Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

B&M
8-12-08, 00:12
Istanbulda oturan arkadaşlarıma duyrulur
marka olsun sağlam olsun ama fiyatı tuzlu geliyo bana diyosanız
ikitelli bankalar cad.sinde deposite adında alışveriş merkezi açılmış
ve bütün markaların outlet leri var
bana cok uyun geldi bugün gezdim bikaç şey aldım
orjinal levı's marka pantolon 35 ytl fatihte aynısını 89 a sormuştum :))
vaktiniz varsa yeni yerler keşfetmekten zevk alıyosanız bi bakın derim
çok süper kıyafetler var

hidennisko
10-12-08, 22:12
Huli81
almanya da yokmu ya :KK43:((((((((((((((((((((((

arkadaşım 1 ocak--31 ocak tarihleri indirim var %70 lere varan :teselli:
hem tüm avrupada hemde tüm mağazalarda
gün geçtikçe indirim artıyor
ama ürün seçeneği azalıyor

yorgun savaşçı
arkadaşlar bugün cevahir'e gittim. YKM'de kadifeler, trikolar %50, spor reyonunda da özellikle adidas'ın montları dikkatimi çekti %30 indirim vardı, birçok ürün indirim etiketliydi. haberiniz olsun.

ayrıca koton, lcw'de de indirimler vardı.

D'arbanwille
Arkadaşlar assortie takı toka bıncık cıncık mağazalarında da indirim var %60 ! a yakın..

yorgun savaşçı
hatize
huli81 canim bende coksinir oluyorum .Biri mangodan 17 ytl ye aldigi elbiseyi koymus bende merak ettim ne kadar fark var diye.mangonun online outlet sayfasina baktim 25,95 € burda indirimli hali .düsünsene orda 9€ falan Bu bize haksizlik resmen
öyle düşünmeyin :teselli: bence. buradaki maaşlarla oradaki bir mi, di mi? bir de yukarıda bir arkadaşın dediği gibi tarihleri belli olan indirim oranı çok indirim sezonu oluyor sizin oralarda da.kaydirigubbakcemile2

bir de türkiye'ye geldikçe valizleri dolduran arkadaşlarım var, onların çok hoşuna gidiyor böyle yapmak. sengözlerimebaksanab

funmak
12-12-08, 11:12
izmirdeki arkadaşlar prenses bijuteri ve euromoda bijuteride % 50indirim var ve mango outlet de de % 50 indirim var dün gittim harika şeyler var ama seçilmiş hep L ve XL bedenler kalmıstı bende anneme ve kayınvalideme 10-15 ytl yer yılbası hediyeleri aldım

Huli81
hatize
huli81 canim bende coksinir oluyorum .Biri mangodan 17 ytl ye aldigi elbiseyi koymus bende merak ettim ne kadar fark var diye.mangonun online outlet sayfasina baktim 25,95 € burda indirimli hali .düsünsene orda 9€ falan Bu bize haksizlik resmen
hadi ya gercektenmi? Evet ya baya fark oluyor arada burda indirime girse bile -tatlicadiarzu-

Huli81
hidennisko

arkadaşım 1 ocak--31 ocak tarihleri indirim var %70 lere varan :teselli:
hem tüm avrupada hemde tüm mağazalarda
gün geçtikçe indirim artıyor
ama ürün seçeneği azalıyor
evet canim onu biliyorum sagol Şeniz

Huli81
yorgun savaşçı
öyle düşünmeyin :teselli: bence. buradaki maaşlarla oradaki bir mi, di mi? bir de yukarıda bir arkadaşın dediği gibi tarihleri belli olan indirim oranı çok indirim sezonu oluyor sizin oralarda da.kaydirigubbakcemile2

bir de türkiye'ye geldikçe valizleri dolduran arkadaşlarım var, onların çok hoşuna gidiyor böyle yapmak. sengözlerimebaksanab
hehehe aynen valla kaydirigubbakcemile2
bende türkiye veya parise gittigimde bo gidip dolu geliyorum :sm_cool:

D'arbanwille
12-12-08, 19:12
Arkadaşalr , şu kafasını gözünü patlattığım oxxo indiriminden haber var mı , adamlar delimidir nedir indirim yapmıyolar yaa.

KIMBERLY
12-12-08, 20:12
LTB 'de %50 indirim var kızlar....seçilmeden hemen gidin bnce...bende bugün 1 tişört 2 kot aldım :KK70:

D'arbanwille
12-12-08, 20:12
KIMBERLY
LTB 'de %50 indirim var kızlar....seçilmeden hemen gidin bnce...bende bugün 1 tişört 2 kot aldım :KK70:
Sezon indirimi mi cnm , tüm ürünlerde geçerli mi

sevdam9759
13-12-08, 09:12
İzmir hakkında bilgisi olan var mı?

hidennisko
13-12-08, 17:12
Huli81
evet canim onu biliyorum sagol Şeniz
rica ederim cnmmmm a.s. a.s.

Pati
13-12-08, 17:12
zara da bazı babet modelleri 49ytl ye inmiş.yaz için şimdiden almak isteyn olursa baksn bence arkdşlar

D'arbanwille
13-12-08, 20:12
Kızlar diesel de indirim var..
yüzde 50 ye yakın..

eliff13
13-12-08, 23:12
mango, ipekyol ve herry de indirim gördüm. %40-50 civarı

ELİFNAZ
14-12-08, 18:12
funnyda
Arkadaşalr , şu kafasını gözünü patlattığım oxxo indiriminden haber var mı , adamlar delimidir nedir indirim yapmıyolar yaa.
benim kardeşim oxxo da çalışıyor indirim yapmıyorlarmış

D'arbanwille
14-12-08, 21:12
ELİFNAZ
benim kardeşim oxxo da çalışıyor indirim yapmıyorlarmış
senağlamasenağlama
kardeşine personel indirimi yapıyolardır ama kesin:dance::dance:

coollolita
14-12-08, 23:12
bende adilışık ta %70 indirim gördüm 2 tanede elbise aldım çok hoş özellikle küçük beden çoktuuu tavsiye ederim adilışık çok hoş modeller getiriyooo

bukettttt
14-12-08, 23:12
mrblar arkadasım adil ışıka yenimi gittin nasıl mont yada kaban olarak güsel bişeyler varmıydı

songa84
16-12-08, 16:12
ayyyy kızlar adil ışıktan elbise alan arkadaşım resim ekleyebilirmisin rica etsem.bende adil ışıktan giyiniyorum genellikle de çok merak ettim.

psoriasis
17-12-08, 12:12
Evet adıl ışıktan bende model istiyorum sipariş vercem de:)

KIMBERLY
20-12-08, 20:12
funnyda
Sezon indirimi mi cnm , tüm ürünlerde geçerli mi
canım herşeyde var indirimler.ama yenı sezon kotlarında var mı ondan emın değilim

ELİFNAZ
23-12-08, 20:12
funnyda
senağlamasenağlama
kardeşine personel indirimi yapıyolardır ama kesin:dance::dance:
yok canım nerdee kardeşim merkezinde çalışıyor ama yapmıyorar neyazıkki

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
23-12-08, 22:12
afroditte %50 indirim var kaçırmayın!ben bugün bişiler aldım özellikle yarasa kol ince triko bi tunik aldım çok beğenerek ve severek

kays
29-12-08, 21:12
funnyda
funnydacım ben yıllardır oxxodan alışveriş yapıyorum; oxxoda indirim olmaz fiyatlar hep aynıdır, fiyatları birçok mağazaya göre uygun zaten... keşke heryer oxxo gibi olsa , sezonda uçuk fiyatlar koyup sonradan indrim yapmaktansa....

rosenoire
29-12-08, 22:12
Kızlar Kadıköy de Optimum alışveriş merkezi açıldı .Bütün ünlü markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz .İnanılmaz büyüklükte çok güzel bir yer .Bilmeyenlere duyurulur .a.s.

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
29-12-08, 23:12
optimim a gittim geçen hafta uzaktan gelen olmasın aman zira değmez iğrenç bi yer indirim mindirim de yok zaten çoğu mağzadaki ürünler o mağzaya ait bile değil ipekyoldan ve batikten çok alışveriş yaptığım için hemen anladım mesela 2 -3 tane ürün orjin diğerin kalitesi berbat!

Suko
kızlar kotonda çok uygun fiyatlara ayakkabılar var 20 ytlye çok güzel babetler var ve çok da rahatlar aynı zamanda kaçırmayın derim

yorgun savaşçı
rosenoire
Kızlar Kadıköy de Optimum alışveriş merkezi açıldı .Bütün ünlü markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz .İnanılmaz büyüklükte çok güzel bir yer .Bilmeyenlere duyurulur .a.s.
ben en çok media markt'ı beğendim, ulaşımı en kolay orası oldu benim için. bir de meraklılarına ve de özellikle çocukları olanlara ek bilgi: buz pisti vardı içinde.

semyıl
30-12-08, 11:12
şüko
kızlar kotonda çok uygun fiyatlara ayakkabılar var 20 ytlye çok güzel babetler var ve çok da rahatlar aynı zamanda kaçırmayın derim
canım ya malesef ben seninle aynı fikirde değilim geçen sezon oradan 50 ytl ye babet almıştım çok ta beğenerek ama ayağıma o kadar çok vurdu ki arkadaşıma da aynısı oldu şimdi herkese sakın almayın diyoruz.Ama sen memnun kalmışsın anlamadım şimdi.

Suko
30-12-08, 13:12
semyıl
canım ya malesef ben seninle aynı fikirde değilim geçen sezon oradan 50 ytl ye babet almıştım çok ta beğenerek ama ayağıma o kadar çok vurdu ki arkadaşıma da aynısı oldu şimdi herkese sakın almayın diyoruz.Ama sen memnun kalmışsın anlamadım şimdi.
canım bu babetler varla yok arası ayağında ayakkabı vurması normalde benim de çok sık karşılaştığım sorunlarından birisidir dünyanın parasını vererek aldığım ayakkabılarım var vurduğu için içimden giymek gelmiyor öyle bir kenarda duruyorlar sinir oluyorum muhtemelen sizin bahsettiğiniz babetler farklı modelde olanlardır bunların derisi de incecik yumuşacık zaten bir gidip görmeni tavsiye ederim canım çeşit çeşit renkleri var ben siyahını aldım bir de 40 ytl ye mor rugan bir ayakkabı aldım onlar da çok rahat sonra resimlerini de koyarım canım

rosenoire
30-12-08, 20:12
yorgun savaşçı
ben en çok media markt'ı beğendim, ulaşımı en kolay orası oldu benim için. bir de meraklılarına ve de özellikle çocukları olanlara ek bilgi: buz pisti vardı içinde.
Gerçekten süper bir yer biz de çok beğendik .Optimum alışveriş merkezi Anadolu yakası için harika oldu .Çok elit , kaliteli görülmeye değer .

Serce
31-12-08, 16:12
manolya40
valla derimondda 1 alana 2. ürün bedavaymış bunun dışında batikten kaban aldm 225 lerden 140 a düşmüş çok oşuma gtti ama mangodan pantolon aldm 72 ye onda daha bi indirim yok muhtemelen bayrama bi kaç gün kala mango indirim yapabilir geçen sene bi pantolon almak için saatlerce kuyruk beklemiştm tam bayramdan 1 gün önceydi =))))
canım yaa ben capitol derimod dan iki bot aldım bir alana ikincide yarı yarıya indirim vardı ama ikinci bedava değildi 11. ayda aldım bende
yavv bu indirimler beni hep teyet geçiyo:dilcikar:

ELİFNAZ
2-01-09, 17:01
arkadaşlar zarada indirim başladı bugün