PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göğüs büyüten haplar... Kullanan var mı?Sayfa : 1 2 [3] 4

LolaBunny
25-01-2009, 15:16
ilacın adı neymiş biz de alalım bari:)

Çenebaz
25-01-2009, 21:11
bende merak ettim hap konusunda olumsuz düşünmeme rağmen merak ettim, neymiş acaba !!!

gizem19781
27-01-2009, 11:39
slm XXL POWER doğal göğüs büyütücü diye bir hap gördüm gitti gidiyorda kullanan varmı varsa sonuçlarını bildirirmisiniz

LolaBunny
27-01-2009, 12:07
yalnız hep böyle oluyor ya:) biri çıkıp ben kullandım süper müper bişeyler diyor hapın ya da ürünün adını vermeden gidiyor. yapmayın bunu arkadaşlar ya delinin biri bi taş attı 40 akıllı çıkaramadı oluyor sonra.

Çenebaz
27-01-2009, 12:30
canım çok haklısın, ama boşver, hem bence ilaçlar hormonlarla oynar, boşver sen, diğer topiklere gel, ben deniyorum o yolları, 2buçuk hafta oldu 3-4 cm genişledi.

daha önce hap kullanmıştım ama inanki hiç faydasını görmedim. hatta son ayında söndü bile, 3 kutu almıştım... bu yollara güveniyorum :)))

Certanly
29-01-2009, 01:40
, ürün kullananlar tavsiye ederken ürünün adını belirttsin, korkmayın reklama girmez:))
benim breast success şimdilik iyi, ama keşke eskiden yaptıklarımı yapsam, masajdı, hurmaydı.... ben ilk haftada sonuç almıştım..

LolaBunny
29-01-2009, 15:46
şahsıma münhasır hani bir laf vardır ya siz giderken biz dönüyorduk diye:) aynen öyle oldu canım ben bi yıl önce denedim bu yöntemleri hiçbi faydasını alamadım.. foruma da yazdım hatta belki okumuşsundur.. bende işe yaramıyor, sizde yarar inşallah...

Çenebaz
29-01-2009, 18:42
evet canım okudum hepsini ama kendimde nasıl etki edeceğini görmek istedim, sonuçta %50 olasılık, ama hapların olasılığı daha düşük bence, bu arada certanlycim isim kullan demişsin ya, daha önce söylemiştim diye hap deyip geçtim, yine söyleyeyim, breast sculptor kullanmıştım, sonra bide yağ vardı 2.5 diye onuda kullandım, bi etkisini görmedim.

bide bu yolları denicem ama sonuç alamazsam bile umrumda olmıcak açıkçası, aman benide yaradan böyle yaratmış, hem böyle de güzel :)))

LolaBunny
29-01-2009, 19:43
anladım canım, certainly sana istinaden yazmadı o mesajı sanırsam, benim 2 önceki mesajıma yazdı. Bi arkadaş ben süper bi ürün kullandım kocaman oldu vs. deyip isim vermeden gitmiş de onun için yazmıştır.. Bence de yani sonuç alınmasa da çok takmaya gerek yok, napalım der geçeriz ucunda ölüm yok ya.. alt tarafı meme:)

Çenebaz
29-01-2009, 19:55
sorma yaa, azı karar çoğu zarar bunların :))) o süper bi hap kullandım deyip sırlara karışan arkadaşı bende merak ediyorum !!!

LolaBunny
29-01-2009, 20:00
evet ya:) sitede küçültmeye çalışanlar da var:) erkek olasım geliyor düşününce:)

Çenebaz
29-01-2009, 20:24
onlarında başka dertleri var canım, iyi düşün :)))

LolaBunny
29-01-2009, 20:32
di mi di mi:) yaşamak ne zorr:D

Certanly
30-01-2009, 22:18
ya kızlar valla azı karar çoğu zarar, katılıyorum, vücudumuzu sevmek önemli.. ama işte bazen aynaya bakınca farklı bir vucut deil de azıcık büyük göğüslerim olsa ne olurdu diyorum... bence önemli birşey gerçekten insanın vucudunu beğenmesi, barışık olması kendiyle.. ya şu fashion tv de cıkan kızlar var, memeleri hiç yok ama oyle boylu poslu incecikler ki hiç kötü durmuyor, sexy görünüyor aksine, ama türk milletinin hani bi vucut yapısı vardır, kalçası geniş, hafif dolgun vucutlu, ne bileyim işte tipik türk kadınına uymuyorum şahsen ben... zayıfım, 48 kiloyum, kalçam geniş ama, 36 beden giyiyiorum ama oldukça dolgun kalçalarım var, ama göğüsler okadar küçükki, çok çirkin görünüyor, estetik açıdan tatmin etmiyor beni... üst kısmım okadar zayıf ki... dumduz, belimle göğüs kısmım dümdüz aynı hizada, ama kalçalar tabi biraz geniş.. ben dün gece oturup düşündüm, eger son kutu da işe yaramazsa sanırım protez taktırcam, ama şöyle bir durum var protez takılınca herkes anlayacak, ameliyat yaptırcaksın çevrende bilmeyen kalmayacak, ben şu an nişanlıyım, ve bilmesini istemiyorum nişanlımın, açıkçası canım sıkılıyor , yani protez taktırıp play boy kızlarının ki gibi meme değil benim istediğim azıcık boyle sütyenden taşsın , razıyım 75 beden sütyene ama olmuyo işte... ne diyim, kaderimiz bu herhalde...

Çenebaz
31-01-2009, 12:47
evet malesef türk hatunlarının böyle bi psikolojik baskısı var, avrupada sıfır göğüslü kadınlar göğsünü gere gere geziyo, bizde öyle olabilsek keşke, ama protezi iyi düşün derim canım ya, ne bileyim ben en son çare olarak bile düşünmem şuanda, ama ilerde fikrim değişirmi bilmiyorum, ama bu kararı verirsen bile damla şeklinde küçük yaptırırsan kimse anlamaz bence, ama nişanlından saklamanın yolu yok galiba, hiçbişeyden anlamasa ameliyat döneminde görüşmücekmisiniz :))) yada evlenince anlar sanırım, peki sen şu diğer topiklerdeki yöntemleri denedinmi hiç canım, yani mucize yaratmasada biraz etkili olabiliyo.

Certanly
31-01-2009, 17:30
valla canım benim göğüs büyütme serüvenim gecen yıl nisan ayında başladı, long da diye bi krem aldım, ben mucize olcak sandım, ne yazıkki göğüslerimde hafif bi dolgunluk oldu o da adet dönemimden kaynaklandı sanırım, zaten simsiyah yaptı göğüs uçlarımı ve bırakınca söndü, yazın nişanlımla tatile gidince zaten göründü herşey,bikinin altında minnacıktı, oysa hep dolgulu sütyenler kurtarıyodu beni... ekim ayında ameliyata karar vermişştim AMA AMELİYAT İZLERİ 6 AYDA İYİLEŞİYOMUŞ... BEn tekrar vazgeçtim ve pek inanmasam da B- SUCCESSE BAŞladım, ve o dönem iyi gidiyodu, büyüyüodu ama tabi ben kainat güzelinin formulunu okumuştum, ve onun taktiklerini uyguluyodum, evet çok etkiliydi, yani dolgunlaşıyodu, ben hergun foto cekip aradaki farkı goruyordum, ama bayram tatiline girdim ve tatilde tabi salladım, ne masaj ne nar, ne hurma... sonrada küçüldü, sonra sunu farkettim bunlarla ilgilenince dolgunlaşıyorlar ama nereye kadar sıkılıyosun bi süre sonra, her gun bunlara masaj yapmak sıkıyor açıkçası... neyse tatlım boyle işte.. sanırım operasyonu daha evvel yaptırmalıydım... bazen gerçekten cok takıyorum.. bazen sallamıyorum, küçük göğüs cok sexy ve de insanı zayıf ve genç gösteriyor, ama ne yazıkki şu da bi gerçek insan küçücük göğüslerle kendini pek sexy hissetmiyor, bi göğüs dekolteli elbise giyemiyosun giysen de tahta gibi görünüyor.. ve şu bir gerçek birçok erkek dolgun göğüslerden hoşlanıyor...

Çenebaz
31-01-2009, 17:43
evet malesef şekerim, ama bilmiyolarki çoğu kadın herşeyini sütyenlere borçlu :)) bikinide bile dolgun gösterme yolları var ama reel hayatta ııh !!! napalım ya, ben o dediğin formülü 3 haftadır yapıyorum, henüz pek aksatmadım, bakalım gerçekten merak ediyorum 2 ay sıkılmazsam dolarmı bişey olurmu, olmazsa da sanırım sıkılıcam bu işlerden ve amaaan nasılsa öyle kalsın diycem.

dediğim gibi bitek hiçbişeysizkene çare yok, onun dışında hepsinin çaresi var, yani elbiselerde falan !!

LolaBunny
31-01-2009, 18:23
ya bu masaj konusu benim çok kafama takılıyor aslında. cinsellik bölümü gibi olacak ama göğüsler ellenince büyür arkadaşlar. cinsel ilişki sinyali veriyorsunuz yani masaj yapınca siz göğüslerinize. o yüzden anlık olarak büyüyor oraya kan gidiyor göğüs uçları sertleşiyor falan. bir saat sonra eskiye dönüyor. küc bazı insanlarda işe yarıyor ama masajın anlık etkisi dışında uzun vadede bi etkisi yok bence

Certanly
31-01-2009, 20:59
ya hep derler ya evlenince büyür diye hani kadınlara bakın cevrenizdeki yaşı şöyle 40 larda olan hepsinin göğüsleri herhalde oyle genç kızken koccaman deildir.. yani öyle olsaymış korkunç olmazmıymış, yani cinsellik etkili.. dokununca masaj yapınca buyuyor.. benim evlenen pek çok arkadaşım bunu aralarda ssöylerler çaktırmadan...ya da evlenince kilo alınıyor...bilmiyorum ama şu var ki ben bu breast successi kullanalı yag göğüslere gidecegine kalçalara toplandı kalçalaım baya bi dolgun oldu zaten dolgundu da, ama gel bak selülit oluşuyor ... yani şunu diyebilirim ki vucudumuzda ki yag hucreleri aslında şu an sabit biz bu yag hücrelerinin tamamına ergenlikte ulaştık sayımız sabit hücre sayısı, ama bunu buyultmek ya da küçültmek bize kalmış, yani benim kalçalarım küçükken de dolgundu şimdi ne kadar kilo alsam da en cok yag nerdeyse orda ki hücrelerim dolacak yani büyüyüecek, memelrimde yag hucrem de genç kızlığımdAN bu yana sabit ve kilo alsam da kalçamda ki kadar yağ hücrem olmadıgı için tabi ki de belli miktarı oraya gidecektiir. yani bu fizyolojik olarak boyledir.. benim mesela göbeğim dümdüzdür ve hayatımın hiç bir döneminde göbegim şişmez kilo alsam göbek yapmam belimde hafif bir kalınlaşma olur.. kısacası kızlar ben bu fitoöstrojenin hani bu etkisine güveniyyodum yag oranında denge saglıyor diye ama ne yazıkki deneyerek gordum, etkisi var yok diyemem ama yagı dengelemiyor, ya depolamama yardımcı ama encok nerde yag dokusu varsa oraya... anlatabildim mi bilmiyorumm.

LolaBunny
31-01-2009, 21:20
anladım canım ben seni.. yani neren fazlaysa gene oraya gidiyo benim göğüsüm fazla olmadığı için de göğse gitmiyor kalçama gidiyor çünkü orası fazlaydı diyorsun.. yani sen bu hap dengeleyecek diye düşünmüşsün ama dengelememiş sanırım.. çok üzüldüm:( evli kadınları ben de gözlemledim misal dediğin gibi çoğunluk büyük memeli, ama gene demiş olduğun gibi çok fazla kilo almışlar. yani gençkızlarındaki kiloda olsalar bi karşılaştırma yapalım tamam ama ben o büyümenin kilodan kaynaklandığını düşünüyorum. Ve çocuk doğurmaktan emzirmekten vs. de büyüyor. Tamam büyüyor ama nasıl büyüyor.. Benim gördüklerim büyüktü ama hep sarkmıştı. göbeklerine iniyordu yani. öyle büyük olacağına hiç olmasın küçük kalsın isterim. annemden biliyorum kadının göğüsleri cidden büyümüş ama annem 48 kiloyken şimdi 70 kilo e göğüsler de vücuda bağlı olduğu için onlar da kilo alıyoır.. ama mesela büyük teyzem evli fakat çocuk yapmamış benim boyumdadır minyondur ve hiç kilo da almadı, gençkızlığındaki gibi göğüsleri. büyüme yok. kendisi de dedi hatta. sadece sarkmış:) o da o kadar mıncıklamaya deforme olduğu için ve tabii yaşla da alakalı biraz...:)

Certanly
01-02-2009, 18:05
hahadelikafadulden kız bi alemsin, hakkaten mıncıklamadan büyüyor bunlar sanırım tabi bi de kilodan..sositososito. yani doğru diyosun formuna dikkat edersen herhalde oyle kocaman olmaz ve bi de sonra sarkıp göbeğe ulaşmazdelikafadulden, çok itici bence de koıcaman sarkmış göğüsler.. ya mıncıklamayla deforme oluyosa yandık valla, masaj yapıp duruyoruz ya, sarkacak wallahi..:)) ya ben bugun bişey yaptım burdada paylaşayım : ben saçlarım uzasın diye turp rendeleyip kaynattım saçımı onunla yıkamadan once de bi bardaga koydum uzerine az su koydum içtim:)) ne bileyim b elki faydası olur, zaten bu tip doğal yöntemleri deneyerek buluyolar ya belki bi şey bulurum dedim:) ama tavsiye ederim saçlarını turplu suyla yıkayın ben bi miktar da sampuanımın içine suyu koydum ya sampuan oyle guzel olmuş ki saçımı yıkarken ne guzel yumuşacıktı.. ya alakasız oldu göğüs büyütme de saç büyütme formulu vermek ... neyse kızlar , öptüm herkesi... ama buz masajını yaptıktan sonra sertleşiyor ya, sanırım bu ilerde bizim dediğimiz deformasyonu önleyecektir, yani aslında herşey oyle deil midir, ilgi göstermezsen çirkinleşir, ilgi gösterince güzelleşir, çiçekler bile onlarla ilgilenince serpilip büyümez mi?? yani memelerimiz büyümese de artık deformasyonu minumuma indirmiş oluruz...:teytey::teytey:

LolaBunny
02-02-2009, 01:49
evet aynen canım:) şu soğuk su işi çok güzel.. bi de buz dikleştiriyor gerçekten:) masaj hakkında düşündüklerimi ve gözlemlerimi yaziim dedım, sonra büyük ama sarkmış memelerimiz olmasın diye:) pes etmek yok her yolu deniceezz:)

Çenebaz
02-02-2009, 08:48
hahadelikafadulden kız bi alemsin, hakkaten mıncıklamadan büyüyor bunlar sanırım tabi bi de kilodan..sositososito. yani doğru diyosun formuna dikkat edersen herhalde oyle kocaman olmaz ve bi de sonra sarkıp göbeğe ulaşmazdelikafadulden, çok itici bence de koıcaman sarkmış göğüsler.. ya mıncıklamayla deforme oluyosa yandık valla, masaj yapıp duruyoruz ya, sarkacak wallahi..:)) ya ben bugun bişey yaptım burdada paylaşayım : ben saçlarım uzasın diye turp rendeleyip kaynattım saçımı onunla yıkamadan once de bi bardaga koydum uzerine az su koydum içtim:)) ne bileyim b elki faydası olur, zaten bu tip doğal yöntemleri deneyerek buluyolar ya belki bi şey bulurum dedim:) ama tavsiye ederim saçlarını turplu suyla yıkayın ben bi miktar da sampuanımın içine suyu koydum ya sampuan oyle guzel olmuş ki saçımı yıkarken ne guzel yumuşacıktı.. ya alakasız oldu göğüs büyütme de saç büyütme formulu vermek ... neyse kızlar , öptüm herkesi... ama buz masajını yaptıktan sonra sertleşiyor ya, sanırım bu ilerde bizim dediğimiz deformasyonu önleyecektir, yani aslında herşey oyle deil midir, ilgi göstermezsen çirkinleşir, ilgi gösterince güzelleşir, çiçekler bile onlarla ilgilenince serpilip büyümez mi?? yani memelerimiz büyümese de artık deformasyonu minumuma indirmiş oluruz...:teytey::teytey:

aynen canım sırnaşık şey bakarsan bağ bakmazsan dağ olur !!!


evet aynen canım:) şu soğuk su işi çok güzel.. bi de buz dikleştiriyor gerçekten:) masaj hakkında düşündüklerimi ve gözlemlerimi yaziim dedım, sonra büyük ama sarkmış memelerimiz olmasın diye:) pes etmek yok her yolu deniceezz:)

denicez, ya büyütecez, ya büyütecez :)) :hooray:

crazy
02-02-2009, 09:43
kızlar bazı gerçekleri kabullenmek zordur göğüs güzelliğide şans bence ama büyümüyolar işte yapılan şeylerle en fazla üç dört cm. ancak çocuk doğurursak büyüyecek sanırım olumlu düşünmeylede ilgisi yok bunu anladım inanın büyüyeceği varsa büyür olumluda düşünsen olumsuz da!!! ben de iki kutu kullandım success üçüncü kutuyu almıyorum kalan haplarım var onlarıda her gün bir tane içerek bitirecem bir daha da hap kullanmıycam

EU1
02-02-2009, 10:14
.................................................. ................................

LolaBunny
02-02-2009, 12:25
crazy bence de olumlu düşünmek falan hikaye.. büyüyeceği varsa büyüyor. Ferhundenin dediğine de katılıyorum valla bir bedeb büyüyorsa hiç sesini çıkarma öp başına koy:) keşke benim de 3-4 cm büyüseee:(

Certanly
02-02-2009, 22:43
walla crazy haklıısn canım istediğin kadar olumlu düşün. 3. ay bitmek üzere 2 bucuk kutu b.success kullandım ve baya da araştırmıştım aslında, burda kullanan bi arkadaşın tavsiyeleri de beni ikna etti...
başladım bi heves amaolmayacagı varsa olmuyo, ya burdan sesleniyorum hap kullanmayı düşünen arkadaşlara bi gün bunu diyecegimi tahmin etmezdim ama bence masaj bile haptan daha etkili bende dolgunluk olmuştu o ilk gunlerde ama şu an ne bileyim ya masaj yaptıgım sürece hafif bi dolgunluk oluyo o da gelip geçiyo.. yani anladım ki göğüs hapı macerası da bu kadarmış... ne yapsan boş, deneyerek gördük işte... bi daha asla kullanmam .. ayrıca hep kızıyodum bu hapları kullanıp ardından bende bi işe yaramadı diyenlere... ama haklılarmış sanırım... yani bana mantıklı geliyodu, hemen buyumesini beklemiyodum, 3 ay kullanımdan sonra etki gorulur deniyodu, ama 3 ayda 3 koca kutu, hayalleri sanırım o boş kutulara saklamak ve verilen paraya acımak gerekiyomuş... ya bi de şu var, artık inanmıyorum, masajla filan ancak bi kaç cm buyur ama bende 1 2 cm buyuse de bişey olmaz, olmayan şey hafif bi belirir... univ.de oda arkadaşım demişti bi gun, senin göğüslerin ergenliğe girmek üzere olan kız çocuklarınınki gibi diye, cok üzülmüştüm ama öyle... bun u buyutmenin tek yolu protez , onun da taktırdıktan sonra etraftan öğrenilmesi beni çok rahatsız eder, bir de ben kendim hekim oldugum halde bi doktora gidip bunu yüzyüze anlatamam bile, çok utangacımdır..
neyse kızlar, göğüs olayı allahın bi lütfu bence, evet şu görüşe katılıyorum, bizlerinde bi,r çok güzel yerleri var, ve bunları ön plana çıkarmak gerekli, ama memesi olmayan bi kadın pek de öyle sexy olmuyor ya, biraz olacak.. kadınlığın sembolü 2 çift göğüstür, yoksa erkekten ne farkımız kalır ki...

LolaBunny
03-02-2009, 01:19
canım bence protezi öyle kaldırıp atma. pek çok doktor var göğüs ameliyatında işinin ehli ve psikolog gibi insanlarmış. Bak tuğrul turan, barış çakır ya da ufuk bilkaya göğüs ameliyatı olanlar hep çok beyefendi doktorlar, bizi utandırcak bişey hiç yapmıyorlar, çok rahatladık falan diyorlar. Ben seni anlayabiliyorum, ama bence bu utangaclıgını yenip protezi düşünebilirsin.. Hele ki doktorsan çevrende sana indirimli yapacak tanıdıkların falan da vardır, bence bu kadar olumsuz bakma...Ben de param olsa hemen yaptırıcam para biriktirmeye çalışıyorum yaza kadar.

Çenebaz
03-02-2009, 08:43
lolacım tek konu para değilki, ben onu karşılayabilirim maddi olarak ama yinede düşünmüyorum, ben makyajı bile eve gider gitmez nasıl çıkaracağımı şaşırıyorum, onu yıllarca taşımak var, ayrıca tekrar ameliyat gerektirebilirmiş, ayrıca ameliyat masasına yatıyosun, ameliyat görüntülerinide gördüm. ne bileyim, ben maddi yönden hazır olabilirim ama manevi yönden ve çevresel faktörlerden dolayı hazır değilim.

LolaBunny
03-02-2009, 18:49
ben tek konu para demedim ki, doktorların genelde utangaçlık konusunda çok yardımcı olduklarını söyledim, bi de arkadaşımız doktor olduğu için kendisine indirim de yaparlar diye ekledim. Bence maddiyat da önemli yani. Birçok kişi maddi açıdan yeterli parayı biriktiremediği için ameliyat olamıyor, arkadaşımız doktormuş hazır, bu imkandan yararlansın bence diye söyledim. Ayrıca ben kendim için konuştum zaten sana bişey demedim ki, herkesin ameliyat olmama sebepleri farklı olabilir, benimki maddiyat. Zaten 2 defa ameliyat masasına yattım daha önce ameliyattan korkmuyorum, makyaj çıkarmaya da üşenmem genelde.. Güzel sonuç olucaksa uğraşırım yani. taşımanın da sorun olacağını sanmıyorum. Zaten normal göğüsten bi farkı olmadığı için, olması gerektiği boyutta yaptırınca ağırlık bakımından problem olmaz. Ayrıca usta bi doktora yaptırırsan ömür boyu kullanabilirsin, tekrar ameliyat olmana gerek kalmıyor %90. Ben kendim için yazdım yani benim için şu an tek sorun maddiyat.

Certanly
03-02-2009, 20:57
lola bunny canım teşekkür ederim. açıkçası bi kaç doktorla telefondan görüştüm bana %50 indirim yapabileceklerini söylediler.. ameliyat olmaktan ben korkmuyorum şahsen.. yani bi çok doktor herşey dahil 2.500 hatta 2000 fiyat söyledi bana. ben meslege yeni başladım şurda 6 ay flan oluyor. o parayı zaten kazanıyorum rahat rahat.. ama şu var ki, yaza evlenecegim, ve ufak tefek borçlarım var, onları ödemem gerekiyor.. ama dediğin çok doğru imkan da varken yaptırmak gerek.. ama canım işte evlenecegim, yani düğünde mosmor şiş göğüslerle kocamın karşısına cıkamam ya.. ya bilmiyorum işte.. çok kararsızım, yani balayı yapamam doğru düzgün, izler iyileşmez ki hemen.. ya aslında aklımda bi fikir var, benim burnumda deviasyon var, yani burundan ameliyat olmam gerekiyor yıllardır, yani bu ameliyatı olurken o sırada da protetez takılsa düğünümü ertelerim bu sayede cunku burun ameliyatlarında da iyileşme bir aydan önce olmuyor.. bu süre zarfında zaten protezin izleri de cok geçer diye düşünüyorum ve de zaten nişanlımla öyle pek yakınlaşmam.. o zaman sanırım kimse de farketmez yani niye bu kız ameliyat oldu diye, cevap burun ameliyatı oldugum olur... neyse işte..
bu arada canım, konuştugum doktorlar bana doktor yakınlarının da indirimli ameliyat olacagını soyluyodu.. ameliyata karar verirsem sanırım burdan da bi kaç kişiye indirim sağlayabilirim...
neyse işte ameliyat kararı zor. ben kendi açımdan olayın yapaylıgını deil, eşimin bunu farketmesinden ve o dönem ameliyat oldugumu cevreme nasıl acıklayacagımın korkusundayım.. maddiyat cok sorun deil gibi duruyor.. öpüyorum cok.

EU1
03-02-2009, 21:51
.................................................. ................................

Certanly
03-02-2009, 22:03
......

Certanly
03-02-2009, 22:18
YA HAKLISIN İŞTE .. ben eşim anlamadan bu iş olsa istiyorum. ya cahil de olsa sorun bu deil, beni anlayışla karşılayacagına eminim.. yani utangaçlık var nedense...
, ben bi çok kişiyi telefondan aradım yani banaverdikleri fiyat yüzde elli indirimlisi...
neysee benim yapım utangaç biraz sanırım boyle bişeyi eşime anlatmaktan cok utanırım ben.. yani yarım insanmışım gibi gelir, kendimi kotu hissederim acıkcası.. ama soylesem hemen derki ben seni sen oldugun için seviyorum ben seni boyle guzel buluyorum falan filan.. neyse işte ben zaten bu sozu samimi bulsam da ben her erkegin dolgun goğusten hoşlandıgından eminim..ve asıl olay kendimi bu şekilde kötü hissetmem, yani giydiğim kıyafetin yakışmaması, dogru duzgun dekolte giyememek beni üzüyor.. ve bu yüğzden de sanırım kararı verecek olan benim. bakalım ilerde neye karar veririm.. bu arada ben şu an evli deilim, nişaNLIYIm, evlenme tarihini ertelesem ve bu süre zarfında ameliyat olsam diye duşunmuştum.. yoksa eşim cahil vs oldugunu düşünerekten ona yutturmak için deil elbette, zaten o benim bikinili halimi de gördü.. ama şu var ki ameliyatı olduktan sonra söylemek olmadan önce söylemekten daha kolay olacagına inanıyorum..
ayrıca bu silikon ellenince anlaşılan bişey deil canım...

EU1
03-02-2009, 22:40
.................................................. ................................

Certanly
03-02-2009, 23:56
bak canım sözlerin çok kırıcı.. lütfen konuşma tarzına dikkat et..
ben daha önce onkoloji servisinde uzun süre calıştım ve oradan da biliyorum ki meme protezi oyle buyuk boyutlara ulaşmadıgı sürece ne yapay duruyor ne de ellemekle farkediliyor. büyük boyutlardaysa eger vucut ısısından az biraz düşük sıcaklıkta oluyor..yani kısacası evet daha önce pek çok meme protezi olan bayanın meme muayenesini yaptım.. ayrıca bana komik gelmedi.. senden tekrar rica ediyorum sözlerin kırıcı...
konu kendini aştı arkadaşlar kusura bakmayın.. ben yaklaşık 2.5 aydır b- succeess kullandım. turkiyeden bi siteden sipariş verdim.. fiyatı uygundu 70 lira civarındaydı bir kutusu.. ama ne yazıkki ilk gunler etki etmesine ragmen bi süre bırakmış tekrar başlamıştım.. şu an cok az bir dolgunlugun dışında pek bir fark olmadı.. ama bu benim meme dokumun az olmasından kaynaklanıyor, yani daha buyuk goğüsleri olan ama sarkma vs. olan bayanlarda etkisi olabilir... ama benim bu tip ürünlere inancım ne yazıkki kalmadı.. daha önceden de long da kullandım , evet o hafif bir dolgunluk yaratıyor ama geçici, regl döneminde hacim kazanan göğüsler sonrasında sönüyor..
bunun dışında fitoöstrojenle ilgisi olmayan actibreast denen kremi araştırdım, biraz akla uygun geliyor ama fiyat olarak da pahalı bir ürün , ayrıca beklenen etkiyi yaklaşık 2 ayda maximum %8 oranında görebiliyormuşsunuz..ç yapılan çalışmaları bu yönde.. ve anlıyorumn ki bu tip ürünler ne yazıkki para tuzagı olmaktan öteye gitmiyor.. bu forumu takip eden ve b. success almak isteyenlere ben kainat güzelinin buldugu yöntemi tavsiye ederim, masrafsız ve doğal...

EU1
04-02-2009, 00:41
.................................................. ................................

Çenebaz
04-02-2009, 09:01
certanlycim, bu konuda çok bilgili olduğun belli, zaten doktorsun, dediklerine güveniyorum, biz duyduklarımıza göre yorum yapıyoruz, ben de açıkçası dokunulduğunda anlaşılacağını düşünüyodum, ama demek çok büyük olmadıkça anlaşılmıyo, e bu güzel bi haber gerçekten, ama lütfen bize kırılıp bizi burda tecrübelerinden mahrum bırakma. ben gerçekten merak ediyorum bu süreci tabi kesin karar verirsen.

crazy
04-02-2009, 16:39
arkadaşlar hepimiz kendimiz için istediğimizi söylüyoruz ama içimiz öyle demiyor bence hepimiz bunu hayatmızdaki insan için istiyoruz şöyle düşünün dünyada hiç erkek olmasa böyle bişeye çok gerek duyarmıydınız göğüsleriniz büyük olunca ne olacak kadınlaramı göstereceksiniz erkekler bundan hoşlanıyor bu çabalarmızın amacı bence bu!!!

EU1
04-02-2009, 16:50
.................................................. ................................

Certanly
04-02-2009, 17:25
crazy canım katılıyorum, dünyada erkek olmasaydı ben böyle olmaktan mutlu olurdum valla.
ama sevdiğim insanın olmaması da üzerdi beni.. neyse işte..
ferhunde tamam canım.. sorun deil...

ufo_2006
21-02-2009, 18:48
merhaba arkadaşlar.... ben aranıza yeni katılanlardanım.ilk defa denemek üzere allbres aldım ve bugün elime geçti benim bildiğim ve ürünün sitesinde yazan,sabah akşam 3 tablet bol suyla. fakat ürün kutusunda üçer teblet sabah akşam diyo!! hangisi doğru kullanan war mı ? 6 tane bi günde çok fazla değil mi cevap yazan olursa çok sevinirim. teşekkürler

cosmicpower
22-02-2009, 17:35
slm arkadaslar piyasada bulunan göğğüs büyütücü haplardan 4 kutu kullandım hiçç bir işe yaramadı.paranızı çöpe atarsınız.göğsünüz küçükse genetiktir bunu değiştiremezsiniz.kesin çözümü slikon taktırmak ya da halinden memnun kalmak

barbiem
01-03-2009, 23:15
merhaba arkadaşlar.... ben aranıza yeni katılanlardanım.ilk defa denemek üzere allbres aldım ve bugün elime geçti benim bildiğim ve ürünün sitesinde yazan,sabah akşam 3 tablet bol suyla. fakat ürün kutusunda üçer teblet sabah akşam diyo!! hangisi doğru kullanan war mı ? 6 tane bi günde çok fazla değil mi cevap yazan olursa çok sevinirim. teşekkürler

Arkadaşım ben ve ablam ikimizde albress den 3 er kutu kullandık ablamda çok az bir dolgunluk oldu bende ise o kadarda olmadı ama sonradan öğrendiğim birşeyi paylaşayım hapları bol su ile içiliyor ve haplara devam ettiğin süresinde gazlı şeyler ve kafein alma bunun etkilediğini duymuştum.Belkide bana o yüzden yaramadı inşallah sende faydalı olur...Ayrıca benimde bildiğim o şekilde kullanılıyor 3 sabah 3 akşam...yani günde 6 adet...

crazy
04-03-2009, 09:27
6 adetmi abarmayın lütfen ben bütün prosedürleri uyguladım ama etkisi olmadı deneyenler var işte etki etmediğini söylüyorlar neden inanmak istemiyorsunuz hap eetkili değil kızlar

EU1
09-03-2009, 18:54
Arkadaşlar bir süredir yoktum aranızda
breast successi ben kullanmış inanılmaz boyutlarda olmasa da bir miktar işe yaradığını söylemiştim, görüyorum ki benden sonra alan arkadaşlarda o kadar işe yaramamış buna gerçekten çok üzüldüm
bunun bikaç tane nedeni olabilir
1. kullanırken kafein ve asitli şeyler tüketince, düzenli uyumayınca, düzenli ve protein içeren öğünlerle beslenmeyince, süt ve e viTAmini tüketmeyince pek etki etmiyor
2. siz Türkiye'den b-success aldığınızı söylemiştiniz her ne kadar satıcı breast success ve b-success in aynı olduğunu söylese de aralarında fark olabilir belki bilemiyorum
3. Gerçekten etkileri bünyeden bünyeye değişiyor...

Bir de bu tür hapları para iade garantisi vermeyen yerlerden almayın ya en azından işe yaramazsa paranızı geri alabilirsiniz...

Certanty, silikonla ilgili yazdıklarını okudum, aslında düşündüğüm kadar da kötü değilmiş ben de düşünmeye başladım acaba ilerde ben de mi protez taktırsam diye. Çünkü her ne kadar hap bende biraz işe yarasa da büyümenin devam etmesi için en az 6 ay kullanmam gerekiyodu ve ben 3 ayda bıraktım çünkü hem pahalanmıştı hem de cildimi yağlandırmıştı tıpkı ergenlikteki gibi. Hiç değilse silikon sivilce yapmıyor:) Eğer ameliyat olursan doktorunu fiyatını aşamalarını vs bizimle de paylaşır mısın?

mervesy
09-03-2009, 20:08
Başka bir konudaki arkadaşın yazısıyla araştırdım bu hapların kanserojen olabileceği konusunda milliyet gazetesind çıkmış bir yazı var

Göğüs büyütme hapları faydasız


Kadınların Pamela Anderson gibi yıldızlara benzemek için aldığı bitki özlü göğüs büyütme haplarının sanıldığının aksine hiçbir işe yaramadığı açıklandı

DIŞ HABERLER SERVıSı

Parayı sokağa atıyorlar
ABD'DEKı George Washington Üniversitesi'nden Dr. Adriane Fugh Berman'a göre bilimsel olarak yararlılığı ispatlanmamış göğüs büyütme ilaçlarına başvuran kadınlar paralarını sokağa atmakla kalmıyor, uzun vadede sağlıklarını da tehlikeye atıyor.

Östrojeni taklit ediyor
BıTKı özlü bu hapların öströjen hormonunu taklit ettiği için başta göğüs kanseri olmak üzere çeşitli risklere davetiye çıkardığını savunan Berman, kadınlardan enerjilerini özgüvenlerini geliştirmek için harcamalarını istedi.


Bizim uzmanlar ne diyor?
Östrojen etkisi varsa kansere yol açabilir
• Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu (Estetik ve Plastik Cerrah): Bu hapların bir işe yaramadığı kesin. Göğüs büyütme gibi bir etki, hapla olacak şey değil. Hormon olsa sadece memeleri büyütmez, pek çok yan etkisi olur. Memeleri büyütme etkisi olsa bütün vücudu etkilemesi lazım.
• Prof. Dr. Coşkun Tecimer (Hematolog - Onkolog): Eğer içinde östrojen varsa kansere yol açma ihtimali olabilir. Göğüs büyüttüğüne göre östrojen içeriyor olabilir. Menopoz sonrasında kullanılan östrojen preparatlarının da kansere yol açtığı yönünde görüşler var. Son çalışmalarda bu preparatların kanseri bir miktar artırdığı tespit edildi.
• Dr. Can Gürbüz (Türk Meme Hastalıkları ve Meme Kanseri Vakfı Başkanı): Bu tür hapların ne içerdiğini bilmiyorum. Östrojen içerebilir. Östrojen hormonu içerdiği takdirde menopoz sonrası meme kanseri riski ne kadarsa, bu hapların yol açtığı kanser riski de aynı düzeyde olur.

fatos1805
15-03-2009, 18:57
Merhaba kızlar, ben de 2002 yılında 2 kutu Allbres kullanmıştım, kullandığım zaman dolgunluk yaptı, bıraktıktan sonra dolgunluk kayboldu, fakat güzel sıkılaştırdı, sanıyorum küçük beden olduğundan dolayı... Her yıl 1 kutu kullanıyordum, sıkılık devam etsin diye.. Fakat en son aldığım kutu bozuk çıktı, tabletler patlaktı, sanırım imalat hatası... Şu anda memnun olduğum bu ilacı almaya korkuyorum.

mujdeci
17-03-2009, 10:25
herkese slm arkadaşlar uzun süredir başlığı takip edemiyorum malum iş güç koşuşturma ama sürekli takip edenler tanır beni ben de bu sayfanın müdavimlerinden idim.
Breast Succest denilen abuk sabuk hapı bende kullandım
Hapı kullandığım süre içerisinde kafein almamama, proteinime dikkat etmeme, uykuma dikkat etmeme, spor yapmama masaj yapıp bitki çayları içmeme, küç kullanmama hurma yememe rağmen hiç bir etkisini göremedim. sadece kullandığım dönem hafif bir dolgunluk oldu -ki benim regl dönemlerimde göğsüm daha büyük oluyor- onun dışında ilaç bitti göğüste fossss. Arkadaşlar lütfen bunlarla uğraşmayın burada tecrübe edinenler var paranızı boşa harcadığınız yetmiyormuş gibi umutlarınızı da harcamayın derim. ben ameliyattan da yana değilim bu şekilde devam edicez artık. sevgiyle kalın bye

Miracle2
18-03-2009, 20:35
Arkadaşlar bakın nette ne buldum Göğüs büyütme hapları zannettiğimiz gibi kanserojen değil tam tersi kanserden koruyucu görünüyor.


insan vücudundaki doğal östrojenler gibi davranan bazı kimyasal maddelere fitoöstrojenler denilmektedir[1]. Bu bileşiklerin östrojenik etkisi zayıftır. Fitoöstrojenler hem östrojen agonisti hem de antagonisti gibi davranabilir. Östrojen agonisti olarak östrojenik etki yapar. Antagonist olarak da östrojen reseptörlerini tutarak doğal östrojen etkilerini baskılar[46,47].

Östrojenler erkek ve kadın üreme sisteminin büyüme ve fonksiyonunu etkiler, iskelet ve santral sinir sisteminin düzenli işleyişini sağlar, kardiyovasküler sistemi korur, kolon kanserine ve derinin yaşlanmasına karşı organizmayı korur[48]. Östrojenlerin vücuttaki bu etkileri gözönünde bulundurulduğunda fitoöstrojenlerin sağlık üzerinde etkili olduğunun saptanması sürpriz olmaz. Birçok kadın östrojen yerine koyma tedavisinde düzensiz kanamalara neden olabilen, meme ve endometrium kanseri riskini artırabilen doğal östrojen yerine fitoöstrojenleri tercih etmektedir[46]. Menapoz sonrası osteoporozun ana nedeni östrojen eksikliğidir. Östrojene benzer lignan ve izoflavon gibi bileşiklerin verilmesinin osteoporozu önleyebileceği düşünülmektedir[46,49].

Fitoöstrojenler özellikle hormon bağımlı olan kanserlerin kontrol ve önlenmesinde rol oynar. Meme kanseri, hipospadias, testis ve prostat kanseri gibi östrojen ilişkili kanserler fitoöstrojen alımının yüksek olduğu ülkelerde daha düşük orandadır[36]. Örneğin, vejeteryanlarda ve Akdeniz havzasında yaşayanlarda meme kanseri oranı düşük, idrarla fitoöstrojen atılımı yüksektir. Soya tüketiminin yüksek olduğu Hong Kong ve Singapur�da, meme kanseri oranı düşüktür[6]. Fitoöstrojenlerin kanser önleyici olası mekanizmaları arasında; DNA topoizomerazının inhibisyonu, anjiogenezin baskılanması, kanserli hücrelerin farklılaşmasının ve apoptozunun indüklenmesi sayılabilir[46,47].

Hücresel ve moleküler düzeydeki diğer etkileri arasında; steroid ve yağ asitlerinin biyosentezi, serumda steroid taşıyıcı proteinlerin (seks steroidi bağlayıcı protein, alfa-fetoprotein) ve hormonların hücre içinden ve membranlardan membran ve çekirdek reseptörlerine taşınması sayılabilir[46].

Soya fasulyesi önemli bir fitoöstrojen kaynağıdır[9]. Soyanın kanser, kardiyovasküler hastalık, osteoporoz önleme ve tedavisinde, menopoz semptomlarının hafifletilmesinde rolü vardır[9,36,46,47]. Soyada antikarsinojenik etkili proteaz inhibitörleri, fitosteroller, saponinler, fenolik asit, fitik asit ve izoflavonlar bulunur. Soya genistein ve diadzein gibi östrojenik steroidlere yapısal benzerliği olan izoflavonlardan zengindir. Zayıf östrojenik etkili izoflavonlar reseptörleri tutarak etkin doğal östrojenler ile yarışırlar[7]. Bu mekanizma soyadan zengin diyet alan Asyalı kadınlarda östrojen bağımlı kanserlerin neden az görüldüğünü açıklar[34,46,50,51]. Genistein soyada kanser riskini azaltan en önemli maddedir. Altı ay süreyle günde 40 gr izole soya proteini tüketimi ile lumbal vertebralarda kemik mineral dansitesinin önemli şekilde arttığı gösterilmiştir[34].

Antioksidanların aterosklerozun önlenmesinde etkili olabileceği ileri sürülmüştür. Okside düşük dansiteli (LDL)-kolesterol aterogenez ve kalp hastalığı ortaya çıkışında rol oynamaktadır. Okside LDL-kolesterol makrofajlar tarafından alınır, kolesterol esteri birikir, makrofaj köpük hücresi halini alır ve ateroskleroz oluşur[7,52]. LDL-kolesterol ile birlikte diyetle alınan antioksidanlar kolesterolun oksidasyonunu önler[52]. Soya ürünleri insanlarda LDL oksidasyonunu azaltmada etkin bulunmuştur. Diyette bir kısım et yerine soya proteini tüketilmesiyle LDL-kolesterol düzeylerinin dolayısı ile de koroner kalp hastalığı gelişme riskinin azaldığına işaret eden kuvvetli bilimsel kanıtlar vardır[4,36]. Soyada bulunan izoflavonoidler bağırsaklarda zayıf etkili östrojenler üreterek kolesterol düzeylerini düşürmektedir[53].

Soya ve türevleri çeşitli tip kanserlerin, osteoporozun, diyabet, böbrek hastalığı, menopoz semptomları ve kardiyovasküler hastalık riskinin azaltılmasında kullanılmaktadır. Soyanın kolesterol düşürücü etkisi yaklaşık 90 yıl önce keşfedilmiştir. Soyada ağırlıkça %20 oranında yağ bulunmaktadır ve bu yağ dengelidir (%61 çoklu, %24 tekli doymamış ve %15 doymuş yağ asitleri içerir). Kardiyovasküler risk azaltıcı etkisi en belirgin olandır. Soya proteini eklenmesiyle total kolesterolde %9.3, LDLkolesterolde %12.9 ve trigliseridlerde %10.5 azalma, yüksek dansiteli lipoprotein (HDL)- kolesterolde ise zayıf bir artma (%2.4) olmaktadır. Total kolesterol ve LDL-kolesterol düzeylerinde düşme olabilmesi için günde 25 gr soya proteini tüketilmelidir[7,34].

Miracle2
18-03-2009, 20:37
Kaynak.Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dergisi (http://csh.dergisi.org/text.php3?id=133)

Discordia
18-03-2009, 21:43
arkadaşlar benim bi arkadaşım kullandı bu haplardan hiçbi faydası olmuyo sadece adet olmadan önce gögüsleriniz nası şişiyosa bu haplarlada okadar şişebilio yani daha fazlası olmuo ve bunları sürekli kullanmak gerekio :( adet olduunuzda yada olmadan önce ne kadar şişiyosa okadar anlıccanız :((( tek çözüm silikonnnnn :)))))

LolaBunny
18-03-2009, 23:12
öyle olsa daha ne isterim:) regl olmadan tam önce göğüslerim güzel oluyor övünmek gibi olmasın:P ama regl olunca geçiyor. hatta tam olarak kaç saat içinde regl olacağımı göğüslerimin acısından anlıyorum. acı ve şişlik geçtikten yaklaşık 2 saat sonra anında görüntü oluyor çok garip bi şekilde.

crocusu
01-04-2009, 15:57
slm kızlar bende allbess kullanmıştım yıllar önce 4 kutu ve her kurala uygun saati değil hatta dakikası dakikasına ama hiçbir işe yaramadı manken ebru şallı silikonlarımı çıkardım yerine bunu kullandım eskisi gibi oldu demişti reklamını yapıyordu bu ilacın 1-2 yıl sonra magazin programında demezmi çocuk düşünüyom diye silikonlarımı çıkartıp daha küçüğünü taktırdım süte yer kalsın diye :oklava: nasıl insanları kandırıyorlar o gün bu gün o kadını görmeye tahammülüm yok yani bende hiçbir işe yaramadı alırken zaten eczacı demişti alan kimsede bu güne kadar işe yaramadı gel vazgeç diye ama umut işte aldımm bende:1no2:

eternet3
01-04-2009, 18:45
bende bu ürünlerden birini almayı düşünüyordum ama işe yaramıyorsa neden alayım kalıcı olmayacaksa verilen paralara yazık

hacersert
03-04-2009, 19:41
ben de braist gain kullandım..... 4 kutuya 400 tl verdim acak düzenli kullanamadığım için olsa grek sadece toparladı büyümedi......
AYBEGÜM karışımı bir yazsan...ne kadar sevinirim....:uhm:

Certanly
04-04-2009, 20:54
selam arkadaşlar ben de uzun süredir takip edemiyodum, iş güç işte, almayı düşünen arkadaşlara tek önerim paranıza yazık, umutlarınıza yazık.. hem bu aptal ilaçları kullanırken hergun hem de hergun aynaya bakıp buyuumuş mu buyumemiş mi diye saatler harcanıyo, vaktiniz de gidiyor.. ben silikon düşünüyorum, doktor araştırması yapmıştım ama işten güçten temasa gecemedim, bir iki haftaya bi kaç kişi ile temasa geçmeyi planlıyorum.. burdan da haber verriirim kızlar.. bu topiğe bakıp da aa büyüyomu bak kaç kişi kullanmış diye heves etmeyin, gerçekten yok kızlar, sabırla hergun içtim büyüten herşeyi denedim olmuyo.... ne yazıkki, çok az bi dolgunluk oldu bırakınca da geçti...

dutpekmez
16-04-2009, 10:53
ben de braist gain kullandım..... 4 kutuya 400 tl verdim acak düzenli kullanamadığım için olsa grek sadece toparladı büyümedi......
AYBEGÜM karışımı bir yazsan...ne kadar sevinirim....:uhm:

bende breast gain kullanmıştım bir beden büyüme sağladığını söyleyebilirim canlar (3 ay kullandım ) :utangac:

facade
20-04-2009, 17:36
ben de breast gain kullandım bundan 1.5 yıl önce 3 kutu. bende kesinlikle işe yaradı. göğüslerim çok küçük ve biçimsizdi. dolgunlaştı toplandı. şu an ilk olduğu kadar dik olmasalarda eskisinden çok iyiler. yani kalıcı yanı da oldu.bi de bikaç kilo aldım. onun da etikisi oldu tabi :)

Miracle2
20-04-2009, 21:47
Breast success kullandım 3 ayda 1 beden büyüdü 75bden 75 c oldum. Özellikle 2. aydan sonra büyüme başladı.

gül gonca
21-04-2009, 10:34
slm kızlar bende allbess kullanmıştım yıllar önce 4 kutu ve her kurala uygun saati değil hatta dakikası dakikasına ama hiçbir işe yaramadı manken ebru şallı silikonlarımı çıkardım yerine bunu kullandım eskisi gibi oldu demişti reklamını yapıyordu bu ilacın 1-2 yıl sonra magazin programında demezmi çocuk düşünüyom diye silikonlarımı çıkartıp daha küçüğünü taktırdım süte yer kalsın diye :oklava: nasıl insanları kandırıyorlar o gün bu gün o kadını görmeye tahammülüm yok yani bende hiçbir işe yaramadı alırken zaten eczacı demişti alan kimsede bu güne kadar işe yaramadı gel vazgeç diye ama umut işte aldımm bende:1no2:

ahh cnm ahh bende öyle 2 sene önce 4 yada 3 kutu tam hatırlamıom allbress kullandım hiiiiiiiiiç bi işe yaramadı boşa çıkan umutlarıma mı boşa giden giden parama mı yanim :1no2::1no2::1no2:

max
22-04-2009, 13:04
Arkadaşlar bende breast gain kullandım geçen yıl ,adet öncesi hafif dolgunlaşır ya onun ötesine gitmedi 3 aylık aldım duzenli de kullandım maaalesef işe yaramadı......

derya27
26-04-2009, 14:04
kızlar Longda Gögüs Büyüyütcü Krem kullanan var mı aranızda???

EU1
28-04-2009, 18:45
miracle senin adına sevindim:)
yalnız burada breast successi kullanıp işe yaradığını söyleyen biri olarak sizleri uyarmalıyım, geçenlerde test yaptırdım progesteron hormonum (genellikle hamilelikte salgılanır, ben daha küçücüüüm hamile falan da değilim, göğüs dokusunun gelişmesine yardımcı oluyormuş ve göğüslerde ağrı yapıyormuş sanırım, doktor olanlar daha iyi bilirler) normal değerinin 10 katı çıktı. yani hap hormon içermese de, bitki özlü olsa da içindeki bitkiler hormonlarınızla oynuyor haberiniz olsun. Bu da çok ciddi bir durum biliyorsunuz. Zaten hormonlarınızda bir değişiklik olmadan göğüslerin fazla büyüyeceğini sanmıyorum, yani bence illa büyütcem diyorsanız silikon taktırın:)

Miracle2
01-05-2009, 17:37
miracle senin adına sevindim:)
yalnız burada breast successi kullanıp işe yaradığını söyleyen biri olarak sizleri uyarmalıyım, geçenlerde test yaptırdım progesteron hormonum (genellikle hamilelikte salgılanır, ben daha küçücüüüm hamile falan da değilim, göğüs dokusunun gelişmesine yardımcı oluyormuş ve göğüslerde ağrı yapıyormuş sanırım, doktor olanlar daha iyi bilirler) normal değerinin 10 katı çıktı. yani hap hormon içermese de, bitki özlü olsa da içindeki bitkiler hormonlarınızla oynuyor haberiniz olsun. Bu da çok ciddi bir durum biliyorsunuz. Zaten hormonlarınızda bir değişiklik olmadan göğüslerin fazla büyüyeceğini sanmıyorum, yani bence illa büyütcem diyorsanız silikon taktırın:)

Sağol canıma.s. Şu an için adetlerimde fazla bir değişiklik yok. Ben sigarada içiyorum 1 paket olmasa da..yine de işe yaradı. Bence bu sigara kola etkiliyor sadece mazeret için sunulmuş. Kainat güzelide kendi proğramını yaparken sigara içiyormuş işe yaramış. kesinlikle bünye ve olan meme dokusunun boyutu ile alakalı bir şey. Bazılarında işe yaraması yada yaramamasını bence bu etkiliyor. Tavsiyem 25 altı yaştakilerin veya beden olarak 75 a ve yukarısının daha çok beklentide olması.a.s

manev-i
19-05-2009, 12:54
Arkadaşlar gögüs büyütmek için denemediğim hap ve krem kalmadı hepsi yalan,geçici büyüyor sonra eski halini alıyor,satıcıya soruyorum bünyesel falan filan zırvalıyor,daha uzun süre kullanın diyorlar hepsi yalan sakın inanmayın,3 aylık denen hapları 6 aya kadar kullandığımı bilirim ama sonuç yalan hep,hiç kimseye inanmayın,benim gibi paranızı boşa harcamayın derim.

pelhin
19-05-2009, 14:41
arkadaslar umudunuzu sondurmek ıstemem ama bunların hıc bıurı bır ıse yaramıyor bende cok denedım ama tekrar eskı halıne dondu 2 yıl oncede sılıkon amelıyatı oldum sımdı sonsuza dek goguslerım büyük yuk yanı bıraz masraf yapıp kalıcı olmak varken neden bosa para harcıyorsunuz kı sunuda bılın goguse dıstan hıc bırsey etkı etmez ıyı gunler..

nurayaltun
29-05-2009, 09:07
Merhaba arkadaşlar,
hepimizin ortak problemi kucuk yada deformasyona ugramıs goguslerimizi toparlamak. Kendi deneyimimi paylaşmak istedim. Doğum yapana kadar gögüslerim icin 90 cup kullanıyordum. Yani iri ve dolgun goguslere sahiptim. Ancak emzirme sonrasında göguslerim oylesine sondu ki anlatamam :(( Simdi 80 kullanıyorum. Gögulerim sarkık ve hic bir elastikiyeti kalmadı, ici bombos:(((. Subat ayında medikaleczane.com dan breast gain adlı urulerden siparis verdim. Toplam 6 kutu aldım. 3. kutumu bitirdim. Sonuçmu, goguslerim su anda dolgun, bu dolgunluktan dolayı da tabii ki buyuduler. Hic aksatmadan hergun aldım. Ayrıca, etkisi oldugunu dusundugum hergun bir kase yogurt ve 2 tane hurma yedim. Hurma veya yogurt tabii ki tek basına etki gostermedi. Bu urunu gercekten tavsiye ediyorum. Ama lutfen hedefinize psikolojik baskı ile yurutmeyin. Mutlu olun ve inanın.Ben istedigim sonuca ulastım, sizin de ulasacagınıza eminim. 3. kutumu bitirdim. 1 kutu yu da haftada 1 kez kullanmayı surdurecegim. Kalan 2 kutuyu da bilmiyorum, ama isteyen olursa verebilirim. Ben ihtiyac duymuyorum artık :)) Urun biraz pahalı ama mutlaka etkili. İsteyen arkadaslar olursa mutluluguna ortak olmak icin cok ucuza verebilirim. Lutfen inanın ve moralinizi asla bozmayın, buyumuyorlar diye. Kesinlikle oluyor.

beyaz06
02-06-2009, 12:56
kızlar benim bu ilaçları kullananlara bir sorum var.
benimde gögüslerim emzirdikten sonra söndü.ve şu an biri birinden farklı boyutda acaba bu ilaçlardan kullandktan sonra aynı boyuta ulaşıyormu.birde emzirirken kullanılabiliyormu.
kızım 2 yaşında hala emziriyorumda.yoksa sütten kesip öylemi kullanmak gerekiyor.
cevap yazarsanız sevinirim.a.s.

brcckr
06-06-2009, 14:04
ben kullanmayı çok istiyorum yalnız çocuk için tüp bebege gidiyoruz birsakıncası varmı onu bilmiyorum her ay 2 kere kan testi yaptırıyorum eşime danışmadan başlamak istiyorum çünkü o istemiyor bana da gögüslerim çok küçük geliyor ve bikinde hiç yok gibiler anlicanız biraz gögüslerimin büyümesine ihtiyacım var :çok üzgünüm:

esraceylan
07-06-2009, 22:01
selam arkadaşlar aybegüm şu aktarlardan aldığın yaptığın karışım ne öğrenebilir miyimm...sonuçlarından memnun kalmışsın belki bende de bi işe yarar

arzuarik
09-06-2009, 10:59
st. herb isimli bi firmanın ürünleri var ve reklam olarak cok iyi hatta sitesi süper. bayağı aydınlandım fakat genede işe yarar mı korkusu var.
bu haplardan kullanan var mı?
ben 2 sene önce allbres kullanmıstım ama bir kutu

merhaba aybüge bende senin gibi aynı dertten muzdariptim hatta bende allbrest kullandım açıkçası pek etkisini görmedim. yanlız dediklerimi gerçekten dikkate al bir arkadaşımın önerisiyle beauty breast göğüs bakım kremi kullanmaya başladım gerçekten şu anda ikinci kutuyu kullanıyorum krem şeklinde bir ürün sabah ve akşam uyguluyorum inanılmaz etkisini gördüm ve inan göğüslerimdeki çatlaklara bile faydası oldu .Denemeni tavsiye ederim inan göğüsler konusunda benim kadar takıntılıysan çok memnun kalırsın.buyrunnnnnnnnn

mihrace_m
19-06-2009, 15:23
arkadaşım ben sendeki o iki kutuyu almayı gerçekten istiyorum mail adresim .................adım mihraç bi iletişim kurarsan çok sevinirim.

ozlemata
23-06-2009, 19:17
selam
ben adet geciktirmek için diene 35 kullandım ve 1 ayda gögüslerim 1 beden büyüdü ve daha dik görünüyo ancak uzun süre kullanımda kalıcı etki yaparmı bilmiyorum iki senedir tatile gitmaden 15-20 gün önce kullanıyorum süper oluyor

perikizii
26-06-2009, 08:22
birkaç msj önce bir arkadaş breast gain satmaya çalışmış bence kanmayın, bizim forumda çok oluyor bunlardan:)
foruma sadece 1 msj atmış, 2 kutu hapı ucuza satıcam fln demiş... galiba haplardan memnun kalmayan bir arkadaş akıllılık etmek istemiş:D
(ben eski üyeyim bu arada)

Olala
26-06-2009, 09:29
bana saç dökülmesi için dr doğum kontrol hapı vermişti, göğüslerim oldukça büyüdü,
fakat doğum kontrolü için bile hap kullanımının yan etkileri var.. sonuçta içinde sentetik hormon var.

evlenirken bi sene falan kullanılabilir ama kaydirigubbakcemile4 rahatlık için hem de yanında bonus olarak göğüsleriniz de dolgunlaşıyor.. bırakınca direk eski haline geliyormuş ama aklınızda olsun,

Olala
26-06-2009, 12:50
şekerim ben hapı hala kullanıyorum ama kullanıp bırakan arkadaşlar geri eski haline döndüğünü söylüyor..

KilicBaligi
26-06-2009, 19:43
Kızlar bütün forumları okudum daha evvel küç ile ilgli yazdıklarınızıda okumuştum.Yaklaşık 1 aydır ebaydan aldığım breast sculpture ürününü(6 kutu aldım) BREAST BEAUTY GÖĞÜS BÜYÜMESıNE YARDIMCI KEMER isimli ürünü birlikte kullanmaya başladım, bunun yanında düzenli olarak plates topu ile kol ve göğüs egzersizi yapıyorum çünkü ilaç ile ne kadar takviye yaparsanız yapın bunu spor ile sağlamlaştırmadan kalıcılığını sağlayamazsınız yani spor bir nevi garanti.Bunu yanında her gün aç karnına bir kaçık küç yiyorum fakat biraz iştahımı kapatıyor nedense...Yaklaşık 1 aylık süre içerisinde zaten diri olan göğüslerim iyice sıkılaştı 80 bedene geçtim hatta yanlardanda biraz taşıyor.Ben bu ürünün işe yarayacağını çok araştırarak ve amerikadaki yorumları okuyarak aldım.Birde bazı arkadaşlar kafein konusunda uyarmış ve haplarla birlikte kalsiyum kullanılması gerektiğini yazmış, kafein konusuna katılıyorum fakat kalsiyumun göğüs gelişimi üzerinde hiç bir etkisi yoktur eğer doğrusunu yapmak isterseniz kasların gelişmesi için günde en az 1 porsiyon kaliteli protein tüketmelisiniz.Son olarak acil durumlarda BUST BOOSTER GÖĞÜS GELıŞıMıNE YARDIMCI JEL isimli ürünü kullanıyorum 1 dakika sonra gayet dolgun göğüsler :)Bence ümidinizi kaybetmeyin ve başka marka ilaç kullanan arkadaşlar ek olarak muhakkak şu msaj kemerini ve sporu deneyin,ben memnunum ve gelişmelerden haberdar edeceğim.

fenomen
04-07-2009, 20:00
yaaaaa bende acaba kullansammı doğum kontrol hapı ya bana dr vermişti adetsancısı için ama ben almamıştım annem aldırmadı daha doğrusu ama buara düşünmüoo deilim haaa dr.a gidip teklifiniz hala geçerlimi desem ne der acaba delikafadulden delikafadulden delikafadulden

nez12
04-07-2009, 22:22
yaaaaa bende acaba kullansammı doğum kontrol hapı ya bana dr vermişti adetsancısı için ama ben almamıştım annem aldırmadı daha doğrusu ama buara düşünmüoo deilim haaa dr.a gidip teklifiniz hala geçerlimi desem ne der acaba delikafadulden delikafadulden delikafadulden

malesef fenomen hanım hakkınız yandı sansını kaybettın bı daha sana dogum kontrol hapı yazamam dermıs bıde sırnaşık şey aslında kalıcı olsa bu hapların etkısı kullanmak ıyı olur yaa:jeyyar:

fenomen
04-07-2009, 22:43
yaa diom acaba sporla falan etkisini kalıcı yapabilir miyizz ama bilmiommm oooooofff hiç olmadı bi sene kala evlenmeme kullanırım eşimi kandırırımm onndan sonaaaada hamile kalırııımm bölece kurtulurumm nasıılllllllllllllllllllllllllll ????????????? ee buda bi alternatif ne kaaa zeki oldum ben buara yaaa memişler sayesinde kafam iice çalışmaya başladı tütütütüüüüüüüüüüüüüü maşşalllaaah banaaaa :D:D:D
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

defne89
10-07-2009, 22:53
Ben de gögüslerimin biraz daha büyük olmasını istiyorum ama bu tip haplar ilerde sağlık açısından sorun oluşturmaz mı?

Eko
11-07-2009, 11:17
st. herb isimli bi firmanın ürünleri var ve reklam olarak cok iyi hatta sitesi süper. bayağı aydınlandım fakat genede işe yarar mı korkusu var.
bu haplardan kullanan var mı?
ben 2 sene önce allbres kullanmıstım ama bir kutu

merhaba canım ben geçen sene breast gain aldım 3 kutu.normalde antibiyotik kullanırken bile aksatma yaparım ama breast gaini çok düzenli kullandım hiç bir işe yaramadı .gerçekten tamamen yalan para çöpe gitti hayal kırıklığı başka bişiy deil.bence boşuna kullanma .:çok üzgünüm:

fenomen
13-07-2009, 20:48
Göğüs büyütmede etkili olan haplar hormon hapları değilmi ? benim arkadaşım doıgum kontrol hapı kullandı önceden göğüslerini dert ederdi nişanlıydı kadın doguma gitti bişeyler aldı şimdi normal çok güzel göğüsleri var benim göğüslerime laf ediyor :( ? bende hormon testi yaptıracam ama ne zaman Allah bilir iyi bir hastahaneye gitmek istiyorum .
Ne kadar etkisi var bu hapların dogum kontrol hapların ama benim arkadaşıma yasmin hapı verilmişti zar zor söyletmiştim kız çok sinsi söylemedi hiç anlatmadı bana bir zamanlar kendisininde küçüktü ne var söylese yani hııııııhh böyle kötü niyetli işte insanlar ....Neyseee.Allah herkesin gönlüne göre versin yorum bekliyorum canlarım....:D

anaaammm dr banada yasmin yazmışştıııııı :sm_cool:gerçi salakk ben almamıştımm kızzzzzz sahil01 bu arkadaşının gögüsleri bıraktıktan sona eski haline döndü müüü CADIARZUanaaaaaaaaaaaamm acil cewapppp :Saruboceq:
öptüm kocamann opuyorumnanaktan

deryaandic
14-07-2009, 22:43
mrb arkadaşlar,ben sitede yeniyim ve aynı dertten muzdaribim.bi aralar bu haplardan kullanmayı düşündüm fakat bu haplar göğüste büyüme yapsa bile bu büyümenin yağ dokusu hücrelerinde meydana geldiğini ve ileri yaşlarda bu hücrelerin de kanserleşme riski taşıdığını öğrenince vaz geçtim açıkcası.bence bu haplar çok da güvenilir gibi gözükmüyor:1no2:. ben de tamamen bitkilerden yararlanma taraftarıyım.ama yazıları okurken bahsettiğiniz şu "küç" ün ne olduğunu anlamadım fisfisfis onun hakkında bilgi verirseniz sevinirim. bu göğüs konusundan bayaa dertli birçok bayan var anlaşılan. ben de bazen "amaan beni beğenen beğensin" diyorum,fakat ben kendimi beğenmiyorum,sanırım önemli olan da bu mafoldumben

deu_lolita
17-07-2009, 08:45
Kuru Üzüm Çekirdee küç oluyora.s

deryaandic
17-07-2009, 09:58
teşekkür ederim :kedi:

deu_lolita
17-07-2009, 20:22
teşekkür ederim :kedi:

rica ederim:içelim:bölümün en cok istedigim bölüm bu aradaa.s

fenomen
18-07-2009, 12:37
Sahıl01 acıl dÖn banaaaa :d:d:d

twetty84
23-07-2009, 08:06
Sahİl01 acİl dÖn banaaaa :d:d:d

nie hap yazdı dr sana kızzz hormon bozukluğun adet düzensizliğin falan mı var mirmirmirmir

fenomen
23-07-2009, 14:58
ewet tatlım adet düzensizliği var bende ondan yazdı daha doğrusu ağrı var düzensizlik diilde;)

gizgiz
23-07-2009, 20:40
ya kızlar hiç haplardan fln memnun kalan yokmu yaaw:((( bende breast gain kullanmıştım hicbi işe yaramadı.ama st herb ürünlerine bende baktım acaba deneyeniniz varmı???hadi bişeyler bulalım artık buyusunler bırazcık yaw:((((

fenomen
24-07-2009, 12:46
tatlım bende haber bekliorum sahil05ten ama anlamadım valla ne gelen var ne giden :D

arzuarik
27-07-2009, 10:45
merhaba bu tarz ürünlerin etkili olduğuna inanıyorum. ben hap kullanmadım fakat iki kutu beauty breast diye eczacı arkadaşımın önerdiği gögüs bakım kremini kullandım ve gerçekten çok olumlu cevap aldım göğüslerimin toparlandığını sıkılaştığını ve biraz büyüdüğünü net olarak görebiliyorum gerçekten başarılı bir ürün arkadaşlar bu tarz ürünwe ihtiyacınız varsa kesinlikle beauty breast kremi tavsiye ederim

fenomen
27-07-2009, 11:24
bi reklam daha mı yoksa kızlar?

gizgiz
27-07-2009, 20:10
off valla bilmiorm artık!!!!! çözümü yokmu bunun yaw:((((( büyümiceklermiii:(((

iremiremirem
27-07-2009, 20:53
kesinlikle reklam olduguna eminim.doktorlar bas bas bagırıyo bu haplar göğüs büyütmez diye.bunları yazanlar kesinlikle prim alıyor.arkadaşlar hapla kremle göğüs büyümezzzzz.göğüs büyüse hap ve kremle bu kadar insan neden estetik ameliyatı yaptırsın olurmu öyle şey.bir doktorun röportajında okudum eger hap göğüslerinizi buyutuyorsa korkun gğüsü buyuten şey östrojendir ve ostrojen fazlası da kansere neden olur diyordu.çok dogru saglıgımızdan daha mı önemli değil elbet.mesela adaçayında da östrojen hormonu var o bitkileri de olması gerekenden fazla tuketmek zararlı.azı karar çogu zarar yani.bence her turlu kendimizi böyle kabul edip mutlu olalım kendimizi sevelim.bir yöntem bana çok mantıklı geldi basenden göbekten alınan yaglar özellikle göbekten alınan yaglardan kök huclreleri ayırıcı bir işlemden geçtikten sonra göğüse enjekte ediliyor ve göğüste iki beden buyume saglanıyor yalnız 6 ay içerisinde hemen değil.bu yöntem bana mantıklı geldi yanlız yag enjeksiyonu değil arkadaşlar kök hücre enjeksiyonu.çunku yag enjeksiyonunda vucut ancak verilen yagın yüzde 20sini kabul ediyor bu da işlemi bir iki sefer tekrar edilmesine neden oluyor.silikon zaten en bilinen yöntem kanser yapıcı etkisi yok deniliyor ama vücut yabancı bir maddeyi ne kadar kabul eder bilmiyorum ama tek diyebileceğim LÜTFEN AMA LÜTFENNN PARANIZI BOŞ YERE KREME VE HAPLARA DÖKMEYıNN UMUTLARINIZA YAZIK OLUR..

fenomen
28-07-2009, 15:47
tatlım bizde biliyoruz şükür o doktorun dediklerini videosunu ama bi doktorda ki bu baya tannmıış bi doktor doğal yöntemlerle büyür gögüs ewet dedi azı karar çoğu zarar herşeyin bizde bu yoldan dewam edioruz bilmişliğe gerek yok ayrıca o kadar paramızda yok ameliyata kök hücre nakline verecek....

iremiremirem
29-07-2009, 23:19
tatlım bizde biliyoruz şükür o doktorun dediklerini videosunu ama bi doktorda ki bu baya tannmıış bi doktor doğal yöntemlerle büyür gögüs ewet dedi azı karar çoğu zarar herşeyin bizde bu yoldan dewam edioruz bilmişliğe gerek yok ayrıca o kadar paramızda yok ameliyata kök hücre nakline verecek....
bilmişlik yapmıyorum sadece bildilkerimi paylaşıyorum.neden bu akdar rahatsız oldunuz anlamadım.sonuçta sağlık isyeten dediklerimi düşünür kale alır isteyen almazz!!!ben uyarımı yaptım budur!

fenomen
01-08-2009, 10:51
bizde bilmişliğin alemi yok dioruz zaten dediklerinede bişi diyen yok bizde düşünerek yapıyoruz attığımız adımlarımızı ona göre atıyoruz canım kolay gelsin....

iremiremirem
01-08-2009, 17:05
senin dışında önerilerime ters bir şekilde cevap veren çıkmadı.zaten takmıyorum emin ol.sadece burası bir paylaşım yeri sadece sen yoksun.sen bazı şeyleri düşünerek yaptıgını söyleyebilirsin ama burada daha ergenlik çağına giren kardeşlerimizde var.ben onları düşünerek yazıyorum hormonlarla oynamanın zararlı oldugunu.dediklerime bişey demiyorsan cevap vermek zorunda değilsin.sana da kolay gelsin

fenomen
04-08-2009, 12:22
saol canım sanada kolay gelsin bizde ergen arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz zaten merak etme sen için rahat olsun ;)

nilmısra
05-08-2009, 21:00
**** Arkadaşlar iyi akşamlar , az önce bu sayfaları okurken
merak ettim rezene göğüs büyütüyor mu diye ?? Bu şekilde tıkladım

Rezeneyi emzirirken süt olsun diye içmiştim ben kaydirigubbakcemile3

Bir arkadaş yazmış ;
kara üzüm çekirdeği göğüs büyütüyormuş diye ..
Aktarda sadece 8 tl ye satılıyormuş
2 tatlı kaşığı yoğurda 1 tatlı kaşığı bu çekirdekten karıştırılarak yeniyormuş ..

Kızcağız bunu sigarayı bırakmak için denemiş bir de bakmış ki
göğüsleri de büyümüş ..
Şu göğüs büyüten hap varmış ya allbress
içinde bu çekirdek mevcutmuş ..

Bir deneyin isterseniz belki de faydası olur ..
Mesela üzüm çekirdeği gerdirici
yüz kremlerinin içinde de mevcut ...

********* Haydi göğüsler büyüyün artık delikafadulden

fenomen
05-08-2009, 22:50
cicim biz onu forumcanak deniooz zaten olumlu sonuç alanlarda var bi oku görürsün bak ama saol paylaşım için genede ;)

satanistkesenpsikopatkedi
09-08-2009, 21:57
merhaba bu tarz ürünlerin etkili olduğuna inanıyorum. ben hap kullanmadım fakat iki kutu beauty breast diye eczacı arkadaşımın önerdiği gögüs bakım kremini kullandım ve gerçekten çok olumlu cevap aldım göğüslerimin toparlandığını sıkılaştığını ve biraz büyüdüğünü net olarak görebiliyorum gerçekten başarılı bir ürün arkadaşlar bu tarz ürünwe ihtiyacınız varsa kesinlikle beauty breast kremi tavsiye ederim

arzuarik arkadaşın yazdığı bütün mesajlara bakarsanız ne kadar basit bir reklam olduğunu anlamakta güçlük çekmezsiniz.hatta bakmayın ben sıralayım.
1)Aerofit Breast Beauty kullanan var mı? başlığı
selam arkadaşlar bende bir ürün kullandım ama aynı üründenmi bahsediyoruz bilmiyorum benim kullandığım beauty breast adında idi çokta memnunum birde bunu deneyin
2)Göğüs büyüten haplar kullanan var mı başlığı yani bu başlık
merhaba aybüge bende senin gibi aynı dertten muzdariptim hatta bende allbrest kullandım açıkçası pek etkisini görmedim. yanlız dediklerimi gerçekten dikkate al bir arkadaşımın önerisiyle beauty breast göğüs bakım kremi kullanmaya başladım gerçekten şu anda ikinci kutuyu kullanıyorum krem şeklinde bir ürün sabah ve akşam uyguluyorum inanılmaz etkisini gördüm ve inan göğüslerimdeki çatlaklara bile faydası oldu .Denemeni tavsiye ederim inan göğüsler konusunda benim kadar takıntılıysan çok memnun kalırsın.
3)bu mesajda da pazarlama yapacaktı heralde zira merak uyandırmaya çalışmış
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır göğüslerimdeki sarkma ve deformasyondan çok rahatsız oluyordum. Taki eczanedeki arkadaşımın önerdiği kremi kullanmaya başlayana dek. alırken pek ümitli değildim fakat düzenli kullanıldığında gerçekten etkili bir ürün ölduğunu gözlerimle gördüm.
satanist kesen psikopat kedi'den saygılar efemkaydirigubbakcemile4

fenomen
14-08-2009, 13:04
YAAA YARUMM BIKTIKK BU REKLEMLARDANN YAAA EMEĞıNıZE YAZIK VALLA :s

KilicBaligi
30-08-2009, 02:13
arzuarik arkadaşın yazdığı bütün mesajlara bakarsanız ne kadar basit bir reklam olduğunu anlamakta güçlük çekmezsiniz.hatta bakmayın ben sıralayım.
1)Aerofit Breast Beauty kullanan var mı? başlığı
selam arkadaşlar bende bir ürün kullandım ama aynı üründenmi bahsediyoruz bilmiyorum benim kullandığım beauty breast adında idi çokta memnunum birde bunu deneyin
2)Göğüs büyüten haplar kullanan var mı başlığı yani bu başlık
merhaba aybüge bende senin gibi aynı dertten muzdariptim hatta bende allbrest kullandım açıkçası pek etkisini görmedim. yanlız dediklerimi gerçekten dikkate al bir arkadaşımın önerisiyle beauty breast göğüs bakım kremi kullanmaya başladım gerçekten şu anda ikinci kutuyu kullanıyorum krem şeklinde bir ürün sabah ve akşam uyguluyorum inanılmaz etkisini gördüm ve inan göğüslerimdeki çatlaklara bile faydası oldu .Denemeni tavsiye ederim inan göğüsler konusunda benim kadar takıntılıysan çok memnun kalırsın.
3)bu mesajda da pazarlama yapacaktı heralde zira merak uyandırmaya çalışmış
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır göğüslerimdeki sarkma ve deformasyondan çok rahatsız oluyordum. Taki eczanedeki arkadaşımın önerdiği kremi kullanmaya başlayana dek. alırken pek ümitli değildim fakat düzenli kullanıldığında gerçekten etkili bir ürün ölduğunu gözlerimle gördüm.
satanist kesen psikopat kedi'den saygılar efemkaydirigubbakcemile4Maşallah pisiciğim sendende hiç bir şey kaçmıyor :)

fenomen
02-09-2009, 14:43
pisicik berbat yaaa kız sen garginin pisisi azman mısın yoksaaa :roflol:

KilicBaligi
02-09-2009, 16:44
pisicik berbat yaaa kız sen garginin pisisi azman mısın yoksaaa :roflol:

Sanmam o çok şahsına münhasır bir kedi :)

fenomen
03-09-2009, 14:03
kız azmanda şahsına münhasırdı ben çok sewerdim onu :roflol:
sendeki gelişmelerde ne war ne yok swordcum sen albress mi kullanıyordun canım ?

KilicBaligi
03-09-2009, 16:03
kız azmanda şahsına münhasırdı ben çok sewerdim onu :roflol:
sendeki gelişmelerde ne war ne yok swordcum sen albress mi kullanıyordun canım ?

Yok canım albres değil, breast sculpture kullanıyorum, 10 gün sonra tam iki ay olacak şu an 90 oldular, bunun dışında yanlara doğru yayılıyor ve işin güzel tarafı normalde 2 göğüs aram dümdüzdü, orası epey bir kavis almaya başladı gayet mutluyum, zaten bundan sonra artık cm olarak ilerlemesede dolgunluk olarak artsa sanki daha bir makbule geçecek :)

fenomen
03-09-2009, 16:15
anaaammmm ne güzel yaaaaa :(
darısı başıma bende alamıomki öle hap map napim artık kendi kendine büyürse büyücekk :(

mert
08-09-2009, 07:11
beauty breast fiyatı ne kadar ?