Ankarada Oturan Hamişlerr

kalachakra
22-02-08, 13:02
Arkadaşlar aranızda Ankara'Da oturup hamile olanlarınız elbette vardır.
-Hamileliğiniz sırasında rutin kontrollere nereye gidiyorsunuz?
-Nerede doğum yapmayı düşünüyorsunuz?
:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:

Ben rutin kontrollere ilk başlarda Tıp Merkezine gidiyordum, daha sonra Özel Ulus Hastanesine gitmeye başladım. Fakat istediğim gibi olmadı hiç bişey. Memnun kalmadım. Şu an ise Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesine gidiyorum. Büyük ihtimalle de doğumumu da orada yaptıracağım. Hem suda doğumda yapılıyor orda :dance:

kardelennnn
http://www.kadinlarkulubu.com/ankarali-mayis-anneleri-t134908/index.html

tatlım bu topicte sanırım soruna cevap bulabilirsin....

kalachakra
kardelennnn
http://www.kadinlarkulubu.com/ankarali-mayis-anneleri-t134908/index.html

tatlım bu topicte sanırım soruna cevap bulabilirsin....
canım sağolasın dediğin topice baktım ama ben kimseye kendimle ilgili bi soru yöneltmedim ki... herkesin bu konudaki düşüncelerini sordum sadece... :KK46:

Borzo
Canım bende ankaradayım..13 hafta 2günlük hamişim..Şuan tıp merkezine gidiyorum..çokta memnunum..ama yakın zamanda devlet hastahanesine başlıcam 3lü testen sonra canım...
Ben bu suda doğum olayına hiçç sıcak bakmıyorum..normal olsun istiyorum.inşallah...

avebru
22-02-08, 15:02
Ben 29 Mayıs Hastanesine gidiyorum Dikmen de ..Doğumumu da Allah kısmet ederse orada yapmak istiyorum..Zekai Tahir'den hiç memnun kalmadım ve bu konuda tek değilim..Ama bu senin seçimin tabi nerde rahat edeceğini düşünüyorsan orada yapman en güzeli..

Borzo
22-02-08, 16:02
29 mayıs hastahanesi özelmi canım..Şuan sosyal güvencem yok..nekadar ultrason ücreti ama 1 aya kadar sosyal güvencemden yararlanıcam.SSK lılara bakıyolarmı acaba...
senin başka topiğe yazdığın zekai tahirle ilğili olanı okumuştum..ben orda istiyodum ama kararsız kaldım şimdi..Hacettepe çok iyi diyorlar bakalım..

sherry456
22-02-08, 20:02
bende etlik ssk doktorunun özeline gidiyorum ama bi yandan özel hastane arıyorum.çok kararsız kaldım bu konuda şu üçlü testide yaptırayım da sonrasına bakıcam artık.

avebru
24-02-08, 12:02
barzey
29 mayıs hastahanesi özelmi canım..Şuan sosyal güvencem yok..nekadar ultrason ücreti ama 1 aya kadar sosyal güvencemden yararlanıcam.SSK lılara bakıyolarmı acaba...
senin başka topiğe yazdığın zekai tahirle ilğili olanı okumuştum..ben orda istiyodum ama kararsız kaldım şimdi..Hacettepe çok iyi diyorlar bakalım..
29 Mayıs Vakıf Hastanesi canım yani özel ve SSK'lılardan diğer özel hastanelere göre daha cüzi rakamlar talep ediyorlar..Ultrason için ayrıca ücret ödemiyorsun ama SSK'lıysan her kontrolde 45 YTL fark ödüyorsun..

Ayrıca özel doktora gitmenizi tavsiye etmem..Ben hiç gitmedim..Her ay hastaneye kontrole gidiyorum ve doğumumuda orada yapmayı planlıyorum..Gittiğimde tüm testlerimi yaptırıyorum..Ama özele gittiğinizde doktor hem çok para alıyor hemde sizi testler için hastaneye yada anlaşmalı olduğu bir labaratuara yönlendiriyor, testler için ayrıca zaman harcıyorsunuz, doktorunuz aynı zamanda hastanede çalışan bir doktorsa test için gittiğinizde sizinle ilgileniyormuş gibi yapıyor ama yinede bir sürü kuyrukta bekliyor sonuçları çok sonra alıyorsunuz.. Zaten sorunsuz bir hamileyseniz özele gitmenize gerekte yok..Hem 29 Mayıs hastanesinde 30 YTL farkla ayrıntılı ultrasona da girebiliyorsunuz. (Fatih hastanesinde 80 YTL'ymiş ve aylar sonrasına randevu veriyorlar)

Borzo
24-02-08, 14:02
Teşekkürler canım..3lü testimi yaptırıyımda şuan araştırıyorum zaten..Doğum hastahanesi olması çok iyi aslında hayırlısı

kalachakra
25-02-08, 07:02
avebru
29 Mayıs Vakıf Hastanesi canım yani özel ve SSK'lılardan diğer özel hastanelere göre daha cüzi rakamlar talep ediyorlar..Ultrason için ayrıca ücret ödemiyorsun ama SSK'lıysan her kontrolde 45 YTL fark ödüyorsun..

Ayrıca özel doktora gitmenizi tavsiye etmem..Ben hiç gitmedim..Her ay hastaneye kontrole gidiyorum ve doğumumuda orada yapmayı planlıyorum..Gittiğimde tüm testlerimi yaptırıyorum..Ama özele gittiğinizde doktor hem çok para alıyor hemde sizi testler için hastaneye yada anlaşmalı olduğu bir labaratuara yönlendiriyor, testler için ayrıca zaman harcıyorsunuz, doktorunuz aynı zamanda hastanede çalışan bir doktorsa test için gittiğinizde sizinle ilgileniyormuş gibi yapıyor ama yinede bir sürü kuyrukta bekliyor sonuçları çok sonra alıyorsunuz.. Zaten sorunsuz bir hamileyseniz özele gitmenize gerekte yok..Hem 29 Mayıs hastanesinde 30 YTL farkla ayrıntılı ultrasona da girebiliyorsunuz. (Fatih hastanesinde 80 YTL'ymiş ve aylar sonrasına randevu veriyorlar)
aaa ben 29 mayıs hastanesini ilk kez duyuyorum. lokman hekime gidiyuim diyordum bi ara rutin kontrollerime... orasıda çok pahalı. 60 milyon muayneye farkı ssklılar için, birde ayrıntılı ultroson için 85 lira istiyorlar. benim ayrıntılı ultrosona girmem sart oldu. bu hastanenin ismini verdiğin iyi oldu avebru... birde bu hastaneye giderim....:sm_confused:

EMEL_76
25-02-08, 07:02
merhaba bende yeni üyeyim 29 mayıs a ben de sürekli gidiyorum oldukca da memnunun iyi bir karar vermiş olursun bence.:içelim:

smhsmh
25-02-08, 08:02
EMEL_76
merhaba bende yeni üyeyim 29 mayıs a ben de sürekli gidiyorum oldukca da memnunun iyi bir karar vermiş olursun bence.:içelim:

canımcım orda hangi doktoru tavsiye edersin

flztanir
25-02-08, 08:02
canım bende 33. haftalık hamileyim artıkk bebegıme kavuşmama az kaldı ben özel dr. gidiyorum doktorum Zekai Tahirde çalişiyorr doktorum dogum zekai tahır istemezsen ankay hastanede dogum yapalırsın dedı bakalım doktorum özel hastane fiyatını araştırcak eger maddı durumumuz el verırse ankay has.olmazsada tabııkı zekai tahır olacak

Borzo
25-02-08, 09:02
Akay hastahanesimi??? bilği verirmisin fiyatları nasılmış canım...

EMEL_76
27-02-08, 13:02
kadın dogum cu hülya kula ya gidiyorum ben

kalachakra
27-02-08, 14:02
bende bu cumartesi gidicem bakalım. ama ücretleri değişmiş.40ytl muayene ücreti alıyorlar ayrıntılı ultroson içinde 45-ytl

mami
28-02-08, 20:02
Bende yazamadan edemeyecem yarama tuz bastı bu başlık:KK43:(diğer tarafa da yazdım)
Doğumumu !..Araştırma hast.yaptım gaz sancısından öldüm öldüm dirildim kimse müdahale etmedi artı ameliyat masasında bir saat daha fazla beklettiler DR.gelemedi sağolsun benim Dr.um Prof hanımda yurt dışına konferansa gitmişti herşey ters başladı 4 gün neler çektim o hastanede ismini duyunca midem bulanıyo :KK43:

avebru
1-03-08, 06:03
EMEL_76
kadın dogum cu hülya kula ya gidiyorum ben
Canım bu bahsettiğin 29 Mayıstamı? Çünkü benim gittiğim yerde (dikmendeki yeni binasında) sadece Nesrin Hanım var ..Sanırım sen diğerine gidiyorsun..

nurcanogretmen
1-03-08, 07:03
günAYDIN KIZLAR BU BAHSETTİĞİNİZ 29 MAYIS VAKIF HASTANESİ OLAN MI EĞER ÖYLEYSE FİYATLARI ÇOK UYGUNMUŞ HASTANEYİ GÖRMÜŞTÜM BEN OLDUKÇA MODERN Bİ HASTANEYE BENZİYORDU

MaVili_06
17-03-08, 13:03
Arkadaşlar,Ankarada hangi hastaneye yada hangi özel doktora gidip geliyorsunuz.Ssklı hastalara soruyorum özellikle.Keçiören Eğitim Araştırma yada Ankara hastanesinde doğum yapmış olan yada yapmayı düşünen varmı?Keçiören Eğitim Araştırma hastanesi evime çok yakın doktorun muayenehaneside çok yakın hastaneyede çok temiz diyorlar ama kafam karışık.Zekai Tahir Burak hastanesini hiç düşünmüyorum.İkili test yaptırmaya gittiğimde ağlayarak çıktım.Çok sertler.

MaVili_06
17-03-08, 13:03
Arkadaşlar,Ankarada hangi hastaneye yada hangi özel doktora gidip geliyorsunuz?Ssklı hastalara soruyorum özellikle.Keçiören Eğitim Araştırma yada Ankara hastanesinde doğum yapmış olan yada yapmayı düşünen varmı?Keçiören Eğitim Araştırma hastanesi evime çok yakın doktorun muayenehaneside çok yakın hastaneyede çok temiz diyorlar ama kafam karışık.Zekai Tahir Burak hastanesini hiç düşünmüyorum.İkili test yaptırmaya gittiğimde ağlayarak çıktım.Çok sertler.

meryemyilmaz
17-03-08, 15:03
arkadaşım ben keçiörende oturuyorum.tunalıda özel bir kliniğe gidicem bugün başlıyorum. jineklinik adı internet sitesi var istersen bi gir bak.doktorun adı hakan turan benim tanıdığım iki arkadaşım onun hastası doktordan acayip memnunlar aldığı parayı sonuna kadar hak ediyo dediler.ayrıntıları öğreniyim yarın yazarım sana fiyatı 150,00 ytl nakitte 135,00 ytl ama bütçe çok önemli tabi ben kendimi zorlayarak gidicem ,bazı özel hastaneler var ssk karşılıyor onları araştır balgatta sevgi hastanesi var ssk ya bakıyo mesela orasıda güzel ilgileniyo randevulu çalışıyolar ,tabii doğum için bi hastane öneremicem şuan

EU1
17-03-08, 19:03
güzelim benim eşim asker ben abidinpaşa da oturuyorum ben bütün kontrollerimde gata ya gittim ayrıca orda doğum yaptım allah izin verir de tamamına erdirirse ikinci bebeğimi de gata da doğuracağım bir aksilik çıkmazsa tabii..artık oraya sivilleri de alıyorlar..tavsiye ederim..

Borzo
17-03-08, 20:03
MaVili_06
Arkadaşlar,Ankarada hangi hastaneye yada hangi özel doktora gidip geliyorsunuz?Ssklı hastalara soruyorum özellikle.Keçiören Eğitim Araştırma yada Ankara hastanesinde doğum yapmış olan yada yapmayı düşünen varmı?Keçiören Eğitim Araştırma hastanesi evime çok yakın doktorun muayenehaneside çok yakın hastaneyede çok temiz diyorlar ama kafam karışık.Zekai Tahir Burak hastanesini hiç düşünmüyorum.İkili test yaptırmaya gittiğimde ağlayarak çıktım.Çok sertler.
Canım benim ssk olayım yeni başladı..ben Asg tıp merkezine gidiyorum inanılmaz hijyen temiz ve doktorum çok detaylı anlatıyor herşeyi..üstelik ücretsiz..yada sarp a gidiyoru..henüz devlet hastahanesi ne gitmedim..şuan için gitmeyide düşünmüyorum..
doğum için zekai tahir igrenç bir yermiş orası dışında hala araştırıyorum..hacettepe tercihlerim arasında...tam teşekküllü hastahane olsun istiyorum..bu hafata 3 lü testim var..inşallah temiz güzel çıkar..

MaVili_06
19-03-08, 10:03
mues
güzelim benim eşim asker ben abidinpaşa da oturuyorum ben bütün kontrollerimde gata ya gittim ayrıca orda doğum yaptım allah izin verir de tamamına erdirirse ikinci bebeğimi de gata da doğuracağım bir aksilik çıkmazsa tabii..artık oraya sivilleri de alıyorlar..tavsiye ederim..
Senin için en doğru tercihi yapmışsın.Aklıma geldi aslında Gata.Doğumunda felan ilgilendilermi?Çok iyi bi hastane olduğunu biliyorum.Fakat tutumları davranışları nasıl?Askeriye ya hani sonuçta bana çok sertler gibi geliyo:))Ben böyleyim işte yaa.Tek istediğim güleryüz tatlı dil.Acımı sancımı zaten çekicem.Sert oldukları zaman altüst oluyorum ben.Çıkmak istiyorum hemen ordan ..Alıştım burda ,Keçiören Eğitim Araştırma hastanesinde herkezin canım cicim demesine..Bu gidişle burda doğururum ben.benneyaptımki

MaVili_06
barzey
Canım benim ssk olayım yeni başladı..ben Asg tıp merkezine gidiyorum inanılmaz hijyen temiz ve doktorum çok detaylı anlatıyor herşeyi..üstelik ücretsiz..yada sarp a gidiyoru..henüz devlet hastahanesi ne gitmedim..şuan için gitmeyide düşünmüyorum..
doğum için zekai tahir igrenç bir yermiş orası dışında hala araştırıyorum..hacettepe tercihlerim arasında...tam teşekküllü hastahane olsun istiyorum..bu hafata 3 lü testim var..inşallah temiz güzel çıkar..
İnşallah canım.Benimde 16 hafta olucak cumartesi günü Nisan başında 3lü testim var.Sanatoryum tıp merkezine gidicem hem ücretsiz hemde yarım saat ilgileniyor doktor.Cinsiyetinide öğrenirsin bu gittiğinde,inşallah benimkide gösterir.sırnaşık şey

GULCİCEK
arkadaşlar banada acil yardımcı olurmusunuz bende yarın zekaı tahır gıdecektım hepınız kotu demsısınız oraya
ben hıc bılmıyorum doktor sıncanda oturuyorum doguma kadar takıp edecek hatta dogumumuda yapacak ve cok maddı yuku olmayan bır yer arıyorummyardımcı olurmusunuz banada yarın gıtmeyım mı zekaı tahıre ne dıyorsunuz

nurcanogretmen
benim eşimde hacettepe personeli .. oraya gidiyorum .. arada beşevlerde magnet tıpa gidiyorum ..ıtır hanımda çok ilgili bi bayan ..ama hacettepe tam teşekküllü bi hastane olduğu için doğumu orda yapmak istiyorum .. zekai tahir hastanesi hakkında bi fikrim yok

GULCİCEK
cvp beklıyorum kıslarr..................................................

MaVili_06
GULCİCEK
arkadaşlar banada acil yardımcı olurmusunuz bende yarın zekaı tahır gıdecektım hepınız kotu demsısınız oraya
ben hıc bılmıyorum doktor sıncanda oturuyorum doguma kadar takıp edecek hatta dogumumuda yapacak ve cok maddı yuku olmayan bır yer arıyorummyardımcı olurmusunuz banada yarın gıtmeyım mı zekaı tahıre ne dıyorsunuz
Canım biz kötü dedik ama memnun kalanda var.Fakat araştırdığım kadarıyla Zübeyde hanıma daha iyi diyorlar.Evime uzak olduğu için düşünmüyorum.Arkadaşın dediği gibi Gataya gidebilirsin sivillerede bakıyormuş.Fazla bi fark aldıklarını zannetmiyorum.Ankara hastanesini düşünmüştüm ben sebebide Dr Ahmet Bostancının çok övülen bir doktor olması Muayene fiyatının düşük olması ve Ankara hastanesının başhekım yardımcısı olması idi.İnternetten araştır bulacaksın Ahmet Bostancıyı.Fakat muayenehanesi ve hastanesi çok ters olduğu için vazgeçtim ben.şimdi iki seçenek kaldı bana Keçiören Eğitim Araştırma yada Gata.

smhsmh
GULCİCEK
cvp beklıyorum kıslarr..................................................
CANIM GENEL OLMASIN AMA DEVLET HASTANELERİNİ KİMSE ÖNERMİYO EĞER MADDİ İMKANIN VARSA ÖZEL HASTANELER ARTIK SSK VE BAĞKUR İLE ANLAŞMALI BELLİ Bİ MİKTAR FARK VERİYOSUN
YİNEDE SANA ŞURAYA GİT DEMEM ÇÜNKÜ BENDE GİDİCEK YER TAM BULABİLDİĞİM SÖYLENEMEZ BELKİ MESA HST NESİ AMA FARK 80 ALIYOLARMIŞ

GULCİCEK
sağol cnm yardımcı oldugun ıcın ooff ben ankarada dogru durust yerde bılmedıgım ıcın yabancı kalıyorum boyle

GULCİCEK
smhsmh
CANIM GENEL OLMASIN AMA DEVLET HASTANELERİNİ KİMSE ÖNERMİYO EĞER MADDİ İMKANIN VARSA ÖZEL HASTANELER ARTIK SSK VE BAĞKUR İLE ANLAŞMALI BELLİ Bİ MİKTAR FARK VERİYOSUN
YİNEDE SANA ŞURAYA GİT DEMEM ÇÜNKÜ BENDE GİDİCEK YER TAM BULABİLDİĞİM SÖYLENEMEZ BELKİ MESA HST NESİ AMA FARK 80 ALIYOLARMIŞ
cnm mesa fark 80 alıyor ama tahlılerede fark almıyormu ben bırde doktorum doguma kadar takıp etmesını dogumada gırmesını ıstıyorum

kalachakra
MaVili_06
İnşallah canım.Benimde 16 hafta olucak cumartesi günü Nisan başında 3lü testim var.Sanatoryum tıp merkezine gidicem hem ücretsiz hemde yarım saat ilgileniyor doktor.Cinsiyetinide öğrenirsin bu gittiğinde,inşallah benimkide gösterir.sırnaşık şey
bende ilk kontrolumde ve ikili taramamdan sonraki muayenemde sanatoryum tıp merkezine gittim. ilhan bey gerçekten konusunda uzman. beni ikili tarama testim yüksek çıkınca teselli edebilen tek doktor... ama bazı seyleri kafasına göre yorumluyor. mesela bana folik asit kullanma demişti.. halbuki folik asit çok önemli bebek için... o yüzden midir bilmiyorum ilhan bey hakkındaki düşüncelerim biraz değişti. birde cinsiyet tahmini yapamıyormuş pek. dediklerinin tersi çıkıyormuş naniknaniknaniknanik

nurcanogretmen
bu arada keçiören de ne çok oturan varmış bende dutlukta oturuyorum

MaVili_06
19-03-08, 11:03
nurcanogretmen
Bende dutluktayım.Pınarbaşı mh.a.s

smhsmh
GULCİCEK
cnm mesa fark 80 alıyor ama tahlılerede fark almıyormu ben bırde doktorum doguma kadar takıp etmesını dogumada gırmesını ıstıyorum
BAZI ÖZEL TAHLİLLERE ALIYOLAR CANIM BİLDİĞİM KADARIYLA HASTANEYİ ARAYIP Bİ SORMAN LAZIM DRUN GİRİYODUR HERALDE

smhsmh
nurcanogretmen
BEN ETLİKTE OTURUYORUM KIZLAR ANNEMDE SANATORYUM DAŞeniz

MaVili_06
kalachakra
bende ilk kontrolumde ve ikili taramamdan sonraki muayenemde sanatoryum tıp merkezine gittim. ilhan bey gerçekten konusunda uzman. beni ikili tarama testim yüksek çıkınca teselli edebilen tek doktor... ama bazı seyleri kafasına göre yorumluyor. mesela bana folik asit kullanma demişti.. halbuki folik asit çok önemli bebek için... o yüzden midir bilmiyorum ilhan bey hakkındaki düşüncelerim biraz değişti. birde cinsiyet tahmini yapamıyormuş pek. dediklerinin tersi çıkıyormuş naniknaniknaniknanik[/QU

Ayy İlhan Beye gidicektim bende cinsiyet öğrenmek için tüh bee.Bilgi tıp merkezinemi gitsem acaba 20 ytl fark alıyor.Bu arada herkez ilaç kullanıyor İlhan Bey banada ilaç vermedi.

kalachakra
MaVili_06
Ayy İlhan Beye gidicektim bende cinsiyet öğrenmek için tüh bee.Bilgi tıp merkezinemi gitsem acaba 20 ytl fark alıyor.Bu arada herkez ilaç kullanıyor İlhan Bey banada ilaç vermedi.
canım atapark tıp merkezine git... hem oranın ultrosnu gerçekten çok güzel. ama randevulu çalışıyor galiba.. 10 ytl fark alıyorlar...

kalachakra
MaVili_06

aaa sen şimdiye kadar hiç ilaç kullanmadın mı? en azından ilk 3 ay folikasit sonrada demir ve vitamine başlaman gerekiyordu canım ::O:O:bbo:

MaVili_06
kalachakra
aaa sen şimdiye kadar hiç ilaç kullanmadın mı? en azından ilk 3 ay folikasit sonrada demir ve vitamine başlaman gerekiyordu canım ::O:O:bbo:
Kullandım tabi gebe kalmadan 3 ay önce başladım ilaç kullanmaya gebelik düşünüyorum diye gittim,folık asit felan verdıler gebe kaldıktan sonrada devam ettim kullanmaya.1 ay önce gittiğim dr ilaç vermedi. 4 aylık gebeyıim 3 ay ilaç kullandım yani.1 aydır kullanmıyorum.

kalachakra
yaa arkadaşlar gata doğum için ne kadar bi fark alıyor. bileniniz var mı?

ecemim2001
20-03-08, 13:03
nurcanogretmen
benim eşimde hacettepe personeli .. oraya gidiyorum .. arada beşevlerde magnet tıpa gidiyorum ..ıtır hanımda çok ilgili bi bayan ..ama hacettepe tam teşekküllü bi hastane olduğu için doğumu orda yapmak istiyorum .. zekai tahir hastanesi hakkında bi fikrim yok
ben de ünniversite hastanelerinden birini düşünüyorum nurcanöğretmenim meslektaşızda hacettepede belli bir doktorun var mı polikliniğe mi gidiyorsun acaba kaç haftalık hamilesiniz

ecemim2001
20-03-08, 17:03
kalachakra
yaa arkadaşlar gata doğum için ne kadar bi fark alıyor. bileniniz var mı?
arkadaşım geçen ay gata da doğum yaptı Prf Ali beye gidiyordu 150 ytl ödedi ama doğuma doktoru girdi ve hiç para ödemedi

güldenm
26-03-08, 11:03
Mrb arkadaşlar ben ank oturan arkadaşlara bişey sormak istiyorum hamilelik kıyafeti satan mağzalar biliyomusunuz ben 2 gün önce kızılayı gezdim ama raslamadım yardımcı olurmusunuz?:uhm:

güldenm
26-03-08, 11:03
ank oturan yokmu?:sm_confused:

yağmur ankara
26-03-08, 12:03
büyük migrosta gebbe var ama pahalı
kızılayda özge hamile giyim varmış bence büyük migrosta birkaç gebelik mağazsından bulabilrsin
ama çok alma derim ben 2 pantolon 3pileli bluzla tamamlarsın bene 23 nisanda ankaraya gelince alıcam inşallah görev dolayısıla başka ildeyim alırsam yazarım

güldenm
26-03-08, 12:03
teşekkür ederim fazla almıycam ama sürekli bir pantolonla gezmekte kötü oluyor. :) eehh haber verirsin artık güzel yerler bulursan..

narcicegiaa
27-03-08, 08:03
yağmur ankara
büyük migrosta gebbe var ama pahalı
kızılayda özge hamile giyim varmış bence büyük migrosta birkaç gebelik mağazsından bulabilrsin
ama çok alma derim ben 2 pantolon 3pileli bluzla tamamlarsın bene 23 nisanda ankaraya gelince alıcam inşallah görev dolayısıla başka ildeyim alırsam yazarım
MERHABA ben de seninle aynı durumdayım ankara dışında görev yapıyorum yeni atandım sen de yeni atamasın galiba alanın nedir ayrıca mine mağazasında da güzel ürünler var ...