Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

atalai
15-02-08, 08:02
Arkadaşlar merhaba,
ben foruma yeni üye oldum.
Evde kullanılabilen lazer epilasyon aleti ve Epila lazer epilasyon aletini kullananların paylaşım alanı konularındaki yazılarınızın hepsini okudum.
Uzunca bir müddet lazer epilasyona gittim. 6 seans kadar. ancak hala kalan tüyler var ve sinirimi bozuyor ve de artık salonlara servet yatırmak istemiyorum o nedenle ben de evde kullanabileceğim bir epilasyon aleti almak istiyorum.
Epila kullanım zorluğu nedeniyle çok cazip gelmedi. Rionun alt modeli de Epilayla aynı kullanım özelliğine sahip gibi görünüyor. Ama Rionun son modelinin daha fazla yüzeyi tarama özelliği nedeniyle daha kolay kullanılabileceğini tahmin ediyorum ancak etkisi konusunda endişelerim var. Kullanan ya da benim gibi almayı düşünen arkadaşlar lütfen burda fikirlerini benimle paylaşır ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

pharmacea
21-02-08, 21:02
önümüzdeki hafta deneyimlerimi yazıcağım arkadaşlar

ozleminer
26-02-08, 17:02
epilayla ilgili yorumları okuyupta,bu konu baslığını farkettim,deneyimlerinizi bekliyorum,,ikisi arasında kararsız kaldım şu anda

ilkaygözde
27-02-08, 14:02
Arkadaşım atalai isimli arkadaşın bahsettiği rionun yeni modelinimi deneyeksin?Kullanıp düşüncelerini paylaşırsan çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

pharmacea
28-02-08, 10:02
evet yenisii...bir gelse yazıcağım da hala ulaşmadı bu hafta bekliyorum

atalai
29-02-08, 06:02
Ben de sizi bekliyorum pharmacea merakla. 20 şubat demiştiniz ama hala gelmemiş. bir de bunun kullanma süresi var sonuçları görebilmek için. bayağı bir bekleyeceğiz anlaşılan. :)

pharmacea
29-02-08, 17:02
selum...evet tarih biraz kaydı....ing.den gelecek arkadaşa bağlı kaldım..ama gelmiş ...şu an adresime gelmiştir sanırım ama ben şehir dışındayım pazar dönüceğim

atalai
3-03-08, 06:03
Çok teşekkürler pharmacea,
lütfen bizi bilgilendirmeye devam edin.

ilkaygözde
4-03-08, 19:03
Teşekkürler pharmecea...Bende en yakın zamanda almayı düşünüyorum.Acaba adaptör meselesi türkiyede satılanlanlardada aynımı?Kullanmış biri olarak ,(epila kullananlar her kıla ayrı atış yapıldığından sabır işi diyorlar)sende bu cihaz için sabır işi demişsin...Epilaya göre daha fazla alana atış yaptığından ,daha mantıklı gibi geldi bana...Tavsiye edermisin arkadaşım.Şimdiden teşekkürler

ilkaygözde
4-03-08, 19:03
Ayrıca türkiyedeki modeli Rio lahs taramalı lazer epilasyon aleti aynı ürünmü?Bilgilendirirseniz sevinirim.

ilkaygözde
4-03-08, 20:03
:1no2:
pharmacea
cevaplar:

1-adaptör sorunu çözümlenmesi kolay bir konu kendi adamtörü ile aynı voltta başka bir adaptör uydurdum..elektrik kobusunda bilgili birine sordum sorun olmaz dedi...ben modemin adaptörünü kullandım

2-epilla kullanmadığım için sağlıklık bir kıyaslama yapamıyabilirim..ama yazılanlara bakılarak..rio biraz daha konforlu bir kaç kıla atış yapıyor..atış yapılan alan 1 cm ye 0.5 cm..ilk kullandığımda sıkıntı geldi ama şimdi her an yapıyorum

3-hayır bu türkiyedeki model değil...bu model henüz gelmedi bir üst modeli...ingiltereden getirttim...
:1no2:Kullandığınız buradakinin bir üst modeli yazmışsınız;Peki buradakinden farkı nedir acaba ?Rionun taramalı modelinde sizin bahsettiğiniz tüm özellikler var tanıtımında:sm_confused:Rica etsem internetten bakıp karşılaştırabilirmisiniz.a.s.

ilkaygözde
4-03-08, 20:03
Rio scanning lazer in sitesinde inceledim ;buradaki ile aynı hiç bir fark göremedim ....Ne dersiniz?ALSAMMI?Zaten ürün ingiltereden geliyormuş .

atalai
6-03-08, 14:03
Evet ya güzellik salonlarına servet ödeyip bırakanlardan.
on tane bu aletten alırdım ben şimdiye kadar,
yarım bıraktığım, harcadığım zaman onların aman da çok güzel oldu mükemmel oldu yalanlarına kanmam da cabası.
Gerçekten dedikleri kadar iyi gitseydi herşey şimdiye kadar çoktan biterdi.

İnşallah şu aletten alabilirim de mis gibi evimde sakin sakin yaparım lazerimi.

Sevgili pharmacea haberlerini devamlı bekliyoruz.

a.y.s.e.n
7-03-08, 08:03
selam bende bu siteye yeni üye oldum uzun zamandan beri yazılanları takip ediyorum bende 5 seans epilasyona gittim ama her bölgem için epilasyon yaptıramayacağım için bende rio yu tercih ettim son modeli değil bir hafta oldu elime ulaşalı 3 kere denedim ben çok zorlandım ve aynı zamanda gerçekten sabır gerektiyor ayrıca kullananlara bi sorum var kıl kökünü hedef alırken düğmesine ne kadar süre basılı tutacağız ben basıp çekiyorum bi süresimi var ben acı fln da hissetmiyorum teşekkürler..

a.y.s.e.n
7-03-08, 09:03
çok teşekkür ederim keşke bende taramalı alsaydım ama olsun merak eden arkadaşlar için sonuçları yazacağım

a.y.s.e.n
7-03-08, 19:03
:1rolleyes:evet yaptım benimkisi kademelere göre otamatik atış yapıyor ve bende acı hissettim demmekki işe yarıyor en kısa zamanda işallah kıl tüy sorunuyla vedalaşırızzzz :dance:

Livaneli35
8-03-08, 16:03
kızlar taramalı modelin türkiye'de satışına başlandı.fiat pahalı ama yinede düşünenler olabilir..

ilkaygözde
9-03-08, 09:03
:
a.y.s.e.n
selam bende bu siteye yeni üye oldum uzun zamandan beri yazılanları takip ediyorum bende 5 seans epilasyona gittim ama her bölgem için epilasyon yaptıramayacağım için bende rio yu tercih ettim son modeli değil bir hafta oldu elime ulaşalı 3 kere denedim ben çok zorlandım ve aynı zamanda gerçekten sabır gerektiyor ayrıca kullananlara bi sorum var kıl kökünü hedef alırken düğmesine ne kadar süre basılı tutacağız ben basıp çekiyorum bi süresimi var ben acı fln da hissetmiyorum teşekkürler..
:teytey:Arkadaş hoşgeldin.Hoş sohbetler dilerim.Rio nun iki modeli var burada (son modeli değil derken,bir tanesi 460 ytl diğeri 970ytl hangisi)taramalı özelliği olan bana cazip gibi geliyor fakat hala karar veremedim .....Kullananlara ait hiçbir yorumda bulamadım .Bir lazer atışı 20 kıl kökünü hedef alıyor diye yazmışlar ama....doğrumu acaba:sm_confused:a.s.

a.y.s.e.n
11-03-08, 10:03
hoşbuldum benim aldığım taramalı değil ama sanırım taramalı daha avantajlı pahalıda olsa.Ben 479 ytl ye aldım ama sadece tek bir kıl kökünü hedef alabiliyoruz diğerinde de 20 olduğu söyleniyor henüz bi dökülme yok malesef bende bi kaç seans da belli olur heralde...

a.y.s.e.n
21-03-08, 18:03
ya ben elime ulaştığından beri 2 günde 1 kullandım rio yu açıkçası pek bi etkisini görmedim uzun bi zaman olmadı ama okadar para verdim 1 tanecik dökülseydi barisenağlama pek umutlu değilim bence indirime girsin öyle alın ben devam edermiyim bilmiyorum açıkçası

a.y.s.e.n
27-03-08, 15:03
mrb angel24 ben bi güzel ağdamı yaptım karınca yağımı sürdüm açıkcası jilete cesaret edemedim bide okadarda para verdim.jiletle daha çok kalınlaşmasından korktuğum için küçük bi bölge belirleyerek oraya kullanmayı düşünüyorum çıkmaya başlayınca

sasa88
3-04-08, 22:04
merhaba hanımlar...

sonunda rio taramalı dan aldım yüzüme,koltuk altıma başladım...
henüz iki gün olduğu için neredeyse hiç fark yok ama sonuç beklemek için daha erken...

bu arada...mesela yüzünüze ağda yaptıysanız ve sonra bunu kullandıysanız tabi ki etkisi olmaz...üzerinden zaman geçmesi gerek,lazer aktif uzama süresinde faydalı oluyor çünkü...

sorularınız varsa seve seve cevaplarım...hoşçakalın..a.s.

edka
4-04-08, 09:04
nihayet rio hakkında bilgi almaya başlıyoruz galiba.nereden nekadara aldınız yazarsan sevinirim.Pharmacea alalı epey oldu sanırım.Ne durumda acaba?

cüvcüv
4-04-08, 09:04
edka
nihayet rio hakkında bilgi almaya başlıyoruz galiba.nereden nekadara aldınız yazarsan sevinirim.Pharmacea alalı epey oldu sanırım.Ne durumda acaba?
Sevgili edka ürünler hakkında bilgi verelim ancak nereden alındığı gibi konulara girilince malasef önüne geçilemiyor Kadınlar Kulubünde ürün tanıtılabilir, özellikleri kullanım tecrübeleri paylaşılabilir ancak satış bilgileri paylaşılamaz.Bu tür mesajlara müdahele edilir.Teşekkürler a.s.

sasa88
4-04-08, 10:04
ben 825 e aldım..10 ay taksitle...yalnız cardfinans kredi kartımın limiti dolmamış olsaydı ona özel %15 indirimle 700 olacaktı...

ürünü bu sabah da kullandım...hafif hafif yanmalar oluyor..tabi bu iyiye işaret...tarama özellikli olduğu için baya pratik...yani tek tek uğraşmak nerede,20 tane birden halletmek nerede...
bir de ağda üzerinden en az 4 hafta geçmiş olmalıymış...bacağıma da başlayacağım...sanırım en iyi gözlem o bölgede yapılır :)

futsuma
5-04-08, 17:04
sasa88
ben 825 e aldım..10 ay taksitle...yalnız cardfinans kredi kartımın limiti dolmamış olsaydı ona özel %15 indirimle 700 olacaktı...

ürünü bu sabah da kullandım...hafif hafif yanmalar oluyor..tabi bu iyiye işaret...tarama özellikli olduğu için baya pratik...yani tek tek uğraşmak nerede,20 tane birden halletmek nerede...
bir de ağda üzerinden en az 4 hafta geçmiş olmalıymış...bacağıma da başlayacağım...sanırım en iyi gözlem o bölgede yapılır :)
mrb ben bu taramalı rioyu yabancı bir siteden buldum almayı düşünüyorum ama araştırıyorum.sterlin üzerinden satış yapılıyor.530a falan geliyor.tabi sitenin güvenilirliği ile ilgili bilgim yok.CADIARZU.siz nerden aldınız acaba?

EU1
5-04-08, 17:04
arkadaslar kurallar disina cikmayalim lutfen
kullandiginiz ürün hakkinda öneri yorum yapabilirsiniz
aksini yani site ismi satis yeri vs vs veremezsiniz a.s.

mirrorwoman
11-04-08, 06:04
arkadaşlar merhaba bende rionun taramalı modelini merak ediyorum sanırımalıp kullanmaya başlayan arkadaşlaırmızvar sonuçlar nasıl gerçekten tek seferde 20 kılköküne etkilimidir:uhm:

sasa88
12-04-08, 12:04
merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:

mirrorwoman
12-04-08, 19:04
sasa88
merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:
merhaba
kullandığın riounun taramalı modelimi?ben seni bekleyeyim o zaman almayı istiyorum bende 20 kıl köküne etkili diye yazıyor son modeli için
paylaşım yaparsan sevinirim
tesekkürler

sasa88
12-04-08, 19:04
evet taramalı modeli...yani scanning
bir de, forumda lazer hakkında yazılanları okudum...salonda yaptıran arkadaşların kiminin 15 günü bulmuş dökülmesi.yani ben 10 gün oldu birşey yok diye üzülüyorum ama klavuzunda da 1-2 hafta yazıyordu...
bir de yüzdeki tüyler en inatçı tüylermiş...benimkiler ince sayılırlar,uygularken hafif hafif yanma hissediyorum gene de...yani kişiden kişiye değişiyor bu lazer olayı...kimi fayda görür kimi görmez...
bekleyip göreceğiz bakalım :) umarım göreceğim şey "fayda" olur..o kadar para verdiğime değsin!!!

mirrorwoman
13-04-08, 18:04
sasa88
evet taramalı modeli...yani scanning
bir de, forumda lazer hakkında yazılanları okudum...salonda yaptıran arkadaşların kiminin 15 günü bulmuş dökülmesi.yani ben 10 gün oldu birşey yok diye üzülüyorum ama klavuzunda da 1-2 hafta yazıyordu...
bir de yüzdeki tüyler en inatçı tüylermiş...benimkiler ince sayılırlar,uygularken hafif hafif yanma hissediyorum gene de...yani kişiden kişiye değişiyor bu lazer olayı...kimi fayda görür kimi görmez...
bekleyip göreceğiz bakalım :) umarım göreceğim şey "fayda" olur..o kadar para verdiğime değsin!!!
umaırm verdiğin paraya değer zaten en çok düşündürende o yani o kadar parayı verip bir işe yaramassa çok kötü olur gerçekten.:a015:
bende lazere gitmiştim bir ara zaten ancak ikinci seanstan sonra çıkanlar dökülüyordu yani hemen dökülmemesi normal bencede.garanti vermiyorlar değilmi canım:uhm:

tibbiye
21-04-08, 11:04
taramalı lazer cihazını alalı sanıyorum epeyi oldu memnunmusunuz diye soracaktım
gerçi güzellik merkezlerinde bile 4-6 hafta arası seanslar oluyor.yani kesin çözüm için biraz beklememiz lazım

sasa88
21-04-08, 15:04
merhaba...
walla hanımlar...dün dayanamadım ağdayla aldım...kızardı gene epey,ve yarın başlar sivilce yara olmaya ama ne yapayım öyle kedi gibi gezmek istemedim...1 hafta olmadı, 2 hafta olmadı, 18 gün bekledim yaaa...banamısın demedi...tüylerim çok cılız da değil.ama bakın,babam da yüzüne uyguluyor,onunkiler baya yanıyormuş ve etkisi görülüyor...yani tüylerinizin durumuna,uygulayabilme durumunuza bakın...yüz bile sıkıcı oluyor yaparken,20 adet kılı gördüğü halde... bence en iyisi ya ağda(hassas olmayanlar için) ya da paraya kıyıp bu işte uzman bir yere lazer yaptırmak.

adasu_deniz
6-05-08, 11:05
mrb sasa ne durumda senin uygulamaların, bi etkisini görebildinmi bari verdiğin paraya yazık olmasın, ben senin yazacağın sonuca göre almayı düşünüyorum, kimse bu aleti almamış bilgi edinebileceğimiz yerde yok yardımcı olursan sevinirim iyi günler

KEDİSEV41
9-05-08, 10:05
BEN YENİ ÜYE OLDUM BENDE RİO LAHS TARAMALI LAZER CİHAZINI ARAŞTIRIYOM KULLANAN VARMI VEYA TAVSİYE EDEN VARMI AY GERÇEKTEN FAYDASI OLURMU DOKTORA GİTTİM EPİLASYON LA ALDIKTAN SNRA ÇOK KÖTÜ KAŞINTI OLUYO DOKTOR KESİN ÇÖZÜM LAZER TEDAVİSİ DEDİ AMA BENİM GÜCÜM ONA YETMEZ RİOYU KULLANAN VARSA BİLGİLENDİRİRSE ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:1hug:

primavera79
12-05-08, 08:05
Arkadaşlar Selam,
Büyük heveslerle ve bir cesaret İngiltere'den 190 Sterline getirttiğim Rio taramalıyi 2 haftadan beri kullanıyorum.Hiçbir dökülme falan yok. Hayal kırıklıgı oldu biraz ama hala umitliyim:)
Hic tuyleri dokulen oldu mu bu cihazı kullananlardan?Valla kılavuzda uygulamadan sonra jiletle alın diyo.Ben kol ve bacaklarımı jiletle aldım ama yuzume cesaret edemedim jilete.
Eger faydalı olursa harika ama, tuyler dokulmezse o kadar para yazık olacak ya.
Ben bide ayarını 3. dereceden yapiyorum.Acaba daha guclu dalga mı secmek lazım?Aslında yaparken yandıgını da hissediyorum, ya o kadar da uyduruk degildir,mutlaka bi faydası olur uzun zamanda dimi?:))

adasu_deniz
12-05-08, 15:05
bende türk sitelerinde araştırdım fakat bu ürünü kullanan birine rastlamak zor, rasladığım kişilerde bi sonuç göremedik diyolar, bende yurt dışındaki siteleri araştırdım, ürün yeni old için uzun vadede kullanıp tamamen kurtuldum diyen yok, bazıları hiçbi etkisini göremedim boşuna para harcadım yazmış bazılarıda dökülme ve azalma görmüş, biri 4ay kullanmış hiçbi etki görememiş ki tenim ve tüy rengimde müsaitti dio ama bu ürün kimi insanlarda hiç bi etki göstermeyebiliomuş malesef ve bunla ilgili ürünün içeriğinde açıklama yapılmamış, yani yabancı sitelerdeki yorumların yarısı olumlu yarısıda olumsuzdu kızlar, bu yüzden bende ikilemde kaldım biraz daha bekleyip kullanaların yorumlarını araştırmak istiyorum, yine haberleşiriz ve inş kurtuluruz bu dertten

gulbiraz
20-05-08, 14:05
Merhaba arkadaşlar, ben de internette bu cihaz ile ilgili araştırma yaptım, taramalı modeli 770 YTL ile 940 YTL arasında değişiyor. Almayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşlardan son durumları ile ilgili yorumlarını almak istedim önce. Bir gelişme var mı, kullananlar bilgi verebilirlerse çok mutlu olurum.

sasa88
20-05-08, 15:05
merhaba hanımlar...
taşınma telaşı ve telefonun geç bağlanması nedeniyle ancak yazabiliyorum,kusura bakmayın...

primavera79 walla ben de büyük bir umutla bekledim ama hiç kıpırdama olmadı :) sendeki durumlar nasıl şimdi? bu arada ben buğday tenliyim,son seviyede kullandım...
ben bırak yüzümü,kolumu ve bacağımı da alamam jiletle ya...hiç cesaret edemiyorum açıkçası...

kol altı için zaten yardım şart...tamam, yüze uygulamak çok kolay...ama okuduğuma göre yüz lazerin en zor etki ettiği bölgeymiş...

artık yaz geldi sayılır, yani sürekli almak gerek,uygulama için bırakamam... kışa doğru tekrar başlarım,ne yapayım...

neyra
25-05-08, 17:05
arkadaslar merhaba ben de bu rıo lahr scanning modelınden almak ıstıyorum ama
bırkac sorum olacak uygulama yapanlara,benım tenım cok acık, en yuksek sevıyede uygulayabılırım,tende melanının az olması ısı kolaylastırıyormus
ten esmerse kıl koku yerıne tenın melanını lazer ısıgını cektıgı ıcın etkısı az oluyormus
bakın esmerlere onerılmıyor bu cıhaz bır ıkı sıtede okudum
bence esmer arkadaslar alırken 2 kere dusunsun,bana lazer merkezınde 18-20 yanı en son ayar lazer acılıp uygulama yapılabılıyor, ne tenım sısıyor ne kızarıyor
cunku neden? melanın nerdeyse yok,ten cok acık
ama esmer arkadasım kızcagız gıdıyor 14 te fılan yuzu gozu sısıyor,yara oluyor hep..
cıhaz acıklamasına yazmıslar bazı sıtelerde okudum esmerlere pek onerılmıyor etkı etmeyebılır bakın

sımdı,
benım gıttıgım epılasyon merkezındekı cıhazın bır turu var, alexandrate ve diode denıyor sanırım bu cıhazların turlerıne,bana alexandrate etkı etmıyor..

fakat dıode tuylerı tamane yakıyor, bu rıoda tuyler hanı cakmak yaklasınca ınsanın tuylerı yanar ya oyle yanıp yanık kokusu oluyor mu?
eger oluyorsa cok superdır
benım de tuyler hemen dokulmuyor salon cıhazı olmasına ragmen, yanıp koku yavasca yukarı cıkıyor hatta,ve kardesımın de oyle oldu

eger kılı yanık kokusuyla yok edıyorsa ıse yarar arkadaslar
ne dıyorsunuz alsak mı kı?

ecemece
25-05-08, 19:05
slm uzun suredir yazılarınızı takip ediyorum.. bende taramalı rio var uzun uzun arastırıp hatta biraz da gaza gelip aldim 8ay x 85lira ya aldim.. herhalde 2-3 hafta oluyodur.. ben acıkcası tavsiye etmiyorum yani söyle diyim bu aleti kullanıp da sonuç almak için insanda peygamber sabrinin olmasi lazım!!
ben bi guzellik salonunda yaptırıyodum epilasyonumu.. guzel sonuçlar verdi ama çok masraflı oldugundan en azından kendim evde yaparım her yerime yaparım dedim 3seanslık ucrete aldım!
simdi arkadas demiş ki kıllar yanıyor mu? evet! hepsi olmasa da arada, özellikle diğerlerinden daha koyu renkte olanlar yanıyor.. hatta kokuyor!
işe yarıyodur ama dediğim gibi çoook uzun sure gerektirir..

ecemece
25-05-08, 19:05
soylemeyi unuttum!! 0.7cm x 0.5cm lik bir alanda çalışıyor, teninize koydugunuzda hiç hareket ettirmeden yaklasık 50sn kadar düğmesine basılı olarak durmanız gerekiyor. bu biraz sıkıyor ve yoruyor. uyguladığınız bolgeye baglı ama ben bacaklarıma uyguladım ve hiç bir keresinde bacagı tamamen bitiremedim hep yarım kaldı! yani anladıgım kadarıyla sanırım bu iş hiç de bana göre değil!!:)

neyra
28-05-08, 14:05
ecemece
soylemeyi unuttum!! 0.7cm x 0.5cm lik bir alanda çalışıyor, teninize koydugunuzda hiç hareket ettirmeden yaklasık 50sn kadar düğmesine basılı olarak durmanız gerekiyor. bu biraz sıkıyor ve yoruyor. uyguladığınız bolgeye baglı ama ben bacaklarıma uyguladım ve hiç bir keresinde bacagı tamamen bitiremedim hep yarım kaldı! yani anladıgım kadarıyla sanırım bu iş hiç de bana göre değil!!:)
ecem sız ne kadar sure kullandınız ve hangı bolgelerde?hıc mı sonuc yok,yoksa sabredemem mı dıyorsunuz?

phatosh85
29-05-08, 21:05
arkadaşlar ben 1 seans salona gittim ama salona gitmek istemediğim için bu ürünü sipariş ettim daha elime ulaşmadı.. kardeşim 6 seans salona gitti şu an hiç bir yerinde tüy kalmadı.. inşallah benim de onun gibi olur.... gerçi salondaki makinelerle çok farklı ama ben umut ederek aldım. inşallah parayı çöpe atmamışımdır...

ecemece
30-05-08, 19:05
ben bacagımda uyguluyorum yaklasık 20-25gundur gun asırı 2gunde bir falan yapıyorum bir sonuc gormek için kısa bir sure oldugundan kesin birsey soyleyemem ama eger etkili olmasa kalın tuyleri yakmazdı herhalde.. benim demek istedigim suydu: makinenin calışma alanı kucuk buyuk alanlar için uzun uzun zamanınız olması lazım çok sıkmıycaksa sizi basit bir örnek vermek istiyorum!! atıyorum bir bacagınızın cevresi ortalama 35cm.. (ben ust tarafa uyguladıgım için kendimden örnek veriyorum!!) yuksekliği de 40cm olsun.. yani bir bacagınızda ortalama 35cm x 40cm yani 1400cm kare alan var.. makinenin 45saniye boyunca gordugu alan da 0.7cm x 0.5cm yani 0.35cm karelik bir alan 1400cm(kare) bölü 0.35cm(kare) de.. 4000 olduguna göre siz bir bacagınızın ust kısmına epilasyon uygulamak için 4000defa 45saniye boyunca aletin düğmesine basmanız gerekecek.. bu da (4000x45)den 180,000saniye yani 50saat(!!!) yapar.. ve bunun da sadece 1 bacak için gereken süre oldugunu unutmayın! ama şu da var bacagınızın her yerinde tüy çıkmıyor olabilir ya da ne biliyim seyrek yoğunlukta olabilir tabii bunlar zamanı kısaltacak detaylar..

Gozzy
30-05-08, 21:05
arkadaslar ben epila ve rio arasinda kaldim hangisini aliyim bilmiorum hangisini tavsiye edersiniz? ingilterede yasiorum ve rio burda £200 fln bisey ama epila £70 fln. ben rio istiorum daha genis alana atis yapabilindigi icin ama kullanipda killarinda azalis goren varmi?

ferdabahar
30-05-08, 23:05
bu markanın ıkı çeşit makınesı var bırı grı ren dıgerı yesıl erenkm olan benım aldıgım bılgılere gore yeşil renk olan 20 lıa kadar hedefleyebılıyormuş bır vuruşta.ayrıca sanıyorum yıne tenınıze degdırınce calışıyor oyle duğmeye basmıyorsunuz yoksa benmı yalnış biliyorum..bende aldırcaktım ıngıltereden yoksa vazmı geceyım bıkını bolgesınde kullanan varmı acaba?

ecemece
slm uzun suredir yazılarınızı takip ediyorum.. bende taramalı rio var uzun uzun arastırıp hatta biraz da gaza gelip aldim 8ay x 85lira ya aldim.. herhalde 2-3 hafta oluyodur.. ben acıkcası tavsiye etmiyorum yani söyle diyim bu aleti kullanıp da sonuç almak için insanda peygamber sabrinin olmasi lazım!!
ben bi guzellik salonunda yaptırıyodum epilasyonumu.. guzel sonuçlar verdi ama çok masraflı oldugundan en azından kendim evde yaparım her yerime yaparım dedim 3seanslık ucrete aldım!
simdi arkadas demiş ki kıllar yanıyor mu? evet! hepsi olmasa da arada, özellikle diğerlerinden daha koyu renkte olanlar yanıyor.. hatta kokuyor!
işe yarıyodur ama dediğim gibi çoook uzun sure gerektirir..

ferdabahar
30-05-08, 23:05
sonuç ne alalım mı arkadaşım.bende lazer salonuna gıtmıştım yuzum ıcın yaktıgı zaman dışım bile agırıyordu guclu lazerde.ama bazı kılalr hemen dokulmuyordu ben elımle koparıyordum yanık kokuyordu.sonra hormonlarım bozulunca yıne cıktı kesin çozum degil galıba salona da gıtmek..

sasa88

sasa88
5-06-08, 21:06
tekrar merhaba hanımlar...
ben yüzüme baya bir süre uyguladım biliyorsunuz...
dudak üstünü gene almadım 4 hafta geçti...eskisine göre biraz seyrek çıkıyor... ama dediğim gibi o kadar uğraştığıma değmedi sanki...dün lazer yaptım gene ama yarın ağda kullanıcam...

ferdabaharın sorusunu cevaplayım: cihazın deriye değmesi gerek evet,değmeden çalışmıyor ama hemen üzerinde bir düğme var uygulama sırasında onu basılı tutman gerekiyor,bip bip bip diye ses geliyor bu süre içinde...