TEST

Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

paresssss
19-04-09, 22:04
hadiseyim
birde aklıma geldide tekrar eklemek istedim ameliyat sonrasındada sorunsuz olana meme ucundada anlamsız şiddetli arılarım oluyor acılarım oluyor zaman zaman özelliklede üşüdüğüm zaman ..hani hanımlar bilir soguga maruz kalınca meme ucu kasılır sertlesir garip bir acı olur ama benımki bunun daha şiddetlisi ve kolay kolayda içeri girmiyor yumusamıyoır kendisine ilettiğimde normal ilerde düzelir dendi ama hala ara ara sızım sızım sızlıyor

işte böyle bayanlarrrr ne diyimmmmm sizler için hayırlısı neyse o olsun ...

inanamıyorum gerçekten 2 yıl geçti ve hala meme ucunuz yok öylemi :1shok: kimse sürünsün inşallah o adam Çok üzgünüm çoook çok geçmiş olsun tekrar inşallah en kısa zamandakazanırsınız davanızı

nisan
20-04-09, 04:04
q.prenses
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Ben de uzun süren karar verme aşamasından sonra sizlerinde tecrübelerinden aldığım güvenle ameliyat olmaya karar verdim. 30 nisanda kısmetse ameliyatım var. Doktoruma sormayı unuttum ve ameliyat olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bu genel anestezi ile olan bir ameliyat lavma ve sonda kullandılar mı ameliyatınızda? Arkadaşım daha önce başka bir ameliyat oldu sondanın acı veren iğrenç bir şey olduğunu söylüyor. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
aramıza hoş geldin canım sorduğun 2 şeyde olmuyor hiç düşünme seninle sohbet ederken nasıl uyuyup uyandığını bile fark edemiyeceksin az kalmış senin adına mutlu oldum gelişmeleri bizede aktar bol şanslar (bekar yazmışsın biraz güldüm ama yazmadan edemiyeceğim o sorduğun inşallah evlenip anne olacağın zaman doğumda olacak tabiki normal doğum yaparsan)

nisan
20-04-09, 04:04
heeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyy LAVERNA nerdesin kardeşim bir göründün bir kayboldun sorun yoktur umarım

q.prenses
20-04-09, 06:04
Nisan çok teşekkür ederim. Evet bekarım. Önce anne olduktan sonra bu ameliyatı olmalıyım diye düşündüm ama yok daha fazla sabretmek istemiyorum. Kıyafet seçerken yaşadığım sorunları gelinlik seçerkende yaşamayı kaldıramam. Doğru bir kara verdiğime inanıyorum ve tabii ki tüm gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Tekrar teşekkürler.

nisan
20-04-09, 09:04
q.prenses
Nisan çok teşekkür ederim. Evet bekarım. Önce anne olduktan sonra bu ameliyatı olmalıyım diye düşündüm ama yok daha fazla sabretmek istemiyorum. Kıyafet seçerken yaşadığım sorunları gelinlik seçerkende yaşamayı kaldıramam. Doğru bir kara verdiğime inanıyorum ve tabii ki tüm gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Tekrar teşekkürler.
hayatım en doğru kararı vermişsin sonuna kadar destekliyorum allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın

nisan
bi_ta_ne_si
cnm mrb cok tskr ederım ıyıyım gercektende korkulacak kadar deılmıs suan sarılı kndı basıma halledıym ısımı ama annem elımı sıcak suadn soguk suya vurdurmuyor ve ayrıca cocuklarımada bnden guzel bakıyo allah razı olsun annemden en buyuk destekcım annem ve kız kardesımdı bunun yanı sıra esımınde cok destegı oluyo suan cok ıyıyım nazar degmesın salı gunu kontrolum var bebısım:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
maşallah hayatım anneciğinede tşk ederim ne güzel dinlenmeni sağlıyor sağ olsun öpüyorum seni

paresssss
q.prenses
bencede arkadaşımşimdi düşünüyorumkeşke bende bekarken yaptırsaydım gerçi iyi oldu bilinçlendim ama bukadar zamandır ağırlıkçek sıkıntı çek hem evliliktede sıkıntı olurmutlaka bii süre. :eek: İnşallah hayırlı haberlerini alırız seninde canım Şeniz

EU3
20-04-09, 10:04
vay be ne kadar çok zaman olmuşş

kızlar ben 22eylülde ameliyat oldum
7 ay olmuş

vay beeeeeee

inanın böyle doğmuş gibiyim
hala memeuçlarımın hissi gelmiş değil
ama zaten memeuçlarımla da henüz bi işimilişkim yok :s
neyse konuyu saptırmiimm

sol mememdeki asimetri devam ediyor
ama uğraşmayı düşünmüyorum
kalsın öyle
çocuk mocuk yaparsam artık değişirim
izler var
yani şimdi ne kendimi ne sizleri kandırmayayım

iz çok
umarım sorun etmez evlenince kocasırnaşık şey

neyse aslında aradaki sorunları okuyunca çok üzülüyorum
allah herkese kolaylık versin
çünkü hani ben burda delidanalar gibi yazdım
çok kolay çok rahat diye
sorunlu operasyonları okuyunca üzülüyorum
acaba tek tarafını mı anlatıyoruz burda diye

ama hata tabi ki kula mahsus onu kabul ediyorum
ama yani bir doktor bir tıp hekimi normal bir insnadan çok daha fazla dikkat etmeli
muhasebeci hata yapar çok çok ceza öder
pazarlamacı hata yapar çok çok müşteri kaybeder
ama doktor hata yapınca hiç tahmin edemeyeceğimiz sonuçlar olur
ve ben çok üzlüyorum

nerden dereye
ha bir de söylemek istediğim birşey var
benim doktorum meme başı nekrozu denen bişeyden bahsetmişti
meme başı nekrozu herkeste olmamakla birlikte
bazı deri tiplerinde kaynamamaya sebep olabiliyormuş
bu risk her hasta için geçerliymiş
benim doktorumun bile -ki çok memnun kaldım kendisinden bunu her seferinde söylüyorum- benim doktorumun bile bir hastasında meme başı nekrozu oluşmuş
ama tabi bizim gibi genç bünyelerde daha nadir rastlanan birşeymiş
yaşlı hastalarda daha çok görünürmüş
işte meme başının deriye kaynamaması durumu

bilmiyorum bu hastane ya da doktorun adı yazıldı mı burda
çok okuyamadım her mesajı
ama bence eğer doktorun-hastanenin ya da anestezicinin bir hatası olduğundan eminsen
burada ve başka platformlarda mutlaka belirtilmeli bu durum.

asıl kendimle ilgili söyleyeceğim şey ise
kızlar kilonuza aman ha aman dikkat edin
çünkü evet ben otururken daha zayıf görünüyorum ama
göbeğim anlatılamayacak büyüklükte -ki ameliyata girdiğim kilodayım-
meğer benim memişler ne kadar çok kilo kamufle ediyormuş
bildiğiniz 7-8 aylık hamile karnı gibi göbeğim var
ve ne yapsam olmuyor

-eh malum yaş da büyük etken-
neyse yani işte son durum bu

sorun yaşayanlara büyük geçmiş olsun dileklerimle beraber allah bir an önce şifanızı versin dilerim
diğer sorunsuz geçenlere allah mutluluklar versin dilerim

olmayı düşünenlere ise
bir an önce karar vermelerini dilerim

öptüm herkesi

sevgiler

paresssss
20-04-09, 11:04
bunebu
olmayı düşünenlere ise
bir an önce karar vermelerini dilerim

öptüm herkesi

sevgiler
fazla yer kaplamasın diye bukadar alıntı yaptımama çok güzel yamışsın be kardeşim kaydirigubbakcemile3 yeniden şevkim yerine geldi dukaçma öpçem Şeniz :lepi:
sen o asimetrik bozukluktan dahaönce bahsetmiştin hatırlıyorumlakal bioperasyonla bile halledilebilecekmiş demiştin yanlış hatırlamıyosam :eek: niye vazgeçtinki

nisan
20-04-09, 12:04
BUNEBU sağol arkadaşım ne güzel yazmışsın tüm arkadaşlarımıza moral olsun olanlara toptan geçmiş olsun hepimize allah şifa versin olmayı düşünenler de bir an önce olup bu mutluluğu yaşasınlar inşallah kararsız kalan arkadaşlar PARESSSSS ve diğerleri düşündüğünüz hergün size kayıp acele edin bana AYGÜLROSE arkdaşım yaşadıklarımdan dolayı pişmanısın lütfen söyle dedi hepinize söylüyorum HERŞEYE RAĞMEN HAYATIMDA YAPTIĞIM EN DOĞRU ŞEYDı

bahar82
20-04-09, 12:04
bunebu canim cok guzel yazmissin banada moral oluyor boyle yazilar okudukca benim de istanbula gelmeme az kaldi olucam insallah ameliyati

EU3
20-04-09, 14:04
paresssss
fazla yer kaplamasın diye bukadar alıntı yaptımama çok güzel yamışsın be kardeşim kaydirigubbakcemile3 yeniden şevkim yerine geldi dukaçma öpçem Şeniz :lepi:
sen o asimetrik bozukluktan dahaönce bahsetmiştin hatırlıyorumlakal bioperasyonla bile halledilebilecekmiş demiştin yanlış hatırlamıyosam :eek: niye vazgeçtinki
hemen cevaplıyorum parescim

kısmetse sonbahara evlenmeyi düşünüyorum,
eh kasımda da 31 yaşıma girmiş olacağım
evlenip hamile kalmam falan 1-2 sene desem e sonra deformasyon falan
toparlatmaya bahane olur miss

EU3
nisan
BUNEBU sağol arkadaşım ne güzel yazmışsın tüm arkadaşlarımıza moral olsun olanlara toptan geçmiş olsun hepimize allah şifa versin olmayı düşünenler de bir an önce olup bu mutluluğu yaşasınlar inşallah kararsız kalan arkadaşlar PARESSSSS ve diğerleri düşündüğünüz hergün size kayıp acele edin bana AYGÜLROSE arkdaşım yaşadıklarımdan dolayı pişmanısın lütfen söyle dedi hepinize söylüyorum HERŞEYE RAĞMEN HAYATIMDA YAPTIĞIM EN DOĞRU ŞEYDİ
işte beni de gaza getiren böyle bi cümleydi burada gördüğüm

biri yazmıştı başından geçenleri
ama yine olsa yine yaparım demişti

ben de hayatımda yaptığım en iyi şeylerden birisi bu ameliyat

tabi yine de diyorum
ben çok sıkıntısız atlattım
allah herkese iyi olmayı nasip ederi

senin de nazar boncuğun olur yaşadıkların umarım

sebnemselayfurkan
Kızlar bende düzeltmeyi kısmet lursa 27 Nisanda olacağım.

Edacım seni görmek ne güzel.

Suzan nerelerde çokkk merak ediyorum onu..

paresssss
20-04-09, 20:04
bunebu
hemen cevaplıyorum parescim

kısmetse sonbahara evlenmeyi düşünüyorum,
eh kasımda da 31 yaşıma girmiş olacağım
evlenip hamile kalmam falan 1-2 sene desem e sonra deformasyon falan
toparlatmaya bahane olur miss
ömrümde böyle güzel açıklama görmedim ben kaydirigubbakcemile3 hadi bakalım hayırlı olsun canım şimdiden bi yastıkda kocayıverin a.s.

nisan
21-04-09, 04:04
ŞEBNEMCıM 27 nisanda sana şanş diliyorum gerçi bana ufak bir opersyon demiştin yine de allaha emanet ol canım sevgilerimle

nisan
21-04-09, 04:04
BUNEBU tatlım şimdiden allah tamamına erdirsin allah mesut etsin diyorum dilerim allahtan mutluluğun daim olsun öpüyorum canım

WahShe
21-04-09, 05:04
Tekrar herkese merhabalar...
Bugün ameliyattan sonraki 12. günüm. Dün akşam Naci bey'e bandajlarımı çıkarttıktan sonra
kalan minik bantları çıkarttırmaya gittim. Herşeyin yolunda olduğunu ne istersem yiyip içebileceğimi
(buna sigara da dahil) öğrendim. Şimdi sabah akşam krem sürmem gerekiyor 3 hafta boyunca.
Naci bey solaryum haricinde denize havuza vs. girebileceğimi söyledi.
Memelerin durumuna gelince; Evet dikiş izleri gayet belirgin, meme uçlarında öyle anormal bir
asimetri falan yok ama tabii kesilip dikildiği belli oluyor :)
Meme uçlarında his kaybı olabileceğini duymuştum çok şükür bende hiçbir yerde his kaybı olmadı.
Tek sorunum biraz kaşıntı, biraz da sütyene değen dikiş yerlerinde ara ara batma hissi.
En önemlisi de hala yüz üstü yatamıyorum ve gecede 20 defa uyanıyorum :)

Şu anda memeler hala füze gibi yukarıdalar.. Aşağı inmesi 1-1.5 ay sonunda tamamlanacakmış.
Ben bu hallerinden bile son derece memnunum pazar günü Mudo'ya gidip 2 tane ince askılı bol dekolte
maxi elbise bile aldım :) Denerken kocam bile duruşuna bayıldı. Sonuç olarak kıyafetlerin altından süper
görünüyorlar.
Bu ameliyat ile ilgili tek pişmanlığım daha önce olmamam... Bu kadar sene beklediğim için kendime çok
kızıyorum. Boşuna yaşamışım o kompleksleri.
Herkese bol şas diliyorum umarım sizlerde benim kadar memnun kalırsınız.

paresssss
WahShe
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çoooook geçmiş olsun gözün aydın Şeniz

nisan
WahShe
Tekrar herkese merhabalar...
Bugün ameliyattan sonraki 12. günüm. Dün akşam Naci bey'e bandajlarımı çıkarttıktan sonra
kalan minik bantları çıkarttırmaya gittim. Herşeyin yolunda olduğunu ne istersem yiyip içebileceğimi
(buna sigara da dahil) öğrendim. Şimdi sabah akşam krem sürmem gerekiyor 3 hafta boyunca.
Naci bey solaryum haricinde denize havuza vs. girebileceğimi söyledi.
Memelerin durumuna gelince; Evet dikiş izleri gayet belirgin, meme uçlarında öyle anormal bir
asimetri falan yok ama tabii kesilip dikildiği belli oluyor :)
Meme uçlarında his kaybı olabileceğini duymuştum çok şükür bende hiçbir yerde his kaybı olmadı.
Tek sorunum biraz kaşıntı, biraz da sütyene değen dikiş yerlerinde ara ara batma hissi.

Şu anda memeler hala füze gibi yukarıdalar.. Aşağı inmesi 1-1.5 ay sonunda tamamlanacakmış.
Ben bu hallerinden bile son derece memnunum pazar günü Mudo'ya gidip 2 tane ince askılı bol dekolte
maxi elbise bile aldım :) Denerken kocam bile duruşuna bayıldı. Sonuç olarak kıyafetlerin altından süper
görünüyorlar.
Bu ameliyat ile ilgili tek pişmanlığım daha önce olmamam... Bu kadar sene beklediğim için kendime çok
kızıyorum. Boşuna yaşamışım o kompleksleri.
Herkese bol şas diliyorum umarım sizlerde benim kadar memnun kalırsınız.
canım güle güle kullan memişlerini keyifli günler diliyorum ne güzel değilmi giydiklerinin yakışması insana nasılda güven geliyor allah isteyen herkese imkan versin bu mutluluğu yaşatsın inşallah

WahShe
Amin Nisan...
ıyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Darısı tüm isteyenlerin başına.

nisan
21-04-09, 08:04
Amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

home
21-04-09, 13:04
BUNEBU senn bedenn kaçtı?
ya arkadaşlar her defasında okuyorm bu yorumları, ve her gün karr deiştiriorm. boyum 160, vücudmn alt tarafı üste göre ince. 75d takıyorm. ya arklarıma söylüorm diolarki hiç belli deil sen takıyorsun kafana diyorlar. ve çoğu diyorki delimisn herkes büyük olsn ister çok sexy diolar. ama ben bende olduğpu için midir nedendir bıktım. yani bazen bakıorm diormki ayh iyiki ameliyt olmamışım diorm bazen de bi tshirt giyiyorm kocaman moralm bozuluo. sabah akşm acaba ben de yaptırsam mı die düşünüorm. napıcapımı bilmiorm ;:KK43::KK43::KK43::KK43: bu da beni çok mutsz edio... olduktan sonrada sanki tüm özelliğimi kaybedicekmişim, sıradn ufack bi kız olcakmışım gibi gelio. zaten minyonum bunlar da giderse küçük çocuk gibi kalcam diye korkuyom ooff offf.. beni bi siz anlarsınız. yokmu hiç 160 bounda 75d takan ve ameliyat olannn? yardm edin bana...:KK43:

WahShe
21-04-09, 13:04
HOME eğer göğüslerin sarkmamışsa bence dokunma... 75d çok büyük bir beden değil bence.

peyman
21-04-09, 18:04
Yeni arkadaşların tumune gecmiş olsun diyorum...darısı olmayan arkadaşların başına inşallah...benimde 26 gunum ....cuma kontrolum var kremlere başlayacağız nasipse...bazı arkadaşlar daha erken başlamış sanırım ama benim dr böyle uygun gördu hala hafif ağrılar genelde yatmaya yakın..ve kaşıntılar var...gececek inşallah...meme başı neredeyse iyileşti...bende his kaybı hic olmadı şukur...dokununca ve kaşırken toparlanı veriryor...benim tek rahatsızlığım alttaki potluklar..ama dr duzelecek acele etme dedi...aslında haklı daha bir ay bile olmadı...duzelecek inşallah.....

EU3
24-04-09, 13:04
home
BUNEBU senn bedenn kaçtı?
yokmu hiç 160 bounda 75d takan ve ameliyat olannn? yardm edin bana...:KK43:

şebnemcim öncelikle evet yoktum
özlemişim valla bu konuları hihoyyyt

canım benim boyum 160a 36D kullanıyodum sütyen
yani seninkini pek bilmiyorum ama benimkiler çok büyüktü

bana da çoook dedile
rmillet büyük ister
müllet büyütüyo falan diye

ama işte ne beklediğinle alakalı
ben sütyensiz gezebilmek
ip bikiniler giyebilemek
bikini giydiğimde kimsenin gözü memişlere takılmasın
ve daha bisürü görsel şey sitiodum

ha şimdi göbnişten bunları yapamicam snaırım ama kötükedihüso
olsun
ben yine de bayılıyorum bu halime

sen otur düşün kalk
iyice tart ve bir karar ver
kararında sen yalnızsın
maalesef

ama istediğim küçültmek dersen
ben arkandayım
eminim bu forumdaki herkes de arkanda olur

önce göğüs büyütme ameliyatını mı bi okusan
hani insanların kaç bedene büyüttüklerini bi grsen falan

benim bedene büyütmek isteyen ben hiç görmemiştim:teytey:

EU3
ha bi de şebnem düzeltme ameliyatında bol şans diliyorum canikom
allah acil şifalarını versin
şimdiden dua edeyim
benim kafa dağınık
kesin unuturum da

öptüm

EU3
paresssss
ömrümde böyle güzel açıklama görmedim ben kaydirigubbakcemile3 hadi bakalım hayırlı olsun canım şimdiden bi yastıkda kocayıverin a.s.
teşekkür ederim öperim
üf ne zor şeylermiş yaaaaaaaaaaadelikafadulden

sebnemselayfurkan
24-04-09, 14:04
Edacım saol tatlım.Öptüm seni şeker.

Sen Suzandan hiç haber aldın mı kayıplara karıştı hatun yaa.

Pazartesi akşam 6 da oluyorum.

Bacak içinde yağ alıcak göğüse verilecek. Ama bacak içinden biras fazla alıncak, bana hediye olsun diye:)

Umarım çabuk toparlarım.

Birde korse giymek bunaltcak sanırım , neyse nelere katlanmadık buda gelir geçer.

Olan herkese geçmiş olsun, olacaklarada başarılar diliyorum.

nisan
24-04-09, 15:04
şebnemciğim şimdiden p.tesi için geçmiş olsun allah emanet allah şifa versin

nilnehri
24-04-09, 16:04
selam arkadaşlar ameliyat olan arkadaşları tebrik ediyor ve geçmiş olsun diyorum benim bazı sorularım olacak. ben sözleşmeli olarak ssk ya bağlı olarak çalışıyorum ve küçültme ve dikleştirme operasyonu yaptırmak istiyorum . bu operasyonlar için ssk dan faydalanabiliyormuyum . ssk dan faydalanabileceğim bir hastanede iyi bir doktora ameliyat olmak istiyorum. istanbulda bildiğiniz bir kurum varmı yardımcı olursanız sevinirim. omuzlarım çöktü sırt ağrılarımı sormayın zaten. yakında kambur olacağım. ssk dan faydalanmadan bu ücretleri ödemem mümkün değil. devlete bağlı sözleşmeli çalışıyorum. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

peyman
24-04-09, 19:04
sebnemselayfurkan
Edacım saol tatlım.Öptüm seni şeker.

Sen Suzandan hiç haber aldın mı kayıplara karıştı hatun yaa.

Pazartesi akşam 6 da oluyorum.

Bacak içinde yağ alıcak göğüse verilecek. Ama bacak içinden biras fazla alıncak, bana hediye olsun diye:)

Umarım çabuk toparlarım.

Birde korse giymek bunaltcak sanırım , neyse nelere katlanmadık buda gelir geçer.

Olan herkese geçmiş olsun, olacaklarada başarılar diliyorum.

şimdiden gecmiş olsun arkadaşım....inşallah en kolay şekilde atlatırsın...hele bi bakta bizide bilgilendir ....benimde potluklar icin yapılacak bi operasyonum var....

bademkiz
merhaba arkadaşlar;
ben bu forumu en başından beri okudum.bune bu ya yazdıklarından dolayı hayran kaldım.nisa sana da çok geçmiş oldun senin adına çok üzüldüm.ve buraya yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim tek tek.sizin sayenizde pek çok kişi bu ameliyattan haberdar oldu ve hatta cesaret aldı.ben de bunladan biriyim.aslına bakarsanız geçen hafta sizin yüzünüzden 3 gece uyuyamadım:KK70:DD
sanki ben yarın ameliyat olucam gibiydim.aslında bana kalsa hemen gider kestiririm.ama benim zaman açısından sorunum olduğu için 18 eylül de ameliyat olacağım,sonra da bayram falan derken 10 günlük tatil de ii olurum işallah.
ben ii dr lafına takılıyım.bu olayın iisi nedir bilemedim.bence tabikide genel bir kanı olarak ''eli iimidire bakılmalı'' ama gerisi birazda şansa kalıo bence tabi.ben sağlık sektöründeyim bazı izlenimlerimi paylaşmak istiorum naçizane tabi.ben kadın estetisyenlere asla ameliat olmam.cerrahlığa yatkın değiliz kanımca:KK70:
ve ameliyatta kullanılan iplikte hem iz konusunda hem de reaksiyon konusun da ilk rolü alıyor.kaliteli bir iplik kullanılmalı.benim genel bilgilerim bu kadar.diğer yaşanacakları da sizlerden öğrendim bende eylülden sonra size herşeyi yazacağı.iyi akşamlar...

yaylaguzeli
oy oy oy kizlar bu ne hiz masallah olan olana aman nazar degmesiiiinnn benim aklimda bir soru var acaba memisler kuculdukten sonra kilonuzda ne kadar degisiklik oldu

nisan
25-04-09, 05:04
BADEMKIZ çok teşekkür ederim hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz sonuna kadar arkandayız NıLNEHRı üzgünüm ama malesef güvence birşey karşılamıyor fakat göğüslerin ciddi derecede büyük olursa heyete giriyorsun heyet onaylarsa devlet karşılıyor burada BERRENAZ arkdaşımızın yazılarını okumanda fayda var sevgilerimle

nisan
25-04-09, 05:04
oooooooooooooooooo YAYLAGÜZELıM nihayet aklına gelebildik darısı bşına bebişim

WahShe
25-04-09, 10:04
YAYLAGÜZELı benim göğüslerimden 260 gr alındı o yüzden kilo falan vermedim hatta 10 gün yan gelip yattığım için 3 kilo bile aldım :) Bunda doktorumun sigarayı yasaklamasının da etkisi var tabii... Sıgara içme hareketsiz kal derken habire yedim durdum. Şimdi diyetteyim.
Size tavsiyem ameliyattan sonra fazla yemeyin :) Memeişler küçülünce göbeğiniz kocaman görünür yoksa..
Bu arada ameliyatımdan beri 16 gün geçti... Artık her işimi çok rahatlıkla yapabiliyorum.. Sabah akşam krem sürüyorum. Hala uyurken zorlanıyorum sürekli boynum tutuluyor :)
2 hafta sonra kontrole gideceğim. Tekrar fotoğraflarım çekilecek fotoğraflardan gelişimini kontrol edeceğiz.
Hepinizin istediğiniz memişlere kavuşmanızı dilerim :)

aygulrose
25-04-09, 10:04
arkadaşlar bende ameliyat oldum kurtuldum çok şükür bu gün 4gün oldubirazkansızlık problemim var göğüslere daha hiç bakmadım sayılır sargılardan anlaşılmıyor darısı olmayanların başına suzan nisan ve şebnem hanımlara çok teşekkür ediyorum bana verdikleri destekler için iyi günler

paresssss
25-04-09, 11:04
aygulrose
arkadaşlar bende ameliyat oldum kurtuldum çok şükür bu gün 4gün oldubirazkansızlık problemim var göğüslere daha hiç bakmadım sayılır sargılardan anlaşılmıyor darısı olmayanların başına suzan nisan ve şebnem hanımlara çok teşekkür ediyorum bana verdikleri destekler için iyi günler
Çooookkk geçmişolsun güzeliminşallah kısa süredetoparlanırsın:nazar:a.s. .

Hemen sorulara geçeyim
nerde oldun
kime oldun
kaçaoldun
kaydirigubbakcemile3

ilerki dönemdede memnunmusun izler nasıl diye sorucam haberin olsun :jeyyar:

kayseride çok uygunmuş fiyatlar doğrumu:eek:

nisan
25-04-09, 13:04
aygulrose
öncelikle çok geçmiş olsun allahtan acil şiflar diliyorum sonrasında sana çok KIZGINIM salı günü ameliyattan çıktın haberini beklemeye başladım taaaa bugün okuyana kadar ama şükür iyi haberini okudum yeni memişlerinle mutlu keyifli günler geçirmeni diliyorum

bademkiz
25-04-09, 17:04
ayy yaaa bu zaman eylüle kadar nası geçer bilinmes...ammaaa ben bugün ameliat olan birinin memişlerini gördüm ve yaklaşık 5 haftalıklardı.tezimi bi kere daha kanıtladım galiba :KK70:
ssk da hemde bayan bir estetikçiye olan bir arkadaşın memelerini görmek çok kötüydü.eğer böyle olacaksa ben olmam vala...hem çok büyüklerdi,hem dikişleri alttaki olanlar memenin ortasında kalmış uçları da çok fena ve hala çok büüklerdi:KK43:((
5 haftalık olunca hala büük mü oluolar yaaa?nolurr bu konuda yardım edin.

yaylaguzeli
25-04-09, 17:04
bademkiz canim ben olmadim ama okudugum kadariyla asil seklini almasi 6 ay ila 1 sene surermis ama eskileri okuyup onlara sor canim

peyman
26-04-09, 08:04
aygulrose
Gecmiş olsun, en kısa zamanda acil şifalar.....bende bir ayımı doldurdum hayırlısıyla...

WahShe
26-04-09, 10:04
Meme altı kesimi yapılmadıysa doğal şeklini alması 2-2.5 ay sürüyor. Ancak ameliyat izlerinin en az görünür olması 1-2 yıl alıyor.

maral23
26-04-09, 12:04
merhaba. bende büyük göğüslerimden yıllardır şikayetçiydim ani bir kararla doktorla konuşup ameliyat günü aldım bir ay sonra inş.tedirginlik yaşıyorum ama sonucu düşününce vazgeçmek istemiyorum. ssk ameliyatımı karşılıyor heyet raporu almanız yeterli ayrıca ücret ödenmiyor..doktorum korkacak birşey olmadığı konusunda beni ikna etti.darısı başınıza

peyman
26-04-09, 17:04
WahShe
Meme altı kesimi yapılmadıysa doğal şeklini alması 2-2.5 ay sürüyor. Ancak ameliyat izlerinin en az görünür olması 1-2 yıl alıyor.
Arkadaşım senindemi meme altında kesik yok...peki potluk varmı ? benim var bu yuzden dr tekrar 6 ay kadar sonra duzeltme yapacak...gerci meme baya baya şekillendi sağ göğsumun altı hemen hemen hic gözukmuyor...solda potluk daha fazla ve hala göz önünde...benim sol meme daha buyuktu sağdan ondan sanırım. henuz bir ay oldu sabır....

peyman
26-04-09, 17:04
maral23
merhaba. bende büyük göğüslerimden yıllardır şikayetçiydim ani bir kararla doktorla konuşup ameliyat günü aldım bir ay sonra inş.tedirginlik yaşıyorum ama sonucu düşününce vazgeçmek istemiyorum. ssk ameliyatımı karşılıyor heyet raporu almanız yeterli ayrıca ücret ödenmiyor..doktorum korkacak birşey olmadığı konusunda beni ikna etti.darısı başınıza
Ya anlamıyorum bu ssk nın bizimle sorunu ne...karşılamıyor diyorlar tum dr anlaşmış gibi....:uhm:

WahShe
26-04-09, 21:04
peyman bende de aynı potluklar var ben ameliyat olalı henüz 18 gün oldu.. O potlukların normal olduğunu söylemişti Naci bey.. Göğüslerim henüz olması gereken şeklini almadı hala füze gibiler ama ben bu hallerini de çok seviyorum. O potluklar da açıkçası beni pek rahatsız etmiyor şu anda.. ileride rahatsız olursam lokal anestezi ile alınabilirmiş..

ALEV33
27-04-09, 06:04
MERHABA arkadaşlar yeni üye oldum ve bu siteyi okudukktan sonra göğüs ameliyatına karar verdim tıp fakültesinde 6 mayısta olacağım 30 nisanda tetkiklerim var çok heyecanlıyım azıcıkta korkuyorum ama vazgeçemeyeceğim....:)))

paresssss
27-04-09, 07:04
ALEV33
MERHABA arkadaşlar yeni üye oldum ve bu siteyi okudukktan sonra göğüs ameliyatına karar verdim tıp fakültesinde 6 mayısta olacağım 30 nisanda tetkiklerim var çok heyecanlıyım azıcıkta korkuyorum ama vazgeçemeyeceğim....:)))
gerçektenmi delikafadulden hadi hayırlı olsun tez zamanda kurtulursun inşallah :Saruboceq:

mersin tıp fakültesindemi olacaksın göğüs ölçün nedir doktorun kimdir ne kadar fiyat çıkardılar hepsini anat bacum :smiley-cool: benim tecrübem yok ama tecrübeli arkadaşlar sana destek ve öneride bulunacaktır emin ol yerimseniben