TEST

Göbekteki Tuylenme Nasil Yok Olur ??

tugberk8
17-03-08, 19:03
kizlar gobegimdeki tuyler nasil yok olacak................

aslısu
17-03-08, 19:03
mrhb tuğberk,ben yeni üye oldum epila adlı bi cihaz var bilmiyorum denk geldin mi bu sitede de baya yorum yapmışlar.göbekteki tüyler içinde işe yarayabilir belki

deruş
17-03-08, 21:03
SİR AĞDA OLABİLİR :S AMA COK CAN YAKAR BİDE SİVİLCELENİRSE VAY HALİNE.. CEVAP VEREBİLEN OLURSA BENDE MEMNUN OLURUM:))

bebishim
18-03-08, 10:03
benCE TUYLER İÇİN KESİN BIR COZUM YOK,NE SEKILDE ALIRSAN AL BEN HER YOLU DENEDIM
LAZER EPİLASYONDA DAHIL GITTIKCE DAHA DA YAYILIYOR.

EU1
18-03-08, 11:03
agda yapmayin derim kizlar,ilk etapta tamam iyi oluyor ama cikmaya basladikca batik batik oluyor,ice batiyor cikarken,bide cikarmaya ugrasirken delik desik oluyor yaa,ben agda yaptim cok pismanim keske hic baslamasaydim,sakin agda yapmayin,bas edilmiyor sonra

gurbaa prenses
sarart :dance:
sakın alma yasakkelime

kontes88
ben sirle alıyorum henüz bi zararına görmedim ama demekki kisiden kisiye fark ediyo

beatiful kiz
21-03-08, 09:03
Kizlar Benimde Var Ama Ben Ağdayla Aliyorum öle çokda Fazlalaşmadi Ama Tüy Dökücüde Kullanabilirsiniz Ama Ben Biodere Başlamayi Düşünüyorum Kisa Zamanda Göbek Killari Için Bioder Bende Ideal Bi çözümdü

jupi
24-03-08, 20:03
Merhaba kızlar, sitede henüz yeniyim. Sakın sarartıcı kullanmayın derim. Beni de uyarmışlardı ama malesef dinlemedim. O sarı tüyler gitti simsiyah uzun tüyler çıkmaya başladı sarartıcının etkisi geçtikten sonra. Çok pişmanım, siz yapmayın bu hatayı:)

karacicek
25-03-08, 10:03
bende ağdayla alıyorum ve malesef sivilce ve batık yaptı :KK43:

boncuhh
25-03-08, 12:03
Kizlar Tek Tuk Göbegimde Olan Tuyler Icin Lazere Gidiorum 2,5 Ay Oldu Daha Cikmadi Ve 4 Seansta Biter Dedi Doktorummmm Umari öle Olur Agdaylada Alinca öle Sertlesme Olmadi

didosh
benim göbegimde cok az tüy vardi

malesef onlar gözüme batti gittim sir agda yaptirdim suanda baya cogalma ve dagildi tüy sarartcida kullandim üstüne
keske yaptirmasaydim
yaptirmayi düsününlere tavsiye etmem

janet
arkadaslar sir agdacılarda agdayı bir sefer kullandıklarını düsünmüyorum ben onun icin her türlü mikroba acıktır bence ya cok güvenilir bir yerde yada evde yapın bence

_perim_
25-03-08, 17:03
en iisi ewde kartuşun yetişeediği yerede ılık ağda yetişmeye çalışıyo olmadı tüy dökücü :)

meyrik
25-03-08, 17:03
bende uzun ve kalın kıllar tek tük var onlarıda cımbızla alıyorum.......

belenay
25-03-08, 19:03
kızlar niye takıyorsunuz bu hemen her kadında var kıl köklerini ellemeden kısaltabilirsiniz yadaaaaaa bırakın dağınık kalsın:roflol::roflol::roflol:

janet
26-03-08, 06:03
dagınık bırakanlardansın heralde

belenay
26-03-08, 07:03
janet
dagınık bırakanlardansın heralde
evet canım dağınık bırakanlardanım sanada tavsiye ederim

duuyguu
28-03-08, 12:03
tüy sarartıcı berbat birşey hiç denemeyin derim,ben ağda ile aldım birsüre fakat batıklar oluştu sonra da pıhılıps satinelle ıce ile almaya başladım hem azalttı hem artık çok geç çıkmaya başladı batık da yopk ve de inceldi rengi bile açılmaya başladı herkese tavsiye ederim

EU1
28-04-08, 11:04
ya igneli epilasyonla kalici yokettirin yada eldivenle alin en pratigi bu yerimseniben

EU1
29-04-08, 11:04
ben de iğneli epilasyon yaptırdım, ama canım çok acıdığı için bıraktım. daha önce hiç almamıştım zaten 3 seansta yok oldu ama ben devam etmediğim için 3-5 kıl çıkıyo onlarıda cımbızla alıyorum, ama bu seferde kenarları beni rahatsız ediyo. orta kısım tertemiz ama kenarlara doğru çok siyah olmayan ama uzun olan kıllar var, gözüme takılanı cımbızla alıyorum, bu gidişle onlarda simsiyah olacaklarsenağlama

boncuhh
29-04-08, 13:04
mrb kızlar bende göbekte bulunan tuyler ıcın lazere gıdıorum daha ılk seansta bıle cok memnun kaldım tavsıye ederım :) kesın cözum

boncuhh
toyeso
ben de iğneli epilasyon yaptırdım, ama canım çok acıdığı için bıraktım. daha önce hiç almamıştım zaten 3 seansta yok oldu ama ben devam etmediğim için 3-5 kıl çıkıyo onlarıda cımbızla alıyorum, ama bu seferde kenarları beni rahatsız ediyo. orta kısım tertemiz ama kenarlara doğru çok siyah olmayan ama uzun olan kıllar var, gözüme takılanı cımbızla alıyorum, bu gidişle onlarda simsiyah olacaklarsenağlama

canım cımbızla aldıkca sıyahlasır onlar en guzelı lazere basla bıseferde göbegın heryerını yaptır butun sıyah kıllar gtsın sonrada cok olan noktaya yogunlas benım fıkrım tabıkıdekafamçokkarıştı

boncuhh
Gülsemin
ya igneli epilasyonla kalici yokettirin yada eldivenle alin en pratigi bu yerimseniben
ben ılkkez bu ay eldivenı denedım bacaklarımın yarısını aldım hıc acımadı bıde bıkını bölgemı aldım ama acaba azaltırmı sır agda gıbıCADIARZU

mavrulam
sszzkk
ben ılkkez bu ay eldivenı denedım bacaklarımın yarısını aldım hıc acımadı bıde bıkını bölgemı aldım ama acaba azaltırmı sır agda gıbıCADIARZU
yapar bacım valla en iyisi ama cesaret edip alabilene :eek:

boncuhh
mavrulam
yapar bacım valla en iyisi ama cesaret edip alabilene :eek:
azaltırsa cok ıı her hafta uzayanları banyodan önce alırım hemde cok uzamamıs olur banada daha pratık geldı azalırsada yasadım agdacıya para vermekten kurtulucamnaniknanik

pufidik22
29-04-08, 14:04
Bende De Uzun Siyah Tüyler çikti Demekki Sararticidan

pufidik22
29-04-08, 14:04
eldiveni bende denedim gerçekten aızyı azaltıyo tabi birazda sabır işi
bu arada eldiven elinizi terletiyosa sadece prmakalara takılanalrdan alın 2 parmak yeterli :KK66:

island
29-04-08, 20:04
pufidik22
eldiveni bende denedim gerçekten aızyı azaltıyo tabi birazda sabır işi
bu arada eldiven elinizi terletiyosa sadece prmakalara takılanalrdan alın 2 parmak yeterli :KK66:
aaa süper olur walla ölebişey varsa nerden bulabiliriz canım bir süre sonra eldivenin için sırılsıklam oluyor terden:1no2:

Bihter06
30-04-08, 09:04
parmaklarını kes kullan bu kadarnaniknanik

island
30-04-08, 12:04
Bihter06
parmaklarını kes kullan bu kadarnaniknanik
alemsin o da güzelsırnaşık şey parmakta durur mu acabalülülülülülü

Kalemdarbesi
1-05-08, 15:05
bence cımbız kesinlikle çözüm değil sakın almayın kuaföre gittiğimde kaşlarımı alırken güzellik uzmanı yanımdaki bayana kesinlik cımbız kullanma dedi göbeğe çıkan kıllar daha köklü ve koyu çıkarmış kızlar tüy dökücü krem sürün alın sonra tala yada bioder yapın hemen etkisi belli olmaz ama azalır fark edeceksiniz ahh bende yüzümden dertliyim yaz geldi lazerede gidemiyorum

julii
6-05-08, 12:05
tüy sarartıcı kullanmıştım, sanki alınmıştı da yeni çıkıyomuş gibi kalın ve simsiyah uzamaya başlamıştı, çok büyük hataymış. zaten sarı da olsa tüylerin orda olması özellikle güneş vurunca hiç hoş olmuyo.
şimdi ağdayla alıp şu karinca yağını kullanmayı düşünüyorum.. bakalım..

dilberli
6-05-08, 16:05
kızlar bende sirle alıyorum cogalma olmadı ama 1,2 alışta alışıyor ve sivilce olmuyor bol kese yapın çıkarken

NightWish
6-05-08, 20:05
bnde sir ağda kullanıyorum çoğalma olmadı..hiç acımıyor göbek bölgesi...tek acıyan bölge genital ztn =(

Bihter06
7-05-08, 06:05
island
alemsin o da güzelsırnaşık şey parmakta durur mu acabalülülülülülü
cnm duruyo gerçekten yapışıyor parmaklara dene bence..

NightWish
7-05-08, 13:05
peki bu eldiven jilet gbimi alıyor.yani kökten almıyordur tabi...çoğalma olurmu sonradan ? ince tüyler içinmiki =S

EflaNazLina
7-05-08, 13:05
NightWish
peki bu eldiven jilet gbimi alıyor.yani kökten almıyordur tabi...çoğalma olurmu sonradan ? ince tüyler içinmiki =S
hayır jilet gibi değil ağda gibi alıyor kökten yani artma ve koyulaşma da olmuyor..eldiven bildiğiniz dr ların kullandığı eldiven eczane ve marketlerde kolaylıkla bulabilirsinz..pudralı olduğu için kolay kolay terleme yapmaz

KeLeB3K
7-05-08, 22:05
jupi
Merhaba kızlar, sitede henüz yeniyim. Sakın sarartıcı kullanmayın derim. Beni de uyarmışlardı ama malesef dinlemedim. O sarı tüyler gitti simsiyah uzun tüyler çıkmaya başladı sarartıcının etkisi geçtikten sonra. Çok pişmanım, siz yapmayın bu hatayı:)
ayni hatayı ben de yaptım kızlarr..aman deyimm uzak durun tuy sarartıcıdan..

bebishim
17-05-08, 13:05
evet tuy sarartıcı,lazer,agda herseyı denemıs bırı olarak derımkı,once kadın dogum doktoruna gıdılıp hormonlara baktırmak sonra tedavı olup,kıllardan kurtulmak lazım,ama hormonlarla da oynatmayın dıyorlar
en ıyısı lazer epı ama kesın cozum degıl sadece gec cıkarıyor 45 gun fln tuysuz gezıyorsunuz.

rohy
19-05-08, 13:05
bebishim
evet tuy sarartıcı,lazer,agda herseyı denemıs bırı olarak derımkı,once kadın dogum doktoruna gıdılıp hormonlara baktırmak sonra tedavı olup,kıllardan kurtulmak lazım,ama hormonlarla da oynatmayın dıyorlar
en ıyısı lazer epı ama kesın cozum degıl sadece gec cıkarıyor 45 gun fln tuysuz gezıyorsunuz.

Nasıl yani?Demek ki senin yaptırdığınn yerde bir hata var.Benim de tanıdığım yaptırdı ama 2senedir hiç çıkmıyor.Veya seansını tamamlamadın.
Sonuçta lazer kalıcı sonuç veren bir uygulama.

pufidik22
22-05-08, 16:05
bencede kalıcı değil lazerin üzerinde 1 yıl geçti ama %50 den fazlası geri geldi :KK43:

pufidik22
22-05-08, 16:05
island
aaa süper olur walla ölebişey varsa nerden bulabiliriz canım bir süre sonra eldivenin için sırılsıklam oluyor terden:1no2:
eczanelerde satılıyo ama hepsinde yok ben bi yerde buldum aldım 10 parmaklık :sm_cool:

sanırım parmakları kessekte olur :teytey:

buzikiz83
8-06-08, 21:06
tugberk8
kizlar gobegimdeki tuyler nasil yok olacak................

canım bendede var ben cözümü cok cok acık sarı boya ile boyamakta buldum beyaz tenliyim farkedilmez oluyo platin sarı sanırsam

NightWish
8-06-08, 21:06
ya bu tüyleri palette yoğun renk açıcıyla boyasak beyaz olurmu ? =D

NightWish
11-06-08, 10:06
ben kolumun küçük bir bölümüne denicem görünmeyen bir yere =))) sonucu yazarım...bi o eksikti oda olsn =))))

AsiMavi
11-06-08, 10:06
bence agda yapmak.zamanla inceltiye ve az cikmaya basliyo.....

NightWish
11-06-08, 14:06
bnmki çoğalmadı..sir ağdayla alırsan bişi olmaz.

edakrşk
13-06-08, 20:06
kesin bişey yokmu yaa sir ağda acıtır diye düşünüyorum sonuçta çok narin biryer acıyı azaltıcı doğal bir yöntem yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
eskiden meşe külünü sürerlermiş kül uyuştururmuş sonra ağdasız direk elleriyle çekerlermiş kılları tek tek annem anlatmıştı ama şimdi nerde buluyum meşe külünü

NightWish
14-06-08, 06:06
sir ağda göbeği hiç acıtmıyor..genital çok acıyor ama göbek acımıyor...