Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

umudumnerde
12-01-09, 15:01
zaman
kızlar biz keçi boynuzu kürü kullanlyoruz bide eşim karışım yaptı bunu azolu olan birinden buldu o kişide olmuyormuş sonra kendisi karışım yapıyor ve sperm bulunuyor baya çok otu balla karıştırdı her akşan 1 tatlı kaşıgı alıyor şu nohut kürü nasıl yapılıyor bilen varmı onada başlıcaz
bak anlatayım sana biz başladık.yarım lt suya 6-7 kaşık nohutu su kaynamaya başladığında içine atıyorsun 10 dak kadar kaynadıktan sonra kapat 20 dak dinlensin.dinlendikten soğusun ve sabah kahvaltısından sonra yarısını öğle yemeğinden önce diğer yarısını içsin.en az 2 ay devam etsin buna.
sen de şu karışımı anlatsana canım gerçekten fayda sağlayan olmuş mu?:kahve:

umudumnerde
12-01-09, 16:01
dryaaa22
kızlar yarın eşimden yeterli sayıda spem elde edilebilirse yumurta toplama işlemim var eşimin kullandığı ilaçla 0dan 28 e çıkan sayıyı inş.yarın dahada arttırır kullanmaya devam ediyor hala dualarınızı eksik etmeyin yarın büyük gün bizim için
tribulus kullanmıştınız değil mi ? Allahım yanınızda olsun hayırlısıyla embriyolar,sonra güzel bi hamilelik,kolay bi doğum veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dünyalar tatlısı sağlıklı ve hayırlı bi bebek gelsin
ama yarın büyük gün hepimiz için nede olsa hepimize moral olacakasınız.Allah yardımcınız olsun AMİİİİİN:Saruboceq:

zaman
12-01-09, 16:01
umudumnerde
bak anlatayım sana biz başladık.yarım lt suya 6-7 kaşık nohutu su kaynamaya başladığında içine atıyorsun 10 dak kadar kaynadıktan sonra kapat 20 dak dinlensin.dinlendikten soğusun ve sabah kahvaltısından sonra yarısını öğle yemeğinden önce diğer yarısını içsin.en az 2 ay devam etsin buna.
sen de şu karışımı anlatsana canım gerçekten fayda sağlayan olmuş mu?:kahve:
canım eşim gelsin ona sorup öyle yazım tarifini çümki aktardan o aldı şimdi tam hangi otlar vardı isimleri neydi bilemiyorum akşamları 1 tatlı kaşıgı alıyor ama tadı acı yutarken bogazları yakıyor gerçi olsun okdar:jeyyar: ama tarifi alıp yazarım inşallah faydası olur

umudumnerde
12-01-09, 17:01
offf kimse yok yafu:nazar:

umutolsun
12-01-09, 19:01
arkadaslar iyi aksamlar deryacım yarın hersey gönlünce olsun allah yardımcın olsun

Belgin
12-01-09, 20:01
yaaa yinemi yoksunuz nerdesiniz kızlar bugün nedense kendimi çok yalnız ve mutsuz hissediyorum .Kimsenin nasılsın neyin var diye sordugu yok inanın bu acıyı yanlıztaşımak çok zor geliyo ,iyiki sizleri buldum inan size yazınca sanki her biriniz karşımdasınız ve herbirinizi tanıyorum o kadar yakınsınız bana ,birgün sevinçle mutlulugumu sizinle paylaşmak istiyorum vavelya arkadaşımın dedigi gibi allaahım bana hayırlı saglıklı tatlı bi bebek ver ammmiiiinnnnnn

umudumnerde
atasbelgin
yaaa yinemi yoksunuz nerdesiniz kızlar bugün nedense kendimi çok yalnız ve mutsuz hissediyorum .Kimsenin nasılsın neyin var diye sordugu yok inanın bu acıyı yanlıztaşımak çok zor geliyo ,iyiki sizleri buldum inan size yazınca sanki her biriniz karşımdasınız ve herbirinizi tanıyorum o kadar yakınsınız bana ,birgün sevinçle mutlulugumu sizinle paylaşmak istiyorum vavelya arkadaşımın dedigi gibi allaahım bana hayırlı saglıklı tatlı bi bebek ver ammmiiiinnnnnn
canım hepimizin neyi olduğu malümmirmirmirmir
bigün içimize umutlar doluyo ertesi gün bambaşka biriyiz ve sanki bütün dünya başımıza yıkıldı hayattan zevk almıyoruz.Hemen kucağımızda görmek istiyoruz bebişelrimizi kime benziyo bakmak istiyoruz yüzüne sonra içinden bi ses sana saçmalama hayal kurup durma sonuçta senin çocuğunun olmama ihtimal olma ihtimalndan daha çok diyo ve hayallerimizi durduruyo sonra birden aklımıza burada okuduğumuz mucizeler geliyo ve evet ya :KK46: neden bu mucize bizi de bulmasın diyor ve biraz kendimize gelip iyi düşünmeye çalışıyoruz fakat hiçbirimizin sabah uyandığımızda içimiz umut dolu huzurlu uyanacağımızın garantisi yok hergün karmakarışık duygularala kimi zaman aniden gelen ağlama krizlerine giriyoruz kimi zaman sanki o büyük güne az kalmış gibi hissediyoruz.kaydirigubbakcemile3

bilmem duygularına tercüman olabildim mi.Ama yapmamız gereken bişey6 var o da inanmak ve dua etmek rabbim büyük bugün başımı kaldırıp dağa taşa göklere baktım 'Rabbim dedim senin herşeye gücün yeter bizi duyuyorsun rabbim bizlere yardımcı ol' dedim dua ettim.Birbirimize dua edelim canım :Saruboceq:

Belgin
umudumnerde
bigün içimize umutlar doluyo ertesi gün bambaşka biriyiz ve sanki bütün dünya başımıza yıkıldı hayattan zevk almıyoruz.Hemen kucağımızda görmek istiyoruz bebişelrimizi kime benziyo bakmak istiyoruz yüzüne sonra içinden bi ses sana saçmalama hayal kurup durma sonuçta senin çocuğunun olmama ihtimal olma ihtimalndan daha çok diyo ve hayallerimizi durduruyo sonra birden aklımıza burada okuduğumuz mucizeler geliyo ve evet ya :KK46: neden bu mucize bizi de bulmasın diyor ve biraz kendimize gelip iyi düşünmeye çalışıyoruz fakat hiçbirimizin sabah uyandığımızda içimiz umut dolu huzurlu uyanacağımızın garantisi yok hergün karmakarışık duygularala kimi zaman aniden gelen ağlama krizlerine giriyoruz kimi zaman sanki o büyük güne az kalmış gibi hissediyoruz.kaydirigubbakcemile3

bilmem duygularına tercüman olabildim mi.Ama yapmamız gereken bişey6 var o da inanmak ve dua etmek rabbim büyük bugün başımı kaldırıp dağa taşa göklere baktım 'Rabbim dedim senin herşeye gücün yeter bizi duyuyorsun rabbim bizlere yardımcı ol' dedim dua ettim.Birbirimize dua edelim canım :Saruboceq:
canım benim aynı içimdeki duyguları harfi harfine yazmışsın biliyosun işte hiç farkı yok acılarımızın iyiki varsınız inan bazen oluyor kocalarımızdan daha yakın oluyoruz birbirimize çünkü onları üzmemek için tüm dertleri içimize atıyoruz ve bu acılar bazen istemeden fazlalaşıyor ve böyle üzücü anlar yaşıyoruz napalım bolbol dua etmetmekten başka şansımız yok allahım hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin sagol canım arkadaşım sagol:1hug:

umutolsun
atasbelgin ben sana merhaba diyorum nasılsın canım hepimiz aynı duyguları yasıyoruz ne yapalım bazen kendmizi avutuyor bazen umutlanıyorum ama sabırla beklemeliyiz herseyi zaman gösterecek herksin hersey gönlünce olsun

umudumnerde
:1hug:
atasbelgin
canım benim aynı içimdeki duyguları harfi harfine yazmışsın biliyosun işte hiç farkı yok acılarımızın iyiki varsınız inan bazen oluyor kocalarımızdan daha yakın oluyoruz birbirimize çünkü onları üzmemek için tüm dertleri içimize atıyoruz ve bu acılar bazen istemeden fazlalaşıyor ve böyle üzücü anlar yaşıyoruz napalım bolbol dua etmetmekten başka şansımız yok allahım hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin sagol canım arkadaşım sagol:1hug:

fatos1983
13-01-09, 00:01
umudumnerde
canım ya olumlu sözlerin ne güzel,bilmiyorum ki rabbim büyk tabi.inşallah hepimizde sağlıklı yeterli sperm bulunur da sonra sağlıklı hayırlı evlatlarımıza kavuşuruz.Ben hergün dua ediyorum sürekli süreklli hepimiz için arada ismi aklıma gelenleri de söylüyorum.
Diğer insanlara Allahım çocuk yapalım yada yapmayalım diye karar verme şansı vermiş ama bize kendisi ne zaman doğru buluyorsa o zaman gönderecek .Ne diyelim ki rabbim böyle istemişse değil mi? inşallah kendi tarafından gönderecek bize hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişerimizle dolduracak kucaklarımızı ve gönüllerimizi :Saruboceq:
evet canim allahim diger insanlara o hakki tanimis karar verebiliyorlar ama herseyin bir sebebi var..bazen dusunuyorum aceba benim annem yada babam cocugu olmayan birisine cokmu uzuldu acidida benim basima geldi diyorum cunki herzaman evlatlardan cikarmis biliyorsunuz...benim abimin 4 sene olmadi ayni sekilde ablaminda..ama onlarinki dogal yoldan oldu sonra..benimkisi daha zor asamalar kat etmem geerekiyor..benim yengem yani abimin esi 3. cocuguna hamile ve 3. ayda doguracak onu görmek istemiyorum cunki karni iyice sisti ve biliyorum yanlis ama onu gorunce allahim onun zaten iki tane var bize niye bu sansi vermiyorsun diye isyan ediyorum gunah oldugunu bile bile ve sonra hayal ediyorum benimde olucagina 3. ayda turkiyeden karnimda bebekle dönücemi ama ya haayal ettigim gibi dönemezsem ozaman ne olucak

atasbelgin
bugun burda sen kötüyken hepimiz yaninda olmak isterdik ama sen icinden gelen herseyi yaz biz gecte olsa cvp veriyoruz canim ayni duygulari dusunceleri paylasiyoruz hayat bize bu dersi veriyorsa allahim onunla yasamayida ögret bize

umudumnerde

evet inanmak ve dua etmek duanin cözemedigi birsey yoktur ölümden baska..

banban
13-01-09, 07:01
Günaydın kızzzlaarrr,
Herkesin günü iyi başlasın ve öyle geçsin inşallah umutlarımız tükenmeden hergün daha da iyi günlere çıkarsınız inşallah.Hepimiz tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşallah.

Ben herkesden erkenden güne başlıyorum galiba.Sabah 6:30 da kalk işe gitmek için hazırlan ve yollara düş kolay değil valla.Neyse gün içerisinde hepiniz ile görüşürüz

sultan49
13-01-09, 08:01
günaydın kızlar nasılsınız banbancım gözünaydın çok sevindim..

banban
sultan49
günaydın kızlar nasılsınız banbancım gözünaydın çok sevindim..
Sağol canım.Ama bakalım gerisi nasıl sonuçlanacak yinede içimde şüphelerim var acaba cansız olarak çıktı diyorum ya testis içerisindekiler de cansızsa diye düşünmeden yapamayıorum.Allah hakımızdan hayırlısını nasipe eylesin.Cümleten:Saruboceq:

Belgin
günaydın arkadaşlar ,korkma banban allah büyük bak bizim hiç yoktu teseyle bulundu sizinde bulunur içini ferah tut

banban
atasbelgin
günaydın arkadaşlar ,korkma banban allah büyük bak bizim hiç yoktu teseyle bulundu sizinde bulunur içini ferah tut
içimi ferah tutmaya çalışıyorum artık hayırlısı canım yaa.
Sizin tese ile bulundu demek tüp bebek denedin mi bulunan spermler canlı spermlermiydi?

Belgin
banban
içimi ferah tutmaya çalışıyorum artık hayırlısı canım yaa.
Sizin tese ile bulundu demek tüp bebek denedin mi bulunan spermler canlı spermlermiydi?
canım benim evet denetik iki tane emriyo konuldu fakat olmadı bulunan sperm fazla gelişmemeiş spermmiş öyle dedi dotor şu anda doktor tavsiyesiyle beklemedeyiz dua etmekten başka şansımız yok canım bolbol dua:Saruboceq::Saruboceq:

umudumnerde
13-01-09, 11:01
atasbelgin
canım benim evet denetik iki tane emriyo konuldu fakat olmadı bulunan sperm fazla gelişmemeiş spermmiş öyle dedi dotor şu anda doktor tavsiyesiyle beklemedeyiz dua etmekten başka şansımız yok canım bolbol dua:Saruboceq::Saruboceq:
dualarına beni de kat :KK43: ama öle depresyona falan girme ruh halini değiştir bakıyım çabuk bak daha bizde o bile bulunamıcak belki gelişemeyen spermi Allahım ne zaman isterse o zaman gelşştiriverir hayırlısıyla :teselli:

banban
13-01-09, 13:01
Arkadaşler bugün fazla konuşmuyoruz.Herkesin işi gücü yoğun galiba.

Belgin
umudumnerde
dualarına beni de kat :KK43: ama öle depresyona falan girme ruh halini değiştir bakıyım çabuk bak daha bizde o bile bulunamıcak belki gelişemeyen spermi Allahım ne zaman isterse o zaman gelşştiriverir hayırlısıyla :teselli:
canım benimherbirinize ayrı ayrı dua ediyorum merak etme biz artık aynı yola baş koymuş kader arkadaşlarıyız birbirimizi tanımasakta bence gerçek dostlar biziz allahım büyük eminim canım sizinkindede bulunacak ve hepimiz bebeklerimizle beraber bi yerde toplanıp bunu kutlayacagız tamammı canım varmısın bu sözü vermeye.seni dinliyor ve degiştiriyorum ruh halimi canım arkadaşım inan bunu içten söylüyorum:Saruboceq:a.s.

Belgin
bugün ne zaman açsam kimse yok nerdesiniz arkadaşlar.

umutolsun
13-01-09, 14:01
ben geldim se yoksun canım hic aynı denk gelmiyo işte napalım

Belgin
umutolsun
ben geldim se yoksun canım hic aynı denk gelmiyo işte napalım
BEN BURDAYIM CANIM ANLAT BİRAZ NAPIYOSUN SENDE BENİM GİBİ EVDESİN.BUGÜN KİMSE YOK SAYFADA YALNIZ KALDIM:1closedeyes:

banban
QUOTE=atasbelgin;4882610]BEN BURDAYIM CANIM ANLAT BİRAZ NAPIYOSUN SENDE BENİM GİBİ EVDESİN.BUGÜN KİMSE YOK SAYFADA YALNIZ KALDIM:1closedeyes:[/QUOTE]

Merhaba arkadaşlar bende geldim.İçimde bir sıkıntı var bugün Allah hayırlara vesile etsin.Nedendir bilmiyorum ama içim daralıyor çok sıkılıyorum bugün:çok üzgünüm:

Belgin
banban
QUOTE=atasbelgin;4882610]BEN BURDAYIM CANIM ANLAT BİRAZ NAPIYOSUN SENDE BENİM GİBİ EVDESİN.BUGÜN KİMSE YOK SAYFADA YALNIZ KALDIM:1closedeyes:
Merhaba arkadaşlar bende geldim.İçimde bir sıkıntı var bugün Allah hayırlara vesile etsin.Nedendir bilmiyorum ama içim daralıyor çok sıkılıyorum bugün:çok üzgünüm:[/QUOTE]

CANIM SIKMA CANINI BENDE DÜN AYNIYDIM SAGOLSUN UMUDUM NEREDE ARKADAŞIM BENİ RAHATLATTI BİRAZ SENDE RAHATLA CANIM YANLIZ DEGİLSİN HEPİMİZ AYNIYIZ ALLAHIM HEPİMİZE YARDIM ETSİN:Saruboceq: