6. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

magicdarkwish
7-05-10, 06:05
aeben
tebrikler sinemcim sevindim senin adına ..
ama bende kaçamaklar sonradan popomu tırmalar bunu de ekleyim .:eek:
ablacığım bende ondan korktum ve hemen eski düzenime geri döndüm umarım haftaya bir sorun yaşamam kilo konusunda

Simerenya
İnşallah sinemciğim mantığını kavramaya çalışacağım bugün, bakalım hayırlısı, suura ile başlıyoruz bugünnn kaydirigubbakcemile5
hemencecik kavrarsın sen mantığınıda çozutma yeter..... opuyorumnanaktan

lightlife
Simerenya
Ya ben çok tutarsızım bu kilo konusunda devamlılığı sağlayamıyorum herşeye sıkı sıkı yapışan ben bu kilo olayını neden böyle aralarda boşveriyorum anlayamıyorum :gitme:
yeme alışkanlığımızı beynimize yerleştirmemiz lazım simoşum. Kendimizi tutamadığımız yada yanlış şeyler yemek zorunda olduğumuz ortamlardan sonra ertesi gün onu dengelemek için gayet hafif şeyler yenek gerekiyomuş.Üünlülerde öyle yapıyolarmış mesela geçenlerde ajda pekkan çıktı dün akşam kebap yemek zorunda kaldım dedi baya bayada yedim dedi ama ertesi gün kıvırcık karışık meyve suyu gibi aparatif şeylerle geçiştirdim dedi. ama biz ne yapıyoruz yiyoruz beytiyi üzerine tatlı yanında kola :) eve gel çerez ye :)) ertesi günü normal yemeye devam et :) sonrada kilo veremiyoruz işte :) ertesi günü dengelememiz lazım.. aebencimde zaten öyle yapıyodu bi ara..

lightlife
Simerenya
Evet olaaaaar, özür dileriiiiim :sinifsinif:, hem nişanlanacağım diyorum hemde yiyiyorum öfff yaaaaaaaaaaa akannehir
neyse tam zamanında dur dedin :teselli:

kuzularinannesi

magicdarkwish
Melek
Günaydın melekciğim, hayırlı cumalar... opuyorumnanaktan

maytap80
günaydın kızlar kilom 56.8
hesaplamayı unuttum yalnız du yapiim bakiim olucakmı
(61.5 / 56.8 / 4.7 / %7.64)
:lepi:
çizelgemi değişip geliym

magicdarkwish
mmmf27
çizelgemi değişip geliym
wooowwww süper....... opuyorumnanaktan

Lionness
lightlife
yeme alışkanlığımızı beynimize yerleştirmemiz lazım simoşum. Kendimizi tutamadığımız yada yanlış şeyler yemek zorunda olduğumuz ortamlardan sonra ertesi gün onu dengelemek için gayet hafif şeyler yenek gerekiyomuş.Üünlülerde öyle yapıyolarmış mesela geçenlerde ajda pekkan çıktı dün akşam kebap yemek zorunda kaldım dedi baya bayada yedim dedi ama ertesi gün kıvırcık karışık meyve suyu gibi aparatif şeylerle geçiştirdim dedi. ama biz ne yapıyoruz yiyoruz beytiyi üzerine tatlı yanında kola :) eve gel çerez ye :)) ertesi günü normal yemeye devam et :) sonrada kilo veremiyoruz işte :) ertesi günü dengelememiz lazım.. aebencimde zaten öyle yapıyodu bi ara..
Haklısın hayatım, ne diyeceğim yarın sabah 7,30 uçağıyla ankaraya gidiyoruz, yasinin ailesi ankarada o ailesiyle tanışmam için ısrar ediyor bu gittiğimizde ama ben çok korkuyorum, beğenmeyecekler beni diye :sinifsinif: aslında özgüveni tam olan ben, normalde hiçbirşeyden korkmayan çekinmeyen ben bu sefer ödüm kopuyor, kaybetmek istemiyorum yasini, annesi ablası beni beğenmezde oğullarını doldurur diye çok korkuyorum, bende dedimki yaz sonuna doğru tanışırım, şimdi yarın sabah gidip aksam döneceğiz ankaradan, arkadaşlarıyla falan buluşuruz, onun tsk da halletmesi gereken işler varmış onlara bakacağız, ööfff çok korkuyorum ben kızlar yaaa eyvahedigeldismile

aeben
ben sabitim nazlım . ama sükür valla + verecektim son güne kadar....
salı sabahı 63.5 dum .sempatiksalakcinni
bu sabah 62.100 gr.hihoyyyt
hafta sonum ve pazartesi kaçamaklıydı ç neyseki 3 gündür sıkı montiyle hepsi gitmiş ....:içelim:

bu hafta sonuda bu menülerle devam edicem .:Saruboceq: artık devirmek istiyorum 62 yi çok kaldım bu kiloda.:tomato:

maytap80
magicdarkwish
wooowwww süper....... opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

aeben
mmmf27
(61.5 / 56.8 / 4.7 / %7.64):lepi:
çizelgemi değişip geliym
ohaoldumsmile:nazar:56 mı düştün bacım .....:teytey::hooray::hooray:
tabrikler maytebım valla hak ettin 1 aydan fazladır kaçamaksız devam ediyorsun süper....alkisalkisalkis

maytap80
valla nası gidiyo anlamıyorum bile ablamyaa valla tıkır tıkır bu hafta regl haftam bakalım geçen ay hiç şişlik olmadı bu aydaolmazsa gerçekten sihirli değneği var amcamın inancam

Lionness
mmmf27
çizelgemi değişip geliym
Maytaaaap biri seni durdursuuun kuzuuuuuu lülülülülülü

aeben
Simerenya
Haklısın hayatım, ne diyeceğim yarın sabah 7,30 uçağıyla ankaraya gidiyoruz, yasinin ailesi ankarada o ailesiyle tanışmam için ısrar ediyor bu gittiğimizde ama ben çok korkuyorum, beğenmeyecekler beni diye :sinifsinif: aslında özgüveni tam olan ben, normalde hiçbirşeyden korkmayan çekinmeyen ben bu sefer ödüm kopuyor, kaybetmek istemiyorum yasini, annesi ablası beni beğenmezde oğullarını doldurur diye çok korkuyorum, bende dedimki yaz sonuna doğru tanışırım, şimdi yarın sabah gidip aksam döneceğiz ankaradan, arkadaşlarıyla falan buluşuruz, onun tsk da halletmesi gereken işler varmış onlara bakacağız, ööfff çok korkuyorum ben kızlar yaaa eyvahedigeldismile
aaa gözdem seni kim begenmeyecek ayol ohaoldumsmilekurban olsun sana canım benim .Şeniz teleşın fazlalıklarsa . seni sıkı yönetime alalım bak montisana acayip yarar senin bünyenne çok uygun yaz sonuna fazlalık vs kalmaz . :lepi:ama sana iş düşüyor tabi iş sende bitiyor bizde sopa çoookkk sallamaya üşenmeyiz ...sırnaşık şey

aeben
lightlife
bun sopalar :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: sana nazcım
simoşta bu haftayı öyle kolay atlatmasın :mymeka: :mymeka: :mymeka: :mymeka: bi daha seni böyle görmek istemiyorum anladınmı :mymeka: yakında sözün olacak :mymeka: elbise ararken kendine çok çınlatırsın kulaklarımı :mymeka: bir an önce kendine çeki düzen ver :mymeka: oldumu ? :eek:lmaz: vereliniortak
ha hay 6. takım hatunları beni mumla arayacaklar .....:roflol::roflol:
ben en fazla 2 kere bu simili kullanırım .:mymeka::roflol::roflol::roflol::jeyyar:
iyi oldu iyi sırtınızdan sopa karnınızdan sıpa eksik olmasın :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:KK43:isteyenler den tabi.-tatlicadiarzu-

maytap80
Simerenya
Maytaaaap biri seni durdursuuun kuzuuuuuu lülülülülülü
laelaelaelaelae

yaaben dün bi ucundan kaçamak yaptım galbaa
kuaför dönüşü bahçede teyzemlrin misafiri gelmiş oraya uğradım çocuklarımı toparladım geldim eve yemek yedim .teyzem ısrarla çağırdı aşağı bende bekledim sofra kalksın diye ama kalkarmı sofra ,bitermi sofra muhabbeti
yeseene bişeyler diye kızınca teyzem 2 çeşit bkısır vardı 2sindende 1 çorba kaşığı kadar alkdım yedim üzerinede 1 avuç kadar çekirdek yedim
bende bu sabah neden karnımda gökgürlüyo diyorum bi türlü anlam veremedim
wc de gidemedim belkide daha az çıkıcaktım neyse bunada şükürler olsun

Lillyum
geçen hafta 74.5 ti bu hafta 73.5 olmuşum :1no2:

verilen kiloları yeniden vermek acı yahuuu yuh bana yuh kendime :mymeka:

bu arada günaydın millettt delikafadulden

magicdarkwish
Pofffff çıkamadı bi maç bileti satısa gözlerim kanlandı biletixin başında..... Ve sitede acayip bi yoğunluk var umarım bilet alabilirim.... Sağlusun Ankaragücü bize lütfedip sadece 1000 kişilik yer ayırdığı için.... Satışa çıktığı an biter biletler.... Korkuyorum ya alamazsam biletiiiiieyvahedigeldismile

aeben
7-05-10, 07:05
mmmf27
laelaelaelaelae

kuaför dönüşü bahçede teyzemlrin misafiri gelmiş oraya uğradım çocuklarımı toparladım geldim eve yemek yedim .teyzem ısrarla çağırdı aşağı bende bekledim sofra kalksın diye ama kalkarmı sofra ,bitermi sofra muhabbeti
yeseene bişeyler diye kızınca teyzem 2 çeşit bkısır vardı 2sindende 1 çorba kaşığı kadar alkdım yedim üzerinede 1 avuç kadar çekirdek yedim
yok maytabım okadardan bişi olmaz ..kısırı bende yiyordum arada bir ama şimdi bıraktım ... artık kat hafifden bişiler hedef kilona azkaldı bukadar kaçamaklar olsun artık arada.bir ..kaydirigubbakcemile5
LİLLYUM

günaydın ablacım ....

aldıklarımız omasa dimi ne klolar veriyoruz .. bu da demek olyorki kilo vermekten çok almamak daha önemli.a.s

lightlife
aeben
ha hay 6. takım hatunları beni mumla arayacaklar .....:roflol::roflol:
ben en fazla 2 kere bu simili kullanırım .:mymeka::roflol::roflol::roflol::jeyyar:
iyi oldu iyi sırtınızdan sopa karnınızdan sıpa eksik olmasın :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:KK43:isteyenler den tabi.-tatlicadiarzu-
:roflol: eee ne demişler beterin beteri vardır derler :roflol:

Lillyum
aeben
yok maytabım okadardan bişi olmaz ..kısırı bende yiyordum arada bir ama şimdi bıraktım ... artık kat hafifden bişiler hedef kilona azkaldı bukadar kaçamaklar olsun artık arada.bir ..kaydirigubbakcemile5

günaydın ablacım ....

aldıklarımız omasa dimi ne klolar veriyoruz .. bu da demek olyorki kilo vermekten çok almamak daha önemli.a.s

:çok üzgünüm:

Lionness
aeben
aaa gözdem seni kim begenmeyecek ayol ohaoldumsmilekurban olsun sana canım benim .Şeniz teleşın fazlalıklarsa . seni sıkı yönetime alalım bak montisana acayip yarar senin bünyenne çok uygun yaz sonuna fazlalık vs kalmaz . :lepi:ama sana iş düşüyor tabi iş sende bitiyor bizde sopa çoookkk sallamaya üşenmeyiz ...sırnaşık şey
Vallahi abla nolur agustosa kadar bari 75 lerde olayım :sinifsinif: çok üzülüyorum yaaa, ne olur alın beni sıkı yönetime

lightlife
mmmf27
çizelgemi değişip geliym
süüüüpppeerr delikafadulden delikafadulden :lepi: tebrikler maytabım delikafadulden

Lionness
magicdarkwish
Pofffff çıkamadı bi maç bileti satısa gözlerim kanlandı biletixin başında..... Ve sitede acayip bi yoğunluk var umarım bilet alabilirim.... Sağlusun Ankaragücü bize lütfedip sadece 1000 kişilik yer ayırdığı için.... Satışa çıktığı an biter biletler.... Korkuyorum ya alamazsam biletiiiiieyvahedigeldismile
Bıraktık işi gücüüüüüüü geliyoruuuuuz ankaraagüüüüüüüücüüüüüüüüüü :jeyyar:

Lionness
mmmf27
laelaelaelaelae

Hayatttım sen zaten bilinçlisin 2 kaşık kısırda havaya çoktannnn uçmuştur sen bugün onları dengelersinnn opuyorumnanaktan

Lionness
LİLLYUM

Günaydınnnn ablişşşşş :CüvCüv:

magicdarkwish
Simerenya
Bıraktık işi gücüüüüüüü geliyoruuuuuz ankaraagüüüüüüüücüüüüüüüüüü :jeyyar:
Bilet olayı tamamdır..... Rahatladım resmen yaaaaa maraton ve kapalıda yer kalmamış bile ne ara aldı millet anlamadımmmm:uhm: saat 10da satışa çıktı daha biletler....

Neyse bizde kalearkasında izlerizzzzzzz..... İşte klasik gs sendromu.... Biz bişey beceremiyoruz bari başka takımlardan medet umalımda fenerbahçede şampiyon olamasın psikolojisi çok yazıkk.....

lightlife
simoşum hayırlısı diyerek git tanışmaya bitanem. sonuçta herşey olacağına varıyor.. ayrıca sen çok güzel bi kızsın neyini beğenmicekler senden iyisi şamda kayısı :) kendine güven ve doğal halinde ol .. sonuçta yasin senin yanında olacak.

Lionness
magicdarkwish
Bilet olayı tamamdır..... Rahatladım resmen yaaaaa maraton ve kapalıda yer kalmamış bile ne ara aldı millet anlamadımmmm:uhm: saat 10da satışa çıktı daha biletler....

Neyse bizde kalearkasında izlerizzzzzzz..... İşte klasik gs sendromu.... Biz bişey beceremiyoruz bari başka takımlardan medet umalımda fenerbahçede şampiyon olamasın psikolojisi çok yazıkk.....
Dırırıdıdırıırıdıdırırı yüüüüz onsekiiiz 28 delikafadulden psikolojimizzzz hayat felsefemizzz...Futbooool zevktirrrrr, futbooool aşııık olmaktırrrr, futbooool holigaaaanlıktır sinemimmm lülülülülülü
Gönlümüz Ankaragücünden yana :jeyyar:şakkıdı

Lionness
lightlife
simoşum hayırlısı diyerek git tanışmaya bitanem. sonuçta herşey olacağına varıyor.. ayrıca sen çok güzel bi kızsın neyini beğenmicekler senden iyisi şamda kayısı :) kendine güven ve doğal halinde ol .. sonuçta yasin senin yanında olacak.
Zaten nurom yasinle de paylaştım bu durumu, saçmalama hayatım seninle ömür geçirecek olan benim, benim kararıma karşı duramazlar, saygı duymak zorundalar dedi ama ben genede bu gidişimde tanışmayacağım yaz sonu gideyim dimi? şimdi gidersem gözlerim dolar ağlarım kesin, o kadar bitik psikolojim kilo konusunda bu ara :sinifsinif:

aeben
Simerenya
Vallahi abla nolur agustosa kadar bari 75 lerde olayım :sinifsinif: çok üzülüyorum yaaa, ne olur alın beni sıkı yönetime
seve seve gözdem ama dedigim gibi iş sende bitiyor ... ben eminim sen çok güzel kilolar verirsin montide bünyen çok müsaid biliyorum ...

monti linkinede yazın ama oarası ısszı kadı sizsiz . maytap hanımda iyce buralı oldu iyki kinuzu yazdınız yene montiye ... almasakmı seni takıma ne .:roflol::roflol:

lightlife
magicdarkwish

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: sana şiddetlen katılıyorum sinemcim. başkalarının başarısızlıklarıyla mutluluk duyacaklarına kendileri bişeyler yapsalar daha iyi olacak ama napsınlar onlarda elde bişey yokki neye sevinsinler :roflol: sevinecek olay arıyolar :roflol: karşı takımın sesi çıkmıyo gs lılar snki kendi galibiyeti gibi hergün hergün seviniyolar :roflol: :roflol: :roflol:

Lionness
aeben
seve seve gözdem ama dedigim gibi iş sende bitiyor ... ben eminim sen çok güzel kilolar verirsin montide bünyen çok müsaid biliyorum ...

monti linkinede yazın ama oarası ısszı kadı sizsiz . maytap hanımda iyce buralı oldu iyki kinuzu yazdınız yene montiye ... almasakmı seni takıma ne .:roflol::roflol:
Ben hem monti linkine hem de takımıma yetişeceğimden, 1. sayfadan itibaren okumaya başlamak istiyorum, akşamları yavaştan başlıyorum okumaya abla, bugünde monti de vira bismillah diyorum, hergünde paylaşacağım menülerimi guclubacismile

Lionness
lightlife
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: sana şiddetlen katılıyorum sinemcim. başkalarının başarısızlıklarıyla mutluluk duyacaklarına kendileri bişeyler yapsalar daha iyi olacak ama napsınlar onlarda elde bişey yokki neye sevinsinler :roflol: sevinecek olay arıyolar :roflol: karşı takımın sesi çıkmıyo gs lılar snki kendi galibiyeti gibi hergün hergün seviniyolar :roflol: :roflol: :roflol:
Yakarııııım bu gezeeeegeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii delikafadulden

Lillyum
Simerenya
Günaydınnnn ablişşşşş :CüvCüv:
günaydın simoşş
bişeyı kırk defa dersen olurmuş okumadım sanmaaa ablam hamile felan okuyom hee başlarım senin kehanetlerineealsanaalsanasmile

git sen ankaraya yarın sabahta yasinin anasının hakkından gel allahın cadısııı :eek:lmaz:

alaleminn 40 yaşından snra doğurması kehaneti sanamı düştü ulemmm delikafadulden

hiç bişey değilde adamnı yanına yatırtmayacak beni deli kız ceketinden felan olurda bulaşır diyee

aeben
magicdarkwish

bence fenerin cimboma bol teşekür borcu var biz olmasak kimi yenecekler acep...eyvahedigeldismile:jeyyar:

magicdarkwish
Simerenya
Dırırıdıdırıırıdıdırırı yüüüüz onsekiiiz 28 delikafadulden psikolojimizzzz hayat felsefemizzz...Futbooool zevktirrrrr, futbooool aşııık olmaktırrrr, futbooool holigaaaanlıktır sinemimmm lülülülülülü
Gönlümüz Ankaragücünden yana :jeyyar:şakkıdı
Gözdemcim, önceden bende gereğinden fazla holigandım... özellikle üniversite yıllarımda ünifeb başkanlığı yaptım bizim üniversitede deplasman iç saha hermaçta sesim kalmamış bir halde bağırdım ağladım dayakta yedim ama 2 yıldır fenerbahçe kongre üyesiyim, artık eski holiganlığım çok fazla kalmadı ama yinede 20000 kişinin arasında 1000kişilik bir taraftarla bayan olarak ankaragücünün stadı gibi bir ortamda kalearkasında maç izleyebilecek kadar tapıyorum takımıma.... opuyorumnanaktan

lightlife
Simerenya
Zaten nurom yasinle de paylaştım bu durumu, saçmalama hayatım seninle ömür geçirecek olan benim, benim kararıma karşı duramazlar, saygı duymak zorundalar dedi ama ben genede bu gidişimde tanışmayacağım yaz sonu gideyim dimi? şimdi gidersem gözlerim dolar ağlarım kesin, o kadar bitik psikolojim kilo konusunda bu ara :sinifsinif:
valla yasini tanıyosan ve ailesini çok tanımama gerek yok o aradığım adam diyosan yaz sonunda git tanışmaya.. ama ailesini de tanımam lazım bazı soru işaretlerini netleştirmem lazım diyosan şimdi tanış simoşum.
ama nacishane fikrim çok içli dışlı olma ailesiyle arada saygı olsun çok muhabbet tez ayrılık getirir lafına çok inanırım ben.. bi de deveyi diken insanı .. yaranır lafına da :)

Lillyum
magicdarkwish
Gözdemcim, önceden bende gereğinden fazla holigandım... özellikle üniversite yıllarımda ünifeb başkanlığı yaptım bizim üniversitede deplasman iç saha hermaçta sesim kalmamış bir halde bağırdım ağladım dayakta yedim ama 2 yıldır fenerbahçe kongre üyesiyim, artık eski holiganlığım çok fazla kalmadı ama yinede 20000 kişinin arasında 1000kişilik bir taraftarla bayan olarak ankaragücünün stadı gibi bir ortamda kalearkasında maç izleyebilecek kadar tapıyorum takımıma.... opuyorumnanaktan
üzülme kuzum alırsınız siz ankaragücü maçını bakma sen simoşaa :teselli:

helal yoldan alamasanız bile aziz amcam illlagal yollardan ankaragücünü hallederrvereliniortak

sen git kale arkasında güzel güzel seyret maçını huzurlu huzurluu sositososito

lightlife
LİLLYUM
günaydın simoşş
bişeyı kırk defa dersen olurmuş okumadım sanmaaa ablam hamile felan okuyom hee başlarım senin kehanetlerineealsanaalsanasmile

git sen ankaraya yarın sabahta yasinin anasının hakkından gel allahın cadısııı :eek:lmaz:

alaleminn 40 yaşından snra doğurması kehaneti sanamı düştü ulemmm delikafadulden

hiç bişey değilde adamnı yanına yatırtmayacak beni deli kız ceketinden felan olurda bulaşır diyee
:roflol: deli bu simoş hee :roflol:

Lionness
LİLLYUM
günaydın simoşş

Ahahahahahahhahahahaha ben ne yaptımmmkiiiiiiiii eyvahedigeldismile
İçime doğanı söylüyorum ben abla lülülülülülü

Naz
benim eşimde fanatik fener bahçeli ... maç izlemek için beni az ekmezdi ..

aeben
Simerenya
Ben hem monti linkine hem de takımıma yetişeceğimden, 1. sayfadan itibaren okumaya başlamak istiyorum, akşamları yavaştan başlıyorum okumaya abla, bugünde monti de vira bismillah diyorum, hergünde paylaşacağım menülerimi guclubacismile
opuyorumnanaktanbu gün başlangiç kilonu başladıgını yaz ama oldumu .olumunekankayizsmile
LıLLYUM
üzülme kuzum alırsınız siz ankaragücü maçını bakma sen simoşaa :teselli:

helal yoldan alamasanız bile aziz amcam illlagal yollardan ankaragücünü hallederrvereliniortak

sen git kale arkasında güzel güzel seyret maçını huzurlu huzurluu sositososito
ablam harikasın bayılıyorum senin tek kelimelik cuk diye oturan yorumlarına . süpersin ....:jeyyar:

Lillyum
lightlife
hemde nasıl delii azdı yasinin yanın daaa kafaya vurduuu azgınlığı
şunun ailesine diyelimde tez zamanda baş göz etsin bu cadıyıı
yoksa burda bizlere saldıracak korkuyom vallaaa :1rolleyes::icecream:

Lionness
lightlife
valla yasini tanıyosan ve ailesini çok tanımama gerek yok o aradığım adam diyosan yaz sonunda git tanışmaya.. ama ailesini de tanımam lazım bazı soru işaretlerini netleştirmem lazım diyosan şimdi tanış simoşum.
ama nacishane fikrim çok içli dışlı olma ailesiyle arada saygı olsun çok muhabbet tez ayrılık getirir lafına çok inanırım ben.. bi de deveyi diken insanı .. yaranır lafına da :)
Yok yok saygılı ve mesafeli durma niyetindeyim zaten aklinialirimsmile

Lillyum
Simerenya
Ahahahahahahhahahahaha ben ne yaptımmmkiiiiiiiii eyvahedigeldismile
İçime doğanı söylüyorum ben abla lülülülülülü
içine doğanı biliyom ben senin azdın kızım sen azdınnn
korkuyom tüm takımı sıradan geçirecen sen az kaldııı şakkıdı

Lionness
lightlife
Biri bana mı seslendiiiii lülülülülülü

magicdarkwish
Naz
benim eşimde fanatik fener bahçeli ... maç izlemek için beni az ekmezdi ..
bende hep sinan'ı ekerdim maç izlemek için kaydirigubbakcemile3 oda birazcık beşiktaşlı oluyorda..... kızıyor bana hep sen bayansın bu kadar manyaklık niye diye....

Lionness
LİLLYUM
hemde nasıl delii azdı yasinin yanın daaa kafaya vurduuu azgınlığı
şunun ailesine diyelimde tez zamanda baş göz etsin bu cadıyıı
yoksa burda bizlere saldıracak korkuyom vallaaa :1rolleyes::icecream:
Ahahahaha ayyy ne ayııııppp çoluk çocuğun yanında neler konuşuyorsunuz öyle yahuuuuuuuuu :jeyyar: Beni tez zamanda baş göz etmezseniz illegal yoldan doğuracağım heeee:jeyyar: çok fena aşığııııımmm:asigim: hem ne güzel bu halde hamile kalırsam hamileyken kilo veren ilk kişi olarak numune olurum lülülülülülü

Lillyum
aeben
opuyorumnanaktanbu gün başlangiç kilonu başladıgını yaz ama oldumu .olumunekankayizsmile

ablam harikasın bayılıyorum senin tek kelimalik cuk diye oturan yorumlarına . süpersin ....:jeyyar:
anacım burcuva takımı biliyoruz işte para ganiii a.s

adamlara şompiyonluk yolunda heryol mubah geliyooo a.s

ben fanatik beşiktaşlıyımm
adam penaltı atılacak noktayı kazma kürek isteyip kazdı yahuuu kimsedende tık çıkmadııı

eee satılmış maç hakem ne etsin görevi emirlere uymakkk a.s