6. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

magicdarkwish
25-05-10, 23:05
LİLLYUM
aman milletin taktığı şeye bakkk
6 takım birinci oluyomuş her hafta durun bombayı bu hafta ben patlatayım artı 5 le geleyimde takım sürüm sürüm sürünsünn :roflol:

maşşALLLAH bu ne hırstır yahuuu millet yiyecek birbirinii :nazar:

kızlar tüm geçmişi okudummm teşekkür ederim hepinize ayrı ayrıı şifa temennileriniz içinn Şeniz

ece nin sağlık sorununu şükürler olsun rabbime ameliyat olmadan atlattıkk :Saruboceq:

şuan evdeyizz gayettte iyiyiz yavruşum delik deşik oldu ama genel durumu iyii a.s

bu günki listemm

sabah yarım kase çorbaa

öğleyin hastane yemeğinin sadece tasdına baktım iğrençtii :1no2:

öğleden sonra yarım dürümm midem çok bulandııı stres ve sıkıntıdann yemek zorun da kaldımm

akşam üzeri kepekli ekmek arası iki zeytin yine mide bulantısıı :1no2:

akşam yaroım kase kurufasulyee iki lokmacık ekmekkk a.s
tekrar ama tekrar geçmiş olsun eceye çok sevindim ameliyata gerek kalmamasına... Allahım vermesin sağlık problemleri :Saruboceq:

magicdarkwish
26-05-10, 00:05
yumukum
kuzum sen artık diyet yapma yahu eriyip bitcen yakında kilonu korumaya çalış ama nerdeyse hiç bişey yememişsin ne ara var ne meyve var :eek:lmaz:
Sanki farklı birşey yersem menümün dışında kilo alırmışım gibi geliyor yumukum.... Yiyemiyorum..... Korkuyorum.....

Bana bu konuda akıl verin arkadaşlar; kilo almadan, kilomu korumak için ne yapmam lazım??????

(Gelecek cevapları duyar gibiyim montinin 2. aşamasından başla öyle beslen kaydirigubbakcemile3 )

Ama ben kalori hesabı yapmak istiyorum yine, yediklerimin porsiyonlarını mı arttırsam ki?

Lionness
26-05-10, 05:05
mmmf27
bende gidiimde bikaç dilim baklava börek yiyim de gazlarını alalım cuma günü
çok gazlanmışlar baksana kardeş kardeş..
Ahahahaha maytaaaapppp 5 dilim ıspanaklı börek 2,5 iskender, 6 dilim tiramisu yemekten geliyorum, sabah sabah ne güldüm yaa :lepi:

Lionness
LİLLYUM
bu arada ecişimde diyetteydi ve kızım 81 den 79 a düşmüş :içelim:

hedefi temmuz 16 ya kadar 70 in altına düşmek umarım başarırr :Saruboceq:
Ecişimiz başarır ablişkom ben inanıyorum

Naz
günaydın simoşum

Lionness
yumukum
kuzum sen artık diyet yapma yahu eriyip bitcen yakında kilonu korumaya çalış ama nerdeyse hiç bişey yememişsin ne ara var ne meyve var :eek:lmaz:

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: annem geldi aklım abak şimdi zaten uzakta mafoldumben

alkisalkisalkis alkisalkisalkis

alkisalkisalkis
alkisalkisalkis
harika menü sakın milletin ağzını kapatcaz diye kilo alma valla :eek:klava: düğüne kadar çıtır olcaksın te okaa :1closedeyes:

çok geçmiş olsun şimdi gördüm daha :teselli:

canım akşamki o hazır çorba olmamış bildiğim kadarıyla hazır çorbalar içinde bulunan katkı maddeleri ve kullanılan maddeler yüzünden diyete pekte uygun deil:1no2:

bende vereyim bugünki menümü montiye uydurmaya çalışıyorum bakalım arada ufak hatalar oluyor ama monticilerin başının etini yiyip öğrencem ben bu işi inşallah kaydirigubbakcemile3mehtapcııma teşekkürler yardımları için olumunekankayizsmile

25-mayıs-2010

11:00
3 taze kayısı

11:30
2 dilim kızarmış tam buğday
1 haşlanmış yumurta(bu olmaması gerekn bişeymiş öğrendim yerimseniben )
domates
salatalık
yeşil biber
yeşillik
şekersiz çay

15:00
karışık meyve

16:00
yeşil çay

18:00
mercimek çorbası(unsuz)
menemen(yumurtasız)
yoğurt
salata

20:00
2 kayısı

21:00
1 yeşil elma

23:00
şekersiz neskafe..

bugünlük bu kadar a.s.
Ekmekle beraber yumurta yemiyoruz ayşegül, birde kahve yasak bildiğim kadarıyla, kafeine cız diyoruz bayanssulusmile

Lionness
eylulums
ben de bugünkü menümü uyazayım

sabah
2 zeytin
1 k.k.kadar beyaz peynir
şekersiz çay
1 dilim ekmek

öğle
yarım tabak güveç(biraz yağlıydı ama okulda çıkmıştı,çok acıktım ve yedim)
cacık

akşam
1 kase hazır çorba
az hamsi(fırında kızarmış)
salata
Eylülüm hazır çorbaların kanser yaptığını biliyormusun, yani şöyle diyeyim kanser hücrelerini tetiklemek için hazırda beklediklerini :bbo: ara yapmıyormusun sen hiç? Gerçi monti de pek ara olmuyor ama sen monti de yapmıyorsun sanırım :uhm:

Lionness
derya_lim
bende yazim menümü kizin bana
sabah 1 bardak yesil cay sekersiz
11 de 1 gözleme büyüklügünde arap ekmegi cok kalindi ortadan ikiye böldüm icine bol yesillik limonlu
öglen den sonra 5 de 5 köfte yaninda iki dilim kepekli ekmek
aksam yani biraz önce 2 bardak yesil cay daha ve bir yasemin cayi sekersiz
1,5 litre su
simdide mekik aletiyle mekik calismalari
Köfteyle ekmek birlikte yenmemeli dikkat deryacığım, 1 gözleme büyüklüğü de dünyanın ekmeği eder yahuuu :1shok: akşamda yemek yok, derya sen neden böyle yapıyorsun ama yaaa, düzensiz bu menüler, lütfen dikkat etsene hayatım, bak ben çalıştığım halde bazen evden getiriyorum, sen evdesin daha rahat yemen lazım ama, oğluşum rahat vermiyormu :uhm:

Lionness
magicdarkwish
Sanki farklı birşey yersem menümün dışında kilo alırmışım gibi geliyor yumukum.... Yiyemiyorum..... Korkuyorum.....

Bana bu konuda akıl verin arkadaşlar; kilo almadan, kilomu korumak için ne yapmam lazım??????

(Gelecek cevapları duyar gibiyim montinin 2. aşamasından başla öyle beslen kaydirigubbakcemile3 )

Ama ben kalori hesabı yapmak istiyorum yine, yediklerimin porsiyonlarını mı arttırsam ki?
Ekmeği, pilavı, beyaz unu, tatlıları, hamurişlerini çıkar hayatından, ve çok çeşitli beslen sinemim, bunları çıkardığında hayatından zaten otomatik olarak kilo almazsın, ben hedefime ulaştığımda kısmet olursa, böyle yapmayı düşünüyorum, sende denemeye varmısın?

Lionness
Naz
günaydın simoşum
Günaydın canım naber, yorum yapıyordum bende kızlara, ne var ne yok, kimse bu yeni püsküütün önerisiyle ilgili bir yorumda bulunmamış, bir deryayla ben evet demişiz sanırım, sinem sultan liliş ablam eylülde uğramış topiğe ama :uhm:

Naz
Simerenya
Günaydın canım naber, yorum yapıyordum bende kızlara, ne var ne yok, kimse bu yeni püsküütün önerisiyle ilgili bir yorumda bulunmamış, bir deryayla ben evet demişiz sanırım, sinem sultan liliş ablam eylülde uğramış topiğe ama :uhm:
gözden kaçmıştır canım . ben şimdi tekrar yapıştırcam buraya .

KHENA
günaydın kıjlarrr

dün akşam ben çok hastaydım hiç bişi yemedim akannehir

dünkü öğünüm şöyleydi sabah bol çavdarlı tost ekmeği arası tost
ara 1 bisküvi
öğlen sinitsel yoğurt

ara yampadım midem ağrıyodu çok :gitme:
bu aralar mide kramplarım var üşüttüğüm için sanırım
akşam eve gidince biraz iyi gelir die sıcak süt içtim
sonrada uyudum
of Allah kimseyi hasta etmesin.
Bi taraftan midem ağrıyo bi taraftan midem bulanıyo yemek resmi görmeye bile tahammül edemiyordum. bi taraftan üşüme, hastaneye gittim ama branş doktoru yokmuş. Malum en iyi ilaç dinlenmek

Saygılar diyip huzurunuzdan ayrılıyorum. Yine yanlış menülerle olumunekankayizsmile

Naz
kızlar püüskütün kurallar için yazdıkları sizede uyarsa onaylıycam

Konuyu toparlıyorum izninizle sevgili arkadaşlarım..

Mevcut kuralımızı hatırlayalım önce.

Yarışmaya ara verip dönenlerin kilosu nasıl bildiriliyor?

1- Kilo aldı çünkü nefsine hakim olamadı.
Bu durumda takımdan ayrılış kilosu haftanın ilk kilosu, son tartıldığı kilo da haftanın son kilosu olarak alınır. Aradaki fazla fark negatif olarak takım toplamına yansır. Bu kuralda problem yok. Çünkü kuralın amacı zaten yarışmada olunmadığı zamanlarda başıboş davranmamızı engellemeye çalışmak.

2- Kilo aldı çünkü sağlık / gebelik durumları vardı.
Bu durumda yeni üye gibi kabul edilir. Takıma giriş kilosu haftanın ilk kilosu, bildirim Cuma kilosu da haftanın son kilosu olur ve diğer üyeler gibi aradaki fark listeye yansır. Burada da tartışmaya açık bir yer yok.

3- Kilo verdi.
Yarışmacı diyelim 5 hafta ara verdi yarışmaya. Bu ister keyfi olabilir, ister iş yoğunluğu olabilir vs.
Bu noktada önerimi örnek vererek açıklıyorum.
Yarışmacı geri dönmek üzere ayrıldı. Kilosu 75
Beş hafta sonra geri döndü. Kilo 70
75-70 : 5
Beş kilo verdi ama beş haftada.
Bu durumda bizim her ne kadar bildirimde 75-70 diye yazmamız gerekiyorsa da BU RAKAMI GEÇEN SÜREYE BÖLEREK haftalık rakamı buluyoruz ve 75-50: 5 5kilo / 5 hafta: 1 kilo verdi olarak kabul ediyoruz.

Yani bildirimi aşağıdaki şekilde yapıyoruz.

x üye 75 / 70 / 1

yanına da not düşerek gerekli açıklamamızı yapıyoruz.

Sizlerden ricam, konuyu kişiselleştirmeden ve lafı dallandırıp budaklandırmadan, artık çok net olarak ortaya koyduğum öneriyi oylamanız. Kabul edenler parmak kaldırsın..

Buyrun lütfen..

Naz
KHENA
günaydın kıjlarrr

ara 1 bisküvi
öğlen sinitsel yoğurt

sonrada uyudum
Bi taraftan midem ağrıyo bi taraftan midem bulanıyo yemek resmi görmeye bile tahammül edemiyordum. bi taraftan üşüme, hastaneye gittim ama branş doktoru yokmuş. Malum en iyi ilaç dinlenmek

Saygılar diyip huzurunuzdan ayrılıyorum. Yine yanlış menülerle olumunekankayizsmile
geçmiş olsun canım . dikkat et kendine ...

kuzularinannesi
26-05-10, 06:05

yumukum
günaydınnnn delikafadulden delikafadulden delikafadulden

yumukum
magicdarkwish

örnek bir menü mesela canım,kilo koruma diyetlerinden birinde verilmiş.
Sabah
1-2 dilim peynir
5-6 adet zeytin veya 2 adet ceviz
Yeşillik
2 dilim kepek ekmek veya ½ simit

Ara
Meyve

Öğle
1 kase çorba
1 tabak sebze yemeği
1 kase yoğurt
Bol salata
1-2 dilim kepek ekmek

Ara
Meyve+3-4 kepekli bisküvi

Akşam
1 porsiyon et yemeği(köfte/tavuk/balık v.b)
Salata
1 dilim kepek ekmek

Gece
2 top dondurma
1 porsiyon meyve

yumukum
Simerenya
Ekmekle beraber yumurta yemiyoruz ayşegül, birde kahve yasak bildiğim kadarıyla, kafeine cız diyoruz bayanssulusmile
kafeine hayırmı nolamaaaazzz :kahve: senağlama :a015:

yumukum
ben kahvaltıya gidiyorum geliriz sonra ha bu arada bi sitede şu yazıyı buldum katılıyorum a.s

Diyette takım ruhu başarıyı kamçılıyor

İngiltere'de yapılan bir araştırma, grup halinde diyet yapmanın tek başına yapmaktan daha az stresli ve daha verimli olduğunu gösterdi. Grupla verilen kilo daha fazla oldu

İNGİLTERE'NİN Birmingham kentindeki Aston Üniversitesi ve Western Beslenme Merkezi'nin ortaklaşa yaptığı araştırmada, 60 kadın denek, diyet yapmayanlar, tek başlarına diyet yapanlar ve grup halinde diyet yapanlar olmak üzere 3 gruba ayrıldı.

Stresleri azalıyor
HER gruptaki deneklerin tükürüklerindeki stres hormonu seviyesi ölçüldü. Tek başına diyet yapanlardaki stres hormonu seviyesi diğer gruplara göre çok daha fazla çıktı. Toplu halde diyet yapan gruptaki deneklerin stres hormonu seviyesi ise diyet yapmayan deneklerle hemen hemen aynıydı.

Diyetlerine daha bağlılar
8 hafta süren araştırmada, tek başlarına diyet yapanların grup halinde yapanlara oranla daha az kilo verdiği de bulundu. Araştırmacılar, "Grup halinde diyet yapanlar birbirlerine destek oluyor. 'Takım ruhu' sayesinde diyetlerine bağlı kalıyor. Bu yüzden stres azalıyor ve diyet daha başarılı oluyor" dedi.

milliyet.com.tr

yumukum
Melek
günaydın melekçim hoşgeldin canım,tatilin nasıl geçti :1hug:

kahvaltıdan sonra görüşrüüz byby:eek:

maytap80
günaydın tontişlerim
nazcım ben evet demiştimde akşambaktım ve hayır demeye karar verdim :)
neden çünkü grupları bırakan genelde kilo alıp dönüyor
vererek dönüyorsada bi ödülü haketmiş demektir bence ve bu haftaya vurma olayı o yüzden pek adil gelmedi bana
kısaca cevabım HAYIR

Lionness
Bizden takımca hayır giderse, ''zaten şaibeyle birinci oldular, o yüzden istemiyorlar'' denecek...Adım gibi eminim, özellikle bazıları...

Lionness
yumukum
günaydınnnn delikafadulden delikafadulden delikafadulden
Günaydın canım Şeniz

Lionness
Melek
Sen neden ceeeeeeee deyip kayboluyorsun bakalımmm elif hanım :eek:klava:

Lionness
KHENA
günaydın kıjlarrr

ara 1 bisküvi
öğlen sinitsel yoğurt

sonrada uyudum

Hasta olduğun için menünü affettik khena aklinialirimsmile Geçmiş olsun tatlım dikkat et kendine, mide bulantısı içinde bol bol nane limon, limonu bol olanından opuyorumnanaktan

Lionness
yumukum
kafeine hayırmı nolamaaaazzz :kahve: senağlama :a015:
nihahahahaha yaşasınnn kötülüüüükkkk yooook tabiiii kafeiiiinnnnn :jeyyar:

aeben
günaydın güzel takımım ....

maytap80
Simerenya
Bizden takımca hayır giderse, ''zaten şaibeyle birinci oldular, o yüzden istemiyorlar'' denecek...Adım gibi eminim, özellikle bazıları...
şaibemiz düşsün onların kafasına:roflol:
bi laf var herkesşn dilinde bu aralar pek sevmem ama cukk diye oturdu bu OLAYA

BİZİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKTIRSINsırnaşık şey

maytap80
aeben
GÜNAYDIN CANIM HOŞGELDİNNNopuyorumnanaktan

aeben
Simerenya
buna en iyi cevabı sen vereceksin gözde bu haftada bireyselde derece bekliyorum senden . ne yayarsan yap derece çıkar bu hafta yarın ot çöp günümü yapıyon ne yaparasan yap derce getir .a.s:roflol:
bu haftda gösterelim 6. takımı hadi ıslar ben hiç olmadıgım kadar hırslandım bu hafta .

Lionness
aeben
Günaydın abliişşşşş Şeniz Nasılsın bugün, biraz düzeldinmi ?

aeben
yumukum çok tiryakisi isen arada bir izin var ama kafeinsiz kahve içebilirsin onda sorun yok güzelim . montinin senin bunyedede etkili olacagından eminim .

Lionness
mmmf27
şaibemiz düşsün onların kafasına:roflol:
bi laf var herkesşn dilinde bu aralar pek sevmem ama cukk diye oturdu bu OLAYA

BİZİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKTIRSINsırnaşık şey
Bir de benim dün yazdığım 4 ' lük sempatiksalakcinni
Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Hey gidi küheylân, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Çatlarlarsa çatlayanlar utansın :lepi:

Naz
aeben
buna en iyi cevabı sen vereceksin gözde bu haftada bireyselde derece bekliyorum senden . ne yayarsan yap derece çıkar bu hafta yarın ot çöp günümü yapıyon ne yaparasan yap derce getir .a.s:roflol:
bu haftda gösterelim 6. takımı hadi ıslar ben hiç olmadıgım kadar hırslandım bu hafta .
bende çok hırs yaptım ablam . simoşum derece yapar ablam simoş yapamazsa ben yapıcam ablam bende monti amcamda proteine ağırlık verdim bugün yarında aynı şekilde devam edicek ablam . dün akşam 1 saat kadar yürüdüm . bu akşamda yürüyüşe devam .

aeben
Simerenya
Günaydın abliişşşşş Şeniz Nasılsın bugün, biraz düzeldinmi ?
valla bi teşekkür borçluyum paylaşımdaki arkadaşlara beni öyle bir motive ettilerki iştah falanda kalmadı .kaydirigubbakcemile3 4 elle sarıldım bu hafta . gene benim için bir ilk olacak kilo hedefim
hadi aynı şevki bu hafta da hepinizdende bekliyorum .olumunekankayizsmile

Lionness
aeben
Ahahahaha kulaklarıma inanamıyorummm, sen meyve sebze günlerinin baş düşmanı biricik ablam neler diyor :lepi: bugün meyve günüm zaten sadece taze sıkılmış meyve suyu içiyorum evden de getirdim 2 litrelik şişede, gece boyu katı meyve sıkacağında meyve sıktım alsanaalsanasmile kocamla bile konuşamadım bilmiyorumkismile

aeben
Naz
bende çok hırs yaptım ablam . simoşum derece yapar ablam simoş yapamazsa ben yapıcam ablam bende monti amcamda proteine ağırlık verdim bugün yarında aynı şekilde devam edicek ablam . dün akşam 1 saat kadar yürüdüm . bu akşamda yürüyüşe devam .
:eek:işte bu 6. takım .:sm_cool::teytey:

Lionness
Naz
Harikasın nazlıcığım, ilk 3 te bizden çıkarmış, ay ne gülerim yaaa :lepi: Şşşştttt hırs demeyin yahuuu, sizin kadar hırslı değiliz diye laf çarpıtılmış zaten lülülülülülü

Lionness
aeben
:eek:işte bu 6. takım .:sm_cool::teytey:
Bende bu gece 1,5 saat yüzeceğim kapalı havuzda, arkadaşımda...1 Saatte bisiklete binerim bisikletimin lastiklerinide yeni yaptırdım bassss gazaaaa aşkııım bas gazaaaaa modundayımmmm, yürüyeliiiimmmm arkadaşlarrrrrrrrrrr olumunekankayizsmile

kuzularinannesi
Simerenya
Sen neden ceeeeeeee deyip kayboluyorsun bakalımmm elif hanım :eek:klava:
çok işim var ama benim yaaaa mafoldumben

okumaya çalışıyorum sizi ama yazamıyorum ki

boşverin tatlişkolarım sıkmayın canınızı ,bileğinizin hakkıyla alıyorsunuz her hafta birincilikleri

kıskananlar çatlasın ,siz üzülmeyin kaydirigubbakcemile5

benim yemekler hala pc başında atıştırma şeklinde geçiyor bir türlü işlerimi bitiremedim

bugün son inşallah işleri toparlıyorum

aeben
EBRULUM
ELVANCIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
canmmmmmm
lütfennnnnnnn
rica ediyorummmmilmmm kasma kendiniiiiiiiiiiiii
gıpta ile izliyom ben sizi
kim ne düşünürse düşünsün
harikalar yarattıgınız zamnları hep biliyoruz görüyoruzzzzzzzz
siz sıkmayın canınızı
yok ben takımdan ayrılcam yok sogudummmmm
bunca emekkkkkkk boşamııııııııııı lütfen böyle düşünmeyin oldumu fıstıklarımmmmmmmmmmmmm
Şenizinadına dahada motiveyim boş laflarada pabuç bırakmıycam ebrum olumunekankayizsmile

... sağğol topragım.. can arkadaşlarım benim ....Şeniz

Lionness
Melek
çok işim var ama benim yaaaa mafoldumben

okumaya çalışıyorum sizi ama yazamıyorum ki

boşverin tatlişkolarım sıkmayın canınızı ,bileğinizin hakkıyla alıyorsunuz her hafta birincilikleri

kıskananlar çatlasın ,siz üzülmeyin kaydirigubbakcemile5

benim yemekler hala pc başında atıştırma şeklinde geçiyor bir türlü işlerimi bitiremedim

bugün son inşallah işleri toparlıyorum
Oyyy ağlama kıyamam tamam işlerini toparladığında tam gaz dönersen affederiz olumunekankayizsmile

maytap80
bende bu hafta hırslıyım sempatiksalakcinni
kahvaltıda yumurta öğle 1 koca kase yoğurt akşamda koca kase yoğurt ve genelde protein sebze ağırlıklı beslenmeye çalışarak şu 55 zincirinide kırmak istiyorum bollllllll suda içiyorum sanırsam 3 litre ve üstü inceldiğimi hissediyorum ama tartıya çıkmıyorum inatla cuma çıkıcam inşallah bu haftada birincilik bizim olacak hırslıymışız ya alın size hırsssssss iştelaelaelaelaelae

yumukum
26-05-10, 07:05
Simerenya
nihahahahaha yaşasınnn kötülüüüükkkk yooook tabiiii kafeiiiinnnnn :jeyyar:
:dilcikar:
aeben
aeben
yumukum çok tiryakisi isen arada bir izin var ama kafeinsiz kahve içebilirsin onda sorun yok güzelim . montinin senin bunyedede etkili olacagından eminim .
neskafeyi severim aebenim ama onsuz yaşayamam gibi bişey yok gerekirs eonuda bırakırız,hayatta hiç birşey vazgeçilmez değildir :nazar:
Naz
anam şair ruhlu kaptanım benim :roflol: telgraf çeker gibi oluş kıs stopların yerinde ablam var naniknanik

yumukum
takımımdaki hırsa bak bee görsünlerde asıl şimdi çatlasınlar kaydirigubbakcemile5 süpersiniz kızlar,bende çıktığım rakama ulaşayım ilk boşlukta dalıcam aranıza ona göre:eek:

aeben
magicdarkwish
25/05/2010

SABAH:

1 kk light beyaz peynir
domates
salatalık
light zeytin 4 tane
1 dilim tam tahıllı buğday ekmeği

ÖĞLEN:

1 adet kaşarlı tost
1 bardak ayran

AKŞAM:

4 adet ızgara mantar
Salata
menün çok güzel sinemim . artırmak istiyorsan kavaltına 1 dl ekmek daha ekle .opuyorumnanaktan
Simerenya
25/05/2010
SABAH
1 Elma
10:00
2 Dilim Tam Buğday Ekmeği
1 Domates
1 Salatalık
3 Zeytin
1 kk Beyaz Peynir
13:00
3 Tane Izgara Köfte (Emeksiz)
1 Kase Yoğurt
1 Tabak Salata
16:00
6 Erik
10 Kiraz
20:00
1 Kase Ton Balıklı Salata
1 Barda Ayran
8 Kaşık Taze Fasulye Yemeği

SPOR
1 Saat Yürüyüş
25 Dakika Bisiklet guclubacismile

Ama pardonnn yaaaa bizim bu hafta kilo alıp dereceye girmememiz lazım ben uyumadan iskender pasta filan yemeliyimmm -tatlicadiarzu-
harıkasın gözdem yanlız menünü montilinkinde göremedim .:eek:klava:
hı ye sen iskender. bizde yedik .:roflol:

aeben
yumukum
takımımdaki hırsa bak bee görsünlerde asıl şimdi çatlasınlar kaydirigubbakcemile5 süpersiniz kızlar,bende çıktığım rakama ulaşayım ilk boşlukta dalıcam aranıza ona göre:eek:
kaydirigubbakcemile3YUMUKUM BAK BU YAZIYI OKUYUNCA NE DERLER BıLıYORMUSUN üye bekletiyorlarliste için kaydirigubbakcemile3valla bunu söylemişler aslında eylülün beklediye kendi istedigi için 4 hafta bu yüzden kızmışlar bize masus derece yapmak için beklemişiz gibi ima etmişler . ohaoldumsmilehalbuki böyle nadir durumlar oluyor hihalda beklemeda kaldı dogru ama bazı aksaklıklar yüzünden genelde zaten 1 hafta deneme süresi oluyor taş çatlasın 2 hafta . benim üzüldügümde bu ya bizim o şekik düşünmedigimiz halda öyle yapmışız gibi ima etmişler ..buna çok üzüldüm . önemli olan kilolardan kurtulmak .1. yada 10 olmuşuz pek bir öenmi yok ama bunu bu zihniyette olmaynlara anlatamıyoruz .:1no2:

neyse biz önümüzdeki haftalarla cevap verelim dimiyerimseniben
bugün pilates plas var kıslar haydı ebruya evde olanlar çabuk tv 8 e.kaydirigubbakcemile

Lionness
aeben
kaydirigubbakcemile3YUMUKUM BAK BU YAZIYI OKUYUNCA NE DERLER BİLİYORMUSUN üye bekletiyorlarliste için kaydirigubbakcemile3valla bunu söylemişler aslında eylülün beklediye kendi istedigi için 4 hafta bu yüzden kızmışlar bize masus derece yapmak için beklemişiz gibi ima etmişler . ohaoldumsmilehalbuki böyle nadir durumlar oluyor hihalda beklemeda kaldı dogru ama bazı aksaklıklar yüzünden genelde zaten 1 hafta deneme süresi oluyor taş çatlasın 2 hafta . benim üzüldügümde bu ya bizim o şekik düşünmedigimiz halda öyle yapmışız gibi ima etmişler ..buna çok üzüldüm . önemli olan kilolardan kurtulmak .1. yada 10 olmuşuz pek bir öenmi yok ama bunu bu zihniyette olmaynlara anlatamıyoruz .:1no2:

bugün pilates plas var kıslar haydı ebruya evde olanlar çabuk tv 8 e.kaydirigubbakcemile
Daha tam kavrayamadım monti mantığını ablacığım, baştan sonra okumak istiyorum ama vakit bulamıyorumki, bu ara işyerinde çok yoğunum, boş olduğum vakitlerde de ya takımımızı takip ediyorum ya da yasin bize yakın bir yere taşınacak ona pendik civarından ev bakıyorum kiralık, git gel çok zor oluyor, görüştüğümüzde illa eve bırakıyor beni, sonra o çok yorluyor yollarda üzülüyorum bilmiyorumkismile

Naz
gerçektende telgraf çeker gibi olmuş çok güldüm ya ....

yumukum
aeben
kaydirigubbakcemile3YUMUKUM BAK BU YAZIYI OKUYUNCA NE DERLER BİLİYORMUSUN üye bekletiyorlarliste için kaydirigubbakcemile3valla bunu söylemişler aslında eylülün beklediye kendi istedigi için 4 hafta bu yüzden kızmışlar bize masus derece yapmak için beklemişiz gibi ima etmişler . ohaoldumsmilehalbuki böyle nadir durumlar oluyor hihalda beklemeda kaldı dogru ama bazı aksaklıklar yüzünden genelde zaten 1 hafta deneme süresi oluyor taş çatlasın 2 hafta . benim üzüldügümde bu ya bizim o şekik düşünmedigimiz halda öyle yapmışız gibi ima etmişler ..buna çok üzüldüm . önemli olan kilolardan kurtulmak .1. yada 10 olmuşuz pek bir öenmi yok ama bunu bu zihniyette olmaynlara anlatamıyoruz .:1no2:

kaydirigubbakcemile3 haklısın canım ama üzülme artık olan oldu,herkes kendini biliyor nasılsa,bunun pazarlığını yapmadığınızı takımca biliyoruz zaten,emnim bunu bu hafta ve önümüzdeki haftalarda daha iyi anlıyacaklar performasnlarınızdan kaydirigubbakcemile5
bende çenemi tutayım madem kaydirigubbakcemile3 amacım giripte takımı çökertmemek hani biz kuralcı bir takım olduğumuz için,kilo verdiyse haftaya bölüp vermediyse tamamını eklediğimizden takım göçmesin diye a.sve takımda olsaydım bu karara bende hayır derdim ama gel görki konu bizim takım olunca göze batıcak CADIARZU