaptınız. bu hafta da yapabileceğinizi düşünüyorum. bu hafta listeye kedican ve serena eklenebilir. elisya için geçmişi okumam lazım. ne kadar paylaşım yaptı bilmiyorum.
şimdi geçmişi okuyayaım. neslivicdan tatile gidecekti sanırım, onu izinli yazalım. gitmeden size taslak listeyi bırakacağım.
masalcım, sen bu hafta izne ayrılıyor musun? erkek arkadaşının gelme durumu noldu?
hayirli yolculuklar kaptanim:KK70: sensiz bu gemi nasil yuruyecek napcaz sensiz cabuk git gel olurmu:KK16:
aaa takima alindim yasasin :KK66: dahada hirslandim iyice asilacagim diyetime :KK76:
neyneyse
annene üzüldüm canım, Allah şifasını versin. Allah yardımcınız olsun.

kutluyorum hepinizi canım, 1. olmuş takım.
seni de ayrıca kutluyorum, bu hafta güzel kilo vermişsin.:nazar: maşallah tü tü tü.:KK9:

duydum:KK47:
sopayı göstercem zaten, ben yokken "mantı günü" bile ilan edilmiş.:KK20:

sınavın sonucu belli oldu mu?
gerçekten çok ters gitmiş her şey ama geçmiş gitmiş.

ee bizahmet kız bence de:KK19:

1 hafta sonra burdayım inşallah, bol bol kızacağım kaçamak yapanlara:KK47:

tamam canım, seni izinli yazalım.
iyi tatiller diliyorum.:KK3:

ayy yavrum yanmış:KK60:
pek çaresi yok. kalan kısımları da yakabilirsin ancak. ya da bronzlaştırıcı kremle falan beyazlıkları kapat, belki faydası olur.

o boyu biliyorum. oğluma sıcak çikolatayı o boy alıyoruz.

görüşmek üzere hilalcim.:KK3:
çok güzel vakit geçirirsin inşallah.

geçmiş olsun şekercim, hastaymışsın.
eline sağlık, hastalığa rağmen listeyi ihmal etmemişsin.:KK9:
file76 interneti bağlanana kadar katılır mı bilmiyorum.
yağmurcini'ni de ekleyelim.

merhabalar maicim.
ben 3 haftadır nerdeyim bi bilsem:KK1:
şehirdışına çıkmalar üst üste geldi canım.

çok çok geçmiş olsun deryacım.
şebeke suyuyla ilgili bir sıkıntıdır belki de.

kayıplardayım canım:KK1:
normalde burda olmam lazım ama bu aralar üst üste şehirdışına çıktım.
hoşgeldin sen de.
neler yapıyorsun?

:KK60::KK60::KK60:
ay canım benim, artık geçmişle ilgili görmem gerekenleri sen bana hatırlatıyorsun:KK1:

biz almanyaya gidiyoruz, frankfurt, berlin vs gezicez inşallah.
ayın 12'sinde döneceğim inşallah. seninle denk gelemiyeceğiz bir süre daha sanırım.:KK5:
ben de sizi çok özledim canım. bir yanım boşlukta gibi oluyor böyle:KK43:

geçmiş olsun canım.:KK71:

ay tatlım benim. suları soğuk mu içtin? niye böyle hasta oldun?
neyneyse
** 13 .TAKIM 214. ETAP **

_ferdici_ ( 63.8 / / / %)
roseking35 ( 66.8 / / / %)
ozlemmtekinn ( 73.2 / / /%)
elmaliturta ( 68.0 / / / %)
chika ( 96.9 / / / %)
dryrgp( 93.8 / / /%)
sakaleynmaster (61.7 / / / % )
hamutran (63.5 / / / % )
neyneyse ( 60.1 / 60.1/ 0.0 / 0.00%)

kedican ( 84 / / / % ) Yeni üye, 21.06’da katıldı. Hedef: 65
serena- ( 64 / / / % ) Yeni üye, 25.06’da katıldı. Hedef: 55
neslivicdan ( 63.1 / / / %) Geri dönmek üzere ayrıldı.
eski_bir_masal ( 64.5 / / / % ) Geri dönmek üzere ayrıldı.

13. TAKIM TOPLAM KİLO ( 795.8 / / / %)

ferdicim gördüğüm kadarıyla 2 haftadır listeyi sen yapıyorsun. eline sağlık canım.
şimdi yukardaki liste bu cumanın taslağı. bu taslakla ilgili önemli 1-2 konu var:

- kedican ve serena 2 haftadır deneme süresindeler. bu da demek oluyor ki 8 temmuz günü bildirdikleri kiloya göre verdikleri kiloyu bulucaz ve çıkan rakamı 2'ye bölücez. çünkü 2 haftadır o kiloyu verdiler.
örnek vermek gerekirse:

kedican ( 84 / 80 / 2.0 / 2.38%)
kedican 4 kg vermişti ama biz onu ikiye böldük. yüzdeyi de 2*100 / 84 formülüyle bulduk.

şimdi bu durum toplam satırını da etkileyecek. toplam satırında verilen kiloları tek tek toplayacağız. yani tüm üyelerin geçen haftaki toplamından bu haftaki toplamını çıkarmayacağız. verilen veyahut alınan kiloları kendi içinde ayrıca toplayacağız ve yüzdeyi yine bildiğimiz şekilde hesaplıycaz.

- geri dönmek üzere ayrılan arkadaşları toplam satırına eklemiyoruz.

şimdilik bu kadar. sorular olursa akşam yanıtlamaya çalışayım.

- bu arada yukardaki taslağı rengiyle mengiyle bu haliyle almak için bu mesajı alıntı yapın, oradan kopyala yapıştır yapın.
:KK52::KK52::KK52:o ne kafam karisti sakin benden hesaplama beklemeyin matematikde berbatimdir:KK53:
ama baska seylerde yardimci olmak icin elimden geleni yaparim:KK71:

elmaliturta
neyneyse
Allah nasip ederse haftaya tam olarak burdayım. arada kaçıranlara cezalar gelebilir ona göre:KK61:

sevindirik turta bu da:KK60: güzel haberler arka arkaya gelmiş, gayet güzel olmuş.
ilk maaşın da hayırlı olur inşallah.
:KK60::KK60: saol kaptişimm

elmaliturta
sakaleynmaster
sakaleynmaster
derya geçmiş olsun oğlunda sanda acil şifalar canım..:KK9::KK71:
elmelı turta köpeğin bugün iyi olmuş sevindim :KK70:..hayvan bakımı zor kaybıda çok daha zor:KK14:...
ferdici sanada geçmiş olsun..:KK9::KK71:
rabia başımıza gelmiş daha bir tikatli olmak geerek..:26::KK52::KK42:
evet canım aynen öyle malesef :KK5: sana da geçmiş olsun :KK16:

ozlemmtekinn
slm kızlar... sabah evden bi çıktım o çıkış şu saat oldu yeni giriyorum ... mahvoldum yorgunluktan...ama değdi diyebilirim... tatil işini ayarladık... 11temmuzla 15 temmuz arası yokkum rabiacım istersen o hafta izinli yaz, istersen aynı geçelim cnm nasıl uygunsa... şimdi biraz geçmiş okuym bakalım bugün neler kaynamış burda:KK34:
nereye gidiyorsunuuzz nereyeeeeeee :KK52::KK52:

elmaliturta
ozlemmtekinn
bende ondan korkuyorum ama 4 gün ya... senede bi kere... ye gitsin diyom gelince veririrm... inş yani:18:

oh oh ne güzel bbol bol eğlenin inş... biz yakına gidiyoruz kuşadasına... bu arada sen gelcen ben gitçem yine 2 hafta ayrı gayrıyız... ben yokken mezun olayım deme hııııı.......sakın diyim gelince beni hizaya sokucan sen:KK1:

menün çok güzel cnm... sporun her zmanki gibi süper... darısı bana... ne spor ne düzgün menü yüzü göremiyom bu ara...

amannın nasıl çıktı yaaa kıyamam ona ben... valla dikkatli olmak lasım... benim arkadaşım vardı bitane istediği zaman kolunu çıkarabiliyodu... yalama olmuş gire çıka... allah korusun....:KK53:
saol cnm darısı başına diyelim inş. avatarında bu duruma tepki olarak seçtin sanırım :KK60::KK60:

elmaliturta
4-07-11, 22:07
hamutran

1 saat yürüyüş-su

bence öğlen yenilen bir parça çikolata çok önemli degil yeterki bütün paketi hüpletme :KK60::KK60::KK60:

serena-
elmaliturta

oh gule gule harca sekerim:KK34:
ay canim kopusunun iyi olmasina cok sevindim benim icin kucaklasim koklasin:KK70:
sakaleynmaster
gecmis olsun canim ya:KK71:benimde cok cikardi halada cok saglam degil :KK9:
hamutran
hoşbuldukkk,
haticecim bana yakin ulkedesin bende hollandadayim buralara yolun duserse beklerim:KK42:

serena-
oh gecmisi bitirdim:KK61:
gelelim bugunku menume:KK42:
gune 2 bardak su,sekersiz kremasiz kahve ile basladim:44:
himmm kahvalti olarak biraz gec yedigim icin acikmis oldum bugun :21:
bir daha cok acikmayi beklemeden yemeyi dusunuyorum:KK1:
2 dilim ekmek,2 salam canim cekti cok:KK25:biraz peynir yesil cay..
ara 2 tane kayisi...
oglen yemedim..
aksamda 1 haslanmis tavuk budu bir tabak salatayla yedim:KK56:
az oncede 7,8 adet kirazla gunu tamamladim:KK42:
(bol suyumu ictim yuruyuste yaptim:KK76:)

serena-
tatile giden butun arkadaslara iyi tatiller:KK71:
hasta olan takimdaslarimada ccok gecmis olsun:KK70:
herkeslere iyi geceler ben kactiiim:KK1:

roseking35
selam kızlar nasılsınız beni hiç sormayın hastane yollarındayım:KK31:

kaptanım ayın 12sinde izin kullanıcağımı söylemiştim ama sen beni bugün izine ayırırsan sevinirim geçen haftadan beri ne diyet ne spor yapabiliyorum listeye girmek isteyen arkadaşlarımada ayıp olmasın. birde merak ettiğim birşey var şimdi samsuna gidicem ben 3 hafta kalıcam diye düşünüyorum ama belli değil ne kadar kalıcağım oradaki şartlara bağlı yani demek istediğim şu her cuma kilo listemizde roseking izinlimi yazıcak yoksa listeden beni çıkartıp döndüğümdemi ekliceksin. listede olupta diğer listeye girecek arkadaşlarıma sıra gelmesi açısından düşündüm listeden çıkmam daha iyi olur diye düşünüyorum.

birde anlatmak istediğim bişi var pazar günü nefes darlığı ve sol göğsümün aşırı sancıması şikayeti ile acile götürdü kardeşm beni çok berbat birşeydi kalp krizi geçiriyorum sandım sonuç gaz sıkışmasıymış:KK52: doktor söyleyince utandım :KK17: nefes alırken boğazlarımın acımasıda bronşite bağlıymış pazar gecesini hastanede geçirdim. anlıcağınız böyle kış ayında grip bile olmayan ben yazın ortasında hastalıktan çıkamıyorum:KK43: her bir yerim ayrı ağrıyor hurdacı bile almaz beni o derece:KK52:

hepinizi öpüyorum yarın yine girerim kaptanım onayını alır teyitlerşiriz

elmaliturta
serena-
oh gule gule harca sekerim:KK34:
ay canim kopusunun iyi olmasina cok sevindim benim icin kucaklasim koklasin:KK70:

gecmis olsun canim ya:KK71:benimde cok cikardi halada cok saglam degil :KK9:

haticecim bana yakin ulkedesin bende hollandadayim buralara yolun duserse beklerim:KK42:
saol canımm

:KK16::KK16:

serena-
5-07-11, 05:07
gunaydin kizlar:KK71:
gune bir bardak ilik limonlu su ile basladim simdi sekersiz kremasiz kahvemi icerken:KK68:
takima bir goz atayim kimler var dedim ama yine benden baska kimse gune baslamamis:KK1:
neyse gun icinde ara ara ugrar yediklerimi yaptiklarimi yazarim..
herkese kacamaksiz gunler:KK54:

Elisya
5-07-11, 05:07
Herkese gunaydin.. Dun aksam yazamadim yemekte 2 tane kabak dolmasi yedim ve gece de yogurt.. Bu sabah; 1 dilim labneli kepek ekmegi.. Bu hafta cok dikkat ediyorum bakalim insallah karsiligini gorurumm:/ iyi gunler hepinizee:))

balkaymak
5-07-11, 06:07
herkeslere günaydınnnnnn..... güzel bir gün :KK71::KK71::KK71:

balkaymak
elmaliturta
evet canım aynen öyle malesef :KK5: sana da geçmiş olsun :KK16:

nereye gidiyorsunuuzz nereyeeeeeee :KK52::KK52:
kuşadasına gidiyoruz cnm bi aksilik olmassa inş....:KK55: haftaya kadar günler nasıl geçicek bilmem... hemen gitmek istiyorum...:KK69:
elmaliturta
saol cnm darısı başına diyelim inş. avatarında bu duruma tepki olarak seçtin sanırım :KK60::KK60:
aynen yaa terliklerinide çıkarmış....tıpkı ben....:90:
roseking35

kaptanım ayın 12sinde izin kullanıcağımı söylemiştim ama sen beni bugün izine ayırırsan sevinirim geçen haftadan beri ne diyet ne spor yapabiliyorum listeye girmek isteyen arkadaşlarımada ayıp olmasın. birde merak ettiğim birşey var şimdi samsuna gidicem ben 3 hafta kalıcam diye düşünüyorum ama belli değil ne kadar kalıcağım oradaki şartlara bağlı yani demek istediğim şu her cuma kilo listemizde roseking izinlimi yazıcak yoksa listeden beni çıkartıp döndüğümdemi ekliceksin. listede olupta diğer listeye girecek arkadaşlarıma sıra gelmesi açısından düşündüm listeden çıkmam daha iyi olur diye düşünüyorum.

birde anlatmak istediğim bişi var pazar günü nefes darlığı ve sol göğsümün aşırı sancıması şikayeti ile acile götürdü kardeşm beni çok berbat birşeydi kalp krizi geçiriyorum sandım sonuç gaz sıkışmasıymış:KK52: doktor söyleyince utandım :KK17: nefes alırken boğazlarımın acımasıda bronşite bağlıymış pazar gecesini hastanede geçirdim. anlıcağınız böyle kış ayında grip bile olmayan ben yazın ortasında hastalıktan çıkamıyorum:KK43: her bir yerim ayrı ağrıyor hurdacı bile almaz beni o derece:KK52:

cnm kaptan tatile gitti... listeler ferdiciye emanet haberin olsun... tabi bizde yardım edicez...
sanada çok geçmiş olsun cnm... çabuk toparlan.... beni ortisiz bırakma....:KK70:

balkaymak
Elisya
Herkese gunaydin.. Dun aksam yazamadim yemekte 2 tane kabak dolmasi yedim ve gece de yogurt.. Bu sabah; 1 dilim labneli kepek ekmegi.. Bu hafta cok dikkat ediyorum bakalim insallah karsiligini gorurumm:/ iyi gunler hepinizee:))
cnm kaptan senden teyit bekliyodu okudun mu????

dryrgp
roseking35

öncelikle hayırlı yolculuklar cnm umarım çok güzel geçer. ve çooook geçmiş olsun.. gaz gelince sal gitsin :KK60: gaz sancısı herşeyden kötüdür bilirim.. bende çok çekmiştim eskiden.. hurdacı bile almaz demene de çok güldüm :KK60:

dryrgp
günaydın canlarım... nasılsınız?
ben henüz kahv6 yapmadım bişiler hazırlıycam şimdi yine uğrarım öpüldünüz :KK54:

Bkedican
5-07-11, 07:07
günaydın kızlar!

yeni 1 saati geçti uyanalı ama daha kahvaltı falan yapamadım. zaten evde sanırım doğru düzgün kahvaltılık bişey kalmadı...

gününüz çok süper geçsin fıstıklar!

Bkedican
5-07-11, 07:07
serena-
gunaydin kizlar:KK71:
gune bir bardak ilik limonlu su ile basladim simdi sekersiz kremasiz kahvemi icerken:KK68:
takima bir goz atayim kimler var dedim ama yine benden baska kimse gune baslamamis:KK1:
neyse gun icinde ara ara ugrar yediklerimi yaptiklarimi yazarim..
herkese kacamaksiz gunler:KK54:
serenacım sizin orda saat farkı da var sen kaçta kalkıyorsun öyle erkenden! :KK53: