6. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

pin@rim
24-08-09, 20:08
Melek
kırpıştırsın kaydirigubbakcemile3

bende gedim dur bi kırpıştırayım seni kaydirigubbakcemile3
ayyy birden kıpraştım senmiydin kız?hoşgeldin...opuyorumnanaktan

pin@rim
yumukum dagelmiş hoşgelmiş....

kUtahya
Yumuk sende hoŞ geldınnn

kUtahya
Atenn hoŞ geldınız efenımm

asya25
oooooo iyi aksamlar kizlaar ben 5. takimdan asya sizin takimda kipirti var bende ugradim masallah size bizim takimda ve diger takimlarda kimseler yok kendime kendime konusmus olmamak icin sizlere bir selam verimde cikayim dedim
hepinize hayirli aksamlar hayirli sahurlar bizim takimada beklerim sizleri hadin simdilik hosçakalin

kUtahya
asya25
oooooo iyi aksamlar kizlaar ben 5. Takimdan asya sizin takimda kipirti var bende ugradim masallah size bizim takimda ve diger takimlarda kimseler yok kendime kendime konusmus olmamak icin sizlere bir selam verimde cikayim dedim
hepinize hayirli aksamlar hayirli sahurlar bizim takimada beklerim sizleri hadin simdilik hosçakalin
sanada hayırlı sahurlar canım herzaman bekleriz bunu saymayız

pin@rim
asya25
oooooo iyi aksamlar kizlaar ben 5. takimdan asya sizin takimda kipirti var bende ugradim masallah size bizim takimda ve diger takimlarda kimseler yok kendime kendime konusmus olmamak icin sizlere bir selam verimde cikayim dedim
iyi geceler canım iyi sahurlar.....opuyorumnanaktan

kUtahya
pinarrr abımın getirdigi dondurmadan accık yi tamammııı kilo olur bak ona göre sabah soracam ne kadar yedin die haa

kUtahya
24-08-09, 21:08
aytennn yazsana kızım yaaaaa

OiRPATA
hos buldum sekerim migrenim tuttudu oluyosum yarabbim. .

OiRPATA
yaziyorum ya kizim. . gece kusu kafa bi milyon yatjam uyujam buyuyejem of of of beynim zonk luyor 1 agri kesici dahi bulamadim . . optm seni fistik aeol mujax mujax sana

kUtahya
ASi_DENiZ
hos buldum sekerim migrenim tuttudu oluyosum yarabbim. .
oyy kıyamam gecmiş olsunn hemen git karanlık sessiz biyere kapat göslerini rahatlarsın accık Allah şifa versin

kUtahya
ASi_DENiZ
yaziyorum ya kizim. . gece kusu kafa bi milyon yatjam uyujam buyuyejem of of of beynim zonk luyor 1 agri kesici dahi bulamadim . . optm seni fistik aeol mujax mujax sana
hadi bakalım iyi geceler sana yarın sapasaglamm görüşmek üzere byby

kuzularinannesi
25-08-09, 06:08

kirazz_z
günaydın herkese

Naz
günaydınlar 6. takımın çıtırları

dün iftarda yediklerim

1 kase mercimek çorbası
2 adet hasan paşa köftesi
2 yemek kaşığı pilav
biraz haşlanmış tavuk
ve 2 adet kalbura bastı tatlısından yedim

sahurda nişanlım zorla kaldırdı
1 adet peynirli gül böreği yedim
iftarla sahur arasıda 2 litre su içtim.

kirazz_z
bende menümü yazayım

iftar
2 kepçe tarhana çorbası
3 kaşık yumurtalı taze fasulye
çoban salata,bir kase cacık
küçük salkım üzüm

2 saat sonra
5-6 ad erik
dondurma

sahur
1 dilim tam buğday ekmeği
beyaz peynir,domates ,salatalık
yeşil biber,3-4 çatal patates kızartması
şekersiz çay

kuzularinannesi
benim sahur menümde

yarım poğaça
1 haşlanmış patates
1 fincan şekerli limonlu çay (canım istedi :))

Naz
25-08-09, 07:08
aebenimi kaptanımı kim üzdü acaba . canım aebenim takma kafana boşver .

Mopsy
günaydın kızlar nasılsınız ??
bende ruh gibiyim vallahi ayakta uyuyorum resmen...dün uykusuzluktan sahuruda kaçırmışız bi uyandım sabah olmuş telefonda yataktan çıktıkaydirigubbakcemile3demek alarmı çaldı ama ben hiç bişi hatırlamıyorum..dolayısıyla sahursuz oruç tutuyoruz bakalım allah yardım etsin..en çok susuzluk ve uykusuzluk beni yamultuyor resmen..kafam hiç yerinde değil.....

iftarda dün yediklerimde şöyle ......1 kepçe yeşil mercimek yemeği
bi tabak bamya
biraz pide ve biraz salata
bugünde eşim istanbulda iftarda yalnızım ..gelmek isteyen varsa buyursun gelsin buyrunnnnnnnnn

Mopsy
nazcım ara ara bulamadım seni facede ..ismin nazmı nazlımı bilmiyorum kii...
beni neslihandan eklesene<
yumuktada varım........hala nişan resimlerine bakcem bende:roflol:

Naz
nilüfer79
nazcım ara ara bulamadım seni facede ..ismin nazmı nazlımı bilmiyorum kii...
beni neslihandan eklesene<
yumuktada varım........hala nişan resimlerine bakcem bende:roflol:
ben bulamadım seni canım ya beni neslihanla yumuka bakıyorumbulamadım ben herikisinde varım nazlı güleç olarak aratabilirsin canım beni

pin@rim
günaydın kızlar,naz,melek,kiraz nilü...herkezi öptüm..çarşıda işim var bi gidip geleyim...
küto allah cezanı verecek kız tüm takıma dondurma yediğimi söylemiş yaaaa...delüüüü yedim valla kütom.....

kirazz_z
25-08-09, 08:08
pin@rim
günaydın kızlar,naz,melek,kiraz nilü...herkezi öptüm..çarşıda işim var bi gidip geleyim...
küto allah cezanı verecek kız tüm takıma dondurma yediğimi söylemiş yaaaa...delüüüü yedim valla kütom.....
bende yedim pınarım sütlü tatlı niyetine kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kirazz_z
25-08-09, 08:08
Naz
ben bulamadım seni canım ya beni neslihanla yumuka bakıyorumbulamadım ben herikisinde varım nazlı güleç olarak aratabilirsin canım beni
hay allah ya...:1shok:nazlıcım nilüde seni bulamadı bi türlü benim arkadaş listemde