Saçların Cabuk Uzaması için Sarımsak Kullanin

ela
24-11-08, 18:11
hcr35
Selam kızlar hepiniz hoş geldiniz a.s. Ben de sarımsak sayesinde saç dökülmesini durduran biriyim. Umarım sizlerde de işe yarar. Kaşlarıma kullandım ben fakat bir fayda göremedim. Saçının dökülmesini durdurdum, başıma bir de kaş çıkarma diyor herhalde bana hihih = ))
ya canım valla heveslendirdin beni bende başlıcam açıkcası ben 1 ay önce sarımsakları rendeledim zeytin yağı döktüm içine şişeyi kapattım 1 hafta sonra süreyim dedim aman allahım oda neeekafamçokkarıştı iğrenç kokuyor ama en yakın zamanda o yaptığım karışımı kullanıcam demek olduğu gibi kesti dökülmeyi :1shok: çok güzelmiş yaa.bu arada sabuna bende başladım sabundan sonra şampuan kullnıyosun demi saçları kazık gibi yapıyo benimkisi senin sabunun ismi nedir?

DingiltereKralicesi
28-11-08, 19:11
Canım geç cevap verdiğim için özür dilerim a.s.

Benim kullandığım sabun Hamdi Dalan'ın. Yeşil bir sabun. Kutuda falan değil açık satılıyor.

Vallahi yeni yeni saçlarım çıktı şimdi uzuyorlar da çok mutluyum :dance: Kokusuna dayanacaksın mecburen

sweetgirl18
28-12-08, 12:12
arkadaşlar bnde iki gündür başladım yatmadan önce bir tane yutuyorum bütün yutulduğu için kokmuyor zaten bütün gece miğdede işlevini görüyo eriyo onun için hiç rahatsız değilim ağızda koku yapmıyor sağlıklı yaşam için yemesenizde yatmadan önce bitane yutun bnde yemeyi sevmediğim için yatmadan önce hap gibi yutuyorum..

cikolop
29-12-08, 21:12
kızlar gerçekten sarımsağın sayılmaz faydaları var bunlardan biri de saç bakımı... ben bizzat denemiş biri olarak söylüorum --> sarımsak saç çıkarmada gerçekten çok etkili herkese tavsiye ederim.. fakat ben yağını kullnadım :KK66:

burcum86
24-01-09, 17:01
bugün sarımsak yağı aldım saçlarıma sürmek için. sizce faydası olurmu yağınında? deneyen varmı?

burcum86
merWem_
kızlar gerçekten sarımsağın sayılmaz faydaları var bunlardan biri de saç bakımı... ben bizzat denemiş biri olarak söylüorum --> sarımsak saç çıkarmada gerçekten çok etkili herkese tavsiye ederim.. fakat ben yağını kullnadım :KK66:
yağıda faydalı oluyormu gerçekten saç çıkarmada? birde kaç saat ve kaç gün yaptın acaba haftada?

derin55
hcr35
arkadaşlar ben de sarımsakla ilgili okuduğum yorumlardan sonra sarımsağı kullanmaya karar verdim. dün ilk denememi yaptım. sarımsakları dövüp üzerine saf zeytinyağı ekledim ve bu karışımı saçıma sürdüm, evet evi buram buram sarımsak kokuları sardı ama kimse de bundan şikayet etmedi. aksine herkes teşvik etti beni, ne ilaçlar var daha kötü kokuyorlar, koksun ne olacak yeter ki işe yarasın diye. bu yüzden çok mutluyum motivasyonum yüksek. saçımdan çıkarana kadar 5 kere zeytinyağlı sabunla yıkadım. şampuan kullanmayı bıraktım bir süredir zararlı etkileri yüzünden. sarımsağı saçıma sürdüm diplerine masajla yedirdim. streç filme sardım ve üzerine havlu örttüm. bu şekilde 1,5 saat kadar beklettim ve sonra yıkadım. hafif hafif yanmalar oldu kafamda. sonuç ne mi oldu? saç dökülmem ilk günden %75-8o kesildi. normalde elleri saçlarında gezen biriyim. ve her elimi saçıma atışımda 3-4 tel saç elimde kalırdı. dünden beri yalnızca 1 tel geldi elime. çok mutluyum, sarımsak karışımını gün aşırı yapmayı düşünüyorum. sonuçları yine herkesle paylaşırım. sarımsağı yemek zaten çok faydalı bir şey. ben bayılırım sarımsağa zaten. ama tereddüt ettiğim bir şey var. sarımsağı tüm olarak yutmak midenizi yorabilir. çünkü ağzınızda çiğnerken tükürük salgısı onu mekanik olarak sindiriyor, mideniz de kimyasal sindirme yaparken zorlanmıyor. ama tüm olarak yutmak onu mekanik sindirmeden yoksun bırakıyor, tükürük gibi sindirimi ve parçalanmayı kolaylaştıran bir salgıdan mahrum bırakıyor, ve midenizi sindirim yapmak için zorluyor. sonuçta parçalanmamış bir şeyi midenize verip hadi sindir bunu diyorsunuz. ben olsam tüm yutmam. dediğim gibi ben kokusunu göze aldım, yeter ki saçlarım düzene girebilsin.
bende bu şekilde kullanıyorum ama bende saçkıran var ve tek ilacı bua.s sürekli yapmaya çalışıyorum!...

DingiltereKralicesi
evet canım ben sarımsak kullanmasaydım şu anda resmen kel kalırdım çünkü hala aşırı dökülüyor saçlarım. Allah'ıma binlerce şükür sarımsak için, yeni yeni saçlarımı çıkardı

derin55
hcr35
evet canım ben sarımsak kullanmasaydım şu anda resmen kel kalırdım çünkü hala aşırı dökülüyor saçlarım. Allah'ıma binlerce şükür sarımsak için, yeni yeni saçlarımı çıkardı
şu anda da benim saçımda zeytinyağlı bir karışım vara.s içinde tam olarak ne var bilmiyorum :sm_confused:bir komşum verdi yaralara da uyguluyormuş! zeytinyağını eski kadınlarda çok kullanırmışa.s geçenlerde arkadaşın annesi söyledi ve bizzat iyi geldiğine şahit!şu anda sarımsak sürmedim ama buda ilginç bir karışıma benziyor!

DingiltereKralicesi
derin55
şu anda da benim saçımda zeytinyağlı bir karışım vara.s içinde tam olarak ne var bilmiyorum :sm_confused:bir komşum verdi yaralara da uyguluyormuş! zeytinyağını eski kadınlarda çok kullanırmışa.s geçenlerde arkadaşın annesi söyledi ve bizzat iyi geldiğine şahit!şu anda sarımsak sürmedim ama buda ilginç bir karışıma benziyor!
ay canım dikkat et öyle her şeyi de sürme kafana kızz-tatlicadiarzu-

derin55
bunu önce arkadaşım denedi onunda saçları döküldü benim gibia.s çok yararlı birşeymiş kudret narı gibi birşey eskilerin yaptığı ilaç sanırım!...:sm_confused:

DingiltereKralicesi
ne varsa eskilerde var zaten...

emilia
3-02-09, 10:02
canım bu yöntemi 2 haftadan beri deniyorum her gece yatmadan önce 1 diş sarımsak yutuyorum suyla berbaer farkettim saç tellerim kalınlaştı hafiften uzadı çünkü saçım kısaydı böyle giderse baya uzayacak sağol canım bende işe yaradı bu yöntem

meldaaa
3-02-09, 15:02
yutmasam da yesem olmas mı?
çok yerim çok severim çünkü...

irem107
10-03-09, 01:03
arkadaşlar ben aslında buraya turplu su için üye olmuştum ama konular o kadar çok dikkatimi çektiki nerdeyse bütün boş zamanlarımı forumda yazan konuları okuyarak geçiriyorum. ben kendim için turplu suyu uyguluyorum fakat annemin saçları çok seyrek. eskiden beri sarımsağın ii geldiğini duymuştum, 1 hafta önce aldım annemi karşıma ve sarımsakla zeytinyağı karışımını uyguladım. ve gerçekten etkisini gördük.1 haftadır 2 günde 1 uyguluyorum anneme. ilk önce 1 sarımsağı ikiye kesip saç diplerine iicene sürüyorum sonra ezilmiş sarımsak ve zeytinyağı karışımını iicene saçlarına yedirip streç filmle sarıyorum.üzerine birde havlu sarıyoruz.2 saat öle bekliyo sonra yıkıyo son durula suyu olarakda sirkeli su döküyoruz saçlarına. ve koku fln olmuyo. bütün yazılanları okudum sirkeli sudan bahsedilmemiş.bence sirkeli su sarımsağın kokusunu alıyo hemde saçlara parlaklık veriyo sizlede paylaşmak istedim :)

misssy
10-03-09, 10:03
bende şeyi duymuştum, 40 gün aç karna sabahları bir diş sarımsağı yutmak saçtaki beyazları döküp, yerine siyah saç çıkarıyormuş. ama deneyemedim. burda da akşamları yutun yazıyıor, ilginç CADIARZU . zaten tansiyon ve kolestrol üzerindeki etkilerini birde doğal antibiyotik olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Denemeli aslında kaydirigubbakcemile5

EU1
15-03-09, 08:03
ranagül
kızlar sarmısak saçlara çok iyi geliyor hem saçları uzatıyor hemde sıklaştırıyor denemenizi tavsiye ederim

ya bitlenirsek!!!!!!!!!!Şenizşutarafagitti

budapest
15-03-09, 12:03
sarımsak öyle keskin bişey ki olan bitleri de öldürür, ama sen üstüne alınma :roflol:

cikolop
31-03-09, 17:03
burcum86
yağıda faydalı oluyormu gerçekten saç çıkarmada? birde kaç saat ve kaç gün yaptın acaba haftada?

valla cnm bende yağının faydsı oldu küçük küçük saçlr çıktı :KK70: ben banyo yapmdan 1 saat kadar önce sürüp bekletip yıkıordum cnm
yerimseniben

phrmcst
1-04-09, 01:04
emilia
canım bu yöntemi 2 haftadan beri deniyorum her gece yatmadan önce 1 diş sarımsak yutuyorum suyla berbaer farkettim saç tellerim kalınlaştı hafiften uzadı çünkü saçım kısaydı böyle giderse baya uzayacak sağol canım bende işe yaradı bu yöntem
ARKADASLAR ARKADASLAR COK ÖNEMLI OLDGUNU DUSUNDUGUM BIR BILGIYI PAYLASMAK ISTIYORUM..SARIMSAGI YEDIGIMIZ ZAMAN ETKISINI FAYDASINI GÖSTEREBILMESI ICIN AGIZDA IYICE CIGNENIP BIR SURE BEKLENILMESI GEREKIYOR.CUNKU SARIMSAK BU SEKILDE EMILIYOR HUCRELER TARAFINDAN,DIREK YUTTUGUMUZ YADA AZ CIGNEYP YUTTUGUMUZ ZAMAN MIDEDE HEMEN PARCALANIP DISKI ILE ATILIYOR FAYDASI OLMUYOR.EGER SARIMSAGIN FAYDALARINDAN YARARLANMAK ISTIOSAK YA IICE CIGNEYIP AGIZDA BEKLETMELI YADA TABLET HALINDE ALINMALIII:CüvCüv:

denizaysim
2-04-09, 16:04
bn çiğneyememki:S ayy kusarm heralde..yutsak olmazmı
bide her gün bi dişmi yutcaz

NiL_xD
3-04-09, 14:04
bnde hiç sewmem sarımsağı ya hayatta çiğneyemem çok kötü kokar hmde :S:S yutmk braz daha ii gbydi bnde yutmayı dşünüyordm ama kafam karıştı şimdi boşuna da yutmş olmayalm kafamçokkarıştı

phrmcst
5-04-09, 16:04
delikafaduldenmirmirmirmir aynı durumdaızzz
seresss
Yaklaşık 10 dakika önce 1 diş sarımsağı 1 bardak suyla afiyetle yuttum. Henüz birşey söylemek için çok erken ama koku yok şimdilik. ya da ben farketmiyorum. En çok merak ettiğim şey ise midemi yakıp yakmayacağı. yarın onu da yazarım size kızlar.

ya ben kendimden korkmaya başladım. yakında biri "kendini camdan aşağıya at, saçların daha çabuk uzar ve dökülmez" diyecek ve ben de yapacağım diye korkuyorum.tatlicadiarzu her söyleneni deniyorum, Allah akıl fikir versin bana ne diyeyim kafamçokkarıştı

misssy
6-04-09, 09:04
Bende sarımsağı yutuyorum 15 - 20 gündür inanır mısınız, dün kuaföre gittim saçımı orada yıkattırdım, kuföre sordum yıkarken döküldü mü diye yok dedi, yıkama setine baktım dökülen saç yok, ben kendim taradım saçlarımı sonuç bir tel bile dökülmedi :sm_cool: , fön çektikten sonra fırçayı da inceledim sadece uçlarda geçen sene yaptırdığım röfleler vardı (çok yıpratmıştı saçımı) onlardan bir kaç tel kopmuş, fırçanın üstüne dolaşmış ( ki çok normal ) onun dışında dökülme yok... Süper bişi bu kaydirigubbakcemile2 . Yalnız ben sabahları yutuyorum, benim okuduğum yerde öyle yazıyordu, çok sağlıklı birşey bence :lepi: yutabilen yutsun derim.

bebish22
9-04-09, 22:04
slm kızlar..yağını kendinin sürüldüğünü filen duymuştumda yutulduunu hiç duymamıştım.turplu suya başladım,yaz gelio bu hafta pazarda bakındım siyah turp göremedim:KK43:başladıımla kalmış olcam sanırım) yağlara başladım,saçım çok uzun olmamasına rağmen 3yada4 kullanımda bitio yağlarımda,para yetiştiremiorum:KK43:
bu sarımsak aklıma çok pis yattı:jeyyar: ama paylaşımları okuyunca aklım karıştı..sabahmı akşammı yutaım?????
ayrıca ben ewliyimmm,koku felan olmaz dimi kocayı evden kaçırmayalım durduk yerde:eek:
son bişiy:bu turp suyunu uygulayan arkadaşlar,sizde saçınızda beklerken bi ağırlık hafiften bi baş ağrısı çöküomu başınıza merakediorum,her yapışımda başımda bi ağırlık bi ağrı oluşuo.... cevaplar için şimdiden tşkler.hepinizi öptüm...

sier
10-04-09, 08:04
bebish22
slm kızlar..yağını kendinin sürüldüğünü filen duymuştumda yutulduunu hiç duymamıştım.turplu suya başladım,yaz gelio bu hafta pazarda bakındım siyah turp göremedim:KK43:başladıımla kalmış olcam sanırım) yağlara başladım,saçım çok uzun olmamasına rağmen 3yada4 kullanımda bitio yağlarımda,para yetiştiremiorum:KK43:
bu sarımsak aklıma çok pis yattı:jeyyar: ama paylaşımları okuyunca aklım karıştı..sabahmı akşammı yutaım?????
ayrıca ben ewliyimmm,koku felan olmaz dimi kocayı evden kaçırmayalım durduk yerde:eek:
son bişiy:bu turp suyunu uygulayan arkadaşlar,sizde saçınızda beklerken bi ağırlık hafiften bi baş ağrısı çöküomu başınıza merakediorum,her yapışımda başımda bi ağırlık bi ağrı oluşuo.... cevaplar için şimdiden tşkler.hepinizi öptüm...
Bende turplu suyu yapıyorum dün 2.yapışımdı bendede sanki diplerde bi ağırlık bi hassaslık oluyo gibi beklerken..ama yıkadıktan sonra hiç bişey olmuyo ve gerçekten saçlar çok güzel oluyoo ben çok memnunun şahsen..1 yumurtalı bir kerede yumurtasız yaptım..ben haftada 2 den fazla yapmayı düşünmüyorum sonuçta sık aralıklarla bakım yapmak saçı ve saç derisini yorar ve dengesini bozar diye düşünüyorum..haftada 2 yeter..şakkıdı

bebish22
11-04-09, 00:04
slm siercim..cevap için tşkler..sende yeni başlamışsınya hani sendemi siyah turp kullanıosun*???? yeni başlamana rağmen nasıl buldun onu sen ? yazda gelio gelin olmak siyah turplar artık:)) ilk defa bende dün yumurtasız yaptım pamuk gibi oldu saçlarım ta bugün akşam yıkadım:)daha öncekilerde yumurta koyuyodum kazık gibi oluodu....
du bakam bide sarımsak yutmaya başlıcam eşim nöbette şuan,kokcakmı denicem bakalım sonuçları yazarım yineeeeeeeeeee........
sevgiler..........

bebish22
11-04-09, 20:04
bende dün gece bitane aldım elime soydum,içinden iki tane çıktı biri azcık ince bire biri birazcık daha kalın yuttum gitti ikisinide:)eşim nöbetteydi koku olur die tedirgindim ama bişe olmadı.sabah midem ağrır yada yanma yapar demiştim o da olmadı.yalnız nedense yuttuktan sonra mideme oturdu gibi oldu,zor uyudum yani:))denicem bakalım bir ay,nasıl olcek:)))

bebish22
15-04-09, 20:04
sarımsak yutan arkadaşlar nerdesinizzzzzzz hadi gelişmeleri yazın yaa yarı yolda bırakmayın yeni başlayanlarıııııııııı

BjKqoLiq.
4-05-09, 13:05
1o diş sarmısağı ezdim iiicee şampuanımın içine attm yumrta we badem yağınıda çırpıp içine attm:KK70: onla yıkanıorumm 5-10 dakka owalaypp :KK70: sarmısaksz ymrtasz ve yağsızz :KK70: diğer şampuanmla duruluorm bugun 3.günm etkisini gösterıo :-)

phrmcst
4-05-09, 15:05
nasıl bı etkıı buu

braest
11-05-09, 23:05
bende perma mağduruyum saçım kedi tüyü gibi ve acayip dökülüyo aralarda açılma falan oldu kızlar permadan lütfen uzak durun bu arada ve ayrıca bu sarımsağı 2 haftadır deniyorum kk baynları çok saolun aceyip değişimler var acayip şekilde uzadığını hissediorum ayrıca açılma olan yerlerde yeni saçlar çıkmaya başladı keşke bi imkanım olsada gösterebilsem işte size canlı özellik ayrıca hiç bişekilde kokmuyo ne terde ne ağızda bide bunu ben daha önce lise yıllarımda sivilceler için deniyodum onda ii geliodu ama ozamanlar saçımda bi problem olmadığı için hiç diikkat etmedim kesin deneyin he bi de mideyede hiçbi zararı yok öptüm bacişlerimmmmkaydirigubbakcemile2

stoneangel
19-05-09, 14:05
ranagül
kızlar sarmısak saçlara çok iyi geliyor hem saçları uzatıyor hemde sıklaştırıyor denemenizi tavsiye ederim
cnm sen yağını mı kullanıoyrsun yoksa kendısınıı mı suruorsun ??

oslmbyr
20-05-09, 19:05
kızlar sarımsak saç uzatmazki saç çıkartır ben hep bildim bileli kaşlar çıksın çıkmayan yerlerde falan diye sürülür annemede sordum uzatmaz çıkartır dedi :S

keryneia
20-05-09, 20:05
BjKqoLiq.
1o diş sarmısağı ezdim iiicee şampuanımın içine attm yumrta we badem yağınıda çırpıp içine attm:KK70: onla yıkanıorumm 5-10 dakka owalaypp :KK70: sarmısaksz ymrtasz ve yağsızz :KK70: diğer şampuanmla duruluorm bugun 3.günm etkisini gösterıo :-)
fotograflarlada bize etkisini gostersende bizde gorsek bu etkiyi =)

budapest
21-05-09, 08:05
oslmbyr
kızlar sarımsak saç uzatmazki saç çıkartır ben hep bildim bileli kaşlar çıksın çıkmayan yerlerde falan diye sürülür annemede sordum uzatmaz çıkartır dedi :S
evet saç çıkarmak için kullanılır ama şöyle düşünürsek: sarmısağın içindeki aktif maddeler bilhassa kükürt kökleri besleyerek aktive ediyor ve saç çıkarıyorsa aynı şekilde saçlı kökleri de besler ve uzamayı hızlandırır. yani sarmısak saç ekmiyor, saç derisinde var olan kökleri harekete geçiriyor. bizim aslında turp suyuyla yaptığımız şey de hemen hemen aynı, turpun içerdiği kükürtten istifade ediyoruz.kaydirigubbakcemile2

bebish22
28-05-09, 08:05
BjKqoLiq.
yaa bozulmazmı o yumurta içinde onun??? kötü bişi gibi geldi bana!sen bu tarifi nereden öğrendin?peki sonuçlar nasıl anlatırmısın?etkisini gösterio demişsin,uzama,kalınlaşma,dökülme.. hangisine etki edio? paylaşırsan sevinirim..

bebish22
18-06-09, 22:06
aaaaa bi arkadaş turpun içindeki kükürtten istifade edioz deyince aklıma dankk etti,kızlar bizim burda su çıkan turistik bi yer var,havuzlar var,ama girmek yasakk!!!!!!! u bahsettiğim havuzlar kükürtlü su yer altından çıkıo:)))) gerçi girmek yasak ama bi kova kadar su çekmeyi düşünüorum ilk gidişimde.fısfıslı şişede kullansam o bile uzuncana yeter bana.yazda geldi,her gelen misafiri oraya gezmeye götürüoz her misafir bi kova kükürtlü su demek:)))) yaşadıkkk:))))))))))))))))))))))))) (diorum ama bilgisi olan varmı zarar felan verirmi saça,saç derisine felan????????????? bilgisi olan yardımcı olursa çokk memnuniyet o9lcam bn:))))))) sewgiler....cvpları beklom:)))

budapest
19-06-09, 07:06
cnm saça zarar vermez, hatta kükürtlü sabun var saç derisi ve cilt hastalıklarına iyi gelir. yalnız benim arkadaşım saç dökülmesi için kullanmıştı, çok kurudu saçları. tabi bu sabunun etkisi de olabilir, denemeden bilemeyiz yani.

keryneia
19-06-09, 07:06
yumurta sampuana konmaz, bayatlar ve bi zaman sonra pis kokmaya baslar.. olu lesi gibi kokuya dayanamadan sampuani cope atmak zorunda kalirsiniz..

bebish22
21-06-09, 19:06
evet canım haklısın kükürtlü sabunu duymutum.kükürtlü suyunda cilt hastalıklarına ii geldiini biliorum eşim bunun için o havuzlara girmişti,egzama var,faydasıda olmuştu ama bi kez girebildiği için arkası gelmedi tedavinin.aklıma çok pis yattı valla,ilk fırsatta gidip alıcam ordan bi bidon kadar.zaten çeşmelerdende kükürtlü su akıomuş almak mesele olmucak yane.denemeye başlarsam yazarım sonrada sonuçları yazarım inş..............ya bide bişi:bu ısırganın yeşil olanı mı kuru olanımı daha etkili olur saçıma fısfıs ypsam bilgileri olan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz yaw?????:Saruboceq:

nurhannurhan
9-08-09, 10:08
sarımsak cok işe yarıyo saclarda sarımsakları dövüp 5kaşık zeytnyagı 1tane yumurta karıstırıp sacta yarım saat kadar bekletilip uygulandıgında cok faydası oluo hem besliyo düzenli kullanılırsa uzatıyo yumurtada parlatıo :)

Doro
9-08-09, 10:08
şampuanımda sarımsak var ama yutmamız gerektiğini ilk defa burada okuyorum denemeyi düşünmüyorum paylaşım için teşekkürler

lavender
17-08-09, 23:08
Ben de denedim ilk kez sarmısak yutmayı, o kadar da kötü kokmuyormuş.Devam edeceğim.Yararları da zor.Bakalım gelişmeler nasıl olacak?

MeeRwe
27-08-09, 13:08
Bugünden itibaren sarımsağa başlıyorum..
Hem yutarak hemde saça uygulayarak.
Çok umutluyum sarımsaktan bakalım ne olacak hihoyyyt
Sonucu sizlere bildiricem arkadaşlar. Umarım işe yarar.
Paylaşım içinde herkese çooookk tşkkrlerr vereliniortak

ada!!!
27-08-09, 14:08
Sarımsak Faydaları
Uzmanların tespitlerine göre, sarımsağın insan sağlığı açısından en önemli faydaları şöyle: Ölümlere sebep olan atardamar kireçlenmesine iyi geliyor. Yara ve çıbanları iyileştiriyor. Krampları yok ediyor. Akciğeri, karaciğeri, safra kesesini ve kalbi kuvvetlendiriyor. Bağırsak kurtlarını ve diğer parazitleri öldürüyor. Mide ve bağırsakları dezenfekte ediyor. zararlı bakterileri yok ediyor. ıştahı açıyor. Nezleyi yok ediyor. nefes borusu rahatsızlıklarına, bronşite çok iyi geliyor. Veremlilere sarımsak yemeleri tavsiye ediliyor. Tansiyonu düşürüyor. Ateşi düşürüyor. Bağırsak gazlarını ortadan kaldırıyor. Grip mikrobunu öldürerek vücudu bu hastalığa karşı koruyor. ıdrar yollarında taş oluşumunu engelliyor. Kalp adalelerini güçlendiriyor. Kalbi besleyen kroner damarları genişletiyor. Cinsel gücü arttırıyor. ıdrar söktürüyor. Vücudu sivrisinek ve haşerelerden koruyor. Safra salgısının salınımını arttırıyor. Kabızlığı önlüyor. Saç Dökülmesini yavaşlatıyor. Sesi güzelleştiriyor.-alıntıdır-:ecrin_bebek:

melix01
27-08-09, 17:08
bugunden ıtıbaren bende baslıyorum kızlar kafama suruyordum sımdı bırde yutayım bakalım ınsallah bu kadar cabalarımızın sonucunu hep bırlıkte goruruz.kaydirigubbakcemile2 hep beraber AMıNNN...alkisalkisalkis

MeeRwe
28-08-09, 21:08
Ya bu sarmısaklı şampuanı kullanmıcam 1 kere yaptım kokusu kalıyo saçta baya ya mafoldumben
Ama yutmaya devam kaydirigubbakcemile3

phrmcst
28-08-09, 22:08
ayy o koku ınsanı asosyal yapıoo 15 20gun cıkmadı sacımdan o koku,kuru ıken bısı yok da ıslanınca terleyınce kafa derısı uff püfür püfürr :))
arkdslarımla bulusmadım hıc bı 10gun evden cıkmadım hatta

FeArLeS_gRiL
29-08-09, 12:08
DingiltereKralicesi
Selam kızlar hepiniz hoş geldiniz a.s. Ben de sarımsak sayesinde saç dökülmesini durduran biriyim. Umarım sizlerde de işe yarar. Kaşlarıma kullandım ben fakat bir fayda göremedim. Saçının dökülmesini durdurdum, başıma bir de kaş çıkarma diyor herhalde bana hihih = ))
cnm yutarakmı yoksa sacına sürerekmi durdurdun bide saclarında coqalma oldumu sarımsak sayesinde bende birhaftatır yutuyrm sarımsağıCADIARZUinş fayda eder amin.ins herkezde fayda eder:Saruboceq: