Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

zaman
22-01-09, 16:01
selam kızlar nasılsınız

zaman
kimse yok gibi ses seda çıkmıyor ama ben genede anlatayım salı günü mısır çarşısı kazan ben kepçe dolaştım durdum terebulus aradım vardı ama duyulmadık bir marka diya almadım internetten sipariş verdik şimdilik 7 ürün kullanıyor tirebulusda gelince 8 olcak bakalım hayırlısı bişeyler olur inşallah mart ortası gibide spermiyogram yaptıralım diyoruz ama bu sefer şu yıkamalıdan yptırcaz daha öncede yaptrdık ama yıkamalı degildi sanırım bilmiyorduk böyle bir çeşidi oldugunu keçi boynuzu suyu çakşır suyu gnc korean gınseng zınc pıcolınatespirulina eşimin yaptıgı magcun ve gelincede tirebulus bu arada bugün doktora gittim yaklaşık 10 gündür tansiynum çıkıyor nomalde 8-5 dir tansiyonum ama bazen 14-12 oluyor midem bulanıyor başım dönüyor aşırı susuyorum ve bayılma hissi geliyor bu şikayetlerimi söyledim doktorda hamile olabilirsin dedi güldüm söyledim azolu oldugumuzu olabilir dedi şeker tansiyon şubu bide hamilelik testi yazdı kan ve idrar tahlili verdim kan verdikten sonra zaten ayakta zor duruyordum bayıldım yarın 11 de sonuçları alıcam bakalım ne olcak Allahım inş doktorun dediği gibi olur

vavelya
zaman
kimse yok gibi ses seda çıkmıyor ama ben genede anlatayım salı günü mısır çarşısı kazan ben kepçe dolaştım durdum terebulus aradım vardı ama duyulmadık bir marka diya almadım internetten sipariş verdik şimdilik 7 ürün kullanıyor tirebulusda gelince 8 olcak bakalım hayırlısı bişeyler olur inşallah mart ortası gibide spermiyogram yaptıralım diyoruz ama bu sefer şu yıkamalıdan yptırcaz daha öncede yaptrdık ama yıkamalı degildi sanırım bilmiyorduk böyle bir çeşidi oldugunu keçi boynuzu suyu çakşır suyu gnc korean gınseng zınc pıcolınatespirulina eşimin yaptıgı magcun ve gelincede tirebulus bu arada bugün doktora gittim yaklaşık 10 gündür tansiynum çıkıyor nomalde 8-5 dir tansiyonum ama bazen 14-12 oluyor midem bulanıyor başım dönüyor aşırı susuyorum ve bayılma hissi geliyor bu şikayetlerimi söyledim doktorda hamile olabilirsin dedi güldüm söyledim azolu oldugumuzu olabilir dedi şeker tansiyon şubu bide hamilelik testi yazdı kan ve idrar tahlili verdim kan verdikten sonra zaten ayakta zor duruyordum bayıldım yarın 11 de sonuçları alıcam bakalım ne olcak Allahım inş doktorun dediği gibi olur

Canım bir mucize olsa ne kadar güzel olur dimi.
Bir de hamiş olurmussun ay şahane olur vallahi.
Onun dısında insallah ciddi bir seyin yoktur.
Bazen panik atakta da söylediğin belirtiler oluyor.
Eğer stres olduğun zaman belirtiler artıyorsa ona da dikkat et derim.
Haberlerini bekliyoruz yarın

zaman
kızlar hala kimse yokmu nerelerdesiniz bide bişey sorcam benim internet bilgim okadar çok degil şu topik nerde nasıl giriyorsunuz merak ediyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim

zaman
vavelya
Canım bir mucize olsa ne kadar güzel olur dimi.
Bir de hamiş olurmussun ay şahane olur vallahi.
Onun dısında insallah ciddi bir seyin yoktur.
Bazen panik atakta da söylediğin belirtiler oluyor.
Eğer stres olduğun zaman belirtiler artıyorsa ona da dikkat et derim.
Haberlerini bekliyoruz yarın
yani panik yapmıyorum ama farkında olmadan yapıyorsam bilemem bide bişey sorcam hani böyle yazıyoruz ya benim sayfamda gelen cvplar yada yeni yazanları eger ben bşey yazarda gönderirsem ozamn göre biliyorum acaba neden
nebilim doktorun söyledikleri aklımdan hiç çıkmıyor ya olursa diye ama kendimide firenliyorum buarada eşim çok umutlandı onun üzülmesine dayanamıyorum :1no2:

ozlemsu33
22-01-09, 18:01
zaman

ayyy canım ne güzel olur valla halay çekeriz :teytey:başıda ben çekerim herhalde:dance:
Allahım inş öyle birşey olur:Saruboceq:
Hayırlısı olsun inş:Saruboceq::Saruboceq:

ozlemsu33
zaman
yani panik yapmıyorum ama farkında olmadan yapıyorsam bilemem bide bişey sorcam hani böyle yazıyoruz ya benim sayfamda gelen cvplar yada yeni yazanları eger ben bşey yazarda gönderirsem ozamn göre biliyorum acaba neden
nebilim doktorun söyledikleri aklımdan hiç çıkmıyor ya olursa diye ama kendimide firenliyorum buarada eşim çok umutlandı onun üzülmesine dayanamıyorum :1no2:
canım arkadaşım sayfayı sürekli F5 le yenile yani arasırada F5 tuşuna bas
olurmu tatlım

umutolsun
zaman inşallah öyle bişey olurda seviniriz hep beraber halay cekeriz

Belgin
22-01-09, 19:01
zaman
canım benim inşallah hamilesindir allah büyük bu derdi verende o zaten neden olmasın inşallah bir mucize gerçekleşir .....dualarım hep seninle ve bütün arkadaşlarımla sabah hemen bizlere bilgi ver....Şeniz

Belgin
vavelyacıgım nasılsın gönderdinmi misafirlerini canım,inşallah zaman hamiledirde bizde hevesleniriz kendiliginden oluyo diye dimi canım

zaman
kızlar bilemiyorum yani aslında çok heyecanlıyım acaba diyorum hani ben hamile olup bebişim olsun istiyorumya psikolojik olarak kendimi etkilemiş olabilirmiyim sabah hastahaneden sonra sonucu alınca eve geldiğimde haber veririm ya çok mutlu olucam yada çok kötü kızlar yarın beni teselli için hazırlanın ama bişey itiraf edicem yani böyle hamile olailme ihtimali bile okadar müthiş bişeyki kim biir gercekten hamile kalsak neler hissederiz kızlar buda bizim ihtahanımız ben doktorun öyle diyceni aklıma ile getirmemiştim yani azoluyuz ya olurmu bilmem ki bu sabah çok zor olucak şimdi benim için gecede uzar ama genede bukadarcıkda olsun bu duyguyu Rabbim yaşattıya nekadar şükretsm az gelir yerimde duramıyorum kendimi dizginlemeye çalışıoru daha fazla kapılmadan inşallah hayırlısı ile sonuçlanır bu gece Rabbim meleklerini göndersin başuçlarınıza ve hepimizi korusun tüm şerlerden ve inşallah tüm dualarımız kabul olur iyiki varsınız hepine teşekkürler

Belgin
22-01-09, 20:01
zaman
kızlar bilemiyorum yani aslında çok heyecanlıyım acaba diyorum hani ben hamile olup bebişim olsun istiyorumya psikolojik olarak kendimi etkilemiş olabilirmiyim sabah hastahaneden sonra sonucu alınca eve geldiğimde haber veririm ya çok mutlu olucam yada çok kötü kızlar yarın beni teselli için hazırlanın ama bişey itiraf edicem yani böyle hamile olailme ihtimali bile okadar müthiş bişeyki kim biir gercekten hamile kalsak neler hissederiz kızlar buda bizim ihtahanımız ben doktorun öyle diyceni aklıma ile getirmemiştim yani azoluyuz ya olurmu bilmem ki bu sabah çok zor olucak şimdi benim için gecede uzar ama genede bukadarcıkda olsun bu duyguyu Rabbim yaşattıya nekadar şükretsm az gelir yerimde duramıyorum kendimi dizginlemeye çalışıoru daha fazla kapılmadan inşallah hayırlısı ile sonuçlanır bu gece Rabbim meleklerini göndersin başuçlarınıza ve hepimizi korusun tüm şerlerden ve inşallah tüm dualarımız kabul olur iyiki varsınız hepine teşekkürler
canım inan bende senin gibi meraktan sabahı zor edecegim allahım yardımcımız olsun hepimizi bebeklerimize kavuştırsun..AMİN....:Saruboceq:

Belgin
Umudumnerde napıyosun canım nasıl oldun inşallah saglıgın iyidir .canım okudunmu belkide zaman hamiledir inşallah öyledirde bizde hergün biraz daha yakınlaşmış oluruz yavrularımıza.........

umudumnerde
Şeniz
zaman

hihoyyythihoyyythihoyyyt:dance::dance::dance:
ben azolulardan doğal yolla hamile kalan okumuştum galiba ha kızlar?
sizde okumuşmuydunuz hiç Rabbim büyük neden olmasın ama yine de sakin ol bebiş varsa heycandan düşmesinkaydirigubbakcemile3

vavelya
atasbelgin
vavelyacıgım nasılsın gönderdinmi misafirlerini canım,inşallah zaman hamiledirde bizde hevesleniriz kendiliginden oluyo diye dimi canım
Misafir gitti de annemler var canım.Ara ara bakıyorum sayfaya.
Takip ediyorum hepinizi şakkıdı

umudumnerde
atasbelgin
Umudumnerde napıyosun canım nasıl oldun inşallah saglıgın iyidir .canım okudunmu belkide zaman hamiledir inşallah öyledirde bizde hergün biraz daha yakınlaşmış oluruz yavrularımıza.........

inşallah canım inşallah ya nasıl seviniriz nasıl hem de
biz iyileşmeye çalışıyoruz canım Allahım her konuda yardımcımız olsun sen nasılsın :1hug:

Belgin
umudumnerde
inşallah canım inşallah ya nasıl seviniriz nasıl hem de
biz iyileşmeye çalışıyoruz canım Allahım her konuda yardımcımız olsun sen nasılsın :1hug:
CANIM BENİM NASIL OLUYUM SİZLERLE KONUŞUYOR VE BÖYLE GÜZEL HABERLER ALDIKÇA HEVESLENİYORUM VE NİSAN GELSİN DİYE BEKLİYORUM NİSANDA DOKTORU ARIYACAGIM...Şeniz

Belgin
Canlarım ben çıkıyorum hepinize güzel geceler diliyorum yarın görüşürüz.inşallah yarına mutlu haberlerle başlarız..bebekli haberlerle..amin...

zaman
kızlar demin kimse yoktu bende diger formlara baktım hamile kalmaya çalşanlar ya nasıl özendim anlatamamonların sayfaları bile ayrı mutlu inşallah bizde öyle oluuz dimi birbirimize bitkisel tarifi degilde mama tarifi verebiliriz

banban
23-01-09, 07:01
zaman
Canım benim Allahın izniyle bu duyguyu yaşarsın bizede yepyeni umutlar açarsın.Ya senin yazını okuyunca inan ki çok heyecanlandım neden olmasınki Allahın gücü herşeye yeter bi bakmışsın hamiş olmuşsun.Ayyy çok heycanlıyım gerçekten senden sabırsızlıkla haber bekliyorumhihoyyyt

umutolsun
23-01-09, 08:01
zaman inşallah bugün hamişim diye yazarsın umarım bugün cuma rabbim sana bir cuma günü hediyesi verebilir

Belgin
23-01-09, 09:01
zaman
kızlar demin kimse yoktu bende diger formlara baktım hamile kalmaya çalşanlar ya nasıl özendim anlatamamonların sayfaları bile ayrı mutlu inşallah bizde öyle oluuz dimi birbirimize bitkisel tarifi degilde mama tarifi verebiliriz
canım benim sabirsızlıkla açtım sayfayı ama henüz bi haber yok senden hadi inşallah bu müberek gün allahım hepimize bi umut ışıgı gönderir.....:eek::sm_cool:

Belgin
23-01-09, 11:01
kızlar nerdesiniz konuşacak kimse yok sıkıldım......

Belgin
23-01-09, 15:01
canlarım nerdesiniz bugün niye kimse girmiyor zaman dan haber aldınızmı meraktayım...

vavelya
23-01-09, 15:01
Selam kızlar .
Cok sakin kalmıs bugün burası.Herkes gezmeleremi gitti acaba :kahve:
Zaman dan haber gelmemiş.Merak ettik canım hadi bizi habersiz bırakma. :uhm:

HARZEM
23-01-09, 17:01
İyi akşamlar kızlar eşimin sonuçlarını göndermiştik doktora bugün akşam üstü aradılar eşime doktor iğne ve ilaç yazmış gidene kadar kullanacakmış iki ay boyunca bakalım benim koca dayanabilecekmi söz konusu iğne tabiki haydi hayırlısı

umutolsun
23-01-09, 18:01
zaman cım senin sonucun ne olursa olsun sakın üzülme rabbim herseyin hayırlısını versin yardımcın olsun

Belgin
23-01-09, 18:01
kızlar nerdesiniz yaa bugün neden hiç gelmliyonuz bakın ben çok sıkıldım....

damlali
24-01-09, 08:01
dryaaa22
saol canım bende ikiz veya üçüz istiyorum 3 embiryo kondu ya inşallah üçüde tutunur inşallah bana miniklerim birde hastaneden transfer günü konulan embiryoların resimlerini verdiler papatyam onlar benim sizlerdende güzel haberler bekliyorum canlarım kaydirigubbakcemile5

derya 22 sizi tebrik ediyorum inşanlah bebeklerini kucağına sağlıklı sıhatli alırsın SİZE BİR ŞEY SORMAK İSTİYORUM BÜTÜN TEDAVİNİZİ NEREDE HENGİ ŞEHİRDE VE HANGİ HASTAHANEDE YAPTIRDINIZ biz yeni tedaviye başlayacagız daha hiç başlamadıkta hastahane araştırıyoruz onu için sordum .güzel haberlerinizi bekliyoruz.:Saruboceq:

umutolsun
24-01-09, 20:01
arkadaslar neden kimse yok bugün zamandan haber alan varmı

melek23
24-01-09, 21:01
slm kızlar dün çok mutlu oldum çünkü beninle birlikte tüp bebek tedavisine giden arkadaşım vardı ikimizinde tutmadı ama dün öğrendim hamileymiş hemde eşi azosperm olmasına rağmen hemde normal yolla çok sevindin ve artık dahada umutluyum çünkü artık inancım tamammen kesinleşti ne olursa olsun tedavisiz veya tedaviyle yüce allahım istediği taktirde önüne hiçbirşey geçemiyor

Belgin
melek23
slm kızlar dün çok mutlu oldum çünkü beninle birlikte tüp bebek tedavisine giden arkadaşım vardı ikimizinde tutmadı ama dün öğrendim hamileymiş hemde eşi azosperm olmasına rağmen hemde normal yolla çok sevindin ve artık dahada umutluyum çünkü artık inancım tamammen kesinleşti ne olursa olsun tedavisiz veya tedaviyle yüce allahım istediği taktirde önüne hiçbirşey geçemiyor
arkadaşın adına sevindim inşallah allah bizlerede nasip eder ama biraz anlatsaydın tesemi yapıldıydı ilk denemenizde arkadaşına sonur neydi..merak ettim canım...yerimseniben

Belgin
yaaa kızlar nerdesiniz merak ediyorum sizleri, yoksa hepiniz aynı anda hamilemi kaldınızda beni unuttunuz.....

zaman
selam kızlar kusura bakmayın bizim internet bozuldu giremedim birtürlü şimdi size cuma günüden bahsedeyim sabah 11 civarı hastahaneye gittim sonuçları aldım tabiki ilk baktığım beta oldu ama sonuçta HAMİLEOLMAYAN yazıyordu çok üzüldüm boynum bükük doktora gittim gösterdim sonuçları hala ben bişey anlamadım şikayetlerin gebelik belirtileri dedi dopler yazdı pazartesi 2 de cektiricem bakalım sonuçta ne çıkıcak gizli hiper tansiyon olabilir dedi bilmiyorum ama çok üzüldüm bakalım artık hasta olunca doktorada gitmicem onlar bile hamilelik diyor artık hayırlısı olsun sonuç hamile degilim sizlerde benim gibi heyecanlandınız ve moralim bozuk yani aynıyım herşey normala döndü

umutolsun
25-01-09, 00:01
bitanem herseyin hayırlısı olsun üzülme bir gün oda olacak

tosbik81
25-01-09, 00:01
zamancım bazı donemlerde bende kendimi hamileymiş gibi hissediyordum psikolojik olarak bunu yasamak normalmıs birkeresinde 3 gun reglım gecikmişti o kadar cok heveslendik ki ama sonuc yok....
sanırım bızım durumumuzdakilerin süphelenmeye bile hakkı yok neyse uyuyamadım dun gece ruyamda kucağıma bir erkek cocuğu almısım o kadar tatlı kı tenının yumusaklığını bıle hıssettım dua edıyorum arkadaslar hepımız için en kısa zamanda o sıcaklığı allahım bize de yasatsın kucağımızı bos bırakmasın.....
deryacım senın içinde ck sevındım msj larını hep takıp ediyourm pozıtıf sonucunu beklıyoruz canım kendıne dıkkat et kı bebişin sana sım sıkı tutunsun herkese iyi geceler....