Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

durubebek
22-04-11, 22:04
chnb
İyi geceler arkadaşlarım...:KK58:
iyi gecelerrrr:KK16::KK16::KK16:

gamze81
22-04-11, 22:04
chnb
İyi geceler arkadaşlarım...:KK58:
iyi geceler tatlım :KK5: :KK5:

pasam3405
23-04-11, 06:04
uzman1
maşallah maşallah allah tamamına erdirsin allah artırsın..amiiiiiiiiiiiiin.bizede nasip etsin:KK49::KK49::KK49::KK49:
amin kardeşim amin işşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:
ayer82
:nazar:meraba kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr
evel gün bebeği aşağıda hisettim feci şekilde bel azğrısı ile gece hastaneye geldik.ve dün bebeğimi doğurdum.yani ben de anne oldum inanamıyorum.Allahım sana şükğrler olsun.çok çektim 2 ay hastanede yatım 24 saat sürekli serum aldım.akciğer ödemi oluştu ama Allah güç verdi ve bebeişimi doğurdum.yaeın taburcu oluyorum.akciğerimde ödem oluştuğu için spinal anestezi ile sezeryan oldum.belime de 4. denemede ilaç verildi.bu benim şansım herhalde damar yolları defalarca açılırken birde belimden.ama sonu çok tattlıııııııııııııı.he birde hepinize sezeryN Boyunca dua ettim.:nazar:
canım allahım analı babalı büyütsün işşallah bebegini ne sana ne eşine acısını göstermesin:123::123: darısı bizlere işşallah bak ne güzel mükafatını aldın:KK43::KK43::KK43::KK43:inan çok sevindim nasıl bir duyguydu ilk karşılaşma ben kesin aglarım 10 senenin özlemi var degilmi:KK43::KK43::KK43: zaten sulu gözlüyüm olur olmaz herşeye aglıyorum darısı bizlere işşallah saglıcakla bizlerde alalım kucaklarımıza işşallah bu topikte evlat acısı çekmeyiz benim yavrum sizin sizin yavrunuz benim biliyorumki allah korusun birimizinkine bir şey olsa çok aglarız rabbim aglayanlardan degilde gülenlerden nasip etsin işşallah:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:inanın sizleri çok seviyorum haberiniz olsun ben sevilmicek hatunmuyum bakın ne kadar şirin biriyim ben:86::86::86:
durubebek
gamzeee şafağı yukarı taşısana kuzu 1 sıra daha atlıyım heyecan tavan yapsın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ah canım sen çıkarsında ben zor vallahi çok kişi var üstümde teker teker işşallah dogum listesine geliriz hep beraber en altaki garip vallahi :KK9::KK9:kızlar hamile kalında terfi etsin benim gibi olan dünürüme teker teker çıksın bakın ben nasıl çıktım allahıma şükürler olsun dahada hamile istiyorum daha yukarı çıkayım elinizi çabuk tutun bebişler fadikçim jorjet rengetecim:KK9::KK9::KK9:yaz sonunu bekleme ozamana kadar karnın topilik olur kız gel sen bu fırsatı kaçırma bak sana dondurma vercem söz :131::131::131::131: tadı güzel degilmi sevgimi kattım içine haberin olsun aşkum benim:KK69::KK69::KK69:
chnb
Bende alta eklense diye bakıyorum. Üstte çok var ne de olsa...
Regreteden haber yok di mi, akşam olmamıştı adet...
canım erken yatıcaktı o ondan girmedi gözümden kaçmadı zannetmeyim gece muhabbet koyuymuş:KK20::KK20::KK20:gamzecim eşim pc yerini degiştirdi az dur dedi yapıcam bekle dedi gözümü açtım sabah olmuş:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:nasıl oldu uyumuşum ben ya hep kandırıyo mikrop ne olucak:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

kızlar siizlere güzel bir gün diliyorum yaradan işallah kucagımıza aldıgımız emzirdigimiz günleri gösteriri işşallah:KK19::KK19::119::119::119::119::119:

pasam3405
canlar ben çıkıyorum sonra görüşürz kesme şekeri doyurucam gelirim gene kaynanam erken gelirse giremem:KK59::KK59::KK59::KK59:

GaSeLLe
ayer82
evel gün bebeği aşağıda hisettim feci şekilde bel azğrısı ile gece hastaneye geldik.ve dün bebeğimi doğurdum.yani ben de anne oldum inanamıyorum.Allahım sana şükğrler olsun.çok çektim 2 ay hastanede yatım 24 saat sürekli serum aldım.akciğer ödemi oluştu ama Allah güç verdi ve bebeişimi doğurdum.yaeın taburcu oluyorum.akciğerimde ödem oluştuğu için spinal anestezi ile sezeryan oldum.belime de 4. denemede ilaç verildi.bu benim şansım herhalde damar yolları defalarca açılırken birde belimden.ama sonu çok tattlıııııııııııııı.he birde hepinize sezeryN Boyunca dua ettim.:nazar:
gozun aydin caniiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm benim cok sukur Allahima sende bebisini kucagina aldin Allah saglikli mutlu uzun omurler versin :nazar::nazar::KK46:

GaSeLLe
durubebek
gamzeee şafağı yukarı taşısana kuzu 1 sıra daha atlıyım heyecan tavan yapsın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
senin yerine ben heyecan yaptim hadi bakalim sira sanada yaklasiyor:KK66:

samyeli26
23-04-11, 07:04
ayer82
canım Allah analı babalı büyütsün, çok sevimdim.. mis gibi kokuyordur şimdi.
Darısı bizim başımıza inşallah.

pasam3405
23-04-11, 11:04
ah ulen ah gene kimse yok millet gene nerdesiniz kesin kaçtınız bir yerlere demi:KK9::KK9::KK9:sizi bir yakalarsam vay halinize:KK76::KK76::KK76::KK76:

Regrete
23-04-11, 12:04
ayer82
Allah analı babalı sağlıkla büyütsün:nazar::nazar::nazar:.Zorluklara dayandın mükafatını en güzel şekilde aldın tekrar maşallah :nazar::nazar:

chnb
Bende alta eklense diye bakıyorum. Üstte çok var ne de olsa...
Regreteden haber yok di mi, akşam olmamıştı adet...
Yok canım ben olmuyorum mevsimseldir diye düşünüyorum ama haftaya bi doktora gideceğim artıkk

pasam3405
23-04-11, 13:04
regrete
allah analı babalı sağlıkla büyütsün:nazar::nazar::nazar:.zorluklara dayandın mükafatını en güzel şekilde aldın tekrar maşallah :nazar::nazar:

Yok canım ben olmuyorum mevsimseldir diye düşünüyorum ama haftaya bi doktora gideceğim artıkk
hamiş seni hamiş seni:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

pasam3405
Karnım çok acıktı biri hayrına beni gelip doyursa ne olurdu :KK14::KK14::KK14::KK14:

chnb
pasam3405
ah ulen ah gene kimse yok millet gene nerdesiniz kesin kaçtınız bir yerlere demi:KK9::KK9::KK9:sizi bir yakalarsam vay halinize:KK76::KK76::KK76::KK76:
Canım,yeni geldik eve. Oğlanın 23 nisan gösterisi vardı. Hatay'da karadeniz oyunu horon oynadılar.:KK9: Allah sizlere de nasip etsin. Duygulanıyor insan...:KK14:

Yok canım ben olmuyorum mevsimseldir diye düşünüyorum ama haftaya bi doktora gideceğim artıkk[/QUOTE]

Hayırlısı canım. İhmal etme git bir görün doktora...

pasam3405
Karnım çok acıktı biri hayrına beni gelip doyursa ne olurdu :KK14::KK14::KK14::KK14:
Ne yapayım sana canım. Bizde de yok yemek. Şimdi yapacağım...:KK56:

chnb
Toplu alıntı yapmayı öğrendim bak...

chnb
Derins bebişler nasıl? Uyudular mı? Aynı anda uyuyorlar mı? Acıkınca aynı anda mı acıkıyorlar? Nasıl ikiz annesi olmak?

pasam3405
23-04-11, 14:04
chnb
Canım,yeni geldik eve. Oğlanın 23 nisan gösterisi vardı. Hatay'da karadeniz oyunu horon oynadılar.:KK9: Allah sizlere de nasip etsin. Duygulanıyor insan...:KK14:

Hayırlısı canım. İhmal etme git bir görün doktora...

Ne yapayım sana canım. Bizde de yok yemek. Şimdi yapacağım...:KK56:[/QUOTE]

CANIM İNSAN DUYGULANMAZMI YA:KK43::KK43::KK43:EVLAT BU İFTAAR ETMİŞİNDİR GÖRDÜKÇE :KK16::KK16:NEYSE GÖRÜŞÜRÜZ SONRA YAVRULAR BEKLEDİM BEKLEDİM GELMEDİNİZ KAYNANAM GELDİ BEN ÇIKIYORUM ARTIK KAVUŞMAMIZ BİR BAŞKA VUSLATA KALDI NE DEYİM:KK5::KK5::KK5:

pasam3405
23-04-11, 15:04
chnb
Toplu alıntı yapmayı öğrendim bak...
aferim sana tebrik ederin bebem seni:76::76::76::76::76:

GaSeLLe
chnb
Derins bebişler nasıl? Uyudular mı? Aynı anda uyuyorlar mı? Acıkınca aynı anda mı acıkıyorlar? Nasıl ikiz annesi olmak?
ay cok fena:KK1: acikmalarini ayarladim 1saat arayla veriyorum birinin yemesi gazidi derken oburunun zamani geliyor uykulari duzensiz kesintisiz uyumuyorlar surekli baslarindayim uyanip beni gorurlerse uyuyorlar yok gormezlrse bagirip otekinide uyandiriyor bende deliriyorum:KK53::KK52::KK1: bu arada masallah oglusuna bizimkiler nezaman horon yapcak acep:nazar::nazar:

GaSeLLe
pasam3405
ay kiyamam sana yakin olsak yapardim canim kaynanan gelmedimi

chnb
derinsss
ay cok fena:KK1: acikmalarini ayarladim 1saat arayla veriyorum birinin yemesi gazidi derken oburunun zamani geliyor uykulari duzensiz kesintisiz uyumuyorlar surekli baslarindayim uyanip beni gorurlerse uyuyorlar yok gormezlrse bagirip otekinide uyandiriyor bende deliriyorum:KK53::KK52::KK1: bu arada masallah oglusuna bizimkiler nezaman horon yapcak acep:nazar::nazar:
Çabuk geçiyor zaman inan. Sen şanslısın onlar biraz büyüyünce birbirlerine arkadaş olacaklar. Biz kapı kapı çok arkadaş aradık. Ne kadar oynasak da çocuk çocukla mutlu. Ama şimdi yardımcı biri yoksa yanında çok yoruluyorsundur, uykusuz da kalıyorsundur. Allah yardımcın olsun? Artık epey tepki veriyorlardır? Bu arada tam olarak kaç haftalık doğmuşlardı? Erken diye doktorlar ekstra kontrol ediyorlar mı aylık kontrollerinde?

pasam3405
derinsss
ay kiyamam sana yakin olsak yapardim canim kaynanan gelmedimi
geldi canım eve temizlik yapıyo bende yavaş yavaş sizden sonra yemek yaptım mis oldu mis kız yemek yapmayı özlemişim be:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

chnb bebem beni niden bırakıp gidiyosun :63::63:koştur koştur yoruldum peşinden ama:KK43::KK43::KK43:

chnb
pasam3405
geldi canım eve temizlik yapıyo bende yavaş yavaş sizden sonra yemek yaptım mis oldu mis kız yemek yapmayı özlemişim be:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

chnb bebem beni niden bırakıp gidiyosun :63::63:koştur koştur yoruldum peşinden ama:KK43::KK43::KK43:
Canım buradayım ve oradayım. Yemek yapıyorum bir taraftan, evi toparlıyorum. 10 elimde on marifet.:KK9:

GaSeLLe
chnb
Çabuk geçiyor zaman inan. Sen şanslısın onlar biraz büyüyünce birbirlerine arkadaş olacaklar. Biz kapı kapı çok arkadaş aradık. Ne kadar oynasak da çocuk çocukla mutlu. Ama şimdi yardımcı biri yoksa yanında çok yoruluyorsundur, uykusuz da kalıyorsundur. Allah yardımcın olsun? Artık epey tepki veriyorlardır? Bu arada tam olarak kaç haftalık doğmuşlardı? Erken diye doktorlar ekstra kontrol ediyorlar mı aylık kontrollerinde?
evet zaman cabuk geciyor 4aylik olduk bugun teyzesi. canim kimse yok tek yardimci esim oda geceleri ben birini yedirirken oda oburunu yediriyor pazar gunleride eve temizlige yardim ediyor oda daha yeni buzamana kadar hep kendim yaptim arasira komsum yardim etti 32haftalik dogdular kizim 21 oglum 18gun kuvezde kaldi ama eve getirdigimizde siringayla besliyordum inanki biberon ememiyorlardi oyuzden topigi biraktim nete giremiyordum ama dr baska birsey yapmiyorya boylarina kilolarina bakiyor bir sikayet varmi soruyor okadar acaba baska drmu arasam salliyormu yoksa doktorum? tepkileri iyi aguluyorlar muzik dinleyince tepki veriyorlar guluyorlar dekmeleyerek uzerinden battaniyeyi bile atiyor veletler

GaSeLLe
pasam3405

daha dur sen evi temizlemegi bile ozlemistim ben (ozlemez olaydim):KK1:

pasam3405
derinsss
daha dur sen evi temizlemegi bile ozlemistim ben (ozlemez olaydim):KK1:
kız dermiyim acaba dersin :KK60::KK60::KK60::KK60:inan saglıklı bir şekilde dogum yapayım daha bri şet istemiyorum ev işi vız gelir tırıs gider bana ben güçlü sfinazım bilirsin:76::76::76::76:
chnb
Canım buradayım ve oradayım. Yemek yapıyorum bir taraftan, evi toparlıyorum. 10 elimde on marifet.:KK9:
aferim sana ama ben yoruldum peşinde koşmaktan sana zahmet buruyada ugra beni bu koşmaktan kurtar:KK60::KK60::KK60::KK60:

chnb
:nazar:
derinsss
evet zaman cabuk geciyor 4aylik olduk bugun teyzesi. canim kimse yok tek yardimci esim oda geceleri ben birini yedirirken oda oburunu yediriyor pazar gunleride eve temizlige yardim ediyor oda daha yeni buzamana kadar hep kendim yaptim arasira komsum yardim etti 32haftalik dogdular kizim 21 oglum 18gun kuvezde kaldi ama eve getirdigimizde siringayla besliyordum inanki biberon ememiyorlardi oyuzden topigi biraktim nete giremiyordum ama dr baska birsey yapmiyorya boylarina kilolarina bakiyor bir sikayet varmi soruyor okadar acaba baska drmu arasam salliyormu yoksa doktorum? tepkileri iyi aguluyorlar muzik dinleyince tepki veriyorlar guluyorlar dekmeleyerek uzerinden battaniyeyi bile atiyor veletler
Maşallah canım. Ters giden bir şey varsa Doktor farkeder herhalde. Ama bence bir kere tıp fakültelerinde edirnede sağlam çocuk bölümü vardı orada ay ay takip ediyorlardı. Bulunduğun yerde fakülteye bir sor. Bence de iyidir ama belki normal doktorun bilmediği ekstra bir kontrol vardır. Tabi bilmiyorun aklıma öyle fikir geldi. Maşallah resimden de cin gibi akıllı duruyorlar maşallah...:nazar:

Ev işlerinde de Allah yardımcın olsun. Normal memeden ememediler diye mi anne sütüne devam edemedin?