Sakarya///54

Ayla54
20-08-08, 07:08
ne hanimlar daha uyanamadiniz herhalde kimsecikler ugramamis?Ben siftahi yapayim dedim.Yufka acacagiz birazdan vaktim olmayabilir sonraya.

haydeç
20-08-08, 13:08
Ayla54
ne hanimlar daha uyanamadiniz herhalde kimsecikler ugramamis?Ben siftahi yapayim dedim.Yufka acacagiz birazdan vaktim olmayabilir sonraya.
ooo maşallah...ne güzel kolay gelsin.bizde akşama yapıcaz önce komşuma sonra bana..burası çok sıcak ondan serinde yapalım dedik..a.s

BenCano
20-08-08, 16:08
kolay gelsin
bizde yufka falan yapan yok bu kardeşinizide görün:))))
şaka bi yana ramazan hazırlıkları bşladı sanırım
aman olayı abartıp ramaznın özünden şaşmayalım mühim olan vucudu dinledirerek ibadet
ve bizim yediklerimizi yiyemeyen insanlarla soframızı paylaşmak.........

beyaz toprak
20-08-08, 20:08
iyi geceler hanımlaar valla bu gün koştur koştur çok yoruldum bi yandan evde bi yandan yok davetiyeleri al yok kıza elbise al yok ee tabi kendime ciciş almadan olurmu bu arada geliyonuz dimi pazar günü cemiyetimize fazla öyle kalabalık olmıyacak hanımlar sıkılırız falan diye düşünmeyin biz bize işte okcokacimcoook

kısmetsiz kedi
20-08-08, 21:08
beyazım toprağım ohhhh ne güzel ciciler aldın kim bilir......iyi günlerde giy.onlar eskisin sen eskime......:Saruboceq:Şeniz
davetin için çok sağol....gönül gelmeyi arzu etsede herşey kısmet.:nazar:.allah damatlığınıda göstersin...:nazar:Şeniz

denef72
21-08-08, 05:08
günaydın topraklarım.nasılsınız.sakaryamı çok özledim ya....ordaki hatıralarım, okul yıllarım, arkadaşlarım aklıma geldi bugün nedense....ve de gençlik günlerimmm:eek:
herkese kocaman sevgiler.Allaha emanet olun...

yeşilgözlü
21-08-08, 08:08
günaydın denefcim sakaryayı özledinse 30 ağustosta bekleriz mazeret yok tatilde ogün bu defa gel hem özlem giderirsin sevgiler

haydeç
21-08-08, 10:08
slm canlar... bugün emar günüm bakalım ne olacak ... sizlerden ses yok nerdesiniz...beyazın işi var anladıkta sizler nerelerdesiniz...yeşilgözlüm neyin var canım belin mi yine ...geçmiş olsun canım Şeniz

denef72
21-08-08, 10:08
yeşilgözlü
günaydın denefcim sakaryayı özledinse 30 ağustosta bekleriz mazeret yok tatilde ogün bu defa gel hem özlem giderirsin sevgiler
30 agustosa baktım cumartesiye denk geliyo...ben ogün çalışıyom ki.sizlerle olmak çok isterdim...kısmet diyelim....:a015:

kısmetsiz kedi
21-08-08, 20:08
kıslar ne o ya kimse uğramamış..ikinci sayfaya düşmüşüz.CADIARZU
haydeç ablam emarı bugün çektirdin dimi?hadi hayırlı haberler inşallah......:Saruboceq:
kıslar nerdesiniz yaf kimse yok mu:nazar:

haydeç
21-08-08, 20:08
kısmetsiz kedi
kıslar ne o ya kimse uğramamış..ikinci sayfaya düşmüşüz.CADIARZU
haydeç ablam emarı bugün çektirdin dimi?hadi hayırlı haberler inşallah......:Saruboceq:
kıslar nerdesiniz yaf kimse yok mu:nazar:
çektirdim canım ...salı günü alıcam sanırım sonrada dr göstericem bakalım bu hafta belli olacak ..:Saruboceq:

yeşilgözlü
21-08-08, 21:08
haydeç
slm canlar... bugün emar günüm bakalım ne olacak ... sizlerden ses yok nerdesiniz...beyazın işi var anladıkta sizler nerelerdesiniz...yeşilgözlüm neyin var canım belin mi yine ...geçmiş olsun canım Şeniz
canım biraz tansiyon problemi var ama iyiyim seninde emarın inşallah iyi geçm iştir

biz bugün nişan alış verişine gittik esmerimin kızının nişanı olacak bayram haftası inşallah ay çok yoruldum saat 2 den 9 zakadar çok yorulduk ama bunlar tatlı yorgunluk

haydeç
21-08-08, 21:08
yeşilgözlü
canım biraz tansiyon problemi var ama iyiyim seninde emarın inşallah iyi geçm iştir

biz bugün nişan alış verişine gittik esmerimin kızının nişanı olacak bayram haftası inşallah ay çok yoruldum saat 2 den 9 zakadar çok yorulduk ama bunlar tatlı yorgunluk
geçmiş olsun ...aman yorgunlukların hepsi böyle olsun..:nazar:esmerim canım benim hayırlı uğurlu olsun ..a.s.

roShum
21-08-08, 22:08
haydeç ablacm inş.emar sonuçları kötü çıkmazda bi rahat edersin maşallahın :nazar:var yinede hastayım demeden tırtıl gibi her işe giriyosun ..:eek:.
ben bugün sabahtan akşama kadr evin altını temizledim bu saattede yorgunluktan her yanımın ağrısından uyuyamıyorum anlıcağın bu kardeşin senden çürük ...-tatlicadiarzu-
yeşilgözlü ablacım sanada geçmş olsun sıcakta fazla dolanmaktan tansiyon şaşımıştır sen de az değilsin kıpır kıpır maş.:nazar:dikkat et kendine a.s
galiba benden başka kimse kalmamış buralarda hepsinise ii uykulaar :1closedeyes:inş.banada:sm_confused:

yeşilgözlü
22-08-08, 08:08
günaydın sakaryam nasılsınız roşum teşekkür ederim iltifatın için beni kıpır kıpır görmende güzel yabide zayıf olsak kimbilir neler olur

elisaa
22-08-08, 08:08
Kızlar meraba Sakarya ' da ev kiraları ne kadar fıstıklar
Adapazarı/ Serdivan da bilhassa ?

yeşilgözlü
22-08-08, 09:08
elisaa
Kızlar meraba Sakarya ' da ev kiraları ne kadar fıstıklar
Adapazarı/ Serdivan da bilhassa ?
canım ben serdivanda doğal gazlı 500 en azıda 400 evin büyüklüğüne göre fyat değişiyor sevgiler

haydeç
22-08-08, 10:08
roşum
haydeç ablacm inş.emar sonuçları kötü çıkmazda bi rahat edersin maşallahın :nazar:var yinede hastayım demeden tırtıl gibi her işe giriyosun ..:eek:.
ben bugün sabahtan akşama kadr evin altını temizledim bu saattede yorgunluktan her yanımın ağrısından uyuyamıyorum anlıcağın bu kardeşin senden çürük ...-tatlicadiarzu-
yeşilgözlü ablacım sanada geçmş olsun sıcakta fazla dolanmaktan tansiyon şaşımıştır sen de az değilsin kıpır kıpır maş.:nazar:dikkat et kendine a.s
galiba benden başka kimse kalmamış buralarda hepsinise ii uykulaar :1closedeyes:inş.banada:sm_confused:
sağol canım benim..yapmadan olmuyor işte...hep yat yat oda olmuyor... benim ev kalabalık...yaz hazırlığı kış hazırlığı..birde köyde oturmanın verdiği iş fazlalığı..ne yapayım.ufakta olsa eve katkım olsun diye yapıyorum.yoksa gerçekten sağlığım el vermiyor bunca işe..yarın 4 den sonrada fındığın altında kalanları toplamaya gitcem ..gelde yapma işte... of of kafamçokkarıştı

roShum
22-08-08, 12:08
allah kolaylık versin ablacım kendini çok zorlama bari günün güzel geçsin öptmŞeniz

Ayla54
22-08-08, 17:08
slm hanimlar biraz gec kaldik bu gün ama malum isler ancak bitti.Keyifleriniz nasil ? Iki gündür yogunluktan fazla zamanim olmadi giremedim kk ya.ya hanimlar bir sorum var,kk yi actim protesto kösesi yok benim kaldirildimi ki?Sizlerin varmi bir zahmet bakarmisiniz.sasirdim birazcik bu da mi yeni acaba diye.Yeniliklere falan baktim ama bir sey göremedim.Yada sadece yurtdisinda yasayanlara mi yapildi acaba.bana bir haber verin.Merak etttim.

beyaz toprak
22-08-08, 17:08
selam arkadaşlar davetimi tekrarlıyorum pazar günü saat 3 te bizim evde kardeşimin sünnet cemiyeti olacaktır hepinizi bekliyorum yer olarak derseniz siz agdaşın önüne gelin tam 3 te ben çıkar sizi ordan alırım ok bekliyorum gelirseniz çok sevinirimhihoyyyt

myhope
22-08-08, 20:08
Ayla54
slm hanimlar biraz gec kaldik bu gün ama malum isler ancak bitti.Keyifleriniz nasil ? Iki gündür yogunluktan fazla zamanim olmadi giremedim kk ya.ya hanimlar bir sorum var,kk yi actim protesto kösesi yok benim kaldirildimi ki?Sizlerin varmi bir zahmet bakarmisiniz.sasirdim birazcik bu da mi yeni acaba diye.Yeniliklere falan baktim ama bir sey göremedim.Yada sadece yurtdisinda yasayanlara mi yapildi acaba.bana bir haber verin.Merak etttim.
Merhabalar arkadaşlar..
Evet protesto başlığımız son bir kaç gündür aktif değil..Ama bu sonsuza kadar böyle olacak anlamına gelmiyor..Lütfen biraz zaman tanıyınız bizlere..En yakın zamanda protesto başlığı adına yakışır konu ve yorumlarla yeniden sitemizde yerini alacaktır..
Şimdiden teşekkür eder bu konuda başka bir başlık açılmamasını rica ederiz..
berşule bunu yazmış en son protesto bölümüyle ilgili yani dün o bölüm komple kaldırıldı ama açılacak deniyor bende sadece bu kadarını biliyorum canımmm hazırlıklar bitti galiba gözün aydınnnnn:1hug:
haydeç ablam dikkat et kendine yorma fazla inşallah emar sonucun da iyi çıkarrr:Saruboceq:
yeşilgözlü ablam geçmiş olsunnn:nazar:
sakaryanın güzel hanımları iyi geceler hepinizeeea.s.

kısmetsiz kedi
22-08-08, 20:08
yeşilgözlü

aman ablam dikkate et..sıcaklarda kolla kendinii.gerçi senin insana can katan bi enerjin var...:sm_cool:
esmerimin adına çok sevindim.allah tamamına erdirsin inşallah....:1hug:a.s.
haydeç
sağol canım benim..yapmadan olmuyor işte...hep yat yat oda olmuyor... benim ev kalabalık...yaz hazırlığı kış hazırlığı..birde köyde oturmanın verdiği iş fazlalığı..ne yapayım.ufakta olsa eve katkım olsun diye yapıyorum.yoksa gerçekten sağlığım el vermiyor bunca işe..yarın 4 den sonrada fındığın altında kalanları toplamaya gitcem ..gelde yapma işte... of of kafamçokkarıştı
hamarat ablam benim.valla atom karınca gibisin.:eek:allah nazardan saklasın.:nazar:.inşallah emarda önemli bişey çıkmaz.

haydeç
22-08-08, 21:08
myhopeve kısmetsiz kedi çok teşekkür ederim .... inanın sizin verdiğiniz moral bana yetiyor... sağolun... burdaki tüm arkadaşlarımla buluşmada inşallah iyi bi dertleşir konuşuruz....:nazar:

Ayla54
23-08-08, 07:08
myhope
Merhabalar arkadaşlar..
Evet protesto başlığımız son bir kaç gündür aktif değil..Ama bu sonsuza kadar böyle olacak anlamına gelmiyor..Lütfen biraz zaman tanıyınız bizlere..En yakın zamanda protesto başlığı adına yakışır konu ve yorumlarla yeniden sitemizde yerini alacaktır..
Şimdiden teşekkür eder bu konuda başka bir başlık açılmamasını rica ederiz..
berşule bunu yazmış en son protesto bölümüyle ilgili yani dün o bölüm komple kaldırıldı ama açılacak deniyor bende sadece bu kadarını biliyorum canımmm hazırlıklar bitti galiba gözün aydınnnnn:1hug:
haydeç ablam dikkat et kendine yorma fazla inşallah emar sonucun da iyi çıkarrr:Saruboceq:
yeşilgözlü ablam geçmiş olsunnn:nazar:
sakaryanın güzel hanımları iyi geceler hepinizeeea.s.
sagol myhope :iki gün giremedim yogunluktan sonra da girince köseyi bulamayinca sasirdim acaba sadece yurtdisindakilere mi özel yapildi diye o yüzden sorma ihtiyaci hissettim.Malum bazi arkadaslar bizim Türkiyede yasamadigimizi mana edip protestolara katilmamizi istemiyorlar.sagol bilgilerin icin.nasilsin hayatim moraller nasil.Insallah hayirli müjdelerini bekliyor bu kardesin.

Ayla54
23-08-08, 07:08
haydeç
myhopeve kısmetsiz kedi çok teşekkür ederim .... inanın sizin verdiğiniz moral bana yetiyor... sağolun... burdaki tüm arkadaşlarımla buluşmada inşallah iyi bi dertleşir konuşuruz....:nazar:
haydec ablacim insallah en kisa zamanda sagligina kavusursun.ama bu tip rahatsizliklarda malum kendini fazla yormaman lazim.Bunlar senelerin birikimleri.Azicik kendini kolla ablacim.herkez seni sagken sever.Kimseden kimseye fayda yok bu devirde.Bende geldim geleli saglik problemleriyle ugrasiyorum sorma.basima hic aklima bile gelmeyecek seyler geldi.sasirdim sasa kaldim.Allah dermansiz dert verip kullarina derman aratmasin .Digerleri gelip gecer.

BenCano
23-08-08, 08:08
Allahım sizi korusunnnnnnnnn,
dikkat edin birazcık kendinize yaa ,hep gez hep gez olmuyo tabii:)
naturel beslenin ve çokk gülünnnnnnnn:KK66:
sizi seviyorum

haydeç
23-08-08, 09:08
Ayla54
haydec ablacim insallah en kisa zamanda sagligina kavusursun.ama bu tip rahatsizliklarda malum kendini fazla yormaman lazim.Bunlar senelerin birikimleri.Azicik kendini kolla ablacim.herkez seni sagken sever.Kimseden kimseye fayda yok bu devirde.Bende geldim geleli saglik problemleriyle ugrasiyorum sorma.basima hic aklima bile gelmeyecek seyler geldi.sasirdim sasa kaldim.Allah dermansiz dert verip kullarina derman aratmasin .Digerleri gelip gecer.
sağol canım.ne kadar güzel söylemişsin herkes seni sağken sever ne kadar doğru... senin neyin var çok geçmiş olsun....

Ayla54
23-08-08, 11:08
~CaNo~
Allahım sizi korusunnnnnnnnn,
dikkat edin birazcık kendinize yaa ,hep gez hep gez olmuyo tabii:)
naturel beslenin ve çokk gülünnnnnnnn:KK66:
sizi seviyorum
ula otlaya otlaya canimiz cikti sen naturel beslenin yazmissin alacagin olsun CaNo.senin tuzun kuru herhal sesin cikmiyo.

Ayla54
23-08-08, 11:08
haydeç
sağol canım.ne kadar güzel söylemişsin herkes seni sağken sever ne kadar doğru... senin neyin var çok geçmiş olsun....
Abla özel mesaj sistemim kapaliymis hernedense acayim da sana özel mesaj atayim.O zaman anlarsin niye özelden attigimi.Diger arkadaslar alinmasin lütfen özelden yaziyorum diye özel bir nedeni var yoksa rahatsizligimin sir oldugundan falan degil.

kısmetsiz kedi
23-08-08, 20:08
sakaryamın güzel hatunları nasılsınız?hihoyyytbu ara fazla giremiyorum.bi öğrencimle çalışmaya başladık da.:teytey:.ama bakıyorum ortada fazla kimse yok..:sm_confused:...haydeç ablam yorma kendini..
myhopecum nasılsın arkidişim.....yav gümüşde yok sankim bu aralar.
yeşil gözlü ablacım işler nasıl?kızınızla ilgili bi gelişme var mı?
aylaccım valla geçmiş olsun diyelim biz genede....
canooo nasılsın gülüm?
alo kıslar kimse yok mu yafffffff:nazar:

BenCano
23-08-08, 20:08
ben varımmmmmmmmmmmm:)))
iyiyim canım sen nasılsın

beyaz toprak
23-08-08, 21:08
yaaff bi allahın kulu belkim ben gelecem demiştir beyazcım diye gecenin bu vaktinde yorgun argın baygın baygın girdim nete amaaa nerdeeesenağlama red cevabınızı bile yazmamışsınız yaf aşkolsuuun yani kırıldım size:dilcikar:

BenCano
bu mesajlar nıye karıştı geneeeee

BenCano
beyazz nereye gelicekmişsiz kızzzzz

beyaz toprak
şuna bak dünyadan heberi yok bizahmet etsende msjlarımı yazdıklarımı yani bi okusan senden ümitliydim sende mi brütüüüüssss:mymeka:

BenCano
kız ölüyom yorgunluktan aratma da deyi ver işteee

beyaz toprak
yaa yarın kardeşimin sünnet cemiyeti var cancazım bizim evde beklerim yaniiikaydirigubbakcemile

BenCano
hmmmm
hmmmmm
hmmmmmm
senağlama
kestiriyonuzz yaniii
hmmmm
hmmm
ama ben dayanamam buna:1no2:
o yüsden gelmicemmmirmirmirmir

derrmiiiişimmmmmmmm:smiley-cool:
dukkandaydım bugün, temizlik var yarında devam edicez pazartesiye yetişmesi gerek
cokacimcoook
kıymalı pilav hepinize yarasınlülülülülülü

beyaz toprak
kestirme işini geçen sene hallettik canım şimdi halis mulis dana etli pilav yiceeeeeznaniknanikcokacimcoookşakkıdı

BenCano
beyaz toprak
kestirme işini geçen sene hallettik canım şimdi halis mulis dana etli pilav yiceeeeeznaniknanikcokacimcoookşakkıdı
:roflol::roflol::roflol:
:) ne diyim afiyet olsun size
bana kolay gelsin:çok üzgünüm:
yatıyorum ben artık çok uykum geldi,öptüm yanaklarından:1hug:

lucifern
ooo guzel topraklarım :)) meger sakarya bolumu varmıs ben gormemısım :)

BenCano
lucifern
oo luci hşg canım aramıza bende tam çıkıyodum kapıda yakaladın:eek:
,beyaz şutarafagitti yapsın artık kahveyi sana:smiley-cool:

kısmetsiz kedi
23-08-08, 22:08
canocum hakket mesajlara bişeyler olmuş:roflol::roflol:
beyaz toprak
yaaff bi allahın kulu belkim ben gelecem demiştir beyazcım diye gecenin bu vaktinde yorgun argın baygın baygın girdim nete amaaa nerdeeesenağlama red cevabınızı bile yazmamışsınız yaf aşkolsuuun yani kırıldım size:dilcikar:
canım beyazım kıs seni sormamışım uyku sersemi..:bbo:..küsmedin demii.....:teselli:Şeniz
lucifern
canım hoş geldinnn...... :teytey::1hug:

haydeç
24-08-08, 10:08
kızlar farkındamısın gümüş boncuk ve yeşil gözlüm yoklar nerdesiniz ya inşallah sağlık sorunu yoktur ses verin canlar:nazar:

haydeç
lucifern
hoşgeldin canım aramızaŞeniz

Ayla54
lucifern
hos geldin hayatim aramiza tanisalim kaynasalim dimi?

Ayla54
haydeç
kızlar farkındamısın gümüş boncuk ve yeşil gözlüm yoklar nerdesiniz ya inşallah sağlık sorunu yoktur ses verin canlar:nazar:
yesil gözlü ablam galiba ramazan hazirliklari yapiyordu galiba haydec ablacim o yüzden sesi cikmiyor herhalde.

roShum
24-08-08, 11:08
lucifern
aramıza hoşgeldin cancazım inş. buluşmda tanışırız...kaydirigubbakcemile5
eeee buraların müdavimleri güzeller neler yapıyonuz bakem çok sıcak bi gün allah yardımcımız olsun...:nazar:
beyaz toprakçım kardeşinin sünneti hayırlı olsun cnm allah damatlığını göstersin...a.s.
haydeç ablacım hakkaten bu günlerde gümüşle yeşilgözlü yok artıkın bizi beğenmiyolar mı dersin...gamyoncuiremsu
eltim sen ne yapıyon bakem görüşmeyeli...sengözlerimebaksanab
gününüz güzel geçsin hepinizi öptm...:eek:

haydeç
24-08-08, 11:08
roşum
aramıza hoşgeldin cancazım inş. buluşmda tanışırız...kaydirigubbakcemile5
eeee buraların müdavimleri güzeller neler yapıyonuz bakem çok sıcak bi gün allah yardımcımız olsun...:nazar:
beyaz toprakçım kardeşinin sünneti hayırlı olsun cnm allah damatlığını göstersin...a.s.
haydeç ablacım hakkaten bu günlerde gümüşle yeşilgözlü yok artıkın bizi beğenmiyolar mı dersin...gamyoncuiremsu
eltim sen ne yapıyon bakem görüşmeyeli...sengözlerimebaksanab
gününüz güzel geçsin hepinizi öptm...:eek:
canım onların ya işi var yada bilmiyorum artık gümüşle msn dede denk gelmiyoz anlamadımki cicimCADIARZU