6. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

kUtahya
21-04-09, 14:04
else
kütocum bi de alt yazı lazım sana kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
KUZUM UYKUMU ALAMADIM SABAH7 DE YATTIM 12 DE KALDIRDILAR senağlama

aeben
referans
Canım seninki gizli şeker olabilir. Ama birde özele gittiysen sırf paara içinde gerksiz test yapıyorlar bilgin olsun.
Yok refim ben 1 aydır . bu kaçıncı test ilk yaptırdıgım özel hastaneydi zatan ben istedim onca testi niye kilo veremiyorum diye ......sengözlerimebaksanab tokluk şekerim düşük çıktıgı için dr. bu raya gönderdi bu hastane sadece şeker guvatr üzerine . normal hastaneler gibi degil zaten ..

referans
Bende geçen hafta troidlerime baktırdım normal çıktı birtanesi sınıra çok yakın ama önemli değil dedi doktor hanımcım. Bende ümitlenmiştim bir ilaç verir ve zayıflarım diye ama olmadı :KK43:((((((888

Naz
aebenciğim biz keliz sen bizim başımıza sür ilaçları sen bize kızınca ipleride eline alınca çok güzel kilolar verdik ama biz gacılar daha sonra yenmeye başlayınca yine geldik bu hallere . aeben bizi motive et. AEBENCıĞıM BU KADAR STRES YAPMA KENDıNE DOKTOR BAKSIN BıR SONUÇLARA BAKALIM NE DıYECEK.

ozgekrd
referans
Dün zaten kociş çok kilo aldın yine göbeğin fırladı dedi :KK43: hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü:1shok::eek:
AAA gördün mü hemennnn diyete akşam mekik mi çekiyon amuda mı kalkıyon ne yapıyorsan yap
[

küto kızım biz kıza gerçekleri söylüyoruz aha 5 kilo verince tığ olacaktı bekle sen düğün bu düğünnnn yaza kadar 10 kilo ben lafımı ortaya korum beğenen alır gider beğenmeyen bırakır:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ozgekrd
referans
Bende geçen hafta troidlerime baktırdım normal çıktı birtanesi sınıra çok yakın ama önemli değil dedi doktor hanımcım. Bende ümitlenmiştim bir ilaç verir ve zayıflarım diye ama olmadı :KK43:((((((888
troidlere için dahiliyeye mi gittiniz ne dediniz :1rolleyes::roflol::roflol:

referans
Tamam Nazlım 1 mayısa kadar yarıştayız ama benim senin gibi spor yapma şansım yokki kuzum :KK43:( ondan üzgünüm sana yetişemem ama olsunn.. başarıcam ve seni zor şartlarda alt edicemmm

kUtahya
hadin ızlar hep beraber AEBEN BıZı MOTıVE ETTTTTTT AEBEN BıZı MOTıVE ETTTT

ÖSGE BıZı DıSKOYA GÖTÜRRRRR

REFFF BıZı DÜĞÜNE GÖTÜRRRR

ELSE BıZı PASTANEYE GÖTÜRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Naz
referans
tamam nazlım 1 mayısa kadar yarıştayız ama benim senin gibi spor yapma şansım yokki kuzum :KK43:( ondan üzgünüm sana yetişemem ama olsunn.. Başarıcam ve seni zor şartlarda alt edicemmm
sen yaparsın reffim zor şartlarda da olsa geçersin beni. Güveniyorum sana. Düğündede süper olacaksın senin görümce çatlayacak orta yerinden.

hayal gözlü
slm herkese hüü ya refe hanım bende aldım ama 1 aydır hergün çikolata yiyorum nerdeyse baş ağrımı bi o kesiyo ilaç almak istemiyom zaten damardan bi dünya ilaç aldım yan etkileri oluyo bide ilaç almak şistemedim :KK43:((
ama olsun bakalım beynimdeki sorun neyse dr bi disinde yeniden sıkı diyete gircem ben hıh :)

raporumu dün aldım kızlar lezyon falan dio ama içinde bi sürü tıbbi terim yazıyo anlamıyom haliyle takıma yazdım raporu bizim yellow hemşire ay bizim o ilgilencek mümkün olduğunca sağolsun bişi öğrenebilirsem sölerim sizde...

kUtahya
HA BU ARADAA gecen eski eteklerimi cıkarmıstı 44 beden olup vedalaştıklarımm ama olarda bol geliyo naberrr donum düşük düşük geziom giysim kalmamış çok mutluyum :))

referans
ozgekrd
troidlere için dahiliyeye mi gittiniz ne dediniz :1rolleyes::roflol::roflol:
Canımk benim bazı problemlerim var alerjik o yüzden bir alerji uzmanına gittim o da beni meslek hastalıkları hastanesine yönlendirdi ama normalde sanırım dahiliye bakıyor bu konulara. Benim aniden bi tarafım şişiyor dudağım alim ayağım popm :) söylemesi ayıptır heryerim ama sabebi bulunamıyor alerji testlerimde normal çıktı sanıyoruz stresten oluyor alerji ilacını almayı bıraktığım an insanlıktan çıkıyorum dudağım bir şişiyor inanılmaz oluyorummmmmmmmm gulyabani gibi dudağım burnuma yapışmış oluyor. :KK43:((

kUtahya
hayaletim güzel sonuc olsunda ay yaparsın diyet kaçmıyo canım

aeben
nazli_gulec
aebenciğim biz keliz sen bizim başımıza sür ilaçları sen bize kızınca ipleride eline alınca çok güzel kilolar verdik ama biz gacılar daha sonra yenmeye başlayınca yine geldik bu hallere . aeben bizi motive et. AEBENCıĞıM BU KADAR STRES YAPMA KENDıNE DOKTOR BAKSIN BıR SONUÇLARA BAKALIM NE DıYECEK.
haklısın nazlım .....:1ninca: önce dr. bi baksın ne diycek süre uzunda ondan telaş ettim ben 2 hafta sonraya gün attılar ya ....

ya kızlar aceba diyorum kromdan olabilirmi gerçi bırkalı çok oldu sedece 20 gün kullanmıştım ....delikafaduldenCADIARZU ama geçen sene diyete balmadan yaptırdıgım testlerdede tokluk düşük görünüyo .delikafaduldenama o zaman o salak dr. bişin yok diyet yapabirsin didiydi ....:dilcikar:

kUtahya
ben kaçtım kızlarrr şunlara bakım ben biri hamile biri çöp adam halı sermeye kalkıyolar Allaha şükür heybetim yerinde bi kucaklıyım şu halıları herkul gibi gelcem

ozgekrd
kütahya
hadin ızlar hep beraber AEBEN BİZİ MOTİVE ETTTTTTT AEBEN BİZİ MOTİVE ETTTT

ÖSGE BİZİ DİSKOYA GÖTÜRRRRR

REFFF BİZİ DÜĞÜNE GÖTÜRRRR

ELSE BİZİ PASTANEYE GÖTÜRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
kısçem cumartesi akşamı okan abi bizi diskoya götürdü ya izlemedin mi yoksa :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
hayal gözlü
slm herkese hüü ya refe hanım bende aldım ama 1 aydır hergün çikolata yiyorum nerdeyse baş ağrımı bi o kesiyo ilaç almak istemiyom zaten damardan bi dünya ilaç aldım yan etkileri oluyo bide ilaç almak şistemedim :KK43:((
ama olsun bakalım beynimdeki sorun neyse dr bi disinde yeniden sıkı diyete gircem ben hıh :)

raporumu dün aldım kızlar lezyon falan dio ama içinde bi sürü tıbbi terim yazıyo anlamıyom haliyle takıma yazdım raporu bizim yellow hemşire ay bizim o ilgilencek mümkün olduğunca sağolsun bişi öğrenebilirsem sölerim sizde...
hiççç bişeyciğinnn yok bak ben sana diyorum hele sen bana bi rep ver bomba gibi olursun alimallahhh:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:
kütahya
HA BU ARADAA gecen eski eteklerimi cıkarmıstı 44 beden olup vedalaştıklarımm ama olarda bol geliyo naberrr donum düşük üşük eziom giysim kalmamış çok mutluyum :))

ay bende kendime etek aldım 42 beden :teselli: ama bi bol geliyo şimdi görmeniz gerek çok sevindirik oldumbendea.sa.sa.sa.s

kütahya
hayaletim güzel sonuc olsunda ay yaparsın diyet kaçmıyo canım
:1hug::asigim::asigim:
hayatı diet bu hatunun yahuu

Naz
kızlar ben kaçar çıkış saati geldi yarın görüşürüz inşallah. bugün plates var. ama biraz erken gidip yürüyeceğim önce sonra plates.

aeben
hayal gözlü

:1shok: al bi test araştırmacısı daha ...lülülülülülü

hayalim nasılsın güzelim görüşemiyoruz epeydir .....Şeniz geçmiş olsun bu arada ...a.s.

hayal gözlü
aebenim nen var gülüm yav
du panikleme anladığım kadarıyla bişiye skılmışın bakamadım sayfalara gülüm
bi dr görsün sonra düşün ne var ne yok diye
kıs benm beynim hasarlı tınmıyom bile be taaa pazartesiye attılar günü rapor elimde ama bişi yapamıyom :)))
kendim araştırıyom kötü şiler çıkıyo :)))
en son raporumdan anladığım beynimde 2 tane lezyon var ben senin gibi panik ediyom mu aaaa:)
gülüm nen varsa çok geçmiş olsun inş önemli bişey yokturda bu korkun boşa çıkar Allahım şifa versin...

ozgekrd
ozgekrd, aeben+, asi_bulut+, hayal gözlü+, kütahya+, nazli_gulec+, referans+

oy şu güzelliğe bak yaww
asimmm indirdin mi pilatesini

hayal gözlü
aeben ablam sağol inş sende de önemli bişey çıkmaz
bende çıkan ne kadar önemli ne anlamadım haliyle:))) bakcez görcez

ösge dolanda gel yeni vermişin diı
ölcemi len ben :roflol:...

referans
hayal gözlü

Canım hayalim sen yeterki iyi ol kilo herzaman verilir canım. İnşallah ki ben inanıyorum önemli hiçbirşey yoktur.:1hug:

hayal gözlü
özge ben geldim ya o güzellik ondan cınım hıh:)...

sağol refem inş gülüm bakalım ne varsa anlımızda o be gülüm takmıyorum
ama lezyonsa eğer stres sıkıntı sinir aşırı olunca olan şeylermiş büyük olasılıklarla ondansa bu iş yeri yedi beni gülüm stres sıkıntı aman neyse boşver iyiyim ben gene ecük başım ağrıyo geçer ya 1 saat sonra ya yarın yada hemen biradan:)...

ozgekrd
hayal gözlü

sen hele bana bi rep ver bak gözüme ne kadar güzel gözükeceksin
:roflol::roflol::roflol:

aeben
hayal gözlü
Anlaşılan ikimizde teleşe müdürü olduk ....kafamçokkarıştı sendede bişi çıkmıycak hayalım benım .........:1hug:

aeben
ozgekrd
sen hele bana bi rep ver bak gözüme ne kadar güzel gözükeceksin:roflol::roflol::roflol:
ay özkem yazılarını özlemişim ....:1hug: bide pembeli bi hatun vardı o nerede ....:roflol:potron wc çıkmıyomu asü ..-tatlicadiarzu-

hayal gözlü
la veremiyom deyom ösge cadısı maynak danoş :))))
sona vereyim hatırlatta get dolaş gel deyo :) sen çok rep puanı veriyon ösgenin burnu büyüyo sık sık verme diyo :roflol:
gülüm söz veririm ama valla veremedim gı:)
sende o zaman güzel gör bari bene neydem:)

aeben ablam canım benim dedim ya ben çok takmıyorum ama işte neyse yav ii olcaz biz bişiyimiz çıkmicak
Allah kimseye dermansız dert vermesin...

ozgekrd
yok ya ikinizde turp gibisiniz size bişey olamazzz bana olur :roflol:
hani türk filmlerinde varya o daha küçük beni alın diye o hesap sizinyerinize ben kendimi feda ediyorum :roflol:

referans
Kütooooooooooooooo görümcem gelmez zati çağırılmazda düğüneee :)))))))) onun yerine seni götürürüm kızımmmmmmmmmm :))))))))

hayal gözlü
deli ağzından yel alsın kondurma üstüne öle mannak hatun özgeeeeeeeeeeeeeeeee
bizim bişiyimiz yok hıh :))))...

ozgekrd
aeben
ay özkem yazılarını özlemişim ....:1hug: bide pembeli bi hatun vardı o nerede ....:roflol:potron wc çıkmıyomu asü ..-tatlicadiarzu-
ben ona dedim patron wcye gidince arkadan tekmeyi patlat üstüne de kapıyı kitle bizimle takıl diye ama yapamıyo ki o sırada ayran içmekten sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

asimmm simit mi yiyon ne yapıyon yazsana :roflol::roflol:

aeben
hayal gözlü
sona vereyim hatırlatta get dolaş gel deyo :) sen çok rep puanı veriyon ösgenin burnu büyüyo sık sık verme diyo :roflol:

aeben ablam canım benim dedim ya ben çok takmıyorum ama işte neyse yav ii olcaz biz bişiyimiz çıkmicak
:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5

ozgekrd
yok ya ikinizde turp gibisiniz size bişey olamazzz bana olur :roflol: geçen sene daktırda böyle didiydi .:roflol::roflol::roflol:
hani türk filmlerinde varya o daha küçük beni alın diye o hesap sizinyerinize ben kendimi feda ediyorum :roflol:
:roflol::roflol::roflol:

ozgekrd
hayal gözlü

sensin danoş çabuk dolaş ölmeden repimi ver bak bu vasiyetim ona göre :eek:klava::eek:klava:

referans
Ya Asi ayrancı da mı çalışıyor????? Yoksa sütaşta mı?????????

hayal gözlü
ne didiydi eyisin turp senden daha çürükmü didiydi apla gı,
ösge herkes sen değil kısım öle tekme neyin atamıyo
benim yeni patroniçe karşımda oturuyo aman takmıyom böğün 20 dk sonada çıkcem hıh :)...

ozgekrd
ay bu arada ben hedefimi açıklıyorum sayın kütooo
dıdıdı dıııııııııınnnnnnnnnnnnnnn
söylüyorum hazır olun hedefim mayıs sonuna kadar 65
uzun vadede 58

nasılım:)))))))))))))

ozgekrd
hayal gözlü
ne didiydi eyisin turp senden daha çürükmü didiydi apla gı,
ösge herkes sen değil kısım öle tekme neyin atamıyo
benim yeni patroniçe karşımda oturuyo aman takmıyom böğün 20 dk sonada çıkcem hıh :)...
kurban ol nan sen bana :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

hayal gözlü
nan ösge danoşu delü kuşum giden beni lan vasiyetine senin daha erken
aman be vercez ne sık boyaz ediyon adamı
:mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka:
:mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka:
:mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka: :mymeka::mymeka::mymeka:...

hayal gözlü
uzun vadede hemi 58 anam heç gülesim yoğudu hahahaha
hem olurum ben sana kurban nolcek cadıııııııııııııı...

referans
Küto benimde hedefim 65 inşallahhhhh

ozgekrd
hayal gözlü
nan ösge danoşu delü kuşum giden beni lan vasiyetine senin daha erken
aman be vercez ne sık boyaz ediyon adamı
:QUOTE]

şaka yapmıştım yaw ben
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
senağlamasenağlamasenağlama
senağlamasenağlama
senağlama

hayal gözlü
sapık ösgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee anladın sen BENDE hehe...

referans
Bende uzun vade de 57 olmak isterdim ama nerdeeeeeeeeeeee doğum yapmadan önce bile heçç o kilolarda olamdım ben :KK43:

aeben
referans
Ya Asi ayrancı da mı çalışıyor????? Yoksa sütaşta mı?????????
yok eşi ona ayranlar yogurtlar bedava ....:roflol::roflol::roflol:

hayal gözlü
ağlama sen guzum kıyamam ben gözünden akcek bi damla yaşa gülüm ben bi ömür sen hep gül bebem
sefiyom seni ben ...
şakacıkatan yaptım ben onları kıyarmıyım sana anam ben yirim seni ben...

kUtahya
kuzula size zahmet ya özelime ya profilime settirim nerden bulacam akşama ceneniz düşük bugun

hayal gözlü
aeben
yok eşi ona ayranlar yogurtlar bedava ....:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:...

ozgekrd
yoğurt demişken eve giderken yoğurt alacaeğım unutmasam bari beni kociş aradı kızartma istiyormuş akşama bende kendime salata yaparım misss ler gibi

hayall nan biraz manyaksın falan ama bende seni seviommm

hayal gözlü
fıstıklar hülla kaçar yavaştan öptüm hepinizi hayırlı ve ii akşamlar...

ozgekrd
kütahya
kuzula size zahmet ya özelime ya profilime settirim nerden bulacam akşama ceneniz düşük bugun
onu da yazarız kısçem hayal kuruyoss burada dimi 58 lik bi çıtır yani ben sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey