2008 Ekim Anneleri

seren_
3-10-08, 10:10
çıtır-pıtır
iyiyimm canım cok saol,sen nasılsın???
serencım hamıleleiğimin ılk zamanlarında senınle sohbet etmiştik sanıyorum yanlış hatırlamıyorum değil mii???
benım sat 5 ocak
27 gunde bır adet oluyordum.
ınternetten hesaplama yapınca 10 ekım gozüküyor.
5-6 gunum daha var yani ama sabırsızlanıyorum.
senın kac gun gectı gununu?
aynıyız kıssss:teytey:
evet senınle konusmustuk cnm o yuzden drek sana yazdım :1hug:
ama doktorum bana 29 eylulde bekle dedı ozaman dogum olacak cunku senın bebek ıkı hafta onden gıdıyo demıstı o nedenle bende eylulde beklıyordum ama eylul getı hala tık yok:))) sanırsam aynı zamanda doguracaz dedıgın gıbı bende cok sabırsızlanıyorum bıran once kucagıma almak ıcın gun sayıyorum
anam kalkınca yatınca agrı var ama ole sıddetlı dgl bı ıkı sefer sancı gırdı okadar sendede oluyor dımı cnm bunlar??

WaterLilly
Ya kızlar adaçayı, nane falan fazla tüketildiğinde erken doğum yapabilir diye okumuştum. Ama rahim kaslarını gevşetiyor mu, yoksa kasıyor mu bilmem. Miyadı dolmuş gebeliklerde de doğumu başlatır mı acep?? Gevşetiyorsa riskli olabilir.

edhak
selamm ben de doğurmadım hala:çok üzgünüm: çıtırr kız bak üzülme tek değilsin herkes bebişinin fotolarını koyarken bi senle ben göbüş fotosu koyacaz hala:roflol::roflol:
gerçi senin doğum benden 10 gün erken benim de sat tarihim 15 ocaktı desene o zaman en sona ben kalcammmirmirmirmir
üffffffffff bugün çok dr a gidesim vardı ama muayeneyi açmadı sanırsam :çok üzgünüm:sabah beri arıyom ama nafilee cebini de rahatsız etmek istemedim zaten açacağı varsa açardı neyse yarın yine denicemmm:jeyyar:

edhak
WaterLilly
Ya kızlar adaçayı, nane falan fazla tüketildiğinde erken doğum yapabilir diye okumuştum. Ama rahim kaslarını gevşetiyor mu, yoksa kasıyor mu bilmem. Miyadı dolmuş gebeliklerde de doğumu başlatır mı acep?? Gevşetiyorsa riskli olabilir.
adaçayı nane çayı mı :1shok: gerçekten mi bi koşu alıp tüketmeye başlayalım o zaman :sm_cool::sm_cool:

yeşimmerve
3-10-08, 11:10
selam arkadaslar size bir doğum haberi ama doğuran bizim köpek adı lady 4 tane yavrusu var kaniş cinsi evdekiler benle dalga geçiyor lady bile doğurdu bir sen doğuramadın diye :tomato:benim hamileliğim süresince bu onun ikinci anneliği yavruları okadar küçük ki çok tatlılar bende yavrumu istiyorum ama demek ki vakti var:sm_confused:

destina4
:roflol::roflol::roflol:yeşim bek hızlıymışl senin köpekte senin hamileliğin boyunca ikinci hamileliği haa:roflol::roflol::roflol:napsın senin karnını şiş gördükçe özeniyodur garibann..
sizin mahallenin erkek köpeklerinin keyfi pek bi yerinde ozaman:roflol::roflol::roflol:
ayyy çok güldümm bsşıma gelcek varr:roflol:

çıtır-pıtır
seren_
aynıyız kıssss:teytey:
evet senınle konusmustuk cnm o yuzden drek sana yazdım :1hug:
ama doktorum bana 29 eylulde bekle dedı ozaman dogum olacak cunku senın bebek ıkı hafta onden gıdıyo demıstı o nedenle bende eylulde beklıyordum ama eylul getı hala tık yok:))) sanırsam aynı zamanda doguracaz dedıgın gıbı bende cok sabırsızlanıyorum bıran once kucagıma almak ıcın gun sayıyorum
anam kalkınca yatınca agrı var ama ole sıddetlı dgl bı ıkı sefer sancı gırdı okadar sendede oluyor dımı cnm bunlar??
aa aynı mıyız ne güzelll..
bakalım hangimiz once doğurcakk:roflol:
bana da dr bayram sonunda olur demişti.
bayram geldı gecti
sen gelmez oldunnn sen gelmez oldunnnnbenneyaptımki
benım kasıklardakı kemıkler acıyor sadece ozellıkle gece donemıyorum yerımde bacaklarmı kıpırdatınca bıle cok acıyor.onun dışında ne bır agrı ne bısey hıcbişi yokkkk:1closedeyes:

çıtır-pıtır
simdi bu durumda gülsem mı alasam mı bılmıyorum yeşimcim:uhm:
senın lady kadar olamadık yaniibenneyaptımki

destina4
yeşim şu ladynin bebeklerin doğum kilosunu yazda listeye ekliyelim gıı:roflol:

destina4
3-10-08, 12:10
çıtır pıtır=burda
edhak=burda
yeşimmerve=burda
destina4=burda
waterlily=burda

çakıltaşım=kuzusuyla:ecrin_bebek:
kajo=kuzusuyla:ecrin_bebek:
phatosh=kuzusuyla:ecrin_bebek:

ilkimcim=bugün doğuracaktı:ecrin_bebek:
prize=eylül sonu sezeryanı vardı:ecrin_bebek:

celen=?
nisa77=?
nisanur38=?
eylül_b=?
beyazzambak=?
ok6872=?
bızdıkcan=?

çıtır-pıtır
meran da kuzusuylannnn ohh

çıtır-pıtır
celen kocasıylan hehehehihoyyyt
beyazzambakda doğurmaya calışıodur benım gibinkaydirigubbakcemile3
eylül.b ev taşıyordur hala,,,
nisanur da temızliklerı bıtırememiştir hala:roflol:
diğerlerı hakkında fıkrım yokkkkaydirigubbakcemile2

dbest
merhaba kızlar
bayramda gelemedim, geçmiş bayramınız kutlu olsun a.s.

benim karnım baya büyüdü artık zor taşıyorum ama bende de hiç belirti yok :sm_confused: karnım nerdeyse kaburgalarıma yapışık yani okadar yukarıda bir de zaten kızım çok hareketli o yüzden kasılma olsa da anlamam heralde karnım sürekli toplanıyo gibi çünkü.. suyum gelirse ancak o zaman anlıcam doğurduğumu :roflol:
yarın dr kontrolümüz var bakalım ne diyecek..

nisa77
ben burdayyyyyyımmmmm.girdim okudum biraz önce ama yazmaya fırsat olmadı.ufo sipariş etmiştik ufomuzu kuruyoduk kızlarrr.canım çoookk sıkılıyo yaa bu aralar.her an tetikte olmak ta insanı geriyo valla.daha muhabbet konumuz da kalmadı sanki.sessizce bekliyo herkess

yağmur ankara
3-10-08, 13:10
ya kızlar ne gergin iş he bu beklemek yarın çatı tabiri var anladınız siz onuuu oyyyy doktorcum ne etcek bakım
dün benim midem bi şıkıştı ödüm patladı he kızlar her dakka gelcek diye bekliyoz kimsede olmuyo forumda doğuranlardan tık yok zaten

Miy
beyazzambak tan hic ses yok bugun,kesin doguruyor bencede....:))
ayyy boyle dedim merak ettim simdi,

yeşimmerve
destina4
yeşim şu ladynin bebeklerin doğum kilosunu yazda listeye ekliyelim gıı:roflol:
yeşim bek hızlıymışl senin köpekte senin hamileliğin boyunca ikinci hamileliği haa napsın senin karnını şiş gördükçe özeniyodur garibann..
sizin mahallenin erkek köpeklerinin keyfi pek bi yerinde ozaman
ayyy çok güldümm bsşıma gelcek varr

canımcım gül hep neşeli ol:roflol: evet bizimki azgın :jeyyar:biraz eee birazda endamlı güzel valla bu sene dediğin gibi benimi kıskandı ne bir senedede ikinci doğumu oldu bu arada yavrularının üzerinden kalkmıyo havada yağmurlu ya gerçekten bizim ladydide ekim anası oldu

çıtır-pıtır
simdi bu durumda gülsem mı alasam mı bılmıyorum yeşimcim:uhm:
senın lady kadar olamadık yaniibenneyaptımki
sorma çıtırım bizimkiler benle dalga geçiyo doğuramazkiii diyelülülülülülü laelaelaelaelae
neyse canım sağlıkla doğuralımda geç olsun dicem ama beklemek en zoru sağlıkla gelsin bebişlerimiz:ecrin_bebek::KK46:

dbest
ayyy keşke ben de doğursam artıkkk hayırlısıylan :Saruboceq: beyazzambak ile günümüz aynı.. ben dün gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm inşallah iyi bir şeye işarettir :Saruboceq:

misskokulumm
kızlar kusura bakmayın giremiyorum nete bilgisayarımız bozuldu bayramın 1. günü yaptıramadık da şimdik internet cafedeyik laptop baktık kocamlan pazartesiye almış oluruz herhalde sizleri çook özledim bu arada ben de hala doğurmadım 12den beri çarşıda geziyoz çıtır kıı sen de doğurmamşıln daha neyse eşim tepemde şu laptopu alınca bol bol görüşürüz herkesi öpüyoruz

WaterLilly
3-10-08, 14:10
Normal doğumcular 40-41'i zorlayacaksınız gibi. Aslında ne çelişkili durum. Ben dua ediyorum kızım çarşambaya kaar gelmesin diye. :1shok: Doktorum da şehir dışında. Sizse bir an öönce doğuralım diye dua ediyorsunuz.:CüvCüv:

ibolya
destina4
çıtır pıtır=burda
edhak=burda
yeşimmerve=burda
destina4=burda
waterlily=burda

çakıltaşım=kuzusuyla:ecrin_bebek:
kajo=kuzusuyla:ecrin_bebek:
phatosh=kuzusuyla:ecrin_bebek:

ilkimcim=bugün doğuracaktı:ecrin_bebek:
prize=eylül sonu sezeryanı vardı:ecrin_bebek:

celen=?
nisa77=?
nisanur38=?
eylül_b=?
beyazzambak=?
ok6872=?
bızdıkcan=?
listede niye yokum ben yine:eek:klava:, fazla uğramıyoz diye unutuyonuzmu beni yoksa, yazmıyosak da takip ediyoruz yane, çok pis doğurasım var zaten bu ara sıranızı alıveririm heaaa :roflol:

yağmur ankara
ibolyacım benide unutmuşlar listede ne edelim biz bunları şimdi gel gıdıklıyayakta biran önce doğursunlar

ibolya
3-10-08, 15:10
yağmur ankara
ibolyacım benide unutmuşlar listede ne edelim biz bunları şimdi gel gıdıklıyayakta biran önce doğursunlar
:roflol: harbiden gıdıklayalım vallaha, iyi de nerelerinden gıdıklasak acep :roflol:

destina4
he unuttumm..edıt butonunuda kaldıtmışlar mesajıda düzeltemiyomm:1closedeyes:
ulen karnım baya indi benümm çarşamba günkü kontrolüme kadar doğurmassam iyi olurdu..
daha salı pazarına gidicemmmhihoyyyt

ibolya
destina4
he unuttumm..edıt butonunuda kaldıtmışlar mesajıda düzeltemiyomm:1closedeyes:
ulen karnım baya indi benümm çarşamba günkü kontrolüme kadar doğurmassam iyi olurdu..
daha salı pazarına gidicemmmhihoyyyt
aman doğur da kurtul be, hafifleyverirsin vallaha, benim canım sıkıldı artık, uyuyamıyom uyanamıyom herşeyim altüst oldu, artık doğurup kurtulmak istiyom yav, bizim de çarşamba pazarımız var ama benim kociş izin vermiyo, yakında buzdolabımızı farelerle bölüşcez :roflol:

beyazzzambak
3-10-08, 16:10
çıtır-pıtır
hu huu kımsecıkler yok muu:kahve:

zambakcım bosuna heveslenme sen daha doğurmazsın,destınamın dediği gıbı hazırlayıcı sancılardır onlar..
o hastane nasıl bır hastaneymış ole ya..ozelde yapma sansın yok mu?cok daha ıyı olur oyle bır devlet hastanesınde yapmaktansa...mirmirmirmir
celencım ıkınma tekniği işe yaramadı artık kendı halıne bıraktımnaniknanik
ha geldı ha gelecek zatii:ecrin_bebek:
slm kızlar bugün yazamadım çok rahatsızım ayağa kalkamıyorum bayağı sancım var ama gitmek istemiyorum hastaneye normalde özele gidiyordum ama doktorlar iziznliymiş almıyolar doğumları direk kadın doğum hastanesine gönderiyorlar sıkabildiğim kadar sıkmaya çalışacam

beyazzzambak
doğurursam mutlaka en geç bir gün sonra haber veririm merak etmeyin allaha emanet olun

çıtır-pıtır
zambağım dınlen canım bol bol..ama geçmezse artık evde olmaktan ıyıdır,gıdersın ozaman hastaneye.
benımde ağrım olsa keşkee :KK43:

action
3-10-08, 17:10
çıtır-pıtır
zambağım dınlen canım bol bol..ama geçmezse artık evde olmaktan ıyıdır,gıdersın ozaman hastaneye.
benımde ağrım olsa keşkee :KK43:
Ya olmasın valla kötü oluyor yaw bende bayramın ilk günü çok sancılandım doğrmayım diye dua ettim hani olsunda normal bi günde olsun yaw bayramda dr.mız falan olmuyor yerinde stres oluyo insan neyseki atlattık bayramı:))

ilkimcim
3-10-08, 19:10
Kızlar selam ne zamandır siteye giremiyordum çünkü İdil hanım biraz erken geldi.Pazar gecesi aniden suyum geldi ve arife günü sabahı beni sezaryene aldılar çok şükür ikimiz de iyiyiz birtek süt sıkıntımız kaldı şu anda sağarak veriyorum çünkü bizim zilli biraz inat çıktı kızım 3700kg doğdu dedikleri gibi ultrason değerleri yanıltıcı oluyor doğuma girerken hepiniz için dua ettim ben muradıma erdim darısı sizlerin başına.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

action
ilkimcim
Kızlar selam ne zamandır siteye giremiyordum çünkü İdil hanım biraz erken geldi.Pazar gecesi aniden suyum geldi ve arife günü sabahı beni sezaryene aldılar çok şükür ikimiz de iyiyiz birtek süt sıkıntımız kaldı şu anda sağarak veriyorum çünkü bizim zilli biraz inat çıktı kızım 3700kg doğdu dedikleri gibi ultrason değerleri yanıltıcı oluyor doğuma girerken hepiniz için dua ettim ben muradıma erdim darısı sizlerin başına.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3
canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah darısı başımıza merak ettim canım ultrasonda ne çıkmıştı prensesimizin kilosu?

ilkimcim
action
canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah darısı başımıza merak ettim canım ultrasonda ne çıkmıştı prensesimizin kilosu?
O gece gittiğimizde 3450kg idi.

action
3-10-08, 20:10
ilkimcim
O gece gittiğimizde 3450kg idi.
oy severim ben onuu kızımız hemen kilo almış yani:)) kocaman öp onu annesi benimde oğluşum bi gelseydi yaw merak ediyorum iyice:)

yağmur ankara
3-10-08, 21:10
ilkimcim doğurmuş darısı bizlerin başına dün çok sancım vardı bayram diye bende çok korktum şükür geçti şimdi

destina4
3-10-08, 22:10
ohhh idil hanımda gelmiş hoş gelmişş..gözünaydın ilkimcimmm..küçük ablanın tepkilerinide yazarsan sevinirimmŞeniz

WaterLilly
4-10-08, 09:10
ilkimcim gözün aydın. Allah analı babalı, sağlıklı büyütmeyi nasip eder inşallah.

celen35
4-10-08, 09:10
hheeeeyyyttt savulun uleenn ben geldiimm:eek: ösledim beeŞeniz2 gün giremedim hala kimsede tık yok:mymeka: azıcık ıkının ulen.bende daha doğuramadım ama eli kulağında sankim.gerci ne kaldı ki
ŞAFAK 4:sm_cool::sm_cool:
ilkimcim hayırlısı olsun canım.allah analı babalı büyütsün.hep mutlu ve basarılı olsun minik prensesŞeniz
buarada dün herüflen kavga ettük cok pis:mymeka: şimdik konusmuyoz:dilcikar: yarın aksamda anası gelioÇok üzgünüm çoook

selhan
4-10-08, 10:10
selam kızlar çok aktif olmadığım için yoklama da ben de anılmamışım hiiççç mühim diill...
sabahtan nstem vardı benim yine... allaha şükür herşeey yolunda suyum az ama oltrasonda bakan doktor içimi çok rahatlattıı...
normal doğum için bi sakıncası olmadığını,suyundan çok nstnin önemli olduğunu söyledi..
benden daha sonraki haftalarda olan hamişlerde bile sancı çkarken ben de tık yok.. artık bekliyo insan aslında ama daha zamanı gelmemiş demek ki..başı da daha tam yerleşmemiş rahimağzına...yani bizimki zamanını dolduracak anlaşılan hiiçç acelesi yok...

çakıltaşı_m
ben geldim kızlar biliyorum sizi ihmal ettiğimi düşünüyorsunuz ama inanın öyle değil , özge hanım sarılık oldu, ve 15 gündür mücadele ediyoruz , küvezlerde kaldık , ilaç tedavileri aldık da nihayet dün yapılan tahlili iyi çıktı ama salı günü doktor amcası görmek istiyor , uzamış sarılıklarda yapılması gereken karaciğer ve guatr testlerivar , onları yapalım dedi ..........................çok yorucu günler geçirdik üstelik ben lohusa psikolojisine girdim , hem bebişime üzülüyorum , hem sinirlerim haşat inanın ağlamaktan gözlerim balon gibi , doktor bile üzüldü halime , bebeğin sağlıklı tadını çıkarsana neden hüzünlüsün bu kadar diyor adamcağız ama ah gönül dinlese ........................
bu arada emmek konusunda da özge hanımın inadını kıramadık henüz , kimilerine öre sarılık yüzünden ememez miş ama emziğini sakız gibi çiğniyor velet , bana gelince naz yapıyor , çok ağlatmak istemediğim için de fazla zorlayamıyorum sağıp kaşıkla içiriyorum ( biberona alışırsa hç emmez dedikleri için kaşıkla veriyorum ) .....................işin esası bu da çok feci halde ağırıma gidiyor bacak kadar sıpa inadını yürütüyor, halimizi bir görseniz sanki emmesi için meme vermiyorum da etinden et kopartıyorum öyle ağlıyor , ben de hırsımdan ağlıyorum tabii ......................zavallı anacım aramızda kaldı bana kıyamıyor da torununa da hiiiçççç kıyamıyor , bu gidişle biz kırkımız çıkınca mamaya başlarız eeeee sağa sağa süt de azalır diyorlar ..........................

geçmişi de okuyamadım ki :KK43: sizlerden haberim yok , şimdi şöle bi özet alıyım ara ara sayfalara bakınarak , umarım salı günü de hayırlı haberler verir doktorumuz da bundan sonra rahat ederim, siteye de uğrayabilirim az da olsa ............................

zilli kızımla birlikte öptük hepinizi

yeşimmerve
tünaydın ilkimcim gözün aydın bebeğine kavuşmussun allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsina.s.

yeşimmerve
çakıltaşım hoşgeldin canım çok çok geçmiş olsun valla arkandan dedik kızını kucakladı bizi unuttu diye ama bütün bunlardan haberimiz yoktu tabi inşallah tamamen sarılığı atlatmıştır minik özgemiz ve sen kararlı ol meme vermekte bıraktınmı bir daha almıyor vede sağarak zamanla azalıyor sütün benim kızdan deneyimliyim 56 gün kadar senin gibi sağarak veya zorla az az emdirebiliyodum öylede çok zor oluyor biliyorum şimdi keşke daha fazla katlanıp daha fazla emzirebilseydim diyorum umarım kısa zamanda alışır emmeye özgeyide senide öpüyorum canımŞeniz

çıtır-pıtır
4-10-08, 12:10
İlkimcimm gözün aydın bebişini kucağına almışsın.:1hug:.
Darısı başımıza artık ne dıyelim...
en kısa zamanda bebikimizin fotosunu ve doğum hıkayenızı beklıyoruz canım..
kılosuda baya iyiymiş vallahi...ben hiç kendımden okdar br bebk cıkacağnı sanmıyorum nıyeyseCADIARZU
biz doğuramdık hala baksana yaa halımız harappsenağlama
cakılım geçmiş olsun,,sızın zıllı baya zılliymiş yaf.inşallah testler guzel cıkar da rahat bır oh cekersın. kendını sıkma canım yok emmedi yok ağlıyor dıye..lohusa lohusa hastalanırsın sonra:çok üzgünüm:

phatoşumuzdan da doğum hıkayesi gelmiş..
sonraaa
kilcikızı da doğurmuşş,bebişine maşşallahh...
bizde burda göbüş resımlerını koymaya devam edelımsenağlama

destina4
selam kıslarrrhihoyyyt

çıtır sen yallah kasım anneleri topiğine anacım sen kasım başı doğurr:dilcikar:

celen kıs deli ne kızdırıyon adamı anası gelmeden şimdi anacığı gelince hepten havalanırr burda ense smileyları tavan yapar mesajlarında:mymeka::dance:

çakılıcım ay bizi unuttu diyodum canım ya geçmiş olsunn..haklısın inatlar çünkü onları ağlatmaya kıyamıyoruz onlarda her istediklerini yaprırıyolarr..canım pes etme sen verebildiğin kadar kaşıkla sağarak nasıl olursa olsun sütünü ver...inşallah emer canım yaa..öptük kızımızıŞeniz

çıtır-pıtır
gidiyorum işteeÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

misskokulumm
selamlar kızlar bz geldik aldık evimize laptopumuzu oturdum başına çatladımresmen tatil boyunca biraz aceleci davrandık amma işaalllah kazık yememişizdr
neyse çakılm geçmişler olsun canını sıkma asl o yüzden sütün azalır mutlak emecektir pes etme çok zor bi drum ama Allah kolaylıklar versin en azından sarılığı düzelmiş özge hanımın

destina4
çıtır-pıtır
gidiyorum işteeÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
canım benim yaa..sayma günlerini çıtırım geçmez valla..oyala kendini bişiylerle onlar ne zaman geliceğini iyi biliyolar..ne zaman senin kontrol :uhm:

misskokulumm
pazartesiye bizim de kontrolümüz var bklım ne durumdayız artık çatlıycam meraktan yavv

destina4
kaça aldınız nisacım markası ne..
bu kazık yeme konusunda kocamla benden şanssızı yopktur heralde..
kameralı teller yeni eni çıkmıştı herüfe doğum günü hediyesi gittim aldım 1 tane 1 hafta sonra yeni modeli çıktı diye benim aldığım yarı fiyatına düşmüştü nerdeyse..
bizim kız tv yi düşürdü gittik plazma aldık hiç abartmıyorum 1 ay sonra kampanyayla nerdeyse oda yarı fiyatına düştü..en son lap tobu 1300 dolara aldık sonra netten aynı markayıo elektonik markette 800 dolara gördük..çok şanssısızdır biz bu alışveriş konularındaÇok üzgünüm çoook

yeşimmerve
Nisanur38
selamlar kızlar bz geldik aldık evimize laptopumuzu oturdum başına çatladımresmen tatil boyunca biraz aceleci davrandık amma işaalllah kazık yememişizdr
neyse çakılm geçmişler olsun canını sıkma asl o yüzden sütün azalır mutlak emecektir pes etme çok zor bi drum ama Allah kolaylıklar versin en azından sarılığı düzelmiş özge hanımın
iyi günlerde kullanın laptopunuzu nisanurcum bizimde kontrol pazartesi senle günlerimiz nerdeyse aynı galiba benim sata göre doğum 17 ekim senin durumun nasıl sancı kasılma falan oluyomu

çıtır-pıtır
destınam ya
sezaryen olunca cok farklı,,vaktı zamanını bılıyorsun.
normal dooğumda beklerken her an umutla beklıyorsun..
son ıkı haftadır fılan evdekı hareketlerımde cok değişti..
mesela bugun camasırlar kurudu diyelım..yorgunsam yarın utulerım deyıp gecıyordum..
şimdi ise
olmazz hemen yapmalıyım..ya anıden sancılar gelırsee dıyorum.a.s
bu sadece bır ornek buna benzer artık sız düşünün..
her an evden valızı alıp cıkcakmış gıbı bır panık hali..anlatılması zor..
rahat olmasına rahatım da cok sabırsızlanıyorum..
bırde gununu gececek gelmeyecek,sezaryen olmak zorunda kalıcam endişesi sarıyor.:bbo:
neyse burda ısın gırgırındayız tabi..
nasıl ve ne zaman gelıceğini tabıkı o bılıyor..Allahım "doğ"dıyecek ve o an doğacak meleğim inş..
benım en son 26 eylulde gıtmiştim doktora.doktor ıyıce yerleşmiş artık bayramın sonunda doğum olur dedi.artık haber verırsın fılan diye konuştuk.yanı bırdaha kontrolüm yok.ama çarşamba 40 haftam doluyor.hala gelmemiş olursa miniğim ozaman tabi gıdeceğim kontrole mecburen.suyu vs.. ne durumda dıye..
inş gerek kalmaz bakalım..
nisanur laptopunuz hayırlı olsun hayatım..bol bol gırersın artık.