Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

demmi
21-09-10, 10:09
Kızlar daha önce tedaviye hazırlananlar yardım rica ediyorum yumurta geliştirme iğnelerinden hangilerini hangi dozda kaçar gün vuruldunuz.??

ice floe
eşim ve ben 30 yaşındayız 4,5 yıllık evliyız 1 yıldır cocuk ıstıyoruz ama 1 hafta önce sperm sayımları yapıldı ablam hastanede calısıyor sonuc kötuymus bana net cevap veremıyor renklı bır fılm verdıler haftaya o cekılecek onunla bırlıkte hoca yorumlasın dıyor, ama bana dedıgı 1 sperm bıle olsa korkma dıyordu cevaplayamadıgına göre sonuclar kötü, baska hastaneler arastırın dedı once sımdı cok umutlanmamam ıcın benı alıstırmaya calısıyor, eşim bız evlenmeden 8 ay once kabakulak geceırdı bız bu yüzden bıraz hazırlıklıydık sonuca ama yınede ınsanın morali bozuluyor piskolojım cok bozuk ve merak edıyorum azosperm sonrasında tedavı olabılen varmı bitkısel yada ilaç mtese nasıl olursa yada nerde tedavı oldunuz ayrıca eşi kabakulak gecırıpte sorun yaşayan yada iyi sonuçlarla bebek sahıbı olan varmı gercı bızım sorunumuz kabakulak kaynaklımı bılmıyoruz henuz detaylı arastırmaya gırmedık, cevap yazarsanız sevınırım

ice floe
birde söylemeyi unuttum ben sıteye yenı uye oldum sevgili zaman yazınız benı cok etkıledı gözlerim doldu Rabbım can vermek ıstedıgıne kesınlıkle verır dualarımız hepımız ıcın, Rabbim hayırlısını versin lütfen üzülme tesellıyı eşlerimizde ve bırbırımızde bulalım baskaları halımızden anlamaz. sevgili belgin sizede mutlu yıllar nice cocuklu senerelere ınşaallah canıyürekten kutlarım sizi sevgiler...

cicek00
Belgin
günaydın arkadaşlar bugün bizim evlilik yıldönümümüz 8.yılımıza girdik ve hala yanlızız inşallah bu son yanlızlığımız olur...
belgincigim evlilik yildönümün kutlu olsun allah birdakini bebeklerinle kutlamayi nasip etsin

cicek00
Merhaba kizlar nasilsiniz?

Espoircim nasilsin tedavin nasil gidiyor?
Transrerin ne zaman canim?

cicek00
yasemin2413
eşim ve ben 30 yaşındayız 4,5 yıllık evliyız 1 yıldır cocuk ıstıyoruz ama 1 hafta önce sperm sayımları yapıldı ablam hastanede calısıyor sonuc kötuymus bana net cevap veremıyor renklı bır fılm verdıler haftaya o cekılecek onunla bırlıkte hoca yorumlasın dıyor, ama bana dedıgı 1 sperm bıle olsa korkma dıyordu cevaplayamadıgına göre sonuclar kötü, baska hastaneler arastırın dedı once sımdı cok umutlanmamam ıcın benı alıstırmaya calısıyor, eşim bız evlenmeden 8 ay once kabakulak geceırdı bız bu yüzden bıraz hazırlıklıydık sonuca ama yınede ınsanın morali bozuluyor piskolojım cok bozuk ve merak edıyorum azosperm sonrasında tedavı olabılen varmı bitkısel yada ilaç mtese nasıl olursa yada nerde tedavı oldunuz ayrıca eşi kabakulak gecırıpte sorun yaşayan yada iyi sonuçlarla bebek sahıbı olan varmı gercı bızım sorunumuz kabakulak kaynaklımı bılmıyoruz henuz detaylı arastırmaya gırmedık, cevap yazarsanız sevınırım
hosgeldin arkadasim allahim en kisa zamanda kavustursun seni bebegine. insallah azolular kervanina katilanlardan olmassin sonuclar iyi olurda.
tedavisi var canim mikrotesede sperm buluna biliyor

zaman
:nazar: nice mutlu senelere belgin inşallah bu seneye bebeğinle gireceksin 9. yılında kocaman bir aile olursunuz inşallah dört kişilik bir aile canım ya inşallah bu sefer olucak
yasemin hoşgeldin anam eşin kabakulak geçirdiyse sorun muhtemelen budur ama korkma sperm üretimi testislerde vardır mikro tese ile bulunur inşallah hangi ildesin bilmiyorum ama istanbulda emre bakırcıoğluna gidin bakalım o ne dicek eger olumsuz konuşursa ankarada kaan hoca var ona gidersiniz sonradan oluşan hastalık sebebiyle azo olanlarda mtesede çıkıyor Allahın izniyle içini ferah tut
kızlar bu arada niyetim ağlatmak değildi ammaaan boşverin be ne üzülüyorsunuz inşallah hayırlısıyla sizlerin olsun banada dua edin yeter

zaman
21-09-10, 11:09
ooooo kimler gelmiş cicek bacı hoşgeldin nasılsın
kader sen napıyorsun nasılsın

cicek00
zamancim iyiyim sagol
sen nasilsin? üzülme canim insallah bizimde olacak bebeklerimiz
üzülme ne olur alllahim insallah bizi mahrum koymayacak bu duygudan

espoir_fr
cicek00
Merhaba kizlar nasilsiniz?

Espoircim nasilsin tedavin nasil gidiyor?
Transrerin ne zaman canim?
Merhaba cicekcigim.
Simdilik tedavim iyi.
Bu sabah ilk ultrasonum vardi simdilik hersey yolunda muhtemelen transferim 13 ve 17 ekim arasi gibi.
Bu ay çok kisi tedaviye basladigi için bir hafta uzatiyorlar benimkini daha 3 haftalik tedavim var uzun olmaya basladi ama ne yapabilirim ki doktorun talimatina uymak zorundayim merkez kalabalik.

espoir_fr
Belgincim evliligin yil dönümü kutlu olsun nice mutlu yillara

Tedaviye basliyacak arkadaslar insallah iyi geçer güzel haberlerle dolar topigimiz.

Yeni arkadaslarda hosgeldiler. ALlah yardimciniz olsun.

ebana
belgincim nice mutlu senelere. inşallah eviniz 9. yılınızda bebek sesiyle çınlar

ebana
espoir demekki ekim sonunda mutlu haberi duyacağız inşallah. hakkınızda hayırlısı olsun. inşallah hamilelik haberinle topiği şenlendirirsin. umarım hamilelikle sonuçlanır tedavin. içimden oğlun olacakmış gibi geliyor:CüvCüv:

ebana
zaman canım Allah kolaylık versin. rabbim mucize sahibidir. O isterse olmayacak yok. Yoktan var eden Allah inşallah senin mucizenide verir

ebana
2 gündür okulluyuz tekrardan. oğlum 2. sınıfa başladı teyzeleri. dilerim Allahtan sizlerede bu duyguyu yaşatsın

ice floe
sevgili çiçek00 ve zaman cevaplarınız için teşekkürler , zaman sonradan oaln ahstalıklarda m.tese de bulunması içimi rahatlattı biraz, ben kocaeli deyım, istanbul da emre bey i duydum ısmını ama ankaradaki kaan hocayı duymadım nerede oldugu hakkında bılgı verebılırsenız sevınırım. biz elimizden gelenı yapmaya calısıcaz Allah ın izniye, ben calısıyorum ama böyle bır durumda izin vermelerını pek düşünemicem sanırım sevgili espoır umarım herşey yolunda gider hayırlı haberlerını bekliyoruz Allah yar ve yardımcımız olsun.

ice floe
arkadaşlar nohut kürünü deneyen ve sonuc alan varmı yada daha once sonuc alanları duydunuzmu. ebana okulmu dedın, şu an düşününce insana cok uzak gibi gelıyor henüz dogum bile yapamayan kadınlar olarak, Allah sana oğlunun öğrenciliğinide damatlıgınıda göstersin, bizim için olan dualarını eksık etme canım

ebana
21-09-10, 12:09
yasemincim yok yok uzak değildir inşallah. banada bir zamanlar öyle geliyordu ama hamdolsun kavuştum oğluma. dualarım hepinize inşallah sizde kavuşacaksınız

ebana
aaammmminn canım

ebana
nohut kürünü duymuştum. sanırım bazı arkadaşlar kullandılar

ebana
yaw bu ne her yer bembeyaz olmuş. benmi öyle görüyorum nesempatiksalakcinnikafamçokkarıştı

gamzesezer
BELGİNcim nice mutlu yıllara canım.evlilik yıldönümünü kutlamayı en çok hakeden bizleriz bence.azo derdine rağmen mutlu bir şekilde evliliklerimizi yürütmeyi başarıyoruz.her şeyi unutup bu günün tadını çıkar canımma.s.

asi06
21-09-10, 13:09
demmi
Kızlar daha önce tedaviye hazırlananlar yardım rica ediyorum yumurta geliştirme iğnelerinden hangilerini hangi dozda kaçar gün vuruldunuz.??
canım öncelikle hayırlı olsun tedavin mutlu sonuçla sonuçlanır inş.benim doktorumda süleyman beydi 150 dozla başladım 250 kadar çıktık 10 gün sürdü yumurtaların gelişimine göre ayarlıyorlar dozları

asi06
21-09-10, 13:09
belginciğim yıldönümünüz kutlu olsun çoçuklarınızla birlikte sağlıklı sevgi saygı dolu niceee yıllara canım

zaman
21-09-10, 14:09
kaan hoca ankara cebeci kısırlık merkezinde çalışıyor süper bir dr elinden geleni yapıyor diğer drlar hemen gel biçip kesip bakalım azonun tedavi yok derlerken kaan hoca ilaç tedavisi uyguluyor ve çok sayıda kişide spermde çıktı