TEST

Bemiks , Bepanthen , Evigen

bebish22
2-04-09, 22:04
tşklerrr handecimsüprizzzzz bakalım bir evigen birtanede bepanthen kırdım 200 ml.lik şampuanıma zaten geçen gün bi kaşık da bal koymuştum,azönce yıkadım da bunları koymadan önce şampuan saçımı kazık gibi yapıodu bayağı kolay tarandı diebilirim ama nedense banyoda çok saç döküldü bu seferde anlamadımmirmirmirmir nedendir?????????? banyodayken ben saçlarımı çıkınca kolay taransın die biraz parmaklarımla ayırmaya çalıştım tarar gibi ondanmı olmuştur yaa???????** bide bişi farkettim bu güzel bişe::::: yeni saçlarım çıkıo arkadaşlar 2 cm civarlarında saçlarımı ayırdıım yerde yeni saçlar gördüm,kısa oldukları için diken dikendikaydirigubbakcemile5 ama bu şampuanımdanmıdır yoksa kullandıım yağlardanmıdır emin deilim tabekaydirigubbakcemile2 hadi yazarım yine kullandıkça..by by.....

hotcouture
3-04-09, 19:04
nası kullanılıo arkadaslar yaa hangı yagın içine nekadar koycam nası surcem nekadar bekletcem

bebish22
4-04-09, 06:04
maix
nası kullanılıo arkadaslar yaa hangı yagın içine nekadar koycam nası surcem nekadar bekletcem
sana yardımcı olmak isterdim canım ama ben şampuanıma katıp yıkadım yağla karıştırıp denemedim hiç,yağlı deneyen arkadaşlaardan cevap bekle bakalım.hadi kolaygelsin..

hotcouture
5-04-09, 09:04
bebish22
sana yardımcı olmak isterdim canım ama ben şampuanıma katıp yıkadım yağla karıştırıp denemedim hiç,yağlı deneyen arkadaşlaardan cevap bekle bakalım.hadi kolaygelsin..
sampuana kactane kattn ve etkılı oluomu uzuomu saç

hotcouture
5-04-09, 10:04
boncuk2334
selam kızlar.ben de 2 haftada bir badem yağına bemiks,evigen ve bepantene kapsül kırıp saçıma iyice yedirip folyoyla sarıyorum.üzerine birde havlu kapatıyorum ki hava falan almasın diye.daha iyi oluyor.bunu 1 saat bekletip yıkıyorum.çok iyi oluyor.yumurtayı bende duydum ama yapmadım.o biraz zor geldi ama bu yaptıklarım hem ekonomik hemde yapımı çok kolay.herkese tavsiye ediyorum.saçı parlatıyor,güçlendiriyor ve dökülmesini önlüyor.
nekada r yag ıcıne kactane kırdın canm? bende bemıx bepanten var kuaor saç uzatma ıcn etkılı oldgunu söledi ama nası kullancagmı blmıormşutarafagitti

hotcouture
5-04-09, 16:04
hande123
hepsinden birer tane kır canım ben denedim ama uzamadı :KK43:fakat saçımda cok kırık vardı onlar gitti
ben uzamasını ıstıorm napiym hangı yaga koyıyım kuafor badem yagı demısdı ama nekadar ölçü olarak blmıyom:kızgın:

bebish22
6-04-09, 16:04
bnde şampuanımda kullanıorum canım inş. faydası olur sen nasıl kullanıosun?şampuana mı karıştırdın yoksa badem yağına mı karıştırıp sürüosun saçına handecim????????????
benim sorunum şu saçlarım 1,1-5 aydır uzamaya başladı ama ben en başta turplu suyla başlamıştım sonra bıraktım yağları karıştırıp denedim,sonra şampuana çamterebentin filen damlattım çok kurutuo die az bi süre sonra bıraktım sona mecitefendiyi yaptım,aynı zamanda ısırgan otu şampuanı buldum..onu kullanıorum ama saçlarım uzamaya başladı ama hangisinin etkisi oldu acaba şimdi bunu bulamıorum :KK46: biraz komik ama hal böle benimde hihoyyyt

hotcouture
6-04-09, 16:04
hande123
saç derine sür canım ama köküne olcak şeklde bir ölçüsü yok hihoyyyt
ne yagıyla karıstırp süriym nekadar beklıym

hotcouture
7-04-09, 17:04
hande123
badem yagıyla arkadaslar badem yagını rimellerinizede koyun kirpikleri besliyo
1 kutu badem yagına bi bemıx 1 bepanten ? böle mi :KK70:
:jeyyar:

cikolop
29-06-09, 14:06
maixe katılıorm arkadaşlar.. 1 kutu tatlı badem yağına 1 ampül bepanthen bi ampül bemix yeterli olur mu?

sema001
2-08-09, 16:08
slm kızlar ben de saçla kafayı bozanlardanım ve son olarak burda okuduklarmca ve kendimce entele otunu kaynattm yarm çay bardağı kadar demlenmiş entele suyunu bi kapak tatlı badem yağını bi kapak zeytin yağını ve 2 ampül evigeni yani e vitamini rejoıce kremli şampuanıma kattım. sonuçları sizlerle paylaşrm şimdilik kçib a.s.

AYSENEHIR
14-08-09, 06:08
Arkadaşlar ben kullanıyorum ve çok faydalı saçlarım yumuşacık oluyo parlıo ve kırıkları gideriyo ben bepenthene ampul,bemiks ampul,evigen ampul,badem yağı,susam yağı kullanıyorum çok iyi gelio inşaallah uzatır zeytin yağı ve hint yağıda karıştırmayı düşünüyorum ampulleri yaptıktan sonra defnegarlı şampuan kullanıyorum yumuşacık oluyo:1rolleyes:

ayşül
14-08-09, 14:08
ya arkadaslar ben bu ampullerden 1er tane şampuanıma karıstırdım ama bı sorun var yıkayıp cıkıyorum saclarım sankı boyle temızlenmemeiş gibi geliyo hanı yıkamışımda bi gün geçmiş gibi ertesi günde yağlanıyo... acaba çam terebentın katsam dengelermi???

fahriyenaz
21-08-09, 09:08
Teşekkürler arkadaşlar. Saçlarım çok kuru vede dökülüyor...Deneyeceğim....

cimcime_girl58
14-09-09, 15:09
kızllar bgn bende evigen-bemix-bebanten aldım bide badem yağı aldım :KK70: bakalım saçlarımın uzamasına bir faydası olucakmı :) haftada bende 2 defa yapmayı düşünüyorum ....

BLUEDER
14-09-09, 16:09
Canim ben epeydir Bepanthene ampulu badem yagi ile veya bazende tek basina sac diplerime surup bekletiyorum, cok faydasini gordum hatta aralardan minik minik saclar bile cikmaya basladi insallah sen de memnun kalirsin

cimcime_girl58
14-09-09, 17:09
uzasındaa btanem :)) saçlarım kendine geldi biraz biraz zatennn....

ela
15-09-09, 07:09
arkadaşlar bu ampulleri yağla kullanın sakın şampuanlarınıza katmayın bende tortular çıktı bir müddet sonra şimdi o tortuları arıtmaya çalışıyorum.

rafflessia
17-09-09, 22:09
ya ben bioblas şampuan kullanıyorum evigen ve bepanthen kullancam sanırım tek çünkü bemiks çok pis kokuyor diyorlar bioblas a bunları katsam nasıl olur??Yağlandırır mı saçım çabuk yağlanıyo çünkü.birde herkes 1 kaşık bal kattığını söylemiş balı şampuana kattığınızda yapış yapış olmuyor mu :S

BLUEDER
18-09-09, 12:09
:QUOTE=rafflessia;9178357]ya ben bioblas şampuan kullanıyorum evigen ve bepanthen kullancam sanırım tek çünkü bemiks çok pis kokuyor diyorlar bioblas a bunları katsam nasıl olur??Yağlandırır mı saçım çabuk yağlanıyo çünkü.birde herkes 1 kaşık bal kattığını söylemiş balı şampuana kattığınızda yapış yapış olmuyor mu :S[/QUOTE]

Bence Bepanthane ve Evigen'i hicbir sampuanina katma,sac diplerine sur, kafani sicak bir havlu veya stretch film ile sar, 1 saat kadar beklettikten sonra bol su ve sampuan ile yika, eminim memnun kalacaksin. Bal katma fikrini cok arkadas onermis ama bana biraz acaip geldigi icin denemeyi bile dusunmuyorum.:uhm:

rafflessia
18-09-09, 13:09
ama canım herkes şampuana katmış hem daha kullanışlı gibi geldi bana da :bbo: aldım bugn sanırım şampuana katcam da 400 ml şampuana ne kadar konulur CADIARZU bide bal konusnda kullanan biri cevaplasn lütfen ayrıca içine birazda doğal zeytnyağı koysam olur mu

rafflessia
18-09-09, 14:09
arkadaşlar bide bemiks kullanmıcam sadece bepanthene ve evigenin etkisi olmaz mı?

ela
18-09-09, 15:09
rafflessia
ama canım herkes şampuana katmış hem daha kullanışlı gibi geldi bana da :bbo: aldım bugn sanırım şampuana katcam da 400 ml şampuana ne kadar konulur CADIARZU bide bal konusnda kullanan biri cevaplasn lütfen ayrıca içine birazda doğal zeytnyağı koysam olur mu
vallahi demedi demeyin arkadaşlar ben 1 yıldır o şekilde kullandım son zamanlarda patlak verdi sadece tecrübemi paylaşmak istedim.a.s.

rafflessia
18-09-09, 15:09
i_pek
vallahi demedi demeyin arkadaşlar ben 1 yıldır o şekilde kullandım son zamanlarda patlak verdi sadece tecrübemi paylaşmak istedim.a.s.
nasıl patlak verdi anlamadmm :uhm:

OFFPOFFF
18-09-09, 16:09
walla yıne kısının kendı bılecegı sey tabıı ama ben sac a bır cok karısımın surulmesı taraftarı degılım..hele hele yag..cunku o yagı akıtmak ıcın normal de 1 sampuan yapıyorsak bu sayı 2ye hatta 3 e cıkıyor bu yuzden de sac daha cok yıpranıyor..e vıtamını ve bepanthene ampul benım aklıma daha cok yatıyor ama onları da karıstırarak degıl bır hafta bırını bır hafta bırını seklınde surmek gerekır dıye dusunuyorum..
dedıgım gıbı bu benım dusuncem..
ben bır kere zeytınyagı sarımsak yumurta uclusunu denemıstım ve pısman olmustum sanırım bu yuzden de fıkrım degıstı :)
bakım yapıcaz derken daha beter yapmayalım :)

darebear99
18-09-09, 23:09
cekhu
walla yıne kısının kendı bılecegı sey tabıı ama ben sac a bır cok karısımın surulmesı taraftarı degılım..hele hele yag..cunku o yagı akıtmak ıcın normal de 1 sampuan yapıyorsak bu sayı 2ye hatta 3 e cıkıyor bu yuzden de sac daha cok yıpranıyor..e vıtamını ve bepanthene ampul benım aklıma daha cok yatıyor ama onları da karıstırarak degıl bır hafta bırını bır hafta bırını seklınde surmek gerekır dıye dusunuyorum..
dedıgım gıbı bu benım dusuncem..
ben bır kere zeytınyagı sarımsak yumurta uclusunu denemıstım ve pısman olmustum sanırım bu yuzden de fıkrım degıstı :)
bakım yapıcaz derken daha beter yapmayalım :)
Cok haklisin, bakim yaparken bile iyice arastirip denemek lazimkötükedihüso

ela
19-09-09, 06:09
rafflessia
nasıl patlak verdi anlamadmm :uhm:
yani saçlarımda inanılmaz tortular çıkmış eczanede gördüm saç diplerim inanılmaz tıkanmış şampuanıma attığım bu ampuller yüzünden.yağla sürülmesine karşı deilim yalnız.

rafflessia
19-09-09, 14:09
i_pek
yani saçlarımda inanılmaz tortular çıkmış eczanede gördüm saç diplerim inanılmaz tıkanmış şampuanıma attığım bu ampuller yüzünden.yağla sürülmesine karşı deilim yalnız.
canım ara vererek yapsak olur mu böyle bişey ben kattım şmdi şampuanıma kullanmakta istiyorum mesela bu şampuanı bitrdikten sonra diğerinde kullanmasam bi sorun çıkar mı ayrıca da geçmiş olsnn..

budapest
19-09-09, 15:09
i_pek
sen hangi şampuanı kullanıyodun cnm?

gulsennnnn
22-09-09, 19:09
bu bemiks ewigen ve bepanteni nerden alabilirim

Zurileu
Butun eczanelerde bulabilirsin canim.:smiley-cool:

gulsennnnn
cnm sen kullandınmı bu bepanteni falan ben daha yeni öğrendim ve çok merak ediyorum.

Zurileu
22-09-09, 21:09
Tabii ki yaklasik 2 yildir kullaniyorum, cok faydasini gordum, hatta aradan guclenip cikan minik saclara berberim bile sasiriyor:nazar:

ela
23-09-09, 06:09
ben organıcum şampuan kullanıyordum ama şampuana katıcaksanız bir yıkamada sadece ampullu şampuanla yıkayın daha sonraki banyonuzda da ampulsuz olan şampuanı kullanın en mantıklısıyerimseniben

Zurileu
23-09-09, 12:09
Ben Bepanthene ve Evigen'i veya Bepanthene ve Mecitefendi Sac Bakim Yagini karistirip once sac diplerine masaj yapiyorum, arkasindan sac uclarina cok hafifce surup isitilmis bir havluya saclarimi sariyorum, mumkun oldugunca (enaz 30 dakika-2 saat arasi) uzun tuttuktan sonra - o arada guzel bir kitap okumak pek iyi geliyor!!:kahve:- iyi bir dogal sampuan ile yikiyorum ama kesinlikle sampuana karistirmiyorum.:eek:lmaz:

0slm
2-10-09, 14:10
herkese çok çok tes. ederm Allah razı olsun özellikle demete çünkü bu bilgilere ihtiyacım vardı..her aynaya baktığımda saçlarımı gordukce bırde o eskı gusel saclarımı hatırlayıp gözlerım dolardı şimdi içimde bı umut olustu cunku bunların hiç biirni bana doktorum bıle sölemedı...bende deneycem bu gazla da 5-6 kutu alırım heral :1rolleyes:

ESRANIL
9-10-09, 16:10
ben de denemeyi dşünüyorum en kısa zmanda.daha önceleri badem yagı,zeytinyagı ve hint yagı kullanmıslıgım var (o zamanlar saclarmı kurutmustu aksamdan sacıma sürüp yatıodum ) fazla beklediginden kuruma oldu diye düşünüyorum..şimdi de söyle bi sorun karsımıza cıkıyo ; yagla karıstırp sürsek yagı sactan arıtması zor sac daha da cok yıpranmıycak mı ? yok şampuana koyalım diyosanız hadi saçlarımız tam arıtılmamış gibi olursa ???? ( daha evvel yaşadım çünkü yagları 3 şampuanlamayla iyice yıkayarak arıtabiliyodum ) herkesin görüşünü bekliyorum ....a.s.

ela
10-10-09, 07:10
Zurileu
Ben Bepanthene ve Evigen'i veya Bepanthene ve Mecitefendi Sac Bakim Yagini karistirip once sac diplerine masaj yapiyorum, arkasindan sac uclarina cok hafifce surup isitilmis bir havluya saclarimi sariyorum, mumkun oldugunca (enaz 30 dakika-2 saat arasi) uzun tuttuktan sonra - o arada guzel bir kitap okumak pek iyi geliyor!!:kahve:- iyi bir dogal sampuan ile yikiyorum ama kesinlikle sampuana karistirmiyorum.:eek:lmaz:
şampuana karıştırmama yönteminizi herkese tavsiye ediyorum ben bir zamanlar karıştırdığım için saçımda tortular kepekler çıktı hiç iii bişi değil.

zlmm
14-10-09, 07:10
millet bağıra bağıra saçlarınızı sıcak suyla yıkamayın dio bunlar da gidio şamppuanın içine bi şeler koyuyolar bunlar ılık suyla akıyo mu ??

ilkim03
17-10-09, 14:10
bemiks bepanthen evigen üçlüsünü badem yağının içine kırıp kullanıyorum
tavsiye ederim şakkıdı

esoesss
21-10-09, 08:10
Şampuanın içine katılmasına ben de hoş bakmıyorum..Hatta bir eczacı da bu ürünlerin uzun süre hava ile temasında bozulduğunu söylemişti..Ama durulaması çok zor olmuyorsa direk sça uygulanabilir bence:KK66:

kymetlimm
1-11-09, 21:11
arkadaslar ben doktor tavsiyesi ile kullanıyorum.badem yağının içine bemiks bepanthen evigen ampulleri ekleyip temiz saça uyguluyorum ve en az yarım saat bekliyorum.saça parlaklık veriyor canlı görünmesini sağlıyor çabuk uzattığı da doğru fakat benm dökülmemi önlemedi hala :KK43: haftada 1 kez yapmak gerekiyormus.fazlası zararlı.yaklasık 1 aydır kullanıyorum etkisi hemen farkediliyor.bide dökülmeye çare olsaydı çok iyi olurdu...

meyrems
5-11-09, 11:11
1 saat önce bemiks,evigen ve bepanthen aldım.badem yagımı aldım . aksama eve giderken balımı alıcam ve baslıcam kullanmaya.Allah yardımcım olsun aksama evde bana.kafama nelerı karıstırcam artık ben bile sasırdım.sonuclarımı bır bır yazıcam bakalım ne olacak halım:eek:

prijuva
9-11-09, 16:11
bende bı gaz aldım butun malzemelerı ama nasıl kullanacagım konusunda tam karar veremedım :KK43:

grefty
15-11-09, 14:11
arkadaşlar bemiks bepanthen ve evigen ampulleri komilinin ısırgan otlu ve zeytinyağlı kremsiz şampuanına 2 şer ampul kırıp koyun bununla saçlarınızı birgün aralıklarla yıkayın tecrübeyle sabittir sevgiler...

grefty
15-11-09, 14:11
zlmm
millet bağıra bağıra saçlarınızı sıcak suyla yıkamayın dio bunlar da gidio şamppuanın içine bi şeler koyuyolar bunlar ılık suyla akıyo mu ??
akıyor canım hemde rahatlıkla akıyor denemek istersen dene derim ben yaptım gerçekten bu vitaminler saça çok iyi geliyor-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

izmir_35
19-11-09, 15:11
kızlar 5 tane beph. 1 tane evigeni bebek şampuanının içine kırdım yıkadım saçlarım yumuşaçık oldu

sentimental
29-11-09, 22:11
kymetlimm
arkadaslar ben doktor tavsiyesi ile kullanıyorum.badem yağının içine bemiks bepanthen evigen ampulleri ekleyip temiz saça uyguluyorum ve en az yarım saat bekliyorum.saça parlaklık veriyor canlı görünmesini sağlıyor çabuk uzattığı da doğru fakat benm dökülmemi önlemedi hala :KK43: haftada 1 kez yapmak gerekiyormus.fazlası zararlı.yaklasık 1 aydır kullanıyorum etkisi hemen farkediliyor.bide dökülmeye çare olsaydı çok iyi olurdu...
umarım cevap verirsin canım. bu ampülleri alıcam ben de salı günü. badem yağının içine kırmayı düşünüyorum haftda 1 uyguluycam. Yalnız sormam gerekn bişi var tek uygulama için ne kadar badem yağının içine bunlardan kaç ampul kırmam gerekiyor. 1er adet mi? daha fazla mı? ben gliss in saç bakım maskesini ve sıvı saç bakı kremini kullanıyorum (durulanmayan püskürtmeli) çok emnunum ama saçlarıma düzleştirme işlemi yptığım için kırılıyor bu tarz bir bakıma acil ihtiyacım var

teolog
3-12-09, 06:12
kızlar kuaförümün tavsiyesiüzerine şampuanın içine ikişer kapsül bepanthen ve bemiks kattım sacım sertleşti uçlarına krem sürdüm ama saclarımın dolgunlaştıgını hissettim
memnun kaldım ama iinşallah tortu filan olmaz

EU3
7-12-09, 12:12
bende bugün aldım ampülleri öğlen yapıcam kızlar kan tahlili sabah yaptırdım tiroid kansızlık karaciğer hormon falan karışık istedi dr 8 aydır saçım dökülüyor durmuyordu inşallah iyi çıkar