TEST

Karbonat İle Gebelik Testi

nefisem
11-03-08, 22:03
iyide güzelim,idrarini az bisey apiyorsun sonuna kadar doldurmuyorsunki,salca kutusu gibi bi buyuk kaba yapdiginda zaten sicramiyorki,ve kendimizi böyle testlerle oylamiyoruz merakimizdan yapiyoruz.

Missy
11-03-08, 22:03
birgül38
arkadaslar kusura bakmayin bu da benim fikrim ama ben bu idrar kaynatma olaylarini cok sacma buluyorum resmen saglikla ilgili bisey ne kadar dikkat etsende bu idrar etrafa mikrop sacan bisey bence ben yeri geldimi bulasik suyundan bile diksiniyorumki kaldki ocagin pzerinde idrar kaynatmak en güzeli sabredip zamanin beklemek biz kendimizi ne kadar böyle testlerle oyalasak etsekte bebeklerimiz gelecek günlerini bekliyor bence biraz sabir diyorum benim fikrimdi kizmayin olurmu
birgül sana katılıyorum canıma.s bende karbonat testi yaptım köpürdü hemde köpük köpük veee sonuçta hamile falanda değilim kaynatma olayıda tamamen anlamsız buldum banada kimse darılmasın lütfena:çok üzgünüm:

mavia
11-03-08, 23:03
ÇOK İLGİNÇ denemekte yarar var

Missy
arkadaşlar bide bişey paylaşmak istiyorum bugün evde test de yaptım _bölümündeki çizgi netti + pozitif olan bölümde ise çizgi valla v şeklinde çıktııı:roflol::roflol: tarihine baktım yok geçmemiş bence aldığımız testlerde de yanlışlık olabiliyor bence hamile olduğunda şüphelenen biri kan testi yapsın benim fikrim böle çünki negatif sonuçlarda sonradan pozitif olabiliyor ve mazallah kötü şeyler olabilir dikkat etmek lazım...

DIPTISDIPTIS
ecenur
arkadaşlar bide bişey paylaşmak istiyorum bugün evde test de yaptım _bölümündeki çizgi netti + pozitif olan bölümde ise çizgi valla v şeklinde çıktııı:roflol::roflol: tarihine baktım yok geçmemiş bence aldığımız testlerde de yanlışlık olabiliyor bence hamile olduğunda şüphelenen biri kan testi yapsın benim fikrim böle çünki negatif sonuçlarda sonradan pozitif olabiliyor ve mazallah kötü şeyler olabilir dikkat etmek lazım...
bendede 4 çizgi çıktı canım :roflol:

evrimmm
dıptıs sen bi alemsin walla 4 çizgi süper yaaa..sen onu bunu bırakda yarın bi kan tahlili yaptır merak ettim sonucu

nefisem
aaaa gercekmi canim ya,diptis,bide bakiyomusun dördüzun oluyomus:roflol: saka bi yanada,hcg hormonun cok yüksek olduguicinmi böyle bisey cikdiki?bebisin cifder olmasin

birgül38
kizlar allah askina ocakda idrarmi kaynatilirmis o ne öyle ya evi kokutmak icinmi ben böyle seylere cok ama cok karsiyim ben normalde bulasik suyundan bile diksinirim kaldiki ocagimin üzerinde idrarmi kaynatacagim o ne öyle ya eger hamile olup olmadiginizdan emin olmak istiyorsaniz gidin test alin eger maddiyata bagliyosaniz sabredip adet dönemini bekleyin bu benim fikrimdi lütfen yanlis anlamayin

birgül38
ecenur
birgül sana katılıyorum canıma.s bende karbonat testi yaptım köpürdü hemde köpük köpük veee sonuçta hamile falanda değilim kaynatma olayıda tamamen anlamsız buldum banada kimse darılmasın lütfena:çok üzgünüm:
ecenur canim hadi karbonat neyse ki sonuc zaten kesin verdiginden emin degilim bazilarida idrari ocakda kaynatmakdan bahsediyor

Missy
dıptıssıptıs canım ya sen bi kan testi yaptırda artık müjdemizi ver... bekliyorum haberini benim test bana v aktin varmı demek istesi neyse :roflol::roflol::roflol: hani acele etme gibisinden bi yanıt oldu bana valla arkadaşlar herşeyin hayırlısı olsun.

nefisem
ecenur,karbonati uyguladim köpük köpük kabardi ama sonucda hamile deilim demissin .madem kesin yazmisin deilsen neden test yapdin ?

Missy
kırıcı olamak istemiyorum ama idrar kaynatılmazki ya mutlaka ama işte umut yokmu biz insanlar herşeyi yapabiliyoruz ama dikkat etmekte fayda var :teselli: nefiseme de bu yüzden hak veriyorum..

birgül38
ecenur
ecenur canim hadi karbonat neyse ki sonuc zaten kesin verdiginden emin degilim bazilarida idrari ocakda kaynatmakdan bahsediyor :1shok:

nefisem
evet herseyin hayirlisini dileyelim Allah herkezin kalbine göre versin.

Missy
nefisem
ecenur,karbonati uyguladim köpük köpük kabardi ama sonucda hamile deilim demissin .madem kesin yazmisin deilsen neden test yapdin ?
ben neden yaptığımı belirttim hani ne çıkar acaba dedim meraktan yani hem bunda ne varki belirtim işte hamile olmadığım halde köpürdü ben bunu anlatmak istedim benimde kafam karışmadı değil ama eczaneden aldığım testte garip çıkınca bu sonucun tesadüf olabiliceğini anladım yani kabarma olayının ama denemek kötü bişey değilki :uhm:

nefisem
sende yanlis anlamada,illa yapacaksin diyede seni zorlamadikki,bu sitede herkez özgurce fikrini söyleyebilir.sen yapmayabilirsin rahat olsırnaşık şey

nefisem
yok canim tabiki kötü deil yazini anlayamadim da ondan sordum ,kabartma olayini bende uyguladim bayagi bi köpürdü sen öyle yazinca süphede kaldim.demek herkezdemi köpürüyor die

Missy
12-03-08, 00:03
nefisem
yok canim tabiki kötü deil yazini anlayamadim da ondan sordum ,kabartma olayini bende uyguladim bayagi bi köpürdü sen öyle yazinca süphede kaldim.demek herkezdemi köpürüyor die
canım darılmaca gücenmece yok tabiki herkez heryerde fikrini söylemeli paylaşmalı bende senin iyiliğin için söyledim hepimiz bebiş istiyoruz ve beklerken heyecanlanıp acaba hamilemiyim ah belirtilerim var bu kez tutumu diyoruz ve bunu yaşarken sabırsızlanıyoruz hamile olmadığımızı bilsek bile hala umut ediyoruz allah sana da hepimizede hayırlısını nasib etsin arkadaşım yaşadığımız bu duyguların hepsi bence çok güzelll:içelim:

nefisem
ecenur,anladigima göre hamis deilsin yani,neyse insallah gelecek aya olursun canim ...

Missy
:uhm:sen hamişmisin nefisecim

nefisem
yok canim sana darilmadim insan burda her düsüncesini söyleyebilir buda gayet normaldir,ama bazilari satasir sekildede cevap veremez...herkezin özgür düsüncesi .

nefisem
yok canim deilim ama bakalim bu ay varmi biseyler süphedeyim regl olmama5 günüm var

Missy
:1hug:umarım canım hissettiğin gibi çıkar olmasada bidahaki ay ama hamiş çıkarsan canım haberim olsun negüzel olur ya dıptısıda bekliyorum valla hislerim onun hamiş olduğundan yana ama umarım yanılmam

zuzu72
çok ilginç hiç duymamıştım.

nefisem
tabi canim haber vermemmi böyle güzel bi haberi,sendende güzel haberler bekliyorum canim,umarim bencede hamis cikar diptis biz 2 inci cizgi diye ümit beklerken dipdisa 4 birden cikmis heyyyy masallah:roflol:

nefisem
ecenur sen istanbulun neresindensin(kiz sen istanbulun neresindendin:roflol:) BENIM AILEMDE ISTANBULDA ;COK ÖZLEDIM :::

DIPTISDIPTIS
hatunlar 45 dk sonra çıktı :roflol: bozuldukdan sonra çıkan klasik çizgilerden yani pembiş pembiş :içelim: vallahi bu ay hamiş olabileceğime ihtimal vermiyorum pek ama bakalım yarında gelmezse artık kan testi yaptırcam yetti be :roflol:

Aksi
ee sonuc ne simdi karbonat testi dogru cikiyomu, cikmiyomu?

nefisem
DIMDISCIM AMA BILIYOSUNKI TESTLERDE ILK != DAKKIKADA CIKAN SONUC ÖNEMLIDIR.45 dakika biraz fazla canim.evet bencede bikan testi yap sen de bizde sevinelim yaw dimi:teytey:

suzanna200
bence sacma derım ama bellıde olmaz bazen kocakarı ılaçları işe yarıyor.demekkı bır bıldıği varmış .saygı gösteririm.

nefisem
süpürge bazi hamis olmayan arkadaslardada köpürmus olandada bende anlayamadim tabiki,bendeki öyle köpürdükü fokur fokur kaynarcasinasırnaşık şey

suzanna200
süpürgecim denemekte yarar var dermısım .en kolayı dorusu yuzde yuz eczaneden alacagın test ucuzcacık hemde guvenlı.

DIPTISDIPTIS
12-03-08, 01:03
nefisem
DIMDISCIM AMA BILIYOSUNKI TESTLERDE ILK != DAKKIKADA CIKAN SONUC ÖNEMLIDIR.45 dakika biraz fazla canim.evet bencede bikan testi yap sen de bizde sevinelim yaw dimi:teytey:
yok hayatım zaten espiri olsun diye yazdım. o test geçersiz zaten 45 dk sonra çıkan sonuca inanmam :roflol: heleki 4 çizgiyse hiç inanmam :roflol:

Aksi
12-03-08, 01:03
suzanna200
süpürgecim denemekte yarar var dermısım .en kolayı dorusu yuzde yuz eczaneden alacagın test ucuzcacık hemde guvenlı.
sekercim ben hamile degilim merak ettigim icin sordumyerimseniben

esrako
12-03-08, 06:03
birgül38
esrako sende bi komiksin canimya fitili neremize koyuyoruz??bende sana güldüm aALLAHda seni güldürsün emi:teytey:
iyide birgulcum sarımsak fitil gibi konurmu yahuuu hem yakar hemde tehlikeli olabilir hani sute idrar koymak karbonat dokmek falan da insan bedeninde yapılacak sey değil merak yuzunden:))

balımnur
bende inanmadım ama akşam meraktan yaptım. köpürdü inşallah hamişimdir.

sidanur
Kızlar karbonat mı,kabartmatozu mu farkeder mi diyen arkadaşlar var.Ben dün akşam kabartma tozu ile yapmıştım farketmez diye acayip kabarmıştı.Sabahta ekmek ile beraber karbonat aldım.VE DENEDİM KABARMADI .Dünkü fikrim deyişti karbonatla yapılırsa doğru olabilir.KABARTMA TOZU İLE YAPAN ARKADAŞLAR TEKRAR DENESİN.

sidanur
Balımnur adetine kaç gün var.Karbonatlamı yaptın?

balımnur
12-03-08, 07:03
adetim 3 gün geçti kabartma tozuyla yaptım karbonat yoktu evde. bakalım nasip birkaç gün daha bekleyeyim test alacağım inş bu ay hamişimdir bekleyen herkes hamiştir )))

sidanur
Canım kabartma tozu ile her durumda kabarıyor inşallah hamilesindir.

SUDENAZ222
evet kızlar bu sabah test ettim adetim in 3. geçikme günü bugün...
hiç köpürmedi senağlama
çalkalamadımda yanlız...öylece döktüm tık yok.......
ben ne bahtsız bir kadınım senağlama......
tek çizgiler yetmemiş gibi bide karbonat hüsranımı senağlama

offffff offffffffffffffffffff senağlama senağlama senağlama

ballım53
kızlar benim dün son adet günümdü ama hala tık yok bu sabh test yaptım yok yok yok negatif offfffffffff

EU1
ecenur
ben neden yaptığımı belirttim hani ne çıkar acaba dedim meraktan yani hem bunda ne varki belirtim işte hamile olmadığım halde köpürdü ben bunu anlatmak istedim benimde kafam karışmadı değil ama eczaneden aldığım testte garip çıkınca bu sonucun tesadüf olabiliceğini anladım yani kabarma olayının ama denemek kötü bişey değilki :uhm:
arkadaslar idrar tabiki kaynatılır. hastanelerde yapılan cogu idrar testlerinde idrarı tuple sıcak zeminde bekletiyorlar bence yanlıs degil olabilir

Borzo
12-03-08, 10:03
Neyse denemiş olduk o zaman:)

evrimmm
ooooooofffffff.offffffffffffffff

Kancicegim
vaaayyy be ben bunu yeni duyuyorum gercekten hamileligi göstermesi mümkün mü acaba ya da bunu dr a soraniniz var mi arkadaslar????

Elif26
12-03-08, 11:03
Arkadaşlar kabartma tozu ile karbonat aynı sonuç vermiyo ben denedim kabartma tozu kabarıyo ama karbonatla yaptığım kabarmadı......

ebis
karbonatı ve idrarı bir kaba koyucak o kadar mı yoksa kaynatılcak mı pek anlamadım

EU1
ebiscik idrarını bi kaba koyacaksın icine 1 tatlı kasıgı karbonat katacaksın kopururse hamissin cokerse deilsin. idrar kaynatma meselesi ayrı, onda sedece kaynatıomussun eger kahve tasar gibi olursa hamişsin demekmiş

yeşilözen
ben hamileyi 17 hftlık am 2 kez yaptm hiç kabarmadı