2008 Ekim Anneleri

bızdıkcan
12-08-08, 12:08
Hey be bu Ekim anaları sondan başlıyor ha ona göre baştakiler kokmayın

Defnem08
ayy kızlar bugün evlilik yıldönümümüz kocişimle. sabah işe geçirirken hiç tepki vermemişti. ama vazoda bir sürü kırmızı gül göndermiş kocacım. bide çiçeklerin 5 tanesi kızımızınmış 15 tanesi benimmiş. çok mutlu oldum valla anlatamam. kızımda tepinip duruyor içeride oda şımardı valla

nisa77
arkadaşlarrrrrr ilk bebeğimiz mi olmuşşşşşşşşşş anaaaaaaaaaaaaammmm napcaz yaaaaaa çok korktum şimdddiiiiii.inanın şoktayım:1shok:iyi mi bebiş acaba kaç haftalık gelmiş anammm ciddi ciddi doğuruyozzz böyle güzeldi hayat yaaww.
neyse kıslarr benim gelişmeleri yazayım.bugün ilk nst ye girdim.Allah adamı cahal yapmasın elime bi düğme verdiler bebiş haraket ettiğnde basacakmışım.ben ne bilem hiç basmadım hemşire hareket etmedi i dedi.beni ilk defa nst ye giriyo sanmamışmış.hemşireler nst iyi dedi bebek hareketliymiş ama ben hissedemiymuşum hepsini.dr um görmedi daha sonucu.şeker ölçümlerime devam edecem ve 2 hafta sonra tekrar gidecem.bu arada yatıp istirahat edecekmişim.işte bölemmm.olcayım ben de diyete devam aynen valla.napalım katlancaz.çatal bıçak bööööööllleeee duracak cokacimcoooktabağa sürmiycezz:sm_confused:

ficipi
selamlarrr..anaaa kim doğurmuşş yaa.
29 ekım denıyormuuş bırde.
ben gıdıp cantamı hazırlayımm barii

çakıltaşı_m
nisa77
arkadaşlarrrrrr ilk bebeğimiz mi olmuşşşşşşşşşş anaaaaaaaaaaaaammmm napcaz yaaaaaa çok korktum şimdddiiiiii.inanın şoktayım:1shok:iyi mi bebiş acaba kaç haftalık gelmiş anammm ciddi ciddi doğuruyozzz böyle güzeldi hayat yaaww.
neyse kıslarr benim gelişmeleri yazayım.bugün ilk nst ye girdim.Allah adamı cahal yapmasın elime bi düğme verdiler bebiş haraket ettiğnde basacakmışım.ben ne bilem hiç basmadım hemşire hareket etmedi i dedi.beni ilk defa nst ye giriyo sanmamışmış.hemşireler nst iyi dedi bebek hareketliymiş ama ben hissedemiymuşum hepsini.dr um görmedi daha sonucu.şeker ölçümlerime devam edecem ve 2 hafta sonra tekrar gidecem.bu arada yatıp istirahat edecekmişim.işte bölemmm.olcayım ben de diyete devam aynen valla.napalım katlancaz.çatal bıçak bööööööllleeee duracak cokacimcoooktabağa sürmiycezz:sm_confused:
hadi bakalım gözümüz aydın, hep şoktayız valla diamond bizi şaşırtı :1shok:

phatosh
geçmiş olsun olcaycım..şoktan söylemeyi unuttum valla kusura bakma..insülin olmaması güzel canım..bide 1 kilo herzaman oynar..onu kilo olarak düşünme bile.
çakılım haklısın canım..ne olacağını şimdiden bilemeyiz..bu yüzden de şimdiden üzülmeyelim.tabiki endişelerimiz olacak.hepimizin istediği zaten hayırlı evlatlar yetiştirmek.:Saruboceq::Saruboceq: biz anneleri olarak herzaman doğruyu göstereceğiz ama onlar almak istediği kadar alacak.ben şimdilik oğlumu yanımda bi arkadaş olarak hayal ediyorum..beraber eğlenip,beraber üzüleceğim..inşallah hepimiz hayallerimizdeki gibi evlatlara sahip oluruz canımcım:1hug:
ve onların hayallerindeki anne olabilmeyi başarırız:içelim:

celen35
nisacım gözün aydın bitanem.bu nst nası bişi loo??

çakıltaşı_m
kızlar benim karnım ağrıdı valla heyecandan , ben evime gidiyorum, yollarda doğuracam , artık becerebilsem de evimde otursam

phatosh
nisacım gözün aydın canım..istirahatini ihmal etme a.s

kevsercim evlilik yıldönümünüz kutlu olsuna.s. bu erkekler hep böyle galiba..unutmuş ayağına yatıp mutlu ediyolar bizi:asigim:kızınıda unutmamış yaa..ne romanrtik:1rolleyes:

nisa77
2 tane kemer gibi bişey var onu karnına bağlıyolar.bi alet var önünde o kalp atışını alıyo sanırım.sonra sola ya da sağa yatıyon 20 dk.küt küt sürekli bebişinin kalp sesini duyuyon bi cihaza bağlısın bu arada.ve eline bi düğme veriyolar bebek hareket ettiğinde ona basıyon.ulan bir sürü kez hareket etti ondan önce evde bişey yoktu.valla yalancı çıkardı beni bizim zilli.kaydirigubbakcemile2işte böyle celenim

çakıltaşı_m
ayyy evet kevsercim yaaa kusuruma bakma valla ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım , niceeeeeeee mutlu yıllara hep birlikte çocuklarınızlaaaaa, tüm sevdiklerinizle birlikte inşallah bitanem ............. ekim babaları süperlerrrrrr

nisa77
kevserciiiiiiimmmm nice yıllara sağlıklı sıhhatli canım inşallah.şoku atabilsek eşim de yok bu akşam korkudan doğurmam umarımm

celen35
12-08-08, 13:08
valla kevser kusura bakma şok haberden sonra kendimize gelemedik.allahım daha nice yıldönümleri kutlamayı nasip etsin eşinle ve kızımızla:))

bızdıkcan
Kevsercim nice nice mutlu yıllara inşallah eşin sen ve bebeeeeeeeeeekkkkk:KK46:

kajo
kıssslar şimdi uyandım
yaaaaa ben doğurmıycammmm. ben çok korkmaya başladımmm. anacım ekim annesi doğurmuşşşş. nasıl olacakkkk. ooffff sıkıntı bastı. uykum açılmamıştı buraya oturduğumda o yüzdenmi böyle oldummmm. sanki karnımda bişey var ama çok uzak gibi geliyoduuu yani hiç doğuracakmışım gibi gelmiyoduuu şimdi tuhafff oldumm. demekki okadar uzak değilmiş..hemde benim kızımdan 20 gün küçük

OK6872
KEVSER' cim anacım şoku atamadık daha 28.haftadayım ben dıamond 29 da doğurmuş ayyyy fena oldum ya....Canım benim ALLAH nice senelere sağlıkla ,sıhhatle, sevgiyle erdirsin inşallah...NİSA' cım sevindim anacım diyete devam değil mi ama ben 1 kilo almışım...Hesapta diyet yaptık nasıl bir iş anlamadım ama ödemin var ona verelim bakalım dedi pek inandırıcı olmadı ammma neyse benimkide acayip keyiflendi ben kilo alıyom dalga geçiyo benle yaaaaaaaaaa ama ALLAH' tan ne yiyip içtiğimin farkında şamataya vuruyoooooo...CELEN' im ödem için bişey demiyolar aslında ama benim bildiğim bol yürüyüş ,az yemek, bol su içmek

nisa77
olcaym ben kilo almadım hiç.sana meyve ye demişya dr un ben de sordum meyve yemimmi diye hayır yeme dedi.istersen ye ve şekerini ölç dedi.günde 1 ekşi elma yiyorum dedim.o bişey etmez ye dedi.şimdi sabah açlık akşam tokluk olmaz üzere 2 kez ölçecem.bide ben de ödem şişlik falan olmadı henüz ama karnımda kızarıklıklar oluşmuş bi baktım çatlıyommmmmmmm galiba hemde çatlak kremi kullanıyommmm offff yaaaa:nazar:

bızdıkcan
Ya kızlar ben daha isim bile bulamadım ne olacak benim bu halim oooooooooooof

bızdıkcan
Ya kızlar siz şekerlerinizi hergün hergün kendiniz nasıl ölçüyorsunuz???

Defnem08
hepinize teşekkürler kızlar. valla kızınıda unutmamış kocacım. ekim babaları süper babalar hepsi.

nisa77
bızdıkcan
Ya kızlar siz şekerlerinizi hergün hergün kendiniz nasıl ölçüyorsunuz???
bızdığım şeker ölçüm aleti var parmağını ince bi iğnesi var onunla deliyosun kanı da makinaya tutuyon ekranda kaç olduğu çıkıyo diyabet hastaları böyle yapıyo.benim kayınvalidem diyabet hastası ondan aldım aleti valla ölçüm yapmasam korkuyom kendimden kaçamak yapcam diyeeeecokacimcoook

misskokulumm
off be oku oku bitmedi ya sabahtan beri 10 sayfa doldurmuşunuz ya yoruldum zati bisürü iş yaptım gene salonumun eşyelerının yerini falan değiştirdim eşimi arkadaşlarının yanına gönderdim mutfağımın halısını falan sildim ama kanepelieri iterken akılım sürekli erken doğum meselesindeydi ya suyum gelse falan diye düşünüyodum bu arada dün ben küvette kilim yıkarken kafamı kalörifere çarpıp düştüm ha kıçımın üstüne bi oturdum allahtan küvetten düşmedim bundan sonra tövebe doğumlar başlamışş diamondun gözü aydın olsun ilk bebeğimiz de vatana millete hayırlı uğurlu evlat olsun iaşallh

nisa77
12-08-08, 14:08
anamm nisanurcum ne halı silmesi ne kilim yıkaması sen delirdinmi bacumm.ben ev bile süpürmüyom kendine dikkat ett yaw bide kanepeleri de ittiriyoooo:eek:klava:aaaa gör bakk bebekler sürpriz yapıyoo vallaa

misskokulumm
evet öncelikle nisacım ve olcaycım geçmiş olsun size gözünüz aydın bişeycikler çıkmamasına çok sevindim:1hug:
a.s.kevsercim yıl dönümünz kutlu olsun canım eşin ve kızınla ve olması muhtemel diğer çocuklarınla uzun mutlu seneler geçirin işallah:nazar:

misskokulumm
evet ya hakılsın eşim gelince kızar zaten biliyom da
ben bir an önce hazıramayı bitiriyim şu hastane çantasını herşey var zaten de bi çantaya konacak gerçi ev hastanenin karşısı ama Allah korusun erken falan olursa yenidoğuan yoğun bakımı falan var mı bilimiyom ayy neyse hayırlısı ama kızlar artık herkes hazırlasın çantaları yarın hepsini kontrol etcem haaa