TEST

Saçı Dökülenlerin Paylaşım Alanı

basbelasi
19-12-08, 19:12
Arkadaşlar benimde çok dökülüyordu. Sebebim stres. Sonunda Bitki Derman diye bir yer buldum. Şimdi sabununu ve şampuanını kullanıyorum. İşe yaramaya başladı. Hem dökülmeyi azaltıyor hem de yeni saç çıkmasını sağlıyor. İnternetten telefonunu bulabilirsiniz. Kargo ile gönderiyorlar. Ama biraz pahalı. Eğer tüm seti alıp yapabilirseniz çok çok daha etkili. Ama seti alamam diyorsanız sadece sabun ve şampuanını birlikte kullanınca işe yarıyor. Sabun çok kötü kokuyor ve saçı çok sertleştiriyor. Şampuanı saçı yumuşatıyor.a.s

azucena
19-12-08, 20:12
Hımmm televizyonda bu bitki dermanın sahibi kadının konuşmalarını izlemiştim.burundaki siyah noktalara kadar iyi geldigini falan da söylemişti.imi absurt ya ondan tutmadı bence.oysaki gercekten faydalı bir ürünmüş.enteresan olanı da hem saç çıkaran hemde tüylenmeyi engelleyen bir ürün.

GOKCE___
22-12-08, 23:12
Arkadaşlar saç dökülmesi ile ilgili tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı? Forumların bir kısmını okudum bazıları doktorundan memnun kalmış, bazılarının ise hiç işine yaramamış. Bu konuda en iyi doktorun kim olduğu konusunda bilgisi olan var mı?

ozne
23-12-08, 08:12
GOKCE___
Arkadaşlar saç dökülmesi ile ilgili tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı? Forumların bir kısmını okudum bazıları doktorundan memnun kalmış, bazılarının ise hiç işine yaramamış. Bu konuda en iyi doktorun kim olduğu konusunda bilgisi olan var mı?
ben medipol hastanesine gittim uz.dr.makbule hn var dermatolog çok güzel ilgileniyor
ve güzel ilaçlar veriyor tavsiye ederim gökçe arkadaşımkaydirigubbakcemile5

hevesli
23-12-08, 09:12
kızlar ben bioxcin kullanıyorum diğer şampuanlar saçımı çok yumuşatıyor bende yumuşak olunca sanki kelmiş gibi hissediyorum ama bioxcin dolgun yapıyor birde dün bioxcinin serumunu aldım bakalım saçımda nasıl bir değişiklik olacak saçım dökülüyor sanmayınonun için almadım bu ürünleri saçın sağlığını artırmak ve kalınlaştırmak içinde kullanabiliyorsun sizlere yazıcam iyi gelip gelmediğini bide turplu su yapmıştım saçlarıma sanki ışık tutulmuş gibi nereye gitsem ışıl ışıl görünüyordu vallahi tavsiye ederim bu arada saçı dökülen saçını toplamasın salık bırakın saç köklerini nekadar bol bağlıyorum deseniz de yinede zorluyormuş aman saçlarımıza bişey olmasın

KaRaLaHaNa
24-12-08, 11:12
basbelasi
Arkadaşlar benimde çok dökülüyordu. Sebebim stres. Sonunda Bitki Derman diye bir yer buldum. Şimdi sabununu ve şampuanını kullanıyorum. İşe yaramaya başladı. Hem dökülmeyi azaltıyor hem de yeni saç çıkmasını sağlıyor. İnternetten telefonunu bulabilirsiniz. Kargo ile gönderiyorlar. Ama biraz pahalı. Eğer tüm seti alıp yapabilirseniz çok çok daha etkili. Ama seti alamam diyorsanız sadece sabun ve şampuanını birlikte kullanınca işe yarıyor. Sabun çok kötü kokuyor ve saçı çok sertleştiriyor. Şampuanı saçı yumuşatıyor.a.s
bir ara iyice kapılmıştım bu bitki dermana.birşey duyunca hemen inceliyorum ve zor durumda olduğum için hemen inanaıp alasım geliyor.set halinde alacaktım.televizynda falanda izlemiştim kadını.snra nette araştırdım .bir sürü yorum.kafam karıştı.insanın önünde yanında kullanan biri olmayınca yani göremeyince tereddütte kalıyor.ne yapacağız ya:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

L0nginG
24-12-08, 11:12
Benimde stresten dolayi asiri derecede dökülüyodu saclarim...
Head & Shoulders kullandim, normalde kepek sampuani ama sac dökülmesinide engelliyor diye duymustum, ve gercekten ise yaramisti... simdi hic dökülmüyor...

çikolataprenses
24-12-08, 21:12
bende doğumdan dolayı çok fazla döküldü hatta çok seyreldi saçlarım. Ben yılan yağı uyguladım haftada 4 defa ilk haftasında işe yaradı 1 hafta daha kullanıcam iyice dursun dökülmesi diye. Birde yılan yağı saçı besleyip uzatıyo. tavsiye ederim. Yağı masajla sürüyosunuz saç diplerine ve 3 :1hug:saat bekliyo. Sonrasında bioxinle yıkadım çok daha etkili oldu. Bitkisel bir sabunda kullanın özellikle defne sabunu.

eceburcu
25-12-08, 13:12
Şimdiye kadar bütün markaları kullandım buna bioxcin de dahil hiçbiri işe yaramıyorsenağlama saçlarım o kadar az ki:KK43: bu bioxcin sadece saçımın uzamasına yaradı, saçlarım çok çabuk uzuyor ama hep dökülüyorlar ölene kadar çekeceğim sanırım bu sorunu:KK43:

zerzevat
26-12-08, 17:12
kızlar benimde cok cok cok dökülüyodu saclarım. denemediğim şey kalmadı.
gecen gun doktora gittim yumurtalıklarımda 5cmlik bi kist çıktı ve sac dökülmem sivilcelerim falan buna da bağladılar.
sizde bana kalırsa binbir türlü yağ entele bitki kaynatıp kafanıza sürmektense bide bi doktora görünün derim. sonucta vücutta herşey birbiriyle bağlantılı..

başar82
26-12-08, 17:12
zerzevat
kızlar benimde cok cok cok dökülüyodu saclarım. denemediğim şey kalmadı.
gecen gun doktora gittim yumurtalıklarımda 5cmlik bi kist çıktı ve sac dökülmem sivilcelerim falan buna da bağladılar.
sizde bana kalırsa binbir türlü yağ entele bitki kaynatıp kafanıza sürmektense bide bi doktora görünün derim. sonucta vücutta herşey birbiriyle bağlantılı..
çok şaşırdım.sivilcelerim yok ama saçlarım çok dökülüyor.

esraexx
30-12-08, 07:12
eğer saçınızda boya yoksa koza marka defne sabununu dökülme için birebir ben kullandım ama kepek problemim olduğu için kullanmayı bıraktım..

eso83
4-01-09, 12:01
kızlar benimde çok ama çok gür olan saçlarımdan eser kalmadı. en sonunda doktora gitmeyi becerebildim tahliller istedi hersey normal olduğu için stresten dedi. bu arada birsey öğrendim sizinlede paylaşmak isterim. narkoz alınması saç dökülmesine yol açıyormuş.ve doktorun dediği gibi ben narkoz aldıktan sonra saçlarım böyle dökülmeye başladı. bana priorin adlı bir ilaç verdi. onu kulanıyorum eskisine nazaran daha az dökülüyor. birde tonik verdi ama ikisi çok pahalı olduğu için ben onun yerine eczeneden badem yağı e vitamini ve b vitamini aldım . karıştırıp saç diplerine sürüyorum. minik minik saçlarımda çıkmaya başladı. deneyebilirsiniz.

ela
4-01-09, 16:01
bende be pantene ve evigen ampullarıni alıp badem yağıyla karıştırıp yapmayı düşünüyorum bu söylediğiniz e ce b ampul olarak mı eczanelerde satışa sunuluyor yeni duydum da..

ILGIN06
5-01-09, 06:01
benim de saçlarım çok dökülüyordu,restorex şampuan kullandım,azalttı dökülmeyi ama,saçlarımı güçlendirmedi.şimdi prıorın hapını ve şampuanını kullanmaya başladım ama kilo aldırır mı ki acaba,bir de işe yarıyor mu kızlar.......

ela
5-01-09, 08:01
bende priorin kullanıyorum 4 aylık paket aldım 3.ayımdayım tırnaklarım o kadar sertleşti ve hafatada bir manikür yapmaktan sıkıldım kilo falan aldırmadı sadece 1 kavonoz pekmez içtim birde şu aralar kaçırdım galiba garanti 2 kilo almısımdır.saçlarımda dökülme %50 azaldı ,hehangi bir tüylenme yapmadı ufak saçlarım çıkıyor memnunum yani.

ILGIN06
5-01-09, 15:01
i_pek
bende priorin kullanıyorum 4 aylık paket aldım 3.ayımdayım tırnaklarım o kadar sertleşti ve hafatada bir manikür yapmaktan sıkıldım kilo falan aldırmadı sadece 1 kavonoz pekmez içtim birde şu aralar kaçırdım galiba garanti 2 kilo almısımdır.saçlarımda dökülme %50 azaldı ,hehangi bir tüylenme yapmadı ufak saçlarım çıkıyor memnunum yani.
çok sağol canım ya en büyük korkum kilo aldırmasıydı,içim rahatadı,ben daha yeni başladım,4. günümdeyim daha yolum çoook uzun....

Zeynocan
5-01-09, 15:01
B vitamini kullanıyorum. Ayrıca demir eksikliğim de varmış ondan da dökülür. Onun için de ilaç kullanıyorum. Bi doktora görünmek illa lazım yani...

Ha kızlar bir de bu sıralar zeytinyağı sabunu kullanıyorum çok iyi geldi. Yumuşacık da yaptı. Hani şu kocamana peynir kalıbı gibi olanlardan kafamçokkarıştı
Komşum izmirli. Onlar memlekette yapıyomuş üstelik, profesy bişi bile değil...

Çamterabentinden tut badem yağına kadar denemedik şey de bırakmadım ayrıca... delikafadulden
Aaaah, ahhhh.. saçlarım...

ela
5-01-09, 16:01
gazili09
çok sağol canım ya en büyük korkum kilo aldırmasıydı,içim rahatadı,ben daha yeni başladım,4. günümdeyim daha yolum çoook uzun....
rica ederim canım:nazar:

eso83
5-01-09, 17:01
i_pek
bende be pantene ve evigen ampullarıni alıp badem yağıyla karıştırıp yapmayı düşünüyorum bu söylediğiniz e ce b ampul olarak mı eczanelerde satışa sunuluyor yeni duydum da..
evet ampul olarak ben her defasında 3 ml badem yağı birer ampul onlardan karıştırıp sürüyorum.

siris
5-01-09, 18:01
eso83
evet ampul olarak ben her defasında 3 ml badem yağı birer ampul onlardan karıştırıp sürüyorum.
ne sıklıkta yapıyosun ve ne kadar işe yarıyo acaba

bende doktora gittim kan testi istedi değerlerim normal çıktı bana bepantel ampul önerdi ve placenta şampuan önerdi ikisinide kullandım ama henuz bi işe yaramıyo senağlama
hatta şampuanın yarısını bi kavanoza ayırdım içine birkaç damla çamterebentin esansı koydum 4 kere ıkadım daha çok dökülüyo sanki şimdi badem yağınıda karıştırdım eğer b ve e vitamini işe yarıyosa onlardanda alıyım senağlama

kahvekolik
5-01-09, 19:01
kızlar bugün dermatolojiye gitmiştim, bunu da sorayım dedim. günde 100 tel dökülmeye kadar normalmiş. saçlarını bağlama, salık bırak dedi. bana da toplanan saçın daha çok dökülmesi enteresan geldifisfisfis

pukaa
5-01-09, 19:01
canım benimde saçlarım çok dökülüodu doktora gittim hiçbir tahlil yapmadan reçete yazdı revigenin şampuanını ve tabletini yazmış yaklaşık 200tl tutuodu almadım çinko eksikliği de olabilir ama en önemlisi stres ve genetik faktörler bence doktora gitmeden bişey kullanma

Zeynocan
7-01-09, 09:01
kahvekolik
kızlar bugün dermatolojiye gitmiştim, bunu da sorayım dedim. günde 100 tel dökülmeye kadar normalmiş. saçlarını bağlama, salık bırak dedi. bana da toplanan saçın daha çok dökülmesi enteresan geldifisfisfis
sıkı bağlayınca çekme yapıyorya o yüzden canım.

eso83
8-01-09, 08:01
siris
ne sıklıkta yapıyosun ve ne kadar işe yarıyo acaba

bende doktora gittim kan testi istedi değerlerim normal çıktı bana bepantel ampul önerdi ve placenta şampuan önerdi ikisinide kullandım ama henuz bi işe yaramıyo senağlama
hatta şampuanın yarısını bi kavanoza ayırdım içine birkaç damla çamterebentin esansı koydum 4 kere ıkadım daha çok dökülüyo sanki şimdi badem yağınıda karıştırdım eğer b ve e vitamini işe yarıyosa onlardanda alıyım senağlama
valla eskisi gibi küvet tıkanmıyor arkadasım.. ben priorin hapta kullanıyorum.haftada 1-2 kere yapıyorum sürdükten sonra 1-2 saat kadar bekletiyorum. ama şu ana kadar en çok bunlar işe yaradı..

ela
10-01-09, 16:01
arkadaşlar benim merak ettiğim kansızlıktan demir eksikliğinden saçları dökülüp tedaviden sonra tekrar eski sağlıklı yoğun saçlarına kavuşan arkadaşlar hiç olmadı mı hep seyrek mi kaldı saçları bilgi istyorum lütfen aydınlatın.

ScHeKeYiM
11-01-09, 19:01
i_pek
arkadaşlar benim merak ettiğim kansızlıktan demir eksikliğinden saçları dökülüp tedaviden sonra tekrar eski sağlıklı yoğun saçlarına kavuşan arkadaşlar hiç olmadı mı hep seyrek mi kaldı saçları bilgi istyorum lütfen aydınlatın.
ipek bendede asiri derece kansizlik ve demir eksikligi var hatta kanim tek 12% kalmis oyüzden demir hapi fln kullaniorum bi ara cinko demir iceren hap kullandim sacim icin ama fayda etmedi suan tek demir hapini kullaniom doktorun yazdigini dökülmem eskisi gibi deil durdu gibi ama saclar cikmio cikmazda sanirsam ha bide bende guatir vardi halende var ama bayagi bi azaldi hap kullandim ondanda kaynaklaniomus dökülme yilan yagida kullandimda bi ara faydasi oldu gibi geldi sonra dvm edemedim isten gücten zaman bulamadim ben bukadar diyebilirim saclarima kavusamadim acikcasi =)

GeceDeniz
11-01-09, 20:01
a.s.geçmiş olsun öncelikle aynı dert bende de vardı saç dökülmesinin başlıca sebebi eğer bir rahatsızlık yoksa stres den kaynaklanıyor benimde gözle görülür biçimde azalmıştı saçlarım kendime çok dert etmeye bhaşlamıştım saçlarıma haftada bir fırça yardımıyla saç boyar gibi saçlarımın her yerine sürdüm masaj yaparak haftada bir 3 kere yaptım en sonun yapığımda da zeytin yağına badem yağı koydum biraz şimdi saçlarım dökülmüyor kesinlikle çok şükür ama arada yapmak lazım dökülmese bile canlanması için inş sende dene geçer umarım

DingiltereKralicesi
11-01-09, 20:01
ya kızlar suların da önemli olduğuna inanıyorum ben

biliyorsunuz İzmir'in sularında arsenik çıktı, belki de benim saçlarım bu yüzden çok dökülmeye başladı :uhm:

ela
12-01-09, 15:01
ScHeKeYiM
ipek bendede asiri derece kansizlik ve demir eksikligi var hatta kanim tek 12% kalmis oyüzden demir hapi fln kullaniorum bi ara cinko demir iceren hap kullandim sacim icin ama fayda etmedi suan tek demir hapini kullaniom doktorun yazdigini dökülmem eskisi gibi deil durdu gibi ama saclar cikmio cikmazda sanirsam ha bide bende guatir vardi halende var ama bayagi bi azaldi hap kullandim ondanda kaynaklaniomus dökülme yilan yagida kullandimda bi ara faydasi oldu gibi geldi sonra dvm edemedim isten gücten zaman bulamadim ben bukadar diyebilirim saclarima kavusamadim acikcasi =)
canım üzüldüm yasenağlama ama dökülen saç kökleri ölmemişse çıkar herelde seyrek kalmaz diye biliyorum.

makperi
13-01-09, 20:01
eczaneden bioder öneririm kardeşimin saçlarıda dökülüyodü ama şimdi geçti.Öneririmvitamin eksikliğide olabilir ya da biotinde olabilir GEÇMİŞ OLSUN

Zeynocan
14-01-09, 08:01
yasakkelime
kızz naaptın makperi o bioder tam tersi saçlarını tamamen kaybettireceksin gülümkafamçokkarıştı

sırnaşık şey

nisan_bir
14-01-09, 14:01
slm. Öncelikle geçmiş olsun. Benim saçım iki sene önce fazlasıyla dökülmeye başladı. Bölgesel olarak kelleşmeler başladı. Saçımın yüzde yetmiş kadarı dökülünce usturaya vurdum. Tabi bu arada cildiyeye gittim. Tahlillerim yapıldı. Saçımın strese bağlı olarak döküldüğü söylendi. Dr. revigen hap ve şampuan verdi. Bu hap gıda takviyesi. Bunları kullanmaya bağladığım zaman saçımdaki dökülme azaldı. 2 kutu kuallandım. Bırakınca tekrar başladı. 2.5 senedir neler çektiğimi bir ben birde allah biliyor. Saçım için yapmadığım şey kalmadı. Suna Dumankaya nın sığır iliği tarifini yaptım. Sanırım o tarif iyi geldi. Şimdi saçım çıktı. Hala çok dökülüyor. Yanlız bu sever hızlı çıktığı için kelleşmeler olmuyor. Şu anda siirt yöresine has bir sabun olan bıttim sabununu kullanıyorum arkadaşım. Tavsiye ediyorum. Saçların dökülmesini önlüyor ve çıkmasını sağlıyor. Geçmiş olsun diliyorum.

zlmm
15-01-09, 08:01
çok büyük geçmiş olsun evet dediğin gibi yaşadığımızı tek biz biliyoruz.millet saçıma nasıl şekil vesem nasıl uzatsam diye düşünürken biz kaybetmemek için uğraşıyoruz Allah herkesin şifasını versin

p.n.r
15-01-09, 10:01
Uzun zamandır dökülen saçlarım için yaklaşık 3 hafta önce doktora gittim,,,özellikle stresten kaynaklanan bozuk para büyüklüğünde bir açılma vardı ..Bunun için bir ilaç verdi geceleri kullanıp yıkıyorum.Genel saç dökülmesi ile ilgilide Pantogar isimli bir ilacı kullanmaya başladım günde üç kere alınıyor bir buçuk ayı geçmeden sonuç pek alınmıyormuş o yüzden şimdilik bişey diyemicem..Ama kullananlar varsa bana bilgi verirse bununla ilgili sevinirim.

Hatırlatmak isterimki saç dökülmesi bi çok iç hastalıklarla,mevsim değişiklikleri ilede gelebileceği gibi en önemli nedenlerinden biride STRES tir.Bunun için moralinizi yüksek tutmanızda önemlidir.
Saçlarım dökülüyor ama yerine yenileri gelecek eskisi gibi olacak ilaçlarımı kullanıyorum ve onlara iyi bakıyorum demek lazım :))

KaRaLaHaNa
15-01-09, 10:01
nisan_bir
slm. Öncelikle geçmiş olsun. Benim saçım iki sene önce fazlasıyla dökülmeye başladı. Bölgesel olarak kelleşmeler başladı. Saçımın yüzde yetmiş kadarı dökülünce usturaya vurdum. Tabi bu arada cildiyeye gittim. Tahlillerim yapıldı. Saçımın strese bağlı olarak döküldüğü söylendi. Dr. revigen hap ve şampuan verdi. Bu hap gıda takviyesi. Bunları kullanmaya bağladığım zaman saçımdaki dökülme azaldı. 2 kutu kuallandım. Bırakınca tekrar başladı. 2.5 senedir neler çektiğimi bir ben birde allah biliyor. Saçım için yapmadığım şey kalmadı. Suna Dumankaya nın sığır iliği tarifini yaptım. Sanırım o tarif iyi geldi. Şimdi saçım çıktı. Hala çok dökülüyor. Yanlız bu sever hızlı çıktığı için kelleşmeler olmuyor. Şu anda siirt yöresine has bir sabun olan bıttim sabununu kullanıyorum arkadaşım. Tavsiye ediyorum. Saçların dökülmesini önlüyor ve çıkmasını sağlıyor. Geçmiş olsun diliyorum.
canım anlattıklarının hepsinde sanki kendi halimi buldum.2001 senesinde üzüntü ve sıkıntıdan dolayı başlayan saç dökülmem ilerleyerek devam etti.herşeyi denedim.bende uyguladım bu sığır iliğini.ama sonradan temin edemedim kimse vermedi bulamadım ve bıraktım.bende bir ara kazıttım saçlarımı.şimdi şimdi inanılmaz seyreklikler ve açılmalar var.bittim sabunundan fayda aldığını sölemişsin.gerçekten çıkartıyormu.

Bahar
17-01-09, 22:01
selam kizlar benimde saclarim dokuluyor eskiden cok uzun saclarim vardi hemde gurdu,,zamanla hamilelikler yasin ilerlemesi sonucu azaldi bir kac ay once arkadasim ceviz kabugunun suyunun dokulmeyi azalttigini soylemisti,,bende denemistim dokulmesi gercekten azalmisti,(ben boyle denemistim ceviz kabuklarini suda kaynattim suzdum aksam yatmadan once basimi bu suyla durulayip guzelce sardim sabah kalkinca duruladim azicik sac kremi surdum cunki taranmasi zor oluyor)bunu her aksam yapmistim hatta beyim benden once sacini ceviz suyuyla yikamaya giderdi,

deneyin isterseniz

nig_leb
19-01-09, 18:01
valla bende bu dertten muzdaribim ne yapsak ne etsek bilemedik hemen bende göz attım buraya varmı bi çare diye ...çözümler bekliyoruz...

ebru1987
20-01-09, 08:01
arkadaşları öncelikle sizin saç dökülme sebebinizin ne olduğunun bilinmesi gerekiyor bunun için de ben sizin bir kadın doğum uzmanına vaya genel cerrahi yada cildiye uzmanınıza gözükmenizi tavsiye ediyorum dökülmesinin bir çok sebebp var kadınlarda ki saç dökülmesinin yakın zamanda geçirmiş olduğunuz şiddetli bir grip yakınlarda doğum yapmışsanız eget 6 aya kadar dökülmeleriniz normalen büyük etken stres kullandıgınız ilaçlar kronik bir rahatsızlık var ise ve son olarakta ailenizde saç dökülme sorunlarınız var ise saçlarınız dökülür bide doğum kontrol hapları da döküyor
dökülme sebebiniz belirlendikten sonra ona yünelik ilaçlar kullanarak döküğlemlerinizi durdurabilirsiniz
yada saç ekimi ama malesef kadınlarda yapılan saç ekiminin tutma olasılığı%50-60 oranlarında ektirseniz bile tutmama olasılığı çok fazla
saç ekimine gelince 2 yöntem var FUT veFUE FUT yönteminde iki kulak arası ense bölgenizde bir dikiş iziniz kalıyor yani dikişli bir yöntem dir bu yöntem FUE ye gelince bu yöntemde de saçlarınızın tamamen 0 a kazınması gerekmaktedir bunu da bir çok kadın istemiyor

KaRaLaHaNa
20-01-09, 08:01
burada bir arkdaşın yazdığı siirt bıttım sabununu araştırdım.siirtte bir arkadaşım var ona mail attım ve sordum.gerçekten doğrumu diye hakkında yazılanlar.bana gerçek olduğunu ama esas bıttım sabununu almam gerektiğini söyledi.iyice araştırıp sağlam bir yeren almamız gerekiyormuş.bakalım ondan isteyebilirsem denerim.sonucuda yazarım

ela
20-01-09, 15:01
valla ben zeytinyağlı sabun aldım aktardan kafam kapek içinde kaldı bilginiz olsun ama bıttımı bilemem.

Cahil Peri
20-01-09, 21:01
Kızlar 6 haftadır priorin kullanıyorum, saçlarımı da uçlarından kestirdim biraz. daha canlı oldular ve küçük küçük saçlarımı görmeye başladım artık. priorini tavsiye ederim herkese

ela
21-01-09, 08:01
bende 3.5 aydır priorin kullanıyorum küçük dolu saçım var onada şükür ama dökülmem azda olsa devam ediyor

ILGIN06
23-01-09, 07:01
kızlar ben de priorin kullanıyorum 2 haftam bitti,3. haftadayım,gayet memnunum,dökülmem çok azaldı ve eşim saçlarım gürleşiyor dedi,ben daha yolun başındayım,en az 3 ay kullanmam gerekiyor

nunukAnne
24-01-09, 11:01
offffffffffffff ya sac dökülme sorunu bendede var her taradigimda bir avuc dökülüyo ne yapmam gerek bilmiyorum herhalde sitrestende oluyo

eso83
24-01-09, 16:01
bende priorin kullandım 1 ay bitti sac dökülmesi tamamen bitmedi ama azaldı.saçlarım canlandı ve küçük küçük yeni saçlarım çıkıyor. tavsiye ederim arkadaşlar...

Lavanda
24-01-09, 17:01
priorin nedir kızlar. İlaç olduğunu anladım da. Reçete şart mı yada yan etkisi var mı.Bide fiyatını yazarsanız çok sevinirim.

ela
25-01-09, 07:01
priorin çino tabletidir.
reçetesiz satılıyor.
hiçbir yan etkisini görmedim şahsen4.ayımdayım memnunum
120 capsul 85 tl.

Lavanda
25-01-09, 07:01
günde bir taneyse iyi 4 ayda 85 ytl diğer serumlarla karşılaştırıldığında

ela
25-01-09, 16:01
hayır günde 2 tane ama yoğun dökülme varsa 3 tane diyorlar.