Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

senay1985
16-11-09, 11:11
2 ilacı aynı anda alıp sonra tekrar ilişkiye girdiysen faydası olacagnı zannetmıorum.. bende nısanlımla olan beraberliğimin sonucunda norlewo kullandım tam 15 gun gectı we hala adet göremedm. bende cvp alamıorum kımseden... ayrıca ilaç prospektusundede yazıo ilişki sonrası kullanılmalı die sen ilacı aldıktan snra ilişkiye girmişsin zannetmıorum etkili olacagnı

fabriziomori
16-11-09, 11:11
:-( Bir tanıdığımın arkadaşına sordum doktormuş, ilacın etkisi 72 saate yajkın sürüoyr demiş doktor. Yani ilacın aldıktan sonra 72 saate kadar etkisi devam ediyor demiş. O yuzden önce ilacı alıp sonra ilişkiye girmişsem bile etkisi sürer demiş. ben ialcı aldıktan 123 saat sonra ilişkiye girdim. doktor etki sürer demiş ama yine de güvenemiyorum, başka doktor tanıdğı olan var mı? lütfen yardım edin...........

nesrin111
16-11-09, 12:11
fabriziomori
:-( Bir tanıdığımın arkadaşına sordum doktormuş, ilacın etkisi 72 saate yajkın sürüoyr demiş doktor. Yani ilacın aldıktan sonra 72 saate kadar etkisi devam ediyor demiş. O yuzden önce ilacı alıp sonra ilişkiye girmişsem bile etkisi sürer demiş. ben ialcı aldıktan 123 saat sonra ilişkiye girdim. doktor etki sürer demiş ama yine de güvenemiyorum, başka doktor tanıdğı olan var mı? lütfen yardım edin...........

eee sen ilacı almışsın 5 gün sonra ilişkiye girmişsin..zaten ilacın ilk gün etkisi %80 %90 falan dır ve gün geçtikçe de etkisi azalır..yani 48 saat sonraki etkisininde %90 olmasını bekleyemezsin ki...5 gün sonra girdiğin ilişkiye bir etkisi olmaz

fabriziomori
yok özür dileri,m, 123 saat değil 12 olucak . heyecandan hızlı yazınca 123 çıkmış. 12 saat sonra olucaktı

nesrin111
fabriziomori
yok özür dileri,m, 123 saat değil 12 olucak . heyecandan hızlı yazınca 123 çıkmış. 12 saat sonra olucaktı
bilemiyorum..etkisi 72 saat ama dediğim gibi saatler ilerledikçe etkiside azalıyor..yani bunu ilk anda kullanıp hamile kalan bilem olmuş..net bir şekilde kesin engeller diye bişi yok..mutlaka etkisi olur ama çok fazla etkisi olacağını sanmam

senay1985
16-11-09, 13:11
arkadaslar bende 1 kasımda kullandım fakat hala adet olmadım sadece kahwerengı akıntım war sizce ne demek oluo? hamıle olmus olabilirmiyim...aradan 15 gun gectı we adet olmadım lütfen bilen biri cvp yazsınn

sendomim
16-11-09, 22:11
sanmam hamile değilsindir benımde ilacı kullandıktan sonra adetım normalınden bi 10 gün falan gec oldu.

ezgiiiii
17-11-09, 18:11
iyi akşamlar arkadaşlar iki gün önce sürtünme yoluyla sevgilimle ilişkiye girdik yani içime girmedi üzerime boşaldı bakireyim . sonra hemen sildim ama ben ne olur ne olmaz diye norlevo kullandım yani yirmi saat sonra tek seferde iki tableti içtim acaba içime girmiş olabilir mi sperm diye şüphe duyduğum içtim siz ne diyorsunuz acil bir cevap yazınız lütfen arkadaşlar acil uyuyamıyorum lütfen acil cevap yazın dediğim gibi içime girmedi sadece üzerime boşaldı vajinamın üzerine sonra da hemen sildim üzerini ama girdim olabilir diye çok süphe duyuyorm sonra yirmi saat sonra norlevo içtim lütfen bana cevap yazın acilllllllllllllllllllllllll....

lady8585
17-11-09, 19:11
ilacı bence bosuna ıcmıssın bişe olacagnı hiç sanmıorum ilaç ztn koruo rahat ol

ezgiiiii
17-11-09, 21:11
iyi akşamlar arkadaşlar iki gün önce sürtünme yoluyla sevgilimle ilişkiye girdik yani içime girmedi üzerime boşaldı bakireyim . sonra hemen sildim ama ben ne olur ne olmaz diye norlevo kullandım yani yirmi saat sonra tek seferde iki tableti içtim acaba içime girmiş olabilir mi sperm diye şüphe duyduğum içtim siz ne diyorsunuz acil bir cevap yazınız lütfen arkadaşlar acil uyuyamıyorum lütfen acil cevap yazın dediğim gibi içime girmedi sadece üzerime boşaldı vajinamın üzerine sonra da hemen sildim üzerini ama girdim olabilir diye çok süphe duyuyorm sonra yirmi saat sonra norlevo içtim lütfen bana cevap yazın acilllllllllllllllllllllllll....

ezgiiiii
17-11-09, 21:11
acillllllllllllllllllllllllllllllll cevap bekliyorum soruma arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yusufburcu
18-11-09, 08:11
ezgiiiii
acillllllllllllllllllllllllllllllll cevap bekliyorum soruma arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
yazmış ya işte arkadaşlar okumuyormusun ilacı bencede boşuna içmişsin gerek yoktu buna sevgilin sonuçta girmemiş içine rahat ol yani

godness
17-12-09, 12:12
merhaba arkadaşlar, 13 aralıkta ilişkye grdim(tam anlamıyla deil) 14ünde norlevo kullandım her ihtimale karşı bunun yanı sıra ilişkiye grdğimde regl dönemimin 3 veya 4. günüydü ama hala yan etkilerini göstermedği hap. bilen biri acil cevap yazsın. çok zor drumdayım :KK43:

godness
17-12-09, 12:12
merhaba arkadaşlar, 13 aralıkta ilişkye grdim(tam anlamıyla deil) 14ünde norlevo kullandım her ihtimale karşı bunun yanı sıra ilişkiye grdğimde regl dönemimin 3 veya 4. günüydü ama hala yan etkilerini göstermedği hap. bilen biri acil cevap yazsın. çok zor drumdayım :KK43:
bide şöle bşey war içime tam anlamıyla boşalmadı ama vajinaya yakın bi yere acaba hamile kalma ihtmalim war mıdr lütfen yardımcı olun.. çok acillllllllllllllllll

Socess
17-12-09, 13:12
godness
bide şöle bşey war içime tam anlamıyla boşalmadı ama vajinaya yakın bi yere acaba hamile kalma ihtmalim war mıdr lütfen yardımcı olun.. çok acillllllllllllllllll
yan etkilerinii göstercekk dieee bii kurall yokk.. meselaa bn kullandımdaa gecen senee hiç bi yan etkisinii görmedimm.. adı üstünde yan etkii ..kesinn etki eder diee bişi yokk... meselaa geçenn haftaa yine norlevoo kullandımm göğüslerim ağrıdı duramadım ağrıdann ..... bu böledirr yanii .. korkmana gerek yok cnmm rahat oll ..
ve adetteeyken dee hamilee kalma ihtimalin çok ama çok azz

Socess
axxe
slm 1 tablet ile 2 si arasında 12 saat mı oluyor
hyr 2 sinii aynı anda içiosun .. yazıo zaten içindee

bizsizegeldikbitlendik
tek kullanımda çok yan etkisi yok hapın ama her şeyede bu hapı içmeyin zaten ayda 1kezden fazla kullanılmamamlı bu hap. bide hapı kullandıktan 3 yada 4 gün sonra kanama geliyor.

nonfatmocha
godness

cnm hem regl dönemindeymişsin hemde içine boşalmamış vajinaya yakın biyer diyorsun, oyüzden rahat ol, regl döneminde zaten içine boşalsa bile hamile kalmazsın oyğzden boşuna içmişsin ilacı, öyle zırt bırt içme o ilacı bütün metabolizmayı alt üst eder bu ilaç, regl dönemin gecikir, çok sancılı regl olursun falan. dediğim gibi rahat ol hamile değilsindir.

godness
17-12-09, 14:12
aylaankara
yan etkilerinii göstercekk dieee bii kurall yokk.. meselaa bn kullandımdaa gecen senee hiç bi yan etkisinii görmedimm.. adı üstünde yan etkii ..kesinn etki eder diee bişi yokk... meselaa geçenn haftaa yine norlevoo kullandımm göğüslerim ağrıdı duramadım ağrıdann ..... bu böledirr yanii .. korkmana gerek yok cnmm rahat oll ..
ve adetteeyken dee hamilee kalma ihtimalin çok ama çok azz
cvp için teşekkürler ama herkes bişey söylüyo ondan sorma gereği duydm bnde.. ilk kullanmdı açıkçası çok tedirginim ne yapıcağımı blmiormm... :KK43:

godness
17-12-09, 14:12
oznuur
cnm hem regl dönemindeymişsin hemde içine boşalmamış vajinaya yakın biyer diyorsun, oyüzden rahat ol, regl döneminde zaten içine boşalsa bile hamile kalmazsın oyğzden boşuna içmişsin ilacı, öyle zırt bırt içme o ilacı bütün metabolizmayı alt üst eder bu ilaç, regl dönemin gecikir, çok sancılı regl olursun falan. dediğim gibi rahat ol hamile değilsindir.
regl dönemim ztn çok şiddetli ağrılı geçiyor. ilk defa kullandım bu hapı o yüzden tereddütte kaldm inanın napıcamı blmiorm.

godness
17-12-09, 19:12
acilllllllllllllll

bizsizegeldikbitlendik
18-12-09, 11:12
godness
acilllllllllllllll

cnm üzülme bişey olmaz. sıkıntıya sokma kendini

godness
18-12-09, 21:12
dmtdmt

cnm üzülme bişey olmaz. sıkıntıya sokma kendini
umarım norlevo işe yarar hamile kalmam.. :KK43:

Socess
19-12-09, 07:12
godness
umarım norlevo işe yarar hamile kalmam.. :KK43:
kalmassın cnmm kafanaa takmaaa ...bi aralar aydaa 4 kezz içiodumm normalde onun ayda 1 kezz alınması gerekioduu bnn kalmadıysamm hamilee seninn yanındann bilee geçmezz:KK70:

godness
19-12-09, 21:12
aylaankara
kalmassın cnmm kafanaa takmaaa ...bi aralar aydaa 4 kezz içiodumm normalde onun ayda 1 kezz alınması gerekioduu bnn kalmadıysamm hamilee seninn yanındann bilee geçmezz:KK70:
sende dkkat et yinede derim ben fazla güvenme cnm ya bu haplara.. hem hormonları alt üst eden bi ilaçmış başka şekilde korunmaya bak.. bnmde ilk ve sondu sütten ağzım yandı :S:S:S:S

aliveli4950
27-12-09, 18:12
Ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim..Condom patladı ve Vajinamın icine boşaldı..Hemen gidip Norlevo aldı..1saat gecmeden 2hapı birden içtim.Acaba hamile kalma olasıgım ne kadar ?

Yeliz
27-12-09, 18:12
vaktinde içtiğin için büyük ihtimalle kalmazsın ama daha önce norlevo içtiği halde hamile kaldığını söyleyenler olmuştu sitede..

elvaven
27-12-09, 19:12
bu doğum kontrol yöntemi olmadığı için , hayat boyu en az olcak şekilde kullanım önerilmiş... ne kadar çok kullanılırsa bünye alıştığı için %90 olan koruması da %50 lere hatta daha da altına iniyor

aliveli4950
28-12-09, 06:12
Ben şeyden korkuyorum..Hemen ilişkiden sonra aldığım için..Acaba dha sperm yayılmadan ilaçı almış olabilrmiyim.Yani hap boşa gitmiş olabilirimi ? Çünkü bazı yerlerde ilk hap hemen 2.hap 12saat sonra deniyor.Ama ben prestrüne bakıp 2sini aynı anda aldım 1saat içinde..Sizce en doğrusu ne ?

women_2
28-12-09, 13:12
Mrb arkdaslar ben ilk defa ilişkiye girdim sevgilimle fakat hiç birinde içime bosalmadı hep dısarı bosaldı sonra 3 gün sonra yine ilişkiye girdik ondada içime bosalmadı dısarı bosaldı ertesi günde ilişkiye girdik yine içime bosalmadı hep dısarı bosaldı fakat bis hani cıkma anında belki ucundan sızma olmusmudur veya 2 ilişkide içinde kalan akmıs mıdır felan gibisinde norlevo kullandık ilk 2. ilişkiden 24 3 ilişkiden 12 saat sonra bende adet düzensizliği var suan acık kahve akıntı var hiç bir yan etki görülmedi sizce bi sorun varmıdır hamile olabilir miyim.ilacı alalı 3 gün oldu daha kanamamda olmadı dün ve bugun yine ilişkiye girdik ve yine hep dısarı bosaldı bi sorun olur mu cvp yazarsanız sevinirim..

women_2
29-12-09, 10:12
cvp yoq mu arkadaslarrr

bizsizegeldikbitlendik
29-12-09, 13:12
women_2
Mrb arkdaslar ben ilk defa ilişkiye girdim sevgilimle fakat hiç birinde içime bosalmadı hep dısarı bosaldı sonra 3 gün sonra yine ilişkiye girdik ondada içime bosalmadı dısarı bosaldı ertesi günde ilişkiye girdik yine içime bosalmadı hep dısarı bosaldı fakat bis hani cıkma anında belki ucundan sızma olmusmudur veya 2 ilişkide içinde kalan akmıs mıdır felan gibisinde norlevo kullandık ilk 2. ilişkiden 24 3 ilişkiden 12 saat sonra bende adet düzensizliği var suan acık kahve akıntı var hiç bir yan etki görülmedi sizce bi sorun varmıdır hamile olabilir miyim.ilacı alalı 3 gün oldu daha kanamamda olmadı dün ve bugun yine ilişkiye girdik ve yine hep dısarı bosaldı bi sorun olur mu cvp yazarsanız sevinirim..

prezervatif kullansaydınız keşke hayatınızı tehlikeye atmamış olurdunuz içiniz rahat olurdu. o kanama olur zaten. 2 hafta sonra bi gebelik testi alda için rahat olsun, bence hamile değilsinir.

bizsizegeldikbitlendik
29-12-09, 13:12
aliveli4950
Ben şeyden korkuyorum..Hemen ilişkiden sonra aldığım için..Acaba dha sperm yayılmadan ilaçı almış olabilrmiyim.Yani hap boşa gitmiş olabilirimi ? Çünkü bazı yerlerde ilk hap hemen 2.hap 12saat sonra deniyor.Ama ben prestrüne bakıp 2sini aynı anda aldım 1saat içinde..Sizce en doğrusu ne ?
1 saat sonra kullandıysan hapın 1 tanesini, 12 saat sonrada diğerini içmen gerekirdi. 2 sini birden içmen için aradan 1 yada 2 gün geçmesi lazımdı. ama 2 sini birden içmeninde bi zararı olmaz korumuştur o hap.

women_2
29-12-09, 14:12
pekii 5 gün oldu norlevo yu içeli adet göremedim daha bu normal mii suan tık yoq daha sadece ilk gün sık sık idrara gittim onun dısında arada bi kasıklarda kasılma oluyor ve suan acık kahvrengi akıntı durumu var fasla olmamak sartıyla.

esra197885
29-12-09, 21:12
iyi günler eşimle kondm yırtılması sorunuyla karşılaşltık. ilişkiden 36 saat sonra norlevo hap aldım. aynı anda 2 hapı içtim. ilaç bende hiç yan etki yapmadı. kusma, bulantı. baş dönmesi falan hiç olmadı. ilacı aldıktan 1 hafta sonra adet oldum. fakat normalin çok üstünde 3 gün boyunca kanamam oldu. adetim de 8-9 gün sürdü. normalde adet olmam gerekirken henüz olmadım. bunun ilaçla bir ilgisi varmı? ilacı aldıktan sonra adet olmam hamile olmadığım anlamına geliyor mu? adetimin gecikmesi ilaçla ilgili mi? bu konuda bilgisi olan LÜTFEN cevap versin teşekkürler. bebeğim henüz 4 aylık şu an hamile kalmayı düşünmüyorum test yaptırmaya da korkuyorum:KK43:(

minna
7-01-10, 20:01
yaa kızlar bi sorum olucak nolur yardım edin..biz de nişanlımla korunmuş olmamıza rağmen hiç anlamadıımz şeklde meninin yatağa ve çok az bir kısmının da vajina girişine bulaştıını farkettik.önce kondomun yırtıldıını zannettk ama sonra içine su doldurup test ettk yırtık ve delik yoktu.boşaldktan snra meni sızmış.hemen çektm kendimi hala sertti dio ama nasıl sızar ki yani bilmiorum belki de ben panik olmiim die böle sölüo.neyse 23 saat snra norlevo içtim bi de 12 saat snra içtim.henüz bi yan etkisi yok.ya hamile kalma olasılığm varmı nolur yardm edin,ilk ilşkimzdi ve kadın olmk ne kadr zor bunu anladm:KK43:hepinzden cvp bekliyorum,norlevo işe yararmı?