En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

tu.a.na
11-01-08, 13:01
merhaba arkadaslar.ya bıyıklarımı almak ıstıyorum ama aldıktan snra daha sık ve cok cıkmasından korkuyorum.sızce en uzun gıden ve cogaltmayan yontem nedır?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

BarbunyaPilaki
tu.a.na
merhaba arkadaslar.ya bıyıklarımı almak ıstıyorum ama aldıktan snra daha sık ve cok cıkmasından korkuyorum.sızce en uzun gıden ve cogaltmayan yontem nedır?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
Canım iple al diyeceğim o biraz kendi kendine zor olur. Ama yüz için olan sir ağdalar var onlardan alabilirsin. zaten kağıtlı oluyor kağıdı iki elinin arasında ellerini öne arkaya doğru ittirerek ısıtıyorsun sonra açıp yapıştırıyor ve çekiyorsun.
Kolay gelsin

YaprakDökümü
canım bende iple alıyorum alıştığım için zor gelmiyor. ipin ucunu musluk vb şeylere bağlıyorum daha rahat oluyor:):):):)

anny
11-01-08, 17:01
cok fazla bellı degılse bence alma canım ama eger cok ıstyorsan siirle alabılırsın tavsıyem :kahve:

deniz_35
en kolayı sir bence.iple ugraşma canının yandıgıyla kalıyosun :KK43:

brn
arkadaşlar güzellik salonu sahibi bir akrabamız var işinin ehlidir o yüzden sonsuz güvenim var ona tabi. onunlada konuşmuştuk bu konuyu "sir"in uzun dönemde dudak üstü bölgede kırışıklığa yol açacağı için (marka önemli değil) ip in daha sağlıklı bir yöntem olduğunu söylemişti bana .gerek göz çevresi gerekse dudak üstü hassas yerleri yüzümüzün lütfen dikkat edelim.epilatör falan duyunca:uhm:

yaseemin
canım yüzüne bnace ağda kullanmasan iyi olur bıyık bölegesinede ip en kolay çözüm

iremsu
11-01-08, 18:01
ip en iyi çözüm ....................

ayşerana
11-01-08, 18:01
bende sir ağda yapıyorum, uzun vadeli. İp sivilceye neden olabiliyor

gümüş
11-01-08, 19:01
Ben önceleri iple aldırıyordum ama
uzun zamandır sir ağda yaptırıyorum

Tuluu
11-01-08, 22:01
bence ip en temiz ve en kolayı bide çok uzamadan alınca hiçde acımıyo :))

@ycel
11-01-08, 23:01
bencede en temizi ip sir ağda dan ben pek memnun kalmadım ip en güzeli

Sympathique
kizlar en iyisi iple almakta kendi kendime nasil yapcam beceremiyorumki
agdaylada almiyorum
ben cimciz kullaniyorum biyik icin ,yuzumu agdayla aliyorum ,belki yanlis yapiyorum ama ancak yapabildigim
imkan varsa en iyisi kokten kurtulmak tuy belasindan :)

silagul
arkadaslar 2ytl biyik aleti al aynaya bile bakmana gerek yok oturdugun yerden iki dakikada sari tuglerde dahil al tertemis valla aylardir rahatim kuafore sadece kaslarimi aldiriyorum,aleti merak eden arkadaslar iple biyik alma diye bi basliga yazmis ve resmini koymustum

yarennkara
12-01-08, 08:01
tu.a.na
iple al tatlım...o zaman kökleri de güçlü çıkmaz..

Gullusen
12-01-08, 08:01
bende iple alıyom kendim valla ayda bir çıkıyo a.s.

cambaz
12-01-08, 09:01
bende iple aldırıyorum

kendim alamam ama annem saolsun:dance:

butterfly
12-01-08, 12:01
silagul
arkadaslar 2ytl biyik aleti al aynaya bile bakmana gerek yok oturdugun yerden iki dakikada sari tuglerde dahil al tertemis valla aylardir rahatim kuafore sadece kaslarimi aldiriyorum,aleti merak eden arkadaslar iple biyik alma diye bi basliga yazmis ve resmini koymustum
evet bende ondan kulanıyorum. cok güzel 2dkda tertemiz oluyor. ipin yaptıgının aynısını yapıyor. benim gibi iple beceremegenler için bire bir

EU1
12-01-08, 16:01
lazer arkadasim lazer!!!
3 Seans ömrü billah cözüm.

EU1
12-01-08, 16:01
lazer arkadasim lazer!! 3 Seansla ömrünce kurtulursun.

EU1
12-01-08, 22:01
en iyisi ip ama o da sivilcelenme yapıyo bnde :KK43:

Demet
14-01-08, 09:01
springos
evet sirle alınca az çıkıyo diyolar ama ben hiç denedim...

Ben galiba çok vahşiyim epilatörle alıyorummm diğer yöntemlerle uğraşamıyorum iki saat :))))çok acıyo ama çabucak bitiyo walla :)))
ya peki kıllarda kalınlaşma veya çoğalma olmuyomu:1shok:

butterfly
14-01-08, 19:01
mygizem
nedir bu alet nasil bisey, bulamadim burdaki konuyu ve resmini, yardimci olursaniz sevinirim.
ben eskisehirden cılgın milyoncu gibi bi yer vardı ordan almıstım. iki kenarında plastikten tutma yerleri olan yay seklinde tel

bisquit
16-01-08, 16:01
senem81
evet bende ondan kulanıyorum. cok güzel 2dkda tertemiz oluyor. ipin yaptıgının aynısını yapıyor. benim gibi iple beceremegenler için bire bir
bi biz göremedik şunu yahu....ekleyen buraya da eklese bi resmini de bizde görsek...o forumu bende bulamadım.........:teytey::teytey::teytey:

EU1
17-01-08, 22:01
ayy evet nası bişi bu alettfisfisfis

butterfly
18-01-08, 09:01
resmini cekence eklerim. belki görmüşsünüzdür ama ne işe yaradıgını bilmediğiniz için dikkatinizi cekmemiştir. aksam cekip ekleyim arkadaslar

medura
18-01-08, 09:01
philips epilatörden memnunum

butterfly
20-01-08, 08:01
arkadaslar resmini cektim ama bilgisayara aktaramadım. o yüzden scanerda taradım bıyık alma aletini. cok iyi cıkmadı ama nasıl bisey oldugu konusunda fikir verir. 2ytl fiyatı cok uygun...

butterfly
20-01-08, 08:01
pembe yerde üzerinde norwarid yazıyor. markası mı bilmiyorum

bağcan
20-01-08, 09:01
sağol canım çok yardımcı oldun bu aleti görsemde döner giderdim artık ankaradaki bütün milyoncuları gezip bu aleti arayabilirim hadi ben çıktım byby...

bisquit
20-01-08, 09:01
senem81
arkadaslar resmini cektim ama bilgisayara aktaramadım. o yüzden scanerda taradım bıyık alma aletini. cok iyi cıkmadı ama nasıl bisey oldugu konusunda fikir verir. 2ytl fiyatı cok uygun...

hiç de rastlamadım yaahu...fisfisfisfisfisfisfisfisfis

butterfly
20-01-08, 10:01
bende bilmesem ne işe yaradıgını hiç aklıma gelmezdi. kullanımıda cok kolay iki taraftan cekiyorsunuz sonra bıyıklarınızın oldugu yere getirip sıkıstırıyorsunuz kılları, cekip bırakıyorsunuz. aynı ipin alma sekli gibi. alıstıgım için fazla acmıyor

AsiMavi
7-06-08, 09:06
bende ip ile aliyorum.alisinca cok rahat oluyor.ip disinda hic bir sey kullanmadim.

Nida
1-08-08, 11:08
Arkadaslar yardimmmmmm...2 gün önce hayatimda ilk defa yeni yeni cikmaya baslayan biyikciklarimi almak gibi bir gaflette bulundum.. Hemde yapistirici bantlarla (Veet markali)...2 gün sonra bugün dudagimin üsttü sivilce doldu..14 gün sonra evleneniyorum ne yapacagim ben simdi..Cok kötü görünüyorlar...Yardim edin lütfennn:çok üzgünüm:

miLka_abk34
1-08-08, 14:08
ben ağdayla alıyorum çıkınca biraz belli oluyo ama uçlarını grdüğün vakit alırsan hiç yokmuş gibi olur..
iple çok zor oluyo ve çok acıyo cesaretin varsa en iyisi ip ama yoksa ağda yap sakın jiletle yapma ..

betuss17
1-08-08, 15:08
Nida
Arkadaslar yardimmmmmm...2 gün önce hayatimda ilk defa yeni yeni cikmaya baslayan biyikciklarimi almak gibi bir gaflette bulundum.. Hemde yapistirici bantlarla (Veet markali)...2 gün sonra bugün dudagimin üsttü sivilce doldu..14 gün sonra evleneniyorum ne yapacagim ben simdi..Cok kötü görünüyorlar...Yardim edin lütfennn:çok üzgünüm:
bende bantla aldım benim ki de çok kötü oldu yaa ilk gün çok acıdı şu an geriliyor senağlama 14 güne kadar geçer :bbo:

yafrimu
1-08-08, 20:08
en guzelı ıp valla kızlar 10 dk da alıyorum oooooh mis hıcbısıcıkde olmuyo:lepi:

whiteice67
1-08-08, 20:08
silagul
canım ankarada nerde bulabilirim yazarsan sevinirima.s.

eersoy
3-08-08, 08:08
en iyisi ip sir ağda ileride kırışıklığa yol açar.

tuba654
23-08-08, 16:08
bende iple alıyorum .sirle almayı düşüyorum ama sir zamanla yüzde leke yapıyormuş..

YusNes
24-08-08, 20:08
kesinlikle sir ben çok fazlaydı ama artık belli bile olmuyo bide onun yağı war onunlada masaj yaparsan orayı hem rahatlatıyo hemde kırışmasını önlüyo

özgürcüm
25-08-08, 11:08
en iyisi iplik le al sir agda yazın leke yapıyor ve iplikde azaltıyor sakın cımbız kullanma

özgürcüm
25-08-08, 11:08
arkadaşlar eger yazın ve kışın sir kullanıyorsanız kesinlikle güneş kıremi kullanın sonra pişman olursunuz çünkü agdanın hertürü ölü hücreleri soyuyor

yaralim
25-08-08, 13:08
su ipi de biri bize ogretse super olacak hani..
etrafimda da yok oyle iple alan yaa of
ben hayatimin en buyuk hatasini yaptim...agdadan sonra cimbizla aldim...sonuç : ust dudak kenarlari kuçuk kuçuk izler, delikler, sivilciler :-((((((((

whiteice67
27-08-08, 16:08
bisquit
bi biz göremedik şunu yahu....ekleyen buraya da eklese bi resmini de bizde görsek...o forumu bende bulamadım.........:teytey::teytey::teytey:
aynen ben aradım bulamadım resmini

MaLiBu
27-08-08, 16:08
en iyisi iplik..........................

usuyuki
27-08-08, 17:08
ben ağda bandıyla yapıyorum(veet)
ben çok memnunum, tavsiye ederim yapıştır çek ve tertemiz kalk.bi tane sağa bi tane sola.yani iki hamlede bitiriyorum

ipi hiç denemedim doğrusu:uhm:

Asmin
27-08-08, 17:08
senem81
ben eskisehirden cılgın milyoncu gibi bi yer vardı ordan almıstım. iki kenarında plastikten tutma yerleri olan yay seklinde tel
ben de aldim ondan ama hic almiyo ki attim bi kenara cok zor bisi

yagmur_tanesi
27-08-08, 20:08
bende sir agda aldım yüz için olandan elimde ısıtıyorum saten küçük bişiy hemen yapıştırıyorum sıkıca bastırıp cekiyorum tmm sir agdanın içinde şeker olmadıgı için beslemio kökleri azaltırmıs suan için iyi:kahve:

life_city
27-08-08, 20:08
sir ağda en güzelii...........................