Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

zorbeanne
9-04-10, 17:04
1 ay biriyLe cıktım anesi ve babası ayrıldı vwe ayrılmak zorunda kaldık hep kendime qüenemıorm senı uzmekten korkuorm diordu kıskanıodu çıkmadıqımız halde FLn 3 gün once geri döndü kabul etmıcektm ama ben doğru biri olduqunu sanıordum hep herşeye tmm aşkm diordu uzmuodu benı ama sonunda örendimki bnı uzmemek için çıkma kararı almış bunu sorduqumda kendimden cok değer veirorm sana hala anlamadnmı bnde istemessem çıkmazdım dedi bnde artk iki yabancıyız deidm oda bu cok koyar bana diilz yabancı tkrr birleşiris gene mtlu olrz fln dedi ne yapama çlşıo ve ne yapıyım telefonumu msnımı facebookumu kapattım ulaşamasın die suç bende kendime güvenemediğimi bile bile çıktm fln da dmştı off seviyomu sevmıomu .s

carpe_diem_222
9-04-10, 18:04
1ey
ececim :) en üstte yazdıklarını okurken karışık geldi biraz ama anladım gibi bu başlıkta yazan arkadaşların hepsinin dediklerine katılıyorum bende ve hiçbirimiz kesin tam bu diyemiyoruz erkekler için yani bir anlamda hepimiz keliz biraz :) bence onun düşüncelerini tam anlamak için normal mesajlaşmaları bırakmalısın çünkü şuan onda senin olamaman duygusu yok msj yazdığında cevap alabiliyor ve anlayamaz yokluğunda ne olabilir.. ve bir erkek istemiyorsa bir kızı ve onu unutmasını istiyorsa bitmişse tamamen, ne yaparsan yap ne mesaj çektirebilirsin nede birşeyi zorla yaptırabilirsin hele ki bir bayanın regl halini merak etmek için mesaj çekmezler :)) karışık bence onun duyguları şuan ve tamamen kaybetmemek adınada bunları yapıyor.. zamana bırak hem kendin için hem onun için ama arkadaş gibi devam etmeniz durumunda çok zorlanacaksın güzelim :KK66:
Gerçekten bir erkek istemediğinde mesaj çekmez mi? merak ettim nasılsın gibisinden şeyler gün boyunca süren mesajlaşmalar falan? sevmekten başka bir nedeni olamaz mı ki bunun?

zorbeanne
9-04-10, 19:04
miğdesizse atar cnm :-)

vespertine
9-04-10, 20:04
vespertine
Merhaba,
Benimde derdim aynı ama işler biraz karışık. Ne yapıcağımı bilemiyorum lütfen bana yardım edin.

2 yıldır süren bir birlikteliğimiz vardı. Ama son zamanlarda ben sürekli kafamda onu kendimden uzaklaştırmaya çalışıyordum. Benim yoğun vize final dönemlerimde onu sevmedigimi söyleyip kaç kere ayrılmak istedim ama o kabul etmedi. Son seferde kabul etti ama sürekli beni sevdiğini ayrılmak istemedigini söyleyerek. Bu arada okulda tatil olmuştu ben kendimi inandırmaya devam ettim. Her sorana çok mutluyum diyodum. Okul açılınca kendimi tekrar ikna edememeye başladım. Zaten sürekli msn de telefonda vs konuşuyorduk. Hiç bir zaman tam olarak ayrılmamıştık. ıkimizde görüşmeye devam etmek istiyorduk. Daha 3 hafta falan öncesine kadar bana yalvarmaya devam eden insan ben tam biz artık yaklaştık derken ondan hoşlanan bir kızı öğrenince o kızı düşünmeye başladı. Sonunda da çıkmaya başladılar. Çıkmaya başlamaları bizim ayrılmamızdan 2 ay gibi kısa süre sonrasında oldu. Biliyorum hala beni seviyor kaç kere unutmanın kolay olmadığını söyledi. Ben son zamanlarda çok yalvardım seni seviyorum dedim kaç kere ama bu onu daha çok sıktı ve benden uzaklaştı. Ben kendimi ondan uzak tutamıyorum herkes onu düşünmememi söylüyor ama sürekli ondan bahsediyorum. Bana söylediği her şeyden başka anlamlar çıkartıyorum. Onu geri istiyorum ne yapabilirim. ıkimizde birbirimizi tamen silmek istemiyoruz çünkü ilişkimiz bizim için çok özel ve önemliydi. Onunla ilgilenmeye devam mı etmeliyim? yoksa bende onu unutmuş gibi mi yapmalıyım? Ben normalde gururumdan geri adım atmayan insan onun için herşeyi yaptım. Bana geri döner mi? nasıl?
sukufe123
vespertine cnm bende senn gibi herseyi yaptım olmadı arama en iyisi merak etsin seni yoksa olmuyo gercekten ben bunu yasadm
Sukufe123, senin biraz daha öncelerde buraya yazdığın yorumların bir kaçını gördüm de sanırım ilgilenmeyince seninkisi geri gelmiş. Bende ilgilenmemeyi başarırsam geri gelir mi ki :S Seninkisi de sana seni seviyorum diyomuş ama baska kızla çıkıyomuş. Benimkisi de aynı şekilde seni unutamıyorum diyor ama o kızla çıkmaya başladı. Geçenlerde okulda karşılaştık gule gule derken yanagımdan öptu bende öptüm resmen irkildi. Hala eskisi gibi öpüyosun dedi ki ben bişi yapmamıştım. Çok yakında bir sınıfta yeni kız arkadası vardı. Beni o kız görmesin diye o sınıfın önünden bile geçirtmedi.

Kızlar fikirlerinizi söyleyin onu umursamıyomuş gibi mi yapmalıyım?

sukufe123
9-04-10, 20:04
cnm benmkisi geri dönmedi aslında dönmek istyo iş bulunca döncek:))saçmalıyo yani ve ben işinn olmayısını önemsemedm o önemsyo ben çok aradm yapma etme dedm dinlemedi şimdip sormyorum ordan burdan benmle ilgili bilgi almaya calşyo çok üzdu beni bi sevyorm dedi bi emn degilm dedi baska kızla cıktı sonra sadece nette konusyorz gercek degl dedi ani naptıgı belli degl bi işm yok dedi ama dedgm gibi arama bence umursama ki merak etsn seni merak insana herseyi yaptırr cnm dönme meselesne gelnce dönmedi çünkü ben baskasıyla ilglenyorm artık 16ay bekledm az degl bu saatten sonra onla hiçbişey olmaz çok kırdı gururumu sende kırılma yalvarpta ona nası olsa nezaman istesem aynı yerde duruyo dedrtme kendine

1ey
9-04-10, 21:04
carpe_diem_222
Gerçekten bir erkek istemediğinde mesaj çekmez mi? merak ettim nasılsın gibisinden şeyler gün boyunca süren mesajlaşmalar falan? sevmekten başka bir nedeni olamaz mı ki bunun?
Sevmekten başka neden dediğinde..bu senin beklentinle ilgili diyeyim o zaman..
biz burada sevgili ve sevgi üstüne konuştuğumuz için düşüncemi öyle belirttim :)..

sukufe123
11-04-10, 19:04
cnm aramaa bırak serbest kalsın o yapacagnı yapar hevesni alır herseyden geri gelir tabi onca seyden sonra sen kabul edersen çünkü gelmeden önce agzını arar gelebilrmym diye baktıki umut yok erkekliği elden düşürmez geri gelmekten vazgecer

1ey
12-04-10, 00:04
sukufe123
cnm aramaa bırak serbest kalsın o yapacagnı yapar hevesni alır herseyden geri gelir tabi onca seyden sonra sen kabul edersen çünkü gelmeden önce agzını arar gelebilrmym diye baktıki umut yok erkekliği elden düşürmez geri gelmekten vazgecer
,,

tabi tabi kesinlikle haklısın.. bunda sana hak veriyorum güzelim.. yiğitlik hep güzel kokmalıdır nerde kalacak erkeklik dedikleri..

ariesna
15-04-10, 17:04
3 hafta bitiyor.bugun esyalarımı kargoyla yollamıs..esyaları görünce ne hissedecegimi bilemedim.3 yıllık sevdigim adam simdi nasılda yabancı..keskin bi şekilde ayrıldık.telefonda bi anda..
yeni biriyle görüşüyorum.bitmesi iyi oldu diyorum bazen,yürümüyordu diyorum..ama 3 yıl dokunmaya alıstıgım adamı cok özlüyorum..zamanla anlamsızlasıcak biliyorm..
bilmiyorum..

sukufe123
15-04-10, 17:04
cnm biliyorum çok zor olucak senn için bu dönem ama inan bana 3hafta değilde kendini şöyle bi iki ay habersiz bırak ondan emin ol seni çok merak edicek ve sagdn soldan arastrcak napıyo ne ediyo diye ve sana geri dönmek isteyecek tabi seni yernde bulursa döner ama sen ona gidersen bitarafı kalkar benmkini kalktı şimdi hiç arayıp sormuyorm ama o benm tum herseymi bilyor tcc kimlğmden bile takp edyor ne işle mesgul oldugmu bilyor ama gelemyo cunku kendine de yedremyo 2.kez reddedilmeyi bak görceksin bi iki ay sonra seni arycak ve seni ruyamda gördm merak ettm hersey yolunda mı diycektr emin ol

zorbeanne
16-04-10, 18:04
siz qne iisinz kızLar bnm sevqLm ayrıLdıkTan 1 qün sonra kardesim dediqim en yakın arkadaşıma sarkmaya başLadı msJLarı qördüm şok oLdm !! nbTında benı kendine bu kdr baqLasın cok TaTLısın yerım senı amanda amann h.sonu buLusaLım mıı ıııy akLıma qeLdıkce Tiksini0rm alsanaalsanasmile

aysueylul
16-04-10, 22:04
ariesna
3 hafta bitiyor.bugun esyalarımı kargoyla yollamıs..esyaları görünce ne hissedecegimi bilemedim.3 yıllık sevdigim adam simdi nasılda yabancı..keskin bi şekilde ayrıldık.telefonda bi anda..
yeni biriyle görüşüyorum.bitmesi iyi oldu diyorum bazen,yürümüyordu diyorum..ama 3 yıl dokunmaya alıstıgım adamı cok özlüyorum..zamanla anlamsızlasıcak biliyorm..
bilmiyorum..
ariesnacım geçmiş olsun öncelikle ama şunu unutmakı her bitiş yeni bir başlangıç demektir . hanı kimse kimsenn ugruna ölmezya öle bi aşk yaşadım intihar ettm o etti 10 dk görmeden duramazdık birbirimizi tek yatarken ayrılırdık oda o kapıda arabada yatardı her saat ben cama çıkardım ve bölece yıllarrrrrr geçti dolu dolu 5 sene belki dahada fazla ve hergün o beni sevmeten tek gün bile vazgeçmedi .ama şuan sonuç nedir ay rıl dık boşuna ölmüşüm dirilmişim diyorumkı asla ve asla hiç bi erkek için degmiyo hiç bişey için degişmene hele asla degmiyo hepsi sadece ve sadece bir alışkanlık uzun süren ilşkilerde bikaç sene sonra bu günlerine hatırlıyınca gülüceksın cnm benm 4 yıl oldu ben unuttum ama etrafımdakıler hala onu unutamıyo kimse inanamadı ayrıldıgımıza ama şuan onu görüyorum bazen ve hiç bişey hissetmiyorum o bana hala aşık bende tık yok yıllarrrrrrr geçti ve en iyi ilaç zamanmış arkdaşım tekrar sevmiyomusun seviyosun da aşıkta oluyosun olmasaydım ben olmazdım:)ama şuan sen aşık olamassın karşındakınede acı verirsin hayat devam ediyo onu hiç düşünme bırak o yansın önce kendinnnnnnnnnn cnm bunu asla unutma o aklına gelince başka şeyler düşün onunla gittigin yerlere gitme bi müddet kendine yenı hobiler edin mesela yenı arkdaşlıklar kur kitap oku bilardo oyna ne bilim bowling oyna resm yap aklına geldikçe o senn hep kötü huylarını sana çektirdiklerini düşün sen degerliisn seni üzmeyen sana deger veren etrafında bi sürü adam bulabilirsin hazır oldugunda sen güçlüüsn bunu asla unutmaaaa aciz olanda yalvaranda hep inan bana erkekler

aysueylul
kumsalda23
mrb arkadaşlar bende erkek arkadaşımdan ayrıldım.Nerdeyse 2,5 ay olacak.Onu çok seviyorum.Ama ne yepacağımı bilmiyorum.Ben bir köyde öğretmenim.Heran aklımda o var.Bizim ayrılığımızın hiçbir sebebi yok.Sadece ayrılmak istiyorum dedi.Ayrıldığımızda da telde sürekli görüştük arkadaş olarak.Özelden arayıp sesimi dinliyorlar.kim bilmiyorum belki odur.Onunla ayrıldığımızda onun karşısında ezilip büzülmedim tamam dedim.Bilmiyorum nolacak.Şu anda da 25 gündür ne ben arıyorum ne deo.Birşey daha var.Onun yokluğunda boşlukta kaldım onun çok yakın bir arkadaşıyla samimiliğimiz arttı.Ben onun arkadaşına galiba senden etkileniyorum dedim.O birşey demedi.Sonra yanıldığımı anladım.Onada bunu söyledim.Acaba bu olayı anlatır sa sevdiğim kişinin bana bakış açısı değişir mi.Sizlerden yandım bekliyorum.
o adam geri dönmez cnm ben sana diyim çok uzun bi zaman geçmiş aradan ve artı ark ona yanlış yapmamış sana yaklaşmamış kesin anlatmıştır boşverya sende onu unut ondan başka adammı yok adam gibi adamsa nerde peki öle düşün beni seven yanımda olur yanımda yoksa sevmemiştir o seni düşünsün arasın yalvarsın tın vallaya salla gitsin

aysueylul
aysueylul
ariesnacım geçmiş olsun öncelikle ama şunu unutmakı her bitiş yeni bir başlangıç demektir . hanı kimse kimsenn ugruna ölmezya öle bi aşk yaşadım intihar ettm o etti 10 dk görmeden duramazdık birbirimizi tek yatarken ayrılırdık oda o kapıda arabada yatardı her saat ben cama çıkardım ve bölece yıllarrrrrr geçti dolu dolu 5 sene belki dahada fazla ve hergün o beni sevmeten tek gün bile vazgeçmedi .ama şuan sonuç nedir ay rıl dık boşuna ölmüşüm dirilmişim diyorumkı asla ve asla hiç bi erkek için degmiyo hiç bişey için degişmene hele asla degmiyo hepsi sadece ve sadece bir alışkanlık uzun süren ilşkilerde bikaç sene sonra bu günlerine hatırlıyınca gülüceksın cnm benm 4 yıl oldu ben unuttum ama etrafımdakıler hala onu unutamıyo kimse inanamadı ayrıldıgımıza ama şuan onu görüyorum bazen ve hiç bişey hissetmiyorum o bana hala aşık bende tık yok yıllarrrrrrr geçti ve en iyi ilaç zamanmış arkdaşım tekrar sevmiyomusun seviyosun da aşıkta oluyosun olmasaydım ben olmazdım:)ama şuan sen aşık olamassın karşındakınede acı verirsin hayat devam ediyo onu hiç düşünme bırak o yansın önce kendinnnnnnnnnn cnm bunu asla unutma o aklına gelince başka şeyler düşün onunla gittigin yerlere gitme bi müddet kendine yenı hobiler edin mesela yenı arkdaşlıklar kur kitap oku bilardo oyna ne bilim bowling oyna resm yap aklına geldikçe o senn hep kötü huylarını sana çektirdiklerini düşün sen degerliisn seni üzmeyen sana deger veren etrafında bi sürü adam bulabilirsin hazır oldugunda sen güçlüüsn bunu asla unutmaaaa aciz olanda yalvaranda hep inan bana erkekler bide şunu unutma uzun süren aşklar ya ayrılıkla sonuçlanıyo yada evlilikle ama evllkler yüremiyo asla zaten uuzn sürmeside ii degl larç oluyo artık herşey bi sene içinde ilşkinde evlendin evlendin yoksa 2.3 sene tökezliyo insan

VivaLaJuicy
17-04-10, 08:04
aysueylul
o adam geri dönmez cnm ben sana diyim çok uzun bi zaman geçmiş aradan ve artı ark ona yanlış yapmamış sana yaklaşmamış kesin anlatmıştır boşverya sende onu unut ondan başka adammı yok adam gibi adamsa nerde peki öle düşün beni seven yanımda olur yanımda yoksa sevmemiştir o seni düşünsün arasın yalvarsın tın vallaya salla gitsin
Çok uzun zaman mıı??:bbo: 2,5 ay olmuş sadece. Kesin konuşamayız asla. Döner mi dönmez mi biz bilemeyiz ama ben de şunu belirtmek isterim ki her ayrılığın bir sebebi vardır. Sebepsiz olmaz, olamaz.
Bir de lütfen boşluğa düşüp de başka erkekleri kullanmayın bu sürede. Hem karşı taraf yıpranır hem de siz. Duygusal anlamda yalnız kalmak en güzeli böyle zamanlarda. :nazar:

VivaLaJuicy
17-04-10, 13:04
kumsalda23
yorumlarınız için teşekkür ederim..bende onu arayıp egosunu tatmin etmek istemiyorum.Herşeyi oluruna bıraktım.Bakalım artık nolacak..
Bravooo...vereliniortak

aysueylul
17-04-10, 18:04
Tryamour
Çok uzun zaman mıı??:bbo: 2,5 ay olmuş sadece. Kesin konuşamayız asla. Döner mi dönmez mi biz bilemeyiz ama ben de şunu belirtmek isterim ki her ayrılığın bir sebebi vardır. Sebepsiz olmaz, olamaz.
Bir de lütfen boşluğa düşüp de başka erkekleri kullanmayın bu sürede. Hem karşı taraf yıpranır hem de siz. Duygusal anlamda yalnız kalmak en güzeli böyle zamanlarda. :nazar:
tecrübelerime dayanaraktan sölüyorum ve insan pisikolojisini gerçktende bildigimi sanıyorum bi adam giderse eger 3. gün dayanamz ayrılıga hadi dayandı 5 günü gelmediyse dayanıyo demektir biz burda aylardan bahsediyoruz siz hala ne diyosunuz unut gitisin kumsalcıgım o kadar zaman geçmiş sende alışmısndır onsuzluga gerçi

nem
17-04-10, 18:04
erkek hala seviyorsaaaa geri gelir bşy yapmana gerek bile kalmas:)

VivaLaJuicy
18-04-10, 10:04
aysueylul
tecrübelerime dayanaraktan sölüyorum ve insan pisikolojisini gerçktende bildigimi sanıyorum bi adam giderse eger 3. gün dayanamz ayrılıga hadi dayandı 5 günü gelmediyse dayanıyo demektir biz burda aylardan bahsediyoruz siz hala ne diyosunuz unut gitisin kumsalcıgım o kadar zaman geçmiş sende alışmısndır onsuzluga gerçi
Ben birkaç yıl sonra geri dönenleri bile biliyorum. Bu da benim tecrübem.:1closedeyes:

aysueylul
18-04-10, 12:04
Tryamour
Ben birkaç yıl sonra geri dönenleri bile biliyorum. Bu da benim tecrübem.:1closedeyes:
bende gördüm onlarıda bikaç yıl sonra geri gelse ne olur gelmese ne olur .hiç bişey eskisi gibi olmaz çünkü insanlar degişiyo iki kişininde hayatlarına daha farklı kişiler giriyo diyelımkı yıllarca onu beklediniz ve geri döndü asla eskisi gibi olmaz ve bu seferde dahada çok üzülürsün hayırlı olmaz yanee

idealist_m35
18-04-10, 14:04
aysueylul
bende gördüm onlarıda bikaç yıl sonra geri gelse ne olur gelmese ne olur .hiç bişey eskisi gibi olmaz çünkü insanlar degişiyo iki kişininde hayatlarına daha farklı kişiler giriyo diyelımkı yıllarca onu beklediniz ve geri döndü asla eskisi gibi olmaz ve bu seferde dahada çok üzülürsün hayırlı olmaz yanee

kesinlikle katılıyorum...bi kaç yıl sonra geri gelse ne değişicek ki...başkalarında bulmadığı aşkı,sevgiyi sende tekrar bulmaya gelicek...ama çoktan kaybetmiş olucak...Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Sourcream
18-04-10, 14:04
idealist_m35
kesinlikle katılıyorum...bi kaç yıl sonra geri gelse ne değişicek ki...başkalarında bulmadığı aşkı,sevgiyi sende tekrar bulmaya gelicek...ama çoktan kaybetmiş olucak...Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
Dogru soze ne denir??vereliniortak

VivaLaJuicy
18-04-10, 19:04
Anlatmak istediğim şey de bu işte. Zamanla alakası yok yani geri dönüş meselelerinin. Kimi 2 gün sonra gelir kimi 2 yıl sonra. Döndükten sonrası hayır mı olur şer mi onu bilemem.

1ey
18-04-10, 20:04
Tryamour
Anlatmak istediğim şey de bu işte. Zamanla alakası yok yani geri dönüş meselelerinin. Kimi 2 gün sonra gelir kimi 2 yıl sonra. Döndükten sonrası hayır mı olur şer mi onu bilemem.
kesinlikle haklısın.. kaydirigubbakcemile5

sukufe123
19-04-10, 19:04
evet hayır mı olur şermi belli değildir onun için önce geri gelmesi lazım sonra belli olcak hayır mı şer mi

ASHLEY87
20-04-10, 08:04
merhba arkadaslar bende daha once bu forumda bı baslık acmıstın terkeden erkekse gerı döner mi dıye bız ayrılalı bugun tam uc hafta bır gun oldu bızım ortada cokta belırlı bı sebep yoktu bır bucuk yıllık bı ılıskımız wardı ama herseyı cok dolu dolu yasamıstık ve hıc ummadıgım anda bıanda bıttı ben ayrıldım ayrılmasına ama onu sewerek bıraktım oda bunu cok ıyı bılıyor cunku artık benımle wakıt gecırmek ıstememeye baslamıstı sureklı erkek arkadaslarıyla takılmak ıstıyordu ayrılıgımızın nedenınde onun hıc ummadıgı bıranda okulunun uzamıs olması bır bunalımın ıcıne gırdı yanı ben öyle dusunuyorum bılmıyorum bu ne kadar dogru ama onu hala cok sewıyorum elımde dııl ama hala onu beklıyorum sankı bısey olucak we o bana gerı donucekmıs gıbı gelıyor:KK43: nıyeyse hep bunun gecıcı bır durum olduguna ınandım hep kafasını topluycak ve yıne donucek dıye dusundum ama hala beklıyorum beklıycemde:KK43: ona onu sewdıgımı onsuz yapamıycagımı o ıstesede ıstemesede donsede donmesede onu beklıycegımıde soyledım hıc bısey demedı ortada herhangı bır aldatma ne benım tarafımdan nede onun tarafından oldu senın gıbı temız bı kız ben bıdaha bulamam dıye de konusuyor ama gelecegımız olucagınıda dusunmuyorum olmaz dıye de kesın konustu o kadar kesın konustukı umut werıcı bırseyde demedı ama ben yıne de gırdıgı bunalımdan boyle konusuyormus gıbı goruyorum:KK43: sızce gerı doner mı herseye ragmenbilmiyorumkismile

idealist_m35
ASHLEY87
merhba arkadaslar bende daha once bu forumda bı baslık acmıstın terkeden erkekse gerı döner mi dıye bız ayrılalı bugun tam uc hafta bır gun oldu bızım ortada cokta belırlı bı sebep yoktu bır bucuk yıllık bı ılıskımız wardı ama herseyı cok dolu dolu yasamıstık ve hıc ummadıgım anda bıanda bıttı ben ayrıldım ayrılmasına ama onu sewerek bıraktım oda bunu cok ıyı bılıyor cunku artık benımle wakıt gecırmek ıstememeye baslamıstı sureklı erkek arkadaslarıyla takılmak ıstıyordu ayrılıgımızın nedenınde onun hıc ummadıgı bıranda okulunun uzamıs olması bır bunalımın ıcıne gırdı yanı ben öyle dusunuyorum bılmıyorum bu ne kadar dogru ama onu hala cok sewıyorum elımde dııl ama hala onu beklıyorum sankı bısey olucak we o bana gerı donucekmıs gıbı gelıyor:KK43: nıyeyse hep bunun gecıcı bır durum olduguna ınandım hep kafasını topluycak ve yıne donucek dıye dusundum ama hala beklıyorum beklıycemde:KK43: ona onu sewdıgımı onsuz yapamıycagımı o ıstesede ıstemesede donsede donmesede onu beklıycegımıde soyledım hıc bısey demedı ortada herhangı bır aldatma ne benım tarafımdan nede onun tarafından oldu senın gıbı temız bı kız ben bıdaha bulamam dıye de konusuyor ama gelecegımız olucagınıda dusunmuyorum olmaz dıye de kesın konustu o kadar kesın konustukı umut werıcı bırseyde demedı ama ben yıne de gırdıgı bunalımdan boyle konusuyormus gıbı goruyorum:KK43: sızce gerı doner mı herseye ragmenbilmiyorumkismile
cnm sen ayrılmışsın sonra neden onun geri dönmesini bekliyorsun...
erkekler böyle kararlı gözükebilir benimki de kararlıydı 4 ay sonra tıpış tıpış geldi ama bi fayda etmedi.bence umutlanma derim..sen neden onu bekliyeceğini söyledin ki ben ce hata yapmışsın burda...

ASHLEY87
idealist_m35
cnm sen ayrılmışsın sonra neden onun geri dönmesini bekliyorsun...
erkekler böyle kararlı gözükebilir benimki de kararlıydı 4 ay sonra tıpış tıpış geldi ama bi fayda etmedi.bence umutlanma derim..sen neden onu bekliyeceğini söyledin ki ben ce hata yapmışsın burda...
ewet ben ayrıldım ama delı gbı sewdıgımı bılıyodu oda yanı ayrıldıktan sonrada hep aglaya aglaya aradım soyledım ona bunu onsuz yapamadıgımı aramızda bı problem olmadıgı halde nıye bu sekılde dawrandıgını bana sureklı bırak bı kafamı toplayım bırak bıseyler ozlensın hayatımda hersey cok kotu gıdıyor okul uzadı aılemle aram kotu işlerim iyi gıtmıyor hersey kotu falan dedı bırak bıraz kafamı toplayım demıstı bana bende tamamd emsıtım ama dayanamayıp her seferınde ya ucuncu gun ya dorduncu gun arıyodum aglıya aglıya dayanamayıp :KK43:oda bak herseyı basa sarıyosun yapma bunu dıyıp duruyodu ama dedıgım gıbı ozledıgım ıcın ılla bı sesını duyayım ıstıyodum oda bıktı ıyıce bana sureklı benı sımartma ben sımartılmaya gelen bı adam dıılım bıle dedı dusun yanı onu sewdıgımden ne kadar emın:KK43: donmez mı dıyosun sımdıı:KK43:belirli bı zaman gecınce ozlemez mı yaa pişman olmaz mı kı:/

ASHLEY87
20-04-10, 09:04
ariesna
esyaları hala göndermedi..bende göndermedim.bu aksam esyalarımı almaya gidicektim.ama sonra vazgectim..belki hiç ses etmemek daha özletir beni..2hafta oldu görüsmeyeli.gerçekten bitti mi?onu beklerken alısacakmıyım onsuz hayata..
biliyorum benden daha az acı cekiyor kararı o verdigi için..ama biliyorum savasıyor,kolay degil.ortak arkadasımızdan duydum,kimseye benden söz ettirmiyormus..
nereye kadar kaçacaksın sevdiğim..
ya suan yazdıklarını okudum canım o kadar benzerkı herseyımızz:KK43: bende aynı durumdayım arkadaslarını goruyorum onlar yapıcı seyler soyluyolarmıs ona benım hakkımda ya yıne barısırsınız olur mu gıbılerınden daha fazla bu konuyu konusmak ıstemıyorum ele ayaga dussun ıstemıyorum bu konu falan demıs ne alakaysaa :/kendılerını kacıyor gıbı mı hıssedıyolar napıyolar anlamadım benımde en buyuk korkum yokluguma alısması :KK43:

conal222
20-04-10, 14:04
şu kadınlar kulübünden vallahi çok şey öğrendim....
yaşadıklarımdan da tabii :)

böle seviyoruz filan diye ağlıyoruz yaaa tamam işte onların gözünde o an bittik ..erkek kadınına saygı duymak istiyor onu güçlü ve yıkılmaz görmek istiyor....böyle bir kadını vazgeçilmez görüyolar bence..
düşünsenize kız ağlıyor beni bırakma neolur sensiz yaşayamam diye...erkek mücadele edicek hiç birşey görmüyor..çünkü zaten avuçlarının içinde...aşkıda bitiyo..

ama bitti dediğinde
tamam bitmiştir deyip gülümseyerek ayrılsak hayatlarından ooooooooooooo
yerle bir etmiş olursunuz vallaaa

conal222
bide ayrılıkta erkeği geri getirmenin bir yolu yokkiii
bunun bir formülümü var...

seven geri döner zaten birgün....sevmeyen dönmez ne yapsanda...

ASHLEY87
conal222

böle seviyoruz filan diye ağlıyoruz yaaa tamam işte onların gözünde o an bittik ..erkek kadınına saygı duymak istiyor onu güçlü ve yıkılmaz görmek istiyor....böyle bir kadını vazgeçilmez görüyolar bence..
düşünsenize kız ağlıyor beni bırakma neolur sensiz yaşayamam diye...erkek mücadele edicek hiç birşey görmüyor..çünkü zaten avuçlarının içinde...aşkıda bitiyo..

ama bitti dediğinde
cok dogru soyluyosun canım bende erkeklerın karsısında aglayınca bıze hıc saygılarının kalmadıgını ogrendım anladım ama cok gec anladım ıs ısten gectı bedne her seferınde dayanamyıp arıyodum aglıya aglıya bana sureklı aglak bı tıp oldun cıktın dıyodu :KK43: sankı kendı benı o hale getırmemıs bende keyfımden ısyana baglıyorumm:mad: ne olursa olsun ıcınde yasıycaksın o acıyı onlara bellı etmıyceksın ama bızde bunu yapamıyoruz ıstee:KK43:

sukufe123
20-04-10, 16:04
evet kızlar bencede doğru söyluyosunuz <ğlamayacaksın dik duracaksın malesef bende zamanında yaptım böyle bi sey insan kendini tutunca dönmek istyo erkek geri ama buseferde ben izin vermedim

ASHLEY87
sukufe123
evet kızlar bencede doğru söyluyosunuz <ğlamayacaksın dik duracaksın malesef bende zamanında yaptım böyle bi sey insan kendini tutunca dönmek istyo erkek geri ama buseferde ben izin vermedim
off ıhsallah benımkıde hatasını anlarda doner ancak ıcım öle soguycak cunku:eek:klava: bana sureklı dirayetli dur ne bu boylee salıyosun kendını dıyodu ama ben yıne de salya sümük modundaydımbilmiyorumkismile

1ey
conal222

ama bitti dediğinde

aynen öyle.. kaydirigubbakcemile5

arkasından koştuğun an bitiyorsun onun için, ya da sensiz olamam ben hep seni beklerim hayat sensiz olmaz gibi davrandığınızda pufffff büyü gidiyor.. bekliceksende sessiz bekleyeceksin beklediğinden haberi olmayacak ona ben hep beklerim seni güvenini verirsen tabi uçar uçar sonra gelip sana konar o zamanda e sen her çiçeğe neden kondun diyemessin o adama sana der ki " nasıl olsa bekliyordun ben bir kaç çiçek koklayım öyle geleyim dedim" der.. yani demezde öyle davranır..

değişmez diğer gerçekte seviyorsa öylede böylede gelir..

ASHLEY87
1ey
aynen öyle.. kaydirigubbakcemile5

arkasından koştuğun an bitiyorsun onun için, ya da sensiz olamam ben hep seni beklerim hayat sensiz olmaz gibi davrandığınızda pufffff büyü gidiyor.. bekliceksende sessiz bekleyeceksin beklediğinden haberi olmayacak ona ben hep beklerim seni güvenini verirsen tabi uçar uçar sonra gelip sana konar o zamanda e sen her çiçeğe neden kondun diyemessin o adama sana der ki " nasıl olsa bekliyordun ben bir kaç çiçek koklayım öyle geleyim dedim" der.. yani demezde öyle davranır.. ama seviyorsa öylede böylede gelir..
cok dogru soylemıssın arkadasım ama ben onu yaptım we o suan onu beklemdıgımden o kadar emınkı:KK43: sen donsende donmesende ben beklıycem ben hep sana aıt kalıcam dedım cevap bıle wermedı o mesajıma o kadar agladım kı ama ondan bıle yanı cevap agmamasından bıle umutlandım demekkı tam baglar kopsun ıstemıyor dıye dusundum ama sonra yakınlarımdan bırıne tekrarı olmuycak bısey demıs:KK43:

Mery50
Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr beni kizdirmayinnnnnnnnnnnnnnnn bulunmaz hint kumasimida bekliyorsunuz???? O beni beklesin ben niye onun yasini tutayim..??? Birakin gecmise aglamayi adimlarinizi ileri dogru atin... guclubacismile

ASHLEY87
Mery50
Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr beni kizdirmayinnnnnnnnnnnnnnnn bulunmaz hint kumasimida bekliyorsunuz???? O beni beklesin ben niye onun yasini tutayim..??? Birakin gecmise aglamayi adimlarinizi ileri dogru atin... guclubacismile
baska bırını tanımayada gucumde tahammulumde yok ama artık benım :KK43: yenı hayatımıza gıren cok mu ıyı olucak onuda cozunceye kadar neler yasıycaz neden bu gercegı onlarda goremıyolar hemen kucucuk bı problemle karsılastıklarında kacıcak delık arıyolarrr bilmiyorumkismile

Mery50
ASHLEY87
baska bırını tanımayada gucumde tahammulumde yok ama artık benım :KK43: yenı hayatımıza gıren cok mu ıyı olucak onuda cozunceye kadar neler yasıycaz neden bu gercegı onlarda goremıyolar hemen kucucuk bı problemle karsılastıklarında kacıcak delık arıyolarrr bilmiyorumkismile
demek ki dogru insani bulamamissin daha sekerim... oturup aglayinca geri dönsün diye bekleyince geri mi geliyorlar??? Yoooooooo sadece kendine yapiyorsun! Ama onu umursamiyormus gibi davraninca köpek gibi kapinin dibinde bitiyorlar. Bence degmez kendi caninizi üzdügünüze vardir bundada bir hayir deyip gececeksin. Tabiki üzülürsün aglarsin ama seni hala seviyorum seni bekliyorum deyipte gururumu ayaklar altina almazdim ben bu sadece bir tavsiye tabiki uygulayip uygulamamak size kalmis. Kimler gelip geciyor insanin hayatindan... Annesi öldügünde buna dayanbiliyorsa hayata tutunabiliyorsa bir insan gerisi fasa fiso. Üzmeyin tatli caninizi vaktinizide böyle bes para etmez insanlari düsünerek arkalarindan aglayarak harcamayin. Önce kendi degerinizi bilin!

ASHLEY87
Mery50
demek ki dogru insani bulamamissin daha sekerim... oturup aglayinca geri dönsün diye bekleyince geri mi geliyorlar??? Yoooooooo sadece kendine yapiyorsun! Ama onu umursamiyormus gibi davraninca köpek gibi kapinin dibinde bitiyorlar. Bence degmez kendi caninizi üzdügünüze vardir bundada bir hayir deyip gececeksin. Tabiki üzülürsün aglarsin ama seni hala seviyorum seni bekliyorum deyipte gururumu ayaklar altina almazdim ben bu sadece bir tavsiye tabiki uygulayip uygulamamak size kalmis. Kimler gelip geciyor insanin hayatindan... Annesi öldügünde buna dayanbiliyorsa hayata tutunabiliyorsa bir insan gerisi fasa fiso. Üzmeyin tatli caninizi vaktinizide böyle bes para etmez insanlari düsünerek arkalarindan aglayarak harcamayin. Önce kendi degerinizi bilin!
cok dogru soyluyosun canımm haklısında bana arkadaslarımda aılemde neler dıyolar bende gerceklerın farkındayım herseyın ama yapamıyorum yınede ılla onunla ılgılı bı haber alayım oda ben uzuluyosam oda ölsun bıtsın ıstıyorum oda ne dusunuyor hıc bılmıyorum bı bunalıma gırdı okulu uzadı aılesıyle problemlerı war dıye ıs hataıda ıyı gıtmıyor benımle gorusmek ıstememye basladı ben hep gecıcı bı sure dıye hep alttan aldım alttan aldıkca aldıkca ıyıce cıvkı cıktı zaten sureklı erkek arkadaslarıyla takılmak ıstemeye basladı sureklı goruselım lafı bendne gelmeye basladı ee bende dayanamayıp patlıyodum bu sefer de bız senınle konusmaz hale geldık dıyodu :KK43: o kadar cok sey yaptım kı onun ıcın belkı deondan bu kadar cok uzuluyorum aılemede kızlar uc haftaya kadar en gec atlatıyolar demıs bızım uc hafta dolduu ama ben hala onun yasını tutuyorumm yaa kendımdende nefret ettım ıyıce:KK43:

ASHLEY87
yuzde yuz gerı donus yapıcagını bılsem zaten bu kadar takmıycam ama öle kesın konustukı kendımı umutlandırmakta ıstemıyorum o yuzden ılerde daha buyuk bı hayal kırıklıgı olucak dıye :KK43: ama onun ıste bı garantısı yok ben onu beklerım beklerım ya hıc donmezse gerıı :KK43:

Mery50
ASHLEY87
yuzde yuz gerı donus yapıcagını bılsem zaten bu kadar takmıycam ama öle kesın konustukı kendımı umutlandırmakta ıstemıyorum o yuzden ılerde daha buyuk bı hayal kırıklıgı olucak dıye :KK43: ama onun ıste bı garantısı yok ben onu beklerım beklerım ya hıc donmezse gerıı :KK43:
Bende onu diyorum ya dönmezse? Ömür boyu mu bekleyeceksin?

ASHLEY87
Mery50
Bende onu diyorum ya dönmezse? Ömür boyu mu bekleyeceksin?
ama tam ben hayatıma baslarım belkı bırı gırer hayatıma o kısıyede yazık olmaz mı cunku yenı gırıcek olan kısıye baglansamda bu bana ne zaman mesaj atsa yada ne bılım karsıma cıksa herseyı bırakıp ona gıderım bılıyorum bu cok kotu bısey acızlık mıdır nedır bılmıyorumm:KK43:

Mery50
20-04-10, 17:04
ASHLEY87
ama tam ben hayatıma baslarım belkı bırı gırer hayatıma o kısıyede yazık olmaz mı cunku yenı gırıcek olan kısıye baglansamda bu bana ne zaman mesaj atsa yada ne bılım karsıma cıksa herseyı bırakıp ona gıderım bılıyorum bu cok kotu bısey acızlık mıdır nedır bılmıyorumm:KK43:
Hicte gitmezsin yaran daha taze ondan öyle zannediyorsun. Iki ay sonra görürüm seni yeni biriyle tanisinca :icecream: Ben birseyi biliyorumda söylüyorum.sengözlerimebaksanab Vefali olanin yaninda kalinir vefasizin degil! Dont worry be happy sekerim:lepi:

ASHLEY87
Mery50
Hicte gitmezsin yaran daha taze ondan öyle zannediyorsun. Iki ay sonra görürüm seni yeni biriyle tanisinca :icecream: Ben birseyi biliyorumda söylüyorum.sengözlerimebaksanab Vefali olanin yaninda kalinir vefasizin degil! Dont worry be happy sekerim:lepi:
cok dogruu soyluyosun canım bakk bende bunların hepsının farkındayım arkadaslarımın basına geldımı bende okadar akıl werıyodumkı sunu sunu yapma ıste sole olcak boyle olcak dıye kendıme gelınce ne soylerlerse soylesınler bı kulagımdan gırıp oburunden cıkıyor deli gıbı hala sewıyorum ama onu sewmekten nefret ettım oleyım umarım bıgun gelır we bıterr bu acı yaa :KK43: ben telefon acıp acıp agladım ona sureklı donsun dıye neler neler soyledım ya bu kızda benı ne kadar sewıyomus naptım ben der ınsan bı ya hıc demedıı o kadar kesın kararlı konusuyokı yok gelecegımız olmuycak ılerde bıttıgınde daha mutsuz olucaz falan dedı nerdne bılebılır kı yaa:KK43: ben donsun kopek gıbı pısman olsun ıstıyorum ama ben kabul etmeyım allahta bana o gucu wersın ıstıyorum :KK43:

idealist_m35
ASHLEY87
ewet ben ayrıldım ama delı gbı sewdıgımı bılıyodu oda yanı ayrıldıktan sonrada hep aglaya aglaya aradım soyledım ona bunu onsuz yapamadıgımı aramızda bı problem olmadıgı halde nıye bu sekılde dawrandıgını bana sureklı bırak bı kafamı toplayım bırak bıseyler ozlensın hayatımda hersey cok kotu gıdıyor okul uzadı aılemle aram kotu işlerim iyi gıtmıyor hersey kotu falan dedı bırak bıraz kafamı toplayım demıstı bana bende tamamd emsıtım ama dayanamayıp her seferınde ya ucuncu gun ya dorduncu gun arıyodum aglıya aglıya dayanamayıp :KK43:oda bak herseyı basa sarıyosun yapma bunu dıyıp duruyodu ama dedıgım gıbı ozledıgım ıcın ılla bı sesını duyayım ıstıyodum oda bıktı ıyıce bana sureklı benı sımartma ben sımartılmaya gelen bı adam dıılım bıle dedı dusun yanı onu sewdıgımden ne kadar emın:KK43: donmez mı dıyosun sımdıı:KK43:belirli bı zaman gecınce ozlemez mı yaa pişman olmaz mı kı:/

sana yaşadıklarımdan örnek vereyim cnm,2 insan birlikte oldum şuana kadar...ilk aşkımdı benim 1 sene bereberlik yaşadık ama sorunlar olmaya başladı ben ayrıldım..6 ay kadar sonra dönmek istedim o istemedi..aynı senin ki gibi çok kararlıydı...bu arada kimseyle birlikte olmadım...bekledim...ama dönmedi sonra 2.insan çıktı karşımda daha çok yeniydik...6 ay kadar olmuştu..bu kezde eski sevgilim dönmek istedi ama artık bi ilişkinin içindeydim sevmeye de başlamıştım ve onu istemedim....ikinci ilişkimde bitti 4 yıllık beraberlik sonrası....çok aradım çok yalvardım,yapamam sensiz,olmaz dedim bitmemeli dedim ama çok bunaldığını söyledi..kestim aramayı...4 ay sonra yine o döndü..maalesef ki bi hata yaparak burnunu sürtmedim çünkü seviyordum ve hemen affettim tekrar bitti..şimdi çok kararlı bende aramıyorum..doğumgünü var aramıcamda..onu beklediğimi düşünmesin artık..çıkmasında yoluma birşeyler bitince bitiyor..önüne bakmak gerek bence sende ona hissettirme onu beklediğini...hayırlısı olsun inş. cnm üzme kendini ve bu duruma alıştır ki kendini çabuk toparlanabilesin...

ASHLEY87
idealist_m35
sana yaşadıklarımdan örnek vereyim cnm,2 insan birlikte oldum şuana kadar...ilk aşkımdı benim 1 sene bereberlik yaşadık ama sorunlar olmaya başladı ben ayrıldım..6 ay kadar sonra dönmek istedim o istemedi..aynı senin ki gibi çok kararlıydı...bu arada kimseyle birlikte olmadım...bekledim...ama dönmedi sonra 2.insan çıktı karşımda daha çok yeniydik...6 ay kadar olmuştu..bu kezde eski sevgilim dönmek istedi ama artık bi ilişkinin içindeydim sevmeye de başlamıştım ve onu istemedim....ikinci ilişkimde bitti 4 yıllık beraberlik sonrası....çok aradım çok yalvardım,yapamam sensiz,olmaz dedim bitmemeli dedim ama çok bunaldığını söyledi..kestim aramayı...4 ay sonra yine o döndü..maalesef ki bi hata yaparak burnunu sürtmedim çünkü seviyordum ve hemen affettim tekrar bitti..şimdi çok kararlı bende aramıyorum..doğumgünü var aramıcamda..onu beklediğimi düşünmesin artık..çıkmasında yoluma birşeyler bitince bitiyor..önüne bakmak gerek bence sende ona hissettirme onu beklediğini...hayırlısı olsun inş. cnm üzme kendini ve bu duruma alıştır ki kendini çabuk toparlanabilesin...
ıkı durumda da dönmüş senın olaylarında canım umarım bende de öle olur suan belkı de hırs yaptım donse belkı bu hırsımda gecıcek aslında ayrılanda benım ama onun hareketlerı yuzunden ayrılalım dedım bende :KK43: bıde aynı okuldayız dewamlı karsılasma ıhtımalımız cok sınır bozucu okula gırdıgım andan ıtıbaren ona bakmaya baslıyorum cıkarken bıle boyle dııldım ya bu kdar dusunmezdım onu :/ bu kadar kararlı konusunca bı kendıme donmez dıyorum ama bı yandan da hala sewdıgını soyluyor benı senı sewıyorum ama sneınle olan ılıskımı sewmıyorum dedı bana o kadar acı kı benım yakınlarımdna bırınede bazen ınsan sewıyorken bıle bıtırmek zorunda kalabılıyor falan demıss :KK43: umarım donerr yoksa ıcımde bu yara kalıcak boyle belkı donse ılerde yıne ayrılcaktık yıne olmucaktı ama ben hala ayrılıdıgımız kabulllenemıyorum.. oda uzulsun pısmanlık duysun naptım ben desın ıstıyorum ama oda olmuyoorr:KK43:

idealist_m35
20-04-10, 18:04
ASHLEY87
ıkı durumda da dönmüş senın olaylarında canım umarım bende de öle olur suan belkı de hırs yaptım donse belkı bu hırsımda gecıcek aslında ayrılanda benım ama onun hareketlerı yuzunden ayrılalım dedım bende :KK43: bıde aynı okuldayız dewamlı karsılasma ıhtımalımız cok sınır bozucu okula gırdıgım andan ıtıbaren ona bakmaya baslıyorum cıkarken bıle boyle dııldım ya bu kdar dusunmezdım onu :/ bu kadar kararlı konusunca bı kendıme donmez dıyorum ama bı yandan da hala sewdıgını soyluyor benı senı sewıyorum ama sneınle olan ılıskımı sewmıyorum dedı bana o kadar acı kı benım yakınlarımdna bırınede bazen ınsan sewıyorken bıle bıtırmek zorunda kalabılıyor falan demıss :KK43: umarım donerr yoksa ıcımde bu yara kalıcak boyle belkı donse ılerde yıne ayrılcaktık yıne olmucaktı ama ben hala ayrılıdıgımız kabulllenemıyorum.. oda uzulsun pısmanlık duysun naptım ben desın ıstıyorum ama oda olmuyoorr:KK43:

son ilişkimde aynı şeyleri yaşadım... bende seviyorum ama olmıcak seninle dedi üzülmüyormuyum sanki dedi... ama bi anlamda şu da var kaybetme korkusunu yaşatmak isteyebilirler cnm burunları sürtsün daha düzgün yürüsün ilişkimiz yada artık yeni bir başlangıç düşünebilirler..bence geri döndürmek senin elinde...onun seni kaybettiğini düşün,senin ondan beklentin bittiği zaman o dönücek sana bence..umursamaz davranmak en iyisi eminim dönüyolar tabii sevgileri hala devam ediyorsa....

ASHLEY87
idealist_m35
son ilişkimde aynı şeyleri yaşadım... bende seviyorum ama olmıcak seninle dedi üzülmüyormuyum sanki dedi... ama bi anlamda şu da var kaybetme korkusunu yaşatmak isteyebilirler cnm burunları sürtsün daha düzgün yürüsün ilişkimiz yada artık yeni bir başlangıç düşünebilirler..bence geri döndürmek senin elinde...onun seni kaybettiğini düşün,senin ondan beklentin bittiği zaman o dönücek sana bence..umursamaz davranmak en iyisi eminim dönüyolar tabii sevgileri hala devam ediyorsa....
ben o kadar kuculdum kı onun karsısında donmesı ıcın herseyı aklına gelebılcek herseyı soyledım eger kucuck bı oluru warsa gelecek ıcın ben yıne beklıycem senı dedım hayır yok olmuycak dedı bana ...zaten gercekten de sewıyor olsa bana bu kadar kolay konusamaz gıbımede gelıyor hıc acık kapı bırakmadı sonucta ben bu surecte baskasıylada olabılırım öyle bı ıhtımalde war canım ama bunu bıle goze nasıl alır yaa aklım almıyorr:bbo: sana bıt telefonla hıc bısey neden demeden donucegımıde bılıyosun bıle dedım hıc bısey yazmadı bu mesajıma karsılık:KK43:

idealist_m35
ASHLEY87
ben o kadar kuculdum kı onun karsısında donmesı ıcın herseyı aklına gelebılcek herseyı soyledım eger kucuck bı oluru warsa gelecek ıcın ben yıne beklıycem senı dedım hayır yok olmuycak dedı bana ...zaten gercekten de sewıyor olsa bana bu kadar kolay konusamaz gıbımede gelıyor hıc acık kapı bırakmadı sonucta ben bu surecte baskasıylada olabılırım öyle bı ıhtımalde war canım ama bunu bıle goze nasıl alır yaa aklım almıyorr:bbo: sana bıt telefonla hıc bısey neden demeden donucegımıde bılıyosun bıle dedım hıc bısey yazmadı bu mesajıma karsılık:KK43:

senin sevginden emin olduğu için bunu yapıyor....nasılsa onu bekliceksin bunun farkında.. sende zamana bırak cnm sakın üstüne düşme,seviyorsa zaten dönücektir,ama bence önemli olan hayırlı olması değilse hiç dönmesin daha iyi...