Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

6. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

hayal gözlü
25-03-09, 08:03
bende bi kahve yapayım bariş ara öğündede yanında yulaflı büsküvi yeyim:)...

referans
Aloooo NAzlı ve Hayal cadılarııı beni yabana atmayın geliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cumaya tam gazzzzzzzzzzzzzzzzzz en az 2 kilo hedefimmmmmmmmmmmmmmmmm 3 te olabilirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hayal gözlü
tamam naslı gebert beni hahaha...

referans
Ya ben cuma günü verdiğim en son kilomu nerden alabilirim yardım plaseeee bulamıyorum biri bana cumaki kilomu sölese ne olurrrrrrrrrrrrrrrrr :KK43:

hayal gözlü
gel refe geeeeeeeeeeeel sende geeeeeeeeeeeeeeeeeeel :roflol:...

hayal gözlü
takım kaptanında vardır paylaşım alanındada olabülü refem,
benim pcdede vardın ama dosyayı sildim getti hahahaha...

referans
buldum canım sağolun 75600 müşüm malesef :KK43:

hayal gözlü
malesef derken apla ne iş şimdi 75700mü olmuş :)))...

Naz
referans
Aloooo NAzlı ve Hayal cadılarııı beni yabana atmayın geliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cumaya tam gazzzzzzzzzzzzzzzzzz en az 2 kilo hedefimmmmmmmmmmmmmmmmm 3 te olabilirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
gel refimm bekliyoruz senide yavrum.

referans
Yok hayalim dünden beri diyetteyim ama sadece 1 kilo verebilmişim malesef :KK43: ona üzüldüm :KK43:(

hayal gözlü
dünden beri 1 gitmişin üzüldün hemi tebrikler mannak hatun...

kuzularinannesi
referans
Yok hayalim dünden beri diyetteyim ama sadece 1 kilo verebilmişim malesef :KK43: ona üzüldüm :KK43:(
1 günde 1 kilo vermişin neyine üzülüyon:dilcikar:

referans
Üzülmedim şekerler :) hayalin gururu ile oynamak için dedim :) heheeyyyy Nazlınında tabii yenecem ya onlarıııııı

asi_bulut
günaydınlarr
valla uyku konusunda ben de zaman kaybı diye düşünüyorum. sanırım yoğun olanlar bu şekilde düşünüyor. gün bana yetmiyor. gece 12 gibi yatıyorum. yine de işlerimi yetiştiremiyorum benneyaptımki ne kadar geç yatarsam kar sayıyorum. ama sabah kalkmayı da sevmiyorum -tatlicadiarzu- ben sabah uykusunu seviyorum. ama 2,5 senedir hasret kaldım pazar günleri uyumaya :KK46:

yarış kızışmışşşş :lepi:

asi_bulut
25-03-09, 09:03
referans
Üzülmedim şekerler :) hayalin gururu ile oynamak için dedim :) heheeyyyy Nazlınında tabii yenecem ya onlarıııııı

reff senden de çok umutluyum :lepi:
nazlıdan da :lepi:
yumuktan da :lepi:
hayalden de :lepi:
fatudan da :lepi:

anam hepiniz birbirinizden azimlisiniz. bakalım kim kazanacak :hooray:

kuzularinannesi
ben çok boş ve tembel bi insanım heralde mirmirmirmir
gün bana dolu dolu yetiyor
çalışıyorum,eve gidip işlerimi hallediyorum ama gece olmak bilmiyor bana

asi_bulut
dünkü menümü yazıyorum aebenimm

sabah aslında yemeyecektim ama kkyı okurken ağzıma 1 etiform atayım dedim metabolizma çalışsın diye. yarım paketi götürmüşümm :bbo:
ara ayran
öğlen 1 parça shnitsel (anında patates vardı. 1 tane attım ağzıma) salatadan da saç çıktı kötükedihüso
ara yoğurt
akşam az tavuk ciğeri + az fırında peynirli yumurtalı pırasa + yoğurt
benim eşim pırasa sevmez normalde. sırf onun için değişik bişey yapayım dedim ve 2. dilimi istedi :lepi:
evde çikolata stoğu var. oğluşa değişik değişik alıyoruz ama o bir tek ülker napoliteni seviyor ve ben o çukulara dokunmuyorummmm :sm_cool:

referans
else
Senide çocuk olunca görcez şekerim :)))a.s.

Naz
asi_bulut

reff senden de çok umutluyum :lepi:
nazlıdan da :lepi:
yumuktan da :lepi:
hayalden de :lepi:
fatudan da :lepi:

anam hepiniz birbirinizden azimlisiniz. bakalım kim kazanacak :hooray:
sağol asim.bende çok merak ediyorum bakalım kim kazanacak yarışi...? kızlar benim biraz işim var bitince burdayım. 2 hafta sonra yüklememiz var konteynır adedi bildirmem gerekiyor. çizimlerimi yapıp geliyorum....

referans
asi_bulut
dünkü menümü yazıyorum aebenimm

sabah aslında yemeyecektim ama kkyı okurken ağzıma 1 etiform atayım dedim metabolizma çalışsın diye. yarım paketi götürmüşümm :bbo:
ara ayran
öğlen 1 parça shnitsel (anında patates vardı. 1 tane attım ağzıma) salatadan da saç çıktı kötükedihüso
ara yoğurt
akşam az tavuk ciğeri + az fırında peynirli yumurtalı pırasa + yoğurt
benim eşim pırasa sevmez normalde. sırf onun için değişik bişey yapayım dedim ve 2. dilimi istedi :lepi:
evde çikolata stoğu var. oğluşa değişik değişik alıyoruz ama o bir tek ülker napoliteni seviyor ve ben o çukulara dokunmuyorummmm :sm_cool:
Asicim iyiyiymiş senin menüde yoksa sende gizlice bizi sollıycakmısın bu hafta sürpriz yapıp:):bbo:

asi_bulut
else
ya da biz tembeliz. ben işlerimi yetiştiremiyorum. sen hızlı hızlı hallediyorsun. gerçi benim evdeki mesaim akşam 22:00-22:30 gibi oğluş uyuduktan sonra başlıyor. ne yapabilirim ki o saatten sonra :bbo:
bakmayın böyle dediğime. benim iş dediğim temizlik değil. temziliğe hiç yetişemiyorum. çamaşır yıka, as, topla, katla, yerleştir çok zamanımı alıyor. oğluşun kirlisi hiç bitmiyor ki Çok üzgünüm çoook
ee bir de yemek yap, bulaşıkları topla. temizleri yerleştir :bbo:
off anlatırken yoruldum.
pazar günü halıma çay döktüm. bir de benim halılar maalesef ki açık renk. üzerine polar örtüyorum. altına geçmiş. dün akşam halıları sildim. ama sadece lekeli olan yerleri :tomato: içim rahat bir şekilde gece 1 de uyudum. sabah kalktım kiiiii leke dahada koyulaşmış :1ninca: çok sinir oldum kötükedihüso

kuzularinannesi
referans
Senide çocuk olunca görcez şekerim :)))a.s.
o zaman yandım ben zaten
tembel bir insanım artık iş çıkışı bi de bebişle nasıl ilgilenirim bilmiyorum
ayy olsunda hızlanırım ben:KK46:

DeliKizinDirdiri
kızlar sabahtan beri
2 havuç
2 salatalık
2 dilim kepek ekmek
2 minik üçgen peynir (110 calori)

yedim
şimdi saat 2.30 a akdar neyleyecem
el cevvaaaapppp
çaya hücuuuuuuummmmmmmmm

kuzularinannesi
asi_bulut
ya da biz tembeliz. ben işlerimi yetiştiremiyorum. sen hızlı hızlı hallediyorsun. gerçi benim evdeki mesaim akşam 22:00-22:30 gibi oğluş uyuduktan sonra başlıyor. ne yapabilirim ki o saatten sonra :bbo:
bakmayın böyle dediğime. benim iş dediğim temizlik değil. temziliğe hiç yetişemiyorum. çamaşır yıka, as, topla, katla, yerleştir çok zamanımı alıyor. oğluşun kirlisi hiç bitmiyor ki Çok üzgünüm çoook
ee bir de yemek yap, bulaşıkları topla. temizleri yerleştir :bbo:
off anlatırken yoruldum.
pazar günü halıma çay döktüm. bir de benim halılar maalesef ki açık renk. üzerine polar örtüyorum. altına geçmiş. dün akşam halıları sildim. ama sadece lekeli olan yerleri :tomato: içim rahat bir şekilde gece 1 de uyudum. sabah kalktım kiiiii leke dahada koyulaşmış :1ninca: çok sinir oldum kötükedihüso
ben çocuk olmadığından rahat rahat konuşuyorum eşimde akşam çalışıyor zaten
tek başıma hergün yapçak iş bulamıyorum
2 kişinin dağınığından nolcak,haftasonları çamaşır,temizlik
hafta içi rutin işler toparla,yemek yap falan,bulaşıkları yıka

asi_bulut
referans
Asicim iyiyiymiş senin menüde yoksa sende gizlice bizi sollıycakmısın bu hafta sürpriz yapıp:):bbo:
pek sanmıyorum refim ya
valla ben kendi çapımda zayıflasam yetecek sengözlerimebaksanab
mart da bitiyor. püsküüt tekrar değerlendirme yapacak :eek:
56 olsam bari. gerçi bugün eşofmanlarla 56,8 çıktım ama umarım cumaya daha da düşer :1rolleyes:
şu 56nın bacağını, kafasını, gözünü, kemiklerini bir kırsammm naniknanik

hayal gözlü
refe yazdığım gelmedi sinir oldum tekrar yazam,
o kadarını fark ettik cınım ben susukunluğumu hayla koruyorum farkındamısın bilmiyorum son gülen ii güler guzum diyorum...

referans
hayal gözlü
refe yazdığım gelmedi sinir oldum tekrar yazam,
o kadarını fark ettik cınım ben susukunluğumu hayla koruyorum farkındamısın bilmiyorum son gülen ii güler guzum diyorum...
Ayyyyyşakkıdı korktum şimdi inan vallahi bak ben söylemeyecektim nazar flan edersiniz diye amaaaa cumaya sürpriz yacakatım ama olmadı :KK43: dayanamadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsenağlama

pin@rim
Mehalim
aebenim herkesede verilecek bir cevabın var maşallah:nazar: aman altta kalma eksikte kalma emii :roflol:

pınarya avatar resmine bayıldım:sm_cool: nerden buluyosunuz bu resimleri anlamıyorumki anacım:1hug:
canım benim hareketli avatar resimleri diye google den girdim canım,oradan buluyorsun çeşit çeşit,kopyala yapıştır yap bilgisayarına belgelerime felan yapıştır,oradanda kendi profilinde gözat kısmına yapıştır canım....kaydirigubbakcemile5

pin@rim
günaydın kızlar..sabah hastanedeydik,benim oğlan akşam ateşlendi,sabah hemen götürdüm,soğuk buhar ve rahatlatıcı felan verdiler,sabahtır hastanedeyiz yani...bende de öksürük ve halsizlik var,gidip dinlenicem,akşamda ateşledi,uykumuz bölündü durdu..hepinizi öptüm aeben seninkide bahar dan kırgınlıktır,aman gripal olmasın,kolumu kaldırcak halim yok.....

hayal gözlü
tabe kısım 300-500 gr verince bişi sandın kendini :roflol:...

hayal gözlü
pinarim geçmiş olsun gülüm...

Naz
pin@rim
günaydın kızlar..sabah hastanedeydik,benim oğlan akşam ateşlendi,sabah hemen götürdüm,soğuk buhar ve rahatlatıcı felan verdiler,sabahtır hastanedeyiz yani...bende de öksürük ve halsizlik var,gidip dinlenicem,akşamda ateşledi,uykumuz bölündü durdu..hepinizi öptüm aeben seninkide bahar dan kırgınlıktır,aman gripal olmasın,kolumu kaldırcak halim yok.....
oğluşuna çok geçmiş olsun canım.

Dora
çok sağolun kızlar. bana verdiğiniz destek için.Şeniz
bu gün dahada iyiyim. ne yidiğime gelince
akşama kadar diyete uygun bir menüm vardı
akşam oluca 1 tabak işkembe çorbası(üresinin yağını her ne kadarda almış olsamda)
2 dilimde fırında mücver yedim.
aslında 2 dilim yemek gibi niyetim yoktu ama benimkiler beğenmeyince sinirden nasıl yediğimi hatırlamıyorum bile. onlara inat olsun diye yedim ama yine kendime etmiş oldum.kötükedihüso
ben ilk kez mücver deniyorum. kızartması çok kalorili diye fırında denemiştim. :1no2:
tadıda güzeldi bence ot sever biri olarak:1closedeyes:
dahada 1 tepsiye yakın duruyor.
beden başkada çatalını süren olmaxz ona burası kesin:kızgın:
dipfirize atılacak bişide değilki atıvereyim
artık az az tüketip kalanını çöpe atacağım:1shok::kızgın:

Dora
pınarcığım çok geçmiş olsun canım. o hastalığı iyi bilirim. oğlumdan dolayı. en sonunda haketededikte buhar makinesini eve temin etmiştik:kızgın:

referans
Geçmiş olsun oğluşuna ve sana pınarcım

asi_bulut
pınarcım çok geçmiş olsun canım. benim ki de hasta yine. akşam öksürükten uyuyamadı. bir de öksürünce kusar benim tosun görünümlü narin paşam kaydirigubbakcemile3 bıldırcın yumurtalı pekmezli süt yaptım içmedi Çok üzgünüm çoook sonra sırtına göğsüne viks sürdüm. biraz da yastığını yükselttim. geçti biraz.

doram seni iyi anlıyorum. ben senin kadar açık sözlü olmadığım için (birazda aeben korkusu var tabii naniknanik) buraya yazmadım. geçen hafta etimek tatlısı yaptım. muhallebisi biraz koyu olmuş. onun dışında güzeldi. kayınvalide, kayınpeder ve eşime ikram ettim. sanırım pek beğenilmedi. kayınvalide zorla 2 dilimi bitirdi. kayınpeder ve eşim 1 dilimi zor yedi. benseeeee 2 dilimi hemen hüplettim o inatla kötükedihüso hala dolapta var. akşam dökecektim unuttum :1ninca: