Karbonat İle Gebelik Testi

esrako
11-03-08, 12:03
ay allahta sizleri guldursun arkadaslar oldum burda gulmekten :)))) karbonatı cakkadanak boca ederseniz idrarın ustune hamile olmayanınkıde kabarabilir nazikce dokmekte fayda var .))))
benimde adetm bitsin deniycem . hamile arkadasların çogunda kabarmıs çzaten olmayanlarda kabarmassa sayet çogunluk olusursa en azından tam dogruluk oranı olmasada bir nebze merakımızı yenmek için olabilir:)))

de yesil kurbaga sarımsagı fitil gibi neremize koycaz ben onu anlamadım:sm_cool:

fiona
11-03-08, 13:03
Bende denedim.Hamile değilim.Gerçektende kabarmadı hemen dibe çöktü.Merak insana herşeyi yaptırıyor yani...

ze-ta
daha neler vanılyada koyun barı :roflol:

ayzen
:sm_confused:arkadaşlar itiraf edeyim başta saçma buldm ama inanmaya başladım doğru olabilir

elfide
Eskiden gebelik testimi vardı işte bi şekilde öğreniyorlardı.
Sütle sarımsakla ya da karbonatla...
Neyse merakımızı gidermek için her seferinde eczaneye gidip test almaktan kurtulmuş olduk. Ben denemeyi düşünüyorum bu yöntemi. Hem maliyeti ucuz hemde eczacıdan utanıyorum artık :)

Acaba kaç gün önceden doğru sonuç veriyorki ?? :))))))))
Kullanma kılavuzuna bakmak lazım :KK70:

cidy
:sm_confused: kizlar benim adetime daha var martin 24 simdi yapsam olurmu acaba CADIARZU

Cinarefeninannesi
benım adetım 10 gun gectı 5 aylık oglum var allah olmayanlara versın test yuapmıştım negatıftı şimdide karbonat testını denemeye gıdıyorum 5 dk gelırım

Missy
arkadaşlar ben hamile değilim yani ben öle düşünüyorum :eek: adetimede 8 gün var bendenedim kabardı yanlışmı yaptım acaba iice kafam karıştı yaaakafamçokkarıştı ama neyse bende beklerim günüm geçsin bakalım:kahve:

kucukkedicik
ben de yaptım. hamile değilim korunuyoruz. ve köpürmedi kızlar dibe çöktü hemde öyle pat diye attım içine. ama ilginci ben daha öncede yapmıştım bunu köpürmüştü o zaman ama hamile değildim yine.

bence vücutta salgılanan başka bir hormonla ilgili kızlar bu. kocası yapmıştı birinin onunki de köpürmüştü. bebeklik miydi yapan galiba oydu.

ama başka bi yöntem var. mısırlılar yaparmış. buğdayı idrarınla suluyorsun. ama aynı zamanda başka bir kişi daha suluyor. hamile olmadığından emin olan biri. eğer seninki daha erken yeşerirse hamilesin demek. hcg daha çabuk yeşertiyomuş. :KK70: ama bir hafta uğraşana kadar gidip test almak en mantıklısı. :eek:

Cinarefeninannesi
yaptım kızklar kabarmadı dıbe coktu hatta hastalANMIŞIM BEN

EU3
kızlar bunu birde hamileler üzerine denemek lazım köpürüyormu diye:roflol::roflol:

EU3
kızlar bunu birde hamileler üzerine denemek lazım köpürüyormu diye:roflol::roflol::roflol:

onuseviyorum
11-03-08, 14:03
ya süpermiş ya.günüm geçerse bende deniyim bare..

BenGulsu
ya kizlar benim 2 günüm var adetime ben yaptim hemde 2 kere 2sindede köpürdü simdi hamilemiyim acaba.gögüslerim karincalaniyor belim agriyor tansiyonumda düstü bugünde cok halsizim kasiklarimda agriyor.adetmi olcam yoksa hamilelikmi akizlarya off sasirdim

EU1
kızlar çokkk güldüm.:roflol: Allah iyiliğinizi versin. bende merak ettım sımdı. aksam eve gıdınce hemen yapıcammmm..naniknanik

hürrem 2000
kızlar süpersiniz yaw ...............ben de kendime bebek için yakında deliricem derdim.........

birgül38
kizlar bu gercekmi deneyen arkadaslar deneyinde haber verin

zeliş82
kızlar benım gunume 6 gün var ben yaptım dibine çöktü şimdi yani ben hamile değilim demekmi oluyo

birgül38
kizlar ben bu sitede kafayi yiyorum aslinda insani okadar bilgilendiriyorki bu site süperrr bi yer az önce karbonati bende denedim kapardi köpürdü iyiyece benim kasiklarim ve gösgüm agriyor ama ben üsüttügümden agriyor o yüzden fazla inanirici degil yada yoksa hamilemiyim kizlarrr???

EU1
Kislarr Ozaman şöyle Yapalim; Adetine 2-3 Gun Olup Kabaranlar Eger Hamişşe Tekrar Buraya Geribildirim Yapsin Degilsede Tabi Ozaman Emin Oluruz. Ama Bence Dogru Yani Ben Inanmak Istiyorum Daha Yapmadim Adetim 22 Martta Daha Cok Var Ama Yapanlari Merakla Ve Heycanla Izliyorum :)

EU1
11-03-08, 15:03
pardon sarmısagı vajinayamı koycaz bence cok tehlikeli onu denemeyin, sütüde şu şekilde duymstum. kaynatıp içine idrar katıyoruz ve sogukta ayazda sogutuyrz, sut bozulursa hamişsin aynen duruyosa deilsin. 2 kez yaptım gunum gecmeden 2sindede bozulmadı zaten regl oldum akabinde

birgül38
derram
kızlar hadı evınde karbonat olan hamiş olmayan denesın ve tarafımızdan tescillensinn cagdan caga yayalım gebelık testı sorunu kalksın :roflol: benım evde yok maalesef
ben tam emein degilim hamile olup olmadigimdan ama benim günüme daha ver 24 martta ve benim yumurtlama dönemim bugünler az önce denedim köpürdü

suzidil85
:dance:
elfide
Eskiden gebelik testimi vardı işte bi şekilde öğreniyorlardı.
Sütle sarımsakla ya da karbonatla...
Neyse merakımızı gidermek için her seferinde eczaneye gidip test almaktan kurtulmuş olduk. Ben denemeyi düşünüyorum bu yöntemi. Hem maliyeti ucuz hemde eczacıdan utanıyorum artık :)

Acaba kaç gün önceden doğru sonuç veriyorki ?? :))))))))
Kullanma kılavuzuna bakmak lazım :KK70:
canım valla doğru söyledin ben eczaneye gidemiyorum annemi gönderiyom artık 2 kız çalışıyor sahibide erkak adam ben geldiğimde siiznle ilgilensinler diyor kızın ilk sorduğu fortel mi yoksa ucuzlarındanmı bu sefer diyor çünü 1 ayda 1 tane fortel 3 tanede ucuzlarından yapıyorum....gülmekten öldüm.....
2 gün öncede ovülasyon testi almaya gittim kız yok bizde depoya sorayım dedi varmış işte ben de soruyorum içinde kaç tane varmış diye eczanenin sahibide anlatıyor şu kadar var şöyle yapılıyor diye nasıl utandım anlatamam size.....
ama adetim bitsin hemen denicem şu karbonatı......:dance:

birgül38
esrako
ay allahta sizleri guldursun arkadaslar oldum burda gulmekten :)))) karbonatı cakkadanak boca ederseniz idrarın ustune hamile olmayanınkıde kabarabilir nazikce dokmekte fayda var .))))
benimde adetm bitsin deniycem . hamile arkadasların çogunda kabarmıs çzaten olmayanlarda kabarmassa sayet çogunluk olusursa en azından tam dogruluk oranı olmasada bir nebze merakımızı yenmek için olabilir:)))

de yesil kurbaga sarımsagı fitil gibi neremize koycaz ben onu anlamadım:sm_cool:
esrako sende bi komiksin canimya fitili neremize koyuyoruz??bende sana güldüm aALLAHda seni güldürsün emi:teytey:

birgül38
kizlar ben az önce karbonati su ilede denedim cok merak ettim ne olacak diye sudada kabardi ve köpürdü acaba bizim muslukdami hamile ???