Dr. Barış Çakır hakkında bilgi?

laylaylom888
13-12-08, 16:12
cokk sagoll sibelcim

laylaylom888
13-12-08, 16:12
bu arada kizlar baris cakira güvene bilirmiyim??? ben kücük ve ince buun istiyorum istedim gibi yaparmi?

duffy87
14-12-08, 10:12
arkadaşlar benim de yarın Barış Beyle görüşmem var.bana görüşmeden ameliyat günü alamayacağımı söyledi sekreteri.artık ne diyelim hayırlısı olsun hepimiz için..

wheatus
15-12-08, 16:12
naaptin duffy87 gittinmi bars beyle görsmeye ne zamana aldnz tarihi?

öykü76
15-12-08, 18:12
bende 5 ocak için ancak randevu alabildim barış beyden göğüs ameliyatı için.inşallah memnun kalırım.neolur benide rahatlatıcak birşeyler yazın arkadaşlar

duffy87
15-12-08, 19:12
evet tarihi aldım.14 ocak.13 ocağa kadar doluymuş.çok iyi ilgilendi çok memnun kaldım..

bulbeni
15-12-08, 22:12
Bende gün sayiyorum kizlar. Azicik kaldi. Bu cumartesi insaallah hayirlisiyla burun ameliyati olacagim baris beyde. Cok heyecanliyim. Migdem bulaniyor heyecandan. Umarim hersey yolunda gider.
Bu arada Istanbulda alisveris yapabilecegim, modern kiyafetler satan ama cok pahali olmayan magzalar varsa bildiginiz, özelden bana isimlerini yazip yollarsaniz sevinirim. Tesekkürler.

KafayiYemisDusler
16-12-08, 22:12
Barış beye daha önce ameliyat olan arkadaşlar, barış bey foto üzerinde yaptığı tasarımı beğenmezseniz biraz değiştiriyor mu_?

duffy87
16-12-08, 23:12
bulbeni merhaba inş istediğin gibi bir buruna sahip olursun,senin ameliyatın kapalı mı olacak?

bulbeni
17-12-08, 19:12
duffy87
bulbeni merhaba inş istediğin gibi bir buruna sahip olursun,senin ameliyatın kapalı mı olacak?
belli degil henüz görüsmeye gitmedim.

ba_bu
18-12-08, 18:12
slm bulbeni sanırım cumartesi grüşmen var umarım herşey istediğin gbi olur:)

duffy87
18-12-08, 21:12
pardon bulbeni ben cumartesi ameliyat olucaksın zannettim..
shezofren evet beğenmessen yapabileceği ölçüde değiştiriyor

aysem07
18-12-08, 23:12
Merhaba arkadaslar,ben 13 kasimda gogus 14 kasimda burun estetigi oldum dr.baris cakir'a,bakmak isterseniz resmimi koydum iyi yada kotu butun yorumlarinizi bekliyorum,amaliyat olucak arkadaslar ben arka arkaya iki amaliyat gecirdim burun 4 saat,gogus 5 saat surdu korkulacak hicbirsey yok ne agrim nede siizm oldu,ben bu gune kadar bekledigim icin cok pismanim keske yillar yillar once olsaymisim,gidin ve hemen olun kurtulun baris beyi gozum kapali herkese tavsiye ederim,yuzumde sadece 3 gun hafif denecek kadar biarz bir sislik oldu o kadar morarma olmadi agrim olmadi,kanamam olmadi,hepinize gecmis olsun ve olucak arkadaslarda korkmasin,sizden yorumlarinizi bekliyorum kisada olsa lutfen yazin,ayrica sunuda soyliyim beni tanimayanlar estetik oldugumu anlamaiyorsırnaşık şeya.s.

duffy87
19-12-08, 09:12
aysem resimler için teşekkürler.bende 14 ocakta burun ameliyatı olacağım Barış Beye.doğal ve güzel bir burnun olmuş.çok beğendim..

laylaylom888
20-12-08, 15:12
selam arkadaslar bo siorum olcakti
baris bey le görmüsmek bedavami yoksa fiyati var mi

denizderya
20-12-08, 16:12
ayşemcim süper olmuş burnun, on numara, güle güle kullan :)

ama ameliyat öncesi fotoğrafını da koyabilir misin ?

bir de arkadaşlar, Dr. Barış Çakır' dan randevu ücretsiz deniyordu, fakat ben yeni randevu aldım, 140 ytl dediler. bilginiz olsun.

aysem07
20-12-08, 16:12
denizderya
ayşemcim süper olmuş burnun, on numara, güle güle kullan :)

ama ameliyat öncesi fotoğrafını da koyabilir misin ?

bir de arkadaşlar, Dr. Barış Çakır' dan randevu ücretsiz deniyordu, fakat ben yeni randevu aldım, 140 ytl dediler. bilginiz olsun.
selam denizderya,tesekkur ederim canim begendigine sevindim,burnumun amaliyat onceki halimin resmi var gormedinmi?a.s.

KafayiYemisDusler
20-12-08, 23:12
aysem07
selam denizderya,tesekkur ederim canim begendigine sevindim,burnumun amaliyat onceki halimin resmi var gormedinmi?a.s.
aysem ben de göremedim eski halini, profil resmini diyosan o çok küçük fisfisfis

aysem07
20-12-08, 23:12
Shezofren
aysem ben de göremedim eski halini, profil resmini diyosan o çok küçük fisfisfis
arkadaslar ilk haliminde resmini koydum amaliyattan sonraki 1.haliminde resimelrini koydum,dikkatli bakin,resimelr ve albumler kizmina tiklayinca butun resimlerim cikiyor ilk halimin 1 resmi var 1.ayiminda birkac tane koydum simdilik 2.ayimda tamamlansin koyucam,yorumlarinizi bekliyorum...

öykü76
21-12-08, 13:12
laylaylom888
selam arkadaslar bo siorum olcakti
baris bey le görmüsmek bedavami yoksa fiyati var mi
selam bende 5 ocak için görüşme randevusu aldım sekreteri ücretin 140 ytl olduğunu ama ameliyat günü alırsam görüşme ücreti ödemeyeceğimi söyledi sevgiler

öykü76
21-12-08, 13:12
Ayşem07 çok çok geçmiş olsun canım..kullanılan protezler hakkında biraz bilgi verebilirmisin acaba barış beyin tercihleri ne yönde hangi markanın protezlerini kullanıyor mesela. birde barış beyin küçük göğüsler yaptığını duydum doğrumu acaba cevaplarsan çok memnun olurum

Dilemgiz
21-12-08, 14:12
Ayşem burnun inanılmaz derecede güsel ve doğal olmuş.Tam istediğim gibi =)) Ben de Barış beyden önümüzdeki hafta için randevu alacağım.Şubatta burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.Şimdiden karar verip randevu almak gerek malum öğrencilerin estetik mevsimi şubat =))
Livali arkadaşımızdan sonra fotoğraflarını koyan diğer bir kişi de sensin.Gerçekten çok teşekkürler ikinize de.Ben de ameliyat öncesi ve sonrası sürecini sizlerle,buradaki arkadaşlarla paylaşacağım ^.^

aysem07
21-12-08, 15:12
öykü76
Ayşem07 çok çok geçmiş olsun canım..kullanılan protezler hakkında biraz bilgi verebilirmisin acaba barış beyin tercihleri ne yönde hangi markanın protezlerini kullanıyor mesela. birde barış beyin küçük göğüsler yaptığını duydum doğrumu acaba cevaplarsan çok memnun olurum
selam oyku,kullanilan protezin markasini sormak inan hic aklima gelmedisırnaşık şey,ama 250 cc damla protez kas zari altina kondu,ewet baris bey buyuk gogus yapmiyor dogalliktan yana,en buyuk bu cc numarasini kullaniyor zaten bu bana yeterli geldi gayet buyuklugu cok idaal,ben cok memnunum buyuklugunden,herkese baris beyi tavsiye ederim ben cok memnun kaldim,a.s.

aysem07
21-12-08, 16:12
Dilemgiz
Ayşem burnun inanılmaz derecede güsel ve doğal olmuş.Tam istediğim gibi =)) Ben de Barış beyden önümüzdeki hafta için randevu alacağım.Şubatta burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.Şimdiden karar verip randevu almak gerek malum öğrencilerin estetik mevsimi şubat =))
Livali arkadaşımızdan sonra fotoğraflarını koyan diğer bir kişi de sensin.Gerçekten çok teşekkürler ikinize de.Ben de ameliyat öncesi ve sonrası sürecini sizlerle,buradaki arkadaşlarla paylaşacağım ^.^
selam dilemgiz burnumu begenmene cok sevindim,bu zamana kadar hep olumlu cevaplar aldim tesekkur ederim arkadaslar,onceki halimi ve sonraki halimi koydum resimlerimde,sizlere yardimci olmak icin,bende bu sikintilari iyi bilirim,ama bence dr.baris cakir dogru kisi,ben yillardir korktugum iicn hep erteledim ama simdiki aklim olsaydi yillar yillar once olurdum,ne agrim ne sizim ne kanamam ne asiri bir sisligim morlugum oldu,hersey cok kolay git ve hemen once ol kurtul...:1hug:

KafayiYemisDusler
21-12-08, 21:12
aysem07
selam dilemgiz burnumu begenmene cok sevindim,bu zamana kadar hep olumlu cevaplar aldim tesekkur ederim arkadaslar,onceki halimi ve sonraki halimi koydum resimlerimde,sizlere yardimci olmak icin,bende bu sikintilari iyi bilirim,ama bence dr.baris cakir dogru kisi,ben yillardir korktugum iicn hep erteledim ama simdiki aklim olsaydi yillar yillar once olurdum,ne agrim ne sizim ne kanamam ne asiri bir sisligim morlugum oldu,hersey cok kolay git ve hemen once ol kurtul...:1hug:

yıllar önce olsaydın barış beyi bulamazdın ama kaydirigubbakcemile3

şaka bir yana barış bey yine iyi bir iş çıkarmış , inşallah benim burnumu da güzel yapacak :teytey: