TEST

Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

yorkshire
14-04-09, 17:04
Güneş
canımcım pörtlek görüntünün sadece ölçüyle ilgisi yok...doğal göz renginden çok uzak olan çok açık renk seçince lensler daha pot görünüyor..rainbowun açık renkleri bende pot durdu ama gözüme yakın renkleri öyle değil...renk seçimine de bağlı biraz
anladım cnm demekki bana rengi açık gelmişti çok korkunç olmuştu:)

bellatrix86
kızlar ben bayıldım hazel lerin güneşteki duruşuna sizde beğendiniz sanırım ama hazel i denemeden almayın çünkü bende mesela çok farklı durmuştu Güneşteki gibi dursa hiç düşünmeden alırdım..

BeyazPerim
yorkshire
evet cnm bende bakıyorum heryerde farklı yazıyo..unutkan olduğum için net hatırlayamıyorum şişeyi attım 14.00 mü 14.20mi:)ama çok fark yoktur sanırım bide merak ettiğim 8.6 ile 8.7 arasındaki fark...ben göz çapımı ölçtürmedim ama rainbow bana tam oluyo tanitada öle ama mesela sophistic denediğimde pörtlemiş gibi durmuştu büyük geldi bana:)
cnm o diadan kaynaklanıyor cunku onun diası 14.50 =( capı normal 8.6

bende denedigimde banada cok buyuk gelmıstı 14.50 dia bana cok buyuk geliyor

BeyazPerim
14-04-09, 18:04
bellatrix86
kızlar ben bayıldım hazel lerin güneşteki duruşuna sizde beğendiniz sanırım ama hazel i denemeden almayın çünkü bende mesela çok farklı durmuştu Güneşteki gibi dursa hiç düşünmeden alırdım..
sende nasıl durmustu cnm ?

Güneş
bellatrix86
sana katılıyorum canım..denenmeden alınacak türde bir renk değil çünkü..
mesela dark green denenmeden alınabilir her gözde hemen hemen aynı durabilcek yapıda...ama bunlar koyu griye falan da dönüyorlar..

sende nasıl durduki canım beğenmedinmi ?

BeyazPerim
yorkshire
bide cnm mavi arıyosan tanita tikaram gri var yapısı dark green gibi cuk diye oturuyo göze ve mavimsi duruyo bi dene cnm istersen genelde her yerde oluyo damar sıfır...
cnm ya izmirde testeri olmayan markaları soyluyorsun hep =)=)

sen daha once tanita tıkaram kullandın mı ......cnm ben grey hiç dusunmuyorum aslında canlı bi renk istiyorum .....

cnm var ya dunden belli aklıma kac tane lens soktun artık lens bakmam diyordum ama sayende butun dusuncelerim degistti=)=)

yorkshire
gnz21
cnm ya izmirde testeri olmayan markaları soyluyorsun hep =)=)

sen daha once tanita tıkaram kullandın mı ......cnm ben grey hiç dusunmuyorum aslında canlı bi renk istiyorum .....

cnm var ya dunden belli aklıma kac tane lens soktun artık lens bakmam diyordum ama sayende butun dusuncelerim degistti=)=)
:)canım banada öle oluyo hergün karar değiştiriyorum her rengi almak istiyorum:)tanita tikaram yeşil kullanmıştım dark greenle aynıydı hatta ikisinide denemiştim tanita daha yeşil durmuştu onu almıştım ama sonra çok koyu geldi bana kendi gözümden daha koyu oldu kimse beğenmedi:KK43: grisini denemiştim güzel durmuştu ama yeşil meraklısı olduğum için yeşili aldım...ama canım gri şunu sölim göze cuk diye oturuyo mavimsi duruyo... bende yaz için canlı bi renk istiyorum canım mel öle olucak sanırım:)

yorkshire
aaa onundamı testerı yok cnm üzüldüm:KK43:orayı atlamışım...

yorkshire
........................

BeyazPerim
tatlısım bence kızın sacları ve kasları siyah oldugu için inanılmaz hos durmus direkt gozleri ortaya cıkmıs ....

BeyazPerim
Tanita Tikaram renkleri koymak istedim =)
cnm peki oradakı deligi belli mıydı cnm bi de diası 14.50 mus bana cok buyk gelebilr

yorkshire
canım ben optikçide denedim malum onların ışığından orta delik belli olmuyo....ama yeşilinde orta deliği belliydi fakat kaynaşıyodu renk koyu olduğu için kenalara doğru daha çok yeşilleniyodu...gride nası durur bilmiyorum denersen gün ışığında aynayla iyice bak cnm sırıtıyomu...koyduğun resimde çapı 14.50 yazıyo ama şişede 14.00 heryere farklı yazıyolar...

bellatrix86
Bende hazel çok açık durdu yani resmen renkli bi kahve göz gibi açık mavinin açıklığında bi kahve düşünün ondan pek içime sinmedi.Ama şimdi Güneşteki duruşunu görünce bidaha denemeyi düşünüyorum belkide o ışıkta bana öle geldi çünkü kafayı dark green e takmıştım ondan sonra denediklerime ısınamadım=)

bellatrix86
yorkshire buarada resimlerin için teşekkür etmeyi unuttum teşekkür ederim canım çok güzel duruyolar gözlerinde=)

Güneş
bellatrix86
Bende hazel çok açık durdu yani resmen renkli bi kahve göz gibi açık mavinin açıklığında bi kahve düşünün ondan pek içime sinmedi.Ama şimdi Güneşteki duruşunu görünce bidaha denemeyi düşünüyorum belkide o ışıkta bana öle geldi çünkü kafayı dark green e takmıştım ondan sonra denediklerime ısınamadım=)
canımcım gözün benziyomuş bana...ışık ve solusyon farkı olabilir..tester ı b&l solusyonla ovuyolarsa rengi daha açık parlak gösterir...hem ayrıca canım resimlerde koyu çıktı bende lens ama her zaman öyle değiller ışığa göre açılıp koyulaşıyo gerçek ela göz gibi...
bendede bal sarısı gözüküyo bazen :)

bellatrix86
Kızlar ben buarada Güneşte hazellerin duruşunu beren saat'in gözlerine benzettim sizcede benziyomu.Onun gözlerininde çok hoş bi rengi war..

bellatrix86
14-04-09, 19:04
Güneş
canımcım gözün benziyomuş bana...ışık ve solusyon farkı olabilir..tester ı b&l solusyonla ovuyolarsa rengi daha açık parlak gösterir...hem ayrıca canım resimlerde koyu çıktı bende lens ama her zaman öyle değiller ışığa göre açılıp koyulaşıyo gerçek ela göz gibi...
bendede bal sarısı gözüküyo bazen :)
Canım evet bide o lens mağazalarında öle bi ışık koyuyolarki acayip açık gösteriyo.Belkide bi pazarlama politikasıdır çünkü pupil boşluklarıda belli olmuyo orda pek=) Onun için kesin dışarı çıkıp dışardada bi bakmak lazım yoksa çok yanıltıcı sonuçlar çıkabiliyo

yorkshire
bellatrix86
yorkshire buarada resimlerin için teşekkür etmeyi unuttum teşekkür ederim canım çok güzel duruyolar gözlerinde=)
rica ederim cnm... çok sağol tatlım beğenmene sevindim:)

yorkshire
evet canım bende benzettim beren saatin gözlerine sölemeyi unuttum:)bayılıyorum o kızın gözlerine...

kivilcim
15-04-09, 04:04
şimdide tanika tikaram çıktı..valla kafam allak bullak oldu benim..ne alacağımı şaşırdım ve kararsızlıktan hala birşey alamadım..elimdeki lenslerin süresi bitmek üzere..tanika tikaramı bende duymuştum..hatta sitede kullanan arkadaşlar vardı..ama acayip kalın birlensmiş..damar sorunu yada pupil büyüklüğü gibi bir sorunu yokmuş fakat çok kalınmış..biz ince lenslere alışık olduğumuz için zorlanabiliriz bunu kullanmakta...

Güneş
15-04-09, 07:04
canımlar hazel hakkında birşey daha ekleyim...bazen size gönderdiğim fotolardaki gibi duruyor fakat bildiğiniz bal sarısı da oluyor..bugün odanın içinde bile resmen bal sarısıydı....katalog resimlerinin genelde gerçek duruşlarla alakası yoktur bilirsiniz....ama bu lens resmen katalogdaki gibi bal sarısı da duruyor..haberiniz olsun :) ama fotolarımda bal olan hali çıkmadı demekki ışık farkı nedeniyle..
genelde ela (bal rengi) lensler ya gözde koyu yeşile döner yada hiç fark yaratmazdı yada yaratanı da tupturuncu olurdu ..bu yeşile de dönmüyo...fark yaratmazlık da yapmadı...ateş rengi gibi turuncu da olmadı

Beliatrix ciğim bende de bal sarısı oluyor o yüzden sende farklı duruyo diye düşünüp üzülme :)
hatta giallodan bile daha açık...catherine zeta jonesun gözüne göre de baya açık...öyle tahmin edyordum ama onun gözü bile daha koyu bu lensten...
gialloyu hazelle karşılaştırırsam giallolar daha pusluydu...bunlar da gerçi pastel renk ama gialloya göre sarısı daha net...çünkü en ufak şekilde yeşermiyor..ama sarısı mel gibi limon sarısı değil...

Güneş
15-04-09, 08:04
bellatrix86
Canım evet bide o lens mağazalarında öle bi ışık koyuyolarki acayip açık gösteriyo.Belkide bi pazarlama politikasıdır çünkü pupil boşluklarıda belli olmuyo orda pek=) Onun için kesin dışarı çıkıp dışardada bi bakmak lazım yoksa çok yanıltıcı sonuçlar çıkabiliyo
evet canım bende lenslerin beğenilip satılması için özellikle öyle ışık konulduğunu düşünüyorum...mesela ben emerald greenleri alırken o bahsettiğin tarzda ışık altında denedim..loş ışık olduğu için tabi senin de dediğin gibi gerçek gözünün gözbebekleri büyüyor karanlık var diye...ve dolayısıyla pupil boşlukları belli olmuyor çünkü boşluğu kendi gözünün büyümüş gözbebeği dolduruyor anlamıyosun o an....ben de o ışığın yüzünden emerald greeni öyle satın almıştım...vede koyu renk gözümden sonra onları da öyle boncuk boncuk görüp radikal da değiştiriyo görünce almıştım....günışığında görseydim hayatta almazdım...üste para verseler yine almazdım...kanmamak lazım :)

yorkshire
kıvılcım
şimdide tanika tikaram çıktı..valla kafam allak bullak oldu benim..ne alacağımı şaşırdım ve kararsızlıktan hala birşey alamadım..elimdeki lenslerin süresi bitmek üzere..tanika tikaramı bende duymuştum..hatta sitede kullanan arkadaşlar vardı..ama acayip kalın birlensmiş..damar sorunu yada pupil büyüklüğü gibi bir sorunu yokmuş fakat çok kalınmış..biz ince lenslere alışık olduğumuz için zorlanabiliriz bunu kullanmakta...
evet cnm kalın bi lens gözünde olduğunu hissediyosun bazen ama abartıldığı kadarda diil:)zaten yıllık lensler zamanla yumuşuyo alışıyoun....gnz doğal bi mavi istediği için sölemiştim grisi mavi gibi duruyo.zaten yeşili ve mavisi gözde hiç belli olmuyo açık renk gözler için ideal ama grisi kendini belli ediyo eğer gri mavi lens istiyosan deneyebilirsin cnm...

BeyazPerim
cnm özelden sen denedigin yerin isimi yerini verebilr mısın ben bi telefon acaıp konusayım testerini belki gonderirler ....ben diamonds ları alırken oyle yapmıstım ...karsı odemeli olarak testerini yollamıslardı

BeyazPerim
Güneş
canımlar hazel hakkında birşey daha ekleyim...bazen size gönderdiğim fotolardaki gibi duruyor fakat bildiğiniz bal sarısı da oluyor..bugün odanın içinde bile resmen bal sarısıydı....katalog resimlerinin genelde gerçek duruşlarla alakası yoktur bilirsiniz....ama bu lens resmen katalogdaki gibi bal sarısı da duruyor..haberiniz olsun :) ama fotolarımda bal olan hali çıkmadı demekki ışık farkı nedeniyle..
genelde ela (bal rengi) lensler ya gözde koyu yeşile döner yada hiç fark yaratmazdı yada yaratanı da tupturuncu olurdu ..bu yeşile de dönmüyo...fark yaratmazlık da yapmadı...ateş rengi gibi turuncu da olmadı

Beliatrix ciğim bende de bal sarısı oluyor o yüzden sende farklı duruyo diye düşünüp üzülme :)
hatta giallodan bile daha açık...catherine zeta jonesun gözüne göre de baya açık...öyle tahmin edyordum ama onun gözü bile daha koyu bu lensten...
gialloyu hazelle karşılaştırırsam giallolar daha pusluydu...bunlar da gerçi pastel renk ama gialloya göre sarısı daha net...çünkü en ufak şekilde yeşermiyor..ama sarısı mel gibi limon sarısı değil...
evet cnm meller in rengi biraz limon sarısına benziyor ....benim koydugum fot.larda biraz koyu cıkmıstı normalde kat ve kat daha acık ......içinde yesillikte barındırıyordu ............

cnm iste bu harika puslu olmaması gercekten cok iyi :1hug:

yorkshire
15-04-09, 09:04
attım cnm msj

kivilcim
yorkshire
evet cnm kalın bi lens gözünde olduğunu hissediyosun bazen ama abartıldığı kadarda diil:)zaten yıllık lensler zamanla yumuşuyo alışıyoun....gnz doğal bi mavi istediği için sölemiştim grisi mavi gibi duruyo.zaten yeşili ve mavisi gözde hiç belli olmuyo açık renk gözler için ideal ama grisi kendini belli ediyo eğer gri mavi lens istiyosan deneyebilirsin cnm...
evet cnm gry lensde düşünüyrum..şuan gry olarak b&l un gry simni kullanıyorum ve sırf damarları yüzünden sevmiyorum onu..ben lensi görmedim ama kullanan arkadaş kalın olduğunu söylemişti o yüzden benim de aklımda hep çok kalın diye kalmış..şuan almak istediğim okadar çok lesn var ki birinden başlasam iyi olucak sanırım..bir iddialı birde sade lens takıntım var benim..sade olarak giallo ve freshlook ile idare ediyorum ama sanırım giallonun yerini mel yada rainbow hazala , b&l u da tanikaya bırakıcam..solotica ıce a takmıştım bi ara ama ondan vazgeçtim..
bu arada güneş ben bu giallodan yine sıkıldım..rengi şimdide resmen askewr yeşiline dönmüş sinir oldum..sevmiyorum asker yeşili gibi durmasını..yapay geliyor o renk bana..
kızlar tanika hakkında ne düşünüyorsunuz..ben bir fiyat araştırması yapayım en iyisi..
canım yakından filan nasıl duruyor..lens olduğu mesela nekadar mesafeden anlaşılıyor..birde yandan kalın olduğu için pörtlek gibi durmasından koruyorum ben..

kivilcim
kızlar tanika için yazıyor sitede..acaba çiftimi 64 ytl..teki mi?

yorkshire
kıvılcım cnm tanitada damar sıfır ve göze cuk diye oturuyo hiç potluk yok.çok iddialı diil daha doğal bi gri mavi ama kesinlikle rengi belli oluyo lens olduğunuda sadece gözünün içine giren anlayabilir cnm..ama yanıltmak istemiyorum çünkü bi 5 dk taktım kafamdada yeşil olduğu için direk yeşile yöneldim gün ışığında çıkıp bakmadım cnm mutlaka denemeni öneriyorum eğer istanbuldaysan sana bikaç yer ismi verebilirim deneyebileceğin...

yorkshire
tek fiyatı o canım ben çiftini 120ye almıştım...

Güneş
kıvılcım
evet cnm gry lensde düşünüyrum..şuan gry olarak b&l un gry simni kullanıyorum ve sırf damarları yüzünden sevmiyorum onu..ben lensi görmedim ama kullanan arkadaş kalın olduğunu söylemişti o yüzden benim de aklımda hep çok kalın diye kalmış..şuan almak istediğim okadar çok lesn var ki birinden başlasam iyi olucak sanırım..bir iddialı birde sade lens takıntım var benim..sade olarak giallo ve freshlook ile idare ediyorum ama sanırım giallonun yerini mel yada rainbow hazala , b&l u da tanikaya bırakıcam..solotica ıce a takmıştım bi ara ama ondan vazgeçtim..
bu arada güneş ben bu giallodan yine sıkıldım..rengi şimdide resmen askewr yeşiline dönmüş sinir oldum..sevmiyorum asker yeşili gibi durmasını..yapay geliyor o renk bana..
kızlar tanika hakkında ne düşünüyorsunuz..ben bir fiyat araştırması yapayım en iyisi..
canım yakından filan nasıl duruyor..lens olduğu mesela nekadar mesafeden anlaşılıyor..birde yandan kalın olduğu için pörtlek gibi durmasından koruyorum ben..
canım evet bende gialloyu o yüzden sevmiyorum...asker yeşili olunca çok sıkıcı bir renk oluyor bence...ben hazelleri daha çok sevdim canım...giallodan kat kat iyiler...hele bugün daha da sevdim...

BeyazPerim
kıvılcım
kızlar tanika için yazıyor sitede..acaba çiftimi 64 ytl..teki mi?
cnm tek fiyatı o bende fiyat arastırması yaptım en dusuk 140 gibi

Güneş
kıvılcımım bu hazeller bence hem doğal hem iddialı duruyorlar...bence ayrı ayrı hem günlük hem iddialı lense ihtiyaç yok....ben ileride tek lense düşücem...hazelden başka almam artık...

BeyazPerim
Güneş
kıvılcımım bu hazeller bence hem doğal hem iddialı duruyorlar...bence ayrı ayrı hem günlük hem iddialı lense ihtiyaç yok....ben ileride tek lense düşücem...hazelden başka almam artık...
cnm bende oyle bu deneyeceklerim olmazsa eger ya dark greenlerle devam edecegim ya da kendi gozumle =)

yorkshire
güneş cnm hazelleri çok merak ediyorum makyaja göre renk değiştiriyomu...

Güneş
gnz21
cnm bende oyle bu deneyeceklerim olmazsa eger ya dark greenlerle devam edecegim ya da kendi gozumle =)
yani canım üstelik lensler çoğaldıkça solusyon masrafı da artıyor..bakımı da zorlaşıyor..bir de hepsinin lens kapları da aynıysa hangisinin içinde ne renk var onu da karıştırıyosun..zorluğu çok yani :)

Güneş
yorkshire
güneş cnm hazelleri çok merak ediyorum makyaja göre renk değiştiriyomu...
canımcım makyajla denemedim daha ama makyajsızken bile renk değiştiriyor :)
bazen açık bal sarısı (katalog rengi gibi) bazen koyu bal-açık kahve gibi...bazen de koyu gri oluyorlar...içinde bi tek yeşille mavi eksik :)
ama hiçbir şartta gözde hiç lens yokmuşcasına kendi gözünle aynı renk duran bi halini görmedim..en azından en koyu ortamda bile 1 ton açık gösteriyo...

yorkshire
kesinlikle alıyorum o zaman:)eminim makyajla çok daha belirgin olucaktır...ruyama lensler giriyo artık kafayı yedim:)

kivilcim
yorkshire
kıvılcım cnm tanitada damar sıfır ve göze cuk diye oturuyo hiç potluk yok.çok iddialı diil daha doğal bi gri mavi ama kesinlikle rengi belli oluyo lens olduğunuda sadece gözünün içine giren anlayabilir cnm..ama yanıltmak istemiyorum çünkü bi 5 dk taktım kafamdada yeşil olduğu için direk yeşile yöneldim gün ışığında çıkıp bakmadım cnm mutlaka denemeni öneriyorum eğer istanbuldaysan sana bikaç yer ismi verebilirim deneyebileceğin...
b&l kadar iddialı olmasını da istemiyorum aslında..b&l çok parlak birlens..of çok merak ettim şimdi..canım izmitteyim ben..ve burada maalesef blindik lenslewr dışında tester bulaıyorum..rainbow filan yok..tanika hiç yoktur diye düşünüyorum ben..sanıım her lenste olduğu gibi yine denemeden sipariş vericem..ozaman çifti 124 oluyor bulduğum sitede..zaten normalde de rainbow filan o civarda..sağol canım aydınlayttığın için..
güneşcim ben tek lense istesemde düşüremiyorum:) elimdekile yetinemiyorum biliyorsun.çünkü sıkılıyorum..o yüzden kafamda tasarladıklarımı almak istiyorum...

Güneş
yorkshire
kesinlikle alıyorum o zaman:)eminim makyajla çok daha belirgin olucaktır...ruyama lensler giriyo artık kafayı yedim:)
benim de giriyo valla...hatta boyutları çok büyük falan geliyo gözüme sığdıramıyorum falan..böyle çarşaf gibi esniyo büyüyo falan :roflol::roflol::roflol:

Güneş
kıvılcım
b&l kadar iddialı olmasını da istemiyorum aslında..b&l çok parlak birlens..of çok merak ettim şimdi..canım izmitteyim ben..ve burada maalesef blindik lenslewr dışında tester bulaıyorum..rainbow filan yok..tanika hiç yoktur diye düşünüyorum ben..sanıım her lenste olduğu gibi yine denemeden sipariş vericem..ozaman çifti 124 oluyor bulduğum sitede..zaten normalde de rainbow filan o civarda..sağol canım aydınlayttığın için..
güneşcim ben tek lense istesemde düşüremiyorum:) elimdekile yetinemiyorum biliyorsun.çünkü sıkılıyorum..o yüzden kafamda tasarladıklarımı almak istiyorum...
canım bende senin gibiyim farklı renkler denemeyi seviyorum ancak bu hazeller hepsinin karışımı gibi...zaten dikkat edersen bu açık bir renk yada bu koyu bir renk diye kesin hüküm koyamıyorum...çünkü hem açık gibi hem koyu gibi....aynı şekilde sadece bal rengi duruyo da diyemiyorum...aynı anda griyi andıran da bi havası var diyorum...ama kimi zaman sadece bal kimi zaman sadece gri olarak da değil...aynı anda 2 rengin karışımı gibi duruyor...gri gibiyken tam anlamıyla gri değil...yada balken tam anlamıyla sapsarı değil.....ayrıca cart veya berrak diyebileceğim bir rengi yok...fakat çamurlu da diyemiyorum...pastelimsi gibi...kırlardaki toprağın rengi gibi...
bazen grisi daha önplanda oluyo bazen bal hali...

BeyazPerim
kıvılcım
cnm eger testerini bulamazsan tekini al bence eger begenirsen diger tekinide ısmarlarsın ......begenmedigin takdirde sadece tek lensin fiyatını cope atmıs olursun ....

yorkshire
aynen ya :):)dün gecede bi lens gördüm yeşil pupil boşluğu minicikti çok güzeldi:roflol:
kıvılcım canım iyice sor orda hiç ummadığın yerde tanita olabiliyo cnm...denemeden alma lütfen sonra begenmezsen çok üzülürüm:KK43: b&l renkleri çok güzel ama çok damarlı o kadar renkli durmayabilir...

yorkshire
bide canım eğer tester bulamazsanız biraz daha bekleyin ben bu hafta hazel denemeye gidicem tanitayıda tekrar dener gün ışığında bakar ayrıntılı yazarım kızlar...

BeyazPerim
punk_chick cnm nerelerdesin sen =)?

BeyazPerim
yorkshire
bide canım eğer tester bulamazsanız biraz daha bekleyin ben bu hafta hazel denemeye gidicem tanitayıda tekrar dener gün ışığında bakar ayrıntılı yazarım kızlar...
cnm bende hazel deneyecegim gunes e yakıstıgı gibi bana yakısacagını dusunmuyorum ama yinede deneyecegim bende ayrıntılı olarak sizinle paylasırım =)

Güneş
gnz21
cnm bende hazel deneyecegim gunes e yakıstıgı gibi bana yakısacagını dusunmuyorum ama yinede deneyecegim bende ayrıntılı olarak sizinle paylasırım =)
yakışır bitanem niye yakışmasın....senin yarım yüz olarak sarı oda ışığında çekilmiş bi mel resmin vardı uzaktan...tek o resimde yakıştırmıştım sana...hazelin duruşlarından birisi o resimdeki haline de benziyo canım :)

kivilcim
15-04-09, 10:04
gnz21
cnm eger testerini bulamazsan tekini al bence eger begenirsen diger tekinide ısmarlarsın ......begenmedigin takdirde sadece tek lensin fiyatını cope atmıs olursun ....
canım çok iyi fikir ya haklısın .sanırım böylesi daha doğru olur..en azından giden 64 ytl olur..valla doğru lensi bulana kadar sanırım biraz paraya kıymamız zarar etmemzi gerekicek:)

BeyazPerim
Güneş
yakışır bitanem niye yakışmasın....senin yarım yüz olarak sarı oda ışığında çekilmiş bi mel resmin vardı uzaktan...tek o resimde yakıştırmıştım sana...hazelin duruşlarından birisi o resimdeki haline de benziyo canım :)
cnmcım dun soyledigin bana senin sacların, kasların benimkısınden daha koyuymus dolayısıylada senin direkt gozlerin on plana cıkıyor bende oyle bi durum olmaz biliyorum mellerde oyleydi artık lens deneye deneye neyin yakısacgını az cok kestirebiliyorum ......benim mellerin için cildin sarı kasların acık bi de lensler sarı oldugu için pek olmamamıs cunku herseyin sarı olmus demıstın dogruda soyledin cnm içinde grey lik ya da sarılılıgın yogun oldugu bi lens beni ölü gibi gosteriyor o yuzden biraz daha canlı bi lens istiyorum .....ama tatlım genede deneyecegim belki bana tahmın ettigimden daha farklı olur =)

Güneş
dene bakalım tatlışım..bende merak ettim yorumunu :)