Sakarya///54

haydeç
10-06-08, 10:06
seda_83
ben buraya yazmamıştımki bu konuyu

sanırım unuttun canım benimle konuşmuştun kafamçokkarıştıgeri sayfalara bakarsan eğer hatırlarsına.s.

* KapRiS *
]seda kızzz Ne işin var buralarda tatlicadiarzu

Bak dert ediyodun nasıl biyer die Bilgi edinirsin burdan.

Ben biliyim Pamukovayı :icecream:

seda_83
ben bilmiyorum sosyal yapısını öğrenmek istiyorum hakkıma hayırlısı

haydeç
10-06-08, 11:06
haydeç
kızlar tarihi belirledik artık değiştirme yapmayalım uzun bir zamanda olacağı için lütfen gelebilecek olanlar kendilerini ayarlayıp isimlerini yazsınlar

hadi bakalım parmakları görelim :1hug:

güncelleyelim kızlar hani nerde parmaklar buluşma olmuş tüh.... benim haberim olsaydı ben de gelirdim diyenler...... hani parmaklar bakalım elimize yüzümüze bulaştırmadan nasıl başarıcaz

gelecek olanlar lütfen isimlerini eklesinde buluşma haberlerinde açalım konuyu duruma göre

yeşilgözlü
esmerim54
oburşirin
psasetuba
haydeç
ameli
........ hadi bakalım:mymeka:

yecebe
ben de gelmek istiyorum, ama o hafta sonu eşim burada olmazsa geleceğim. Şehir dışında çalışıyor da.

hacıoğlu şu çarkın sonundaki yer di mi?

haydeç
yecebe
ben de gelmek istiyorum, ama o hafta sonu eşim burada olmazsa geleceğim. Şehir dışında çalışıyor da.

hacıoğlu şu çarkın sonundaki yer di mi?

inşallah gelirsin . evet ama en sondaki değil oda oraya yakın sen simitzayı diyorsun sanırım hemen onun yanında

myhope
haydeç
güncelleyelim kızlar hani nerde parmaklar buluşma olmuş tüh.... benim haberim olsaydı ben de gelirdim diyenler...... hani parmaklar bakalım elimize yüzümüze bulaştırmadan nasıl başarıcaz

gelecek olanlar lütfen isimlerini eklesinde buluşma haberlerinde açalım konuyu duruma göre

yeşilgözlü
esmerim54
oburşirin

haydeç

beni de say haydeç Allah nasip ederse ordayım:teytey:

haydeç
haydeç

yeşilgözlü
esmerim54
oburşirin
psasetuba
haydeç
ameli
saydım bile:teytey::dance:

haydeç
ben buluşma haberlerine konuyu açıyorum lütfen gelecek olan arkadaşlar oraya yazsınlar hadi bakalım:1hug:

calikusumuz
Yine buluşma var ama ben yine gelemeyeceğim:1no2:
Malesef ayın 27 sine kadar oğlum yaz okuluna gidecek, o biter bitmez İstanbula ablamı
ziyarete gideceğim bu şartlar altında malesef ki ben yine katılamayacağım
buluşmaya. Ne yapalım sağlık olsun resimlerinizi heyecanla bekleyeceğim.....

haydeç
bakulu_esmer
bende gelmek isterim.olurmu?

mesajlaşman kapalı sana nasıl ulaşacağımı bilemedim umarım okursun burayı gelmek istediğini yazmışsın buluşma haberlerine bir bak istersen geleceksen isim ekleyelim

bakulu_esmer
10-06-08, 12:06
haydeç
mesajlaşman kapalı sana nasıl ulaşacağımı bilemedim umarım okursun burayı gelmek istediğini yazmışsın buluşma haberlerine bir bak istersen geleceksen isim ekleyelim
evet insallah nasipse bende gelcem benide ekle.msjlasmam kapalı nsl acilir onuda bilmiyom.bu arada bulusma yeri hacioglu dediniz orasini ben bilmiyom.bildigim çarkın sonunda var.:teytey:

haydeç
bakulu_esmer
evet insallah nasipse bende gelcem benide ekle.msjlasmam kapalı nsl acilir onuda bilmiyom.bu arada bulusma yeri hacioglu dediniz orasini ben bilmiyom.bildigim çarkın sonunda var.:teytey:

canım mesaj açman için istersen modlardan yardım alabilirsin sağolsun ilgileniyorlar

evet çarkın sonuna geldiğinde simitza var onun yanı oluyor fark edersin zaten sevgiler:teytey:

* KapRiS *
Adada Sevgili yi biliomusunuz :asigim:

Ayla54
10-06-08, 14:06
Tamam hanimlar elimden geleni yapip gelmeye calisacagim.5 temmuz benim icin biraz gec olabilir.Ama yinede gelmeyi deneyecegim.

yeşilgözlü
10-06-08, 14:06
Ayla54
Tamam hanimlar elimden geleni yapip gelmeye calisacagim.5 temmuz benim icin biraz gec olabilir.Ama yinede gelmeyi deneyecegim.
gelmezsen :eek:klava:bu buluşmayı sizlere uydurmaya çalışıyoruz sakaryamıza yakışır bir buluşma olsun yani sakarya nehri gibi :1hug:

Ayla54
10-06-08, 15:06
yeşilgözlü
gelmezsen :eek:klava:bu buluşmayı sizlere uydurmaya çalışıyoruz sakaryamıza yakışır bir buluşma olsun yani sakarya nehri gibi :1hug:
Ya ablacim gelecem de izinimiz bitiyo o zamana eger izinimizi uzatirsak gelecem.Ben de cok gelmeyi istiyorum.Iki günlük yolumuz var ablacim ne yapayim.Belli bir zamanda esimin ise baslamasi lazim.5 dakikalik yol degilki yetismeye calisayim.Genede elimden geleni yapacagim.

Ayla54
10-06-08, 15:06
Ya hanimlar bana tavsiye edebileceginiz tül diktirebilecegim uygun fiyatli bir yer varmi.Gelince bir iki tül diktirmek istiyorum ama nerede yaptirabilirim bilemiyorum.Yakin zamanda diktiren veya bir tanidigi olan var mi? Yardimci olursaniz sevinirim.

haydeç
10-06-08, 16:06
Ayla54
Ya ablacim gelecem de izinimiz bitiyo o zamana eger izinimizi uzatirsak gelecem.Ben de cok gelmeyi istiyorum.Iki günlük yolumuz var ablacim ne yapayim.Belli bir zamanda esimin ise baslamasi lazim.5 dakikalik yol degilki yetismeye calisayim.Genede elimden geleni yapacagim.

olsun canım kızmaya gerek yok:1shok:nasip herşey hayırlısı olsun.

burda o kadar tül diken varkı . metre işi dikiyorlar kapalı çarşının arkasında tülcüler var canım:1hug:

Ayla54
10-06-08, 17:06
haydeç
olsun canım kızmaya gerek yok:1shok:nasip herşey hayırlısı olsun.

burda o kadar tül diken varkı . metre işi dikiyorlar kapalı çarşının arkasında tülcüler var canım:1hug:
Kizmadim öyle mi geldi.Sadece gelebilmeye calisacagimi belirtmek istedim.Bizim 6 sinda almanyada olmamiz lazim.Normal dsartlarda gelebilmem icin izinimizi uzatmamiz lazim.Zaten ayarlamaya calisacagiz,bir hafta daha kalmak istiyoruz.Eger uzatabilirsek mutklaka gelecegim.kapali carsi dami ? bakarim.tesekkürler.

yeşilgözlü
10-06-08, 18:06
Ayla54
Ya hanimlar bana tavsiye edebileceginiz tül diktirebilecegim uygun fiyatli bir yer varmi.Gelince bir iki tül diktirmek istiyorum ama nerede yaptirabilirim bilemiyorum.Yakin zamanda diktiren veya bir tanidigi olan var mi? Yardimci olursaniz sevinirim.
canım uzun çarşıda var ismi şuan aklıma gelmiyor sonra yazarım birde çevre yoldaki tül fabrikasına bak orasıda uygun fiyatlar tülüne göre değişir fiyatlar çarşıda da bulursun ama çeşit bulamazsın dediğim yerlerde çeşit çok

haydeç
11-06-08, 06:06
günaydınnnnnnnnn sakaryammmmmmm:kahve:

EU1
11-06-08, 06:06
Günaydınnnnnnnnnnnnnnn

kokohantes
11-06-08, 08:06
Günaydın hanımlar nasılsınıza.s.:enbuyukkk:

yecebe
11-06-08, 08:06
günaydın hatunlar, bugün iş çıkışı çarşamba pazarına gitmek istiyorum, buradan giden oluyor mu oraya? Ben arada giderim. a.s