Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tuncss
16-06-11, 14:06
esperanzaa
benm de hiç akıntım yok:KK50:
ayy ben sanki adet olmuşum gibi hissedip koşuyorum wcye ama tık yok.. bi değişik..

esperanzaa
umutluyum1
illakem leke olmaz canım benim ablam 1.5 aylıkken öğrendi hamiş olduğunu bide başka şehirdeler heheheh eşi yolluk yapıp göndermiş mğersem gittiğinden bir hafta sonra hamiş olduğu ortaya çıktı :KK9::KK9::KK9: Yeterki ol desin allahım
ay canım inşallah. ama lekelenme çok sık görülen bir bulguymuş diyorlarda onun için moralim bozuldu bir an

umutluyum1
esperanzaa
ay canım inşallah. Ama lekelenme çok sık görülen bir bulguymuş diyorlarda onun için moralim bozuldu bir an
hiç moral bozma leke olmaması daha iyi kuzummm sıkıntı hiç yapma inş.bebişin gelir bende bu ay ilaç kullanıyorum :KK9::KK9::KK9:bende nezman adet olucam diye sabırsızlanıyorum :KK52::KK52:

esperanzaa
tuncss
ayy ben sanki adet olmuşum gibi hissedip koşuyorum wcye ama tık yok.. bi değişik..
yaptınmı salatanı? benmde salata yapmam lazım ama pc başından kalkamıorum

tuncss
esperanzaa
yaptınmı salatanı? benmde salata yapmam lazım ama pc başından kalkamıorum
dolma pişiyor.. 6 gibi yaparım salatayı taze taze. kociş 6.20de geliyor hemen sofraya oturuyor.. tam denk gelir. gerçi ona süpriz olcak, çünki ben neredeyse hiç salata yapmam hep o yapar :KK9:

umutluyum1
Ayy sizin yemekler hazır ne güzel ben daha eve gidip yımak yapçemmmm:KK43::KK43:

tuncss
umutluyum1
Ayy sizin yemekler hazır ne güzel ben daha eve gidip yımak yapçemmmm:KK43::KK43:
bende çalışıyor olmayı ve eve o telaşla gidip alel acele yemek yapmayı tercih ederdim.. :63:
çok özledim çalıştığım günleri.. artık bir bebeğim olsun da bari onunla çalışayım :KK9:

umutluyum1
tuncss
bende çalışıyor olmayı ve eve o telaşla gidip alel acele yemek yapmayı tercih ederdim.. :63:
çok özledim çalıştığım günleri.. Artık bir bebeğim olsun da bari onunla çalışayım :KK9:
hehehhe bende çalışmamak nasıl bi duygu onu merak ediyorum :KK53::KK53::KK53:17 yaşından beri firesiz çalışıyorum 28 oldum :KK19::KK19::KK19: çocuk yapsemde evde otursamm:KK1::KK1::KK1:

rana20
kızlar yaaa bişi dicem size ben incir kürü yapıyorum ya şimdi hala 21.gün boyunca içmem gerekiyor şuan yumoşlar büyüdü acaba bıraksam mı yoksa dewam etsem mi ne yapmalıyım sizce ???

umutluyum1
rana20
kızlar yaaa bişi dicem size ben incir kürü yapıyorum ya şimdi hala 21.gün boyunca içmem gerekiyor şuan yumoşlar büyüdü acaba bıraksam mı yoksa dewam etsem mi ne yapmalıyım sizce ???
bırak bırak havuç kürü yap çatlasınnn :nazar::nazar:

tuncss
daha önce hiç yapmadığım ve bu konuda hiç araştırma da yapmadığım için yardım olamayacağım rana..

bicim
16-06-11, 15:06
KAYRAM29
bicimcim bu arada canım sen 14 gün sonra adet olmazsan artık test yaparsın ve bıze mujdeyı verırsın degılmı:KK69:
tabi zaten 12 gün sonra 27 haziran gibi doktora gittiğimde canım herşey belli olur o zaman bile söylerim :))
ben yemek yaptım salata yaptım reçel ve tatlı yaptım bu kadar zamanda bunları başardım :))

tuncss
bicim
tabi zaten 12 gün sonra 27 haziran gibi doktora gittiğimde canım herşey belli olur o zaman bile söylerim :))
ben yemek yaptım salata yaptım reçel ve tatlı yaptım bu kadar zamanda bunları başardım :))
oooww mikemmelsin bicim :KK71:
bende yemeğimi pişirdim, reçel yaptım bende.. çilek.. hmm çok severim ama keşke birde alerji yapmasa:KK43:

rana20
umutluyum1
bırak bırak havuç kürü yap çatlasınnn :nazar::nazar:
canım zaten içinde hawuçta wardı hep öyle yaptım çatlatsın diye ....
ayrıyetten hawuç kürü nasıl oluyor ....
tuncss
daha önce hiç yapmadığım ve bu konuda hiç araştırma da yapmadığım için yardım olamayacağım rana..
yinede saol canım benim .....

bicim
tuncss
bana da çok oluyor o canım akıntıdandır o merak etme....yani ben senden umutluyum....:KK9:

rana20
bicim
maşallah hamarat arkadaşım bnim ... :KK6:

bicim
tuncss
çok özledim çalıştığım günleri.. artık bir bebeğim olsun da bari onunla çalışayım :KK9:
aynen canım :) ama evde olmak da keyifli de mi?

bicim
tuncss
oooww mikemmelsin bicim :KK71:
bende yemeğimi pişirdim, reçel yaptım bende.. çilek.. hmm çok severim ama keşke birde alerji yapmasa:KK43:
ben kayısı reçeli yaptım... çileği severim de başımda egzama yapıyor benim de... senin de ellerine sağlık canım...

tuncss
bicim
bana da çok oluyor o canım akıntıdandır o merak etme....yani ben senden umutluyum....:KK9:
ayy bicim öyle heyecanlanıyorum ki sen her böyle dediğinde.. acaba mı diyorum.. ellerimi karnıma götürüyorum, inşallah diyorum..
ama bu akıntı da neyin nesi demekten kendimi alamıyorum.. adet olacakmışım gibi sanki.. yarın bi kan mı versem yaa :))) yarın 29. günüm adetten sonraki.. ama ben anlamıyorum yaaa. ben 30 günde bir adet oluyorum o zaman cumartesi benim 30. günüm.. ee ilac ise pazar gecesi biticek.. doktor pazartesiyi geçir öyle test yaptır dedi.. offf bence cumartesiden sonra eğer hala kırmızılar yoksa bu iş tamam diye sevinicem:KK9:
kendime sevinmek için bahaneler buluyorum sanırım sürekli :KK17:

tuncss
bicim
aynen canım :) ama evde olmak da keyifli de mi?
evet evet keyifli tabii. hele de bir bebek olsa onun büyüdüğünü izlesem, kendi doğrularımla yetiştirsem.. off off.. kuzenimin bebeğine bakmıştım nasıl geçiyordu günler, sıkılmaya hiç vakit kalmıyordu:KK9:

bicim
ben kayısı reçeli yaptım... çileği severim de başımda egzama yapıyor benim de... senin de ellerine sağlık canım...
ben kayısıyı geçen gün yaptım daha doğrusu yapamadım:KK9: buraya muhabbete dalmışım, fazla kaynamış.. acayip yoğun kıvamlı birşey oldu.. turta yaparım artık bol bol dedim :KK9::KK9:

bicim
tuncss
ayy bicim öyle heyecanlanıyorum ki sen her böyle dediğinde.. acaba mı diyorum.. ellerimi karnıma götürüyorum, inşallah diyorum..
ama bu akıntı da neyin nesi demekten kendimi alamıyorum.. adet olacakmışım gibi sanki.. yarın bi kan mı versem yaa :))) yarın 29. günüm adetten sonraki.. ama ben anlamıyorum yaaa. ben 30 günde bir adet oluyorum o zaman cumartesi benim 30. günüm.. ee ilac ise pazar gecesi biticek.. doktor pazartesiyi geçir öyle test yaptır dedi.. offf bence cumartesiden sonra eğer hala kırmızılar yoksa bu iş tamam diye sevinicem:KK9:
düşüne düşüne kafayı yiceksin canım :KK62: ya bu kadar kendini harab etme... bence 29.günde kanda çıkar zaten ...istersen baktır ama zaten adet görmezsen 2 günde belli eder kendini yüzdün kuyruğuna geldin 2 gün daha sabır...:KK49:

tuncss
bicim
düşüne düşüne kafayı yiceksin canım :KK62: ya bu kadar kendini harab etme... bence 29.günde kanda çıkar zaten ...istersen baktır ama zaten adet görmezsen 2 günde belli eder kendini yüzdün kuyruğuna geldin 2 gün daha sabır...:KK49:
sabır sabır ya sabır.. tamam bekliyorum arkadaşım.. bu desteğini minik bebeğime anlatacağım.. zaten bir günlük tutmaya çalışıyorum.. daha gelmeden, gelmesi için gösterdiğimiz çabaları vs herşeyi yazmaya çalışıyorum..
kafayı yiyeceksin değil, ben kafayı çoktan yedim :KK66::KK66::KK66:

bicim
tuncss
evet evet keyifli tabii. hele de bir bebek olsa onun büyüdüğünü izlesem, kendi doğrularımla yetiştirsem.. off off.. kuzenimin bebeğine bakmıştım nasıl geçiyordu günler, sıkılmaya hiç vakit kalmıyordu:KK9:

ben kayısıyı geçen gün yaptım daha doğrusu yapamadım:KK9: buraya muhabbete dalmışım, fazla kaynamış.. acayip yoğun kıvamlı birşey oldu.. turta yaparım artık bol bol dedim :KK9::KK9:
öyle valla insan çocukla çocuk olmayı bilirse eğer gençleşiyor da biliyor musun... ben 4 yaşındaki yeğenimle oyun oynarken onun yaşına inip kendimi mutlu çocuk gibi huzurlu hissediyorum...tüm çocuklar pırlanta bence...hepsi sevilmeyi ilgiyi hakediyorlar... bazı anneler ne de kötü davranıyor görüyorum aklım almıyor... keşke diyorum öyleleri doğurmasa...:KK6:

tuncss
bicim
öyle valla insan çocukla çocuk olmayı bilirse eğer gençleşiyor da biliyor musun... ben 4 yaşındaki yeğenimle oyun oynarken onun yaşına inip kendimi mutlu çocuk gibi huzurlu hissediyorum...tüm çocuklar pırlanta bence...hepsi sevilmeyi ilgiyi hakediyorlar... bazı anneler ne de kötü davranıyor görüyorum aklım almıyor... keşke diyorum öyleleri doğurmasa...:KK6:
ne güzel.. benim buralarda yakınımda pek kimse yok.. dışarıda çocuğunu azarlayıp, kafasına patlatan kadınları gördüğümde deli oluyorum.. ve hep diyorum ki böyle tahammülsüz kötü bir anne olacaksam bana verme bir evlat diyorum..

bicim
tuncss
sabır sabır ya sabır.. tamam bekliyorum arkadaşım.. bu desteğini minik bebeğime anlatacağım.. zaten bir günlük tutmaya çalışıyorum.. daha gelmeden, gelmesi için gösterdiğimiz çabaları vs herşeyi yazmaya çalışıyorum..
kafayı yiyeceksin değil, ben kafayı çoktan yedim :KK66::KK66::KK66:
anlat tabi beni ona deki deli bir arkadaşım vardı test yapmayım diye beni ikna etmeye çalışıyordu de :))
ay canım gelsin miniğin de hayırlısıyla... her şey olur... bak maşallah tuanatay ın nasıl geldi...ben her şeyin olacağına inanırım yeterki biz isteyelim Allah nasip etsin...

bicim
tuncss
ne güzel.. benim buralarda yakınımda pek kimse yok.. dışarıda çocuğunu azarlayıp, kafasına patlatan kadınları gördüğümde deli oluyorum.. ve hep diyorum ki böyle tahammülsüz kötü bir anne olacaksam bana verme bir evlat diyorum..
ilk 3 yaş çok önemli 3 yaşına kadar yeterli ilgiyle,sevgiyle ve sabırla büyütülen her çocuk kurtarır kendini bir şekilde.... hep örneklerini gördüm...annenin bakması çok önemli özellikle ilk 3 yıl...

rana20
tuncss
canım akıntıyı takma kafana çünkü hamileliktede çok akıntı oluyor bence bu iyiye işaret fazla ümitlenme kötü sonuc olursa fazla yıpranmamak için ama ateşin falan gayet iyi gidiyor inş olacak bu ay ..... :KK66:

bicim
rana20
canım akıntıyı takma kafana çünkü hamileliktede çok akıntı oluyor bence bu iyiye işaret fazla ümitlenme kötü sonuc olursa fazla yıpranmamak için ama ateşin falan gayet iyi gidiyor inş olacak bu ay ..... :KK66:
ben de aynı düşünüyorum rana ile ve ekliyorum ki adet göreceksin gibi belirtiler de olsa hamilelikte de olurmuş bu sebeple karıştırman doğal...bi de çok yıpratma kendini bak ben çok heveslendim regl oldum şimdi nur topu yumurtam var ama bu defa heves etmiyorum sadece sevindim çünki yine regl olabilirim her şeyin hayırlısı canım sıkma kendini rahat bırak :))

bicim
tuncss canım içtiğin ilaç da seni etkiliyor insanı gerer hormon hapları içmeyi bıraktığında rahatlayacaksın bu kadar düşünmeyeceksin emin ol... :KK9::KK8:

rana20
kızlar çok alakasız ewet ama bişi dicem şu yorumların altındaki tabloyu nasıl yaptınız ????

bicim
rana20
kızlar çok alakasız ewet ama bişi dicem şu yorumların altındaki tabloyu nasıl yaptınız ????
canım tuncss arkadaşım yardımcı oldu bana daisypath yazıyor ya üstünde o siteden yapıldığını biliyorum sadece...google dan o siteye gir bir dene istersen...tuncss un eşi geldi herhalde çıktı netten...burada olsa yardım ederdi sana olmazsa senin için takvim yapar daha sonra söylersin ona benimkini de o yaptı çünkü...
http://daisypath.com/ buradan yapılıyor...

rana20
bicim
canım tuncss arkadaşım yardımcı oldu bana daisypath yazıyor ya üstünde o siteden yapıldığını biliyorum sadece...google dan o siteye gir bir dene istersen...tuncss un eşi geldi herhalde çıktı netten...burada olsa yardım ederdi sana olmazsa senin için takvim yapar daha sonra söylersin ona benimkini de o yaptı çünkü...
hımm anladım cnm bnm çok saol dur bi uğraşayım bende belki acemi şansı yaprım :KK1::KK1::KK1:

bu arada yine akıntım geldi kasıklarım ağrıyor şuan sanırım çatlamaya çalışıyor benim yumoşlar....

Evitax
Bicim rana slammm nasılsınız

biricik35
bicim
oohhh valla ne güzel! ben işten eve koşuyorum, en basit ne yemek varsa yapıyorum ve evimde yeterince zaman geçireceğim günleri heyecanla bekliyorum......

ben hayatımda hiç reçel yapmadım, belki denerim ilerde....

Biliyormusunuz, dünya mutfağına çok meraklıyım ve yemek kitaplarım dolup taşıyor ama hiçbir zaman vakit bulamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

sabahları 9 a kadar uyumak, bugün ne yemek ve tatlı yapsam diye düşünmek ne kadar güzel olmalı! değerini bilin kızlar!

Evitax
piraye_84
Merhaba Canım günaydın;
Benim doktorumda doğrudan serephene ve çatlatma iğnesine geçmişti.Yumurta takibi yapmaı hiç, bakalım kendi kendime yumurtluyom mu çatlıyomu bunlar diye hiç bakmadı, 3 ay sonuç alamadık serephene ve çatlatma iğnesinden sonra rahim filmi, 1 ayda ilaçsız denedik bu ay, reglim oldu ama 2 gün sürdü geçti. Doktoruma diyorum ki normal mi bu endişelendim ben kist falan olmasın, senin durumundakiler için normal diye, geliyim muayene edin diyorum belki çatlamayan yumurtam vardır, kist oluşur falan, gelmene gerek yok 2 ay daha bekle reglini diyo, sinir etti beni yaaa.... bi de özeline gidiyorum ben bu doktorun, hayret bişi, bak sabah sabah aklıma geldi yine sinirlerim bozuldu :KK52: :KK52:
Değiştir tatlım doktorunu benimkide böyleydi değiştirdim.Beni strese sokucak bilgisiz doktorla anlamsız zaman kaybına uğramak istemiyorum

bicim
aylık ateş ölçüp bunun grafiğini de yapmamı da istedi her ay yap sen anlayamazsan ben değerlendireyim dedi nasıl bakacağımı öğretti....
Ben ateşimi hep ölçtüm bu ay ve kesinlikle doğru sonuc veriyor.Yumurtlamadan çatlamaya kadar herşeyi anlıyorsun adetime 4gün kala düşmeye başladı ateşim şimdi buay yine not ediyorum şiddetle tavsiye ediyorum bende yaşamış görmüş biri olarak ateş ölçme yöntemini..

Evitax
Kuşlar neredesiniz..?

rana20
Evitax
a.s canım iyiyiz işte ne olsun kaynatıyoruduk kızlarla ....
sen nasılsın ???

biricik35
bebiş gelir gelmez İSTİFAYI basıyorummmmmmmmmm!!!!!!!!!!!

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

rana20
Evitax
Değiştir tatlım doktorunu benimkide böyleydi değiştirdim.Beni strese sokucak bilgisiz doktorla anlamsız zaman kaybına uğramak istemiyorum

Ben ateşimi hep ölçtüm bu ay ve kesinlikle doğru sonuc veriyor.Yumurtlamadan çatlamaya kadar herşeyi anlıyorsun adetime 4gün kala düşmeye başladı ateşim şimdi buay yine not ediyorum şiddetle tavsiye ediyorum bende yaşamış görmüş biri olarak ateş ölçme yöntemini..

Kuşlar neredesiniz..?
canım ateş ölçerken kac derecede çatladı yumoşun ve genelde sabitlenip sonra mı cıktı birden anlatsana bi bende ölçüyorumda bu ay genelde 35lerde bugun 35.9çıktı böle sabitlendi .....

yasmin16
16-06-11, 16:06
merhaba kızlar
bugun kanamam var oyle kan gıbı degıl de lekenme dedıklerı sey galıba bu yumurta catlarken olabılır mı acaba bılgısı olan varmı?

Evitax
rana20
a.s canım iyiyiz işte ne olsun kaynatıyoruduk kızlarla ....
sen nasılsın ???
rana20
canım ateş ölçerken kac derecede çatladı yumoşun ve genelde sabitlenip sonra mı cıktı birden anlatsana bi bende ölçüyorumda bu ay genelde 35lerde bugun 35.9çıktı böle sabitlendi .....
İyiyim canım bende teşekkürler.36.1 derecede.Aman herkezin aynı olmaz sanıyorum..Normal ateşimden 6birim aşağıda 36.7 önce 36.4 e ertesi gün 36.1e düştü.ağrıların geçtimi?Canım benimde sabitlenmişti yükseliyordu sürekli birim birim sonunda birkaç gün sabitlendi herkez süper muhteşem falan diyord :KK66::KK66:adetime 3gün varken düşmeye başladı.Sen adetine 3gün varken ölçtüğünde düşüyorsa veya yükseliyorsa önemse gerisini önemseme yanıltıcı oluyor

Evitax
yasmin16
merhaba kızlar
bugun kanamam var oyle kan gıbı degıl de lekenme dedıklerı sey galıba bu yumurta catlarken olabılır mı acaba bılgısı olan varmı?
Canım ilaç kullandınmı hatırlamıyorum yumurtalıklar için kusura bakma okadar çok kişiyle konuşuyoruz unutabiliyor insan.Eğer kullanıdıysan ilaçtandır.Benimde çok oluyor 2 gündür adet knamasını geçti ciddi ciddi kan kaybediyorum pekmezlerle geçiyor günümmm telaşlanma sanırım buda yan etkilerinden biri

rana20
Evitax
İyiyim canım bende teşekkürler.36.1 derecede.Aman herkezin aynı olmaz sanıyorum..Normal ateşimden 6birim aşağıda 36.7 önce 36.4 e ertesi gün 36.1e düştü.ağrıların geçtimi?Canım benimde sabitlenmişti yükseliyordu sürekli birim birim sonunda birkaç gün sabitlendi herkez süper muhteşem falan diyord :KK66::KK66:adetime 3gün varken düşmeye başladı.Sen adetine 3gün varken ölçtüğünde düşüyorsa veya yükseliyorsa önemse gerisini önemseme yanıltıcı oluyor
hımm anladım canım şuan ben 15.günümdeyim ateşimde 35.9 henüz bi yükselme olmadı genelde böyle sabitlenmiş bi durumda yani bakalım inş en kısa zamanda yükselir .....seninki 36.1e düşüp ertesi gün 36.7de çatlamış oluyor o zaman dimi yanlış anlamdım ....

yasmin16
Evitax
Canım ilaç kullandınmı hatırlamıyorum yumurtalıklar için kusura bakma okadar çok kişiyle konuşuyoruz unutabiliyor insan.Eğer kullanıdıysan ilaçtandır.Benimde çok oluyor 2 gündür adet knamasını geçti ciddi ciddi kan kaybediyorum pekmezlerle geçiyor günümmm telaşlanma sanırım buda yan etkilerinden biri
haklısın canım bende bazen karıstırıyorum ben klomen kullandım doktora gıtmıstım pazartesı 17 mm olmus yumurtam ama catlatma ıgnesı vermemıstı acaba yumurta catlarken kanama yaparmı ?

Evitax
rana20
hımm anladım canım şuan ben 15.günümdeyim ateşimde 35.9 henüz bi yükselme olmadı genelde böyle sabitlenmiş bi durumda yani bakalım inş en kısa zamanda yükselir .....seninki 36.1e düşüp ertesi gün 36.7de çatlamış oluyor o zaman dimi yanlış anlamdım ....
Canım benim reglin 18.gününde 36.9 dan 36.8 e düşmüş.ertesi gün yeniden 36.9a çıkmış.Ki bundan önce 1 hafta boyunca 36.7de sabit kalmış sornasındaki 4 gün bu bahsettiğim şekilde yükselmiş.Sonrasında yani adetimin 20.gününde düşmüş birden 36.5 e ertesi gün de aynı.Hastalandığım sabah 36.4 e düştü.Şimdi 2.günümde 36.7 ye yeniden çıktı.Hastalıkta yüksek ateş.Sonrasında normal ateş.sonrasında 2 gün düşüş.sonrasında istikrarlı bir normal ateş.sonrasında 4gün yükselme bunun sonrasındada düşüş ve şimdi yeniden yükseliyor durumu 1 aylık böyle özetleyebilirim..uzun oldu ama açıklayıcı yazmak istedim.umarım yarar işine.

Evitax
yasmin16
haklısın canım bende bazen karıstırıyorum ben klomen kullandım doktora gıtmıstım pazartesı 17 mm olmus yumurtam ama catlatma ıgnesı vermemıstı acaba yumurta catlarken kanama yaparmı ?
Yok canım bende yapmadı.Zannetmiyorum yumurta çatlarken kanama yapıcağını hiç duymadımda kimseden ama olabilir belki araştırmak lazım.Doktorunu aradınmı?

yasmin16
moontorrent
cnm ben jimerde tedavi oldum fiyatlardan ötürü bıraktım medikal park a geçtim tabi hamileliğimin 15.haftasında ssk anlaşması var ama yok gibi anla işte eğer maddi durumun iyiyse fsm de bulvarda art diye bir yer var proflar var sadece uludağ ünüversitesinin yardımcı ürüme teknikleri diye geçiyo normal kişiler gitmiyo zaten adındanda anlayacağın gibi benim yumurta takibi yapıldı yumurtlama olmayınca hemen klomene başladım 2 günde birde gittim hastaneye yakın takip yani çatlatma iğnesinden sonrada kontrol amaçlı gittim çatlamış mı diye daha uzun yazarım işyerimdeyim eve gidincede uyuyorum sadece :KK23:
canım sağol anlattıgın ıcın ya acıkcası cok para dokmek ıstemıyorum doktorlara sımdıye kadar hep ozele gıttım bırseyde olmadı aslında bu sefer oyle olsun ıstemıyorum
sıgorta doktorlarından ıyı bırını bulup gıtmeyı dusunuyorum...

Evitax
Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)
Evitax,
yasmin16,
moontorrent,
rana20

yaw neredesiniz:KK64:

yasmin16
Evitax
Yok canım bende yapmadı.Zannetmiyorum yumurta çatlarken kanama yapıcağını hiç duymadımda kimseden ama olabilir belki araştırmak lazım.Doktorunu aradınmı?
aramadım canım doktoru ama kanama yapabılırmıs onu araştıryorum sımdı teşekkur ederım ılgılendıgın ıcın...senın doktorla randevun yarın demı.?

yasmin16
Evitax
Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)
Evitax,
yasmin16,
moontorrent,
rana20

yaw neredesiniz:KK64:
gecmısı okuyorum canım ben dun mısafırlerım varmı benden sonra maşşallah bos durmamıs kımse oku oku bıtmıyor ya:)

moontorrent
pko da zaten öle oluyo yumurtlayamamadan kaynaklıyo
yasmin16
merhaba kızlar