Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

cicek00
24-05-10, 18:05
iyi aksamlar kizlarrrrr

melishh
cicek00
iyi aksamlar kizlarrrrr
iyi akşamlar çiçek nasılsın canım?

sayes
iyi akşamlar herkese:))

ay melish vallahi kendim gibi heyecanlanıyorum:)) ınşallah allah nasip eder bu sefer inşallah!!! Sakın belirti falan takılma yorma kendini ruhunu zaten bişeycik kalmadı inşallah poztifi görücez. ınşallah 2 ay sonra da biz görürüz hep pozitif ol olumlu düşün...

Ezel i seyrediyorum da arada kaçayım dedim:) reklam bitti görüşürüz:))

melishh
sayes
iyi akşamlar herkese:))

ay melish vallahi kendim gibi heyecanlanıyorum:)) İnşallah allah nasip eder bu sefer inşallah!!! Sakın belirti falan takılma yorma kendini ruhunu zaten bişeycik kalmadı inşallah poztifi görücez. İnşallah 2 ay sonra da biz görürüz hep pozitif ol olumlu düşün...

Ezel i seyrediyorum da arada kaçayım dedim:) reklam bitti görüşürüz:))
iyi akşamlar sayescim.ah canım ya zaman yaklaştıkça içim kıpır kıpır oluyo ya.inşallah canım inşallah bu yıl hamilelikler benle başlar ve hemencek hepiniz hamile olursunuz.bildiğim kadarıyla hamile yok topikte dimi.eskilere baktım bugün baya varmış.ya çok acayip belim ağrıyo ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum progynex die bi iğne yiyorum omu yapıyo bilemedim.

cicek00
melishh
iyi akşamlar çiçek nasılsın canım?
sagol iyiyim canim sen nasilsin?
canim kac embriyo transfer edildi sana 1 tanemi

jklm
mrb kızlar nasılsınızn canlarım SYOLCU sızın degerlerınınz bızımle aynı bılıyor musun?ama ınsaalh durumumuz aynı degıldır arkadasım.

cicek00
jklm
mrb kızlar nasılsınızn canlarım SYOLCU sızın degerlerınınz bızımle aynı bılıyor musun?ama ınsaalh durumumuz aynı degıldır arkadasım.
hosgeldin canim ben iyiyim sagol
sen nasilsin canim?

melishh
cicek00
sagol iyiyim canim sen nasilsin?
canim kac embriyo transfer edildi sana 1 tanemi
canım iyiyim bende tek derdim belim çok ağrıyo.ay bi iyi olamadın desene :)))))
canım bizim tedavi sürecimizde yasa değiştiği için 2 transfer edildi zaten 1 i canlanamadı malesef.

melishh
jklm
mrb canım iyi akşamlar iyi olmaya çalışıyorum kendi adıma :)
sen nasılsın arkadaşım?

jklm
melsscım sukur canım ya... senden ıyı habrlerı 4 gozle beklıyz canım

cicek00
melishh
canım bizim tedavi sürecimizde yasa değiştiği için 2 transfer edildi zaten 1 i canlanamadı malesef.
gecmis olsun canim hamilelikten agriyordur insallahhhh
ben artik bir trasfer edilecek diye biliyorum
ay canim ne güzel insallah hamile kalirsin ikiz bebeklerin olurrrrr

melishh
jklm
melsscım sukur canım ya... senden ıyı habrlerı 4 gozle beklıyz canım
inşallah hayatım inşallah hepimiz anne oluruz .ben çok korkuyorum hüsrana uğramaktan yine ama hakkımızda hayırlısı tabi.siz daha önce denedinizmi tüp bebek tesa filan biraz bahsedermisin?

sayes
bu arada bizim bir arkadaşa da 2 transfer edilmiş galiba tam emin değilim ama öyle duyum aldım... aslında yok mudur bir çaresi ya bizim için çok önemli embriyo sayısı neyse kısmetimiz böylemiş yapacak bişey yok...

sayes
melishh
inşallah hamişliktendir:) çok iyi görüyorum seni allah yüzünü güldürecek inşallah sen de benim gibisin:)olumunekankayizsmile

melishh
inşallah kızlar allah razı olsun dualarınız iyi dilekleriniz için.ya kuzenim var abim sayılır eşiyle çok samimiyiz 2 kızları var küçüğü 2.5 yaşında 1 aydır çocuk anne diyo bana ya her sölediğinde içim cız ediyo.herkes şok oluyo.ilkde yanlışlıkladır dedim tekrar tekrar dio.hatta fotoğrafımı gördükçe anne diyomuş evdede.kendi kendime diyorum ya duyup duyacağım bu kadarı yada çocuğa bizim durum malum oluyo ve yolcu var inşallah ikinci seçenektir tabi :)

jklm
melıscım canım bız hıc denemedık acıkcası esım sureklı olumsuz seyler duydugu ıcın gıttıgımız doktorlardan yanasmadı tatılı beklıyoruz canım.bızım sorun genetık agır bır hastalık canım.yuzde 10 ıhtımal verıldı.tutsa dahı dusme ıhtımalı de yuksek dedı prof lar .....

sayes
benim samimi arkadaşımında kızı bana anne diyor:)) ne yaptıysak dedirttiremedik başka bişey:)) ınşallah canım sübyan onlar bize işarettir kardeş gelecek onlara :))

melishh
sayes
inşallah hamişliktendir:) çok iyi görüyorum seni allah yüzünü güldürecek inşallah sen de benim gibisin:)olumunekankayizsmile
canım inşallah ya.yasaya göre 1 tane transfer ediliyo ama özel merkezlerde erkek infertilitesine bağlıysa durum biraz esnek davranıcaklarını sezdim sanki.hem zaten o yasaya karşıt dava açılmış die duydum doğruluğunu bilemiyorum ama.

cicek00
kizlar insallah bir gün kendi cocuklariniz der anne diye :KK46: :KK46:

sayes
melishh
canım inşallah ya.yasaya göre 1 tane transfer ediliyo ama özel merkezlerde erkek infertilitesine bağlıysa durum biraz esnek davranıcaklarını sezdim sanki.hem zaten o yasaya karşıt dava açılmış die duydum doğruluğunu bilemiyorum ama.
benim de ilk işim o konuyu konuşmak olacak:))

melishh
jklm
melıscım canım bız hıc denemedık acıkcası esım sureklı olumsuz seyler duydugu ıcın gıttıgımız doktorlardan yanasmadı tatılı beklıyoruz canım.bızım sorun genetık agır bır hastalık canım.yuzde 10 ıhtımal verıldı.tutsa dahı dusme ıhtımalı de yuksek dedı prof lar .....
canım benim allah büyük hayırlısıyla aşarsınız inşallah.biz genetik test yaptırmadık hiç nerden anladıysa bizim falcı üroloğumuz bizede %10 şans vermişti ve ilk aşamada bulunamadı zaten.sonradan 6 tane çıktı işte bkalım 3 üilk denemede tutmadı 1ide şimdiki tedavide canlanamadı bakalım nasibimiz şuanda içimdeki iki taneden varmı.bizdede inmemiş testis problemi var.inmişi nasıl oluyo çok merak ediyorumya neyse :)

melishh
cicek00
kizlar insallah bir gün kendi cocuklariniz der anne diye :KK46: :KK46:
ah çiçekcim inşallah ya başkasının çocuğundan duymak bile nasıl etkiliyo insanı bilsen.yada biz yaralı kuşları gocunduruyo işte :)))))) derlerya yarası olan gocunuyo die :))

cicek00
melishh
ah çiçekcim inşallah ya başkasının çocuğundan duymak bile nasıl etkiliyo insanı bilsen.yada biz yaralı kuşları gocunduruyo işte :)))))) derlerya yarası olan gocunuyo die :))
evet canim haklisin bir cocugun yanindan gecmesi bile etkiliyor insani anne demesi daha cok etkiler tebi

jklm
amın ınsaalh CICEKCIM melıscım saol canım benım.kızlar haydı canlarım ben cıkıyorum.kıb ıyı geceler

gamzesezer
merhaba kızlar.güzel güzel sohbete dalmışsınız.yazılı sorusu hazrlıyorum.slm verm dedim.siz devam edin:)))