Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

bahar85
2-11-11, 18:11
eseslim
baharcım canım yaaaaaaaaaaaa ceneagrısı nedır ıyı bılırım tatlım allah tez zamanda sıfanı verır
alalh acıya dayanma gucu versın sana
saol canım benim dayanmaya çalışıyorum bende :KK5:
sen nasılsın tatlım anlat bakalım :KK34:

cemrem29
bahar85
sorma ya harbi rezil olmuştum :KK17:
bende bi kendime geleyim ben daha neler paylaşıcam :KK60:
takip edin beni :KK9::KK9::KK9:
yaaaaaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
herkes hayatın ıcındene mı kaydı heeeeeeee
herkes nerde :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

cemrem29
bahar85
saol canım benim dayanmaya çalışıyorum bende :KK5:
sen nasılsın tatlım anlat bakalım :KK34:
ay yorgunum yarında baklava sarma yapılacak offff
butun evın halısını sıldım supurdum ıs ne yapalım sız ıyı kaynatmıssınız
heee bu arada sen her lafa taKILMA COK CABUK YIPRANIRSIN BEN ARTIK TAKMIYORUM CUNKU SONUNDA
sen uzulursun o tatlı canını sıkma bebısım

cemrem29
kızlar hurrem baslıyo seyredenlere duyrulur :KK37:

bahar85
cemrem29
yaaaaaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
herkes hayatın ıcındene mı kaydı heeeeeeee
herkes nerde :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
aynen öyle canım benim keyfimiz yerine gelsin diye bundan sonra oraya takılıcaz topik olarak :KK9:
sana da tavsiye ederim :KK1:
bende kendi rezilliklerimden 2 tane paylaştım iyi geldi :KK60:

cemrem29
ay yorgunum yarında baklava sarma yapılacak offff
butun evın halısını sıldım supurdum ıs ne yapalım sız ıyı kaynatmıssınız
heee bu arada sen her lafa taKILMA COK CABUK YIPRANIRSIN BEN ARTIK TAKMIYORUM CUNKU SONUNDA
sen uzulursun o tatlı canını sıkma bebısım
sana kolay gelsin canım benim :KK70:
valla öyle bi takıldım ki anlatamam anlamadan dinlemeden yapılan haksız suçlamalar canımı yaktı...
bende ispatıyla kanıtladım ve rahatladım...
kimseye garezim yok herkes için hep iyi düşünüyorum...
allah herkesin gönlüne göre versin inş...
bundan sonra sizin önerilerinize uyup kendimi yıpratmıycam :KK16:
allah hepinizden razı olsun hepinizi çok seviyorum canlarım benim :KK70:

bahar85
cemrem29
kızlar hurrem baslıyo seyredenlere duyrulur :KK37:
bende çıkıyorum canım kociş leptoba el koymak için can atıyor...
ben hürreme bakarken biraz da o takılsın :KK1:
öpüyorum canım görüşmek üzere :KK54::KK54::KK54:

cemrem29
bahar85
bende çıkıyorum canım kociş leptoba el koymak için can atıyor...
ben hürreme bakarken biraz da o takılsın :KK1:
öpüyorum canım görüşmek üzere :KK54::KK54::KK54:
bende:KK54::KK54: tatlım bende hurreme bakıcam bende cıkıyorum bay tatlım bende dusunup bı rezılıgımı yazarım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kestane44
2-11-11, 19:11
eseslim
bu ilacı biz daha yeni kullanmaya başladık kaan hoca verdi ve herkese bu ilacı veriyor gördüğüm kadarıyla. siz nelr kullandınız dr nuz kimdi ? sperm çıkışınız oldumu ?

mrblar ankaradaki bir ürolog yazdı 2 ay kadar kullandı ama bi faydası olmadı.tüp bebek esnasında pese diye bir ameliyat ile sperm buldular.ama buldukları sperm kalitesiz olduğu için embiryo da kalitesiz oldu 1. denemede tutmadı.2. denemede ise kalitesiz olduğu için düşük yaptım.size tavsiyem eşiniz mikro tese ameliyatı yaptırsın.bi dahakine biz de yaptıracaz.geçmiş olsun...

eseslim
kestane44
mrblar ankaradaki bir ürolog yazdı 2 ay kadar kullandı ama bi faydası olmadı.tüp bebek esnasında pese diye bir ameliyat ile sperm buldular.ama buldukları sperm kalitesiz olduğu için embiryo da kalitesiz oldu 1. denemede tutmadı.2. denemede ise kalitesiz olduğu için düşük yaptım.size tavsiyem eşiniz mikro tese ameliyatı yaptırsın.bi dahakine biz de yaptıracaz.geçmiş olsun...
canım benim eşim m.tese oldu ama çıkmadı malesef mayıs ayında yaptırdık. şuan düşünmüyoruz bir m.tese daha ama normal yoldan çıkmazsa mecbur oalcaz ama aradan biraz zman geçmesini istiyoruz.
hakkınızda hayırlsıı canım inşallah bidahakine m.teseye gerek kalmadan spermleriniz çıkar.

beyazmelek32
slm hanımlar, eseslim, vck ben geldim nasılsınız görüşmeyeli..:KK54::KK54::KK54:
vck özel mesaj kutun dolmuş canım haberin olsun..

hmtnzl
2-11-11, 20:11
bahar85
benimde dünden karnıbahar yemeğimle nohutlu pirinç pilavım var...
kociş yanına bide salata yaparsa tamam :KK56:
canım tavuklu fasülyeyi nasıl yaptın hiç duymadım :KK53:
eseslim
kız fasulye yemeğine nasıl tavuk koydun benimki hayatta yemez öyle yemkelri.
yemekelrin içinde kıyma et tavuk asla yemez zaten bende yemiyorum.
biz çok yemek seçiciyiz yaa çok zor oluyr hergün o yüzden değişik yemek düşünüyorum ama bulamıyorum...
işin zor valla eseslim..
ben etsiz tavvuksuz ne yemek yaparım bilmiyorum.
eşimde burun kıvırır zaten:KK19:

tatlım önceki günden tavuk sotem vardı.
incecik doğradım bende onlar.
soğan sarımsakla soteledim tekrar.
buzluğa yazdan attığım fasulyem vardı.içinde domates püreside var..
tencereye attım fasulyelerimide.
su koydum üstüne.
kırmızı biber falan.
çok güzel oldu..
etlisini yemiştim de tavuklusunu ilk defa denedim.
evde pişmiş tavuk olmasa yapmazdım ama.
denedim güzel oldu tavsiye ederim:KK1::KK1:

nurusima81
beyazmelek32
slm hanımlar, eseslim, vck ben geldim nasılsınız görüşmeyeli..:KK54::KK54::KK54:
vck özel mesaj kutun dolmuş canım haberin olsun..
hoşgeldin tatlım ben iyiyim canım sen nasılsın .iyi oldu hatırlatman çünkü ben ona dikkat etmemiştim teşekkür ederim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hmtnzl
herkes eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz topiğinde..
bizim topiğimizi boş bırakmayın yaaaa

durudenizderya
herkese mrhbalar şimdi ben hiç birşey anlamadım valla :KK53:kim hamile kim değil normal yoldan azoyu yenen mi var aramızda ne kadar güzel maşallah maşallah hayırlı olsun kim hamileyse işten yeni geldim belkide yorgunum ama bügün burada yazanlardan kimin hamile olduğunu anlamadım valla herkimse tebrikler hayırlı olsun inşanlah Allah hepimize hayırlısı ile nasip eder herkese hayırlı geceler A.e.ol olun

beyazmelek32
hmtnzl
herkes eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz topiğinde..
bizim topiğimizi boş bırakmayın yaaaa
evet canım ya ben söylemiştim o topiği.. kimse buraya uğramaz oldu :KK50:
nasılsın canım?

anemon84
merhaba arkadaşlar bizde sizler gibi azoyla savasıyoruz bir buçuk ay oldu öğreneli daha yeni kabullendik ama ailelerimizin haberi yok eşimlede bu konuyu cok konuşup onu üzmek istemiyorum öğrendiğimden beri sizleri takip ediyorum artık bende sizin aranıza katılmak istedim hamile kalan arkadaşları görünce cok seviniyorum(allah kucaklarına almayı nasip etsin)ve birgün bizimde azoyu yeneceğimizi düüşünüyorum

nurusima81
anemon84
merhaba arkadaşlar bizde sizler gibi azoyla savasıyoruz bir buçuk ay oldu öğreneli daha yeni kabullendik ama ailelerimizin haberi yok eşimlede bu konuyu cok konuşup onu üzmek istemiyorum öğrendiğimden beri sizleri takip ediyorum artık bende sizin aranıza katılmak istedim hamile kalan arkadaşları görünce cok seviniyorum(allah kucaklarına almayı nasip etsin)ve birgün bizimde azoyu yeneceğimizi düüşünüyorum
hoş geldin canım rabbim tez kurtarsın inşallah.sizin azo sebebi nedir

beyazmelek32
anemon84
hoşgeldin canım daha çok yenisiniz.. inş. hayırlısıyla atlatırsınız azoyu..

beyazmelek32
vck
hoşgeldin tatlım ben iyiyim canım sen nasılsın .iyi oldu hatırlatman çünkü ben ona dikkat etmemiştim teşekkür ederim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK54::KK54:ben de iyiyim hamdolsun canım saol.. annenle ilgili bi gelişme var mı? bu arada herkes hayatın içinden topiğinde..

anemon84
hoşbulduk azo sebebimiz belli değil formon testlerimiz normal testis boyutlarıda normal 2 hafta önce kaan hoca ya muayene oldu eşim sudafed ve endol verdi şimdi onları kullanıyo bitince test verecek yine bakalım hayırlısı

bahar85
hmtnzl
işin zor valla eseslim..

su koydum üstüne.
kırmızı biber falan.
çok güzel oldu..
canım bende eseslim gibi sevmem yemeğin içinde eti tavuğu...
bekarkende öyleydim biz üç kardeşiz üçümüzde aynıyız :KK1:
annem biz o şekilde yemek yemiyoruz diye yemeğin içine kıyma bile koymazdı...
babamda bazen dayanamaz onlar yemiyor diye bende mi mahrum kalcam derdi :KK9:
ama siniri geçince bişey demezdi çünkü yapıldığında kaşık çatal değdirmediğimizi bilirdi :KK1:
evlendim evleneli yine koymuyorum yemeklere...
kociş çok seviyor aslında ama oda babam gibi oda yemem diye üstelemiyor :KK9:
tavuğunda etinde yemeğini ayrı yaparım...
gerçi artık et yok sadece tavuk ve balık...

bahar85
2-11-11, 21:11
anemon84
canım hoşgeldin aramıza allah şifa versin eşine...
en kısa zamanda seninde hamiş haberini alırız inş :KK49:
hayırlısıyla tedaviniz sonuçlanır umarım...

anemon84
inşallah arkadaşlar hepimiz en kısa sürede hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız :KK49:

cemrem29
anemon84
canım inşllh burda hepımız hamıs oluruz aramıza hos geldın:KK49::KK49::KK49:
evet aılelere soylemek cok zor ama zamanla soylenıyor onlarda sok oluyo ama elden bı sey gelmıyo
er yada gec ogrenecekler nasılsa allh hepımıze hayırlı evlatlar versın arkadasım:KK46:

anemon84
arkadaşlar hepinize iyigeceler ben çıkıyorum sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum:KK54:

anemon84
cemrem29
canım inşllh burda hepımız hamıs oluruz aramıza hos geldın:KK49::KK49::KK49:
evet aılelere soylemek cok zor ama zamanla soylenıyor onlarda sok oluyo ama elden bı sey gelmıyo
er yada gec ogrenecekler nasılsa allh hepımıze hayırlı evlatlar versın arkadasım:KK46:
evet canım haklısın ama eşim istemiyor söylemeyi onların anlayış göstereceğini yardımcı olmak için ellerinden geleceğini yapacaklarını biliyorum ama eşimede saygı duyuyorum onlar için cok daha zor ama biriye paylaşmazsam ben cok kötü olacağım bu topik bana kurtuluş oldu inanın:KK16:

cemrem29
anemon84
evet canım haklısın ama eşim istemiyor söylemeyi onların anlayış göstereceğini yardımcı olmak için ellerinden geleceğini yapacaklarını biliyorum ama eşimede saygı duyuyorum onlar için cok daha zor ama biriye paylaşmazsam ben cok kötü olacağım bu topik bana kurtuluş oldu inanın:KK16:
evet haklısın bızde cok zor soyledık ama paylasıncada ınsan rahatlıyo
sen cıkıyosun ıyı geceler:KK34::KK34::KK34::KK34:

esra8
:KK3::KK3::KK3::KK3:

iyi geceler

bahar85
anemon84
arkadaşlar hepinize iyigeceler ben çıkıyorum sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum:KK54:
bizde memnun olduk canım bundan sonra fırsat buldukça uğra olur mu :KK34:
hadi sana da iyi geceler görüşmek üzere :KK54:

esra8

iyi geceler
iyi geceler esracım nasılsın :KK54:

cemrem29
esra8

iyi geceler
ıyı geceler tatlım:KK34::KK34:

bahar85
cemremcim bende çıkıyorum canım :KK3::KK3::KK3:
sana iyi geceler allah rahatlık versin :KK54::KK54::KK54:

cemrem29
bahar85
cemremcim bende çıkıyorum canım :KK3::KK3::KK3:
sana iyi geceler allah rahatlık versin :KK54::KK54::KK54:
:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:sanada ıyı gceler tatlım

cemrem29
2-11-11, 22:11
burada cok sessız canım:KK1::KK1:

bahar85
3-11-11, 06:11
günaydın canlar :KK71::KK71::KK71:
eşimin ilk 1 aylık tedavi süreci dün bitti...
bugün sperm ve hormon testi olacak bakalım sonuç nasıl çıkacak :18:
lütfen dualarınızı eksik etmeyim :KK70:

cemrem29
bahar85
gunaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
baharım ınşallh olumlu sonuc olur:KK46::KK46:
hadı bayram uzerı ıkıncı bı sevınc yasayalım canım
hadı bısmıllah dualarım senınle butun gun dua edıcem :KK49::KK49:
( bu arada ben herkese dua edıyorum kımse alınmasın sakın )

gelincik238
hayırlı sabahlar kızlar...

baharcım inşallah güzel haberlerle gelirsin topiğe... Rabbim emeklerinizin karşılığını versin...

seval0817
3-11-11, 07:11
bahar85

günaydın baharcım.hadi bakalım hayırlısı.güzel allahım ol der ve olur ya inşallah canlı spermler bulunur.amin.amin.amin.baharcım sizin kadar bende heycanla bekliyorum sonucunuzu.dua edelim bol bol.

seval0817
anemon84
inşallah arkadaşlar hepimiz en kısa sürede hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız :KK49:

hoşgeldin canım.bende yeni sayılırım burada.ama iyikide burdaki arkadaşlarla tanıştım.benim ailemde bilmiyo ama burdaki arkadaşlarla muhabbet etmek insana çok moral veriyo.eşimle dahi bukadar konuşamıyorum problemimizi.rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş.

selmacan21
bahar85
günaydın cnm umarım çıkar çıkmasada sakın üzülme henüz çok erken ama inşallah çıkar bizimki 3 yıl sonra cıktı lütfen embriyologla konuşun durumlarınızı izah edin iyice baksınlar bizim halen bazı merkezler bulamıyorlar ama bakın biz tüpbebek aşamasındayız dilerim allahtan hepiniz bu aşamaya gelirsınız kib.

kader_nl
bahar85
canim insallah guzel sonuclar alirsiniz.dualarim sizlerle canim.arada girip sizleri takip ediyorum yazmasamda rabbim hepimizin yardimcisi olsun.......

denizbulut
bahar85
Merhaba canım inşallah olumlu güzel sonuçlar çıkar da mutlu oluruz 15 gün sonra bizimde 1 ay lık olacak tedavimiz rabbim yardımcınız olsun inşlh..

seval0817
3-11-11, 08:11
selmacan21
günaydın cnm umarım çıkar çıkmasada sakın üzülme henüz çok erken ama inşallah çıkar bizimki 3 yıl sonra cıktı lütfen embriyologla konuşun durumlarınızı izah edin iyice baksınlar bizim halen bazı merkezler bulamıyorlar ama bakın biz tüpbebek aşamasındayız dilerim allahtan hepiniz bu aşamaya gelirsınız kib.
selmancım mrb.maaşallah ya 3 yıl dile kolay.hem eşin hem sen iyi sabır göstermişsiniz ve rabbim büyüklüğünü bikez daha göstermiş.darısı başımıza umarım bizde o aşamalara geliriz.

denizbulut
anemon84
merhaba canım ne güzel azoyu yeni öğrenmişsin ve hemen buraya üye olmuşsun biz 8 yıllık evliyiz bende daha yeni üye oldum ve burdan çok şey öğreniyorum ve çok geç kaldığımı düşünüyorum sen daha yolun başındasın ve daha bilinçli yol alacaksın şanslısın rabbim tez zamanda eşlerimizin şifasını verir inşlh bende birgün mutlaka bebeğimizin olacağına inanıyorum allah büyük canım..

denizbulut
selmacan21
maşallah ne güzel selmacan inşallah allah hayırlısıyla tamamına erdinsin canım tedavi olarak neler gördünüz yada bitkisel neler yaptınız canım paylaşsana sizdede mi sperm sıfırdı ay çok sevindim heycanlandım rabbim kucağını doldursun inşlh.

melish83
Kızlar nabersiniz, sizleri çok ösledim :))

eseslim
3-11-11, 09:11
hmtnzl
işin zor valla eseslim..

su koydum üstüne.
kırmızı biber falan.
çok güzel oldu..
valla canım neben ne eşim yemeklerin içinde kıymadır ettir tavuktur yemeyiz.
hepsini ayrı ayrı pişirince yer.ben kırmızı et yemem bide eşimde nadir yer
işim zor valla hergün değişik yemek aramaktan fenalıklar geliyor :KK1:

anemon84
geçmiş olsun canım. allah en kısa zmanda tedavinizi olumlu sonuçlandırsın.
allah bebeğini kucağını almayı nasip etsin.
şanslısın kaan hoca ile tedaviye başlamışsın bide burasını erkenden bulmuşsun. bundan sonrası inşallah daha kolay geçer.spermleriniz çıkar.

bahar85
hadi canım inşallah güzel haberlerle gel oldumu
bizi habersi bırakma ben çatlarım :KK1:

melish83
hoşgeldin canımcım nasılsın ?

hmtnzl
anemon84
aramıza hoşgeldin canım.biz de sadece kayınvalidemlere söyledik o da mecbur kaldık.ama sorunun detayını tam olarak bilmiyorlar yani 0 olduğunu.
tüp bebeke gidecez dedik onlara.
annemler hiç bilmiyo.
şimdi söyleyip onlaarı üzmek istemedim.
onlarda sürekli dr a gidin dr gidin diyeip duruyorlar.
bilmiyorlarki neler çektiğimizi.
bizi umursamıyor sanıyorlar...
inşallah tedaviniz en kısa sürede sonuçlanır.
kucaklarınız evlatlarla dolar...

beyazmelek32
evet canım ya ben söylemiştim o topiği.. kimse buraya uğramaz oldu :KK50:
nasılsın canım?
iyiyim tatlım.
girdim cıktım akşam görmemişim yazdığını..sen nasılsın bakalım?

bahar85
baharcım Allah yardımcınız olsun.
inş güzel haberler verirsin bize..
ama daha erken olduğunu biliyorsun değilmi yani bişey çıkmazsa da üzülme emi.
önünüzde 5 ay daha var.
inş. çıkarda sende hamiş haberii verirsin bize.
bak hayalim daha gelip hiçbişey yazmadı...

hmtnzl
selmacan21
canım senin bugün transferin vardı değilmi..
Allahım yardımcın olsun inş....
Rabbim minicik su damlalarının sana sıkı sıkı tutunmasını nasip etsinnnnnnn
darısı bizim başımıza daolsun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

hmtnzl
melish83
merhaba melish...
hoşgeldin..
senle ilk defa mı karşılasıyorum ben...:44:

nurusima81
3-11-11, 10:11
beyazmelek32
:KK54::KK54:ben de iyiyim hamdolsun canım saol.. annenle ilgili bi gelişme var mı? bu arada herkes hayatın içinden topiğinde..
merhaba canım hayır doktor iyi bir tatil yaptı bakalım inşallah sonuçlar iyi çıkar.ne diyelim Allah'tan şifa bekliyoruz dualarınıza çok ihtiyacım var.
BAHARCIĞIM DUALARIMIZDASIN ELBET RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH SINAVINDA TATLI SONA GELMİŞSİNDİR.ARTIK MÜKAFATINI ALMA ZAMANIDIR.:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46: