Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

bahar85
8-12-11, 21:12
flzask2003
İyi akşamlar kızlar
dizim bitti sayılır bende geldim hemen :KK1:
aferin sana tam zamanında geldin :KK1:
negüzel topik daha da kalabalıklaştı :21::21:

nurusima81
bahar85
canım hatırlıyorum sen bunu daha öncede anlatmıştın...
bugün zezeg ve cervanda duyduklarını anlattı...
neler oluyor anlamıyorum bişeyler oluyor ama duyulmuyor mu kafam çok karışık şuan :44:
canım benimde kafam çok karışık ama ne bileyim benim tanıdığım kişiler yalan söylemez.üstelik neden yalan söylesinler ki bundan ne gibi faydaları olacak.ama bu tedaviyi yasak olduğu için gizli gizli yapabilirler diye düşünüyorum:KK34::KK34::KK34::KK34:

hep
bahar85
iyi akşamlar canım ne olsun hep bildiğin gibi sen nasılsın ??
bende bildiginiz gibi iyim allaha sukurller olsun is ev gidib geliyorum bizde henuz birdeyisiklik yok okadar cok isterim ki size iyi haberleri vermeyi en azindan birseyler paylasmayi ama biliyorsunz esim doktora flan gitmiyor :KK19::KK19:

cicek00
vck
hoşgeldin canım kusura bakma göremedim.aklım zezeq arkadaşın yazdığına takıldı bende bu durumu birebir yaşadığım için acaba bir yerlerde bizim için umut ışığımı yandı diye düşünmeye başladım uçuyorum anlayacağın.inşallah canım hepimizin yüzü gülecek birgün bu geçirdiğimiz sıkıntılı günleri geride bırakıcaz.sizde gerçek m sureyi almışsınız biliyorsun ben senin ilk günden beri birgün anne olacağını düşünüyordum inşallah bu sefer mutlu sona doğru gelmişsinizdir ilaçlar size şifa olur .:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
benimde aklim onda canim okudugumdan beri biryerlerde biseyer oluyormu anlamadim insallah guzel seyler olur artik yeter
sagol canim benim duygulandirdin beni insallah hepimiz kurtuluruz bu dertten...belki bir care olur diye ne duyduysak almaya calisiyoruz iste
rabbim sifa versin hepimizin eslerine

zaman
kader bacım ne kullanıyorsunuz merak ettim

hep
cicek00
hosgeldiniz arkadaslar
hos bulduk cicek saol canim seni cok iyi biliyorum ikimiz ayni anda galiba uye olmusduk hatilarsan:KK9::KK9:

bahar85
zaman
amanın neler anlattılar yoksa kök hücreden tedavi olanlar mı var
canım zezeg ve cervanda vck nın anlattığına benzer şeyler duymuşlar yakın zamanda...
ne bileyim madem böyle bi durum var neden hocaların haberi yok...
vck emre hocaya sorunca yok öyle bişey daha o aşamaya gelinmedi gibi şeyler söylemiş :44:

cemrem29
ben geldım kızlarrr
bıraz rahatsızım mıdem cok agrıyo oksuruk basladı
yatıyorum :2::2:
hepınız ıyı olun tamm mı sakın hasta olmayın

zaman
anam m-surenin gercegini nerden aldınız bizede söyleyin kaç haftadır kıvranıyoruz bir türlü bulamadık inşallah sizin aldıgınız yerden bizde alalım

bahar85
vck
canım benimde kafam çok karışık ama ne bileyim benim tanıdığım kişiler yalan söylemez.üstelik neden yalan söylesinler ki bundan ne gibi faydaları olacak.ama bu tedaviyi yasak olduğu için gizli gizli yapabilirler diye düşünüyorum:KK34::KK34::KK34::KK34:
evet canım dediğin gibi olabilir...
yaa ne varsa ortaya çıkarsınlar bizde sebeplenelim :84::84::84::84::84::84:

zaman
cemrem29
ben geldım kızlarrr
ayyy kıyamam yaa çok geçmişolsun dikkat et ılık sütü böyle azcık yudum yudum içince mideye iyi geliyor

cemrem29
bahar85
canım zezeg ve cervanda vck nın anlattığına benzer şeyler duymuşlar yakın zamanda...
vck emre hocaya sorunca yok öyle bişey daha o aşamaya gelinmedi gibi şeyler söylemiş :44:
cnm ankalıfe dıye bı yerde dıyordu kok hucre yapacagız ımza beklıyoruz
bakanlıktan dıyordu
ama ne oldu ses soluk yok ımza falan nerde
hep umut ısgı dıye dusunup sevınıyoruz ama..........

kader_nl
zaman
kader bacım ne kullanıyorsunuz merak ettim
canim tv de kanallarda cikiyorya mustafa eraslan onun ilaclarindan kullaniyoruz 3 tane....panax,reishi mantari,E1...burdan cemrem diye bi arkadasin esinde gelismeler oldu canim insallah bizdede olur .. ilk basta korkuyordum yan etkisi olacak diye ama cok sukur olmadi 3 haftadir kullaniyoruz canim 3 ay kullanip test yapriricagiz fayda gorurusek yine alicagiz ilaclardan...

hep
cemrem29
ben geldım kızlarrr
cemrem29 gecmis olsun kendine dikkat et:KK19::KK19:

cemrem29
zaman
ayyy kıyamam yaa çok geçmişolsun dikkat et ılık sütü böyle azcık yudum yudum içince mideye iyi geliyor
sagol cnm benım ılac falan alıyorum :KK54:

cicek00
hep
hos bulduk cicek saol canim seni cok iyi biliyorum ikimiz ayni anda galiba uye olmusduk hatilarsan:KK9::KK9:
olabilir canim hatirlamiyorum su an ama...nasilsin tedavi nasil gidiyor

kader_nl
cemrem29
ben geldım kızlarrr
hos geldin canim .. gecmis olsun allah sifa versin dikkat et kendine..

bahar85
hep
bende bildiginiz gibi iyim allaha sukurller olsun is ev gidib geliyorum bizde henuz birdeyisiklik yok okadar cok isterim ki size iyi haberleri vermeyi en azindan birseyler paylasmayi ama biliyorsunz esim doktora flan gitmiyor :KK19::KK19:
ahh canım da neden eşin bukadar inat ediyorr anlamıyorum ki...
tatlım siz nezaman öğrenmiştiniz durumunuzu daha önce bu konuda hiç dra gitmiş miydiniz ??
kusura bakma hatırlayamadığım için soruyorum...

nurusima81
zaman
anam m-surenin gercegini nerden aldınız bizede söyleyin kaç haftadır kıvranıyoruz bir türlü bulamadık inşallah sizin aldıgınız yerden bizde alalım
canım çiçek gerçeğini almış o sana yardımcı olabilir

zaman
bahar85
yakınzamanda bu kadar çok şey duyuluyorsa vardır bunda bişey:KK46::KK46::KK46::KK46:

bahar85
cemrem29
ben geldım kızlarrr
geçmiş olsun canım benim kıyamam ben sana :KK70:
nerede üşüttün böyle aman dikkat et kendine olur mu ??

cemrem29
hep
cemrem29 gecmis olsun kendine dikkat et:KK19::KK19:
kader_nl
hos geldin canim .. gecmis olsun allah sifa versin dikkat et kendine..
tesekkur ederım cnlarım

cervan
selam kızlarr:KK54:
hocaya mail atmıştım cevap geldi kopyalıyorum..
Testojel ve Proxeede devam edelim. Ocak ayında mikroTESE olabilir. Önce eşinizi hazırlamadan sizde sperm ararız. Bulursak dondurup saklar,sonra tüp bebeğe geçeriz. Ocak başında lütfen yeniden hormonlara bakalım ve size tarih vereyim.
Saygılarımla.
yani tahlil için ocak başı dediğine göre 15 20 gün sonra tahlil yapıcaz sonra m tese.
eyvah eyvah...

cemrem29
bahar85
geçmiş olsun canım benim kıyamam ben sana :KK70:
nerede üşüttün böyle aman dikkat et kendine olur mu ??
tesekkurler cnm tatlım ya ben gece delı yatanlardanım :KK1:
esım bıktı benım ustumu ortmeye bende acmaya bıkmamısım
tabı sonrada hasta oluyorum

nurusima81
zaman
yakınzamanda bu kadar çok şey duyuluyorsa vardır bunda bişey:KK46::KK46::KK46::KK46:
canlarım istanbul da olupta kök hücre tedavisi için röportaja katılabilecek arkadaşlar varsa belki sesimizi daha çok duyurabiliriz.bunu bana teklif ettiler ama eşim kabul etmedi demiştim ya çok tutucudur

bahar85
cemrem29
cnm ankalıfe dıye bı yerde dıyordu kok hucre yapacagız ımza beklıyoruz
bakanlıktan dıyordu
ama ne oldu ses soluk yok ımza falan nerde
hep umut ısgı dıye dusunup sevınıyoruz ama..........
keşke bi an evvel sonuçlansa canım benim...
biçok insan tedavi bile görmüyor artık kök hücreyi bekliyorlar...
inş herkese umut ışığı olur bi tedavi tabi başlayabilirse :KK31:

kader_nl
zaman
yurt disindada boyle bisiler oluyorsa bize neden soylemiyorlar tek dedikleri sizin asla cocugunuz olmaz baskasinin sperminden tup bebek yapalim ufffff..

cicek00
zaman
zamancigim sana dunde yazdim ama gormedin canim biz asagidaki steden aldik hindistandan
Products | Continental Tradelinks

zaman
bacım gercek m-sureyi nerden nasıl aldınız bizede söyle ya varya kıvranıyorum resmen nerden buldunuz gercegini nasıl getirtiyorsunuz

bahar85
zaman
inş öyledir zamancım ama ne olduğu belli olsada bizimde kafamız rahatlasa :KK31:

cemrem29
vck
canlarım istanbul da olupta kök hücre tedavisi için röportaja katılabilecek arkadaşlar varsa belki sesimizi daha çok duyurabiliriz.bunu bana teklif ettiler ama eşim kabul etmedi demiştim ya çok tutucudur
cnm bende soyledım esım yanasmadı
yanı aslında kendı aılelerımızın yarısı bıle bılmezken
ben tahmın etmıyorum kabul edeceklerını tabıı bence
cervan
Testojel ve Proxeede devam edelim. Ocak ayında mikroTESE olabilir. Önce eşinizi hazırlamadan sizde sperm ararız. Bulursak dondurup saklar,sonra tüp bebeğe geçeriz. Ocak başında lütfen yeniden hormonlara bakalım ve size tarih vereyim.
Saygılarımla.
yani tahlil için ocak başı dediğine göre 15 20 gün sonra tahlil yapıcaz sonra m tese.
eyvah eyvah...
hayırlısı olsun cnm 15 20 gunde azbı zaman degıl
gun dogmadan neler dogar

hep
cicek00
olabilir canim hatirlamiyorum su an ama...nasilsin tedavi nasil gidiyor
canim biz daha tetavi falan yaptirmadik cunku esim doktora gitmiyor bende gecenlerde dedim doktora gidelim felan kizdi bagirdi bende buraktim artik nezaman isterse ozamanda gider yazin turkiyeye geldik tatil icin dedim bak burakadar gelmisen gidelim :KK19::KK19:beni dinlemdi bende napiyim birsey soylemiyorum

cicek00
kader_nl
yurt disindada boyle bisiler oluyorsa bize neden soylemiyorlar tek dedikleri sizin asla cocugunuz olmaz baskasinin sperminden tup bebek yapalim ufffff..
zaman
bacım gercek m-sureyi nerden nasıl aldınız bizede söyle ya varya kıvranıyorum resmen nerden buldunuz gercegini nasıl getirtiyorsunuz
zamacim bir onceki sayfaya yazdim hatta dunde yazdim sen gormedin

zaman
cicek00
zamancigim sana dunde yazdim ama gormedin canim biz asagidaki steden aldik hindistandan
Products | Continental Tradelinks
amanın görmedim ama nasıl sevindim ayyyy çok teşekkürler yurtdışına gönderiyorlar dimi birde kaç günde eline geçti biz istanbuldayız gönderirler dimi gümrükte sorun oluyor diyorlar sizde olmadımı dicem ama galiba siz almanyadaydınız

cicek00
kader_nl
evet canim katiliyorum sana tek dedikleri sey olmaz olmaz

bahar85
cervan
Saygılarımla.
eyvah eyvah...
bebekiiimmmm rabbim yüzünüzü güldürür inş...
evet istemiyordunuz m.teseyi ama kaçış yok artık galiba...
inş herşey yolunda gider ve bol bol spermler bulunur :KK16:
inan bende heyecan yaptım şimdi kocişede anlattım oda dua ediyor sizin için...
inş herşey yoluna girer ve 1 ay sonra topiğimizin yeni hamişi olarak katılırsın aramıza :KK49:
ayyy hayali bize çok güzel canım benim :KK52:
çok çokkk dua edicem sizin için herşey gönlünüzce olsun bebekimmm benim :KK70:

flzask2003
cicek00
hosgeldiniz arkadaslar
Hoşbulduk tatlım :KK16:

bahar85
cemrem29
tesekkurler cnm tatlım ya ben gece delı yatanlardanım :KK1:
esım bıktı benım ustumu ortmeye bende acmaya bıkmamısım
tabı sonrada hasta oluyorum
:KK1::KK1: kıyamam demek deli yatıyorsun haa...
demek ki enişte bundan sonra daha dikkat edicek sen hastalanma diye :KK9:
aman canım yemene içmene dikkat ette hemen kurtul hastalıktan...
bazen uzadıkça uzuyor inş çabuk atlatırsın sen...

hep
bahar85
ahh canım da neden eşin bukadar inat ediyorr anlamıyorum ki...
tatlım siz nezaman öğrenmiştiniz durumunuzu daha önce bu konuda hiç dra gitmiş miydiniz ??
kusura bakma hatırlayamadığım için soruyorum...
canim herseyi sora bilirsin tabiki biz iki seneyi gecdi oyrenili ilk bebek dusunduyumuzde ben kadin doguma getdim esimdende tahlil isteyince cikti ortaya azospermi oldugu ondan sonra hic getmedik ki gitmiyor yani:KK31::KK31::KK31:

cicek00
zaman
amanın görmedim ama nasıl sevindim ayyyy çok teşekkürler yurtdışına gönderiyorlar dimi birde kaç günde eline geçti biz istanbuldayız gönderirler dimi gümrükte sorun oluyor diyorlar sizde olmadımı dicem ama galiba siz almanyadaydınız
gonderirler herhalde canim sen mail at cevap yazarlar..turkiyeye kac gunda gelir bilmiyorum canim. hatirladigim kadariyla bize 2 hafta da gelmisti

zaman
kader_nl
bu lafın bana ikinci denemeyi hatırlattı mtesede sperm çıkmayınca umutta ki ulun uluğ bey bize direk kök hücreyi beklemeyin çıkmaz dedi donasyn tek çare dedi yok biz düşünmüyoruz diyincede şimdi böyle diyorsunuz zaman ilrledikçe daha çok agır gelir insanoğlu çiğ süt emmiştir donasyon yaprcagınız zaman bize gelin biz hep burdayız başka yere gitmeyin hazırlık burda yapılıyor bir tek yumurta toplama ve donayon işlemi için kıbrısa gidersinz demişti

lavinialavinia
Sevgili arkadaşlar,
"Dondurulmuşlar ile Şansını Deneyecekler" topic'inde "http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/358039-dondurulmuslarla-sansini-deneyecekler-647.html" Biz; SUDENAZ222, BLOWHE25, NURME, WİSH_, TOOBE, LAVİNİALAVİNİA, SEVDAMMMMM, KDR, NİLÜFERBAHAR, OLACAKOLACAK, EFEYLÜL, TUHA2014, PETEL_UNAL, SYE olarak kendimiz, transferi yapılmış olan arkadaşlarımız, tedavi sürecindeki bebek isteyen arkadaşlarımız ve bebek sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımız için 15.000 İhlas, 4444 Salat- Tefriciye, 313 Ayetel Kürsi okuduk.
AMİN DER MİSİNİZ? ;
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Biliriz ki bizler aciziz, günahlarımız da çok, gücümüz kudretimiz de yok; bu yüzden SANA dua ederiz. Biliriz ki SANA açılan elleri boş çevirmezsin, biliriz ki RAHMETİN büyük, hazinen sınırsız, kuvvet ve kudret SENDEDİR ve günahlarımızı affedensin, duaları kabul edensin, bunu biliriz. İşte bunu bildiğimiz için dua ederiz, sadece SENDEN isteriz, yalnız SENDEN umarız. "Lailahe illallah Muhammeden resullallah" deriz.
"Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum”
Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) ,ashabına ,evlatlarına, torunlarının ruhlarına, yeryüzünde ki gelmiş geçmiş tüm peyagamberlerin ruhlarına, tüm evliyaların ruhlarına, sevdiğin ve duası makbul kullarının ruhlarına, silsileyi aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye ettik. SEN kabul eyle RABBİM. Onlari vesile ederek SENDEN istiyoruz, mübareklerin hatırı için ALLAHIM.
Ya Zül Celali Vel Ikram..
Biz;rahmetinden bebekler istiyoruz, annebaba olmak istiyoruz, sevmek istiyoruz yavrumuzu. Bebeklerimizi kucağımıza almayı, kucağımızda uyutmayı, doya doya koklamayı, evlerimizde emeklediğini görmeyi, ellerinden tutup yürütmeyi, saçlarını okşamayı, gözlerine bakmayı istiyoruz. Sessiz hanelerinimizde çocuk sesleri duymak istiyoruz, okula yollamak, büyütmek, vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmeyi, mürvetini görmeyi istiyoruz.
Rabbim, bizler de annelik duygusunu tadalım ne olur, yavrumuzu kucağımıza alıp sevelim, uyutalım, ninnilerle büyütelim.
Analı-babalı hep güzel günlerini görelim yavrumuzun. Hastalandığımızda bir bardak su verecek evlatlarımız olsun. Bayramda seyranda gözlerimiz yollarda kalmasın, kapılarımızı çalacak, ellerimizi öpecek evlatlarımız olsun. Yaşlandığımızda yanımıza gelecek, arayıp-soracak, titreyen ellerimizi tutacak, hatrımızı soracak, gözlerimize sevinç katacak evlatlarımızı nasip et YA RABBİM.
Ne olur RABBİM, bizi mahsun ve boynu bükük bırakma. Gözyaşlarımızı, sevinç gözyaşlarına çevir ALLAHIM. Bizlere de ana-baba olma duygusunu nasip et, bizlere merhamet et. Sen merhamet edensin, rahmetin sonsuz, hazinen sınırsız.
Ana-baba olmamamız için bizleri sebeplere sürükle, bizlere yardımcı ol, işlerimizi kolaylaştır ALLAHIM.
Biz biliriz ki her sıkıntı, zorluk SANA kolaydır. Biz biliriz ki birşeyin olmasını istediğinde ona sadece “OL“ dersin, o da olur. Bundan evvel bizler hiçbirsey değilken bizleri yarattın, yoktan var ettin.

Bizler ve tüm bebek sahibi olmak isteyen kulların için hayırlı ve tez zamanda, sağlıklı ve en hayırlısından, rahmetinden bebeklerimizi lütfetmeni istiyoruz RABBİM.
EL AÇTIK, KAPINA GELDIK YALVARIYORUZ.
Aciziz hiçbirşey yapamayız biz. Dua ile sadece SENDEN isteriz.
SEN HERŞEYE KADİRSİN! EVVEL OLAN AHİR OLAN SENSİN. VARİS OLAN, KAFİ OLAN, SAFİ OLAN, RAHMAN VE RAHİM OLAN, HAYYUM KAYYUM OLAN SENSİN. KUDRET SENİN ELİNDEDİR.
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Allah, La ilahe illallah, Zül celali vel ikram, el-Hayyül Kayyüm, er-Rahmanü’r Rahim, Allahü’r Rahmanü’r Rahim, Allahu la ilahe illa hüvel Hayyül Kayyüm, Rabb, el-Hannanü’l Mennanü Bediüs semevati vel ardi zül celali vel ikram, Allah’u la ilahe illa huvel Ahadüs Samedüllezi lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehu küfüven Ahad.
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
EL - FATIHA

cicek00
hep
canim biz daha tetavi falan yaptirmadik cunku esim doktora gitmiyor bende gecenlerde dedim doktora gidelim felan kizdi bagirdi bende buraktim artik nezaman isterse ozamanda gider yazin turkiyeye geldik tatil icin dedim bak burakadar gelmisen gidelim :KK19::KK19:beni dinlemdi bende napiyim birsey soylemiyorum
niye gitmek istemiyor anlamadim bir an once gitse iyi olurdu

flzask2003
bahar85
aferin sana tam zamanında geldin :KK1:
negüzel topik daha da kalabalıklaştı :21::21:
evt tam zamanında gelmişim cnm :KK1:

flzask2003
cemrem29
ben geldım kızlarrr
Geçmiş olsun cnm iyi bak kendine çabucak iyileş :KK16:

bahar85
hep
canim herseyi sora bilirsin tabiki biz iki seneyi gecdi oyrenili ilk bebek dusunduyumuzde ben kadin doguma getdim esimdende tahlil isteyince cikti ortaya azospermi oldugu ondan sonra hic getmedik ki gitmiyor yani:KK31::KK31::KK31:
hatırladım canım yaa 2 senede az zaman değil ki sonuçta alışmış olması gerekiyor bu fikre...
yeni öğrenmiş olsa hadi daha kabullenememiştir deriz ama 2 senede kabullenme için uzun zaman açıkcası...
neyi bekliyorki bukadar bunalmakta sonuna kadar haklısın...
ben olsam başının etini yerdim şimdiye kadar :KK4:
sen yine sabırlısın ne diyeyim inş kırılı inadıda başlarsınız tedavinize bian evvel...

cervan
bahar85
bebekiiimmmm rabbim yüzünüzü güldürür inş...
evet istemiyordunuz m.teseyi ama kaçış yok artık galiba...
inş herşey yolunda gider ve bol bol spermler bulunur :KK16:
inan bende heyecan yaptım şimdi kocişede anlattım oda dua ediyor sizin için...
inş herşey yoluna girer ve 1 ay sonra topiğimizin yeni hamişi olarak katılırsın aramıza :KK49:
ayyy hayali bize çok güzel canım benim :KK52:
çok çokkk dua edicem sizin için herşey gönlünüzce olsun bebekimmm benim :KK70:
duygulandırdın beni bebekimmm:KK5:
inşallah hepimizin yüzü güler...
kaçış yok evet tatlım artık ocakda mecburen m.tese olucak kociş..
aynen ya bende heyecan yaptım ama benim bu kocişte tık yok rabbim heyecanını vede duygularını almış galiba uyuuussss...
ne diyo biliyomusun gıcıklık yapıyo kaç tane sperm istiyosun şimdiden söyle kendimi hazırlayayım diyo alem bu adam yaa:KK1:
iyi dileklerin için dualarınnız için sanada eniştemede çooook teşekkür ediyorum..
gerçekten hayali bile çok güzell..
iinşallah hamiş oluruz canım yaa tamam ben olayım ama arkamı boş bırakmayın gelin teker teker:KK16:
ahh canım benim dualarınızı eksik etmeyin..

cemrem29
flzask2003
Geçmiş olsun cnm iyi bak kendine çabucak iyileş :KK16:
sagol tatlım benım

zaman
bacım verdiğin linke baktık ta 300.00 dolar diyor yani çok pahalı siz kaça aldınız

beyazmelek32
amiiin amiiin amiiin...

Allah kabul eylesin çok güzel etmişsiniz duayı..çok duygulandım Allah kabul eylesin inş.

merhaba arkadaşlar ben geldim..