13. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

dombili85
24-03-11, 18:03
neyneyse
afiyet olsun canım, çok güzel olmuş.

canım, senin sorunun çok fazla sosyal bir yaşantının olması. yani bu aslında bir sorun olmaz ama diyet yapınca sorun. maşallah hemen hemen her gün bir planınız oluyor sizin. bu gezmeye gittiğiniz arkadaşlar yakınsa kibarca diyette olduğunu ve yiyemeyeceğini söyle. meyve tarzı ikramları tercih et. gerekirse yanında götür biraz yoğurt vs. ve gelen tabağı da gönder. ayıp olacaksa da olsun be canım. inan kimi bayanlar bizim kadar kilolu olmadıkları halde biraz yağlı bulsalar çoğu ikramı geri çeviriyorlar. hiç de takmıyorlar yani karşıdaki üzülür mü falan diye. ben de artık kızmıyorum böylelerine. çünkü benim gibi önlerine konan her şeyi yeseler fil oluyorlar işte.
aslında haklsın hepsı komsum
sorun olmaz ama ne bılem dedın gıbı yapmak lazımm bundan sonra ole yapam

seyyah2806
günaydın arkadaşlar yıne yoğun koşturmalı bi gün dünkü menumu yazayım hemen

kalkış 2 bardak su
kahvaltı yarım kase müsli üzerine süt
ara. 3 badem 3 fındık
öğle 1 porsıyon piliç sote 1 kase cacık 1 dilim ekmek
ara:1 fincan yeşilçay
akşam yarım kase kellogs - sonra arkadaşıma gittim 2 minik poğca 1 fıncan nescafe içtim.

bu sabah kalkış 1 bardak su
kahvaltı 1 haşlanmış yumurta yarım dilim ekmek
akşam yemegı yerıne gecmıs poğacalar afıyet olsun

plasticwoman
cnm google yaz Nil Gün hipnomeditasyon indir die çıkıyor hemde başka konularıda var stresden arınma vs hepsı cok ıyı bulamazsan soyle yazamadm ızın vermedı 10 dakkda dolması lazımmıs :)
yanı en sana ne dıem kız butun entellıkler sende valla:KK76::KK76::KK76: bended eneyem valla degısıklıge acıgım

plasticwoman
cnm bol bol yeşiilik ye ama maydonz tuketme o sutu azaltıyor birde balık,tavuk ye hem diyet hem süt işte :) bol bol sıvı al

Anne sütünü azaltan baharat ve bitkiler:

> Ada çayı
> Nane / Mentol
> Kekik
> Maydonoz
> Kara ceviz
> Civanperçemi
> Kuzu kulağı
Emziren annelerin acı baharatlardan, sigara, kahve, çay ve alkolden uzak durması gerekmektedir. Bu tür maddeler anne sütü yoluyla bebeğinize geçebileceği gibi süt üretimini de olumsuz yönde etkileyecektir.

tesekkurler
rezene anne sutunu arttırıooooo
ayyildizim
kız dombili valla sana yakın gelip oturucam ha hiç arkadaşım yok.benide alır giderdik b eraber :KK53:

:
sakaleynmaster
gezmek güzleir bende sana komşu geleceğim yanlızım evde oturmaktan sıkıldım.benide al yanına..sen şikayetçisin bizde hevesli..
biz insanlara hiç birşey yaramıyor....
derya ve medıne ılahıı :)
ıkı sene cok bunaldım esım ın arkadaslaı var dıe tasındım 2 sene kapımı acmadılar dombılı cagırınca gelıolardı cagırmayınca yoook
malesef cok aglıyordum bıdegurbet
ıste neyse bende eylul-ekım gıbı komsu buldum onlarla arkadaslık edıyorum akşam gezmesı ayrı grup esımın arkadası :) bakalımm
ne kadar surecek ınsallah uzun surer

bugun kahvaltı 1/2 elma
kahvaltıda 1 peynırlı tost 3-4 catal sucuklu yumurt kakaolu kek
ara yok
öglen 5 yk pilav 4 yk kurufasulye 2 yk pılav
ara 2 dılım kakaolu kek
akşam yemek yok
gece meyve
bu arada karar aldım aynen
rabısın dedıgı gbı
gıttım yere meyveerımı goturecegım
oglumun corbasnı evden goturecegım bana olan tabagı ellemeyecegım bıle

neyneyse
dombili85

bugun kahvaltı 1/2 elma
ara yok
ara 2 dılım kakaolu kek
akşam yemek yok
gece meyve
rabısın dedıgı gbı
menün çok da fena olmamış dombilicim. Allahtan sadece kakaolu kek varmış. akşam da yemeyince inşallah kiloya yansımaz. gezmeleri diyete uyduracaksın inşallah canım. ne gezmenden ne diyetinden vazgeç.

ayyildizim
neyneyse
canım, ben diğer başlıkları okuyorum da yapabileceğimiz en mantıklı hareket vücudu şaşırtmak olacak. karbonhidratları kesip, proteinle besleneceğiz. poly'nin bir listesi vardı ya bol süt ürünleri ve et içeriyordu. o listeyi 5 gün uygulamayı düşünüyorum. meyve ve kuruyemiş olmayacak. ben vücudumun artık sisteme fazlsaıyla adapte olduğunu düşünüyorum. bu yüzden kilom yerinde sayıyor. değişik bir diyet uygularsam belki kilom iner:97:
sen de dikkat etmeye çalış teyzenler gelince. gerçi şöyle iyi gezersen yediğini yakarsın. yeyip oturunca kilo alınıyor.
ya ben de şu anki kilomdan memnunum ama hırs oldu artık:))

kolay gelsin canım. yine yoğun bir döneme girdin sanırım.
evet canım değiştirmek lazım.ay farkettin mi bende ekmeği azalttım he listede çok yok demi farkında bile değilim aslında :KK52::KK52: süt içmem lazım onu nereye sıkıştırıcamı bilmiyorum,sabah geç kalkıyorum ,yürüyüş yapmıyorum sende önceden spor ekliyodun oda benim dikkatimi çekti göremiyom sanki ya .
birşeyler yapalım sanırım regl olucam karnımın agrısı gidiyo gibi bakalım.

neyneyse
o mısır gevreğini yeme bence. çok kalorili duruyor o haliyle. tek activia iyidir. düzenli tüketilirse bağırsak sorunlarına iyimiş ama ben tadını sevmiyorum.
menün de iyi duruyor canım. afiyet olsun.

enesin doğumgününde de onlar alır artık:KK53:
çocuklara zorla doğumgünü aşılıyorlar ya neyse.
mısır gevreginin kalorisi çokk yoğurtu çok lezzetli iştah açıyor o yüzden bir dah almayacağım.:KK53:

sakaleynmaster
sabah 2 kaysı kurusu 2 bardak su.
kahvaltı
1 dilim ekmek
1 yumurta
1 kk peynri..
bir bardak süt..
ara
5 badem
1 kuru incir.
6 tane lebelebi.
öğlen
haşlama tavuk baget
salata
1 dilim ekmek..
ara
6 badem
1 kuru incir
10 lebelbi..
yeşil çay..
2.ara
4 kaşık yy yoğurt
kırmızı pul biberli yedim.
akşama
makarna salata var bakalım ..
şu ana kadar 1.5 litre su tüekttim.bu gün az içtim..spor henüz yok..
canım şu bademleri yeme ya .12 tanemi yemişsin bir gün için çok geldi bana .bende iyi beslenmiyom ama işte kelin ilacı olsa kafasına sürerdi eleştiriyom ya hoş ben ne kadar uyuyom ne uyuz oluyom kendime bazen böyle milleti eleştirince :KK1:

bircan
selam kızlar bugün sabah 2dilim kepekli ekmek 1haşlanmış yumurta 1dilim peynir yedim...öğlen kıymalı patates yemeği yedim 1dilim ekmek ve yoğurtla akşam üstü 1tane kurabiye yedim akşam yemeğindede semiz yemeği ve makarna var makarna yemem çünkü kurabiye yedimmmm...
afiyet olsun sen kurabiye ve dilimli ekmekle 4-5 tane yemiş sayılıyorsun tahminimce.patatesli yemeklerin yanında ekmek yememeliyiz sanırım öyle duydum gerçi ya .bir araştır bakalım canım.
_ferdici_
çok yorgunum kızlar yaa bişi yaptığımdan da deill bide pazar günü ygs sınavım varr dua edinn banaaa:KK14::KK14:açıköğretim seçicem zatenn bakalım seçme hakkım olsun sizlere danışıcam bölümüüü

ve bugünkü menüm
kahvaltı öncesi 2 günkurusu 2 bardak su
sabah 2 dilim ekmek 3 zeytin 1 kk peynir 3 ç.k. pekmez
arada yeşilçay
öğlen 4 dilim ekmek 1 yağsız teflon tavada yumurta 3 yk yoğurt
arada yeşilçay
akşm 1kase çorba salata
2lt su içildi göbiş şişirildii:KK1:

bakalım yarın sabah kaç göstercek tartı bu haftadan pek bi beklentim yok ama zaten nasıl bi haftaydı anlamadım gitti yaa :KK50:iskender pasta :KK14:bakalımm sınav stresi de var rüyalarıma giriyoo ya:KK50:
zavallı bir yumurtaya 4 ekmeklemi yumuldun kı :KK53: iyi ama az görünüyor göze.

dombili85

yanı en sana ne dıem kız butun entellıkler sende valla:KK76::KK76::KK76: bended eneyem valla degısıklıge acıgım

tesekkurler

ıkı sene cok bunaldım esım ın arkadaslaı var dıe tasındım 2 sene kapımı acmadılar dombılı cagırınca gelıolardı cagırmayınca yoook
ıste neyse bende eylul-ekım gıbı komsu buldum onlarla arkadaslık edıyorum akşam gezmesı ayrı grup esımın arkadası :) bakalımm

bugun kahvaltı 1/2 elma
ara yok
ara 2 dılım kakaolu kek
akşam yemek yok
gece meyve
rabısın dedıgı gbı
iyi olur gezmek canım.tabi işte kilo problemi olana işkence oluyor orası ayrı .ama şu öğlen pilav iki keremi yedin .kakaolu kekde var.akşam yemek niye yemion gece de meyve yicekmişsin .sen iyice bozdun he demedi deme:44: bu hafta dombilim biraz silkelen bak.rabişlere uy .birşeyler yap .durduğun yerde leslimi neyse onlardan yap kaldır bacakları ,bisiklet sür falan ya .

ayyildizim
sabah:1 kaynamış yumurta,1 dl ekmek
ara:maraş tarhanası kıtır kıtır yedim.
öğlen:1 tane aktivia yoğurt 96 kaloriymiş
ara:1 tane elma
akşam:kızlar dışarı çıktık o ara enes elinde simit yiyordu 2-3 ısırık aldım.sonra biraz gezdik
dışarda tavuk şiş yedim sanırım tavuk gögsünden yapmışlar 6-7 adet vardı .yanında bir su bardağı ayran ve salata yedim.
sonra enese halka tatlı istedik bir ısırımda ondan aldım.
eve geldik işte .
ara falna yapmıcam cünkü evde meyvem kalmamış.marketede cumartesi gidicem malum yatılı misafirlerim gelicek toplu alışveriş yapim diye.
1 litre su içmiştim 1 litre daha içerim rahat çok susadım .
sanırım kaçamak yapanlara önlem için şu program işe yarıcak galiba.
morel bozucu listeler çok ben dahil ve hep düzensiz besleniyoruz.
poly çabuk gel
pehlivan son şişmiştir hee asumanda almıştır kilo :KK53:
ben öyle tahmin ediyorum tabi
böyle liste olmasını istemiyorum kaçamaklı of ya .
yarından bende rabişler madem birşey başlıyor bende yürüyüşe başlım tekrar yarım saat yürüsem kar kardır.

ysfmir
neyneyse
tamam canım. ben de başlıyorum yarın inşallah:) hayırlısı bakalım.
kış çok etkiliyor gerçekten. ben de yazdan umutluyum. havalar ısınsın, şöyle bir hareketlenelim.:97:

hadi inşallah canım.

gayet güzel. makarna salatası akşam olmasa daha iyiydi ama eşin de bu aralar diyetine takmış madem bir şey demeyelim:))
makarnayı yemedim.yerine spor yapıp geldim dışarda 45 dk tempolu yürüdüm..gelince yarım greyfurt yedim..20 dk sonrada klefks yedim yy yağlı sütle..
su 2 litre oldu..
biraz öncede 1 kuru incir yedim...evde elma bitmiş.bu hafta kuruyemişi kesip meyvaya başlayacağım..ara öğünleri değiştiriyorum..

neyneyse
ayyildizim
evet canım değiştirmek lazım.ay farkettin mi bende ekmeği azalttım he listede çok yok demi farkında bile değilim aslında :KK52::KK52: süt içmem lazım onu nereye sıkıştırıcamı bilmiyorum,sabah geç kalkıyorum ,yürüyüş yapmıyorum sende önceden spor ekliyodun oda benim dikkatimi çekti göremiyom sanki ya .

mısır gevreginin kalorisi çokk yoğurtu çok lezzetli iştah açıyor o yüzden bir dah almayacağım.:KK53:
ferdiciye yorumuna koptum:KK60::KK60: 1 yumurtaya 4 dilim ekmekle yamulmuş:KK60::KK60::KK60:
ya hep diyorlar ya ekmeği bile değiştirmek lazım. bir müddet tam buğday, bir müddet çavdar, kepek vs amaç vücut şaşırsın. ben 1 hafta poly'nin wasa'dan yemiştim ya o hafta kilo vermiştim bak. ben diyete başladığımdan beri meyve yiyorum, bir müddet yemesem iyi olacak sanırım. kilo verebilirsem ne güzel olur.
spor benim haftada 3 kez canım. önceden arada leslie ekliyordum. şimdi vakit bulamıyorum. eşim falan olunca olmuyor.
ayyildizim
akşam:kızlar dışarı çıktık o ara enes elinde simit yiyordu 2-3 ısırık aldım.sonra biraz gezdik
dışarda tavuk şiş yedim sanırım tavuk gögsünden yapmışlar 6-7 adet vardı .yanında bir su bardağı ayran ve salata yedim.
eve geldik işte .
ara falna yapmıcam cünkü evde meyvem kalmamış.marketede cumartesi gidicem malum yatılı misafirlerim gelicek toplu alışveriş yapim diye.
poly çabuk gel
yarından bende rabişler madem birşey başlıyor bende yürüyüşe başlım tekrar yarım saat yürüsem kar kardır.
başla başla yürüyüşe. menün de güzel olmuş. bu cumayı devirince başlıyoruz. hatta diyorum ki hali hazırda eşler var ya herkes eşini takip etsin. haftaya perş günü rapor versin. senle seyyah eşsiniz zaten. derya ile de vintage mı eş oldu? pehlivan ferdici ile eşti ama pehlivan bu hafta diskalifiye oluyor. dombilim var, ben varım. eşleşiyoruz. herkes eşinin kaçamağını takip edecek. bir de diyorum ki cuma günü bir de kendi takımiçi listemizi yapalım. kim 1. kim sonuncu bakalım.

neyneyse
sakaleynmaster
makarnayı yemedim.yerine spor yapıp geldim dışarda 45 dk tempolu yürüdüm..gelince yarım greyfurt yedim..20 dk sonrada klefks yedim yy yağlı sütle..
su 2 litre oldu..
biraz öncede 1 kuru incir yedim...evde elma bitmiş.bu hafta kuruyemişi kesip meyvaya başlayacağım..ara öğünleri değiştiriyorum..
süper:KK9::KK9:
ay herkese bir can geldi, bir değişiklik havası çok güzel. silkiniyoruz kızlar.:KK62::KK62:

ysfmir
bircan
selam kızlar bugün sabah 2dilim kepekli ekmek 1haşlanmış yumurta 1dilim peynir yedim...öğlen kıymalı patates yemeği yedim 1dilim ekmek ve yoğurtla akşam üstü 1tane kurabiye yedim akşam yemeğindede semiz yemeği ve makarna var makarna yemem çünkü kurabiye yedimmmm...
patates karbo yanınd aekmek olamsa iti olurdu..
ve yoğurt yerine salata tercih edersen daha iyi olur..:KK34:
plasticwoman
cnm inş. bende yarın başlıyım ara vermiştim 21 gün beraber yapalım ozaman hergun soralım bırbırımızede atlamak olmasın :) evet evet yaz gelsın
bend ebaşayım bend e..ama daha indiremedimki..:KK53:
neyneyse
tamam:KK1:benim için daha iyi olur. yoksa unuturum çünkü:) sen soracaksın telaşesiyle dinlerim:)

bir sabah bir akşam değil mi?
artık bişeyleri değişmek gerek değilmi..
_ferdici_
çok yorgunum kızlar yaa bişi yaptığımdan da deill bide pazar günü ygs sınavım varr dua edinn banaaa:KK14::KK14:açıköğretim seçicem zatenn bakalım seçme hakkım olsun sizlere danışıcam bölümüüü

ve bugünkü menüm
kahvaltı öncesi 2 günkurusu 2 bardak su
sabah 2 dilim ekmek 3 zeytin 1 kk peynir 3 ç.k. pekmez
arada yeşilçay
öğlen 4 dilim ekmek 1 yağsız teflon tavada yumurta 3 yk yoğurt
arada yeşilçay
akşm 1kase çorba salata
2lt su içildi göbiş şişirildii:KK1:

bakalım yarın sabah kaç göstercek tartı bu haftadan pek bi beklentim yok ama zaten nasıl bi haftaydı anlamadım gitti yaa :KK50:iskender pasta :KK14:bakalımm sınav stresi de var rüyalarıma giriyoo ya:KK50:
bool ekmekli olmuş menü..
dombili85

tesekkurler

bugun kahvaltı 1/2 elma
ara yok
ara 2 dılım kakaolu kek
akşam yemek yok
gece meyve
rabısın dedıgı gbı
efet efet yapabilirisn diyetteyim de. yeme...
keksler arada olmasa iyi olurdu sanki..

ysfmir
24-03-11, 19:03
neyneyse
süper:KK9::KK9:
ay herkese bir can geldi, bir değişiklik havası çok güzel. silkiniyoruz kızlar.:KK62::KK62:
değişim gerek takım çok yavaş ilerliyor..haydi kızlar.....

neyneyse
sakaleynmaster
değişim gerek takım çok yavaş ilerliyor..haydi kızlar.....
sana özel mesaj attım şeker, nil gün hakkında:KK1:

dombili85
evett canım kararlı olmak lazım allahtan sadece kek vardı

dombili85
ayyildizim
.

iyi olur gezmek canım.tabi işte kilo problemi olana işkence oluyor orası ayrı .ama şu öğlen pilav iki keremi yedin .kakaolu kekde var.akşam yemek niye yemion gece de meyve yicekmişsin .sen iyice bozdun he demedi deme:44: bu hafta dombilim biraz silkelen bak.rabişlere uy .birşeyler yap .durduğun yerde leslimi neyse onlardan yap kaldır bacakları ,bisiklet sür falan ya .
haklısın ama keki 2 kez yedım
valla sapıttım gari
evet yarından baslımmmm
kız belim sakat totomun ustnde otursam yeter
sakaleynmaster
efet efet yapabilirisn diyetteyim de. yeme...
keksler arada olmasa iyi olurdu sanki..
evet kızar goreceksınız yapacagım

_ferdici_
neyneyse
noldu kız ekmek krizine mi girdin:KK60: 6 dilim ekmek hüpletmişsin.:KK56: yemek anlamında da pek bir şey yememişsin.:KK61:
pazar günü ben de giriyorum inş. ygs'ye. ygs'den yeterli puan alırsam dil sınavına giricem inş.:KK68:
kızz ne yediğmi içtiğimi bilmiyom zatiii:KK56:he ya 6 dilim yemişim cidden hahaha:KK53:allah yardımcın olsun rabişimm inşallahhhh

neyneyse
_ferdici_
kızz ne yediğmi içtiğimi bilmiyom zatiii:KK56:he ya 6 dilim yemişim cidden hahaha:KK53:allah yardımcın olsun rabişimm inşallahhhh
haha asıl sen medinenin yorumunu oku:KK9:
canım, stres yapma bu kadar. bence açıköğretime yetecek kadar puanı çok rahat alırsın inşallah. rahat ol. türkçe sorularında falan okuduğunu anlayıp yapacaksın. zor değil.

neyneyse
dombili85
valla sapıttım gari
evet yarından baslımmmm

şu belini sakatlamasaydın sen sporunu yapıyordun aslında. yürüyüş de yapamıyor musun? bebişi alsan yürüsen, faydası olur diyorum. öğleden sonra çok soğuk ama öğleden önce bugün süperdi.

dombili85
24-03-11, 20:03
neyneyse
şu belini sakatlamasaydın sen sporunu yapıyordun aslında. yürüyüş de yapamıyor musun? bebişi alsan yürüsen, faydası olur diyorum. öğleden sonra çok soğuk ama öğleden önce bugün süperdi.
gecen hafta az agrıodu yurudum arttı
bugunde arkadasa gıderken kopekler saldrdı az kalsın ısıracaktı son anda arabadan bı adam indı kurtuldum esım bundan sonra ızınvermez kendı olmadan
evet spor ıyıdı
haftaya baslarım umarım

_ferdici_
ayyildizim

canım şu bademleri yeme ya .12 tanemi yemişsin bir gün için çok geldi bana .bende iyi beslenmiyom ama işte kelin ilacı olsa kafasına sürerdi eleştiriyom ya hoş ben ne kadar uyuyom ne uyuz oluyom kendime bazen böyle milleti eleştirince :KK1:

afiyet olsun sen kurabiye ve dilimli ekmekle 4-5 tane yemiş sayılıyorsun tahminimce.patatesli yemeklerin yanında ekmek yememeliyiz sanırım öyle duydum gerçi ya .bir araştır bakalım canım.
zavallı bir yumurtaya 4 ekmeklemi yumuldun kı :KK53: iyi ama az görünüyor göze.

ayyildizim
eve geldik işte .
poly çabuk gel
neyneyse
ferdiciye yorumuna koptum:KK60::KK60: 1 yumurtaya 4 dilim ekmekle yamulmuş:KK60::KK60::KK60:
ya hep diyorlar ya ekmeği bile değiştirmek lazım. bir müddet tam buğday, bir müddet çavdar, kepek vs amaç vücut şaşırsın. ben 1 hafta poly'nin wasa'dan yemiştim ya o hafta kilo vermiştim bak. ben diyete başladığımdan beri meyve yiyorum, bir müddet yemesem iyi olacak sanırım. kilo verebilirsem ne güzel olur.
spor benim haftada 3 kez canım. önceden arada leslie ekliyordum. şimdi vakit bulamıyorum. eşim falan olunca olmuyor.

başla başla yürüyüşe. menün de güzel olmuş. bu cumayı devirince başlıyoruz. hatta diyorum ki hali hazırda eşler var ya herkes eşini takip etsin. haftaya perş günü rapor versin. senle seyyah eşsiniz zaten. derya ile de vintage mı eş oldu? pehlivan ferdici ile eşti ama pehlivan bu hafta diskalifiye oluyor. dombilim var, ben varım. eşleşiyoruz. herkes eşinin kaçamağını takip edecek. bir de diyorum ki cuma günü bir de kendi takımiçi listemizi yapalım. kim 1. kim sonuncu bakalım.
neyneyse
haha asıl sen medinenin yorumunu oku:KK9:
canım, stres yapma bu kadar. bence açıköğretime yetecek kadar puanı çok rahat alırsın inşallah. rahat ol. türkçe sorularında falan okuduğunu anlayıp yapacaksın. zor değil.
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy çok koptum yaaa napam kız açmı kalaydım 1 yumurta ya 4 ekmek yoğurtta vardı ya onu katın garii ekmek kepek ekmeğiydi bu aradaa ayyy sınavıma gelince heyecan yokta ne bilim bi tuhafım yaww:KK37:açıköğretim hangi bölümleri yazsam bilmiyom benimkide doğmamışş çocuğa don biçiyomm hehehehe:KK1::KK66:hade bakem inşşşş şu bizim burdaki bfit bi açılsada spora da gitsem yaaww

dombili85
_ferdici_
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy çok koptum yaaa napam kız açmı kalaydım 1 yumurta ya 4 ekmek yoğurtta vardı ya onu katın garii ekmek kepek ekmeğiydi bu aradaa ayyy sınavıma gelince heyecan yokta ne bilim bi tuhafım yaww:KK37:açıköğretim hangi bölümleri yazsam bilmiyom benimkide doğmamışş çocuğa don biçiyomm hehehehe:KK1::KK66:hade bakem inşşşş şu bizim burdaki bfit bi açılsada spora da gitsem yaaww
b-fit 40 dk da ıncelme saglıo annemın arkadası 1 ayda10 cm ıncelmıs kılo vermmeıs ama hıc dıyet yapmamıs o bel fıtıgı ıcın gıtmıs

_ferdici_
kızlarrr msn adreslerinizi eklemek istesem verirmisinizz daha yakinennn tanışabilmek maksat:KK9:kanım kaynıyo sizeee yaw ah hele şu rabiş yokmu bi yakalasam öpcem yanacıklardannn iyi gaz veriyoo bacım saolsunn rabbim gazını eksik etmesin azim manasında :KK53::KK64::KK1:

_ferdici_
dombili85
b-fit 40 dk da ıncelme saglıo annemın arkadası 1 ayda10 cm ıncelmıs kılo vermmeıs ama hıc dıyet yapmamıs o bel fıtıgı ıcın gıtmıs
sanırım vücudu sıkılaştırıyo o zaman benimde ona ihtiyacım var valla ohh inşş hadi bakalımmm ama sporu bırakınca hemen ya kilo alırsamm hani bünye alışırsa o anlamda

dombili85
_ferdici_
sanırım vücudu sıkılaştırıyo o zaman benimde ona ihtiyacım var valla ohh inşş hadi bakalımmm ama sporu bırakınca hemen ya kilo alırsamm hani bünye alışırsa o anlamda
dıkkkat edersın 1 sene kılonu korudun mu vucudunda oturur almazsın

ayyildizim
24-03-11, 21:03
neyneyse

başla başla yürüyüşe. menün de güzel olmuş. bu cumayı devirince başlıyoruz. hatta diyorum ki hali hazırda eşler var ya herkes eşini takip etsin. haftaya perş günü rapor versin. senle seyyah eşsiniz zaten. derya ile de vintage mı eş oldu? pehlivan ferdici ile eşti ama pehlivan bu hafta diskalifiye oluyor. dombilim var, ben varım. eşleşiyoruz. herkes eşinin kaçamağını takip edecek. bir de diyorum ki cuma günü bir de kendi takımiçi listemizi yapalım. kim 1. kim sonuncu bakalım.evet kepek ekmeği iştahımı açıyor beni doyurmuıyor beyaz bir dilim yesem kesinlikle yedim diyorum.
tamam canım başlıyorum .aslında zaten yürüyüşü ihmal etmemem lazım en azından yormuyor da beni.takımda seyyahımla rakibiz ama rakibem çok yoğun çalışıyor dikkat ederiz bizde uyarırız kendimizi canım.onunda motivasyonu yüksek az bende nemalansam güzel olucak.yarın tartı günü bakalım.
dombili85
valla sapıttım gari
evet yarından baslımmmm

hadi bakalım dombilim görüm seni

dombili85
gecen hafta az agrıodu yurudum arttı
bugunde arkadasa gıderken kopekler saldrdı az kalsın ısıracaktı son anda arabadan bı adam indı kurtuldum esım bundan sonra ızınvermez kendı olmadan
evet spor ıyıdı
haftaya baslarım umarım
aaa geçmiş olsun gülüm beni haberim yok ya da okumadım atladım geçmişler olsun dikkat et bacım ankaraya yaz geliyo üzülme .daha da tek çıkma köpek ısırırsa kuduz olursun bak :KK53: öyle diyimde çıkma sen daha .

_ferdici_
kızlarrr msn adreslerinizi eklemek istesem verirmisinizz daha yakinennn tanışabilmek maksat:KK9:kanım kaynıyo sizeee yaw ah hele şu rabiş yokmu bi yakalasam öpcem yanacıklardannn iyi gaz veriyoo bacım saolsunn rabbim gazını eksik etmesin azim manasında :KK53::KK64::KK1:
seyyahla ,rabiş bir de pehlivanson dan msn aldım ki arada diyet vs konuşuruz diye allahtan hiç açmıyolar açtıklarını görmedim rabiş bir kere selam verdim cevap vermedi :63:
ekle ben sana msj atım da senle arada sohbet edelim.görüyonuz işte genç kan işte nasılda dinç kız maşallah sana.sende kepek ekmeği bırak beyaz ekmek ye.daha az olur .
bak senin için dua edim bacım o gün allah zihin açıklığı versin.fetih suresini okut anneye ya da sen oku çok iyi oluyor.aof yazıcaksan da iki yıllık yaz oku bitsin hemen.
sözelmi sayısalmmı neyden tercih edicen olmazsa iki yıllık bir adalet meslek bitirsen iyi olurdu.
4 yıllık aof yazma zor gelir evlenirsin ne olur cocuk böcük derken kalır.2 yılda tertemiz bitirirsin tamam sonra 4 yıllıga geçş yapan

bircan
24-03-11, 22:03
tamam arkadaşlar saolun patatesin yanında ekmek yokkk

ysfmir
25-03-11, 05:03
neyneyse
sana özel mesaj attım şeker, nil gün hakkında:KK1:
aldım canım saol..

ysfmir
GÜNAYDIN..
sabahın köründe uyandık ..:)))
gelelim kilo bildirimime..sonuç hiç iç açıcı değil..hiç veremedğim kesin ama kaç kiloda kalmışım sizce..?madem kimse yok kilomu yazmayayım..:KK1:yok yok tam tamına 64.1gr çıktım..200 grcık fazlayım ve veremediğimide eklersek 1 kilo fazlayım ..:KK43:(:-)50::KK59:yazık oldu bu haftaya..yanlız baya bir sıkı ve inceyim..sabah 38 beden pantalonumu giydim..göbiş kısmı az sıkıyor yani oturma payım yok..:KK60:ayakta durursam gayet iyi..:KK53::KK37:ama popuş bacak bol oldu..:KK8:olcek olcek bu hafta farklı olcek..bende sıkıldım bu işten..:92::KK74:

ysfmir
neyneyse
f

evet vintage Esra yani benim eşim..adını doğru hatırladım değilmi kız sefgili eşim..:KK17:bu hafta sinir bir haftaydı..aslında 4 günde spor yapmışım yav..
RABİA bu fikrinede katılıyorum..takım içi liste güzel olur..:KK9::KK19:

ysfmir
uyanın tembel hatunlar.
siz uyanıp gelen kadar kahvaltımı yapayım..:63::79:
kalkarkalkmaz 2 kayısımı ve 2 bardak suyumu içtim..
kahvaltımı yapıp geliyorum..

neyneyse
günaydın kızlar:79:
kilom 64.:95:
500 ver 300 al derken kafayı yemem inşallah. deryacım buralarda sanırım. günaydın canım:80:

ysfmir
nil gün beceremedim indiremedim yav..eşime müracat edeceğim.bende dinlemek istiyorum..
...

ysfmir
neyneyse
500 ver 300 al derken kafayı yemem inşallah. deryacım buralarda sanırım. günaydın canım:80:
günaydın..senlen ben peşepeşe takılıyoruz..:KK19:

ysfmir
neyneyse
bence bu hafta bir karbo diyeti yap kırılsın şu direnç..:KK8:birden 62 yi görürsün..:KK34:

neyneyse
25-03-11, 06:03
** 13 .TAKIM 199. ETAP **
Ayyildizim ( 56.9 // %)
dombili85 ( 68.3 // %)
dosba ( 70.9 // %)
_ferdici_ ( 69.7 // %)
neyneyse ( 63.7 / 64.0 / -0.3 / -0.47%)
pehlivanson ( 77.5 // %) Geri dönmek üzere ayrıldı.
Poly ( 63.1 /// %) Geri dönmek üzere ayrıldı.
seyyah2806 ( 55.4 / / / %)
sakaleynmaster ( 63.9 / 64.1 / -0.2 / -0.31%)
ssuna ( 61.0 / / %)
vintage ( 65.1 / / / ) (yeni üye)
plasticwoman(78 /) Eski üye geri döndü, 197. etapta ayrılmıştı.
13.TAKIM TOPLAM KİLO ( 650.4 / / %)

neyneyse
sakaleynmaster
bence bu hafta bir karbo diyeti yap kırılsın şu direnç..:KK8:birden 62 yi görürsün..:KK34:
inşallah deryacım ya.:KK59: al ver al ver, moral bozuyor.

elifdvc
günaydın kızlar;
ben hala 80 kiloyum:KK43:

pehlivanson
25-03-11, 07:03
kızlar ben orada yazdığı gibi geri dönmek üzere ayrılayım çünkü çok yoğunum.inanın uyumaya vaktim kalmıyo

seyyah2806
günaydın arkadaşlar kilom 54.2
sabah nette sorun vardı giremeyecem sandım ama hallettım.

dünkü menüm
kalkış:1 bardak su
kahvaltı:1 haşlanmış yumurta yarım dilim ekmek
öğle :1 kase çorba 1,5 dilim ekmek
ara: kuru yemiş ve yeşilçay
akşam : 7-8 tane hamsi tava -salata - 2 dilim ekmek
ara:1 bardak çay
ara: 1 portakal 1 muz 1 elmadan oluşan koca br meyve tabağı. muza tarçın da serptim.
yürüyüş: 2 kere 1,5 kmlik yola gittim geldim. çıkışta balık aldım durağa yürüdüm ordan anneme yürürüm. 5 km olmuştur.

plasticwoman
sakaleynmaster
bend ebaşayım bend e..ama daha indiremedimki..:KK53:
tmm cnm ındır sen lınk verım ben sana
http://www.uyurgezer.net/nil-gun-hipnomeditasyon-serisi-audio-book-t240876.html

kızlar çok hastayım ben :S zor geldim işe kılom aynı pek uğramayazsam kusura bakmayın sabah 1 haşlanmış yumurta bıde meyve suyu ıctım

vintage
Kızlar günaydın,
Sabah tartıldım 64.8 kg bu hafta ki kaçamaklar olmasaydı sonuç çok daha iyi olacaktı..

24 Mart Menüm
Sabah : kepek ekmeğine tost 1 küp şekerli yarım bardak çay
Ara: yeşil çay
Öğlen: Yarım kase mercimek çorbası, 3 ymk kaşığı pırasa, 3 ymk kaşığı barbunya, salata
Ara: portakal,yeşil çay
Akşam: bir dilim anne pizzası :83:
2,5 litre su
Dün çok yorgundum 20-25 dk yürüdüm ve erkenden yattım

ysfmir
plasticwoman
tmm cnm ındır sen lınk verım ben sana
http://www.uyurgezer.net/nil-gun-hipnomeditasyon-serisi-audio-book-t240876.html

kızlar çok hastayım ben :S zor geldim işe kılom aynı pek uğramayazsam kusura bakmayın sabah 1 haşlanmış yumurta bıde meyve suyu ıctım
saol indiriyorum..:))):KK16:yani eşim ben sazan gibi ilk gördüğüme tıkaldım alt sayfalardaymış meğerse ..:KK60:
hastalık zor..geçmiş olsun..bol sıvı tüketmeye bak hatta destek c vitamini öneririm..

_ferdici_
25-03-11, 08:03
ayyildizim
tamam canım başlıyorum .aslında zaten yürüyüşü ihmal etmemem lazım en azından yormuyor da beni.takımda seyyahımla rakibiz ama rakibem çok yoğun çalışıyor dikkat ederiz bizde uyarırız kendimizi canım.onunda motivasyonu yüksek az bende nemalansam güzel olucak.yarın tartı günü bakalım.
hadi bakalım dombilim görüm seni

aaa geçmiş olsun gülüm beni haberim yok ya da okumadım atladım geçmişler olsun dikkat et bacım ankaraya yaz geliyo üzülme .daha da tek çıkma köpek ısırırsa kuduz olursun bak :KK53: öyle diyimde çıkma sen daha .

seyyahla ,rabiş bir de pehlivanson dan msn aldım ki arada diyet vs konuşuruz diye allahtan hiç açmıyolar açtıklarını görmedim rabiş bir kere selam verdim cevap vermedi :63:
ekle ben sana msj atım da senle arada sohbet edelim.görüyonuz işte genç kan işte nasılda dinç kız maşallah sana.sende kepek ekmeği bırak beyaz ekmek ye.daha az olur .
bak senin için dua edim bacım o gün allah zihin açıklığı versin.fetih suresini okut anneye ya da sen oku çok iyi oluyor.aof yazıcaksan da iki yıllık yaz oku bitsin hemen.
sözelmi sayısalmmı neyden tercih edicen olmazsa iki yıllık bir adalet meslek bitirsen iyi olurdu.
4 yıllık aof yazma zor gelir evlenirsin ne olur cocuk böcük derken kalır.2 yılda tertemiz bitirirsin tamam sonra 4 yıllıga geçş yapan
bacım yaw beyaz ekmek yiyince kendime dur diyemiyom çok yumuşak ye beniii diyo sankim:KK53:msn için de tşk ettim balım akşam eklerim işyerinde açamıyom ya:KK30:konuşuruk vakit buldukçaa aöf gelince aslında bende bilmiyom ne okusam çocuk gelişimi mezunuyum ama uğraşamam heralde çocuklarla yaw:KK53:yine de sosyal hizmetler olabilir maliye olabilir bakalım hayırlısı inşş duaların içinde tşk ettim bacım
sakaleynmaster
uyanın tembel hatunlar.
siz uyanıp gelen kadar kahvaltımı yapayım..:63::79:
kalkarkalkmaz 2 kayısımı ve 2 bardak suyumu içtim..
kahvaltımı yapıp geliyorum..
günaydınnn hatunlarrr bu sabahki kilooo şok şok şokkk 69.1 sevinçtn göbek atıyomm :KK53::KK9::KK9::KK9:

dombili85
gunaydınnnnn
kızlar kılom 67.6
bugunkı menummm
sabah 1dilm ekm 10 gr peynır marul 3 yk yogurt
ara 1 portakal,
öğle 4 yk bakla 1 dlm ekm
ara elma
akşam 2 tane orta boy biber dolmadı 1 kase yogurt 1dlm ekm

neyneyse
Ayyildizim ( 56.9 // %)
dombili85 ( 68.3 / 67.6 / 0.7 / 1.02%)
dosba ( 70.9 // %)
_ferdici_ ( 69.7 / 69.1 / 0.6 / 0.86 %)
seyyah2806 ( 55.4 / 54.2 / 1.2 / 2.17%)
ssuna ( 61.0 / / %)
vintage ( 65.1 / 64.8 / 0.3 / 0.46 %) (yeni üye)
plasticwoman(78 / 77 / 0.5 / 0.64 % ) Eski üye geri döndü, 197. etapta ayrılmıştı.
13.TAKIM TOPLAM KİLO ( 652.9 / / %)

dombili85
gıde kahvalmı yapam sut gelecek sut alam akşaam esım sutlac ıstıooo

neyneyse
kızlar ben spora gideceğim. listeyi geldiğimde tamamlarım inşallah. ayrıca öğleden sonra misafirim gelecek. fazla sohbete katılamadım, ortalığı falan düzelttim. inşallah misafir gelmeden listelere bakarım.

dosba
günaydın arkadaşlar nasılsınız
ben çok şükür iyiyim
hergün tartılıp kendimi kontrol altına almak istesemde 71.9 çıkıyorum
herkes çok az yediğimi söylüyor hatta nasıl bu kadar az yiyorsun diyorlar ...bu da bende bi problem olduğunu gösteriyor ankaraya dönünce bi dr.a gitmeye karar verdim
gözden kaçan bişey olduğu kesin hem diyetisyenim hemde dahilye uzmanı bişey es geçiyo sanırım :KK43:(
kendinize iyi bakın çok öpüyorum hepinizi

neyneyse
Ayyildizim ( 56.9 // %)
dombili85 ( 68.3 / 67.6 / 0.7 / 1.02%)
dosba ( 70.9 / 71.9 / -1.0 / -1.41%)
_ferdici_ ( 69.7 / 69.1 / 0.6 / 0.86 %)
seyyah2806 ( 55.4 / 54.2 / 1.2 / 2.17%)
ssuna ( 61.0 / / %)
vintage ( 65.1 / 64.8 / 0.3 / 0.46 %) (yeni üye)
plasticwoman(78 / 77 / 0.5 / 0.64 % ) Eski üye geri döndü, 197. etapta ayrılmıştı.
13.TAKIM TOPLAM KİLO ( 652.9 / / %)

ysfmir
25-03-11, 09:03
sakaleynmaster
saol indiriyorum..:))):KK16:yani eşim ben sazan gibi ilk gördüğüme tıkaldım alt sayfalardaymış meğerse ..:KK60:
hastalık zor..geçmiş olsun..bol sıvı tüketmeye bak hatta destek c vitamini öneririm..
nil gün indirdim..dinleidm bile..2. yüzüde oğlanı sallarken öğlen dinleyeceğim.....hoşuma gitti..:KK19:

ayyildizim
25-03-11, 09:03
56.7 kiloyum böggg :KK31: rakibem güzel vermişsin çoksevindim senin adına .
:KK24:

aygunes
25-03-11, 10:03
ya arkadaşlar..ben böyle pat diye araya atladım ama bende sizin gibi kilo vermek istiyorum,ama olmuyor:KK50:.ne yapmam gerekiyor.sizin izlediğiniz belli bir yol mu var?:44:

seyyah2806
25-03-11, 10:03
ayyildizim
56.7 kiloyum böggg :KK31: rakibem güzel vermişsin çoksevindim senin adına .
:KK24:
neresi güzel kız koca haftada 200 gr:96: aslında benım için bol yürüyüşlü bı haftaydı akşamları da güzel beslendım gibi düşünüyordum ama ne bılem ya sorun nerde anlamıyorum

bu arada tatlım ben işyerınde msn mı acamıyorum. ancak direk hotmaile girip maillerime bakabılıyorum oda şirketle alakalı mailler gelıyor da ondan . bu yüzden pek karşılaşamıyoruz